چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
ستاره فوتبال، متهم نفر دوم در پرونده قتل یک تاجر+ عکس
ستاره فوتبال، متهم نفر دوم در پرونده قتل یک تاجر+ عکسبا اعتراف قاتل به ارتکاب جرم، پای یک ستاره مطرح فوتبال در سال های نه چندان دور به پرونده قتل بازشد.

۳ روز پیش
رابطه پنهانی زن شوهردار؛ علت قتل شوهر/ مردی که بخاطر دوقلوهایش آدم کشت!
رابطه پنهانی زن شوهردار؛ علت قتل شوهر/ مردی که بخاطر دوقلوهایش آدم کشت!همسرم دوقلو باردار بود و ما با هم زندگی خوبی داشتیم اما من مشکلات مالی زیادی داشتم و نمی‌توانستم هزینه زایمان و زندگی بچه‌هایم را بدهم؛ وقتی کیانا به من پیشنهاد داد که شوهرش را بکشم و شش ‌میلیون تومان بگیرم، قبول کردم چون در مخمصه مالی گرفتار شده بودم.

۳ روز پیش
قتل مرد 50 ساله به روش حلق آویز
قتل مرد 50 ساله به روش حلق آویزفرمانده انتظامی شهرستان چابهار از شناسایی و دستگیری عامل قتل مرد 50 ساله در یکی از روستاهای این شهر خبر داد.

۳ روز پیش
این زن را می شناسید؟ / فیلم دوربین مداربسته راز مرگ وحشتناک زن جوان را افشا کرد +تصاویر
این زن را می شناسید؟ / فیلم دوربین مداربسته راز مرگ وحشتناک زن جوان را افشا کرد +تصاویردوربین مداربسته کارخانه قدیمی، راز قتل هولناک زن جوان به‌دست مرد شیشه‌ای را فاش کرد. اما باتوجه به اینکه هویت قربانی جنایت تاکنون شناسایی نشده است و هیچ سرنخی هم ازقاتل در دست نیست، بازپرس جنایی از مردم خواست در صورت اطلاع از هویت زن جوان و متهم فراری موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

۴ روز پیش
قاتل، جسد مقتول را در فریزر مخفی‌کرده بود
قاتل، جسد مقتول را در فریزر مخفی‌کرده بوداجتماع > اجتماعی - مردی که با انگیزه تصاحب خانه زنی سالخورده او را به قتل رسانده و جسدش را ۲‌ ماه در فریزر خانه‌اش نگه داشته بود درحالی‌که از سوی دادگاه به قصاص محکوم شده بود توانست با جلب رضایت اولیای دم از چوبه دار نجات پیدا کند.

۳ روز پیش
زنده ماندن عجیب مردی که قبرش کنده شده بود
زنده ماندن عجیب مردی که قبرش کنده شده بوداجتماع > اجتماعی - «قبرش را آماده کنید تا پس از قتل، جسدش را در بیابان دفن کنیم» این دستور مرد کینه‌جو به قاتلان اجیره شده بود تا نقشه قتل مردی جوان را عملی کنند.

۳ روز پیش
خواستگار شرور، دختر جوان را دزدید تا پدرش به ازدواج رضایت بدهد/ افشای راز عاشق خشن!
خواستگار شرور، دختر جوان را دزدید تا پدرش به ازدواج رضایت بدهد/ افشای راز عاشق خشن! آن روز وقتی از دانشگاه بیرون آمدم با خودرویش سد راهم شد و مرا با زور و تهدید سوار کرد و به سمت شمال رفت. من فکر می‌کردم دیگر آینده‌ام تباه شده تا اینکه پدرش با ما تماس گرفت و توانست راضی‌اش کند که به تهران برگردیم.

۳ روز پیش
از سرقت در نوجوانی تا قتل ۷ زن در بزرگسالی
از سرقت در نوجوانی تا قتل ۷ زن در بزرگسالیاجتماع > اجتماعی - «مردی خونسرد که مدعی است انگیزه‌اش از قتل‌های سریالی، انتقام گرفتن از زنان بوده است».

۳ روز پیش
تجاوز وحشیانه سه آدم ربا به عروس جوان/ آزار و اذیت در بیابان های اطراف کرج +عکس
تجاوز وحشیانه سه آدم ربا به عروس جوان/ آزار و اذیت در بیابان های اطراف کرج +عکسزن: با وحشت پیاده شدم تا فرار کنم اما کفش‌هایم در گل فرو رفت و 3 آدم ربا وحشیانه مرا مورد آزار و اذیت قرار دادند و بعد هم فرار کردند... شوهر: آن شب وقتی همسرم را دیدم او را نشناختم. صورتش زخمی و خون‌آلود و لباس‌هایش گل‌آلود بود و انگشتان دستش هم شکسته بود.

۴ روز پیش
اعتراف شیطان به آزار و اذیت زن جوان +عکس
اعتراف شیطان به آزار و اذیت زن جوان +عکسشیطان پراید سوار دو ماه پس از آزادی از زندان بار دیگر به اتهام آزار و اذیت یک زن شناسایی و دستگیر شد.

۳ روز پیش
/ لیست اخبار جامعه
کاهش شهریه برخی رشته‌های کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد
کاهش شهریه برخی رشته‌های کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد سخنگوی دانشگاه آزاد از شرایط و جزییات کاهش شهریه برخی از رشته های کاردانی و کارشناسی بدون آزمون این دانشگاه تا میزان حداکثر ۵۰ درصد شهریه نسبت به سال ۹۴ خبر داد.

۲۴۴ روز پیش
آغاز ثبت نام دوره‌های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی از ۷ شهریور
آغاز ثبت نام دوره‌های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی از ۷ شهریور مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: ثبت نام برای شرکت در پذیرش دوره کاردانی فنی و حرفه ای دانشگاه جامع علمی کاربردی از هفته آینده آغاز می‌شود.

۲۴۴ روز پیش
پرداخت مطالبات فرهنگیان با اولویت بازنشستگان در مجلس تصویب شد
پرداخت مطالبات فرهنگیان با اولویت بازنشستگان در مجلس تصویب شدعضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از تصویب پرداخت مطالبات فرهنگیان با اولویت بازنشستگان در مجلس خبر داد.

۲۴۴ روز پیش
گزارش تغییرات عناوین رشته‌های دانشگاهی | گرایش‌ها حذف شدند
گزارش تغییرات عناوین رشته‌های دانشگاهی | گرایش‌ها حذف شدنددفترچه کنکور سراسری ۹۵ نکات تازه‌ای دربر داشت؛ که از آن جمله می‌توان به تغییر گسترده عناوین و گرایش رشته‌های تحصیلی برای سال تحصیلی ۹۶ - ۹۵ اشاره کرد.

۲۴۴ روز پیش
ثبت نقل و انتقال وسایل نقلیه در دفاتر اسناد رسمی الزامی نیست
ثبت نقل و انتقال وسایل نقلیه در دفاتر اسناد رسمی الزامی نیسترئیس پلیس راهور ناجا یک‌بار دیگر بر اجباری نبودن ثبت مجدد مالکیت وسایل نقلیه در دفاتر اسناد رسمی برای نقل و انتقال خودروها تأکید کرد.

۲۴۶ روز پیش
مخالفت با بازنشستگی۲۵ ساله معلمان
مخالفت با بازنشستگی۲۵ ساله معلمانمدیرعامل صندوق بازنشستگی کشور گفت: میانگین سن بازنشستگی در کشور به نسبت دنیا حدود ۱۵ سال پایین‌تر است.

۲۴۶ روز پیش
الزام حمایت دولت از «۶میلیون نفر» در‌ برنامه ششم
الزام حمایت دولت از «۶میلیون نفر» در‌ برنامه ششمرئیس کمیسیون‌اجتماعی مجلس از افزودن بندی به لایحه‌ برنامه ‌ششم توسعه برای حمایت از ۶میلیون نیازمند از کارافتاده خبر داد و گفت: درصورت تصویب نهایی، دولت موظف به حمایت از این قشر در ۳‌سال نخست برنامه‌ششم توسعه می‌شود.

۲۴۶ روز پیش
سقوط دلخراش زن جوان از بالکن خانه
سقوط دلخراش زن جوان از بالکن خانهزن جوانی که در حال پهن کردن لباس‌ها در بالکن بود به طور ناگهانی سقوط کرد و جانش را از دست داد.

۲۴۶ روز پیش
مرگ کودک ۸ ساله در اثر پرتاب ناگهانی نارنجک
مرگ کودک 8 ساله در اثر پرتاب ناگهانی نارنجککودک ۸ ساله در پی پرتاب نارنجک به اتاقش جانش را از دست داد.

۲۴۶ روز پیش
فعالیت دانشگاه «بیمه ایران» غیرقانونی است
فعالیت دانشگاه «بیمه ایران» غیرقانونی استهمشهری آنلاین: مدیرکل دفتر آموزش‌های غیر دولتی وزارت علوم اعلام کرد: فعالیت مرکز آموزشی تحت عنوان دانشگاه بیمه ایران فاقد مجوز بوده و غیرقانونی است.

۲۴۶ روز پیش
کلاس‌های کارشناسی ارشد با ظرفیت بیش از ۲۰ دانشجو غیرقانونی است
کلاس‌های کارشناسی ارشد با ظرفیت بیش از ۲۰ دانشجو غیرقانونی استهمشهری آنلاین: وزیر علوم، تشکیل کلاس‌های کارشناسی ارشد با ظرفیت بیش از ۲۰ دانشجو را غیرقانونی اعلام کرد و گفت: با اجرای قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی، همه دانشگاه‌ها موظف به اجرای قانون خواهند شد.

۲۴۶ روز پیش
۳۱ شهریور؛ اعلام نتایج نهایی کنکور
۳۱ شهریور؛ اعلام نتایج نهایی کنکورهمشهری آنلاین: مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج نهایی آزمون سراسری سال ۹۵ روز چهارشنبه ۳۱ شهریور ماه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org اعلام می‌شود.

۲۴۶ روز پیش
بازی مرگ در پارک
بازی مرگ در پارکپزشکی قانونی تهران ماموریت یافته تا در بررسی‌های تخصصی علت مرگ پسربچه ۱۳ساله در پارک الغدیر را مشخص کند.

۲۴۶ روز پیش
مهرآباد نفس پایتخت را بند آورد
مهرآباد نفس پایتخت را بند آوردحامد فوقانی: فرودگاه بین‌المللی مهرآباد در سال۱۳۱۷ ساخته شد؛ یعنی زمانی که شهر تهران وسعت کنونی را نداشت و در حاشیه آن جمعیتی با تراکم بالا ساکن نبود.

۲۴۸ روز پیش
پایان غم‌انگیز بازی‌های کودکانه/ سگ وحشی پسر ۳ ساله را کشت+عکس
پایان غم‌انگیز بازی‌های کودکانه/ سگ وحشی پسر 3 ساله را کشت+عکسسگ وحشی همسایه جان کودک ۳ ساله را در حین بازی با دوستانش گرفت.

۲۴۸ روز پیش
آب‌نمای پارک جان پسر بچه ۱۳ ساله را گرفت
آب‌نمای پارک جان پسر بچه 13 ساله را گرفتبرق‌گرفتگی پسر بچه ۱۳ ساله شب گذشته در پارک الغدیر تهران از طریق آب‌نما سبب بروز حادثه شد و جان وی را گرفت.

۲۴۸ روز پیش
هنوز ۱۰۷هزار کلاس با بخاری نفتی گرم می‌شود
هنوز ۱۰۷هزار کلاس با بخاری نفتی گرم می‌شودحالا هوا اگر چه هنوز گرم است اما دقیقا یک‌ماه دیگر نسخه تابستان پیچیده می‌شود و آرام‌آرام هوا خنک‌تر خواهد شد.

۲۴۸ روز پیش
میزان افزایش اجاره‌بهای خوابگاه‌های دولتی اعلام شد
میزان افزایش اجاره‌بهای خوابگاه‌های دولتی اعلام شدهمشهری آنلاین: رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم با اشاره به رتبه‌بندی خوابگاه‌های دولتی درمورد نرخ اجاره بهای این خوابگاه‌ها اظهار کرد: اجاره‌بهای خوابگاه‌هایی که در رتبه‌های مختلف قرار گرفته‌اند به طور متوسط ۵ درصد افزایش خواهد داشت.

۲۴۸ روز پیش
آشفته‌بازار سفر به ترکیه
آشفته‌بازار سفر به ترکیهشرکـت‌های خدمات مسافرتی گران شدن تورهای ترکیه را انکار می‌کنند .

۲۴۸ روز پیش
امکان استرداد اینترنتی بلیت قطار مهیا می‌شود
امکان استرداد اینترنتی بلیت قطار مهیا می‌شودهمشهری آنلاین: شرکت حمل و نقل ریلی رجاء اعلام کرد: در راستای افزایش خدمات به متقاضیان سفر با قطارها، این شرکت امکان استرداد بلیت‌های اینترنتی را فراهم می‌کند.

۲۴۸ روز پیش
استخدام ۱۰ هزار نفر دانش آموخته دانشگاه‌ها در آموزش و پرورش
استخدام ۱۰ هزار نفر دانش آموخته دانشگاه‌ها در آموزش و پرورشهمشهری آنلاین: معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان از جذب ۱۰ هزار نفر با آزمون استخدامی در آموزش و پرورش خبر داد و گفت: پیش‌بینی می‌‌شود این آزمون همزمان با آزمون دستگاه‌های اجرایی کشور در شهریورماه برگزار شود.

۲۴۸ روز پیش
افزایش شهریه پردیس‌های خودگردان‌ پزشکی | دندانپزشکی گرانترین رشته
افزایش شهریه پردیس‌های خودگردان‌ پزشکی | دندانپزشکی گرانترین رشتهقائم‌مقام معاونت آموزشی وزارت بهداشت گفت: هر دانشگاه علوم پزشکی می‌تواند بر اساس مصوبه هیات امنا ۱۰ تا ۱۲ درصد شهریه پردیس‌های خودگردان را نسبت به سال قبل افزایش دهد.

۲۴۸ روز پیش
آموزش و پرورش همچنان پول فرهنگیان را نمی‌دهد
آموزش و پرورش همچنان پول فرهنگیان را نمی‌دهدعلی‌اصغر محمدی: برخی از فرهنگیانی که سال۹۳ بازنشسته شده‌اند و همه فرهنگیان بازنشسته سال۹۴ همچنان چشم انتظار دریافت پاداش پایان خدمت خود هستند.

۲۴۸ روز پیش
محققان انگلیسی: محبت به والدین عمر را افزایش می‌دهد
محققان انگلیسی: محبت به والدین عمر را افزایش می‌دهدنگهداری از پدر و مادر سالخورده‌تان، شانس عمر بیشتر شما را تضمین می‌کند.

۲۵۱ روز پیش
حقوق ۲سال آخر خدمت، ملاک حقوق ‌بازنشستگی
حقوق ۲سال آخر خدمت، ملاک حقوق ‌بازنشستگیپس از طرح زمزمه‌هایی مبنی بر احتمال تغییر مبنای مـحـاسبـه حـقـوق بازنشستگان تأمین اجتماعی، معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی تأکید کرد امکان ‌محاسبه ‌مستمری‌ بازنشستگان تأمین‌ اجتماعی‌ براساس ۵سال‌ آخر خدمت وجود ندارد.

۲۵۱ روز پیش
زمان انتشار دفترچه اصلاحات و ظرفیت‌های جدید کنکور
زمان انتشار دفترچه اصلاحات و ظرفیت‌های جدید کنکورمشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از انتشار دفترچه ظرفیت‌های جدید دانشگاه فرهنگیان و تربیت دیبر شهید رجایی و اصلاحات دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون سراسری سال ۱۳۹۵ از عصر چهارشنبه ۲۷ مرداد ماه روی سایت سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org خبر داد.

۲۵۱ روز پیش
۱۰۰خط شبانه روزی مشاوره شیردهی در بیمارستان‌های بزرگ دایر می‌شود
۱۰۰خط شبانه روزی مشاوره شیردهی در بیمارستان‌های بزرگ دایر می‌شودرئیس اداره سلامت کودکان وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی از ورود مشاوران شیردهی به شبکه بهداشتی کشور و نیز ایجاد ۱۰۰ خط تلفن ۲۴ ساعته مشاوره شیردهی در بیمارستان های بزرگ دولتی کشور خبر داد.

۲۵۱ روز پیش
اشکال مجلس به آزمون دکتری ۹۴ | کنکور دکتری در یک مرحله برگزار می‌شود
اشکال مجلس به آزمون دکتری ۹۴ | کنکور دکتری در یک مرحله برگزار می‌شودمعاون آموزشی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: با مصوبه مجلس کنکور مرحله دکتری در یک مرحله و اسفند ماه برگزار می‌شود.

۲۵۳ روز پیش
آغاز ثبت نام نقل و انتقال درون استانی آموزش و پرورش تهران از ۲۸ مرداد
آغاز ثبت نام نقل و انتقال درون استانی آموزش و پرورش تهران از ۲۸ مردادهمشهری آنلاین: شیوه‌نامه نقل و انتقالات درون استانی نیروهای رسمی و پیمانی آموزش و پرورش شهر تهران ابلاغ شد و ثبت نام از ۲۸ مرداد ماه آغاز می شود.

۲۵۳ روز پیش
تعرفه‌ صدور گذرنامه گران نشد
تعرفه‌ صدور گذرنامه گران نشدرئیس پلیس مهاجرت و گذرنامه نیروی انتظامی با تأکید بر اینکه هزینه صدور گذرنامه و خدمات این بخش طبق نرخ گذشته ارائه می‌شود، گفت: هم اکنون ابلاغیه‌ای برای افزایش قیمت ارائه خدمات گذرنامه ازجمله صدور یا تعویض گذرنامه به‌دست پلیس نرسیده است.

۲۵۳ روز پیش

صفحه ۱۶ از ۲۵ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
16
17 18 19 20 21 صفحه بعد صفحه آخر