یکشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
hamchap.ir
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار جامعه
مهرآباد نفس پایتخت را بند آورد
مهرآباد نفس پایتخت را بند آوردحامد فوقانی: فرودگاه بین‌المللی مهرآباد در سال۱۳۱۷ ساخته شد؛ یعنی زمانی که شهر تهران وسعت کنونی را نداشت و در حاشیه آن جمعیتی با تراکم بالا ساکن نبود.

۲۱۶ روز پیش
هنوز ۱۰۷هزار کلاس با بخاری نفتی گرم می‌شود
هنوز ۱۰۷هزار کلاس با بخاری نفتی گرم می‌شودحالا هوا اگر چه هنوز گرم است اما دقیقا یک‌ماه دیگر نسخه تابستان پیچیده می‌شود و آرام‌آرام هوا خنک‌تر خواهد شد.

۲۱۶ روز پیش
آب‌نمای پارک جان پسر بچه ۱۳ ساله را گرفت
آب‌نمای پارک جان پسر بچه 13 ساله را گرفتبرق‌گرفتگی پسر بچه ۱۳ ساله شب گذشته در پارک الغدیر تهران از طریق آب‌نما سبب بروز حادثه شد و جان وی را گرفت.

۲۱۶ روز پیش
پایان غم‌انگیز بازی‌های کودکانه/ سگ وحشی پسر ۳ ساله را کشت+عکس
پایان غم‌انگیز بازی‌های کودکانه/ سگ وحشی پسر 3 ساله را کشت+عکسسگ وحشی همسایه جان کودک ۳ ساله را در حین بازی با دوستانش گرفت.

۲۱۶ روز پیش
افزایش شهریه پردیس‌های خودگردان‌ پزشکی | دندانپزشکی گرانترین رشته
افزایش شهریه پردیس‌های خودگردان‌ پزشکی | دندانپزشکی گرانترین رشتهقائم‌مقام معاونت آموزشی وزارت بهداشت گفت: هر دانشگاه علوم پزشکی می‌تواند بر اساس مصوبه هیات امنا ۱۰ تا ۱۲ درصد شهریه پردیس‌های خودگردان را نسبت به سال قبل افزایش دهد.

۲۱۷ روز پیش
استخدام ۱۰ هزار نفر دانش آموخته دانشگاه‌ها در آموزش و پرورش
استخدام ۱۰ هزار نفر دانش آموخته دانشگاه‌ها در آموزش و پرورشهمشهری آنلاین: معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان از جذب ۱۰ هزار نفر با آزمون استخدامی در آموزش و پرورش خبر داد و گفت: پیش‌بینی می‌‌شود این آزمون همزمان با آزمون دستگاه‌های اجرایی کشور در شهریورماه برگزار شود.

۲۱۷ روز پیش
آشفته‌بازار سفر به ترکیه
آشفته‌بازار سفر به ترکیهشرکـت‌های خدمات مسافرتی گران شدن تورهای ترکیه را انکار می‌کنند .

۲۱۷ روز پیش
امکان استرداد اینترنتی بلیت قطار مهیا می‌شود
امکان استرداد اینترنتی بلیت قطار مهیا می‌شودهمشهری آنلاین: شرکت حمل و نقل ریلی رجاء اعلام کرد: در راستای افزایش خدمات به متقاضیان سفر با قطارها، این شرکت امکان استرداد بلیت‌های اینترنتی را فراهم می‌کند.

۲۱۷ روز پیش
میزان افزایش اجاره‌بهای خوابگاه‌های دولتی اعلام شد
میزان افزایش اجاره‌بهای خوابگاه‌های دولتی اعلام شدهمشهری آنلاین: رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم با اشاره به رتبه‌بندی خوابگاه‌های دولتی درمورد نرخ اجاره بهای این خوابگاه‌ها اظهار کرد: اجاره‌بهای خوابگاه‌هایی که در رتبه‌های مختلف قرار گرفته‌اند به طور متوسط ۵ درصد افزایش خواهد داشت.

۲۱۷ روز پیش
آموزش و پرورش همچنان پول فرهنگیان را نمی‌دهد
آموزش و پرورش همچنان پول فرهنگیان را نمی‌دهدعلی‌اصغر محمدی: برخی از فرهنگیانی که سال۹۳ بازنشسته شده‌اند و همه فرهنگیان بازنشسته سال۹۴ همچنان چشم انتظار دریافت پاداش پایان خدمت خود هستند.

۲۱۷ روز پیش
زمان انتشار دفترچه اصلاحات و ظرفیت‌های جدید کنکور
زمان انتشار دفترچه اصلاحات و ظرفیت‌های جدید کنکورمشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از انتشار دفترچه ظرفیت‌های جدید دانشگاه فرهنگیان و تربیت دیبر شهید رجایی و اصلاحات دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون سراسری سال ۱۳۹۵ از عصر چهارشنبه ۲۷ مرداد ماه روی سایت سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org خبر داد.

۲۱۹ روز پیش
حقوق ۲سال آخر خدمت، ملاک حقوق ‌بازنشستگی
حقوق ۲سال آخر خدمت، ملاک حقوق ‌بازنشستگیپس از طرح زمزمه‌هایی مبنی بر احتمال تغییر مبنای مـحـاسبـه حـقـوق بازنشستگان تأمین اجتماعی، معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی تأکید کرد امکان ‌محاسبه ‌مستمری‌ بازنشستگان تأمین‌ اجتماعی‌ براساس ۵سال‌ آخر خدمت وجود ندارد.

۲۱۹ روز پیش
محققان انگلیسی: محبت به والدین عمر را افزایش می‌دهد
محققان انگلیسی: محبت به والدین عمر را افزایش می‌دهدنگهداری از پدر و مادر سالخورده‌تان، شانس عمر بیشتر شما را تضمین می‌کند.

۲۱۹ روز پیش
۱۰۰خط شبانه روزی مشاوره شیردهی در بیمارستان‌های بزرگ دایر می‌شود
۱۰۰خط شبانه روزی مشاوره شیردهی در بیمارستان‌های بزرگ دایر می‌شودرئیس اداره سلامت کودکان وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی از ورود مشاوران شیردهی به شبکه بهداشتی کشور و نیز ایجاد ۱۰۰ خط تلفن ۲۴ ساعته مشاوره شیردهی در بیمارستان های بزرگ دولتی کشور خبر داد.

۲۱۹ روز پیش
آغاز ثبت نام نقل و انتقال درون استانی آموزش و پرورش تهران از ۲۸ مرداد
آغاز ثبت نام نقل و انتقال درون استانی آموزش و پرورش تهران از ۲۸ مردادهمشهری آنلاین: شیوه‌نامه نقل و انتقالات درون استانی نیروهای رسمی و پیمانی آموزش و پرورش شهر تهران ابلاغ شد و ثبت نام از ۲۸ مرداد ماه آغاز می شود.

۲۲۱ روز پیش
وعده رتبه‌بندی ۴۰هزار نیروی خدماتی آموزش و پرورش
وعده رتبه‌بندی ۴۰هزار نیروی خدماتی آموزش و پرورشدر روزهایی که زمزمه‌های استیضاح دوباره علی‌اصغر فانی، دوباره جدی شده و در شرایطی که نارضایتی از شیوه اجرای طرح رتبه‌بندی، یکی از مهم‌ترین علل نارضایتی فرهنگیان است، علی‌اصغر فانی از تلاش برای اعمال طرح رتبه‌بندی در مورد ۴۰هزار نیروی خدماتی آموزش و پرورش خبر داد.

۲۲۱ روز پیش
اشکال مجلس به آزمون دکتری ۹۴ | کنکور دکتری در یک مرحله برگزار می‌شود
اشکال مجلس به آزمون دکتری ۹۴ | کنکور دکتری در یک مرحله برگزار می‌شودمعاون آموزشی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: با مصوبه مجلس کنکور مرحله دکتری در یک مرحله و اسفند ماه برگزار می‌شود.

۲۲۱ روز پیش
تعرفه‌ صدور گذرنامه گران نشد
تعرفه‌ صدور گذرنامه گران نشدرئیس پلیس مهاجرت و گذرنامه نیروی انتظامی با تأکید بر اینکه هزینه صدور گذرنامه و خدمات این بخش طبق نرخ گذشته ارائه می‌شود، گفت: هم اکنون ابلاغیه‌ای برای افزایش قیمت ارائه خدمات گذرنامه ازجمله صدور یا تعویض گذرنامه به‌دست پلیس نرسیده است.

۲۲۱ روز پیش
سازمان سنجش: مرکز تافل «سپاهان» معتبر نیست
سازمان سنجش: مرکز تافل «سپاهان» معتبر نیستهمشهری آنلاین: سازمان سنجش آموزش کشور یک مرکز آموزشی را که بدون دریافت مجوزهای لازم از سوی این سازمان اقدام به برگزاری آزمون‌های تافل و «جی ار ای» کرده است را غیرمعتبر اعلام کرد.

۲۲۱ روز پیش
چرا آمار جرم در ژاپن پایین است؟
چرا آمار جرم در ژاپن پایین است؟ژاپن حتی پس از وقوع فاجعه‌بارترین قتل‌عام با سلاح سرد پس از جنگ جهانی دوم،‌ همچنان کم‌جرم‌ترین کشور جهان باقی مانده‌است.

۲۲۳ روز پیش
ایرانی‌ها روزی ۴۵ میلیون کیسه پلاستیکی مصرف می‌کنند
ایرانی‌ها روزی ۴۵ میلیون کیسه پلاستیکی مصرف می‌کنندهمشهری آنلاین: یک فعال محیط زیست با اشاره به استفاده بیش از حد از کیسه های پلاستیکی در کشورگفت: بر اساس تحقیقات انجام شده با مصرف روزانه سه کیسه پلاستیکی توسط هر خانواده ایرانی حدود ۴۵ میلیون کیسه پلاستیکی در کشور مصرف می‌شود.

۲۲۴ روز پیش
تدریس زبان‌های اقوام ایرانی در دانشگاه‌ها از سال جدید تحصیلی
تدریس زبان‌های اقوام ایرانی در دانشگاه‌ها از سال جدید تحصیلیهمشهری آنلاین: زبان‌های ترکی و کردی از امسال به عنوان یک رشته تحصیلی در دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور تدریس می‌شود.

۲۲۴ روز پیش
حکم جالب دادگاه برای تازه عروس و داماد
حکم جالب دادگاه برای تازه عروس و دامادقاضی دادگاهی در شهریار تازه دامادی را که در جریان اختلاف با همسرش متهم شده بود، با حکمی جایگزین به عذرخواهی از پدر و مادر همسرش و شرکت در کلاس‌های مشاوره محکوم کرد.

۲۲۴ روز پیش
اختصاص ۲۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار به مناطق محروم روستایی کشور
اختصاص ۲۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار به مناطق محروم روستایی کشورهمشهری آنلاین: معاون توسعه روستایی و مناطق محروم معاون اول رئیس جمهوری گفت: ۲ هزارو ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار امسال به مناطق محروم روستایی کشور اختصاص یافته است.

۲۲۴ روز پیش
جزئیات انتخاب رشته‌های بدون کنکور|ثبت‌نام دانشگاه پیام‌نور بر اساس سوابق تحصیلی
جزئیات انتخاب رشته‌های بدون کنکور|ثبت‌نام دانشگاه پیام‌نور بر اساس سوابق تحصیلیدفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته برای پذیرش دانشجوی صرفا بر اساس سوابق تحصیلی منتشر شد و تمامی افراد دارای معدل دیپلم می‌توانند از ۲۳ تا ۲۸ مرداد نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

۲۲۴ روز پیش
ترافیک سنگین در آزادراه تهران - کرج - قزوین
ترافیک سنگین در آزادراه تهران - کرج - قزوینهمشهری آنلاین: رئیس پلیس راه البرز گفت: اکنون در آزادراه تهران - کرج - قزوین در محدوه این استان ترافیک سنگین است.

۲۲۵ روز پیش
کاهش آمار فوتی‌های ناشی از حوادث کار
کاهش آمار فوتی‌های ناشی از حوادث کارهمشهری آنلاین: معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از کاهش آمار فوتی‌های ناشی از حوادث کار در کشور خبر داد.

۲۲۶ روز پیش
موافقت بهزیستی با راه‌اندازی مهدکودک در مترو
موافقت بهزیستی با راه‌اندازی مهدکودک در متروهمشهری آنلاین: معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور ضمن اشاره به پیشنهاد مدیرعامل شرکتمترو تهران جهت راه اندازی مهدکودک در ایستگاه‌های مترو، گفت: با کلیات این پیشنهاد موافق هستیم و درحال حاضر این طرح در حال بررسی است.

۲۲۶ روز پیش
مجموعه فرهنگی، تاریخی سعدآباد میزبان رالی گردشگری بانوان
مجموعه فرهنگی، تاریخی سعدآباد میزبان رالی گردشگری بانوانهمشهری آنلاین: جشنواره و مسابقه رالی گردشگری بانوان دوم شهریور در مجموعه فرهنگی، تاریخی موزه سعد آباد افتتاح می‌شود.

۲۲۶ روز پیش
نخستین رالی گردشگری بانوان در جاده‌های ۴ استان
نخستین رالی گردشگری بانوان در جاده‌های ۴ استاننخستین رالی گردشگری بانوان ایران ۸ صبح سوم شهریورماه از محوطه کاخ سعدآباد در تهران به سمت استان‌های البرز، قزوین و زنجان استارت می‌خورد تا رانندگان زن بتوانند هدف‌های گردشگری معرفی شده در نقشه رالی را بیابند و به شهر زنجان برسند.

۲۲۶ روز پیش

صفحه ۱۵ از ۲۴ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
15
16 17 18 19 20 صفحه بعد صفحه آخر