چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
ستاره فوتبال، متهم نفر دوم در پرونده قتل یک تاجر+ عکس
ستاره فوتبال، متهم نفر دوم در پرونده قتل یک تاجر+ عکسبا اعتراف قاتل به ارتکاب جرم، پای یک ستاره مطرح فوتبال در سال های نه چندان دور به پرونده قتل بازشد.

۳ روز پیش
رابطه پنهانی زن شوهردار؛ علت قتل شوهر/ مردی که بخاطر دوقلوهایش آدم کشت!
رابطه پنهانی زن شوهردار؛ علت قتل شوهر/ مردی که بخاطر دوقلوهایش آدم کشت!همسرم دوقلو باردار بود و ما با هم زندگی خوبی داشتیم اما من مشکلات مالی زیادی داشتم و نمی‌توانستم هزینه زایمان و زندگی بچه‌هایم را بدهم؛ وقتی کیانا به من پیشنهاد داد که شوهرش را بکشم و شش ‌میلیون تومان بگیرم، قبول کردم چون در مخمصه مالی گرفتار شده بودم.

۳ روز پیش
قتل مرد 50 ساله به روش حلق آویز
قتل مرد 50 ساله به روش حلق آویزفرمانده انتظامی شهرستان چابهار از شناسایی و دستگیری عامل قتل مرد 50 ساله در یکی از روستاهای این شهر خبر داد.

۳ روز پیش
این زن را می شناسید؟ / فیلم دوربین مداربسته راز مرگ وحشتناک زن جوان را افشا کرد +تصاویر
این زن را می شناسید؟ / فیلم دوربین مداربسته راز مرگ وحشتناک زن جوان را افشا کرد +تصاویردوربین مداربسته کارخانه قدیمی، راز قتل هولناک زن جوان به‌دست مرد شیشه‌ای را فاش کرد. اما باتوجه به اینکه هویت قربانی جنایت تاکنون شناسایی نشده است و هیچ سرنخی هم ازقاتل در دست نیست، بازپرس جنایی از مردم خواست در صورت اطلاع از هویت زن جوان و متهم فراری موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

۴ روز پیش
قاتل، جسد مقتول را در فریزر مخفی‌کرده بود
قاتل، جسد مقتول را در فریزر مخفی‌کرده بوداجتماع > اجتماعی - مردی که با انگیزه تصاحب خانه زنی سالخورده او را به قتل رسانده و جسدش را ۲‌ ماه در فریزر خانه‌اش نگه داشته بود درحالی‌که از سوی دادگاه به قصاص محکوم شده بود توانست با جلب رضایت اولیای دم از چوبه دار نجات پیدا کند.

۳ روز پیش
زنده ماندن عجیب مردی که قبرش کنده شده بود
زنده ماندن عجیب مردی که قبرش کنده شده بوداجتماع > اجتماعی - «قبرش را آماده کنید تا پس از قتل، جسدش را در بیابان دفن کنیم» این دستور مرد کینه‌جو به قاتلان اجیره شده بود تا نقشه قتل مردی جوان را عملی کنند.

۳ روز پیش
خواستگار شرور، دختر جوان را دزدید تا پدرش به ازدواج رضایت بدهد/ افشای راز عاشق خشن!
خواستگار شرور، دختر جوان را دزدید تا پدرش به ازدواج رضایت بدهد/ افشای راز عاشق خشن! آن روز وقتی از دانشگاه بیرون آمدم با خودرویش سد راهم شد و مرا با زور و تهدید سوار کرد و به سمت شمال رفت. من فکر می‌کردم دیگر آینده‌ام تباه شده تا اینکه پدرش با ما تماس گرفت و توانست راضی‌اش کند که به تهران برگردیم.

۳ روز پیش
از سرقت در نوجوانی تا قتل ۷ زن در بزرگسالی
از سرقت در نوجوانی تا قتل ۷ زن در بزرگسالیاجتماع > اجتماعی - «مردی خونسرد که مدعی است انگیزه‌اش از قتل‌های سریالی، انتقام گرفتن از زنان بوده است».

۳ روز پیش
تجاوز وحشیانه سه آدم ربا به عروس جوان/ آزار و اذیت در بیابان های اطراف کرج +عکس
تجاوز وحشیانه سه آدم ربا به عروس جوان/ آزار و اذیت در بیابان های اطراف کرج +عکسزن: با وحشت پیاده شدم تا فرار کنم اما کفش‌هایم در گل فرو رفت و 3 آدم ربا وحشیانه مرا مورد آزار و اذیت قرار دادند و بعد هم فرار کردند... شوهر: آن شب وقتی همسرم را دیدم او را نشناختم. صورتش زخمی و خون‌آلود و لباس‌هایش گل‌آلود بود و انگشتان دستش هم شکسته بود.

۴ روز پیش
اعتراف شیطان به آزار و اذیت زن جوان +عکس
اعتراف شیطان به آزار و اذیت زن جوان +عکسشیطان پراید سوار دو ماه پس از آزادی از زندان بار دیگر به اتهام آزار و اذیت یک زن شناسایی و دستگیر شد.

۳ روز پیش
/ لیست اخبار جامعه
رزمندگان همچنان در انتظار! (۱)
رزمندگان همچنان در انتظار! (۱)در راستای سیاست‌های کلی ترویج و تحکیم فرهنگ ایثار و جهاد و سازماندهی امور ایثارگران ابلاغی مقام معظم رهبری و در اجرای بند(ی) ماده۴۴ قانون برنامه پنج‌ساله پنجم توسعه مجموعه سند راهبردی خدمات‌رسانی به رزمندگان پس از سال‌ها تأخیر در تاریخ ۹۴.۴.۲۳ توسط دولت تصویب و برای اجرا به وزارت دفاع، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و بنیاد شهید ابلاغ شد در مقدمه این سند آمده است:

۲۶۴ روز پیش
برگزاری جشنواره ملی دختران
برگزاری جشنواره ملی دخترانهمشهری آنلاین: معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده از برگزاری جشنواره ملی دختران در پاییز امسال خبر داد.

۲۶۴ روز پیش
فراخوان مشمولان عضو هیئت علمی دانشگاه ها به دوره آموزش نظامی
فراخوان مشمولان عضو هیئت علمی دانشگاه ها به دوره آموزش نظامیهمشهری آنلاین: معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی ناجا از فراخوان مشمولان عضو هیئت علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور، برای سپری کردن دوره آموزش رزم مقدماتی خبر داد.

۲۶۴ روز پیش
بچه‌ها اصلا وقت ندارند
بچه‌ها اصلا وقت ندارندبرنامه تابستان امسال شما برای بچه‌ها چه بود؟ احتمالا کلاس زبان، اسکیت، شنا، ریاضی و چندتای دیگر از همین سرفصل‌ها. برنامه شما در تابستان سال گذشته برای آنها چه بود؟ باز هم به‌احتمال زیادتر فرستادن‌شان به کلاس‌هایی با همین موضوعاتی که در چند خط بالا به آنها اشاره شد.

۲۶۸ روز پیش
مرگ غم انگیز دختر ٢ ساله در پارک
مرگ غم انگیز دختر ٢ ساله در پارکدختربچه ٢ ساله که همراه پدربزرگش به پارک رفته بود، در حادثه‌ای عجیب و باورنکردنی جان باخت. این حادثه عصر چهارشنبه گذشته رخ داد.

۲۶۸ روز پیش
شرکت ۲۶ دانش آموز ایرانی در مسابقات جهانی ریاضی در سنگاپور
شرکت ۲۶ دانش آموز ایرانی در مسابقات جهانی ریاضی در سنگاپوردوازدهمین دوره مسابقات جهانی ریاضی با حضور ۲۶ دانش آموز پسر و دختر ایرانی از در سنگاپور برگزار می‌شود.

۲۶۹ روز پیش
فرصت تکمیل فرم صلاحیت‌های عمومی دکترای تخصصی دانشگاه‌ها اعلام شد
فرصت تکمیل فرم صلاحیت‌های عمومی دکترای تخصصی دانشگاه‌ها اعلام شدسازمان سنجش آموزش کشور فرصت تکمیل فرم صلاحیت‌های عمومی دکترای تخصصی دانشگاه‌ها را تا ۲۵ مرداد اعلام کرد.

۲۶۹ روز پیش
تحصیل رایگان و استخدام مدال‌آوران المپیک ریو در دانشگاه آزاد
تحصیل رایگان و استخدام مدال‌آوران المپیک ریو در دانشگاه آزادتحصیل رایگان، جایزه نقدی و استخدام مدال‌آوران در مسابقات المپیک و پارالمپیک ریو از جمله پاداش‌هایی است که این دانشگاه برای دانشجویان المپیکی و پارالمپیکی خود در نظر گرفته است.

۲۶۹ روز پیش
جزئیات برگزاری آزمون عملی رشته‌های هنری کنکور ۹۵ منتشر شد
جزئیات برگزاری آزمون عملی رشته‌های هنری کنکور ۹۵ منتشر شدجزئیات دریافت کارت ورود به جلسه و زمان و مکان برگزاری آزمون عملی و طراحی رشته‌های تحصیلی گروه هنر در آزمون سراسری سال ۱۳۹۵ اعلام شد.

۲۶۹ روز پیش
۲ پلیس خائن فرودگاه جده محاکمه نشدند | توصیه به زائران ایرانی مقیم کشورهای دیگر
۲ پلیس خائن فرودگاه جده محاکمه نشدند | توصیه به زائران ایرانی مقیم کشورهای دیگررئیس سازمان حج و زیارت گفت: عربستان با محاکمه نکردن دو پلیس خائن، فاسق و فاسد سعودی به دنیا ثابت کرد که اراده جدی برای پذیرش زائران ایرانی در حج عمره را نیز ندارد.

۲۶۹ روز پیش
برای مسافران | محدودیت‌های ترافیکی تعطیلات آخر هفته تا دهم مرداد
برای مسافران | محدودیت‌های ترافیکی تعطیلات آخر هفته تا دهم مردادمحدودیت‌های ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور در تعطیلات آخرهفته از سوی پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی اعلام شد.

۲۶۹ روز پیش
ترافیک سنگین در جنوب به شمال محور کرج - چالوس
ترافیک سنگین در جنوب به شمال محور کرج - چالوسپلیس راهور اعلام کرد ترافیک در جنوب به شمال محور کرج-چالوس از ابتدای این محور تا کیلومتر ۱۰ و محدوده‌های تونل کندوان و پل زنگوله نیمه سنگین گزارش شده است.

۲۶۹ روز پیش
مدیرعامل سابق
مدیرعامل سابق محسن پهلوان مقدم مدیرعامل سابق پدیده شاندیز بازداشت و روانه زندان شد.

۲۷۱ روز پیش
پدیده‌ای رو به گسترش در صنعت گردشگری
پدیده‌ای رو به گسترش در صنعت گردشگریتنها یک کوله‌پشتی سبک، چند هزار تومان پول و کمی هم ریسک‌پذیری کافی است برای هیچ‌هایک (hitchhike) یا رایگان‌سواری. در دنیایی که هر روز هتل‌های پنج ستاره و تورهای گرانقیمت، شما را وسوسه می‌کند تا به سفر بروید و بازارهای جدیدی را در دورترین نقاط دنیا کشف کنید، هیچ‌هایک مثل سفرهای باستانی است؛ کمی سخت‌تر اما خالص‌تر.

۲۷۱ روز پیش
فوت دختربچه ۱.۵ ساله در آسمان تهران | فرود اضطراری در مهرآباد
فوت دختربچه ۱.۵ ساله در آسمان تهران | فرود اضطراری در مهرآبادسخنگوی اورژانس تهران گفت: دختر یک و نیم ساله که مسافر پرواز کیش به رشت بود بر اثر شدت مسمومیت جان خود را از دست داد.

۲۷۱ روز پیش
وضعیت مجوز رشته‌های دانشگاه آزاد برای پذیرش دانشجو در سال ۹۵
وضعیت مجوز رشته‌های دانشگاه آزاد برای پذیرش دانشجو در سال ۹۵سخنگوی دانشگاه آزاد گفت: در دفترچه‌های پذیرش دانشجو در دانشگاه آزاد برای سال ۹۵ حتی یک رشته محل فاقد مجوز نیز وجود ندارد.

۲۷۱ روز پیش
جزئیات حمایت‌های صندوق حمایت از پژوهشگران از دوره‌های پسادکتری
جزئیات حمایت‌های صندوق حمایت از پژوهشگران از دوره‌های پسادکتریرئیس صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور درباره حمایت صندوق از پژوهشگران و فناوران کشور داوطلب دوره‌های پسادکتری خبر داد و گفت: در این راستا افراد پروپزال خود را به این صندوق ارائه می‌کنند و بعد از بررسی و تصویب، به مدت ۱ تا ۲ سال به این افراد حقوق پرداخت می‌شود تا ۲ سال به صورت تمام‌وقت فعالیت پژوهشی انجام دهند.

۲۷۱ روز پیش
لزوم بازگشت معلولان از مراکزنگهداری به خانه‌ها
لزوم بازگشت معلولان از مراکزنگهداری به خانه‌هارئیس انجمن دفاع از حقوق معلولان ایران ضمن اشاره به کشته شدن ۲۰ نفر از معلولان در آسایشگاهی در ژاپن گفت: هر چند این اتفاق در خارج از ایران رخ داده اما از مسئولان سازمان بهزیستی می‌خواهیم که این مسئله را رصد کرده و دلیل شکل گیری آن را بررسی کنند.

۲۷۱ روز پیش
شرایط و شهریه ثبت‌نام در مدارس «آموزش از راه دور»
شرایط و شهریه ثبت‌نام در مدارس «آموزش از راه دور»مدیرآموزش از راه دور وزارت آموزش و پرورش ضمن اعلام شرایط و شهریه ثبت نام در مدارس آموزش از راه دور گفت: داوطلبان برای ثبت‌نام در این مدارس تا پایان مهرماه مهلت دارند.

۲۷۱ روز پیش
توصیه‌های ستاد خدمات سفر برای تعطیلات
توصیه‌های ستاد خدمات سفر برای تعطیلاتستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر با صدور اطلاعیه‌ای به‌منظور تسهیل و مدیریت بهینه سفرهای مسافران تعطیلات آخر هفته جاری نکاتی را به شرح زیر متذکر شد:

۲۷۱ روز پیش
جنجال هدایت تحصیلی با طعم غیردولتی
جنجال هدایت تحصیلی با طعم غیردولتی«هدایت تحصیلی» دانش‌آموزان جهت انتخاب رشته برای نخستین بار امسال در پایه نهم انجام می‌شود و والدین دانش‌آموزان می‌گویند هدف از هدایت تحصیلی هدایت دانش‌آموزان به مدارس غیردولتی و ایجاد نارضایتی است.

۲۷۱ روز پیش
تجهیز کلانتری‌ها به دوربین در دستور کار مجلس
تجهیز کلانتری‌ها به دوربین در دستور کار مجلساعضای کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس معتقدند تجهیز کلانتری‌ها به دوربین موجب رعایت بیشتر حقوق شهروندان و کنترل رفتار مأموران با مراجعین و مردم می‌شود و این طرح باید سریع‌تر در همه کلانتری‌ها اجرایی شود.

۲۷۱ روز پیش
اعلام محدودیت‌های ترافیکی تعطیلات؛جاده چالوس یکطرفه می‌شود
اعلام محدودیت‌های ترافیکی تعطیلات؛جاده چالوس یکطرفه می‌شودپلیس راهور کشور محدودیت‌های ترافیکی ویژه تعطیلات آخر هفته را اعلام کرد.

۲۷۱ روز پیش
تخریب طبقه هفتم علاءالدین آغاز شد/حاجی علاءالدین در مقابل قانون تسلیم شد
تخریب طبقه هفتم علاءالدین آغاز شد/حاجی علاءالدین در مقابل قانون تسلیم شدتخریب طبقه هفتم پاساژ علاءالدین توسط مالک به دستور دادستانی آغاز شد.

۲۷۳ روز پیش
مرگ ۳۵۰ تن بر اثر حوادث کار در کشور طی ۳ ماه
مرگ ۳۵۰ تن بر اثر حوادث کار در کشور طی ۳ ماهسازمان پزشکی قانونی از مرگ ۳۵۰ تن بر اثر حوادث ناشی از کار از ابتدای فروردین تا پایان خرداد ماه سال جاری در کشور خبر داد.

۲۷۳ روز پیش
جاده چالوس از ساعت ۲ ششم مرداد یک طرفه می‌شود
جاده چالوس از ساعت ۲ ششم مرداد یک طرفه می‌شودرئیس پلیس راه البرز از اعمال محدودیت ترافیکی ویژه تعطیلات پایان هفته در جاده های این استان خبرداد و گفت که جاده کرج - چالوس از ساعت ۱۴ روز چهارشنبه ۶ مرداد یک طرفه می‌شود.

۲۷۳ روز پیش
۳ هزار مربی حق‌التدریس فنی‌وحرفه‌ای استخدام می‌شوند
۳ هزار مربی حق‌التدریس فنی‌وحرفه‌ای استخدام می‌شوندوزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با صدور دستوری به رییس سازمان آموزش فنی‌وحرفه‌ای بر پیگیری امور مربوط به استخدام حق‌التدریس مربیان آموزش فنی‌وحرفه‌ای تاکید کرد.

۲۷۳ روز پیش
زمان برگزاری آزمون عملی ارشد اعلام شد
زمان برگزاری آزمون عملی ارشد اعلام شدمشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از برگزاری آزمون عملی کدرشته‌های امتحانی ۱۳۵۰، ۱۳۵۱، ۱۳۵۲، ۱۳۵۷، ۱۳۵۸، ۱۳۶۲ و ۱۳۶۴ دوره‌ کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۵ در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه ۶، ۷ و ۸ مردادماه خبر داد.

۲۷۴ روز پیش
تکمیل عملیات پرداخت متمرکز حقوق بازنشستگان کشوری تا شهریورماه
تکمیل عملیات پرداخت متمرکز حقوق بازنشستگان کشوری تا شهریورماهمعاون فنی صندوق بازنشستگی کشور از تکمیل طرح پرداخت «حقوق» بازنشستگان کشوری تا شهریورماه امسال خبر داد.

۲۷۴ روز پیش
رایزنی مولاوردی با جهانگیری برای حذف تبعیض جنسیتی از آزمون استخدامی
رایزنی مولاوردی با جهانگیری برای حذف تبعیض جنسیتی از آزمون استخدامیمعاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده گفت: با معاون اول رئیس جمهور مکاتبه کرده‌ایم تا اگر قرار است در آزمون استخدامی سال جاری تبعیض جنسیتی رخ دهد، جلوی این کار گرفته شود.

۲۷۴ روز پیش

صفحه ۱۸ از ۲۵ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
18
19 20 21 22 23 صفحه بعد صفحه آخر