یکشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
hamchap.ir
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار جامعه
مجلس ساماندهی تعطیلات را دنبال می‌کند
مجلس ساماندهی تعطیلات را دنبال می‌کندپس از آنکه جانشین فرمانده نیروی انتظامی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی خواست فکری به حال ساماندهی تعطیلات در کشور بکنند، یک عضو کمیسیون ‌امور داخلی‌کشور از آمادگی نمایندگان برای رسیدگی به این موضوع خبر داد.

۲۵۲ روز پیش
درباره آرزوی کنکور ۱۰میلیون نفری
درباره آرزوی کنکور ۱۰میلیون نفریپنجشنبه و جمعه یک میلیون جوان ایرانی در آزمون سراسری شرکت کردند اما پرونده کنکور بسته نشد.

۲۵۲ روز پیش
زندانیان با بدهکاری زیر ۲۵میلیون آزاد می‌شوند
زندانیان با بدهکاری زیر ۲۵میلیون آزاد می‌شوندمجید احسانی، معاون اجرایی ستاد دیه: تعداد زندانیان آزاد شده از بدو تاسیس این ستاد بالغ بر ۹۰هزار نفر است.

۲۵۲ روز پیش
سبد کالا به برخی خانواده‌های با ۳معلول هم نرسید
سبد کالا به برخی خانواده‌های با ۳معلول هم نرسیدتوزیع نخستین بسته غذایی در سال‌جاری اگرچه با اما و اگرهایی در زمان توزیع همراه بود اما سرانجام بعد از فراز و نشیب‌های بسیار این سبد بین ۹میلیون مددجوی کمیته امداد و سازمان بهزیستی توزیع شد تا از نظر وزارت رفاه پرونده این مرحله بسته شده باشد.

۲۵۲ روز پیش
پلیس از پرویز تناولی شکایت نکرده است/ ممنوع‌الخروج بودن به خاطر حکم دادگاه
پلیس از پرویز تناولی شکایت نکرده است/ ممنوع‌الخروج بودن به خاطر حکم دادگاهسخنگوی ناجا در خصوص عدم شکایت پلیس از پرویز تناولی و همچنین ممنوع‌الخروج بودن وی به دنبال حکم دادگاه خبر داد.

۲۵۳ روز پیش
نیمه دوم مرداد؛ زمان اعلام نتیجه اولیه آزمون سراسری ۹۵
نیمه دوم مرداد؛ زمان اعلام نتیجه اولیه آزمون سراسری ۹۵نتیجه اولیه آزمون سراسری برای تمام داوطلبان به صورت کارنامه تنظیم و این کارنامه در نیمه دوم مرداد ماه بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می‌گیرد.

۲۵۳ روز پیش
وعده حذف دفترچه‌های کاغذی باز هم محقق نشد
وعده حذف دفترچه‌های کاغذی باز هم محقق نشدبا فرارسیدن موعد ۲ماهه مدیرعامل تأمین‌اجتماعی برای حذف دفترچه‌های کاغذی بیماران خاص، برای چندمین‌بار از وعده‌های مدیران این سازمان در این زمینه تخلف شد. ۲۲اردیبهشت امسال بود که خبرگزاری دولتی ایرنا به نقل از نوربخش گزارش داد که تا۲ ماه آینده برای بیماران خاص در کشور نسخه الکترونیک نهایی می‌شود.

۲۵۴ روز پیش
دلجویی مسؤولان از خانواده فرد کشته‌ شده در حادثه نخل تقی عسلویه/ مأمور خاطی در اختیار دستگاه قضایی است
دلجویی مسؤولان از خانواده فرد کشته‌ شده در حادثه نخل تقی عسلویه/ مأمور خاطی در اختیار دستگاه قضایی استنماینده مردم کنگان، دیر، جم و عسلویه در مجلس و همچنین فرمانده انتظامی استان بوشهر با حضور در منزل مرحوم خلیل باقری شهروند نخل تقی از خانواده ایشان دلجویی کردند.

۲۵۴ روز پیش
زمان اعلام نتایج آزمون ارشد پزشکی مشخص شد
زمان اعلام نتایج آزمون ارشد پزشکی مشخص شدرییس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت با اشاره به پایان انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد پزشکی از اعلام نتایج این آزمون در هفته اول شهریور ماه جاری خبر داد.

۲۵۴ روز پیش
رقابت کنکور فقط برای ۱۳ رشته
رقابت کنکور فقط برای ۱۳ رشته۲۴ تیر و ۲۵ تیر کنکور سراسری دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی کشور با شرکت۸۶۰ هزار و ۱۰۹ داوطلب در کشور برگزار می‌شود، این در حالی است که تلاش‌های فراوان نمایندگان ادوار هفتم، هشتم و نهم مجلس برای حذف کنکور تاکنون نافرجام مانده‌است.

۲۵۴ روز پیش
رشد ۴۰۰ درصدی وام دکتری | ۲هزار میلیارد ریال وام شهریه پرداخت شد
رشد ۴۰۰ درصدی وام دکتری | ۲هزار میلیارد ریال وام شهریه پرداخت شدهمشهری آنلاین: رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از رشد ۴۰۰ درصدی وام ویژه دانشجویان دکتری نسبت به سال ۹۳ خبر داد.

۲۵۴ روز پیش
تعداد داوطلبان تجربی سه برابر انسانی و ریاضی | تکرار پیشتازی دختران
تعداد داوطلبان تجربی سه برابر انسانی و ریاضی | تکرار پیشتازی دخترانآزمون سراسری سال ۹۵ پنج‌شنبه و جمعه در ۳۶۹ بخش و شهرستان کشور برگزار می‌شود که در این آزمون ۵۹.۱۸ درصد داوطلبان زن و ۴۰.۸۲ درصد مرد هستند.

۲۵۴ روز پیش
اضافه شدن ۵ زبان خارجی جدید در برنامه درسی مدارس
اضافه شدن ۵ زبان خارجی جدید در برنامه درسی مدارسدبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی از گنجانده‌ شدن ۵ زبان خارجی جدید در برنامه درسی مدارس خبر داد.

۲۵۴ روز پیش
ضوابط برخورد با تخلفات و جرائم کنکور ۹۵
ضوابط برخورد با تخلفات و جرائم کنکور ۹۵سازمان سنجش آموزش کشور تخلفات و جرایم آزمون سراسری و چگونگی برخورد با این تخلفات را اعلام کرد.

۲۵۴ روز پیش
آموزش و پرورش: خودروها حق ورود با سرنشین به حیاط مدارس اجاره‌ای را ندارند
آموزش و پرورش: خودروها حق ورود با سرنشین به حیاط مدارس اجاره‌ای را ندارندمدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران در واکنش به گزارش منتشر شده درباره اجاره حیاط دبستان مسلم منطقه ۸ پایتخت گفت: این کار براساس قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت مبنی بر استفاده دستگاه‌های اجرایی از ظرفیت بلااستفاده انجام می‌شود.

۲۵۴ روز پیش
برای رونق گردشگری هتل و هواپیما می‌خواهیم
برای رونق گردشگری هتل و هواپیما می‌خواهیممحمد باریکانی: گفت‌وگو با مسعود سلطانی‌فر در جایگاه رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کشور، پس از مدت‌ها که او از برپایی نشست خبری با خبرنگارها خودداری کرده است، برای یافتن آنچه در برنامه‌های او در سازمان میراث فرهنگی در دستور کار قرار گرفته است، صبح یک روز تعطیل اداری در دفتر کار او انجام شد.

۲۵۴ روز پیش
روایت مددکار داوطلب مبتلا به سرطان
روایت مددکار داوطلب مبتلا به سرطانمددکار داوطلب موسسه خیریه ای که مبتلا به سرطان بود، معتقد است ابتلا به سرطان باعث شده تا هر چه بهتر شرایط کودکان را درک کند.

۲۵۷ روز پیش
جوان‌ترین و پیرترین داوطلب کنکور | صدور یک میلیون و ۱۴ هزار کارت
جوان‌ترین و پیرترین داوطلب کنکور | صدور یک میلیون و ۱۴ هزار کارتمشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به آغاز صدور کارت کنکور سراسری ۹۵، جوان‌ترین و پیرترین داوطلبان کنکور را معرفی کرد.

۲۵۷ روز پیش
۲۰ تیر؛ آغاز توزیع کارت کنکور از ساعت ۱۲ یکشنبه ۲۰ تیر
۲۰ تیر؛ آغاز توزیع کارت کنکور از ساعت ۱۲ یکشنبه ۲۰ تیرمشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از توزیع کارت شرکت در آزمون سراسری سال ۹۵ از ساعت ۱۲ امروز، یکشنبه ۲۰ تیرماه خبر داد.

۲۵۸ روز پیش
مابه‌التفاوت افزایش حقوق بازنشستگان مرداد پرداخت می‌شود
مابه‌التفاوت افزایش حقوق بازنشستگان مرداد پرداخت می‌شودمدیر عامل سازمان تامین اجتماعی از پرداخت مابه التفاوت افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در مرداد ماه خبر داد.

۲۵۸ روز پیش
آغاز توزیع کارت آزمون سراسری از ۲۰ تیر
آغاز توزیع کارت آزمون سراسری از ۲۰ تیرکارت ورود به جلسه آزمون سراسری سال ۹۵ از فردا یکشنبه ۲۰ تیر ماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.

۲۵۹ روز پیش
اجرای حکم تخریب طبقه منفی سه و طبقه هفتم پاساژ علاءالدین
اجرای حکم تخریب طبقه منفی سه و طبقه هفتم پاساژ علاءالدیننک عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران در مورد آخرین وضعیت تخریب پاساژ علاءالدین توضیحاتی را ارائه کرد.

۲۵۹ روز پیش
احتمال ممنوعیت همکاری هیأت علمی تمام‌وقت دانشگاه‌های دولتی با دانشگاه آزاد
احتمال ممنوعیت همکاری هیأت علمی تمام‌وقت دانشگاه‌های دولتی با دانشگاه آزادبا اصلاح ماده ۱۲ آیین‌نامه استخدامی اعضای هیأت علمی، همکاری هیأت علمی تمام‌وقت دانشگاه‌های دولتی با دانشگاه آزاد ممنوع می‌شود.

۲۵۹ روز پیش
امکان ثبت‌نام فرزندان کارمندان دولت در مدرسه مسیر محل کار
امکان ثبت‌نام فرزندان کارمندان دولت در مدرسه مسیر محل کارمعاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش گفت:برای کارکنان دولت جهت ثبت‌نام دانش‌آموزان در مدارس این امکان را فراهم کرده‌ایم که فرزندانشان را بتوانند در مدرسه مسیر محل کار خودشان ثبت‌نام کنند.

۲۵۹ روز پیش
افزایش خطاهای پزشکی بعد از سال ۹۳/ وجود ۱۲ هزار پرونده تخلف قابل پذیرش نیست
افزایش خطاهای پزشکی بعد از سال ۹۳/ وجود ۱۲ هزار پرونده تخلف قابل پذیرش نیستسخنگوی کمیسیون بهداشت مجلس گفت: متناسب با کمبودهای نیروی انسانی در حوزه سلامت باید برنامه‌ریزی شود، زیرا گاهی به‌دلیل کمبود نیروی انسانی بار مسئولیت عده‌ای بیشتر می‌شود، لذا باید تامین کادر درمانی مورد توجه قرار گیرد.

۲۵۹ روز پیش
ترافیک نیمه سنگین در محور چالوس - کرج؛ پلیس دوست ندارد تا مردم در راه بمانند
ترافیک نیمه سنگین در محور چالوس - کرج؛ پلیس دوست ندارد تا مردم در راه بمانند رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور نیروی انتظامی گفت: در محور چالوس- کرج در طول محور شاهد ترافیک نیمه سنگین هستیم.

۲۵۹ روز پیش
مرگ پسرجوان زیر تیغ جراح زیبایی
مرگ پسرجوان زیر تیغ جراح زیباییوقتی پسرجوان برای عمل زیبایی به مطب پزشک جراح رفت نمی‌دانست مرگ در کمینش است.

۲۵۹ روز پیش
بن بست شمال، جنب بزرگراه ۲۰ ساله
بن بست شمال، جنب بزرگراه ۲۰ سالهترافیک در جاده‌های مقاصد گردشگری کشور مانند مسیر‌های منتهی به سواحل شمال حالا سال‌هاست که بخش ثابت و قابل پیش‌بینی تعطیلات چندروزه در ایران شده است، اما حجم بالای سفر امسال را کسی پیش‌بینی نمی‌کرد؛ حتی پلیس!

۲۵۹ روز پیش
تمدید مهلت ثبت‌نام برای پرداخت جریمه ریالی سربازی
تمدید مهلت ثبت‌نام برای پرداخت جریمه ریالی سربازیجانشین رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا از تمدید مهلت ثبت نام برای پرداخت جریمه ریالی سربازی خبر داد و گفت: تا کنون وضعیت بیش از نیمی از ثبت نام کنندگان بررسی شده است.

۲۵۹ روز پیش
آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها | ترافیک همچنان در جاده چالوس پرحجم است
آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها | ترافیک همچنان در جاده چالوس پرحجم استسرپرست مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور از آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور گزارش داد. ترافیک در محور هراز ( شمال به جنوب محدوده‌های تونل یک و پنجاب) پرحجم است

۲۶۰ روز پیش

صفحه ۱۹ از ۲۴ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
19
20 21 22 23 24 صفحه بعد صفحه آخر