دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار جامعه
دوربین پلیس نبستن کمربند ایمنی، استفاده از موبایل و خوردن و آشامیدن را ثبت می‌کند
دوربین پلیس نبستن کمربند ایمنی، استفاده از موبایل و خوردن و آشامیدن را ثبت می‌کنداجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
رئیس مرکز فناوری اطلاعات پلیس راهور نیروی انتظامی گفت: ثبت تخلفات رانندگی با دوربین‌های پلیس از جمله نبستن کمربند ایمنی، استفاده از تلفن همراه، خوردن و آشامیدن در قالب طرحی آزمایشی در یکی از استان‌های کشور در حال اجراست که این طرح در صورت اجرای موفق در تمام شهرها اجرا می‌شود.

۸۰۴ روز پیش
حکم اعدام شرور معروف کرمان تایید شد
حکم اعدام شرور معروف کرمان تایید شدرئیس دادگاه انقلاب شهرستان کرمان از تایید حکم اعدام آریا جاویدان یکی از اشرار مسلح و خطرناک جنوب استان کرمان در دیوان عالی کشور خبر داد.

۸۰۴ روز پیش
احتمال مرگ ۴ نفر به‌خاطر رسیدن به گنج
احتمال مرگ ۴ نفر به‌خاطر رسیدن به گنجاجتماع > اجتماعی - به‌دنبال مرگ ۴ نفر به‌دلیل گازگرفتگی در اعماق چاه سفر‌ه‌خانه‌ای در پایتخت، این احتمال مطرح شده که آنها در جست‌وجوی گنج بوده‌اند.

۸۰۵ روز پیش
کتک زدن وحشیانه یک دختربچه در فروشگاه زنجیره ای معروف + فیلم
کتک زدن وحشیانه یک دختربچه در فروشگاه زنجیره ای معروف + فیلمدوربین‌های مداربسته یک فروشگاه زنجیره ای معروفلحظات کتک زدن یک دختر فقیر مقابل چشمان برادرش را ثبت کرده‌اند.

۸۰۵ روز پیش
راز خانه پر از گنج مرد زنجانی چه بود؟ +عکس
راز خانه پر از گنج مرد زنجانی چه بود؟ +عکس۱۵ قلم اشیای عتیقه مربوط به دوره پیش ازاسلام در ایجرود استان زنجان کشف وضبط شد.

۸۰۵ روز پیش
کشف ۳۸۵۴ قطعه عتیقه قاچاق در کردستان
کشف 3854 قطعه عتیقه قاچاق در کردستانفرمانده انتظامی کردستان گفت: سه هزار و ۸۵۴ قطعه شئ عتیقه مربوط به دوره های مختلف تاریخی از جمله ماد و هخامنشی از سوداگران در کردستان کشف شد.

۸۰۵ روز پیش
آهوی که در کیسه شکارچی جاجرمی جان داد
آهوی که در کیسه شکارچی جاجرمی جان دادبجنورد- ایرنا- رئیس اداره حفاظت محیط زیست جاجرم گفت: آهوی که شکارچی به وسیله موتورسیکلت آن را زنده گیری و داخل کیسه کرده بود، پس از ترس از محیط بانان، به داخل جوی آب پرتاب کرد و در داخل آب خفه شد.

۸۰۵ روز پیش
محور هراز ۱۸ تا ۲۱ تیر مسدود است
محور هراز ۱۸ تا ۲۱ تیر مسدود استاجتماع > سفر - همشهری آنلاین:
رئیس پلیس راه ویژه شرق استان تهران از انسداد محور ارتباطی هراز از یکشنبه ۱۸ تیر تاچهارشنبه ۲۱ تیر خبر داد.

۸۰۶ روز پیش
صدور یک ماهه کارت ملی هوشمند؛ پایان سال ۹۶ آخرین زمان اعتبار کارت‌های ملی
صدور یک ماهه کارت ملی هوشمند؛ پایان سال ۹۶ آخرین زمان اعتبار کارت‌های ملیاجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور در نشست خبری به تشریح اقدامات و شرایط صدور و دریافت کارت ملی هوشمند پرداخت و تاکید کرد: کارت‌های ملی هوشمند فعلی صادر شده تا سال ۸۹ ، تنها تا پایان سال اعتبار دارد و افراد برای دریافت کارت ملی هوشمند باید اقدام کنند.

۸۰۶ روز پیش
سه کشته در گودبرداری برای کمک به یک مصدوم!
رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان زنجان اظهار کرد: گودبرداری با لودر جهت امدادرسانی به یک مصدوم٬ سه کشته بر جای گذاشت.

۸۰۶ روز پیش
امدادگران هلال احمر قربانی حادثه ریزش چاه +عکس
امدادگران هلال احمر قربانی حادثه ریزش چاه +عکسعملیات امدادگران برای نجات مقنی از عمق چاه، چهار کشته بر جای گذاشت. دو نفر از قربانیان از امدادگران هلال احمر هستند.

۸۰۶ روز پیش
شهرک رسالت تهران از ابتدا کد روستایی داشته است
شهرک رسالت تهران از ابتدا کد روستایی داشته استفرماندار تهران با تاکید بر اینکه شهرک رسالت از توابع بخش آفتاب شهرستان تهران از ابتدا کد روستایی داشته است، بر پیگیری مشکلات اهالی این روستا تاکید کرد.

۸۰۷ روز پیش
تاکید دوباره ناجا بر حریم خصوصی نبودن خودرو: قانون صراحت دارد
تاکید دوباره ناجا بر حریم خصوصی نبودن خودرو: قانون صراحت داردحریم خصوصی بودن یا نبودن داخل خودروها این روزها به مساله‌ای جدید میان گروهی از شهروندان بدل شده، ماجرایی که از هفدهمین نشست خبری سخنگوی ناجا آغاز شد و تا کنون ادامه داشته است.

۸۰۷ روز پیش
بازار پرندگان آزادگان در سیطره چند تن از اراذل و اوباش
بازار پرندگان آزادگان در سیطره چند تن از اراذل و اوباشدر راستای ساماندهی و برخورد با تخلفات بازار خرید و فروش پرندگان خلیج فارس، مأموران یگان حفاظت محیط زیست استان تهران به همراه نیروی انتظامی دیروز در این محل حاضر شدند. به گفته فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان تهران این بازار پرندگان در حال حاضر در سیطره چند نفر از اراذل و اوباش قاچاق فروش قرار دارد.

۸۰۷ روز پیش
محور هراز ۱۸ تا ۲۱ تیر مسدود است
محور هراز ۱۸ تا ۲۱ تیر مسدود استهمشهری آنلاین: رئیس پلیس راه ویژه شرق استان تهران از انسداد محور ارتباطی هراز از یکشنبه ۱۸ تیر تا چهارشنبه ۲۱ تیر خبر داد.

۸۰۷ روز پیش
تشدید نظارت بر عفاف و حجاب در قم
تشدید نظارت بر عفاف و حجاب در قمهمشهری آنلاین: دادستان عمومی و انقلاب قم گفت: نظارت بر عفاف و حجاب با هماهنگی و حضور عوامل بسیج و نیروی انتظامی در قم تشدید شد.

۸۰۷ روز پیش
تهران ۴۰ درصد بیش از امکاناتش جمعیت دارد
تهران ۴۰ درصد بیش از امکاناتش جمعیت داردهمشهری آنلاین: نایب رییس مجمع نمایندگان استان تهران گفت: ۴۰ درصد جمعیت تهران بیش از امکانات و زیرساخت‌های موجود است.

۸۰۷ روز پیش
حج تمتع امسال هرگز منتفی نمی‌شود
حج تمتع امسال هرگز منتفی نمی‌شودحرف درباره حج تمتع امسال زیاد است، ظرفیت برخی کاروان‌ها در شرف تکمیل‌شدن است، افراد واجد شرایط با توجه به قطع روابط دیپلماتیک ۲ کشور و موضعگیری‌های خصمانه دولت سعودی و بلاتکلیف‌ماندن سرانجام ماجرای فرودگاه جده و فاجعه منا، چندان از رفتن به حج تمتع استقبال نکردند.

۸۰۷ روز پیش
برگزاری حج امسال به نظر شورای عالی امنیت ملی بستگی دارد
برگزاری حج امسال به نظر شورای عالی امنیت ملی بستگی داردهمشهری آنلاین: نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت که برگزاری حج امسال منوط به نظر شورای عالی امنیت ملی است.

۸۰۷ روز پیش
داغ وعده دولتی‌ها بر دل پلاسکو نشینان/ قول دوربینی مدیران برای وام ۳۰۰ میلیونی
داغ وعده دولتی‌ها بر دل پلاسکو نشینان/ قول دوربینی مدیران برای وام  ۳۰۰ میلیونیوام ۳۰۰ میلیونی با سود تک رقمی، ساخت ساختمان جدید، برقراری مستمری بیمه بی‌کاری، حذف مالیات و ... وعده‌هایی بود که مسئولان در روزهای پر استرس ریزش ساختمان پلاسکو می‌دادند که هنوز پس از گذشت حدود ۱۸۰روز عملی نشده است.

۸۰۷ روز پیش
ریزش ناگهانی دیوار در خیابان، یک کارگر فوت شد
ریزش ناگهانی دیوار در خیابان کاشانی یزد سبب فوت یکی از کارگران ساختمان در دست احداث شد.

۸۰۷ روز پیش
مرگ در هیاهو و شادی +عکس
مرگ در هیاهو و شادی +عکسپارک‌ها و شهربازی‌ها، محل تفریح و گذراندن اوقات فراغت است و فرقی هم نمی‌کند سن و سالت چقدر باشد و کجا زندگی کنی و در چه طبقه‌ای از جامعه باشی، پارک‌ها همیشه پای ثابت محل‌های تفریح‌مان بوده‌اند، اما گاهی اوقات در این محل‌های تفریح حوادثی رخ می‌دهد که شادی را به غم تبدیل می‌کند.

۸۰۷ روز پیش
تهران ۴۰ درصد بیش از امکاناتش جمعیت دارد
تهران ۴۰ درصد بیش از امکاناتش جمعیت دارداجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
نایب رییس مجمع نمایندگان استان تهران گفت: ۴۰ درصد جمعیت تهران بیش از امکانات و زیرساخت‌های موجود است.

۸۰۷ روز پیش
حج تمتع امسال هرگز منتفی نمی‌شود
حج تمتع امسال هرگز منتفی نمی‌شوداجتماع > اجتماعی - حرف درباره حج تمتع امسال زیاد است، ظرفیت برخی کاروان‌ها در شرف تکمیل‌شدن است، افراد واجد شرایط با توجه به قطع روابط دیپلماتیک ۲ کشور و موضعگیری‌های خصمانه دولت سعودی و بلاتکلیف‌ماندن سرانجام ماجرای فرودگاه جده و فاجعه منا، چندان از رفتن به حج تمتع استقبال نکردند.

۸۰۷ روز پیش
برگزاری حج امسال به نظر شورای عالی امنیت ملی بستگی دارد
برگزاری حج امسال به نظر شورای عالی امنیت ملی بستگی دارداجتماع > سفر - همشهری آنلاین:
نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت که برگزاری حج امسال منوط به نظر شورای عالی امنیت ملی است.


۸۰۹ روز پیش
محور گردشگری تخت‌جمشید ایجاد شد
محور گردشگری تخت‌جمشید ایجاد شداجتماع > سفر - مدیر پایگاه میراث‌جهانی تخت‌جمشید از راه‌اندازی محور گردشگری تخت‌جمشید تا پایان تابستان خبر داد.

۸۰۹ روز پیش
داخل خودرو «حریم خصوصی» است یا نیست؟
داخل خودرو «حریم خصوصی» است یا نیست؟اجتماع > اجتماعی - اظهارات سخنگوی نیروی انتظامی درباره اینکه «اماکنی که بدون تجسس در معرض دید عموم قرار می‌گیرند ازجمله وسایل نقلیه مشمول حریم خصوصی نیستند» واکنش‌های بسیاری را در فضای مجازی به‌دنبال داشت.

۸۱۰ روز پیش
ناجا: هر جایی که در معرض دید باشد حریم خصوصی نیست
ناجا: هر جایی که در معرض دید باشد حریم خصوصی نیستاجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
سخنگوی ناجا گفت: طبق قانون اماکنی که بدون تجسس در معرض دید عموم قرار می گیرند از جمله وسایل نقلیه، مشمول حریم خصوصی نباید باشد و طبیعتا رعایت هنجارها و الزامات قانونی می بایست درون آن رعایت شود.

۸۱۰ روز پیش
چوپان‌های دروغگو همچنان سرکیسه می‌کنند
چوپان‌های دروغگو همچنان سرکیسه می‌کنندهنوز از زمان مشاجره با همسرش مدت زیادی نگذشته بود که صدای پیامکی از تلفن همراه به گوشش رسید. هزینه‌های بالای زندگی باعث شده بود این اواخر، روابط بین زن و شوهر شکراب شود. همسرش از او می‌خواست برای شغل خود ارزش بیشتری قائل شود و زمان بیشتری صرف کند، اما او به دنبال مشاغل زودبازده و کم‌زحمت بود. نمی‌توانست تنبلی را کنار بگذارد و صبح زود بیدار شود. معمولا تا لنگ ظهر می‌خوابید. غروب هم قبل از تاریک شدن به خانه برمی‌گشت و بیشتر وقتش را پای اینترنت و بازی با تلفن همراه می‌گذراند.

۸۱۰ روز پیش
فیلم شکنجه سرباز ایرانی دروغ است
فیلم شکنجه سرباز ایرانی دروغ استدفتر سخنگوی نیروی انتظامی در واکنش به انتشار ویدئویی که با موضوع اسارت و شکنجه سرباز ایرانی توسط افغان‌ها در فضای مجازی بازتاب داشته، اعلام کرد این سرباز ایرانی نیست.

۸۱۰ روز پیش

صفحه ۱۸ از ۵۷ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
18
19 20 21 22 23 صفحه بعد صفحه آخر