سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار جامعه
سرنوشت مبهم زهرا کوچولو
سرنوشت مبهم زهرا کوچولوبا گذشت ۱۰ روز از ناپدید شدن دختربچه ۲.۵ ‌ساله هنوز ردی از وی به‌دست نیامده است.

۳۰۸ روز پیش
نحوه اجرای طرح ترافیک تهران در روز چهارشنبه
نحوه اجرای طرح ترافیک تهران در روز چهارشنبهجانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اعلام کرد که در روز چهارشنبه نیز همچنان طرح ترافیک در محدوده زوج و فرد و تا ساعت ۱۹ اجرا خواهد شد.

۳۰۸ روز پیش
واکنش ناجا به انتشار تصاویر درگیری یک جانباز با ماموران کلانتری
واکنش ناجا به انتشار تصاویر درگیری یک جانباز با ماموران کلانتریدفتر سخنگوی ناجا در خصوص انتشار تصاویر درگیری با یک جانباز در کلانتری توضیح داد.

۳۰۸ روز پیش
تداوم اجرای طرح ترافیک در محدوده زوج و فرد تا ساعت ۱۹
تداوم اجرای طرح ترافیک در محدوده زوج و فرد تا ساعت 19رییس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اعلام کرد که در روز سه‌شنبه نیز همچون روزهای گذشته طرح ترافیک در محدوده زوج و فرد تا ساعت ۱۹ اجرا خواهد شد.

۳۰۸ روز پیش
جرائم اتباع در کشور افزایش یافته است؟
جرائم اتباع در کشور افزایش یافته است؟هرچند وقت یکبار در گوشه و کنار اخبار حوادث، خبری در مورد جرائم اتباع خارجی منتشر می‌شود، افرادی که داخل کشورمان دست به اقدامات مجرمانه زده و دستگیر شده‌اند، اما تا کنون آمار موثقی در مورد جرائم اتباع خارجی در کشور منتشر نشده است.

۳۰۸ روز پیش
یک میلیون و ۴۰۰ هزار زائر اربعین از مرزهای سه گانه به کشور بازگشتند
یک میلیون و ۴۰۰ هزار زائر اربعین از مرزهای سه گانه به کشور بازگشتندهمشهری آنلاین: جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: یک میلیون و ۴۰۰ هزار زائر اربعین حسینی تا شامگاه دوشنبه از طریق گذرگاه های سه گانه (مهران، شلمچه و چذابه) به کشور بازگشتند.

۳۰۸ روز پیش
پلیس گردشگری به کمک توریست‌ها می‌آید
پلیس گردشگری به کمک توریست‌ها می‌آیدمدیرکل میراث فرهنگی استان تهران گفت: انگیزه‌ راه‌اندازی پاسگاه ویژه گردشگران خارجی در پایتخت، امنیتی کردن فضای گردشگری در کشور نیست.

۳۰۸ روز پیش
خانه مسافرها بلای جان هتل‌های ایران
خانه مسافرها بلای جان هتل‌های ایرانرئیس اتحادیه هتل‌ها و هتل‌آپارتمان‌های استان تهران با انتقاد از تصمیم سازمان میراث فرهنگی در ایجاد خانه‌های مسافر، این اقدام را بلای جان صنعت هتلداری کشور اعلام کرد و گفت: ایجاد خانه‌مسافرها سم مهلکی برای ادامه فعالیت صنعت هتلداری ایران است.

۳۰۸ روز پیش
نحوه اجرای طرح ترافیک در روز دوشنبه
نحوه اجرای طرح ترافیک در روز دوشنبهجانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اعلام کرد که در روز دوشنبه نیز همچون روزهای گذشته طرح ترافیک در محدوده زوج و فرد تا ساعت ۱۹ اجرا خواهد شد.

۳۰۹ روز پیش
آخرین وضعیت ترافیکی در محورهای منتهی به ۳ پایانه مرزی
آخرین وضعیت ترافیکی در محورهای منتهی به 3 پایانه مرزیرییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت ترافیکی در مسیرهای زمینی بازگشت زائران عتبات را تشریح کرد.

۳۰۹ روز پیش
احتمال لغو ویزای سفر اربعین از سال آینده
احتمال لغو ویزای سفر اربعین از سال آیندهفرمانده مرزبانی ناجا با اعلام اینکه به دلیل حجم جمعیت و جداسازی افراد فاقد ویزا کنترل در مرزها کار سختی است، افزود: احتمال لغو ویزای سفر اربعین وجود دارد.

۳۰۹ روز پیش
۹۸.۵ درصد جمعیت کشور سرشماری شدند | اول آذرماه آخرین مهلت
۹۸.۵ درصد جمعیت کشور سرشماری شدند | اول آذرماه آخرین مهلتهمشهری آنلاین: ستاد سرشماری نفوس و مسکن سال ۱۳۹۵ کشور اعلام کرد: تا صبح شنبه ۲۹ آبان، ۹۸.۵ درصد از جمعیت کشور سرشماری شده است که ۲۳میلیون و ۸۰۰ هزار خانوار شامل ۷۸ میلیون و ۸۰۰ هزار نفر جمعیت را در بر می‌گیرد.

۳۱۰ روز پیش
آغاز طرح ضربتی برخورد با وسایل نقلیه پلاک مخدوش در تهران
آغاز طرح ضربتی برخورد با وسایل نقلیه پلاک مخدوش در تهرانجانشین رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از آغاز طرح ضربتی برخورد با وسایل نقلیه پلاک مخدوش خبر داد.

۳۱۰ روز پیش
چگونگی اخذ گذرنامه خروج موقت دانشجویان
چگونگی اخذ گذرنامه خروج موقت دانشجویانمعاون مشمولان و امور معافیت‌های سازمان وظیفه ناجا نحوه استفاده از جریمه مشمولان غایب، چگونگی استفاده از سهمیه جبهه پدران افراد مشمول، مراحل اخذ گذرنامه دانشجویان برای خروج موقت و ... را توضیح داد.

۳۱۰ روز پیش
ترافیک نیمه سنگین محور مهران ـ ایلام با آغاز موج اول بازگشت زائران
ترافیک نیمه سنگین محور مهران ـ ایلام با آغاز موج اول بازگشت زائرانرئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از ترافیک پرحجم در مسیرهای منتهی به دو مرز شلمچه و چذابه خبر داد.

۳۱۱ روز پیش
مرز مهران تنها به‌روی زائرانی که قصد بازگشت به ایران را دارند، باز است
مرز مهران تنها به‌روی زائرانی که قصد بازگشت به ایران را دارند، باز استفرمانده مرزبانی کشور با اشاره به بسته شدن مرز مهران گفت: اصرار زائران فاقد مدارک قانونی برای خروج از کشور به تراکم و ترافیک جمعیت در این مرز منجر شد که با "مدیریت صحنه" و "هدایت مردم" به سمت مرز شلمچه و چذابه این موضوع حل شد.

۳۱۱ روز پیش
طرح ترافیک، شنبه هم تا ساعت ۱۹ در محدوده زوج و فرد اجرا می‌شود
طرح ترافیک، شنبه هم تا ساعت 19 در محدوده زوج و فرد اجرا می‌شودجانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اعلام کرد که در روز شنبه نیز طرح ترافیک در محدوده زوج و فرد اجرا شده و تا ساعت ۱۹ ادامه خواهد داشت.

۳۱۱ روز پیش
خروج ۲ میلیون زائر حسینی از کشور و بازگشت ۸۰۰ هزار تن تاکنون
خروج 2 میلیون زائر حسینی از کشور و بازگشت 800 هزار تن تاکنونفرمانده ناجا امروز در راس هیئتی از اقدامات انجام شده در حوزه اربعین حسینی (ع) و نحوه خدمت رسانی به زائران اباعبدالله در مرز چذابه بازدید کرد.

۳۱۱ روز پیش
زائران اربعین به تابلوهای هشداردهنده «مین‌» توجه کنند
زائران اربعین به تابلوهای هشداردهنده «مین‌» توجه کنندرئیس دبیرخانه ستاد برگزاری هفته ناجا از زائران خواست که هنگام تردد در مسیر های منتهی به مرزهای خروجی به سمت عتبات به تابلوهای هشدار دهنده به خصوص تابلوی انفجار مین توجه کنند.

۳۱۱ روز پیش
زائران کربلا برای بازگشت عجله نکنند
زائران کربلا برای بازگشت عجله نکنندفرمانده انتظامی استان ایلام گفت: استان ایلام آماده بازگشت زائران بوده و هیچ‌گونه مشکلی وجود ندارد، لذا زائران کربلا برای بازگشت عجله نکنند.

۳۱۱ روز پیش
تا روز اربعین امکان خروج از مرز مهران وجود ندارد/ بازگشت ۱۴۰ هزار زائر به کشور
تا روز اربعین امکان خروج از مرز مهران وجود ندارد/ بازگشت 140 هزار زائر به کشورجانشین رئیس ستاد اربعین ناجا با اعلام انسداد مرز مهران برای خروج از کشور گفت: زائرانی که قصد حضور در راهپیمایی اربعین را دارند می‌توانند طی امروز و فردا از دو مرز شلمچه و چذابه وارد کشور عراق شوند.

۳۱۱ روز پیش
مدارس کشور شنبه ۲۹ آبان دایر است
مدارس کشور شنبه ۲۹ آبان دایر استهمشهری آنلاین: وزارت آموزش و پرورش با توجه به قرارداشت روز شنبه ۲۹ آبان بین دو تعطیلی تأکید کرد: فعالیت مدارس روز شنبه برقرار است.

۳۱۳ روز پیش
جاده‌های ایلام، آماده‌ بازگشت زائران | جاده مهران - ایلام یک طرفه شد
جاده‌های ایلام، آماده‌ بازگشت زائران | جاده مهران - ایلام یک طرفه شدهمشهری آنلاین: رئیس پلیس راهور ناجا گفت: پلیس در حال باز کردن راه‌های استان ایلام برای بازگشت زائران است.

۳۱۳ روز پیش
اجرای طرح ترافیک در محدوده زوج و فرد تا ساعت ۱۹ پنجشنبه
اجرای طرح ترافیک در محدوده زوج و فرد تا ساعت 19 پنجشنبهجانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اعلام کرد که اجرای طرح ترافیک در محدوده زوج و فرد در روز پنجشنبه تا ساعت ۱۹ ادامه خواهد داشت.

۳۱۴ روز پیش
سفر بدون گذرنامه به عراق ممکن است؟
سفر بدون گذرنامه به عراق ممکن است؟شمار افرادی که بدون گذرنامه قصد خروج از کشور را دارند در مقابل تعداد افرادی که با مدارک معتبر از مرز خارج شده‌اند عدد قابل توجهی نیست اما همین افراد سبب آشفتگی و شلوغی در سه مرز خروجی به سمت عتبات به ویژه مرز مهران شده‌اند.

۳۱۴ روز پیش
دستگیری زائران فاقد ویزا در عراق/ تردد از مرز مهران روان است
دستگیری زائران فاقد ویزا در عراق/ تردد از مرز مهران روان استهمشهری آنلاین: جانشین معاون هماهنگ‌کننده ناجا گفت: عده‌ای از افراد که شب گذشته با سوءاستفاده از شلوغی جمعیت توانسته بودند از دروازه مرزی عبور کنند توسط مرزبانان عراقی بازداشت و با رایزنی و هماهنگی به داخل کشور بازگردانده شدند و در اختیار دستگاه قضا قرار گرفتند.

۳۱۴ روز پیش
ترافیک در جاده‌ها؛ مرز مهران بسته شد
ترافیک در جاده‌ها؛ مرز مهران بسته شدمهدیه ‌تقوی‌راد : «گیت‌ها در مرز مهران شکست، عبور از مرز بدون ویزا و گذرنامه آزاد شد.» این مهم‌ترین خبری بود که روز گذشته درباره زیارت اربعین در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد و البته خبر کاملا دقیقی نبود. این بخش خبر را که اوضاع در مرز بحرانی است باید درست تلقی کرد اما اینکه خروج از کشور به‌طور رسمی آزاد شده باشد را هیچ مقام مسئولی تأیید نکرده است.

۳۱۴ روز پیش
زائران ایرانی می‌توانند تا روز اربعین برای ورود به عراق اقدام کنند
زائران ایرانی می‌توانند تا روز اربعین برای ورود به عراق اقدام کنندرئیس اداره گذرنامه و روادید وزارت امور خارجه با اعلام اینکه روادید زائران اربعین برای خروج از کشور تا روز اربعین اعتبار دارد، گفت: توافقات و هماهنگی‌های لازم برای عزیمت زائران تا روز اربعین حسینی در نظر گرفته شده است.

۳۱۵ روز پیش
ممنوعیت تردد خودروها به داخل شهر مهران
ممنوعیت تردد خودروها به داخل شهر مهرانرییس پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت ترافیکی محورهای منتهی به سه مرز مهران، شلمچه و چذابه را تشریح کرد.

۳۱۵ روز پیش
از تردد بی‌مورد و سیاحتی به شلمچه و چذابه خودداری کنید
از تردد بی‌مورد و سیاحتی به شلمچه و چذابه خودداری کنیدمعاون اجتماعی فرماندهی انتظامی خوزستان گفت:‌ با توجه به افزایش زائران اربعین حسینی، هموطنان از تردد بی‌مورد و سیاحتی به مرزهای شلمچه و چذابه خودداری کنند.

۳۱۵ روز پیش

صفحه ۱۴ از ۳۵ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
14
15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر