یکشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
hamchap.ir
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار جامعه
پیشنهاد وزیرکار بر اعطای نشان دکتر حکیم زاده به پزشکان خیر
پیشنهاد وزیرکار بر اعطای نشان دکتر حکیم زاده به پزشکان خیرهمشهری‌ آنلاین: مراسم بزرگداشت مرحوم « محمدرضا حکیم‌زاده» ، موسس آسایشگاه خیریه کهریزک با معرفی پزشکان برتر سازمان‌های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در آسایشگاه خیریه سالمندان و معلولان کهریزک برگزار شد.

۲۰۱ روز پیش
نتایج نهایی آزمون ارشد پزشکی اعلام شد
نتایج نهایی آزمون ارشد پزشکی اعلام شدهمشهری آنلاین: رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت، با اشاره به اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد پزشکی از افزایش ظرفیت پذیرش در این آزمون خبر داد.

۲۰۲ روز پیش
اعلام شرایط بورسیه در دانشگاه‌های پزشکی؛ از امتیازهای خاص خبری نیست
اعلام شرایط بورسیه در دانشگاه‌های پزشکی؛ از امتیازهای خاص خبری نیستهمشهری آنلاین: دبیر شورای گسترش دانشگاه‌های علوم پزشکی وزارت بهداشت، کسب حدنصاب نمره علمی در کنکور را مهمترین شرط بورسیه در دانشگاه‌های علوم پزشکی دانست و گفت: هیچ امتیاز خاصی در قبول شدن به افراد بورسیه از سوی وزارت بهداشت داده نمی‌شود و این افراد بر اساس حد نصاب نمره قبولی لازم در کنکور پذیرفته می‌شوند.

۲۰۲ روز پیش
اظهارنظر وزیر علوم درباره عاقبت پرونده بورسیه‌ها؛ پرونده بسته شد
اظهارنظر وزیر علوم درباره عاقبت پرونده بورسیه‌ها؛ پرونده بسته شدهمشهری آنلاین: وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در پاسخ به سوالی درباره وضعیت رسیدگی به پرونده موسوم به «بورسیه‌ها»، از بسته‌شدن پرونده بورسیه‌ها در سال گذشته در وزارت علوم خبر داد.

۲۰۲ روز پیش
مرگ نوجوان مشهدی در پارک گل‌ها
مرگ نوجوان مشهدی در پارک گل‌هانوجوان ۱۶ساله زمانی که برای بیرون کشیدن کابل برق وارد حوضچه پارک گل‌ها در مشهد شده بود، بر اثر برق‌گرفتگی جانش را از دست داد.

۲۰۲ روز پیش
جدول زمان‌بندی دانشگاه آزاد برای اعلام نتایج آزمون‌ها
همشهری آنلاین: بهروز دانشیان، رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد، زمان‌بندی برای اعلام نتایج آزمون‌ها و مهلت ثبت‌نام در آزمون‌های این دانشگاه را اعلام کرد که در قالب جدول در ادامه آمده است.

۲۰۲ روز پیش
ریزش مرگبار دیوار مدرسه ای دیگر بر سر دختر خردسال چابهاری
ریزش مرگبار دیوار مدرسه ای دیگر بر سر دختر خردسال  چابهاریمدیر کل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس سیستان وبلوچستان گفت: بر اثر ریزش دیوار مدرسه ای در روستای بجار شهرستان چابهار یک کودک پنج ساله جان خود را از دست داد.

۲۰۲ روز پیش
آغاز ثبت نام در دوره های کارشناسی علمی کاربردی از ۱۷ شهریور
آغاز ثبت نام در دوره های کارشناسی علمی کاربردی از ۱۷ شهریورهمشهری آنلاین: مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از آغاز ثبت نام برای پذیرش در دوره های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای دانشگاه جامع علمی کاربردی از روز چهارشنبه ۱۷ شهریورماه خبر داد.

۲۰۲ روز پیش
برگزاری آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی به تعویق افتاد
همشهری آنلاین: مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از تغییر زمان برگزاری سومین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور خبر داد و گفت: قرار بود آزمون مذکور در ۱۹ شهریورماه برگزار شود که زمان برگزاری آن به نیمه دوم آبان‌ماه تغییر کرده است.

۲۰۲ روز پیش
یادواره ۱۲۰۰ شهید یگان‌های ویژه برگزار می‌شود
یادواره 1200 شهید یگان‌های ویژه برگزار می‌شودیادواره ۱۲۰۰ شهید یگان‌های ویژه ناجا روز پنجشنبه ۱۸ شهریورماه در تهران برگزار می‌شود.

۲۰۲ روز پیش
دلایل حذف گرایش در کارشناسی | هم راستا با آموزش جهانی پیش می‌رویم
دلایل حذف گرایش در کارشناسی | هم راستا با آموزش جهانی پیش می‌رویمهمشهری آنلاین: معاون آموزشی وزیر علوم با تشریح دلایل حذف گرایشها در مقطع کارشناسی گفت: این تصمیم به تازگی در وزارت علوم اخذ شده است و با این کار هم راستا با نظام آموزش جهانی پیش می‌رویم.

۲۰۲ روز پیش
هشدار بین‌المللی در باره تاثیر شبکه‌های اجتماعی روی نوجوانان
هشدار بین‌المللی در باره تاثیر شبکه‌های اجتماعی روی نوجوانانهمشهری آنلاین: مطالعات بین‌المللی نشان می دهد نوجوانانی که بیش از حد درگیر شبکه‌های اجتماعی هستند در خطر بیشتری برای استعمال سیگار و مصرف مشروبات الکلی و مواد مخدر قرار دارند.

۲۰۳ روز پیش
خواهرخواندگی ۱۲ دانشگاه ایرانی با دانشگاه‌های روسیه
خواهرخواندگی ۱۲ دانشگاه ایرانی با دانشگاه‌های روسیههمشهری آنلاین: قائم‌مقام وزیر علوم در امور بین‌الملل گفت: ۱۲ دانشگاه ایرانی با دانشگاه‌های روسیه تفاهم‌نامه خواهرخواندگی امضا می‌کنند.

۲۰۳ روز پیش
دفتر عمان دانشگاه آزاد راه‌اندازی شد| ایجاد ۲ واحد جدید در اروپا
دفتر عمان دانشگاه آزاد راه‌اندازی شد| ایجاد ۲ واحد جدید در اروپاهمشهری آنلاین: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: این دانشگاه در کشورهای مختلف دارای واحد یا دفتر بین‌المللی است که به تازگی واحد عمان این دانشگاه نیز راه‌اندازی شد.

۲۰۳ روز پیش
کارنامه آزمون سراسری کارشناسی ارشد سال ۹۵ منتشر شد
کارنامه آزمون سراسری کارشناسی ارشد سال ۹۵ منتشر شدهمشهری آنلاین: کارنامه داوطلبان آزمون سراسری کارشناسی ارشد سال ۹۵ در سایت سازمان سنجش منتشر شد و داوطلبان می‌توانند با شماره پرونده، شماره داوطلبی و مشخصات فردی، کارنامه خود را دریافت کنند.

۲۰۳ روز پیش
بعد از هیجان فوتبال؛ دردسر بزرگ
همشهری آنلاین: فوتبال تمام می‌شود، تماشاگران به خانه باز می‌گردند اما این کارگران ورزشگاه‌ها هستند که باید تاوان کم توجهی تماشاگران را با کاری سخت بپردازند.

۲۰۳ روز پیش
۸۰ درصد دکل‌های اپراتورهای تلفن همراه غیرمجاز است
80 درصد دکل‌های اپراتورهای تلفن همراه غیرمجاز استرئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرائم سایبری پلیس فتا ناجا با اشاره به اینکه شهروندان اطلاعات کاملی در خصوص نصب دکل های مخابراتی ندارند، گفت: برای نصب این دکل‌ها نیاز به اخذ مجوز است و همین امر باعث شده تا هموطنان با دریافت مبالغی تحت عنوان اجاره بهاء اجازه نصب این نوع دکل‌ها و آنتن‌های مخابراتی را در محل زندگی خود بدهند.

۲۰۳ روز پیش
گردشگری معلولان و سالمندان، سخت اما شدنی
گردشگری معلولان و سالمندان، سخت اما شدنیدکتر حسن تقی‌زاده انصاری: « گردشگری برای همه و ارتقای دسترسی جهانی» شعار امسال روز جهانی جهانگردی سال ۲۰۱۶است.

۲۰۳ روز پیش
سه ویژگی سرویس‌های مدارس از منظر معاون شهردار تهران
سه ویژگی سرویس‌های مدارس از منظر معاون شهردار تهرانمعاون حمل و نقل و ترافیک شهر تهران با بیان اینکه برابر آمارها یک میلیون و ۱۰۰ هزار دانش‌آموز و ۷۰۰ هزار دانشجو در شهر تهران داریم، اظهارکرد: با احتساب جمعیت هشت میلیونی تهران می ‌توان گفت که به ازای هر پنج نفر در تهران یک نفر با آغاز سالتحصیلی به مدرسه یا دانشگاه می‌رود.

۲۰۳ روز پیش
رونمایی از برچسب‌های جدید سرویس‌های مدارس سال ۹۵
رونمایی از برچسب‌های جدید سرویس‌های مدارس سال 95برچسب‌های ویژه سرویس مدارس برای سال‌تحصیلی ۹۵-۹۶ رونمایی شد.

۲۰۳ روز پیش
برخورد با ۲۰۰ هزار راننده سرویس‌ مدارس در سال گذشته
برخورد با  200 هزار راننده سرویس‌ مدارس در سال گذشتهرئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از اعمال قانون ۲۰۰ هزار راننده متخلف خودروهای سرویس مدارس در سال گذشته خبر داد.

۲۰۳ روز پیش
جمعیت کیفری، سه‌برابر ظرفیت زندان‌ها
جمعیت کیفری، سه‌برابر ظرفیت زندان‌هارئیس سازمان زندان‌ها به‌طور رسمی اعلام کرد سه برابر ظرفیت زندان‌ها جمعیت کیفری داریم.

۲۰۳ روز پیش
فاز دوم رتبه‌بندی معلمان اجرا می‌شود
فاز دوم رتبه‌بندی معلمان اجرا می‌شوددر شرایطی که بیش از ۶۰ نماینده مجلس بر استیضاح وزیر آموزش و پرورش اصرار دارند، این وزارتخانه از اجرای فاز دوم طرح رتبه‌بندی معلمان خبر داد؛ طرحی که نقص در اجرای آن یکی از دلایل اصلی بازخواست علی اصغر فانی از سوی وکلای مردم است.

۲۰۳ روز پیش
آغاز بازنگری ۶۰۰ برنامه‌ درسی دانشگاهی با قدمت ۱۰ سال
آغاز بازنگری ۶۰۰ برنامه‌ درسی دانشگاهی با قدمت ۱۰ سالهمشهری آنلاین: معاون آموزشی وزارت علوم از آغاز بازنگری برنامه‌های درسی که بین ۵ تا ۱۰ سال از بازنگری آنها گذشته است خبر داد و گفت: بیش از ۶۰۰ برنامه درسی از قدمت ۱۰ ساله برخوردارند که باید بازنگری شوند.

۲۰۴ روز پیش
مطالبه جدی پلیس از مجلس در باره سلاح سرد
مطالبه جدی پلیس از مجلس در باره سلاح سردهمشهری آنلاین: رئیس پلیس آگاهی ناجا از مجلس دهم خواست که لایحه ممنوعیت حمل سلاح سرد را پس از سال‌ها وقفه به تصویب برساند.

۲۰۴ روز پیش
تصویب لایحه ممنوعیت سلاح سرد یکی از مطالبات جدی ماست
تصویب لایحه ممنوعیت سلاح سرد یکی از مطالبات جدی ماسترییس پلیس آگاهی ناجا از مجلس دهم خواست که لایحه ممنوعیت حمل سلاح سرد را پس از سال‌ها وقفه به تصویب برساند.

۲۰۴ روز پیش
غلاف مجلس دهم روی تیزی‌ها می‌نشیند؟
غلاف مجلس دهم روی تیزی‌ها می‌نشیند؟با آغاز سال ۸۶ آمارهای ناشی از مرگ با سلاح سرد افزایش چشمگیری یافت، آماری که از سال ۸۲ سیر صعودی آن آغاز شده و هر سال جان بیش از ۱۱۰۰ نفر را گرفته بود، آنقدر نگران کننده شد که طرح ممنوعیت حمل سلاح‌سرد از سوی ناجا مطرح و به عنوان راه حلی برای کاهش وقوع جرایم خشن تحت عنوان لایحه ای از سوی دولت وقت به مجلس وقت ارائه شد. لایحه ای که بر اساس آن حمل، فروش و توزیع سلاح سرد ممنوع و با عاملان آن برخورد خواهد شد.

۲۰۴ روز پیش
۱۴ شهریور | انتشار کارنامه کنکور کارشناسی ارشد ۹۵
۱۴ شهریور | انتشار کارنامه کنکور کارشناسی ارشد ۹۵همشهری آنلاین: کارنامه‌ داوطلبان حاضر در جلسه کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۵ روز یکشنبه ۱۴ شهریور ماه منتشر می‌شود و داوطلبان در صورت هر گونه سئوال می‌توانند تا ۷ مهرماه ۹۵ به صورت اینترنتی اقدام کنند.

۲۰۵ روز پیش
انسداد خیابان پیامبر و محدودیت در پارکینگ کوروش
انسداد خیابان پیامبر و محدودیت در پارکینگ کوروشمعاون ترافیکی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با اشاره به نشست زمین در خیابان پیامبر، از اعمال محدودیت برای تردد خودروها در پارکینگ مجتمع تجاری فرهنگی کوروش خبر داد و گفت که خیابان پیامبر تا اطلاع ثانوی مسدود است.

۲۰۵ روز پیش
معاون شهرداری تهران:‌ نشست زمین خیابان پیامبر ارتباطی با مترو ندارد
معاون شهرداری تهران:‌ نشست زمین خیابان پیامبر ارتباطی با مترو ندارددر پی نشست زمین در نزدیکی مجتمع تجاری کوروش، گودالی یا عمق حدود ۳ متر در این منطقه ایجاد شد.

۲۰۵ روز پیش

صفحه ۱۲ از ۲۴ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
12
13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر