سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار جامعه
تقاضا برای صدور گذرنامه از اول محرم افزایش یافته است
تقاضا برای صدور گذرنامه از اول محرم افزایش یافته استهمشهری آنلاین: رئیس اداره صدور گذرنامه گفت: از اول محرم با افزایش تقاضای صدور گذرنامه روبرو بودیم و در حال حاضر بر مبنای میزان تقاضا، روزانه ۴۲ هزار گذرنامه صادر می‌شود.

۳۳۲ روز پیش
آزمایش خاک، جان کارگری را گرفت
آزمایش خاک، جان کارگری را گرفتسخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از مرگ یک کارگر در عمق ۲۵ متری یک چاه خبر داد.

۳۳۲ روز پیش
دو متهم مروج فساد و ابتذال جنسی دستگیر شدند
دو متهم مروج فساد و ابتذال جنسی دستگیر شدندهمشهری آنلاین: پنجمین نشست دادستانی تهران در حوزه‌ آسیب‌های اجتماعی با موضوع عفاف و حجاب، با حضور سردار ساجدی نیا فرمانده پلیس تهران، برخی معاونان دادستان، تعدادی از فرماندهان پلیس اخلاقی ناجا و نمایندگان دستگاه های اجرایی، به ریاست دادستان تهران برگزار شد.

۳۳۲ روز پیش
پرونده تخریب پاساژ علاءالدین به ایستگاه آخر رسید
پرونده تخریب پاساژ علاءالدین به ایستگاه آخر رسیدهمشهری آنلاین: رئیس کمیته عمران شورای شهر از تأیید شورای تأمین شهرتهران مبنی بر تخریب طبقه هفتم علاءالدین خبر داد.

۳۳۲ روز پیش
انتقاد از اشرافی‌گری و تجمل‌گرایی مسوولان/دستگیری دو متهم مروج فساد و ابتذال جنسی
انتقاد از اشرافی‌گری و تجمل‌گرایی مسوولان/دستگیری دو متهم مروج فساد و ابتذال جنسیپنجمین نشست دادستانی تهران در حوزه‌ آسیب‌های اجتماعی با موضوع عفاف و حجاب، با حضور سردار ساجدی نیا فرمانده پلیس تهران، برخی معاونان دادستان، تعدادی از فرماندهان پلیس اخلاقی ناجا و نمایندگان دستگاه های اجرایی، به ریاست دادستان تهران برگزار شد.

۳۳۲ روز پیش
سوخت کارت سوخت!
سوخت کارت سوخت!١٠٠‌میلیارد تومان هزینه تجهیز جایگاه‌های بنزین به سامانه هوشمند هدر رفت.

۳۳۳ روز پیش
ممنوعیت ورود اتوبوس‌های بین شهری به پایتخت
ممنوعیت ورود اتوبوس‌های بین شهری به پایتختجانشین رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از ممنوعیت ورود اتوبوس‌های بین‌شهری به معابر داخلی پایتخت خبر داد.

۳۳۳ روز پیش
فوت یک زن به دلیل استفاده نادرست از بالابر در بندرعباس
استفاده نادرست از بالابر منجر به فوت یک زن در بندرعباس شد.

۳۳۳ روز پیش
اعزام ۷۰۰ اتوبوس برای جابجایی زائران | نظافت نجف و کربلا با بیش از ۲۱۰۰ نیروی خدماتی
اعزام ۷۰۰ اتوبوس برای جابجایی زائران | نظافت نجف و کربلا با بیش از ۲۱۰۰ نیروی خدماتیهمشهری آنلاین: نماینده شهردار تهران در ستاد اربعین از اعزام قریب به ۷۰۰ دستگاه اتوبوس به منظور جابجایی زائران اربعین از مرزها به کشور عراق خبر داد.

۳۳۳ روز پیش
اظهارات دادستان تهران در مورد پرونده حسن عباسی و تتلو
اظهارات دادستان تهران در مورد پرونده حسن عباسی و تتلوهمشهری آنلاین: دادستانی تهران در رابطه با روند پرونده تتلو گفت که متهم عذرخواهی کرده است و همچنین در مورد حسن عباسی تأکید کرد: نامبرده علیه رئیس جمهور اظهاراتی نموده بود که پس از طرح شکایت با توجه اختلاف نظر بازپرس و دادیار اظهار نظر، منتهی به قرار منع تعقیب گردید و این قرار در دادگاه قطعی شده بود.

۳۳۳ روز پیش
رتبه نامناسب ایران در زمینه شکاف جنسیتی
رتبه نامناسب ایران در زمینه شکاف جنسیتیهمشهری آنلاین: سرپرست اداره کل بین الملل معاونت امور زنان گفت: بر اساس گزارش منتشر شده از سوی مجمع جهانی اقتصاد رتبه ایران ازنظر شکاف جنسیتی در بین ۱۴۴ کشور ۱۳۹ است.

۳۳۳ روز پیش
تلاش ویتنام برای گسترش روابط گردشگری با ایران
تلاش ویتنام برای گسترش روابط گردشگری با ایرانمحمد باریکانی: ها وان ‌سیو، معاون وزیر گردشگری ویتنام در گفت‌وگو با همشهری از آمادگی این کشور برای میزبانی از گردشگران ایرانی جنوب شرق آسیا خبر داد و گفت: چشم‌اندازهای طبیعی، فرهنگی و تاریخی ویتنام اکنون در انتظار گردشگران ایرانی است.

۳۳۳ روز پیش
فرهنگیان ۴۵ روز دیگر هم صبر کنند
فرهنگیان ۴۵ روز دیگر هم صبر کنندسرپرست وزارت آموزش و پرورش گفت: «پرداخت معوقات فرهنگیان تا ۴۵روز آینده شروع می‌شود.»

۳۳۳ روز پیش
بلیت اتوبوس برای اربعین کمیاب شد
بلیت اتوبوس برای اربعین کمیاب شد۲۰روز مانده به آغاز نخستین اعزام‌های زائران ایرانی به سفر اربعین، بلیت اتوبوس برای این سفر کمیاب شد.

۳۳۳ روز پیش
۵۰هزار کلاس درس با بخاری غیر ایمن خداحافظی می‌کنند
۵۰هزار کلاس درس با بخاری غیر ایمن خداحافظی می‌کنندرئیس سازمان نوسازی مدارس کشور وعده داد امسال ۵۰هزار کلاس درس به سیستم حرارت مرکزی مجهز شوند.

۳۳۳ روز پیش
پاسخ کانون سردفتران و دفتریاران به اظهارات پورمختار
پاسخ کانون سردفتران و دفتریاران به اظهارات پورمختارروابط عمومی کانون سردفتران و دفتریاران نسبت به اظهارات پورمختار عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی مبنی بر «مراجعه مردم به دفترخانه‌ها برای انتقال و انتقال سند خودرو الزامی نیست» واکنش نشان داد.

۳۳۶ روز پیش
نجات معجزه‌آسای کارگر پس از سقوط ۸ طبقه‌ای + عکس
نجات معجزه‌آسای کارگر پس از سقوط ۸ طبقه‌ای + عکسسخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از نجات معجزه‌آسای یک کارگر ساختمانی پس از سقوط ۸ طبقه‌ای در کانال تهویه هوا خبر داد.

۳۳۶ روز پیش
اطلاعیه ویژه دانشجویان متقاضی سفر اربعین
اطلاعیه ویژه دانشجویان متقاضی سفر اربعینبه منظور تسهیل در اعزام دانشجویان به عتبات عالیات جهت شرکت در پیاده‌روی اربعین حسینی، ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان با همکاری سازمان وظیفه عمومی ناجا اقدام به درخواست صدور مجوز خروج از کشور دانشگاهیان می‌کند.

۳۳۶ روز پیش
مرگ یک کارگر در چاه ۳۶ متری
مرگ یک کارگر در چاه 36 متریسخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از سقوط مرگ‌بار یک کارگر افغان به عمق یک چاه خبر داد.

۳۳۶ روز پیش
جزئیات جدید از اجرای LEZ
جزئیات جدید از اجرای LEZرئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اعلام کرد که بیش از ۱۵۰ دوربین در مبادی ورودی طرح زوج و فرد، خودروهای فاقد معاینه فنی را جریمه می‌کنند.

۳۳۶ روز پیش
واکنش سخنگوی ناجا به خبر کشته‌شدن کوله‌بران
سخنگوی ناجا نسبت به انتشار خبری درباره کشته شدن تعدادی ازکوله بران در سال ۹۴ در مرزهای غربی کشور واکنش نشان داد و آن را دروغ خواند.

۳۳۶ روز پیش
حقوق فرهنگیان باز‌هم دیر پرداخت شد
حقوق فرهنگیان باز‌هم دیر پرداخت شدعلی‌اصغر محمدی: باوجود وعده معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش مبنی بر تکرار نشدن تأخیر در واریز حقوق فرهنگیان، پرداخت حقوق مهر‌ماه فرهنگیان در برخی استان‌ها با ۲روز تأخیر همراه بوده و در برخی استان‌ها هنوز واریز نشده است.

۳۳۶ روز پیش
اعلام جزئیات تردد زائران اربعین استان‌های مختلف از مرزهای زمینی
اعلام جزئیات تردد زائران اربعین استان‌های مختلف از مرزهای زمینیسخنگوی ستاد مرکزی اربعین حسینی، جزئیات تقسیم‌بندی زائران استان‌های کشور برای عبور از ۳ مرز زمینی را اعلام کرد و گفت: مرز عبور هر زائر هنگام دریافت روادید مشخص می‌شود.

۳۳۶ روز پیش
اظهارات اژه‌ای در مورد متهمان ارزی،سعید طوسی، صندوق ذخیره فرهنگیان و بانک سرمایه
اظهارات اژه‌ای در مورد متهمان ارزی،سعید طوسی، صندوق ذخیره فرهنگیان و بانک سرمایههمشهری آنلاین: سخنگوی قوه قضائیه در نشست خبری به سئوالاتی در رابطه با پرونده سعید طوسی، صندوق ذخیره فرهنگیان و بانک سرمایه پاسخ داد و در مورد متهمان ارزی گفت: یدالله روزچنگ به جرم اخلال در نظام اقتصادی به ۲۰ سال حبس و برگرداندن ۱۸۱ میلیارد تومان محکوم شد که این حکم در دیوان عالی کشور تایید شده است.

۳۳۶ روز پیش
۱۳ میلیون تماس با پلیس طی پنج ماه گذشته
13 میلیون تماس با پلیس طی پنج ماه گذشتهفرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: کشور ما به به کمک خداوند متعال، برکت خون شهداء، امام(ره)، رهبر معظم انقلاب و همکاری و هماهنگی سازمان ها و نهادهای نظامی و انقلابی، امروز از امنیت کامل برخوردار است و در این امنیت نیروی انتظامی نقش اصلی و کلیدی دارد.

۳۳۶ روز پیش
ریزش زمین در حوالی میدان قیام
ریزش زمین در حوالی میدان قیامعصر امروز تونل مترو در حوالی میدان قیام تهران ریزش کرد که با حضور آتش نشانان و نیروی های اورژانس در محل ریزش، امدادرسانی آغاز شده است که بر اثر این ریزش یک کارگر افغان و یک آتش نشان جان باختند.

۳۴۹ روز پیش
تله‌کابین پیست اسکی شمشک و دربندسر پلمب شد
تله‌کابین پیست اسکی شمشک و دربندسر پلمب شدهمشهری آنلاین: مدیرکل استاندارد استان تهران از پلمب تله‌سی‌یژ دربند و پیست‌های اسکی شمشک و دربندسر به دلیل غیراستاندارد بودن خبر داد.

۳۴۹ روز پیش
ترافیک نیمه سنگین در چالوس، هراز و رودبار
ترافیک نیمه سنگین در چالوس، هراز و رودباررییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور را تشریح کرد.

۳۴۹ روز پیش
مرگ یک کارگر در حادثه مترو محلاتی
مرگ یک کارگر در حادثه مترو محلاتیعضو هیات رئیسه شورای شهر تهران از مرگ یک کارگر در پی حادثه ریزش مترو شهید محلاتی خبرداد.

۳۴۹ روز پیش
ترافیک نیمه سنگین در چالوس، هراز و رودبار
ترافیک نیمه سنگین در چالوس، هراز و رودباررییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور را تشریح کرد.

۳۴۹ روز پیش

صفحه ۱۷ از ۳۵ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
17
18 19 20 21 22 صفحه بعد صفحه آخر