پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵
حوادث ایران و جهان
hamchap.ir
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
صاحب‌خانه جانی پس از ۲۰ سال دستگیر شد+عکس
صاحب‌خانه جانی پس از ۲۰ سال دستگیر شد+عکسمرد میانسالی که ۲۰ سال پیش دو مستاجر خود را در آتش سوزانده بود پس از سالها فرار در ۲۹ آذر امسال دستگیر شد.

۲۶ روز پیش
چاقو نداشتم، قاتل نمی‌شدم
چاقو نداشتم، قاتل نمی‌شدمنویسنده جوانی که برای دیدن خواهرش به تهران آمده بود وقتی به پارکی رفت در درگیری با جوانی مرتکب قتل شد. او که از ارتکاب قتل پشیمان است در جلسه محاکمه گفت اگر چاقو در جیبش نبود هیچ وقت مرتکب جنایت نمی‌شد.

۲۶ روز پیش
رودربایستی به جنایت کشیده شد
رودربایستی به جنایت کشیده شد«چون با پدر طلبکارم رودربایستی داشتم نتوانستم به او بگویم که پول ندارم و او را به قتل رساندم.» این اعترافات جوانی است که چند روز قبل به‌دلیل بدهی ۴ میلیون تومانی، مردی را به قتل رساند اما عذاب وجدان سبب شد خودش را به پلیس تسلیم کند.

۱۷ روز پیش
قاتل مادر و دختر به‌زودی محاکمه می‌شود
قاتل مادر و دختر به‌زودی محاکمه می‌شودقاتل مادر و دختر ۳ ساله‌اش از سوی بازپرس جنایی مجرم شناخته شد و به‌زودی در دادگاه کیفری استان تهران پای میزمحاکمه می‌رود.

۱۷ روز پیش
راز قتل معلم ایرانشهری هنگام مسافرکشی
راز قتل معلم ایرانشهری هنگام مسافرکشی۲ مرد که به‌عنوان مسافر سوار خودروی معلم ایرانشهری شده و با شلیک گلوله دست به قتل او زده بودند، پس از ۷۲ ساعت به دام پلیس افتادند.

۱۷ روز پیش
سارق آرایشگاه‌های زنانه دستگیر شد+عکس
سارق آرایشگاه‌های زنانه دستگیر شد+عکسمرد جوانی که اقدام به سرقت از آرایشگاه‌های زنانه می‌کرد از سوی پلیس آگاهی دستگیر شد.

۲۶ روز پیش
۵ سرقت مسلحانه در کمتر از ۲۴ساعت در پایتخت
۵ سرقت مسلحانه در کمتر از ۲۴ساعت در پایتختدزدان مسلح ظرف چند ساعت به یک طلافروشی، ۲سوپرمارکت و ۲رستوران در غرب پایتخت دستبرد زدند.

۲۶ روز پیش
از اعتماد صاحبخانه تا سرقت یک میلیاردی سرایدار+عکس
از اعتماد صاحبخانه تا سرقت یک میلیاردی سرایدار+عکسسرایداری که با سوء استفاده از اعتماد صاحبخانه دست به سرقت یک میلیاردی از خانه وی زد با تلاش مامورین آگاهی دستگیر شد.

۲۶ روز پیش
تخریب دیوار برای سرقت‌های میلیونی
تخریب دیوار برای سرقت‌های میلیونیدزدان موتور جرثقیل‌های تاورکرین که با تخریب دیوار وارد برج‌های در حال ساخت می‌شدند و دست به سرقت می‌زدند دستگیر شدند. سردسته باند برای فرار از دست پلیس بالای درخت چنار پنهان شده بود که با زیرکی مأمور پلیس گیرافتاد.

۲۶ روز پیش
نجات معجزه آسای راننده پراید از تصادف با تریلی+عکس
نجات معجزه آسای راننده پراید از تصادف با تریلی+عکسسخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از نجات معجزه آسای راننده سواری پراید پس از برخورد شدید خودرویش با یک دستگاه تریلر خبر داد.

۱۷ روز پیش
/ لیست اخبار جامعه
افزایش سهمیه زنان در آزمون استخدامی | آزمون آبان ماه برگزار می‌شود
افزایش سهمیه زنان در آزمون استخدامی | آزمون آبان ماه برگزار می‌شودهمشهری آنلاین: مشاور عالی سازمان سنجش گفت: با اعلام تغییرات در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور امکان حضور بانوان در ۳۰۰ فرصت شغلی جدید فراهم شد و آزمون در آبان برگزار می‌شود.

۱۴۳ روز پیش
افزایش سهمیه زنان در آزمون استخدامی | آزمون آبان ماه برگزار می‌شود
افزایش سهمیه زنان در آزمون استخدامی | آزمون آبان ماه برگزار می‌شودهمشهری آنلاین: مشاور عالی سازمان سنجش گفت: با اعلام تغییرات در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور امکان حضور بانوان در ۳۰۰ فرصت شغلی جدید فراهم شد و آزمون در آبان برگزار می‌شود.

۱۴۳ روز پیش
تعیین تکلیف رشته‌های دانشگاه آزاد تا پایان شهریور
تعیین تکلیف رشته‌های دانشگاه آزاد تا پایان شهریوررئیس دانشگاه آزاد گفت: دور دوم ممیزی رشته‌های این دانشگاه درحال انجام است و قبل از آغاز سال تحصیلی وضعیت رشته‌های دانشگاه تعیین تکلیف می‌شود.

۱۴۳ روز پیش
دفترچه انتخاب رشته کاردانی های دانشگاه علمی کاربردی منتشر شد
دفترچه انتخاب رشته کاردانی های دانشگاه علمی کاربردی منتشر شدهمشهری آنلاین: دفترچه راهنمای پذیرش دوره کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای نظام آموزش مهارتی سال تحصیلی ۹۶ - ۹۵ مربوط به دانشگاه جامع علمی کاربردی منتشر شد.

۱۴۳ روز پیش
وعده پلیس برای ساماندهی خلافی خودرو
وعده پلیس برای ساماندهی خلافی خودروعلی‌اصغر محمدی: ماجرای ناهماهنگ بین سایت‌های پلیس راهور با دفاتر پلیس+۱۰ ادامه دارد؛ سایت‌هایی که پلیس راهور برای اعلام میزان جرایم تخلفات رانندگی به شهروندان معرفی کرده هماهنگ نیستند.

۱۴۳ روز پیش
پولی از صندوق فرهنگیان به کارکنان ناجا نداده‌ایم
پولی از صندوق فرهنگیان به کارکنان ناجا نداده‌ایممدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان، شایعه پرداخت پول از محل این صندوق به کارکنان ناجا را تکذیب کرد.روزهای گذشته در برخی شبکه‌های مجازی خبری با این مضمون منتشر شد که «روحانی دستور داده از صندوق ذخیره فرهنگیان به کارکنان نیروی انتظامی تسهیلات داده‌شود».

۱۴۳ روز پیش
در انتظار باز شدن گره کور بیمه زنان خانه‌دار
در انتظار باز شدن گره کور بیمه زنان خانه‌دارشهیندخت مولاوردی: بیمه زنان خانه‌دار از مطالباتی است که چندین سال است در دستور کار قرار دارد. پس از سال‌ها آنچه درخصوص این بیمه امیدوار‌کننده به‌نظر می‌رسد، بررسی تصویب آیین‌نامه ماده ۲۷قانون برنامه پنجم توسعه در کمیسیون اجتماعی دولت است که به طرح بیمه‌های فراگیر اجتماعی، بیمه‌های چند لایه و تحقق نظام جامع رفاه و تأمین اجتماعی اشاره دارد.

۱۴۴ روز پیش
مرگ غم‌انگیز پدر هنگام نجات پسر ۸ ساله
مرگ غم‌انگیز پدر هنگام نجات پسر ۸ سالهسهل‌انگاری خانواده و بی‌توجهی به تابلوی هشدار در پارک، حادثه مرگباری را در شمال پایتخت رقم زد.

۱۴۴ روز پیش
اعلام آمادگی وزارت کشور برای پذیرش مشمولان مجازات جایگزین حبس
اعلام آمادگی وزارت کشور برای پذیرش مشمولان مجازات جایگزین حبسمهدیه تقوی‌راد: در حالی که یکی از موانع اصلی در اجرای کامل قانون در مورد مجازات‌های جایگزین عدم‌همکاری دسـتگاه‌هـای مکلف‌شده در قانون برای پذیرش محکومان به ارائه خدمات عمومی رایگان است، وزیر کشور از آمادگی این وزارتخانه برای اجرای قانون در این زمینه خبر داد.

۱۴۴ روز پیش
وضعیت جاده‌ ایلام ـ مهران برای «اربعین» مناسب نیست
وضعیت جاده‌ ایلام ـ مهران برای «اربعین» مناسب نیستجانشین پلیس راهور کشور گفت: فعالیت‌های انجام گرفته در محور ایلام ـ مهران برای اربعین کافی نیست و متأسفانه بخش‌های عمده و مشکل‌دار جاده‌های استان امسال هم زیر بار ترافیک می‌رود.

۱۴۴ روز پیش
زمان اعلام نتایج آزمون ارشد مشخص شد
زمان اعلام نتایج آزمون ارشد مشخص شدهمشهری آنلاین: مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۵ دوشنبه ۸ شهریورماه روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار می‌گیرد.

۱۴۴ روز پیش
سه شرط دادستانی برای برگزاری کنسرت در تهران
سه شرط دادستانی برای برگزاری کنسرت در تهرانهمشهری آنلاین: عباس جعفری دولت آبادی گفت: دادستانی تهران پیشنهاد می‌کند برگزاری کنسرت‌ها در تهران منوط به تضمین و تامین امنیت مراسم از سوی استاندار یا فرماندار تهران و تضمین سلامت محتوای برنامه ارائه شده توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شود.

۱۴۴ روز پیش
تأیید ۱۴۵ ساله بودن یک مرد
تأیید ۱۴۵ ساله بودن یک مردجاکارتا> مقامات کشور اندونزی پس از بررسی مستندات اقوام یک مرد تأیید کردند که وی ۱۴۵ ساله و بنابراین پیرترین انسان زنده جهان است.

۱۴۴ روز پیش
آب‌جوش جان دو کودک خردسال را گرفت
آب‌جوش جان دو کودک خردسال را گرفتدو کودک خردسال در اثر بی احتیاطی مادر خانواده با آب جوش سوختند و جانشان را از دست دادند.

۱۴۶ روز پیش
آغاز ثبت نام دوره‌های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی از ۷ شهریور
آغاز ثبت نام دوره‌های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی از ۷ شهریور مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: ثبت نام برای شرکت در پذیرش دوره کاردانی فنی و حرفه ای دانشگاه جامع علمی کاربردی از هفته آینده آغاز می‌شود.

۱۴۶ روز پیش
گزارش تغییرات عناوین رشته‌های دانشگاهی | گرایش‌ها حذف شدند
گزارش تغییرات عناوین رشته‌های دانشگاهی | گرایش‌ها حذف شدنددفترچه کنکور سراسری ۹۵ نکات تازه‌ای دربر داشت؛ که از آن جمله می‌توان به تغییر گسترده عناوین و گرایش رشته‌های تحصیلی برای سال تحصیلی ۹۶ - ۹۵ اشاره کرد.

۱۴۶ روز پیش
معاون وزیر کشور: زائران اربعین قبل از خروج باید بیمه شوند
معاون وزیر کشور: زائران اربعین قبل از خروج باید بیمه شوندمعاون امنیتی انتظامی وزارت کشور با اعلام اینکه تردد از مرز فقط با مدارک قانونی امکان پذیر خواهد بود، گفت: برای بیمه زائران نیز اقدامات و هماهنگی های خوبی انجام گرفته و زائران بایستی قبل از خروج از کشور نسبت به بیمه خود اقدام کنند.

۱۴۶ روز پیش
کاهش شهریه برخی رشته‌های کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد
کاهش شهریه برخی رشته‌های کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد سخنگوی دانشگاه آزاد از شرایط و جزییات کاهش شهریه برخی از رشته های کاردانی و کارشناسی بدون آزمون این دانشگاه تا میزان حداکثر ۵۰ درصد شهریه نسبت به سال ۹۴ خبر داد.

۱۴۶ روز پیش
پرداخت مطالبات فرهنگیان با اولویت بازنشستگان در مجلس تصویب شد
پرداخت مطالبات فرهنگیان با اولویت بازنشستگان در مجلس تصویب شدعضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از تصویب پرداخت مطالبات فرهنگیان با اولویت بازنشستگان در مجلس خبر داد.

۱۴۶ روز پیش
ایران بدرفتاری با گردشگران در ترکیه را پیگیری می‌کند
ایران بدرفتاری با گردشگران در ترکیه را پیگیری می‌کندخدمات ضعیف بخش گردشگری ترکیه به گردشگران ایرانی از مدت‌ها پیش موضوع اعتراض بسیاری از ایرانی‌هایی بود که ترکیه را به‌عنوان مقصد گردشگری انتخاب می‌کردند.

۱۴۶ روز پیش
رشد ۱۱۰ درصدی وام‌های دانشجویی | افزایش ۶۰ درصدی فرصت‌های مطالعاتی
رشد ۱۱۰ درصدی وام‌های دانشجویی | افزایش ۶۰ درصدی فرصت‌های مطالعاتیهمشهری آنلاین: رئیس سازمان امور دانشجویان گفت: وام دانشجویی نسبت به سال ۹۳ رشد ۱۱۰ درصدی داشته به طوری که سال گذشته ۴۳ میلیارد تومان کمک به دانشگاه‌ها صورت گرفته است.

۱۴۶ روز پیش
الزام حمایت دولت از «۶میلیون نفر» در‌ برنامه ششم
الزام حمایت دولت از «۶میلیون نفر» در‌ برنامه ششمرئیس کمیسیون‌اجتماعی مجلس از افزودن بندی به لایحه‌ برنامه ‌ششم توسعه برای حمایت از ۶میلیون نیازمند از کارافتاده خبر داد و گفت: درصورت تصویب نهایی، دولت موظف به حمایت از این قشر در ۳‌سال نخست برنامه‌ششم توسعه می‌شود.

۱۴۸ روز پیش
سقوط دلخراش زن جوان از بالکن خانه
سقوط دلخراش زن جوان از بالکن خانهزن جوانی که در حال پهن کردن لباس‌ها در بالکن بود به طور ناگهانی سقوط کرد و جانش را از دست داد.

۱۴۸ روز پیش
مرگ کودک ۸ ساله در اثر پرتاب ناگهانی نارنجک
مرگ کودک 8 ساله در اثر پرتاب ناگهانی نارنجککودک ۸ ساله در پی پرتاب نارنجک به اتاقش جانش را از دست داد.

۱۴۸ روز پیش
مخالفت با بازنشستگی۲۵ ساله معلمان
مخالفت با بازنشستگی۲۵ ساله معلمانمدیرعامل صندوق بازنشستگی کشور گفت: میانگین سن بازنشستگی در کشور به نسبت دنیا حدود ۱۵ سال پایین‌تر است.

۱۴۸ روز پیش
ثبت نقل و انتقال وسایل نقلیه در دفاتر اسناد رسمی الزامی نیست
ثبت نقل و انتقال وسایل نقلیه در دفاتر اسناد رسمی الزامی نیسترئیس پلیس راهور ناجا یک‌بار دیگر بر اجباری نبودن ثبت مجدد مالکیت وسایل نقلیه در دفاتر اسناد رسمی برای نقل و انتقال خودروها تأکید کرد.

۱۴۸ روز پیش
۳۱ شهریور؛ اعلام نتایج نهایی کنکور
۳۱ شهریور؛ اعلام نتایج نهایی کنکورهمشهری آنلاین: مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج نهایی آزمون سراسری سال ۹۵ روز چهارشنبه ۳۱ شهریور ماه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org اعلام می‌شود.

۱۴۸ روز پیش
فعالیت دانشگاه «بیمه ایران» غیرقانونی است
فعالیت دانشگاه «بیمه ایران» غیرقانونی استهمشهری آنلاین: مدیرکل دفتر آموزش‌های غیر دولتی وزارت علوم اعلام کرد: فعالیت مرکز آموزشی تحت عنوان دانشگاه بیمه ایران فاقد مجوز بوده و غیرقانونی است.

۱۴۸ روز پیش
بازی مرگ در پارک
بازی مرگ در پارکپزشکی قانونی تهران ماموریت یافته تا در بررسی‌های تخصصی علت مرگ پسربچه ۱۳ساله در پارک الغدیر را مشخص کند.

۱۴۸ روز پیش
کلاس‌های کارشناسی ارشد با ظرفیت بیش از ۲۰ دانشجو غیرقانونی است
کلاس‌های کارشناسی ارشد با ظرفیت بیش از ۲۰ دانشجو غیرقانونی استهمشهری آنلاین: وزیر علوم، تشکیل کلاس‌های کارشناسی ارشد با ظرفیت بیش از ۲۰ دانشجو را غیرقانونی اعلام کرد و گفت: با اجرای قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی، همه دانشگاه‌ها موظف به اجرای قانون خواهند شد.

۱۴۸ روز پیش

صفحه ۱۴ از ۲۴ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
14
15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر