یکشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
hamchap.ir
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار جامعه
تداوم اعتراض‌ها به شیوه جدید هدایت تحصیلی
تداوم اعتراض‌ها به شیوه جدید هدایت تحصیلیاعتراض اولیا و دانش‌آموزان به شیوه جدید اجرای هدایت تحصیلی و انتخاب رشته باعث واکنش وزیر آموزش و پرورش شد.

۲۴۴ روز پیش
ملاقات با زندانیان در اینترنت
ملاقات با زندانیان در اینترنتبرای یک زندانی پس از آزادی، شاید مهم‌ترین خبر خوب یک ملاقات باشد؛اتفاقی که همیشه و به‌راحتی امکان‌پذیر نیست.

۲۴۵ روز پیش
مأموریت ناجا همچنان ادامه دارد
مأموریت ناجا همچنان ادامه داردیک روز پس از ابلاغ مصوبه جدید هیأت دولت مبنی بر محدود شدن دخالت نیروی انتظامی در صدور مجوز محتوا و مجریان برنامه‌های فرهنگی و هنری، ستاد کل نیروهای مسلح خواستار جدیت ناجا در برخورد با ناهنجاری‌های اخلاقی و رفتاری شد.

۲۴۵ روز پیش
تلاش امدادگران برای یافتن کودک ۴ ساله در جنگل‌/ اعزام ۳ تیم امدادی
تلاش امدادگران برای یافتن کودک ۴ ساله در جنگل‌/ اعزام ۳ تیم امدادیقائم مقام سازمان امداد و نجات با اشاره به مفقود شدن کودک ۴ ساله از ۱۳ ساعت پیش در جنگل‌های «اوکرکا» مازندران گفت: ۳ تیم امدادی به منطقه اعزام شدند ولی تا کنون تلاش‌ها برای یافتن این کودک بی نتیجه مانده است.

۲۴۵ روز پیش
مفقود شدن کودک ۴ ساله نکایی در جنگل‌های «اوکرکا»
مفقود شدن کودک 4 ساله نکایی در جنگل‌های «اوکرکا»بخشدار هزارجریب نکا از مفقود شدن دختر بچه چهار ساله نکایی در جنگل‌های "اوکرکا" خبر داد و گفت: از شب گذشته تلاش برای پیدا کردن این کودک آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

۲۴۵ روز پیش
توضیحات وزیر علوم درباره گمانه تحصیل توصیه‌ای برادر روحانی
توضیحات وزیر علوم درباره گمانه تحصیل توصیه‌ای برادر روحانیوزیر علوم، تحقیقات و فناوری در خصوص اخباری مبنی بر اینکه تحصیل «حسین فریدون» در دانشگاه شهید بهشتی بر اساس توصیه بوده است، گفت: دکتر «حسین فریدون» در آزمون سازمان سنجش در سال ۹۲ شرکت کرده و به صورت رسمی پذیرفته شده است.

۲۴۶ روز پیش
اعزام دانشجو به کشور بلاروس ممنوع شد
اعزام دانشجو به کشور بلاروس ممنوع شدقائم‌مقام معاونت آموزشی وزارت بهداشت با تاکید بر اینکه اعزام دانشجو به کشور بلاروس ممنوع شد، گفت: کسانی که از ۱۱ مرداد ماه ۹۵ برای شروع دوره پیش‌دانشگاهی و همچنین تحصیل در دانشگاه به کشور بلاروس اعزام شوند، وزارت بهداشت هیچ تضمینی برای ارزشیابی مدارک آنها نخواهد داشت.

۲۴۶ روز پیش
آغاز طرح آزمایشی توزیع شیر محلی در منازل
آغاز طرح آزمایشی توزیع شیر محلی در منازلطرح آزمایشی توزیع شیر محلی در منازل در شهرستان طرقبه شاندیز برای نخستین بار در کشور روز پنجشنبه طی مراسمی با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی آغاز شد.

۲۴۷ روز پیش
همه در کنکور ریاضی و انسانی قبولند
همه در کنکور ریاضی و انسانی قبولندعلی‌اصغر محمدی: کنکور امسال در حالی برگزار شد که روند کاهشی داوطلبان حفظ شد و همچون چند سال اخیر قبولی همه داوطلبان شرکت‌کننده در گروه‌های آزمایشی ریاضی و فنی و علوم انسانی تضمین شده‌است.

۲۴۷ روز پیش
کاهش چشمگیر کنکوری‌ها | رقابت فقط برای ۱۳ رشته
کاهش چشمگیر کنکوری‌ها | رقابت فقط برای ۱۳ رشتههمشهری آنلاین: تعداد داوطلبان کنکور در ۶ سال گذشته به طرز محسوسی کاهش یافته است به طوری که در حال حاضر بخش عمده‌ای از ظرفیت دانشگاه‌ها خالی می‌ماند و رقابت اصلی تنها بر سر ۱۳ رشته در دانشگاه‌های دولتی است.

۲۴۷ روز پیش
مشکلات دولت در شناسایی و حذف «یارانه» پردرآمدها
مشکلات دولت در شناسایی و حذف «یارانه» پردرآمدهاهمشهری آنلاین: معاون وزیر کار گفت: دولت قبل ناگهان ۷۵ میلیون نفر را واجد شرایط دریافت یارانه اعلام کرد که حذف کردن گروه دارای درآمد کاری زمانبر و بسیار مشکل است.

۲۴۷ روز پیش
مصدومیت ۱۸۰ نفر در نزاع دسته‌جمعی در چهارمحال و بختیاری/ حادثه دیدن ۱۷ مسافر پژو ۴۰۵
مصدومیت 180 نفر در نزاع دسته‌جمعی در چهارمحال و بختیاری/ حادثه دیدن ۱۷ مسافر پژو ۴۰۵سخنگوی سازمان امداد و نجات با اشاره به نزاع دسته‌جمعی در چهارمحال و بختیاری گفت: در این نزاع ۱۸۰ نفر مصدوم شدند.

۲۴۸ روز پیش
پدرهای سرایدار و دانش‌آموزان خانه نشین
پدرهای سرایدار و دانش‌آموزان خانه نشینمهر امسال که بیاید «مهتا» و «رومینا» و «دنیا» و چند همکلاسی دیگرشان، هر روز صبح در خانه‌های سرایداری شان از خواب بیدار نمی‌شوند تا لباس‌هایشان را بپوشند و راهی مدرسه شوند.

۲۴۸ روز پیش
نزول ۶ پله‌ای ایران در المپیاد فیزیک
نزول ۶ پله‌ای ایران در المپیاد فیزیکتیم ایران اگر چه در چهل و هفتمین المپیاد جهانی فیزیک موفق به کسب ۵مدال ارزشمند شد اما مقایسه نتایج این المپیاد با دوره‌های قبلی نشان از سقوط ۶پله‌ای ایران دارد.

۲۴۸ روز پیش
سازمان سنجش روند پذیرش حسین فریدون در دانشگاه شهیدبهشتی را اعلام کرد
سازمان سنجش روند پذیرش حسین فریدون در دانشگاه شهیدبهشتی را اعلام کردسازمان سنجش آموزش کشور در پی درج مطلب «تحصیل توصیه‌ای حسین فریدون در مقطع دکتری دانشگاه شهید بهشتی» در سایت‌های خبری، اعلام کرد: سازمان سنجش هیچ توصیه‌ای به دانشگاه شهیدبهشتی نداشته است.

۲۴۸ روز پیش
بازداشت مدیر عامل معزول بانک ملت توسط اطلاعات سپاه
بازداشت مدیر عامل معزول بانک ملت توسط اطلاعات سپاهمدیرعامل معزول بانک ملت با دستور مراجع قضایی و توسط سازمان اطلاعات سپاه بازداشت شده است.

۲۴۸ روز پیش
گزارشی از وضعیت صندوق بازنشستگی؛ شخصی با ۱۲۰ میلیون دلار بدهی
گزارشی از وضعیت صندوق بازنشستگی؛ شخصی با ۱۲۰ میلیون دلار بدهیمعاون صندوق بازنشتگی با ارائه گزارشی از وضعیت مالی این صندوق و اقداما انجام شده از استیفای از هزار میلیارد تومان سرمایه این صندوق خبر داد و گفت بزرگترین بدهکار این صنهدوق شخصی با بدهی ۱۲۰ میلیون دلار است که در دولت قبل ایجاد شده است.

۲۴۸ روز پیش
کشف ۲۱۰ کانتینر کالای قاچاق
کشف ۲۱۰ کانتینر کالای قاچاق۶ ماه تحقیقات تخصصی مأموران پلیس استان هرمزگان به کشف ۲۱۰کانتینر حامل کالای قاچاق به ارزش ۱۹۰میلیارد تومان و دستگیری بزرگ‌ترین باند قاچاق کالا در کشور منجر شد.

۲۴۸ روز پیش
کنکوری‌ها نگران معدل‌های ترمیم شده نباشند
کنکوری‌ها نگران معدل‌های ترمیم شده نباشندسابقه تحصیلی در کنکور امسال ۲۵درصد تأثیر دارد و آموزش و پرورش هم شرایط ترمیم معدل سال سوم دبیرستان را مهیا کرده، اما برخی از داوطلبانی که معدل خود را ترمیم کردند از اعمال نشدن معدل ترمیم شده خود در نتیجه نهایی کنکور نگران هستند.

۲۴۸ روز پیش
ثبت‌نام آزمون استخدامی آغاز شد| برگزاری آزمون در ۱۹ شهریور
ثبت‌نام آزمون استخدامی آغاز شد| برگزاری آزمون در ۱۹ شهریورهمشهری آنلاین: مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از آغاز ثبت‌نام سومین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور از ساعت ۱۸ دوشنبه ۲۸ تیر ماه خبر داد.

۲۵۰ روز پیش
نتایج آزمون دکتری در ۱۱ دانشگاه اعلام شد
نتایج آزمون دکتری در ۱۱ دانشگاه اعلام شدهمزمان با آغاز اعلام نتایج آزمون دکتری سال ۹۵، ۱۱ دانشگاه کشور نتایج نهایی را اعلام کرده و زمان شروع ثبت‌نام و ارائه تعهد به دانشگاه‌ها نیز از ۲ مرداد ماه آغاز می‌شود.

۲۵۰ روز پیش
تمامی تورهای گردشگری ایران به ترکیه لغو شد
تمامی تورهای گردشگری ایران به ترکیه لغو شدکودتای نافرجام و چندساعته در ترکیه که به کشته و زخمی شدن ۱۲۵۸نفر از مردم، کودتاگران و نیروهای پلیس آن کشور منجر شد، درست چند هفته پس از انفجارهای تروریستی و حملات انتحاری در آن کشور آخرین میخ را بر تابوت گردشگری ترکیه کوبید.

۲۵۰ روز پیش
دیوان عدالت اداری حکم وزیر علوم را باطل کرد | سرپرستی امید قانونی نیست
دیوان عدالت اداری حکم وزیر علوم را باطل کرد | سرپرستی امید قانونی نیسترئیس سابق دانشگاه علمی کاربردی گفت: در خصوص حکم عزلم از ریاست این دانشگاه به دیوان محاسبات اداری شکایت کردم و این دیوان حکم به باطل شدن حکم سرپرست جدید دانشگاه داده است.

۲۵۰ روز پیش
پیش‌بینی میرزاده از رتبه دانشگاه آزاد در ۱۰ سال آینده؛ حداقل صدم می‌شویم
پیش‌بینی میرزاده از رتبه دانشگاه آزاد در ۱۰ سال آینده؛ حداقل صدم می‌شویمهمشهری آنلاین: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: این دانشگاه طی یک برنامه ۱۰ ساله در سطح استانداردهای بالا به عنوان رتبه یک منطقه و کشور و جزو صد دانشگاه برتر جهانی قرار خواهد گرفت.

۲۵۰ روز پیش
پرونده پزشکی «امیرعباس» دوباره بررسی می‌شود/ قول مساعد برای حمایت مالی از نوزاد ۶ ماهه
پرونده پزشکی «امیرعباس» دوباره بررسی می‌شود/ قول مساعد برای حمایت مالی از نوزاد ۶ ماههمعاون درمان وزارت بهداشت از رسیدگی و بررسی مجدد پرونده امیر عباس خبر داد و گفت: پرونده این نوزاد مجدد بررسی و برای حمایت مالی و پیگیری درمان امیر عباس اقدامات لازم انجام خواهد شد.

۲۵۰ روز پیش
جراحی بینی مرد ۴۳ ساله را به کام مرگ کشاند/ افزایش ۵ درصدی خطاهای پزشکی
جراحی بینی مرد 43 ساله را به کام مرگ کشاند/ افزایش 5 درصدی خطاهای پزشکیبیماری که سال گذشته برای انجام عمل پلیپ‌بینی به یکی از بیمارستان‌های دولتی تهران مراجعه کرده بود، دیگر به هوش نیامد و صبح دیروز پس از تحمل یکسال کما، فوت کرد.

۲۵۰ روز پیش
دنبال کسی هستیم که اجازه داد کیارستمی به فرانسه برود/ پزشکان و هنرمندان خویشتن‌دار باشند
دنبال کسی هستیم که اجازه داد کیارستمی به فرانسه برود/ پزشکان و هنرمندان خویشتن‌دار باشندرئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از بررسی پرونده مرحوم کیارستمی در جلسه روز سه‌شنبه این کمیسیون خبر داد.

۲۵۰ روز پیش
شهادت آخرین مأموریت آتش‌نشان فداکار
شهادت آخرین مأموریت آتش‌نشان فداکاروقتی آتش‌نشانان برای مهار حریق ساختمانی در غرب تهران راهی محل حادثه شدند، کسی خبر نداشت که نجات پیرزن معلول، مرگ یکی از آنها را به دنبال خواهد داشت.

۲۵۲ روز پیش
مرگ مسافر مینی بوس در میدان درکه/ ازدحام جان یک دختر جوان را گرفت
مرگ مسافر مینی بوس در میدان درکه/ ازدحام جان یک دختر جوان را گرفتسخنگوی اورژانس تهران با اشاره به مرگ یکی از مسافران مینی بوس در میدان درکه گفت: این مسافر پس از خروج ناگهانی از مینی بوس جان خود را از دست داد.

۲۵۲ روز پیش
کودتای ترکیه و سرگردانی ۱۰ هزار گردشگر ایرانی
کودتای ترکیه و سرگردانی ۱۰ هزار گردشگر ایرانیحدود ۱۰ هزار گردشگر ایرانی که در ترکیه به سر می‌برند برای بازگشت به ایران سردرگم هستند، این گردشگران که با تور به ترکیه رفته اند بابت هزینه اضافه اقامت اجباری خود دچار مشکل هستند.

۲۵۲ روز پیش

صفحه ۱۸ از ۲۴ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
18
19 20 21 22 23 صفحه بعد صفحه آخر