یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
اعدام قاتل 30 سال پس از جنایت
مرد میانسال که به اتهام قتل پسر 12 ساله همسایه‌شان بازداشت شده بود، بعد از 30 سال از این جنایت دیروز در ندامتگاه مرکزی کرج به دار مجازات آویخته شد.

۴ روز پیش
سارقان نقاب پوش کرج دستگیر شدند
سارقان نقاب پوش کرج دستگیر شدندبا تلاش ماموران پلیس آگاهی استان البرز اعضای باند چهار نفره سارقان به عنف خودرو و مغازه دستگیر و روانه زندان شدند.

۴ روز پیش
سرقت یک میلیارد تومانی زوج سرایدار در عباس آباد
رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری سرایداری که با کمک همسرش نقشه سرقت یک میلیارد تومانی از خانه محل خدمت خود را کشیده بود، خبر داد.

۳ روز پیش
ماجرای یک مرگ بدون امضا!
هفت‌ماه از مرگ مشکوک مرجان می‌گذرد. زن ٤٢ ساله‌ای که برای انجام عمل لیپوساکشن به یک کلینیک خصوصی در تهران رفت و درحین عمل فوت کرد. حادثه‌ای عجیب که هنوز پرونده آن در دادسرای جرایم پزشکی در جریان است.

۳ روز پیش
کلاهبرداری 30 میلیون تومانی یک زن با وعده های غیر اخلاقی
کلاهبرداری 30 میلیون تومانی یک زن با وعده های غیر اخلاقیرئیس پلیس فتای استان یزد از دستگیری زنی خبر داد که با وعده های غیر اخلاقی از مردان 300 میلیون ریال کلاهبرداری کرده بود.

۶ روز پیش
تصادف شدید MVM با تیر برق +عکس
تصادف شدید MVM با تیر برق +عکسبرخورد شدید خودرو سواری با تیر چراغ برق حاشیه بزرگراه شهید صیاد شیرازی، آتش نشانان را به محل حادثه کشاند.

۴ روز پیش
قاتل: كشتمش چون معتاد به شیشه بود!
پسر ١٥ ساله‌ای كه در اردیبهشت ماه سال گذشته برادرش را به خاطر مصرف شیشه كشته بود در دادگاه كیفری یك محكوم شد. این پسر بعد از اینكه به خانه آمد و برادرش را دید كه در حال مصرف مواد است عصبانی و با او درگیر شد كه این درگیری به قتل برادر بزرگ‌تر انجامید.

۳ روز پیش
دستگیری عامل هتک حیثیت دختر سمنانی
رئیس پلیس فتا استان سمنان از شناسایی و دستگیری عامل هتک حیثیت یک دختر جوان در فضای مجازی خبر داد.

۴ روز پیش
دختر جوان: جدایی پدر و مادرم من را سارق کرد
دختری که متهم به سرقت مسلحانه دو خودروست، در جلسه دادگاه ادعا کرد در زمان کودکی پدر و مادرش از یکدیگر جدا شدند و شرایط بد زندگی او را به این روز انداخته و یک سارق شده‌ است.

۳ روز پیش
۲ حادثه‌دیده کارخانه فولاد بویراحمد فوت کردند
۲ حادثه‌دیده کارخانه فولاد بویراحمد فوت کردنددو نفر از آسیب دیدگان حادثه کارخانه فولاد بویراحمد که به علت سوختگی شدید به بیمارستانی درشیراز اعزام شده بودند جان باختند.

۴ روز پیش
/ لیست اخبار جامعه
متقاضی سفر به ایران زیاد است اما زیرساخت‌های کشور ضعیف‌اند
متقاضی سفر به ایران زیاد است اما زیرساخت‌های کشور ضعیف‌اندهمشهری آنلاین: نماینده دفتر اطلاع‌رسانی گردشگری ایران در ایتالیا گفت زیرساخت‌های ضعیف اقامتی در ایران که مانع پاسخگویی به شمار زیاد متقاضیان سفر به کشورمان شده است، و نمی‌توانیم پاسخگوی حجم زیاد درخواست‌ها برای سفر به ایران باشیم.

۲۷۰ روز پیش
افزایش جرایم در فضای مجازی
افزایش جرایم در فضای مجازیهمشهری آنلاین: سخنگو و معاون اجتماعی ناجا نسبت به افزایش جرائم در فضای مجازی هشدار داد.

۲۷۰ روز پیش
نیاز پلیس به سرمایه اجتماعی
نیاز پلیس به سرمایه اجتماعیسخنگو و معاون اجتماعی ناجا در یادداشتی حیاتی‌ترین ماموریت جامعه را بر دوش پلیس دانست و با اشاره به نیاز نیروی انتظامی و پلیس به سرمایه‌های اجتماعی و مردمی جامعه، هفته ناجا را فرصتی مغتنم برای ارتقاء این سرمایه اجتماعی برشمرد.

۲۷۰ روز پیش
مولاوردی: ۵۰ درصد اهداف حوزه زنان در دولت یازدهم محقق شده است
مولاوردی: ۵۰ درصد اهداف حوزه زنان در دولت یازدهم محقق شده استهمشهری آنلاین: معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: ۵۰ درصد اهداف حوزه زنان در دولت یازدهم محقق شده و پیش‌بینی می‌شود در برنامه ششم توسعه نیز ۵۰ درصد دیگر از این اهداف محقق شود.

۲۷۰ روز پیش
جزئیات آزمون پذیرفته‌شدگان استخدامی دانشگاه فرهنگیان اعلام شد
جزئیات آزمون پذیرفته‌شدگان استخدامی دانشگاه فرهنگیان اعلام شدهمشهری آنلاین: معاون نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان جزییات آزمون، ارزشیابی صلاحیت حرفه‌ای پذیرفته شدگان آزمون استخدامی را تشریح کرد.

۲۷۰ روز پیش
هشدار نسبت به افزایش جرائم در فضای مجازی/ قدرت کشف بالای پلیس
هشدار نسبت به افزایش جرائم در فضای مجازی/ قدرت کشف بالای پلیسسخنگو و معاون اجتماعی ناجا نسبت به افزایش جرائم در فضای مجازی هشدار داد.

۲۷۱ روز پیش
وعده تازه، برای پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشسته سال ۹۳
وعده تازه، برای پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشسته سال ۹۳بعد از وعده‌های مکرر آموزش و پرورش برای پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان ۹۳، معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از واریز پاداش پایان خدمت باقیمانده سال‌۹۳ برای ۳هزار بازنشسته خبر داد و گفت:« این مبالغ ظرف یک هفته آینده به‌حساب بازنشستگان واریز می‌شود.»

۲۷۱ روز پیش
به روزرسانی ماهانه نقشه جغرافیای جرم در کشور
به روزرسانی ماهانه نقشه جغرافیای جرم در کشوررییس پلیس پیشگیری ناجا از به روزرسانی ماهانه نقشه جغرافیای جرم در کشور خبر داد و گفت : ماموریت های پلیس پیشگیری با تحلیل این نقشه ها و داده ها انجام می شود.

۲۷۱ روز پیش
کاهش دوره انتظار مشمولان داراي فوق دیپلم جهت اعزام
کاهش دوره انتظار مشمولان داراي فوق دیپلم جهت اعزاممعاون احضار و اعزام سازمان وظيفه عمومي نيروي انتظامي گفت : به منظور ارائه تسهيلات و خدمات بيشتر به مشمولان فارغ التحصيل دانشگاه ها دوره انتظار براي اعزام به خدمت مشمولان داراي مدرک تحصيلي کارداني کاهش مي يابد.

۲۷۲ روز پیش
توزیع کتب درسی از ۲۰ شهریورماه
توزیع کتب درسی از ۲۰ شهریورماههمشهری آنلاین: معاون سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی کشور به اعلام جزئیات توزیع کتب درسی دانش آموزان پرداخت و گفت: توزیع کتب درسی دانش آموزان دبیرستانی در استان‌ها از ۲۰ شهریور و در تهران و البرز از ۲۲ شهریورماه آغاز می‌شود.

۲۷۲ روز پیش
پرداخت «پاداش» فرهنگیان بازنشسته ظرف یک هفته آینده | سازوکار جذب ۲۰ هزار نیرو
پرداخت «پاداش» فرهنگیان بازنشسته ظرف یک هفته آینده | سازوکار جذب ۲۰ هزار نیرومعاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از واریز پاداش پایان خدمت باقی مانده سال ۹۳ برای ۳۰۰۰ بازنشسته خبر داد و گفت: این مبالغ ظرف یک هفته آینده به حساب بازنشستگان واریز می‌شود.

۲۷۲ روز پیش
پیکر ۶۰ شهید دفاع مقدس از اروندرود وارد آبادان شد
پیکر ۶۰ شهید دفاع مقدس از اروندرود وارد آبادان شدهمشهری آنلاین: پیکر مطهر ۶۰ شهید گلگون کفن دوران دفاع مقدس، صبح امروز از طریق مسیر دریایی اروندرود وارد کشور شد.

۲۷۲ روز پیش
قول رئیس دانشگاه آزاد برای تعیین تکلیف رشته‌ها تا پایان شهریور
قول رئیس دانشگاه آزاد برای تعیین تکلیف رشته‌ها تا پایان شهریوررئیس دانشگاه آزاد اسلامی با اعلام اینکه دور دوم ممیزی رشته‌های این دانشگاه درحال انجام است، وعده داد قبل از آغاز سال تحصیلی جدید وضعیت رشته‌های دانشگاه تعیین تکلیف می‌شود.

۲۷۲ روز پیش
قول رئیس دانشگاه آزاد برای تعیین تکلیف رشته‌ها تا پایان شهریور
قول رئیس دانشگاه آزاد برای تعیین تکلیف رشته‌ها تا پایان شهریوررئیس دانشگاه آزاد اسلامی با اعلام اینکه دور دوم ممیزی رشته‌های این دانشگاه درحال انجام است، وعده داد قبل از آغاز سال تحصیلی جدید وضعیت رشته‌های دانشگاه تعیین تکلیف می‌شود.

۲۷۲ روز پیش
مترو؛ مقصر نهایی «حادثه شهران»
مترو؛ مقصر نهایی «حادثه شهران»رئیس سازمان مدیریت بحران کشور مقصر نهایی «حادثه شهران» را اعلام کرد.

۲۷۲ روز پیش
اژه‌ای: مجلس اختلاف درباره سند خودرو را حل کند
اژه‌ای: مجلس اختلاف درباره سند خودرو را حل کندبعد از بالا گرفتن اختلاف پلیس و کانون سردفتران در مورد صدور سند خودرو، سخنگوی قوه قضاییه هم خواستار حل این مشکل شد و پیشنهاد کرد مجلس این اختلاف را حل کند.

۲۷۲ روز پیش
تاکید پلیس برای الصاق پيوست انتظامي در طرح‌هاي کلان
تاکید پلیس برای الصاق پيوست انتظامي در طرح‌هاي کلانرئيس پليس پيشگيري ناجا با تاکيد بر لزوم الصاق پيوست انتظامي براي طرح‌هاي کلان کشور گفت : در حال حاضر اين مسئله را دنبال مي‌کنيم که قبل و همزمان با اجراي هر طرحي يک کارشناس انتظامي حضور داشته باشد و در مورد ‌آن نظر دهد تا جوانب امنيتي اين طرح‌ها نيز رعايت شود.

۲۷۲ روز پیش
پاکسازی علاءالدین از دست‌فروشان و موتورسیکلت‌ها
پاکسازی علاءالدین از دست‌فروشان و موتورسیکلت‌هااز صبح امروز ماموران پلیس پایتخت با حضور در مقابل پاساژ علاءالدین طرح برخورد با دست‌فروشان و توقف غیرمجاز موتورسیکلت‌ها را اجرا کردند.

۲۷۲ روز پیش
کمبود اقلام امدادی در کشور
کمبود اقلام امدادی در کشوررئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: با کمبود اقلام امدادی در کشور مواجه‌ایم و نیاز است با تخصیص اعتبارات به استانداردها برسیم.

۲۷۲ روز پیش
ضرورت توجه بیشتر به امداد و نجات کشور
ضرورت توجه بیشتر به امداد و نجات کشوررئیس جمعیت هلال‌احمر با بیان اینکه نقطه اشتراک جمعیت هلال احمر به عنوان نهاد غیردولتی، به جامعه و مردم خدمت می‌کند، گفت: هلال‌احمر با هدف خدمتگزاری بهتر به مردم و برداشتن باری از دوش دولت، با توجه به اهمیت حفظ فاصله با دولت، همواره در جهت تقویت اجرای برنامه‌های دولت برای مردم حرکت کرده و از سویی به عنوان مدافعه‌گر، صدای مردم را به دولت رسانده است.

۲۷۲ روز پیش
مرگ ۷۳۲ نفر با دارو در سال گذشته
مرگ ۷۳۲ نفر با دارو در سال گذشتهرییس گروه مطالعات اعتیاد مرکز تحقیقات پزشکی قانونی از مرگ ۷۳۲ نفر در پی مسمومیت دارویی در سال ۹۴ خبر داد.

۲۷۲ روز پیش
وضعیت جاده‌ ایلام ـ مهران برای «اربعین»
وضعیت جاده‌ ایلام ـ مهران برای «اربعین»جانشین پلیس راهور کشور گفت: فعالیت‌های انجام گرفته در محور ایلام ـ مهران برای اربعین کافی نیست و متأسفانه بخش‌های عمده و مشکل‌دار جاده‌های استان امسال هم زیر بار ترافیک می‌رود.

۲۷۲ روز پیش
کنترل هوشمند معاینه‌فنی خودروها در تهران از آذر
کنترل هوشمند معاینه‌فنی خودروها در تهران از آذررئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از کنترل هوشمند و ثبت تخلفات خودروهای فاقد معاینه فنی در سراسر تهران از آذر ماه خبر داد.

۲۷۲ روز پیش
همه چیز درباره جریمه خودروهای امدادی + تخلفات مجاز و نحوه ابطال
همه چیز درباره جریمه خودروهای امدادی + تخلفات مجاز و نحوه ابطالجریمه خودروهای امدادی اتفاق جدیدی نیست، موضوعی که هر چند وقت یکبار در فضای رسانه‌ای کشور خبری از آن شنیده شده و برخی از افراد نیز نسبت به آن واکنش نشان می‌دهند. اما اینکه چرا یک خودروی امدادی جریمه می‌شود و چه شرایطی برای ابطال این جرایم وجود دارد تا کنون مطرح نشده است. معاون عملیات ترافیک پلیس راهور ناجا در این باره توضیح داده است.

۲۷۲ روز پیش
۱۵۰۰۰عطاری بدون‌مجوز/افزایش مرگ ناشی از مصرف گیاهان دارویی غیرمجاز
۱۵۰۰۰عطاری بدون‌مجوز/افزایش مرگ ناشی از مصرف گیاهان دارویی غیرمجازرییس مرکز تحقیقات پزشکی قانونی نسبت به فروش داروهای ترکیبی در عطاری‌ها هشدار داد و گفت: هیچ عطاری حق فروش دارو و محصولات ترکیبی ندارد.

۲۷۲ روز پیش
افزایش سهمیه زنان در آزمون استخدامی | آزمون آبان ماه برگزار می‌شود
افزایش سهمیه زنان در آزمون استخدامی | آزمون آبان ماه برگزار می‌شودهمشهری آنلاین: مشاور عالی سازمان سنجش گفت: با اعلام تغییرات در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور امکان حضور بانوان در ۳۰۰ فرصت شغلی جدید فراهم شد و آزمون در آبان برگزار می‌شود.

۲۷۲ روز پیش
افزایش سهمیه زنان در آزمون استخدامی | آزمون آبان ماه برگزار می‌شود
افزایش سهمیه زنان در آزمون استخدامی | آزمون آبان ماه برگزار می‌شودهمشهری آنلاین: مشاور عالی سازمان سنجش گفت: با اعلام تغییرات در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور امکان حضور بانوان در ۳۰۰ فرصت شغلی جدید فراهم شد و آزمون در آبان برگزار می‌شود.

۲۷۲ روز پیش
تعیین تکلیف رشته‌های دانشگاه آزاد تا پایان شهریور
تعیین تکلیف رشته‌های دانشگاه آزاد تا پایان شهریوررئیس دانشگاه آزاد گفت: دور دوم ممیزی رشته‌های این دانشگاه درحال انجام است و قبل از آغاز سال تحصیلی وضعیت رشته‌های دانشگاه تعیین تکلیف می‌شود.

۲۷۳ روز پیش
دفترچه انتخاب رشته کاردانی های دانشگاه علمی کاربردی منتشر شد
دفترچه انتخاب رشته کاردانی های دانشگاه علمی کاربردی منتشر شدهمشهری آنلاین: دفترچه راهنمای پذیرش دوره کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای نظام آموزش مهارتی سال تحصیلی ۹۶ - ۹۵ مربوط به دانشگاه جامع علمی کاربردی منتشر شد.

۲۷۳ روز پیش
پولی از صندوق فرهنگیان به کارکنان ناجا نداده‌ایم
پولی از صندوق فرهنگیان به کارکنان ناجا نداده‌ایممدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان، شایعه پرداخت پول از محل این صندوق به کارکنان ناجا را تکذیب کرد.روزهای گذشته در برخی شبکه‌های مجازی خبری با این مضمون منتشر شد که «روحانی دستور داده از صندوق ذخیره فرهنگیان به کارکنان نیروی انتظامی تسهیلات داده‌شود».

۲۷۳ روز پیش

صفحه ۱۹ از ۳۰ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
19
20 21 22 23 24 صفحه بعد صفحه آخر