چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
ما بزرگترها و والدین کودکی را از کودکانمان دزدیدم
ما بزرگترها و والدین کودکی را از کودکانمان دزدیدماجتماع > آموزش - همشهری آنلاین:
معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه امروز ما والدین و بزرگترها داریم کودکی را از کودکانمان می‌دزدیم و عجله داریم کودکان را هرچه سریعتر به بزرگسالی پرتاب و ذهن آنها را با تست و فرمول پر کنیم گفت: برخی رسانه‌ها و آموزشگاه‌ها به کودکان همانند کیسه پول نگاه می‌کنند.


۲ روز پیش
توضیحات راه آهن درباره خروج قطار اهواز – مشهد از ریل
توضیحات راه آهن درباره خروج قطار اهواز – مشهد از ریلروابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه‌ای درباره خروج بوژی ۲ واگن قطار مسافری اهواز-مشهد در ایستگاه گلمحک توضیحاتی ارائه داد.

۲ روز پیش
شوهری که گاو شد
شوهری که گاو شداجتماع > اجتماعی - پنوم‌پنه> زن سالمندی در کامبوج از گوساله پنج‌ما‌هه‌ای در خانه‌اش نگهداری می‌کند که به ادعای او روح شوهر درگذشته‌اش در این حیوان حلول کرده است.

۲ روز پیش
احتمال لغو اعزام زائران ایرانی به حج
احتمال لغو اعزام زائران ایرانی به حج اجتماع > سفر - درحالی‌که برخی مسئولان ایرانی از اعزام قطعی زائران ایرانی به حج تمتع سخن می‌گویند، رفتار مسئولان سعودی به‌گونه‌ای است که احتمال لغو اعزام زائران وجود دارد.

۲ روز پیش
رد پای قاتل آتنا در ۲ جنایت در شمال کشور
رد پای قاتل آتنا در ۲ جنایت در شمال کشوراجتماع > اجتماعی - قاتل آتنا در حالی به قتل یک زن دیگر اعتراف کرده که پلیس احتمال می‌دهد وی در ماجرای قتل ۲ زن در شمال کشور نیز نقش داشته است.

۲ روز پیش
خودکشی پس از حمله خونین به پسربچه ۱۱ ساله
خودکشی پس از حمله خونین به پسربچه ۱۱ ساله اجتماع > اجتماعی - جوان ۲۴ ساله پس از حمله به پسربچه ۱۱ ساله در راهروی ساختمان و زخمی کردن او، دست به‌خودکشی زد.

۲ روز پیش
ولایتی: مشکل مجوز رشته‌های دانشگاه آزاد حل شد
ولایتی: مشکل مجوز رشته‌های دانشگاه آزاد حل شد اجتماع > آموزش - رئیس هیأت مؤسس و امنای دانشگاه آزاد یک هفته پس از آنکه هشدار داده بود اگر وزارت علوم رشته‌های این دانشگاه را تأیید نکند این موضوع را از طریق مجلس دنبال خواهد کرد، روز گذشته اعلام کرد که رشته‌های دانشگاه آزاد براساس قانون مجلس تأیید می‌شود.

۲ روز پیش
همه کارشناس نیستند
همه کارشناس نیستنداجتماع > اجتماعی - همشهری دو - مرضیه یوسف اقدم:
همین چند وقت پیش شاهد ماجرای عجیبی درباره «آتنا» بودیم و پس از آن هم موضوع حمله آن فرد اوباش به روحانی در مترو پیش آمد.

۲ روز پیش
استعمال دخانیات در ورزشگاه‌های کشور ممنوع شد
استعمال دخانیات در ورزشگاه‌های کشور ممنوع شداجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
طبق مصوبه هیات رئیسه سازمان لیگ فوتبال ایران ورود و استعمال ‏دخانیات در تمامی ورزشگاه‌های کشور ممنوع شد.‏

۲ روز پیش
اعتراف برادر به قتل خواهرش با همدستی پسرعمویش
اعتراف برادر به قتل خواهرش با همدستی پسرعمویشپسر جوان به قتل خواهرش با همدستی پسر عمویش در استان گلستان اعتراف کرد.

۲ روز پیش
/ لیست اخبار جامعه
دسترسی افراد کم‌توان به گردشگری شعار روز جهانی جهانگردی
دسترسی افراد کم‌توان به گردشگری شعار روز جهانی جهانگردیمرتضی رحمانی موحد، معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی صبح دیروز در نشست خبری اعلام برنامه‌های روز جهانی گردشگری که ۵مهرماه در سالن همایش‌های صدا و سیما برگزار می‌شود، گفت که شعار امسال سازمان جهانی جهانگردی، «گردشگری برای همه و ترویج دسترسی همگانی» است.

۳۱۰ روز پیش
قانون، ثبت سند خودرو را اختیاری ندانسته است
قانون، ثبت سند خودرو را اختیاری ندانسته استسخنگوی قوه قضاییه گفت: ظهور ماده ۲۹ قانون رسیدگی به جرائم رانندگی حاکی از اختیاری نبودن ثبت سند خودروست.

۳۱۰ روز پیش
آخرین وضعیت پرونده‌های کهریزک، کرسنت، مدیرعامل سابق بانک دی، خبرگزاری موج و نگین غرب
آخرین وضعیت پرونده‌های کهریزک، کرسنت، مدیرعامل سابق بانک دی، خبرگزاری موج و نگین غربسخنگوی قوه قضاییه از کشف سه هزار و ۸۹۲ کیلوگرم مواد مخدر در شهریور ماه امسال خبر داد.

۳۱۰ روز پیش
بیمه رایگان ۲۰ میلیون واحد مسکونی در کشور در صورت تصویب لایحه بیمه همگانی حوادث در مجلس
بیمه رایگان 20 میلیون واحد مسکونی در کشور در صورت تصویب لایحه  بیمه همگانی حوادث در مجلسرییس سازمان مدیریت بحران کشور استان‌های قزوین، بوشهر و یزد را دارای بالاترین ضریب نفوذ بیمه در کشور اعلام کرد.

۳۱۰ روز پیش
توصیه‌های مهم پلیس به زائران عتبات
توصیه‌های مهم پلیس به زائران عتباتنیروی انتظامی توصیه‌ها و هشدارهایی را به زائران اربعین حسینی و عتبات ارائه کرد و از آنان خواست تا فرصت کافی در اختیار دارند نسبت به تکمیل و دریافت مدارک خود اقدام کنند.

۳۱۰ روز پیش
رشد بی‌سابقه خودکشی در آمریکا
رشد بی‌سابقه خودکشی در آمریکاآمار منتشر شده در آمریکا نشان می‌دهد که سال گذشته میلادی (۲۰۱۵) نزدیک به ۱۰ میلیون نفر از مردم این کشور به خودکشی فکر کرده‌اند.

۳۱۰ روز پیش
ارجاع پرونده ۴۲ محکوم غیرعمد افغان به ستاد دیه استان قم
ارجاع پرونده 42 محکوم غیرعمد افغان به ستاد دیه استان قم۴۲ زندانی تبعه افغانستان از ابتدای فروردین سال ۹۴ تاکنون به دلیل عدم استطاعت مالی در پرداخت دیه ناشی از حوادث رانندگی، به ستاددیه استان قم مراجعه کرده‌اند.

۳۱۱ روز پیش
برخورد با استودیوهای زیرزمینی دوبله/ ساخت سریال تلویزیونی «گشت پلیس»
برخورد با استودیوهای زیرزمینی دوبله/ ساخت سریال تلویزیونی «گشت پلیس»سخنگوی ناجا از برخورد با استودیوهای دوبله زیر زمینی خبر داد و توضیحاتی درباره مهمانی ها و پارتی های برگزار شده به واسطه دعوت در فضای مجازی ارائه کرد.

۳۱۱ روز پیش
چالش خاصی در حوزه امنیتی نداریم
چالش خاصی در حوزه امنیتی نداریمفرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه چالش خاصی در حوزه امنیت کشور وجود ندارد، گفت: آسیب های اجتماعی مهمترین دغدغه پلیس است و مردم باید هوشیاری خود را در برابر این گونه آسیب ها حفظ کنند.

۳۱۱ روز پیش
ورود بانوان به قهوه‌خانه‌ها ممنوع است
ورود بانوان به قهوه‌خانه‌ها ممنوع استهمشهری آنلاین: رئیس اتحادیه قهوه‌خانه‌داران و سفره‌خانه‌های سنتی تاکید کرد که ورود بانوان به قهوه‌خانه‌های معمولی غیرقانونی است و در مورد قهوه‌خانه‌ها و سفره‌خانه‌های سنتی نیز ارائه سرویس قلیان به بانوان غیرمجاز است.

۳۱۱ روز پیش
آشفتگی درصندوق ذخیره فرهنگیان
آشفتگی درصندوق ذخیره فرهنگیانپس از انتشار برخی اخبار مبنی بر بروز تخلفاتی در صندوق ذخیره فرهنگیان و ورود دستگاه‌های نظارتی به این موضوع و مطرح شدن آن در دولت، اکنون اخبار ضد‌ونقیضی درباره برکناری اعضای هیأت مدیره و مدیرعامل این صندوق به گوش می‌رسد.

۳۱۱ روز پیش
برای تعطیلات پاییزه، تعطیلات نوروزی را کم کنیم
برای تعطیلات پاییزه، تعطیلات نوروزی را کم کنیمعلی‌اصغر محمدی: انتشار خبر اضافه‌شدن تعطیلی احتمالی دو هفته‌ای به مدارس و به جای آن کاهش از تعطیلات تابستان در روزهای گذشته مورد توجه مردم قرار گرفت.

۳۱۱ روز پیش
ثبت نام نهایی زیارت اربعین در سامانه سماح آغازشد
ثبت نام نهایی زیارت اربعین در سامانه سماح آغازشدهمشهری آنلاین: سازمان حج و زیارت اعلام کرد: متقاضیان زیارت اربعین که از ۱۶ مرداد در سماح ثبت نام کرده اند، از امروز به مدت ۷۲ ساعت فرصت دارند با پرداخت هزینه‌ها، ثبت نام خود را نهایی کنند.

۳۱۱ روز پیش
ایران دومین مقصد مقرون به صرفه برای گردشگران انگلیسی
ایران دومین مقصد مقرون به صرفه برای گردشگران انگلیسییک‌روز پس از تعطیلی سفارتخانه آلمان در ترکیه به‌دلیل آنچه برلین هراس از عملیات تروریستی خوانده است، سفارت انگلیس در ترکیه نیز بسته شد تا بدین‌ترتیب صنعت گردشگری ترکیه به‌عنوان رقیب جدی ایران در منطقه یک گام دیگر به عقب رانده شود.

۳۱۱ روز پیش
قاضی عسگر: ما غرور و عزت زائران ایرانی را خدشه‌دار نمی‌کنیم
قاضی عسگر: ما غرور و عزت زائران ایرانی را خدشه‌دار نمی‌کنیمهمشهری آنلاین: نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت با اشاره به حوادث تلخ سال گذشته در زمان انجام مناسک حج گفت: ما غرور و عزت زائران ایرانی را خدشه دار نمی‌کنیم، تا آخرین لحظه بنای مسئولان ایرانی بر اعزام زائران به مناسک حج قرار داشت، حتی منازل حجاج هم اجاره شد اما دولت عربستان تأمین امنیت زائران ایرانی را قبول نکرد.

۳۱۱ روز پیش
مصدومیت ۷۰ تماشاچی در دربی پایتخت
مصدومیت 70 تماشاچی در دربی پایتختسخنگوی اورژانس تهران از مصدومیت ۷۰ تماشاچی در دربی روز گذشته پایتخت خبر داد.

۳۱۱ روز پیش
بخشنامه ساماندهی زندانیان و کاهش جمعیت کیفری زندان‌ها صادر شد
بخشنامه ساماندهی زندانیان و کاهش جمعیت کیفری زندان‌ها صادر شدبخشنامه "ساماندهی زندانیان و کاهش جمعیت کیفری زندانها" از سوی آیت الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه صادر شد.

۳۱۱ روز پیش
تاکید عضو کمیسیون اجتماعی مجلس بر ساماندهی موتورسواران
تاکید عضو کمیسیون اجتماعی مجلس بر ساماندهی موتورسوارانیک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به اینکه وضعیت موتورسواران و رسیدگی به جرائم و تخلفات آنها باید ساماندهی شود، تاکید کرد: البته شیوه برخورد با تخلفات این افراد باید به گونه‌ای باشد که جنبه اصلاحی و تربیتی به خود گیرد تا اثرگذاری آن را در جامعه شاهد باشیم.

۳۱۱ روز پیش
بازی جدید ناجا+عکس
بازی جدید ناجا+عکسنیروی انتظامی به تازگی بازی جدیدی به نام «گشت پلیس» طراحی کرده که امکان جستجو و گشت زنی در سطح شهر تهران را به کاربران خود می دهد.

۳۱۲ روز پیش
آماده باش راهور برای شهرآورد
آماده باش راهور برای شهرآوردجانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت با تشریح تمهیدات ترافیکی شهرآورد پایتخت، از مسافرانی که قصد بازگشت از سفر دارند خواست تا زمان بازگشت خود را طوری تنظیم کنند که با زمان تخلیه استادیوم و پایان بازی همراه نشود.

۳۱۲ روز پیش
ناامنی خطوط ریلی برای مجرمان
ناامنی خطوط ریلی برای مجرمانفرمانده پلیس راه آهن تاکید کرد که خطوط ریلی کشور جای امنی برای فعالیت مجرمان نخواهد بود.

۳۱۲ روز پیش
وضعیت هوای تهران برای دربی ۸۳ چگونه خواهد بود؟
وضعیت هوای تهران برای دربی ۸۳ چگونه خواهد بود؟همشهری آنلاین: کارشناس سازمان هواشناسی گفت: هوای تهران فردا در ساعاتی ابری همراه با وزش باد است. تیم‌های استقلال و پرسپولیس تهران فردا در ادامه لیگ برتر فوتبال ایران با یکدیگر دیدار خواهند داشت.

۳۱۳ روز پیش
اتمام حجت پلیس با کانون سردفترداران درباره نقل و انتقال خودروها
اتمام حجت پلیس با کانون سردفترداران درباره نقل و انتقال خودروهاتاکید بر کافی بودن دریافت برگ سبز برای معامله و شماره گذاری خودرو، توصیه به کانون سردفترداران، ثبت ۱۴۲ هزار حکم قضایی در سامانه ثبت پلاک و... از مهمترین اظهارات معاون فنی و مهندسی پلیس راهور ناجاست.

۳۱۴ روز پیش
وضعیت نقل و انتقال خودرو؛ توصیه پلیس به سردفترداران
وضعیت نقل و انتقال خودرو؛ توصیه پلیس به سردفتردارانهمشهری آنلاین: معاون فنی و مهندسی پلیس راهور ناجا، با اشاره به حواشی نقل و انتقال خودرو، گفت: خریدار و فروشنده باید به مراکز تعویض پلاک مراجعه کنند.

۳۱۴ روز پیش
جزییات جدید از صدور ویزای اربعین
جزییات جدید از صدور ویزای اربعینبا وجود تلاش‌های ایران برای کاهش هزینه ویزای عراق اما امسال نیز مانند سال گذشته هزینه ویزا ۴۰دلار از سوی دولت عراق اعلام شد.

۳۱۴ روز پیش
وعده تازه برای پرداخت پاداش ۳هزار فرهنگی بازنشسته
وعده تازه برای پرداخت پاداش ۳هزار فرهنگی بازنشستهپاداش پایان خدمت ۳هزار نفر از فرهنگیان که حدود ۲سال از بازنشستگی آنان می‌گذرد به‌زودی پرداخت می‌شود و آنطور که سخنگوی دولت اعلام کرده دولت نمی‌خواهد حتی یک ساعت در پرداخت‌ها تأخیر ایجاد شود.

۳۱۴ روز پیش
واکنش پلیس به خبر به نمایش گذاشتن اتباع بیگانه
نیروی انتظامی به اخبار منتشر شده در فضای مجازی در خصوص به نمایش گذاری اتباع بیگانه و غیرمجاز دستگیر شده در شیراز واکنش نشان داد.

۳۱۵ روز پیش
هنوز مشکلات حادثه‌دیدگان شهران حل نشده است
هنوز مشکلات حادثه‌دیدگان شهران حل نشده استنایب رییس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه هنوز افراد حادثه دیده در فرونشست شهران تعیین تکلیف نشده‌اند افزود: متاسفانه مشکلات این افراد در این محله حل نشده است لذا لازم است پیش از رسیدگی دستگاه قضایی مشکلات این افراد را حل کنیم.

۳۱۵ روز پیش
تشدید برخورد با موتورسیکلت سواران در خطوط ویژه اتوبوس+ نرخ جرائم
تشدید برخورد با موتورسیکلت سواران در خطوط ویژه اتوبوس+ نرخ جرائمفرمانده یگان عملیات و کنترل طرح های ویژه ترافیکی پلیس راهور تهران از آغاز طرح برخورد با تردد موتورسیکلت سواران در خطوط ویژه اتوبوس خبر داد.

۳۱۵ روز پیش
امداد رسانی اورژانس هوایی به ۴ گردشگر خارجی+تصویر
امداد رسانی اورژانس هوایی به ۴ گردشگر خارجی+تصویرصبح امروز عملیات امداد رسانی به ۴ گردشگر سوئیسی که خودروی آنها در محور منتهی به تالاب گاوخونی واژگون شده بود انجام شد.

۳۱۵ روز پیش

صفحه ۱۶ از ۳۱ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
16
17 18 19 20 21 صفحه بعد صفحه آخر