یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار جامعه
طرح تابستانی پلیس در جاده‌ها آغاز شد
طرح تابستانی پلیس در جاده‌ها آغاز شداجتماع > سفر - همشهری آنلاین:
رییس پلیس راه کشور از آغاز طرح تابستانی پلیس در جاده‌های کشور خبر داد و گفت که این طرح تا ابتدای مهرماه ادامه خواهد داشت.

۷۹۲ روز پیش
سقوط پدر و کودک قزوینی در کانال آب + عکس
سقوط پدر و کودک قزوینی در کانال آب + عکسرئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان قزوین گفت: بازی پسربچه خردسال در کانال آب کشاورزی استان مرگ دو نفر بر اثر غرق‌شدن در کانال آب را رقم زد.

۷۹۳ روز پیش
مرگ زن باردار با عقرب‌زدگی
رئیس شبکه و مرکز بهداشت ریگان گفت: یک زن باردار در این شهرستان بر اثر عقرب زدگی و کمبود امکانات درمانی جان خود را از دست داد.

۷۹۳ روز پیش
مرگ یک زن باردار در ریگان کرمان بر اثر عقرب زدگی
مرگ یک زن باردار در ریگان کرمان بر اثر عقرب زدگیکرمان - ایرنا - رئیس شبکه و مرکز بهداشت شهرستان ریگان گفت : یک زن باردار در این شهرستان بر اثر عقرب زدگی و کمبود امکانات درمانی لازم جان خود را از دست داد.

۷۹۴ روز پیش
یه دوست هم نداریم که...
یه دوست هم نداریم که...اجتماع > اجتماعی - اسماعیل رمضانی:
«یه دوست دارم که دوست داره با دوست تو دوست بشه، تو دوست داری با دوست من که دوست داره با دوست تو دوست بشه، دوست بشی؟» مشکل دقیقا از همین جا شروع شد که ما به این سؤال پرطمطراق پاسخ مثبت دادیم.

۷۹۴ روز پیش
پرداخت مستمری به همه نیازمندان از سال آینده
پرداخت مستمری به همه نیازمندان از سال آیندهاجتماع > اجتماعی - «میزان مستمری پرداختی به مددجویان نهادهای حمایتی تا پایان دولت دوازدهم به ۵برابر می‌رسد.»

۷۹۴ روز پیش
ایران و ویتنام به تعامل گردشگری رسیدند
ایران و ویتنام به تعامل گردشگری رسیدنداجتماع > سفر - ویتنامی‌ها به‌زودی با جاذبه‌های گردشگری ایران، فرهنگ و اقوام ایرانی آشنا می‌شوند و ‌گام جدی توسعه روابط گردشگری بین ایران و شرقی‌ترین نقطه آسیا برای نخستین بار برداشته می‌شود.

۷۹۴ روز پیش
فرار زیرکانه پسر ۱۲ ساله از دست شرور خطرناک
فرار زیرکانه پسر ۱۲ ساله از دست شرور خطرناکاجتماع > اجتماعی - مرد شرور که قصد ربودن پسر ۱۲ساله را داشت، تصور نمی‌کرد که در جدال با او مغلوب شود.

۷۹۴ روز پیش
شناسایی عامل اصلی بوی بد در خاش+عکس
شناسایی عامل اصلی بوی بد در خاش+عکسعامل اصلی انتشار بوی نامطبوع در شهرستان خاش استان سیستان و بلوچستان شناسایی شد.

۷۹۴ روز پیش
ماجرای یک بوی بد مرموز در خاش؛ مسموم شدن ۵۲ شهروند
ماجرای یک بوی بد مرموز در خاش؛ مسموم شدن ۵۲ شهروند اجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
بامداد امروز بوی بدی شهر خاش را فرا گرفت. دقایقی بعد تعدادی از شهروندان دچار مشکلات تنفسی شده و به بیمارستان مراجعه کردند. با روشن شدن هوا شهر به حالت عادی بازگشت. در این میان گمانه‌زنی‌های مختلفی درباره علت و منشاء این بو به وجود آمد که مدیرکل بحران استان سیستان و بلوچستان در این باره توضیح داده است.

۷۹۴ روز پیش
بوی بد، خاشی‌ها را راهی بیمارستان‌ کرد! +عکس
بوی بد، خاشی‌ها را راهی بیمارستان‌ کرد! +عکساستشمام بوی نامطبوع در خاش استان سیستان و بلوچستان، ۵۰ نفر را راهی مراکز درمانی کرد.

۷۹۵ روز پیش
ساخت پارک آبی کودکان کم‌توان
ساخت پارک آبی کودکان کم‌تواناجتماع > اجتماعی - تگزاس> از آنجا که امکانات پارک‌های آبی عادی برای کودکان کم‌توان جسمی و حرکتی مناسب نیست در جزیره سن‌آنتونیو پارک آبی ویژه‌ای برای این کودکان ساخته شد.

۷۹۵ روز پیش
جزئیات مرگ ۲ نوجوان در گرما
جزئیات مرگ ۲ نوجوان در گرما اجتماع > اجتماعی - ۲ نوجوان ۱۳ ساله پس از اینکه در بیابان‌های استان‌ سیستان و بلوچستان سرگردان شدند، برای استراحت به زیر سایه درختی پناه بردند اما ضعف و تشنگی باعث مرگشان شد.

۷۹۵ روز پیش
ایثارگران بدانند؛ چرا از شفاف‌سازی هراسانیم؟ (۱)
ایثارگران بدانند؛ چرا از شفاف‌سازی هراسانیم؟ (۱)اجتماع > اجتماعی - ماده۲۶ قانون مدیریت خدمات کشوری بیان می‌دارد: دستگاه‌های اجرایی مکلفند مردم را با حقوق و تکالیف خود در تعامل با دستگاه‌های اجرایی آشنا کرده و از طریق وسایل ارتباط جمعی، به‌ویژه صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران سطح آگاهی عمومی در این زمینه را ارتقا داده و اطلاعات لازم را به نحو مطلوب و مناسب در اختیار مردم قرار دهند.

۷۹۵ روز پیش
وجود ۱۶۰۰ متقاضی «فرزندخواندگی» در کشور
وجود ۱۶۰۰ متقاضی «فرزندخواندگی» در کشوراجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
رییس سازمان بهزیستی با بیان اینکه در برابر ۱۶۰۰ متقاضی فرزندخواندگی، ۹۰۰ شیرخوار در کل کشور داریم گفت: از این میزان بر اساس آمار ما، ۲۰ تا ۲۵ درصد این کودکان فاقد سرپرست هستند که ما برایشان شناسنامه می‌گیریم و زمینه واگذاری شان را فراهم می کنیم و مابقی باید به صورت «امین موقت» به خانواده ها سپرده شوند.۷۹۵ روز پیش
انتشار خبر استشمام بوی نامطبوع و غیر طبیعی موجب نگرانی مردم خاش شد
انتشار خبر استشمام بوی نامطبوع و غیر طبیعی موجب نگرانی مردم خاش شدزاهدان - ایرنا - انتشار خبری از حوالی ساعت سه بامداد امروز /سه شنبه/ ۳۰ خرداد مبنی بر استشمام بوی نامطبوع و غیر طبیعی موجب نگرانی مردم ساکن برخی نقاط شهر خاش در سیستان و بلوچستان شده است .

۷۹۵ روز پیش
برخورد پلیس با ماموران خاطی در جریان تجمع‌ مقابل «ثامن»
برخورد پلیس با ماموران خاطی در جریان تجمع‌ مقابل «ثامن»اجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
رئیس پلیس پایتخت توضیحاتی را درباره فیلم منتشر شده از درگیری مأموران خاطی پلیس با تجمع‌کنندگان مقابل موسسه مالی و اعتباری ثامن ارائه کرد و از برخورد با ماموران خاطی خبر داد.

۷۹۵ روز پیش
اعزام سه گروه از بیماران برای حج ممنوع شد
اعزام سه گروه از بیماران برای حج ممنوع شداجتماع > سفر - همشهری آنلاین:
رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر با تشریح هزینه واکسن مننژیت از سوی حجاج گفت: بیماران دیالیزی به‌مانند سال‌های گذشته به حج اعزام خواهند شد.

۷۹۵ روز پیش
سکته قلبی بیشترین علت فوت پایتخت نشینان
سکته قلبی بیشترین علت فوت پایتخت نشیناناجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
مدیر عامل سازمان بهشت زهرا (س) با اشاره به آمار متوفیان شهر تهران در طول سال گذشته گفت: در میان مناطق ۲۲ گانه شهر تهران بیشترین و کمترین فوتی های پایتخت مربوط به مناطق ۴ و ۲۲ بوده است.

۷۹۵ روز پیش
تئاتر خیابانی به اقامتگاه محک آمد
تئاتر خیابانی به اقامتگاه محک آمداجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
کودکان محک در یکی از روزهای بلند ماه رمضان به تماشای نمایشی شاد و کودکانه نشستند.

۷۹۵ روز پیش
جان باختن ۲ نوجوان در پی گرمای شدید هوا در سیستان و بلوچستان
جان باختن ۲ نوجوان در پی گرمای شدید هوا در سیستان و بلوچستانمدیر مرکز فوریت‌های پزشکی دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر از جان باختن ۲ نوجوان در پی گرمای شدید هوا و تشنگی در شهرستان فنوج واقع در جنوب سیستان و بلوچستان خبر داد.

۷۹۶ روز پیش
چشم و چراغان این خانه بزرگ آمدند
چشم و چراغان این خانه بزرگ آمدنداجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
در شب بیست وسوم ماه مبارک رمضان‌، یکی دیگر از یاران مهربان کهریزک سفره‌ای بزرگ به ارزش عشق و وفاداری به خاندان رسول مهربانی پهن کرد تا دوستداران خیر و خیرخواهی را به این خانه رهنمون نماید.

۷۹۶ روز پیش
فعلاً کم‌درآمدها ثبت‌نام نمی‌شوند
فعلاً کم‌درآمدها ثبت‌نام نمی‌شونداجتماع > اجتماعی - «مراجعین محترم با عنایت به تغییر زیر‌ساخت این سامانه، ثبت‌نام طرح مستمری مددجویی تا اطلاع ثانوی مسدود است. ثبت‌نام مجدد از طریق این سامانه و رسانه‌های کثیر‌الانتشار اطلاع‌رسانی خواهد شد.»

۷۹۶ روز پیش
لحظه حمله قلبی نوجوان ۱۷ ساله حین ورزش کردن
لحظه حمله قلبی نوجوان ۱۷ ساله حین ورزش کردنیک نوجوان ۱۷ ساله حین ورزش کردن دچار حمله قلبی شد و درگذشت.

۷۹۶ روز پیش
گرمای سوزان اهواز / ترانس برق آتش گرفت
گرمای سوزان اهواز / ترانس برق آتش گرفتبه علت گرمای زیاد و مصرف بالای برق، ترانس های بخشی از اهواز آتش گرفتند و مردم دیشب را بدون برق و بدون کولر سر کردند.

۷۹۶ روز پیش
آرامش مراسم احیا در پی تیراندازی هوایی در حرم امام (ره)
آرامش مراسم احیا در پی تیراندازی هوایی در حرم امام (ره)دقایقی قبل نیروهای انتظامی حاضر در حرم امام خمینی(ره) اشتباهاً به یکی از عکاسان خبرگزاری آستان امام(ره) مشکوک می‌شوند و اقدام به شلیک تیر هوایی می‌کنند اما هم‌اکنون مراسم در صحن حرم با آرامش در حال برگزاری است.

۷۹۶ روز پیش
خانه‌های مسافر، خیانت به صنعت گردشگری کشور است
خانه‌های مسافر، خیانت به صنعت گردشگری کشور استاجتماع > سفر - راه‌اندازی خانه‌های مسافرتبدیل به یکی از مشکلات جدی فعالان صنعت هتلداری کشور در بخش گردشگری شده و اعتراض آنها به این سیستم توسط معاونت گردشگری از ابتدای راه‌اندازی خانه‌های مسافر رسانه‌ای شده بود.

۷۹۶ روز پیش
توقف طرح «پرداخت مستمری به کم‌درآمدها»
توقف طرح «پرداخت مستمری به کم‌درآمدها»اجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن اعلام ثبت‌نام تعداد کثیری در سامانه «رفاه اجتماعی» ـ جهت شناسایی نیازمندان غیرتحت پوشش نهادهای حمایتی و پرداخت مستمری به کم‌درآمدها ـ ، از متوقف شدن این طرح در راستای انجام بررسی‌های بیشتر خبر داد.

۷۹۶ روز پیش
جزییات شلیک تیر هوایی در حرم امام(ره)
جزییات شلیک تیر هوایی در حرم امام(ره)اجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
در پی اعلام خبری مبنی‌بر شلیک تیر هوایی از سوی ماموران انتظامی در حرم مطهر امام خمینی(ره)، کلانتری ۲۰۵ صحن مطهر توضیحاتی در این خصوص اعلام کرد.

۷۹۶ روز پیش
کمیته امداد به‌دنبال «هر مسجد یک جهیزیه»
کمیته امداد به‌دنبال «هر مسجد یک جهیزیه» اجتماع > اجتماعی - با تفاهمنامه کمیته امداد امام خمینی و مرکز رسیدگی به امور مساجد کشور، طرح «هر مسجد یک جهیزیه» اجرا می‌شود.

۷۹۶ روز پیش

صفحه ۲۱ از ۵۷ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 صفحه بعد صفحه آخر