چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
ستاره فوتبال، متهم نفر دوم در پرونده قتل یک تاجر+ عکس
ستاره فوتبال، متهم نفر دوم در پرونده قتل یک تاجر+ عکسبا اعتراف قاتل به ارتکاب جرم، پای یک ستاره مطرح فوتبال در سال های نه چندان دور به پرونده قتل بازشد.

۳ روز پیش
رابطه پنهانی زن شوهردار؛ علت قتل شوهر/ مردی که بخاطر دوقلوهایش آدم کشت!
رابطه پنهانی زن شوهردار؛ علت قتل شوهر/ مردی که بخاطر دوقلوهایش آدم کشت!همسرم دوقلو باردار بود و ما با هم زندگی خوبی داشتیم اما من مشکلات مالی زیادی داشتم و نمی‌توانستم هزینه زایمان و زندگی بچه‌هایم را بدهم؛ وقتی کیانا به من پیشنهاد داد که شوهرش را بکشم و شش ‌میلیون تومان بگیرم، قبول کردم چون در مخمصه مالی گرفتار شده بودم.

۳ روز پیش
قتل مرد 50 ساله به روش حلق آویز
قتل مرد 50 ساله به روش حلق آویزفرمانده انتظامی شهرستان چابهار از شناسایی و دستگیری عامل قتل مرد 50 ساله در یکی از روستاهای این شهر خبر داد.

۳ روز پیش
این زن را می شناسید؟ / فیلم دوربین مداربسته راز مرگ وحشتناک زن جوان را افشا کرد +تصاویر
این زن را می شناسید؟ / فیلم دوربین مداربسته راز مرگ وحشتناک زن جوان را افشا کرد +تصاویردوربین مداربسته کارخانه قدیمی، راز قتل هولناک زن جوان به‌دست مرد شیشه‌ای را فاش کرد. اما باتوجه به اینکه هویت قربانی جنایت تاکنون شناسایی نشده است و هیچ سرنخی هم ازقاتل در دست نیست، بازپرس جنایی از مردم خواست در صورت اطلاع از هویت زن جوان و متهم فراری موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

۴ روز پیش
قاتل، جسد مقتول را در فریزر مخفی‌کرده بود
قاتل، جسد مقتول را در فریزر مخفی‌کرده بوداجتماع > اجتماعی - مردی که با انگیزه تصاحب خانه زنی سالخورده او را به قتل رسانده و جسدش را ۲‌ ماه در فریزر خانه‌اش نگه داشته بود درحالی‌که از سوی دادگاه به قصاص محکوم شده بود توانست با جلب رضایت اولیای دم از چوبه دار نجات پیدا کند.

۳ روز پیش
زنده ماندن عجیب مردی که قبرش کنده شده بود
زنده ماندن عجیب مردی که قبرش کنده شده بوداجتماع > اجتماعی - «قبرش را آماده کنید تا پس از قتل، جسدش را در بیابان دفن کنیم» این دستور مرد کینه‌جو به قاتلان اجیره شده بود تا نقشه قتل مردی جوان را عملی کنند.

۳ روز پیش
خواستگار شرور، دختر جوان را دزدید تا پدرش به ازدواج رضایت بدهد/ افشای راز عاشق خشن!
خواستگار شرور، دختر جوان را دزدید تا پدرش به ازدواج رضایت بدهد/ افشای راز عاشق خشن! آن روز وقتی از دانشگاه بیرون آمدم با خودرویش سد راهم شد و مرا با زور و تهدید سوار کرد و به سمت شمال رفت. من فکر می‌کردم دیگر آینده‌ام تباه شده تا اینکه پدرش با ما تماس گرفت و توانست راضی‌اش کند که به تهران برگردیم.

۳ روز پیش
از سرقت در نوجوانی تا قتل ۷ زن در بزرگسالی
از سرقت در نوجوانی تا قتل ۷ زن در بزرگسالیاجتماع > اجتماعی - «مردی خونسرد که مدعی است انگیزه‌اش از قتل‌های سریالی، انتقام گرفتن از زنان بوده است».

۳ روز پیش
تجاوز وحشیانه سه آدم ربا به عروس جوان/ آزار و اذیت در بیابان های اطراف کرج +عکس
تجاوز وحشیانه سه آدم ربا به عروس جوان/ آزار و اذیت در بیابان های اطراف کرج +عکسزن: با وحشت پیاده شدم تا فرار کنم اما کفش‌هایم در گل فرو رفت و 3 آدم ربا وحشیانه مرا مورد آزار و اذیت قرار دادند و بعد هم فرار کردند... شوهر: آن شب وقتی همسرم را دیدم او را نشناختم. صورتش زخمی و خون‌آلود و لباس‌هایش گل‌آلود بود و انگشتان دستش هم شکسته بود.

۴ روز پیش
اعتراف شیطان به آزار و اذیت زن جوان +عکس
اعتراف شیطان به آزار و اذیت زن جوان +عکسشیطان پراید سوار دو ماه پس از آزادی از زندان بار دیگر به اتهام آزار و اذیت یک زن شناسایی و دستگیر شد.

۳ روز پیش
/ لیست اخبار جامعه
وعده رتبه‌بندی ۴۰هزار نیروی خدماتی آموزش و پرورش
وعده رتبه‌بندی ۴۰هزار نیروی خدماتی آموزش و پرورشدر روزهایی که زمزمه‌های استیضاح دوباره علی‌اصغر فانی، دوباره جدی شده و در شرایطی که نارضایتی از شیوه اجرای طرح رتبه‌بندی، یکی از مهم‌ترین علل نارضایتی فرهنگیان است، علی‌اصغر فانی از تلاش برای اعمال طرح رتبه‌بندی در مورد ۴۰هزار نیروی خدماتی آموزش و پرورش خبر داد.

۲۵۳ روز پیش
سازمان سنجش: مرکز تافل «سپاهان» معتبر نیست
سازمان سنجش: مرکز تافل «سپاهان» معتبر نیستهمشهری آنلاین: سازمان سنجش آموزش کشور یک مرکز آموزشی را که بدون دریافت مجوزهای لازم از سوی این سازمان اقدام به برگزاری آزمون‌های تافل و «جی ار ای» کرده است را غیرمعتبر اعلام کرد.

۲۵۳ روز پیش
چرا آمار جرم در ژاپن پایین است؟
چرا آمار جرم در ژاپن پایین است؟ژاپن حتی پس از وقوع فاجعه‌بارترین قتل‌عام با سلاح سرد پس از جنگ جهانی دوم،‌ همچنان کم‌جرم‌ترین کشور جهان باقی مانده‌است.

۲۵۵ روز پیش
حکم جالب دادگاه برای تازه عروس و داماد
حکم جالب دادگاه برای تازه عروس و دامادقاضی دادگاهی در شهریار تازه دامادی را که در جریان اختلاف با همسرش متهم شده بود، با حکمی جایگزین به عذرخواهی از پدر و مادر همسرش و شرکت در کلاس‌های مشاوره محکوم کرد.

۲۵۵ روز پیش
تدریس زبان‌های اقوام ایرانی در دانشگاه‌ها از سال جدید تحصیلی
تدریس زبان‌های اقوام ایرانی در دانشگاه‌ها از سال جدید تحصیلیهمشهری آنلاین: زبان‌های ترکی و کردی از امسال به عنوان یک رشته تحصیلی در دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور تدریس می‌شود.

۲۵۵ روز پیش
ایرانی‌ها روزی ۴۵ میلیون کیسه پلاستیکی مصرف می‌کنند
ایرانی‌ها روزی ۴۵ میلیون کیسه پلاستیکی مصرف می‌کنندهمشهری آنلاین: یک فعال محیط زیست با اشاره به استفاده بیش از حد از کیسه های پلاستیکی در کشورگفت: بر اساس تحقیقات انجام شده با مصرف روزانه سه کیسه پلاستیکی توسط هر خانواده ایرانی حدود ۴۵ میلیون کیسه پلاستیکی در کشور مصرف می‌شود.

۲۵۵ روز پیش
اختصاص ۲۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار به مناطق محروم روستایی کشور
اختصاص ۲۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار به مناطق محروم روستایی کشورهمشهری آنلاین: معاون توسعه روستایی و مناطق محروم معاون اول رئیس جمهوری گفت: ۲ هزارو ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار امسال به مناطق محروم روستایی کشور اختصاص یافته است.

۲۵۵ روز پیش
جزئیات انتخاب رشته‌های بدون کنکور|ثبت‌نام دانشگاه پیام‌نور بر اساس سوابق تحصیلی
جزئیات انتخاب رشته‌های بدون کنکور|ثبت‌نام دانشگاه پیام‌نور بر اساس سوابق تحصیلیدفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته برای پذیرش دانشجوی صرفا بر اساس سوابق تحصیلی منتشر شد و تمامی افراد دارای معدل دیپلم می‌توانند از ۲۳ تا ۲۸ مرداد نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

۲۵۵ روز پیش
ترافیک سنگین در آزادراه تهران - کرج - قزوین
ترافیک سنگین در آزادراه تهران - کرج - قزوینهمشهری آنلاین: رئیس پلیس راه البرز گفت: اکنون در آزادراه تهران - کرج - قزوین در محدوه این استان ترافیک سنگین است.

۲۵۷ روز پیش
پرداخت معوقات بازنشستگان شاید تا پایان‌ماه
پرداخت معوقات بازنشستگان شاید تا پایان‌ماهدرحالی‌که پیش از این زمان پرداخت معوقات حقوق فروردین و اردیبهشت بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی ۲۷خرداد یعنی چهارشنبه هفته آینده اعلام شده بود، معاون فنی و درآمد این سازمان تلویحا از احتمال به‌تعویق افتادن ۳روزه این پرداخت‌ها خبر داد.

۲۵۸ روز پیش
موافقت بهزیستی با راه‌اندازی مهدکودک در مترو
موافقت بهزیستی با راه‌اندازی مهدکودک در متروهمشهری آنلاین: معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور ضمن اشاره به پیشنهاد مدیرعامل شرکتمترو تهران جهت راه اندازی مهدکودک در ایستگاه‌های مترو، گفت: با کلیات این پیشنهاد موافق هستیم و درحال حاضر این طرح در حال بررسی است.

۲۵۸ روز پیش
مجموعه فرهنگی، تاریخی سعدآباد میزبان رالی گردشگری بانوان
مجموعه فرهنگی، تاریخی سعدآباد میزبان رالی گردشگری بانوانهمشهری آنلاین: جشنواره و مسابقه رالی گردشگری بانوان دوم شهریور در مجموعه فرهنگی، تاریخی موزه سعد آباد افتتاح می‌شود.

۲۵۸ روز پیش
نخستین رالی گردشگری بانوان در جاده‌های ۴ استان
نخستین رالی گردشگری بانوان در جاده‌های ۴ استاننخستین رالی گردشگری بانوان ایران ۸ صبح سوم شهریورماه از محوطه کاخ سعدآباد در تهران به سمت استان‌های البرز، قزوین و زنجان استارت می‌خورد تا رانندگان زن بتوانند هدف‌های گردشگری معرفی شده در نقشه رالی را بیابند و به شهر زنجان برسند.

۲۵۸ روز پیش
کاهش آمار فوتی‌های ناشی از حوادث کار
کاهش آمار فوتی‌های ناشی از حوادث کارهمشهری آنلاین: معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از کاهش آمار فوتی‌های ناشی از حوادث کار در کشور خبر داد.

۲۵۸ روز پیش
وزیر ارشاد: موضع ایران درباره‌ لغو حج تغییر نکرده است
وزیر ارشاد: موضع ایران درباره‌ لغو حج تغییر نکرده استهمشهری آنلاین: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی صراحتا اعلام کرد: حج و عمره امسال برگزار نمی‌شود و از سرگیری دوباره‌ی آن‌ها در دستور کار جمهوری اسلامی ایران قرار ندارد.

۲۶۰ روز پیش
بهره برداری از ۶ مدرسه برکت در روستاهای محروم شیروان
بهره برداری از ۶ مدرسه برکت در روستاهای محروم شیروانهمشهری آنلاین: بنیاد برکت به منظور توسعه فضاهای آموزشی و برای ایجاد عدالت آموزشی در مناطق محروم در روستاهای شیروان در خراسان خراسان شمالی، ۶ مدرسه ساخته است.

۲۶۰ روز پیش
سامانه هشدار پلیس راه‌اندازی شد
سامانه هشدار پلیس راه‌اندازی شدهمشهری آنلاین: با اتصال به سامانه هشدار پلیس به کاهش احتمال سرقت در مراکز تجاری کمک می‌کند.

۲۶۰ روز پیش
جزئیات دستگیری شهرام جزایری در مشهد
جزئیات دستگیری شهرام جزایری در مشهدهمشهری آنلاین: معاون دادستان در دادسرای انقلاب مشهد درباره دستگیری شهرام جزایری در مشهد توضیحاتی را ارائه کرد و گفت: قبل از دستگیری تذکرات لازم درخصوص ورود نکردن به پروژه پدیده داده شده بود، اما وی به تذکرات دادستانی توجه نکرد.

۲۶۰ روز پیش
حق التحریر دفاتر اسناد رسمی ۱۰درصد زیاد شد
حق التحریر دفاتر اسناد رسمی ۱۰درصد زیاد شدهمشهری آنلاین: کانون سردفتران و دفتریاران اعلام کرد: حق التحریر دفاتر اسناد رسمی ، ۱۰درصدی افزایش یافت.

۲۶۰ روز پیش
اعمال تاثیر سوابق تحصیلی در نتایج ازمون دستیاری لغو شد
همشهری آنلاین: نتایج نهایی ازمون دستیاری امسال بدون اعمال تاثیر سوابق تحصیلی (نمره پیش کارورزی و معدل دوره پزشکی عمومی) محاسبه خواهد شد.

۲۶۱ روز پیش
اعلام اسامی موسسات آموزش عالی آزاد فاقد مجوز
همشهری آنلاین: وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در اطلاعیه‌ای، اسامی سه موسسه آموزش عالی آزاد بدون مجوز را اعلام کرد.

۲۶۱ روز پیش
جزئیات ابلاغیه جدید وزارت علوم به دانشگاه‌ها در حوزه عفاف و حجاب
همشهری آنلاین: معاون دانشجویی دانشگاه یزد از ابلاغ بخشنامه صیانت از عفاف و حجاب از سوی وزارت علوم به دانشگاه‌ها خبر داد و گفت: بر اساس این ابلاغیه دانشگاه‌ها باید کمیته‌هایی در این زمینه تشکیل دهند.

۲۶۱ روز پیش
نام‌نویسی از زائران اربعین در سامانه سماح آغاز شد| اعزام به عتبات از شهریور
همشهری آنلاین: رئیس سازمان حج و زیارت از آغاز ثبت‌نام در سامانه سماح خبر داد و گفت: تمامی مشتاقان حضور در زیارت اربعین حسینی باید برای عزیمت به این سفر وارد سامانه شده که امیدواریم علاقه‌مندان ثبت‌نام خویش را در روزهای نخست انجام دهند.

۲۶۱ روز پیش
کمپین حمایت از سالمندان و معلولین کهریزک آغاز به کار کرد
همشهری آنلاین: کمپین حمایت از سالمندان و معلولین کهریزک باحضور نمایندگان ارشد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، جمعی از هنرمندان و ورزشکاران آغاز به کار کرد.

۲۶۱ روز پیش
ممنوعیت تورهای ترکیه برداشته نشده است
همشهری آنلاین: سازمان میراث فرهنگی و گردشگری همچنان با پافشاری بر مواضع قبلی خود درباره ممنوعیت اجرای تورهای گردشگری در ترکیه، تاکید کرد: شرایط تغییر نکرده است.

۲۶۱ روز پیش
پیشنهاد نمره‌ای شدن برخی دروس در پنجم و ششم دبستان
همشهری آنلاین: دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش با تأکید بر عدم حذف ارزشیابی توصیفی، گفت: پیشنهاداتی برای برخی دروس پایه‌های پنجم و ششم به صورت ارزشیابی کمی و نمره‌ای وجود دارد که در دست بررسی است.

۲۶۱ روز پیش
به متکدیان پول ندهید!
الهام مصدقی‌راد: متکدیان تهران از امروز جمع‌آوری خواهند شد. حدود ۲هفته قبل بود که عیسی فرهادی، فرماندار تهران اعلام کرد که درخصوص جمع‌آوری متکدیان باید اقدام اساسی و برنامه‌ریزی مشخصی صورت گیرد.

۲۶۱ روز پیش
جمع آوری متکدیان تهران از ۱۶ مرداد
جمع آوری متکدیان تهران از ۱۶ مردادفرماندار تهران با اعلام شروع عملیات جمع‌آوری گدایان تهران از تاریخ شنبه ۱۶ مرداد گفت آنها بین ۳ تا ۳۰ میلیون تومان در ماه در‌آمد داردند و سرتیم‌های گدایان شهر شناسایی شده‌اند.

۲۶۴ روز پیش
هر گردشگر خارجی معادل ۳۰ بشکه نفت ارزآوری دارد
هر گردشگر خارجی معادل ۳۰ بشکه نفت ارزآوری داردهمشهری آنلاین: معاون توسعه مدیریت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: در شرایطی که هر گردشگر خارجی معادل ۳۰ بشکه نفت ارزآوری دارد، گردشگری می‌تواند به یکی از ارکان مهم تحقق اقتصاد مقاومتی منجر شود.

۲۶۴ روز پیش
کارنامه آزمون دستیاری شنبه منتشر می‌شود | آغاز انتخاب رشته از ۱۷ مرداد
کارنامه آزمون دستیاری شنبه منتشر می‌شود | آغاز انتخاب رشته از ۱۷ مردادهمشهری آنلاین: رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت از انتشار دفترچه راهنمای انتخاب رشته داوطلبان چهل وسومین دوره آزمون دستیاری خبر داد و گفت: داوطلبان از ۱۷ تا ۱۹ مرداد فرصت دارند نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

۲۶۴ روز پیش

صفحه ۱۷ از ۲۵ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
17
18 19 20 21 22 صفحه بعد صفحه آخر