سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
قربانیان اسیدپاشی چطور با زندگی جدید تا می‌کنند؟
قربانیان اسیدپاشی چطور با زندگی جدید تا می‌کنند؟محبوبه با این که سال‌ها از حادثه اسیدپاشی‌اش گذشته اما به گفته خودش نمی‌تواند با این ماجرا کنار بیاید. شاید برای این که با اسیدپاشش ازدواج کرد و هیچ‌وقت از ماجرا دور نشد: «وقتی به خانه برگشتم خانواده همه آینه‌ها را جمع کرده بودند. ۳۳ بار جراحی شده بودم. یک‌ چشم، بینی و چانه‌ام را ازدست‌ دادم. استخوان بینی‌ام مانده بود بدون روکش. بینایی یک‌ چشمم هم برای همیشه از دست رفت. ۱۷ سال است هر روز پانسمانش را عوض می‌کنم. تو بگو چطور می‌توانم در این شرایطبا این مسأله کنار بیایم؟»

۲ روز پیش
رابطه نامشروع آتنای 17 ساله و پسر شیطان صفت | اردوی مدرسه ای که به مسافرت با پسر غریبه تبدیل شد!
رابطه نامشروع آتنای 17 ساله و پسر شیطان صفت | اردوی مدرسه ای که به مسافرت با پسر غریبه تبدیل شد!رابطه نامشروع آتنای 17 ساله و پسر شیطان صفت | دختر 17 ساله که با پسری جوان دستگیر شده است سرنوشت عجیبی دارد.

۱ روز پیش
حال مساعد چوپان کلاله‌ای آسیب‌دیده براثر حمله پلنگ
حال مساعد چوپان کلاله‌ای آسیب‌دیده براثر حمله پلنگمدیرکل حفاظت محیط ‌زیست گلستان با اشاره به حمله پلنگ به یکی از اهالی روستای سوار بالا در شهرستان کلاله، گفت: حال مصدوم مساعد گزارش شده است.

۱ روز پیش
آویچی، دی جی و آهنگساز سوئدی درگذشت
آویچی، دی جی و آهنگساز سوئدی درگذشت تیم برگلینگ دی جی و آهنگساز سوئدی که بیشتر با نام آویچی شناخته می شد در ۲۸ سالگی درگذشت. مرگ وی از طرف مجله Billboard تایید شده است.

۲ روز پیش
ایران و روسیه؛ خیلی دور، خیلی نزدیک
ایران و روسیه؛ خیلی دور، خیلی نزدیک هنگامی که در نوروز سال 1396 رییس جمهور ایران به روسیه سفر کرد شاید می شد به مصداق سالی که نکوست از بهارش پیداست، سال پررونقی را در روابط ایران و روسیه پیش بینی کرد. نیاز دو کشور به گسترش همکاری های اقتصادی با توجه به تحریم های غرب علیه هر دو کشور، اهمیت استراتژیک حفظ برجام برای امنیت منطقه ای و بین المللی و ضرورت تلاش مشترک برای مدیریت بحران سوریه مهم ترین سرفصل هایی بودند که رهبران ایران و روسیه را وادار می ساخت گسترش روابط میان دو کشور را جدی تر از گذشته بگیرند.

۲ روز پیش
انتصاب سه زن در استانداری تهران
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری تهران همزمان با سه انتصاب جدید زنان در استانداری از روند رو به رشد ارتقای مدیریتی زنان در استانداری تهران خبر داد.

۱ روز پیش
بازگشایی سینما در عربستان بعد از ۳۵ سال
بازگشایی سینما در عربستان بعد از ۳۵ سال اولین سینمای عربستان سعودی بعد از ۳۵ سال امروز در پایتخت این کشور، ریاض بازگشایی شد.

۱ روز پیش
تاثیر توییت‌های ترامپ درباره ایران بر قیمت نفت
بر اساس این گزارش دونالد ترامپ بیانیه‌ای خشن در توییتر خود منتشر کرده و به قیمت‌های بالا و متورم نفت در اوپک حمله کرد.

۲ روز پیش
/ لیست اخبار جامعه
آغاز صدور ویزای اربعین در ۴ کنسولگری دائم عراق در ایران
آغاز صدور ویزای اربعین در ۴ کنسولگری دائم عراق در ایراناجتماع > سفر - همشهری آنلاین:
مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت با بیان اینکه از صبح امروز (دوشنبه) صدور ویزای اربعین در ۴ کنسولگری عراق در ایران آغاز خواهد شد، گفت: از اوایل مهر ماه ۱۲ دفتر کنسولگری موقت نیز فعالیت خود را برای ارائه خدمات ویزا به زائرین آغاز می‌کنند.

۲۲۳ روز پیش
ایثارگران بدانند؛ تسهیلات وام مسکن ایثارگران
ایثارگران بدانند؛ تسهیلات وام مسکن ایثارگران اجتماع > اجتماعی - هر ساله به منظور کمک به حل مشکل مسکن ایثارگران تسهیلات وام خرید یا ساخت مسکن با نرخ ۴درصد و با مدت بازپرداخت ۲۰ساله به آنان اعطا می‌شود.

۲۲۳ روز پیش
شناسایی ۱۰هزار مادر ایرانی با فرزند بی‌شناسنامه
شناسایی ۱۰هزار مادر ایرانی با فرزند بی‌شناسنامهاجتماع > اجتماعی - «همشهریان بی‌شناسنامه» یعنی کسانی که از مادران ایرانی و پدران غیرایرانی متولد شده‌اند این روزها بیشتر از همیشه مورد توجه قرار گرفته‌اند.

۲۲۳ روز پیش
همه به کودکان بی‌شناسنامه کمک کنیم
همه به کودکان بی‌شناسنامه کمک کنیم اجتماع > اجتماعی - روز گذشته خبری منتشر شد که براساس آن مسئولان ثبت احوال گفته بودند وزارت رفاه صلاحیت ورود به موضوع صدور شناسنامه برای همشهریان بی‌شناسنامه را ندارد.

۲۲۳ روز پیش
ایرانیان ۹میلیون سفر خارجی داشتند
ایرانیان ۹میلیون سفر خارجی داشتنداجتماع > سفر - سفرهای داخلی در ایران گران است و همین موضوع موجب شده است ایرانی‌ها سفر به کشورهای همسایه را به سفر در داخل کشور ترجیح بدهند.

۲۲۳ روز پیش
صبر ۱۰ ساله برای هدیه ازدواج
صبر ۱۰ ساله برای هدیه ازدواجاجتماع > اجتماعی - تورنتو:‌ مردی که برای هدیه روز ازدواجش ۱۰سال برنامه‌ریزی کرده بود، سرانجام موفق شد در روز ازدواجش هدیه خود را به همسرش تقدیم کند.

۲۲۳ روز پیش
اعتبار کارت‌های ملی تا پایان امسال
اعتبار کارت‌های ملی تا پایان امسالاجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
مدیرکل ثبت احوال استان تهران گفت: کارت‌های ملی صادر شده قبل از سال ۱۳۹۰ فقط تا پایان سال جاری اعتبار دارند.

۲۲۴ روز پیش
کودک‌آزاری | گزارش معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی
کودک‌آزاری | گزارش معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی اجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور با بیان آنکه سال گذشته ۱۳ هزار مورد کودک آزاری به اورژانس اجتماعی گزارش شده که وقوع کودک آزاری در حدود نیمی از آنها تایید شده است؛گفت: میزان شناسایی کودک آزاری در کشوردر حال افزایش است.

۲۲۴ روز پیش
پیشنهاد شناور شدن ساعات ادارات در دو هفته اول مهر
پیشنهاد شناور شدن ساعات ادارات در دو هفته اول مهراجتماع > آموزش - همشهری آنلاین:
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از ایجاد ممنوعیت‌ و محدودیت‌های ترافیکی ترافیکی در دو هفته ابتدایی مهرماه خبر داد.

۲۲۴ روز پیش
کودک‌آزاری | گزارش معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی
اجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور با بیان آنکه سال گذشته ۱۳ هزار مورد کودک آزاری به اورژانس اجتماعی گزارش شده که وقوع کودک آزاری در حدود نیمی از آنها تایید شده است؛گفت: میزان شناسایی کودک آزاری در کشوردر حال افزایش است.

۲۲۴ روز پیش
دریاچه سدها، استخر شنا نیست
«هر هفته برای شنا به دریاچه سد لار می رفت و تمرین شیرجه می کرد؛ هفته قبل غافل از اینکه رسوباتی در سد جابجا شده است، در همان نقطه شیرجه زد، سرش به تخته سنگی خورد و جانش را از دست داد»؛ این داستانِ غم انگیز آخرین شناگر یکی از دریاچه سدهاست.

۲۲۵ روز پیش
هراز، چالوس و منجیل رودبار پر ترافیک | گردنه حیران مه آلود
هراز، چالوس و منجیل رودبار پر ترافیک | گردنه حیران مه آلوداجتماع > سفر - همشهری آنلاین:
براساس آخرین اطلاعات موجود از وضعیت جاده‌های کشور جاده هراز و چالوس همچنان پر ترافیک گزارش شده است.

۲۲۵ روز پیش
۱۸ شهریور؛ جاده جالوس از ساعت ۱۴ یک‌طرفه می‌شود
۱۸ شهریور؛ جاده جالوس از ساعت ۱۴ یک‌طرفه می‌شوداجتماع > سفر - همشهری آنلاین:
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور از ممنوع شدن تردد از کرج به چالوس از ساعت ۱۴ شنبه ۱۸ شهریور خبر داد.

۲۲۵ روز پیش
سخنان آخوندی در زمینه توزیع مسکن و حوزه شهرسازی
سخنان آخوندی در زمینه توزیع مسکن و حوزه شهرسازیاجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه یک سوم جمعیت شهری خراسان رضوی در وضعیت خوبی زندگی نمی‌کنند، افزود: ۱۹ میلیون نفر از جمعیت ایران در وضعیت بدمسکنی زندگی می‌کنند.

۲۲۵ روز پیش
بخشش دیه یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریالی +عکس
خانواده روانسری از پذیرش دیه فرزندشان گذشتند.

۲۲۵ روز پیش
جذابیت غذا در جذب گردشگری مغفول مانده است | شناسایی ۲۵۲۰ نوع غذا در ایران
جذابیت غذا در جذب گردشگری مغفول مانده است | شناسایی ۲۵۲۰ نوع غذا در ایراناجتماع > سفر - همشهری آنلاین:
مدیرکل دفتر مطالعات و آموزش گردشگری سازمان میراث فرهنگی گفت: حدود ۲۵۲۰ نوع غذا در ایران شناسایی شده و مکتب غذایی ایران در کنار دو مکتب غربی و چینی قرار گرفته است.

۲۲۵ روز پیش
تصویر ایران عوض شده است | کسی معطل ویزای ایران نمی‌ماند
تصویر ایران عوض شده است | کسی معطل ویزای ایران نمی‌مانداجتماع > سفر - همشهری آنلاین:
سیدعباس عراقچی می‌گوید: رسانه‌ها، ایران را کشوری معرفی کرده بودند که عده‌ای در آن، انقلاب کرده و افراد تندرو، خشن، ضد حقوق بشر و کسانی که دنبال ساخت بمب اتم هستند و حرف حساب را متوجه نمی شوند، در آن سرکارند. کشوری که کاملا غیرعقلایی و غیرمنطقی است.

۲۲۵ روز پیش
آزادراه‌‌های قزوین-کرج و کرج-تهران پرترافیک‌ترین| ۳ محور شمال یک‌طرفه می‌شود
آزادراه‌‌های قزوین-کرج و کرج-تهران پرترافیک‌ترین| ۳ محور شمال یک‌طرفه می‌شوداجتماع > سفر - همشهری آنلاین:
د‌ر محور کندوان تردد خودرو از ساعت ۱۴ روز شنبه ۱۸ شهریور تا ساعت یک بامداد روز بعد از کرج به سمت مرزن‌آباد و در جاده هراز تردد خودرو از ساعت ۱۵ روز شنبه ۱۸ شهریور تا ساعت یک بامداد روز پس از رودهن به سمت آمل، ممنوع است.

۲۲۵ روز پیش
رونمایی از جرم در حاشیه شهر
رونمایی از جرم در حاشیه شهرحاشیه‌نشینی یک پدیده اجتماعی است و اختصاص به عصر فعلی ندارد و ریشه در ادوار و اعصار گذشته دارد. این پدیده، هم در کشورهای توسعه یافته و هم در کشورهای در حال توسعه وجود داشته و دارد. تنها تفاوت آن در کشورهای توسعه یافته با کشورهای در حال توسعه، از حیث ریشه‌های تاریخی به‌وجودآورنده آن و رفتار کالبدی و اجتماعی آن است. کشور ایران هم از این پدیده مصون نمانده است.

۲۲۵ روز پیش
فیلم دوربین مخفی | اتاق خواب وحشتناک | فیلم ۱۸+
فیلم دوربین مخفی | اتاق خواب وحشتناک | فیلم 18+فیلم دوربین مخفی | اتاق خواب وحشتناک | دوربین اتاق خواب این کودک صحنه وحشتناکی را نشان می دهد. انگار موجودات نامرئی این بچه را آزار می دهند. ببینید!

۲۲۵ روز پیش
رونمایی از جرم در حاشیه شهر
حاشیه‌نشینی یک پدیده اجتماعی است و اختصاص به عصر فعلی ندارد و ریشه در ادوار و اعصار گذشته دارد. این پدیده، هم در کشورهای توسعه یافته و هم در کشورهای در حال توسعه وجود داشته و دارد. تنها تفاوت آن در کشورهای توسعه یافته با کشورهای در حال توسعه، از حیث ریشه‌های تاریخی به‌وجودآورنده آن و رفتار کالبدی و اجتماعی آن است. کشور ایران هم از این پدیده مصون نمانده است.

۲۲۵ روز پیش
غدیر؛ واقعه‌ای برای همه زمان‌ها
غدیر؛ واقعه‌ای برای همه زمان‌ها اجتماع > اجتماعی - همشهری دو - ساره گودرزی:
«غدیرخم» نام آشنایی برای همه کسانی است که دل در گرو مکتب تشیع دارند؛ روزی بزرگ و عیدی گرانقدر که در حافظه تاریخی دین اسلام و شیعیان ثبت شده است.

۲۲۸ روز پیش
تدابیر پلیس برای تعطیلات عید غدیر؛ افزایش سفرها در نیمه دوم شهریور
تدابیر پلیس برای تعطیلات عید غدیر؛ افزایش سفرها در نیمه دوم شهریوراجتماع > سفر - همشهری آنلاین:
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی با اشاره به تعطیلات عید غدیر از آماده باش کامل مأموران پلیس در جاده‌های سراسر کشور و برخورد با تخلفات حادثه ساز خبر داد.

۲۲۸ روز پیش
بیش از ۲۳ درصد ایرانی‌ها اختلالات روحی و روانی دارند
بیش از ۲۳ درصد ایرانی‌ها اختلالات روحی و روانی دارنداجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: طبق بررسی‌های انجام شده در مورد اختلالات روحی و روانی ۲۳.۴ درصد از آحاد جامعه دچار اختلال هستند و در این بررسی، کسانی که تجرد را انتخاب کردند این مسأله در آن‌ها بیشتر مشاهده می شود.

۲۲۸ روز پیش
شرایط ارزی زائران اربعین | احتمال پرداخت دینار عراق
شرایط ارزی زائران اربعین | احتمال پرداخت دینار عراقاجتماع > سفر - همشهری‌آنلاین:
در آستانه ایام محرم و سفر هر ساله زائران اربعین به عراق، بانک مرکزی ضمن اطمینان دادن نسبت به تامین ارز مورد نیاز این زائران از انجام بررسی‌ها برای امکان پرداخت دینار معادل ۲۰۰ دلاری که برای ارز مسافرتی پرداخت می‌شود، خبر داد.

۲۲۸ روز پیش
بازی چرخ و فلک منجر به مرگ کودک شد
بازی چرخ و فلک منجر به مرگ کودک شدکودکی که بدون حضور والدین مشغول بازی روی یک چرخ وفلک بود به علت نتوانستن تعادلش منجر به افتادن و مرگ او شد.

۲۶۲ روز پیش
قاضی عسکر: جرثقیل‌ها در مکه جمع‌آوری شده است
قاضی عسکر: جرثقیل‌ها در مکه جمع‌آوری شده استاجتماع > سفر - همشهری آنلاین:
نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی گفت: جرثقیل ها در مکه جمع آوری یا ایمن سازی شده است.

۲۶۶ روز پیش
بازداشت مزاحم شبکه های اجتماعی
بازداشت مزاحم شبکه های اجتماعیرئیس پلیس فتا غرب استان تهران از شناسایی و دستگیری مزاحم شبکه اجتماعی خبر داد و گفت: متاسفانه برخی کاربران بدون توجه به تبعات برای خود و دیگر کاربران در شبکه‌های اجتماعی اقدام به ایجاد مزاحمت برای دیگر کاربران می‌کنند.

۲۷۳ روز پیش
سرنوشت نامعلوم ۳ کودک گمشده
سرنوشت نامعلوم ۳ کودک گمشدهاجتماع > اجتماعی - این روزها تصاویری در شبکه‌های اجتماعی دست به‌دست می‌شود که از گم شدن کودکانی خردسال حکایت دارد؛ کودکانی که والدین‌شان بی‌صبرانه در انتظار آنها هستند و برای یافتن ردی از آنها از شبکه‌های اجتماعی کمک گرفته‌اند.

۲۷۳ روز پیش
حج امسال برگزار می‌شود، با دشواری!
حج امسال برگزار می‌شود، با دشواری!اجتماع > اجتماعی - هر چند روز گذشته مسئولان سازمان حج خبرهای مربوط به‌ احتمال عدم اعزام حجاج را تکذیب کردند اما نشانه‌هایی وجود دارد که به استناد آنها می‌توان گفت حج امسال حتی اگر برگزار شود با دشواری‌هایی همراه خواهد بود. فقط در یک نمونه هنوز برای ۱۰دیپلمات ایرانی ویزای دیپلماتیک صادر نشده است.

۲۷۳ روز پیش

صفحه ۱۵ از ۵۷ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
15
16 17 18 19 20 صفحه بعد صفحه آخر