سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار جامعه
محدودیت تردد در سه راه یاسر و جماران؛ ترافیک شمال شهر روان است
محدودیت تردد در سه راه یاسر و جماران؛ ترافیک شمال شهر روان استهمشهری آنلاین: محدودیت های ترافیکی شمال شهر تهران اعلام شد.

۲۵۹ روز پیش
تمرکز پلیس روی نصب دوربین‌های مداربسته
تمرکز پلیس روی نصب دوربین‌های مداربستهجانشین رئیس پلیس پیشگیری از تمرکز روی نصب دوربین در اماکن عمومی خبر داد.

۲۵۹ روز پیش
شرایط دودی‌کردن شیشه ماشین از نظر پلیس
شرایط دودی‌کردن شیشه ماشین از نظر پلیسجانشین رئیس پلیس راهور تهران، شرایط دودی‌کردن شیشه خودروها را تشریح کرد.

۲۵۹ روز پیش
اتخاذ سیاست‌های پیشگیرانه در مواجهه با بدپوششی/مطالبه‌گری از دستگاه‌ها یک ضرورت است
اتخاذ سیاست‌های پیشگیرانه در مواجهه با بدپوششی/مطالبه‌گری از دستگاه‌ها یک ضرورت استدادستان تهران بر لزوم اتخاذ سیاست‌های پیشگیرانه در راستای مواجهه با پدیده بدپوششی تاکید کرد و گفت: سیاست مطالبه گری از دستگاه های دولتی و خصوصی یک ضرورت است.

۲۵۹ روز پیش
چگونه یارانه پردرآمد‌ها به فقرا می‌رسد؟
چگونه یارانه پردرآمد‌ها به فقرا می‌رسد؟پس از رأی مجلس به پرداخت حداقل ۲۰درصد حقوق کارگری به خانواده‌های تحت پوشش نهاد‌های حمایتی، روسای کمیته امداد و بهزیستی با استقبال از این تصمیم بر ضرورت اجرای درست و دقیق آن تأکید کردند.

۲۵۹ روز پیش
ضرورت اشراف اطلاعاتی پلیس اماکن بر مشاغل فضای مجازی
ضرورت اشراف اطلاعاتی پلیس اماکن بر مشاغل فضای مجازیجانشین رئیس پلیس امنیت عمومی نیروی انتظامی بر روز آمدی ماموران پلیس اماکن عمومی در مشاغل فضای مجازی تاکید کرد.

۲۵۹ روز پیش
فروش مدرسه با دانش‌آموزان؛ ۶۰۰میلیون تومان
فروش مدرسه با دانش‌آموزان؛ ۶۰۰میلیون تومانعلی‌اصغر محمدی: عجایب تحصیلی در کشور ما کم‌نیست؛ می‌توانی با پرداخت ۳ تا ۵میلیون تومان در کمتر از ۳‌ماه دیپلم رسمی بگیری آن هم با تأییدیه یا اینکه پایان‌نامه‌ دانشگاهی و مقالات ISI بخری و در دانشگاه یا مجلات معتبر خارجی ارائه بدهی.

۲۶۸ روز پیش
مهمترین اخبار اداره اجتماعی در روز یکشنبه
مهمترین اخبار اداره اجتماعی در روز یکشنبهبررسی چالش‌های پولی وزارت بهداشت، شرط پلیس برای تردد خودروهای هیبریدی در طرح ترافیک، اعلام نحوه صدور دفترچه بیمه سلامت برای معتادان و کارتن‌خواب‌ها و ارائه طرح جامع "توانمندسازی زنان سرپرست خانوار" به شورای اجتماعی کشور از جمله اخباری بودند که سرویس اجتماعی ایسنا در روز یکشنبه به آنها پرداخت.

۲۶۸ روز پیش
«از نظاره‌گری اعدام تا نجات انسان»
«از نظاره‌گری اعدام تا نجات انسان»یک وکیل دادگستری در یادداشتی با عنوان «از نظاره‌گری اعدام تا نجات انسان» تاکید می‌کند که نظاره‌گری مردم در تماشای اعدام هرگز کارکرد مثبتی در ارعاب و پیشگیری از جرم نداشته، بلکه آثار سوءیی نیز در جامعه داشته است.

۲۶۸ روز پیش
شرط پلیس برای تردد خودروهای هیبریدی در طرح ترافیک
شرط پلیس برای تردد خودروهای هیبریدی در طرح ترافیکمجاز یا غیرمجاز بودن ورود خودروهای هیبریدی به محدوده زوج و فرد و طرح ترافیک سوال بسیاری از دارندگان این خودروهاست که رییس مرکز اجرائیات پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ به آن پاسخ داده است.

۲۶۸ روز پیش
اولین اظهارات سرباز فداکار مریوانی
اولین اظهارات سرباز فداکار مریوانیاز آن ظهری که سرباز ١٩ ساله مریوانی در پادگان «عجب‌شیر» برای نجات جان یک سگ پایش روی مین رفت، بیشتر از دو هفته می‌گذرد. محمد باختر که حالا نامش با عنوان «سرباز فداکار مریوانی» گره خورده، اگر چه روزهای سختی را برای عادت‌کردن به شرایط تازه می‌گذراند، اما فراموش‌نشدنش باعث شده همه چیز را راحت‌تر بپذیرد.

۲۶۸ روز پیش
داغ ترین اخبار اجتماعی در اولین روز هفته
داغ ترین اخبار  اجتماعی در اولین روز هفتهخداحافظی پارکبان‌ها با خیابانهای شهر، امکان ثبت نام وام و سفرهای بازنشستگان از طریق دفاتر پیشخوان دولت، هفت خوان کودکان "ای بی" برای حضور در مدرسه، پذیرش ۳۷ معتاد و گورخواب در مرکز اخوان وآلودگی هوای تهران ادامه‌ دارد، پنج خبر پربازدید امروز اجتماعی ایسنا هستند.

۲۶۸ روز پیش
بررسی مشکلات زنان غسال توسط معاون رئیس‌جمهور
بررسی مشکلات زنان غسال توسط معاون رئیس‌جمهورهمشهری آنلاین: معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده ضمن بازدید از سازمان بهشت زهرا به گفت وگو با زنان غسال پرداخت.

۲۶۸ روز پیش
روند افزایشی تعداد کودکان بدسرپرست
روند افزایشی تعداد کودکان بدسرپرستهمشهری آنلاین: معاون اجتماعی بهزیستی خراسان رضوی گفت: ۱۰ سال پیش تعداد کودکان بدسرپرست بسیار کم بود، اما امسال از تعداد کودکان بی‌سرپرست بیشتر شده که این امر بی‌سابقه بوده است.

۲۶۸ روز پیش
فقرا از ترس قطع مستمری، جلوی مجلس صف نمی‌کشند
فقرا از ترس قطع مستمری، جلوی مجلس صف نمی‌کشندرئیس کمیته امداد هر چند وقت یک‌بار با اظهارات تندی، وضعیت فقر در جامعه را در تریبون‌های رسمی یادآوری می‌کند.

۲۷۷ روز پیش
صورت مسئله را پاک نکنیم
صورت مسئله را پاک نکنیماصغر هاشمی: نیازی به موشکافی و دقت نظر جامعه‌شناسانه نیست، با یک نگاه شتابزده هم می‌توان پی‌برد که جامعه ما دچار چه مشکلات گسترده‌ای است.

۲۷۷ روز پیش
ترکیه ناامن‌تر از همیشه، ایرانی‌ها سفر نکنند
ترکیه ناامن‌تر از همیشه، ایرانی‌ها سفر نکنندمحمد باریکانی: شهروندان ایرانی از سفر به ترکیه خودداری کنند؛ این هشدار وزارت‌خارجه ایران به گردشگران و شهروندان ایرانی است که تصمیم به سفر به ترکیه گرفته‌اند تا مشخص شود آن کشور اکنون به یکی از مقاصد ناامن گردشگری تبدیل شده است.

۲۷۷ روز پیش
هموطنان ایرانی تا اطلاع ثانوی از سفرهای غیر ضروری به ترکیه اجتناب کنند
هموطنان ایرانی تا اطلاع ثانوی از سفرهای غیر ضروری به ترکیه اجتناب کنندهمشهری آنلاین: وزارت امور خارجه از هموطنانی که قصد مسافرت به ترکیه دارند خواست تا اطلاع ثانوی از انجام مسافرت‌های غیر ضروری به آن کشور خودداری کنند.

۲۷۷ روز پیش
فرضيه‌هايی برای ترافيك عجيب تهران
فرضيه‌هايی برای ترافيك عجيب تهرانروزنامه «اعتماد» چند سناريو درباره قفل شدن خيابان‌هاي پايتخت در هفته‌هاي اخير را بررسي کرده است.

۲۷۷ روز پیش
آیا خالکوبی جرم است؟
آیا خالکوبی جرم است؟تصور می‌کنند با این خالکوبی‌ها می‌توانند قدرت‌نمایی بیشتری از خود نشان دهند و جولان بیشتری برای انجام جرم خود داشته باشند. درست مانند دزدان دریایی که در قدیم با این نماد‌ها سعی می‌کردند خود را از بقیه متمایز کنند و با ایجاد رعب و وحشت بیشتری دست به سرقت‌هایشان بزنند. حالا دیگر این نمادها شکل جدیدتری به خود گرفته و مجرمان آن را روی بدن خود حک می‌کنند.

۲۷۷ روز پیش
مرگ غیرطبیعی روزانه ۱۵ تهرانی
مرگ غیرطبیعی روزانه ۱۵ تهرانیهمشهری آنلاین: مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران از مرگ غیرطبیعی قریب به ۲۸۰۰ نفر در استان تهران خبر داد.

۲۷۷ روز پیش
مهمترین اخبار اجتماعی ایسنا در نخستین روز زمستان
مهمترین اخبار اجتماعی ایسنا در نخستین روز زمستاننجات یک خانواده از چنگال مرگ خاموش در طولانی‌ترین شب سال، هشدار نسبت به بروز مشکل در صورت ادامه روند عدم پرداخت مطالبات بیمارستان‌ها از سوی سازمان‌های بیمه‌گر، رایگان شدن خدمات ویزیت در درمانگاه‌های فرهنگیان، انتقاد ابتکار از برخی رفتارهای جناحی در صداوسیما و... از جمله مهمترین خبرهای اداره اجتماعی در اولین روز زمستان بودند.

۲۷۷ روز پیش
دوستی‌های مجازی خود را محدود کنیم
دوستی‌های مجازی خود را محدود کنیمرئیس مرکز تشخیص و پیشگیری پلیس فتا ناجا در خصوص دوستی‌های مجازی گفت: متاسفانه بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی به هر درخواست دوستی پاسخ مثبت می دهند.

۲۹۰ روز پیش
ظهور جامعه تقلید با چالش مانکن
ظهور جامعه تقلید با چالش مانکنمسعود کوثری: این روزها چالش‌ها زیادشده و هر جا سرک بکشی عده‌‌ای در حال اجرای «چالشی» جدید هستند.

۲۹۰ روز پیش
شبکه های اجتماعی به فرهنگ عمومی کشور آسیب می زنند
شبکه های اجتماعی به فرهنگ عمومی کشور آسیب می زنندمعاون تربیت و آموزش ناجا گفت: امروز موضوعی که با غفلت مورد هجمه قرار می گیرد، فرهنگ عمومی کشور است که در شبکه های اجتماعی به شدت مورد آسیب قرار گرفته است.

۲۹۰ روز پیش
هشدار پلیس درباره ترافیک سنگین معابر تهران در عصر امروز
هشدار پلیس درباره ترافیک سنگین معابر تهران در عصر امروزرییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از پیش بینی ترافیک سنگین اغلب معابر تهران در عصر امروز خبر داد و از شهروندان خواست که زمان سفر خود را مدیریت کرده و تا حد امکان از ناوگان حمل و نقل عمومی برای تردد استفاده کنند.

۲۹۱ روز پیش
امنیت، پیش نیاز گردشگری در کشور
امنیت، پیش نیاز گردشگری در کشورجانشین پلیس پیشگیری ناجا با اشاره به اینکه امنیت شرط اساسی توسعه صنعت گردشگری در کشور است، به تشکیل اداره مشارکت‌های مردمی در یگان حفاظت میراث فرهنگی اشاره و تاکید کرد: این کار گام بلندی در جلب مشارکت مردمی به شمار می‌رود.

۲۹۱ روز پیش
سقوط مرگبار یک مرد در شهرک ولیعصر
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از سقوط مرگبار مردی ۶۲ ساله به چاهک آسانسور یک ساختمان مسکونی در جنوب تهران خبر داد.

۲۹۱ روز پیش
تشدید سختگیری پلیس برای خودروهای فاقد معاینه فنی/ جریمه ۵۰ هزار تومانی خودروهای فرسوده
تشدید سختگیری پلیس برای خودروهای فاقد معاینه فنی/ جریمه 50 هزار تومانی خودروهای فرسودهمعاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: مراکز معاینه فنی خودرو مکلف به رعایت حدود مجاز معاینه فنی مصوب شورای عالی محیط زیست در مورد خودروهای بنزینی و حدود مجاز معاینه فنی مصوب سازمان حفاظت محیط زیست در مورد خودروهای دیزلی هستند.

۲۹۱ روز پیش
رزمایش ترافیکی طرح زمستانی سال ۱۳۹۵
رزمایش ترافیکی طرح زمستانی سال ۱۳۹۵رزمایش ترافیکی طرح زمستانی سال ۱۳۹۵ برگزار شد.

۲۹۱ روز پیش

صفحه ۱۲ از ۳۵ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
12
13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر