چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
ستاره فوتبال، متهم نفر دوم در پرونده قتل یک تاجر+ عکس
ستاره فوتبال، متهم نفر دوم در پرونده قتل یک تاجر+ عکسبا اعتراف قاتل به ارتکاب جرم، پای یک ستاره مطرح فوتبال در سال های نه چندان دور به پرونده قتل بازشد.

۳ روز پیش
رابطه پنهانی زن شوهردار؛ علت قتل شوهر/ مردی که بخاطر دوقلوهایش آدم کشت!
رابطه پنهانی زن شوهردار؛ علت قتل شوهر/ مردی که بخاطر دوقلوهایش آدم کشت!همسرم دوقلو باردار بود و ما با هم زندگی خوبی داشتیم اما من مشکلات مالی زیادی داشتم و نمی‌توانستم هزینه زایمان و زندگی بچه‌هایم را بدهم؛ وقتی کیانا به من پیشنهاد داد که شوهرش را بکشم و شش ‌میلیون تومان بگیرم، قبول کردم چون در مخمصه مالی گرفتار شده بودم.

۳ روز پیش
قتل مرد 50 ساله به روش حلق آویز
قتل مرد 50 ساله به روش حلق آویزفرمانده انتظامی شهرستان چابهار از شناسایی و دستگیری عامل قتل مرد 50 ساله در یکی از روستاهای این شهر خبر داد.

۳ روز پیش
این زن را می شناسید؟ / فیلم دوربین مداربسته راز مرگ وحشتناک زن جوان را افشا کرد +تصاویر
این زن را می شناسید؟ / فیلم دوربین مداربسته راز مرگ وحشتناک زن جوان را افشا کرد +تصاویردوربین مداربسته کارخانه قدیمی، راز قتل هولناک زن جوان به‌دست مرد شیشه‌ای را فاش کرد. اما باتوجه به اینکه هویت قربانی جنایت تاکنون شناسایی نشده است و هیچ سرنخی هم ازقاتل در دست نیست، بازپرس جنایی از مردم خواست در صورت اطلاع از هویت زن جوان و متهم فراری موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

۴ روز پیش
قاتل، جسد مقتول را در فریزر مخفی‌کرده بود
قاتل، جسد مقتول را در فریزر مخفی‌کرده بوداجتماع > اجتماعی - مردی که با انگیزه تصاحب خانه زنی سالخورده او را به قتل رسانده و جسدش را ۲‌ ماه در فریزر خانه‌اش نگه داشته بود درحالی‌که از سوی دادگاه به قصاص محکوم شده بود توانست با جلب رضایت اولیای دم از چوبه دار نجات پیدا کند.

۳ روز پیش
زنده ماندن عجیب مردی که قبرش کنده شده بود
زنده ماندن عجیب مردی که قبرش کنده شده بوداجتماع > اجتماعی - «قبرش را آماده کنید تا پس از قتل، جسدش را در بیابان دفن کنیم» این دستور مرد کینه‌جو به قاتلان اجیره شده بود تا نقشه قتل مردی جوان را عملی کنند.

۳ روز پیش
خواستگار شرور، دختر جوان را دزدید تا پدرش به ازدواج رضایت بدهد/ افشای راز عاشق خشن!
خواستگار شرور، دختر جوان را دزدید تا پدرش به ازدواج رضایت بدهد/ افشای راز عاشق خشن! آن روز وقتی از دانشگاه بیرون آمدم با خودرویش سد راهم شد و مرا با زور و تهدید سوار کرد و به سمت شمال رفت. من فکر می‌کردم دیگر آینده‌ام تباه شده تا اینکه پدرش با ما تماس گرفت و توانست راضی‌اش کند که به تهران برگردیم.

۳ روز پیش
تجاوز وحشیانه سه آدم ربا به عروس جوان/ آزار و اذیت در بیابان های اطراف کرج +عکس
تجاوز وحشیانه سه آدم ربا به عروس جوان/ آزار و اذیت در بیابان های اطراف کرج +عکسزن: با وحشت پیاده شدم تا فرار کنم اما کفش‌هایم در گل فرو رفت و 3 آدم ربا وحشیانه مرا مورد آزار و اذیت قرار دادند و بعد هم فرار کردند... شوهر: آن شب وقتی همسرم را دیدم او را نشناختم. صورتش زخمی و خون‌آلود و لباس‌هایش گل‌آلود بود و انگشتان دستش هم شکسته بود.

۴ روز پیش
از سرقت در نوجوانی تا قتل ۷ زن در بزرگسالی
از سرقت در نوجوانی تا قتل ۷ زن در بزرگسالیاجتماع > اجتماعی - «مردی خونسرد که مدعی است انگیزه‌اش از قتل‌های سریالی، انتقام گرفتن از زنان بوده است».

۳ روز پیش
اعتراف شیطان به آزار و اذیت زن جوان +عکس
اعتراف شیطان به آزار و اذیت زن جوان +عکسشیطان پراید سوار دو ماه پس از آزادی از زندان بار دیگر به اتهام آزار و اذیت یک زن شناسایی و دستگیر شد.

۳ روز پیش
/ لیست اخبار جامعه
سه ویژگی سرویس‌های مدارس از منظر معاون شهردار تهران
سه ویژگی سرویس‌های مدارس از منظر معاون شهردار تهرانمعاون حمل و نقل و ترافیک شهر تهران با بیان اینکه برابر آمارها یک میلیون و ۱۰۰ هزار دانش‌آموز و ۷۰۰ هزار دانشجو در شهر تهران داریم، اظهارکرد: با احتساب جمعیت هشت میلیونی تهران می ‌توان گفت که به ازای هر پنج نفر در تهران یک نفر با آغاز سالتحصیلی به مدرسه یا دانشگاه می‌رود.

۲۳۵ روز پیش
رونمایی از برچسب‌های جدید سرویس‌های مدارس سال ۹۵
رونمایی از برچسب‌های جدید سرویس‌های مدارس سال 95برچسب‌های ویژه سرویس مدارس برای سال‌تحصیلی ۹۵-۹۶ رونمایی شد.

۲۳۵ روز پیش
برخورد با ۲۰۰ هزار راننده سرویس‌ مدارس در سال گذشته
برخورد با  200 هزار راننده سرویس‌ مدارس در سال گذشتهرئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از اعمال قانون ۲۰۰ هزار راننده متخلف خودروهای سرویس مدارس در سال گذشته خبر داد.

۲۳۵ روز پیش
جمعیت کیفری، سه‌برابر ظرفیت زندان‌ها
جمعیت کیفری، سه‌برابر ظرفیت زندان‌هارئیس سازمان زندان‌ها به‌طور رسمی اعلام کرد سه برابر ظرفیت زندان‌ها جمعیت کیفری داریم.

۲۳۵ روز پیش
فاز دوم رتبه‌بندی معلمان اجرا می‌شود
فاز دوم رتبه‌بندی معلمان اجرا می‌شوددر شرایطی که بیش از ۶۰ نماینده مجلس بر استیضاح وزیر آموزش و پرورش اصرار دارند، این وزارتخانه از اجرای فاز دوم طرح رتبه‌بندی معلمان خبر داد؛ طرحی که نقص در اجرای آن یکی از دلایل اصلی بازخواست علی اصغر فانی از سوی وکلای مردم است.

۲۳۵ روز پیش
گردشگری معلولان و سالمندان، سخت اما شدنی
گردشگری معلولان و سالمندان، سخت اما شدنیدکتر حسن تقی‌زاده انصاری: « گردشگری برای همه و ارتقای دسترسی جهانی» شعار امسال روز جهانی جهانگردی سال ۲۰۱۶است.

۲۳۵ روز پیش
آغاز بازنگری ۶۰۰ برنامه‌ درسی دانشگاهی با قدمت ۱۰ سال
آغاز بازنگری ۶۰۰ برنامه‌ درسی دانشگاهی با قدمت ۱۰ سالهمشهری آنلاین: معاون آموزشی وزارت علوم از آغاز بازنگری برنامه‌های درسی که بین ۵ تا ۱۰ سال از بازنگری آنها گذشته است خبر داد و گفت: بیش از ۶۰۰ برنامه درسی از قدمت ۱۰ ساله برخوردارند که باید بازنگری شوند.

۲۳۵ روز پیش
مطالبه جدی پلیس از مجلس در باره سلاح سرد
مطالبه جدی پلیس از مجلس در باره سلاح سردهمشهری آنلاین: رئیس پلیس آگاهی ناجا از مجلس دهم خواست که لایحه ممنوعیت حمل سلاح سرد را پس از سال‌ها وقفه به تصویب برساند.

۲۳۵ روز پیش
تصویب لایحه ممنوعیت سلاح سرد یکی از مطالبات جدی ماست
تصویب لایحه ممنوعیت سلاح سرد یکی از مطالبات جدی ماسترییس پلیس آگاهی ناجا از مجلس دهم خواست که لایحه ممنوعیت حمل سلاح سرد را پس از سال‌ها وقفه به تصویب برساند.

۲۳۵ روز پیش
غلاف مجلس دهم روی تیزی‌ها می‌نشیند؟
غلاف مجلس دهم روی تیزی‌ها می‌نشیند؟با آغاز سال ۸۶ آمارهای ناشی از مرگ با سلاح سرد افزایش چشمگیری یافت، آماری که از سال ۸۲ سیر صعودی آن آغاز شده و هر سال جان بیش از ۱۱۰۰ نفر را گرفته بود، آنقدر نگران کننده شد که طرح ممنوعیت حمل سلاح‌سرد از سوی ناجا مطرح و به عنوان راه حلی برای کاهش وقوع جرایم خشن تحت عنوان لایحه ای از سوی دولت وقت به مجلس وقت ارائه شد. لایحه ای که بر اساس آن حمل، فروش و توزیع سلاح سرد ممنوع و با عاملان آن برخورد خواهد شد.

۲۳۵ روز پیش
۱۴ شهریور | انتشار کارنامه کنکور کارشناسی ارشد ۹۵
۱۴ شهریور | انتشار کارنامه کنکور کارشناسی ارشد ۹۵همشهری آنلاین: کارنامه‌ داوطلبان حاضر در جلسه کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۵ روز یکشنبه ۱۴ شهریور ماه منتشر می‌شود و داوطلبان در صورت هر گونه سئوال می‌توانند تا ۷ مهرماه ۹۵ به صورت اینترنتی اقدام کنند.

۲۳۶ روز پیش
معاون شهرداری تهران:‌ نشست زمین خیابان پیامبر ارتباطی با مترو ندارد
معاون شهرداری تهران:‌ نشست زمین خیابان پیامبر ارتباطی با مترو ندارددر پی نشست زمین در نزدیکی مجتمع تجاری کوروش، گودالی یا عمق حدود ۳ متر در این منطقه ایجاد شد.

۲۳۶ روز پیش
انسداد خیابان پیامبر و محدودیت در پارکینگ کوروش
انسداد خیابان پیامبر و محدودیت در پارکینگ کوروشمعاون ترافیکی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با اشاره به نشست زمین در خیابان پیامبر، از اعمال محدودیت برای تردد خودروها در پارکینگ مجتمع تجاری فرهنگی کوروش خبر داد و گفت که خیابان پیامبر تا اطلاع ثانوی مسدود است.

۲۳۶ روز پیش
سند مالکیت پلیس برای خودروها سند رسمی است
سند مالکیت پلیس برای خودروها سند رسمی استسخنگوی ناجا با تاکید بر اینکه پلیس بر در نقل و انتقال خودرو بر اساس قانون عمل می‌کند، گفت که سند مالکیت صادره توسط پلیس، سند رسمی محسوب می‌شود.

۲۳۷ روز پیش
پاسخ مراجع به سؤالات رایج درباره حج
پاسخ مراجع به سؤالات رایج درباره حجاگر عربستان سعودی برای حضور ایرانیان در حج امسال مانع تراشی نمی‌کرد، حالا باید حجاج آماده می‌شدند تا از هفته آینده و در نخستین روز‌ماه ذی‌الحجه حاجیان برای انجام اعمال در مکه مکرمه باشند.

۲۳۷ روز پیش
آخرین مهلت مشمولان غایب؛ ۲۰ شهریور ۹۵
آخرین مهلت مشمولان غایب؛ ۲۰ شهریور ۹۵همشهری آنلاین: جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: مشمولان غایب تا ۲۰ شهریور ۹۵ مهلت دارند برای تعیین تکلیف خدمت سربازی، اقدام کنند در غیر این صورت براساس قانون تمامی محدودیتها برای این افراد اعمال می شود.

۲۳۸ روز پیش
حمایت دولت از نصب دوربین در کلانتری‌ها
حمایت دولت از نصب دوربین در کلانتری‌هاسخنگوی دولت ضمن تأیید اهمیت نصب دوربین در کلانتری‌ها، بر حمایت دولت از این موضوع و سایر فعالیت‌های نیروی انتظامی تأکید کرد.

۲۳۸ روز پیش
یارانه خانوارهایی که مانع تحصیل فرزندان‌ شوند قطع می‌شود
یارانه خانوارهایی که مانع تحصیل فرزندان‌ شوند قطع می‌شودهمشهری آنلاین: معاون رفاه اجتماعی وزارت، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، محروم کردن فرزندان از تحصیل را جرم دانست و تاکید کرد که یارانه سرپرست خانوارهایی که از تحصیل فرزندان ممانعت می‌کنند، قطع می‌شود.

۲۳۸ روز پیش
متقاضی سفر به ایران زیاد است اما زیرساخت‌های کشور ضعیف‌اند
متقاضی سفر به ایران زیاد است اما زیرساخت‌های کشور ضعیف‌اندهمشهری آنلاین: نماینده دفتر اطلاع‌رسانی گردشگری ایران در ایتالیا گفت زیرساخت‌های ضعیف اقامتی در ایران که مانع پاسخگویی به شمار زیاد متقاضیان سفر به کشورمان شده است، و نمی‌توانیم پاسخگوی حجم زیاد درخواست‌ها برای سفر به ایران باشیم.

۲۳۸ روز پیش
افزایش جرایم در فضای مجازی
افزایش جرایم در فضای مجازیهمشهری آنلاین: سخنگو و معاون اجتماعی ناجا نسبت به افزایش جرائم در فضای مجازی هشدار داد.

۲۳۸ روز پیش
نیاز پلیس به سرمایه اجتماعی
نیاز پلیس به سرمایه اجتماعیسخنگو و معاون اجتماعی ناجا در یادداشتی حیاتی‌ترین ماموریت جامعه را بر دوش پلیس دانست و با اشاره به نیاز نیروی انتظامی و پلیس به سرمایه‌های اجتماعی و مردمی جامعه، هفته ناجا را فرصتی مغتنم برای ارتقاء این سرمایه اجتماعی برشمرد.

۲۳۸ روز پیش
مولاوردی: ۵۰ درصد اهداف حوزه زنان در دولت یازدهم محقق شده است
مولاوردی: ۵۰ درصد اهداف حوزه زنان در دولت یازدهم محقق شده استهمشهری آنلاین: معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: ۵۰ درصد اهداف حوزه زنان در دولت یازدهم محقق شده و پیش‌بینی می‌شود در برنامه ششم توسعه نیز ۵۰ درصد دیگر از این اهداف محقق شود.

۲۳۸ روز پیش
جزئیات آزمون پذیرفته‌شدگان استخدامی دانشگاه فرهنگیان اعلام شد
جزئیات آزمون پذیرفته‌شدگان استخدامی دانشگاه فرهنگیان اعلام شدهمشهری آنلاین: معاون نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان جزییات آزمون، ارزشیابی صلاحیت حرفه‌ای پذیرفته شدگان آزمون استخدامی را تشریح کرد.

۲۳۸ روز پیش
هشدار نسبت به افزایش جرائم در فضای مجازی/ قدرت کشف بالای پلیس
هشدار نسبت به افزایش جرائم در فضای مجازی/ قدرت کشف بالای پلیسسخنگو و معاون اجتماعی ناجا نسبت به افزایش جرائم در فضای مجازی هشدار داد.

۲۳۹ روز پیش
وعده تازه، برای پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشسته سال ۹۳
وعده تازه، برای پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشسته سال ۹۳بعد از وعده‌های مکرر آموزش و پرورش برای پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان ۹۳، معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از واریز پاداش پایان خدمت باقیمانده سال‌۹۳ برای ۳هزار بازنشسته خبر داد و گفت:« این مبالغ ظرف یک هفته آینده به‌حساب بازنشستگان واریز می‌شود.»

۲۳۹ روز پیش
به روزرسانی ماهانه نقشه جغرافیای جرم در کشور
به روزرسانی ماهانه نقشه جغرافیای جرم در کشوررییس پلیس پیشگیری ناجا از به روزرسانی ماهانه نقشه جغرافیای جرم در کشور خبر داد و گفت : ماموریت های پلیس پیشگیری با تحلیل این نقشه ها و داده ها انجام می شود.

۲۳۹ روز پیش
کاهش دوره انتظار مشمولان داراي فوق دیپلم جهت اعزام
کاهش دوره انتظار مشمولان داراي فوق دیپلم جهت اعزاممعاون احضار و اعزام سازمان وظيفه عمومي نيروي انتظامي گفت : به منظور ارائه تسهيلات و خدمات بيشتر به مشمولان فارغ التحصيل دانشگاه ها دوره انتظار براي اعزام به خدمت مشمولان داراي مدرک تحصيلي کارداني کاهش مي يابد.

۲۴۰ روز پیش
توزیع کتب درسی از ۲۰ شهریورماه
توزیع کتب درسی از ۲۰ شهریورماههمشهری آنلاین: معاون سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی کشور به اعلام جزئیات توزیع کتب درسی دانش آموزان پرداخت و گفت: توزیع کتب درسی دانش آموزان دبیرستانی در استان‌ها از ۲۰ شهریور و در تهران و البرز از ۲۲ شهریورماه آغاز می‌شود.

۲۴۰ روز پیش
پرداخت «پاداش» فرهنگیان بازنشسته ظرف یک هفته آینده | سازوکار جذب ۲۰ هزار نیرو
پرداخت «پاداش» فرهنگیان بازنشسته ظرف یک هفته آینده | سازوکار جذب ۲۰ هزار نیرومعاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از واریز پاداش پایان خدمت باقی مانده سال ۹۳ برای ۳۰۰۰ بازنشسته خبر داد و گفت: این مبالغ ظرف یک هفته آینده به حساب بازنشستگان واریز می‌شود.

۲۴۰ روز پیش
پیکر ۶۰ شهید دفاع مقدس از اروندرود وارد آبادان شد
پیکر ۶۰ شهید دفاع مقدس از اروندرود وارد آبادان شدهمشهری آنلاین: پیکر مطهر ۶۰ شهید گلگون کفن دوران دفاع مقدس، صبح امروز از طریق مسیر دریایی اروندرود وارد کشور شد.

۲۴۰ روز پیش

صفحه ۱۴ از ۲۵ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
14
15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر