چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
جدال زلزله‌زدگان با باران و سرما
جدال زلزله‌زدگان با باران و سرمااجتماع > اجتماعی - محمد جعفری:
بازی مرگ و زندگی زلزله‌زدگان غرب کشور وارد مرحله تازه‌ای شده است.

۱۰ ساعت پیش
قاتل زن ۱۶ ساله به قتل همسرش هم اعتراف کرد
قاتل زن ۱۶ ساله به قتل همسرش هم اعتراف کرداجتماع > اجتماعی - سارق حرفه‌ای که برای پنهان ماندن راز سرقتش زن ۱۶ ساله‌ای را به قتل رسانده بود در ادامه بازجویی‌ها پرده از اسرار قتل همسرش هم برداشت.

۱۰ ساعت پیش
مردم و مسئولان برای شادی در جامعه تلاش کنند
مردم و مسئولان برای شادی در جامعه تلاش کننداجتماع > اجتماعی - سیدحسن موسوی چلک-رئیس انجمن مددکاری ایران:
یکی از نشانه‌های یک جامعه سالم بالا بودن شاخص نشاط اجتماعی و رضایت از زندگی است.

۱۰ ساعت پیش
فرار زیرکانه گروگان راز زوج آدم‌ربا را فاش کرد
فرار زیرکانه گروگان راز زوج آدم‌ربا را فاش کرداجتماع > اجتماعی - زوج افغان به‌عنوان مسافر سوار خودروهای مسافرکش شده و با دلستر مسموم راننده‌ها را بیهوش می‌کردند تا نقشه اخاذی‌هایشان را عملی کنند.

۱۰ ساعت پیش
اعدام پستچی قلابی به اتهام تجاوز به 40 زن
اعدام پستچی قلابی به اتهام تجاوز به 40 زنمرد متجاوز که در پوشش پستچی بیش از 40 زن را قربانی نیت شیطانی خود کرده بود با تائید حکم اعدامش در یک قدمی چوبه دار قرار گرفت.

۳ ساعت پیش
انکار خیانت و جنایت در جلسه دادگاه
مرد افغانستانی که در پی رابطه با یک زن، شوهر او را به قتل رسانده بود، وقتی برای دومین‌بار پای میز محاکمه رفت، همه اتهاماتش را منکر شد.

۳ ساعت پیش
نوزاد شش ماهه؛ قربانی جنایت جنون‌ آمیز پدر
مردی که متهم است شوهر خواهرش و فرزند خود را به قتل رسانده است، به‌زودی در دادگاه کیفری پای میز محاکمه می‌رود. او درحالی در زندان منتظر جلسه دادگاه است که پیش از این، اقدام به خودکشی کرده، اما مأموران او را نجات داده بودند.

۳ ساعت پیش
قتل، پایان ارتباط شیطانی
قتل، پایان ارتباط شیطانیارتباط پنهانی مردی با زن متاهل به قتل شوهر زن منجر شد. متهم در جلسه دادگاه ادعای بی‌گناهی کرد.

۲ ساعت پیش
نجات معجزه آسای 6 نفر از مجروحان زلزله کرمانشاه + عکس
نجات معجزه آسای 6 نفر از مجروحان زلزله کرمانشاه + عکسمن دیدم که چطور سقف پایین آمد ، خانم! ده دقیقه قبل از زلزله داشتم نماز می خواندم، جانماز را جمع نکردم مادرم شروع کرد به نماز خواندن، من جلوی تلویزیون نشسته بودم که یک دفعه زمین لرزید؛ترسیدم، جیغ کشیدم، بلند جیغ کشیدم، مادرم را صدا زدم...

۳ ساعت پیش
اعتراف به قتل پدر به‌ دلیل عذاب وجدان
پسری که متهم است برای تصاحب پول‌های پدرش با همکاری دوستش او را کشته و جسدش را دفن کرده‌ است، به‌خاطر عذاب‌ وجدان به قتل اعتراف کرد و گفت از کرده خود پشیمان است.

۳ ساعت پیش
/ لیست اخبار جامعه
محور هراز ۱۸ تا ۲۱ تیر مسدود است
محور هراز ۱۸ تا ۲۱ تیر مسدود استهمشهری آنلاین: رئیس پلیس راه ویژه شرق استان تهران از انسداد محور ارتباطی هراز از یکشنبه ۱۸ تیر تا چهارشنبه ۲۱ تیر خبر داد.

۱۳۷ روز پیش
تشدید نظارت بر عفاف و حجاب در قم
تشدید نظارت بر عفاف و حجاب در قمهمشهری آنلاین: دادستان عمومی و انقلاب قم گفت: نظارت بر عفاف و حجاب با هماهنگی و حضور عوامل بسیج و نیروی انتظامی در قم تشدید شد.

۱۳۷ روز پیش
تهران ۴۰ درصد بیش از امکاناتش جمعیت دارد
تهران ۴۰ درصد بیش از امکاناتش جمعیت داردهمشهری آنلاین: نایب رییس مجمع نمایندگان استان تهران گفت: ۴۰ درصد جمعیت تهران بیش از امکانات و زیرساخت‌های موجود است.

۱۳۷ روز پیش
حج تمتع امسال هرگز منتفی نمی‌شود
حج تمتع امسال هرگز منتفی نمی‌شودحرف درباره حج تمتع امسال زیاد است، ظرفیت برخی کاروان‌ها در شرف تکمیل‌شدن است، افراد واجد شرایط با توجه به قطع روابط دیپلماتیک ۲ کشور و موضعگیری‌های خصمانه دولت سعودی و بلاتکلیف‌ماندن سرانجام ماجرای فرودگاه جده و فاجعه منا، چندان از رفتن به حج تمتع استقبال نکردند.

۱۳۷ روز پیش
برگزاری حج امسال به نظر شورای عالی امنیت ملی بستگی دارد
برگزاری حج امسال به نظر شورای عالی امنیت ملی بستگی داردهمشهری آنلاین: نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت که برگزاری حج امسال منوط به نظر شورای عالی امنیت ملی است.

۱۳۷ روز پیش
داغ وعده دولتی‌ها بر دل پلاسکو نشینان/ قول دوربینی مدیران برای وام ۳۰۰ میلیونی
داغ وعده دولتی‌ها بر دل پلاسکو نشینان/ قول دوربینی مدیران برای وام  ۳۰۰ میلیونیوام ۳۰۰ میلیونی با سود تک رقمی، ساخت ساختمان جدید، برقراری مستمری بیمه بی‌کاری، حذف مالیات و ... وعده‌هایی بود که مسئولان در روزهای پر استرس ریزش ساختمان پلاسکو می‌دادند که هنوز پس از گذشت حدود ۱۸۰روز عملی نشده است.

۱۳۷ روز پیش
ریزش ناگهانی دیوار در خیابان، یک کارگر فوت شد
ریزش ناگهانی دیوار در خیابان کاشانی یزد سبب فوت یکی از کارگران ساختمان در دست احداث شد.

۱۳۷ روز پیش
مرگ در هیاهو و شادی +عکس
مرگ در هیاهو و شادی +عکسپارک‌ها و شهربازی‌ها، محل تفریح و گذراندن اوقات فراغت است و فرقی هم نمی‌کند سن و سالت چقدر باشد و کجا زندگی کنی و در چه طبقه‌ای از جامعه باشی، پارک‌ها همیشه پای ثابت محل‌های تفریح‌مان بوده‌اند، اما گاهی اوقات در این محل‌های تفریح حوادثی رخ می‌دهد که شادی را به غم تبدیل می‌کند.

۱۳۷ روز پیش
تهران ۴۰ درصد بیش از امکاناتش جمعیت دارد
تهران ۴۰ درصد بیش از امکاناتش جمعیت دارداجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
نایب رییس مجمع نمایندگان استان تهران گفت: ۴۰ درصد جمعیت تهران بیش از امکانات و زیرساخت‌های موجود است.

۱۳۷ روز پیش
حج تمتع امسال هرگز منتفی نمی‌شود
حج تمتع امسال هرگز منتفی نمی‌شوداجتماع > اجتماعی - حرف درباره حج تمتع امسال زیاد است، ظرفیت برخی کاروان‌ها در شرف تکمیل‌شدن است، افراد واجد شرایط با توجه به قطع روابط دیپلماتیک ۲ کشور و موضعگیری‌های خصمانه دولت سعودی و بلاتکلیف‌ماندن سرانجام ماجرای فرودگاه جده و فاجعه منا، چندان از رفتن به حج تمتع استقبال نکردند.

۱۳۷ روز پیش
برگزاری حج امسال به نظر شورای عالی امنیت ملی بستگی دارد
برگزاری حج امسال به نظر شورای عالی امنیت ملی بستگی دارداجتماع > سفر - همشهری آنلاین:
نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت که برگزاری حج امسال منوط به نظر شورای عالی امنیت ملی است.


۱۳۹ روز پیش
محور گردشگری تخت‌جمشید ایجاد شد
محور گردشگری تخت‌جمشید ایجاد شداجتماع > سفر - مدیر پایگاه میراث‌جهانی تخت‌جمشید از راه‌اندازی محور گردشگری تخت‌جمشید تا پایان تابستان خبر داد.

۱۴۰ روز پیش
داخل خودرو «حریم خصوصی» است یا نیست؟
داخل خودرو «حریم خصوصی» است یا نیست؟اجتماع > اجتماعی - اظهارات سخنگوی نیروی انتظامی درباره اینکه «اماکنی که بدون تجسس در معرض دید عموم قرار می‌گیرند ازجمله وسایل نقلیه مشمول حریم خصوصی نیستند» واکنش‌های بسیاری را در فضای مجازی به‌دنبال داشت.

۱۴۰ روز پیش
ناجا: هر جایی که در معرض دید باشد حریم خصوصی نیست
ناجا: هر جایی که در معرض دید باشد حریم خصوصی نیستاجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
سخنگوی ناجا گفت: طبق قانون اماکنی که بدون تجسس در معرض دید عموم قرار می گیرند از جمله وسایل نقلیه، مشمول حریم خصوصی نباید باشد و طبیعتا رعایت هنجارها و الزامات قانونی می بایست درون آن رعایت شود.

۱۴۰ روز پیش
چوپان‌های دروغگو همچنان سرکیسه می‌کنند
چوپان‌های دروغگو همچنان سرکیسه می‌کنندهنوز از زمان مشاجره با همسرش مدت زیادی نگذشته بود که صدای پیامکی از تلفن همراه به گوشش رسید. هزینه‌های بالای زندگی باعث شده بود این اواخر، روابط بین زن و شوهر شکراب شود. همسرش از او می‌خواست برای شغل خود ارزش بیشتری قائل شود و زمان بیشتری صرف کند، اما او به دنبال مشاغل زودبازده و کم‌زحمت بود. نمی‌توانست تنبلی را کنار بگذارد و صبح زود بیدار شود. معمولا تا لنگ ظهر می‌خوابید. غروب هم قبل از تاریک شدن به خانه برمی‌گشت و بیشتر وقتش را پای اینترنت و بازی با تلفن همراه می‌گذراند.

۱۴۱ روز پیش
فیلم شکنجه سرباز ایرانی دروغ است
فیلم شکنجه سرباز ایرانی دروغ استدفتر سخنگوی نیروی انتظامی در واکنش به انتشار ویدئویی که با موضوع اسارت و شکنجه سرباز ایرانی توسط افغان‌ها در فضای مجازی بازتاب داشته، اعلام کرد این سرباز ایرانی نیست.

۱۴۱ روز پیش
ایثارگران بدانند؛ چرا از شفاف‌سازی هراسانیم(۲)
ایثارگران بدانند؛ چرا از شفاف‌سازی هراسانیم(۲)اجتماع > اجتماعی - مقام معظم رهبری در بیاناتی چنین می‌فرمایند: «ماها اگر بخواهیم در این جایگاهی که هستیم، از احتمال خطای خودمان کم کنیم، باید از سخن درشت خیرخواهان نرنجیم، یکی از راه‌های سلامت این است... کسی که می‌دانید قصد عناد و دشمنی ندارد، ولو با لحن درشتی هم حرف می‌زند، از او نباید واقعا برنجید.

۱۴۱ روز پیش
دردسر سازمان هدفمندی برای فقرا
دردسر سازمان هدفمندی برای فقرااجتماع > اجتماعی - پس از انتشار خبرهایی درباره قطع مستمری مددجویان نهاد‌های حمایتی، پس از بهزیستی کمیته امداد نیز با انتشار توضیحی تأکید کرد هیچ تغییری در پرداخت مستمری‌ها ایجاد نشده است.

۱۴۱ روز پیش
سازمان حج: اعزام حجاج ایرانی تصمیم نظام است
سازمان حج: اعزام حجاج ایرانی تصمیم نظام است اجتماع > اجتماعی - پس ار تجمع تعدادی از اعضای خانواده‌های شهدای منا مقابل سازمان حج و زیارت، این سازمان با صدور اطلاعیه‌ای تأکید کرد: در حوزه پیگیری حادثه منا فراتر از وظایفش ورود و عمل کرده است.

۱۴۱ روز پیش
بی‌علاقگی به عکس سلفی دیگران
بی‌علاقگی به عکس سلفی دیگراناجتماع > اجتماعی - واشنگتن> حدود ۷۳درصد کاربر‌های فضای مجازی هیچ علاقه‌ای به دیدن عکس‌های سلفی دوستان خود در صفحه‌های شبکه‌های مجازی ندارند.

۱۴۱ روز پیش
وزارت رفاه خبر داد: شناسایی سالمندان فقیر
وزارت رفاه خبر داد: شناسایی سالمندان فقیراجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
ربیعی با تاکید بر تداوم پرداخت مستمری به سالمندان طرح حمایت از سالمندان فقیر خبر داد.

۱۴۱ روز پیش
نسبت به حج ۹۶ نگرانیم | اقداماتی را در دست طراحی داریم
نسبت به حج ۹۶ نگرانیم | اقداماتی را در دست طراحی داریماجتماع > سفر - همشهری آنلاین:
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با بیان اینکه نسبت به تغییرات اخیر در عربستان و موضوع حج نگرانیم، گفت: در این زمینه اقداماتی را در دست طراحی داریم.

۱۴۱ روز پیش
توضیحات سازمان حج درخصوص تجمع روز گذشته خانواده‌های شهدای منا
توضیحات سازمان حج درخصوص تجمع روز گذشته خانواده‌های شهدای منااجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
سازمان حج و زیارت درخصوص تجمع روز گذشته خانواده‌های معظم شهدای منا مقابل این سازمان، بیانیه‌ای صادر کرد.


۱۴۱ روز پیش
کشف مواد شیمیایی رها شده در بازار تهران!
کشف مواد شیمیایی رها شده در بازار تهران!خطر انتشار مواد شیمیایی که در کنار سطل زباله در بازار تهران رها شده بود با تلاش آتش‌نشانان و گروه ویژه مقابله حوادث شیمیایی سازمان آتش‌نشانی تهران برطرف و تمامی این مواد از محل جمع‌آوری شد.

۱۴۱ روز پیش
عقرب‌گزیدگی در میدان تره‌بار مرکزی
عقرب‌گزیدگی در میدان تره‌بار مرکزیسخنگوی اورژانس تهران از وقوع عقرب‌گزیدگی در میدان تره‌بار مرکزی پایتخت خبر داد و گفت: تاکنون یک نفر در اثر این حادثه مصدوم شده است.

۱۴۲ روز پیش
تلخ‌وشیرین ۱۰ سال قاضی خیّر
تلخ‌وشیرین 10 سال قاضی خیّرده سال پیش وارد دستگاه قضایی شده است. شیفته شغل قضا است و با تلخی وشیرینی‌های مختلفی در کار قضایی رو‌به‌رو شده است.

۱۴۲ روز پیش
تکذیب ماجرای ربوده شدن ۵۰ کودک تبریزی
تکذیب ماجرای ربوده شدن 50 کودک تبریزیرئیس پلیس فتای آذربایجان شرقی گفت: ماجرای ربوده شدن همزمان ۵۰ کودک تبریزی که در فضای مجازی پیچیده است، کذب محض است.

۱۴۲ روز پیش
قطع مستمری خردادماه مددجویان کذب است
قطع مستمری خردادماه مددجویان کذب استاجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
رئیس سازمان بهزیستی کشور«قطع مستمری» افزایش یافته مددجویان را که از فروردین ماه امسال بر اساس مصوبه مجلس اعمال می‌شود را تکذیب کرد.

۱۴۲ روز پیش
گرد و غبار به پایتخت می‌رسد
گرد و غبار به پایتخت می‌رسداجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
مدیر واحد پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با اشاره به افزایش غلظت ذرات معلق به دلیل وزش باد شدید و احتمال وقوع پدیده گرد و غبار از برقراری شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس طی فردا خبر داد.

۱۴۲ روز پیش
رئیس کمیته امداد در گذشت حاج سیدرضا نیری را تسلیت گفت
رئیس کمیته امداد در گذشت حاج سیدرضا نیری را تسلیت گفتاجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
رئیس کمیته امداد با صدور پیامی در گذشت حاج سیدرضا نیری سرپرست اسبق کمیته امداد امام خمینی (ره) را تسلیت گفت.

۱۴۲ روز پیش

صفحه ۱۴ از ۵۲ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
14
15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر