پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵
حوادث ایران و جهان
hamchap.ir
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
صاحب‌خانه جانی پس از ۲۰ سال دستگیر شد+عکس
صاحب‌خانه جانی پس از ۲۰ سال دستگیر شد+عکسمرد میانسالی که ۲۰ سال پیش دو مستاجر خود را در آتش سوزانده بود پس از سالها فرار در ۲۹ آذر امسال دستگیر شد.

۲۶ روز پیش
چاقو نداشتم، قاتل نمی‌شدم
چاقو نداشتم، قاتل نمی‌شدمنویسنده جوانی که برای دیدن خواهرش به تهران آمده بود وقتی به پارکی رفت در درگیری با جوانی مرتکب قتل شد. او که از ارتکاب قتل پشیمان است در جلسه محاکمه گفت اگر چاقو در جیبش نبود هیچ وقت مرتکب جنایت نمی‌شد.

۲۶ روز پیش
رودربایستی به جنایت کشیده شد
رودربایستی به جنایت کشیده شد«چون با پدر طلبکارم رودربایستی داشتم نتوانستم به او بگویم که پول ندارم و او را به قتل رساندم.» این اعترافات جوانی است که چند روز قبل به‌دلیل بدهی ۴ میلیون تومانی، مردی را به قتل رساند اما عذاب وجدان سبب شد خودش را به پلیس تسلیم کند.

۱۷ روز پیش
قاتل مادر و دختر به‌زودی محاکمه می‌شود
قاتل مادر و دختر به‌زودی محاکمه می‌شودقاتل مادر و دختر ۳ ساله‌اش از سوی بازپرس جنایی مجرم شناخته شد و به‌زودی در دادگاه کیفری استان تهران پای میزمحاکمه می‌رود.

۱۷ روز پیش
راز قتل معلم ایرانشهری هنگام مسافرکشی
راز قتل معلم ایرانشهری هنگام مسافرکشی۲ مرد که به‌عنوان مسافر سوار خودروی معلم ایرانشهری شده و با شلیک گلوله دست به قتل او زده بودند، پس از ۷۲ ساعت به دام پلیس افتادند.

۱۷ روز پیش
سارق آرایشگاه‌های زنانه دستگیر شد+عکس
سارق آرایشگاه‌های زنانه دستگیر شد+عکسمرد جوانی که اقدام به سرقت از آرایشگاه‌های زنانه می‌کرد از سوی پلیس آگاهی دستگیر شد.

۲۶ روز پیش
۵ سرقت مسلحانه در کمتر از ۲۴ساعت در پایتخت
۵ سرقت مسلحانه در کمتر از ۲۴ساعت در پایتختدزدان مسلح ظرف چند ساعت به یک طلافروشی، ۲سوپرمارکت و ۲رستوران در غرب پایتخت دستبرد زدند.

۲۶ روز پیش
از اعتماد صاحبخانه تا سرقت یک میلیاردی سرایدار+عکس
از اعتماد صاحبخانه تا سرقت یک میلیاردی سرایدار+عکسسرایداری که با سوء استفاده از اعتماد صاحبخانه دست به سرقت یک میلیاردی از خانه وی زد با تلاش مامورین آگاهی دستگیر شد.

۲۶ روز پیش
تخریب دیوار برای سرقت‌های میلیونی
تخریب دیوار برای سرقت‌های میلیونیدزدان موتور جرثقیل‌های تاورکرین که با تخریب دیوار وارد برج‌های در حال ساخت می‌شدند و دست به سرقت می‌زدند دستگیر شدند. سردسته باند برای فرار از دست پلیس بالای درخت چنار پنهان شده بود که با زیرکی مأمور پلیس گیرافتاد.

۲۶ روز پیش
نجات معجزه آسای راننده پراید از تصادف با تریلی+عکس
نجات معجزه آسای راننده پراید از تصادف با تریلی+عکسسخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از نجات معجزه آسای راننده سواری پراید پس از برخورد شدید خودرویش با یک دستگاه تریلر خبر داد.

۱۷ روز پیش
/ لیست اخبار جامعه
پاسخ مراجع به سؤالات رایج درباره حج
پاسخ مراجع به سؤالات رایج درباره حجاگر عربستان سعودی برای حضور ایرانیان در حج امسال مانع تراشی نمی‌کرد، حالا باید حجاج آماده می‌شدند تا از هفته آینده و در نخستین روز‌ماه ذی‌الحجه حاجیان برای انجام اعمال در مکه مکرمه باشند.

۱۳۹ روز پیش
سند مالکیت پلیس برای خودروها سند رسمی است
سند مالکیت پلیس برای خودروها سند رسمی استسخنگوی ناجا با تاکید بر اینکه پلیس بر در نقل و انتقال خودرو بر اساس قانون عمل می‌کند، گفت که سند مالکیت صادره توسط پلیس، سند رسمی محسوب می‌شود.

۱۳۹ روز پیش
حمایت دولت از نصب دوربین در کلانتری‌ها
حمایت دولت از نصب دوربین در کلانتری‌هاسخنگوی دولت ضمن تأیید اهمیت نصب دوربین در کلانتری‌ها، بر حمایت دولت از این موضوع و سایر فعالیت‌های نیروی انتظامی تأکید کرد.

۱۴۰ روز پیش
آخرین مهلت مشمولان غایب؛ ۲۰ شهریور ۹۵
آخرین مهلت مشمولان غایب؛ ۲۰ شهریور ۹۵همشهری آنلاین: جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: مشمولان غایب تا ۲۰ شهریور ۹۵ مهلت دارند برای تعیین تکلیف خدمت سربازی، اقدام کنند در غیر این صورت براساس قانون تمامی محدودیتها برای این افراد اعمال می شود.

۱۴۰ روز پیش
یارانه خانوارهایی که مانع تحصیل فرزندان‌ شوند قطع می‌شود
یارانه خانوارهایی که مانع تحصیل فرزندان‌ شوند قطع می‌شودهمشهری آنلاین: معاون رفاه اجتماعی وزارت، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، محروم کردن فرزندان از تحصیل را جرم دانست و تاکید کرد که یارانه سرپرست خانوارهایی که از تحصیل فرزندان ممانعت می‌کنند، قطع می‌شود.

۱۴۱ روز پیش
متقاضی سفر به ایران زیاد است اما زیرساخت‌های کشور ضعیف‌اند
متقاضی سفر به ایران زیاد است اما زیرساخت‌های کشور ضعیف‌اندهمشهری آنلاین: نماینده دفتر اطلاع‌رسانی گردشگری ایران در ایتالیا گفت زیرساخت‌های ضعیف اقامتی در ایران که مانع پاسخگویی به شمار زیاد متقاضیان سفر به کشورمان شده است، و نمی‌توانیم پاسخگوی حجم زیاد درخواست‌ها برای سفر به ایران باشیم.

۱۴۱ روز پیش
مولاوردی: ۵۰ درصد اهداف حوزه زنان در دولت یازدهم محقق شده است
مولاوردی: ۵۰ درصد اهداف حوزه زنان در دولت یازدهم محقق شده استهمشهری آنلاین: معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: ۵۰ درصد اهداف حوزه زنان در دولت یازدهم محقق شده و پیش‌بینی می‌شود در برنامه ششم توسعه نیز ۵۰ درصد دیگر از این اهداف محقق شود.

۱۴۱ روز پیش
نیاز پلیس به سرمایه اجتماعی
نیاز پلیس به سرمایه اجتماعیسخنگو و معاون اجتماعی ناجا در یادداشتی حیاتی‌ترین ماموریت جامعه را بر دوش پلیس دانست و با اشاره به نیاز نیروی انتظامی و پلیس به سرمایه‌های اجتماعی و مردمی جامعه، هفته ناجا را فرصتی مغتنم برای ارتقاء این سرمایه اجتماعی برشمرد.

۱۴۱ روز پیش
افزایش جرایم در فضای مجازی
افزایش جرایم در فضای مجازیهمشهری آنلاین: سخنگو و معاون اجتماعی ناجا نسبت به افزایش جرائم در فضای مجازی هشدار داد.

۱۴۱ روز پیش
جزئیات آزمون پذیرفته‌شدگان استخدامی دانشگاه فرهنگیان اعلام شد
جزئیات آزمون پذیرفته‌شدگان استخدامی دانشگاه فرهنگیان اعلام شدهمشهری آنلاین: معاون نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان جزییات آزمون، ارزشیابی صلاحیت حرفه‌ای پذیرفته شدگان آزمون استخدامی را تشریح کرد.

۱۴۱ روز پیش
هشدار نسبت به افزایش جرائم در فضای مجازی/ قدرت کشف بالای پلیس
هشدار نسبت به افزایش جرائم در فضای مجازی/ قدرت کشف بالای پلیسسخنگو و معاون اجتماعی ناجا نسبت به افزایش جرائم در فضای مجازی هشدار داد.

۱۴۱ روز پیش
وعده تازه، برای پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشسته سال ۹۳
وعده تازه، برای پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشسته سال ۹۳بعد از وعده‌های مکرر آموزش و پرورش برای پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان ۹۳، معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از واریز پاداش پایان خدمت باقیمانده سال‌۹۳ برای ۳هزار بازنشسته خبر داد و گفت:« این مبالغ ظرف یک هفته آینده به‌حساب بازنشستگان واریز می‌شود.»

۱۴۱ روز پیش
به روزرسانی ماهانه نقشه جغرافیای جرم در کشور
به روزرسانی ماهانه نقشه جغرافیای جرم در کشوررییس پلیس پیشگیری ناجا از به روزرسانی ماهانه نقشه جغرافیای جرم در کشور خبر داد و گفت : ماموریت های پلیس پیشگیری با تحلیل این نقشه ها و داده ها انجام می شود.

۱۴۱ روز پیش
کاهش دوره انتظار مشمولان داراي فوق دیپلم جهت اعزام
کاهش دوره انتظار مشمولان داراي فوق دیپلم جهت اعزاممعاون احضار و اعزام سازمان وظيفه عمومي نيروي انتظامي گفت : به منظور ارائه تسهيلات و خدمات بيشتر به مشمولان فارغ التحصيل دانشگاه ها دوره انتظار براي اعزام به خدمت مشمولان داراي مدرک تحصيلي کارداني کاهش مي يابد.

۱۴۲ روز پیش
توزیع کتب درسی از ۲۰ شهریورماه
توزیع کتب درسی از ۲۰ شهریورماههمشهری آنلاین: معاون سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی کشور به اعلام جزئیات توزیع کتب درسی دانش آموزان پرداخت و گفت: توزیع کتب درسی دانش آموزان دبیرستانی در استان‌ها از ۲۰ شهریور و در تهران و البرز از ۲۲ شهریورماه آغاز می‌شود.

۱۴۲ روز پیش
پرداخت «پاداش» فرهنگیان بازنشسته ظرف یک هفته آینده | سازوکار جذب ۲۰ هزار نیرو
پرداخت «پاداش» فرهنگیان بازنشسته ظرف یک هفته آینده | سازوکار جذب ۲۰ هزار نیرومعاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از واریز پاداش پایان خدمت باقی مانده سال ۹۳ برای ۳۰۰۰ بازنشسته خبر داد و گفت: این مبالغ ظرف یک هفته آینده به حساب بازنشستگان واریز می‌شود.

۱۴۲ روز پیش
پیکر ۶۰ شهید دفاع مقدس از اروندرود وارد آبادان شد
پیکر ۶۰ شهید دفاع مقدس از اروندرود وارد آبادان شدهمشهری آنلاین: پیکر مطهر ۶۰ شهید گلگون کفن دوران دفاع مقدس، صبح امروز از طریق مسیر دریایی اروندرود وارد کشور شد.

۱۴۲ روز پیش
قول رئیس دانشگاه آزاد برای تعیین تکلیف رشته‌ها تا پایان شهریور
قول رئیس دانشگاه آزاد برای تعیین تکلیف رشته‌ها تا پایان شهریوررئیس دانشگاه آزاد اسلامی با اعلام اینکه دور دوم ممیزی رشته‌های این دانشگاه درحال انجام است، وعده داد قبل از آغاز سال تحصیلی جدید وضعیت رشته‌های دانشگاه تعیین تکلیف می‌شود.

۱۴۲ روز پیش
قول رئیس دانشگاه آزاد برای تعیین تکلیف رشته‌ها تا پایان شهریور
قول رئیس دانشگاه آزاد برای تعیین تکلیف رشته‌ها تا پایان شهریوررئیس دانشگاه آزاد اسلامی با اعلام اینکه دور دوم ممیزی رشته‌های این دانشگاه درحال انجام است، وعده داد قبل از آغاز سال تحصیلی جدید وضعیت رشته‌های دانشگاه تعیین تکلیف می‌شود.

۱۴۲ روز پیش
مترو؛ مقصر نهایی «حادثه شهران»
مترو؛ مقصر نهایی «حادثه شهران»رئیس سازمان مدیریت بحران کشور مقصر نهایی «حادثه شهران» را اعلام کرد.

۱۴۲ روز پیش
اژه‌ای: مجلس اختلاف درباره سند خودرو را حل کند
اژه‌ای: مجلس اختلاف درباره سند خودرو را حل کندبعد از بالا گرفتن اختلاف پلیس و کانون سردفتران در مورد صدور سند خودرو، سخنگوی قوه قضاییه هم خواستار حل این مشکل شد و پیشنهاد کرد مجلس این اختلاف را حل کند.

۱۴۲ روز پیش
کنترل هوشمند معاینه‌فنی خودروها در تهران از آذر
کنترل هوشمند معاینه‌فنی خودروها در تهران از آذررئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از کنترل هوشمند و ثبت تخلفات خودروهای فاقد معاینه فنی در سراسر تهران از آذر ماه خبر داد.

۱۴۳ روز پیش
تاکید پلیس برای الصاق پيوست انتظامي در طرح‌هاي کلان
تاکید پلیس برای الصاق پيوست انتظامي در طرح‌هاي کلانرئيس پليس پيشگيري ناجا با تاکيد بر لزوم الصاق پيوست انتظامي براي طرح‌هاي کلان کشور گفت : در حال حاضر اين مسئله را دنبال مي‌کنيم که قبل و همزمان با اجراي هر طرحي يک کارشناس انتظامي حضور داشته باشد و در مورد ‌آن نظر دهد تا جوانب امنيتي اين طرح‌ها نيز رعايت شود.

۱۴۳ روز پیش
ضرورت توجه بیشتر به امداد و نجات کشور
ضرورت توجه بیشتر به امداد و نجات کشوررئیس جمعیت هلال‌احمر با بیان اینکه نقطه اشتراک جمعیت هلال احمر به عنوان نهاد غیردولتی، به جامعه و مردم خدمت می‌کند، گفت: هلال‌احمر با هدف خدمتگزاری بهتر به مردم و برداشتن باری از دوش دولت، با توجه به اهمیت حفظ فاصله با دولت، همواره در جهت تقویت اجرای برنامه‌های دولت برای مردم حرکت کرده و از سویی به عنوان مدافعه‌گر، صدای مردم را به دولت رسانده است.

۱۴۳ روز پیش
همه چیز درباره جریمه خودروهای امدادی + تخلفات مجاز و نحوه ابطال
همه چیز درباره جریمه خودروهای امدادی + تخلفات مجاز و نحوه ابطالجریمه خودروهای امدادی اتفاق جدیدی نیست، موضوعی که هر چند وقت یکبار در فضای رسانه‌ای کشور خبری از آن شنیده شده و برخی از افراد نیز نسبت به آن واکنش نشان می‌دهند. اما اینکه چرا یک خودروی امدادی جریمه می‌شود و چه شرایطی برای ابطال این جرایم وجود دارد تا کنون مطرح نشده است. معاون عملیات ترافیک پلیس راهور ناجا در این باره توضیح داده است.

۱۴۳ روز پیش
پاکسازی علاءالدین از دست‌فروشان و موتورسیکلت‌ها
پاکسازی علاءالدین از دست‌فروشان و موتورسیکلت‌هااز صبح امروز ماموران پلیس پایتخت با حضور در مقابل پاساژ علاءالدین طرح برخورد با دست‌فروشان و توقف غیرمجاز موتورسیکلت‌ها را اجرا کردند.

۱۴۳ روز پیش
۱۵۰۰۰عطاری بدون‌مجوز/افزایش مرگ ناشی از مصرف گیاهان دارویی غیرمجاز
۱۵۰۰۰عطاری بدون‌مجوز/افزایش مرگ ناشی از مصرف گیاهان دارویی غیرمجازرییس مرکز تحقیقات پزشکی قانونی نسبت به فروش داروهای ترکیبی در عطاری‌ها هشدار داد و گفت: هیچ عطاری حق فروش دارو و محصولات ترکیبی ندارد.

۱۴۳ روز پیش
وضعیت جاده‌ ایلام ـ مهران برای «اربعین»
وضعیت جاده‌ ایلام ـ مهران برای «اربعین»جانشین پلیس راهور کشور گفت: فعالیت‌های انجام گرفته در محور ایلام ـ مهران برای اربعین کافی نیست و متأسفانه بخش‌های عمده و مشکل‌دار جاده‌های استان امسال هم زیر بار ترافیک می‌رود.

۱۴۳ روز پیش
مرگ ۷۳۲ نفر با دارو در سال گذشته
مرگ ۷۳۲ نفر با دارو در سال گذشتهرییس گروه مطالعات اعتیاد مرکز تحقیقات پزشکی قانونی از مرگ ۷۳۲ نفر در پی مسمومیت دارویی در سال ۹۴ خبر داد.

۱۴۳ روز پیش
کمبود اقلام امدادی در کشور
کمبود اقلام امدادی در کشوررئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: با کمبود اقلام امدادی در کشور مواجه‌ایم و نیاز است با تخصیص اعتبارات به استانداردها برسیم.

۱۴۳ روز پیش

صفحه ۱۳ از ۲۴ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
13
14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر