یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
اعدام قاتل 30 سال پس از جنایت
مرد میانسال که به اتهام قتل پسر 12 ساله همسایه‌شان بازداشت شده بود، بعد از 30 سال از این جنایت دیروز در ندامتگاه مرکزی کرج به دار مجازات آویخته شد.

۴ روز پیش
سارقان نقاب پوش کرج دستگیر شدند
سارقان نقاب پوش کرج دستگیر شدندبا تلاش ماموران پلیس آگاهی استان البرز اعضای باند چهار نفره سارقان به عنف خودرو و مغازه دستگیر و روانه زندان شدند.

۴ روز پیش
سرقت یک میلیارد تومانی زوج سرایدار در عباس آباد
رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری سرایداری که با کمک همسرش نقشه سرقت یک میلیارد تومانی از خانه محل خدمت خود را کشیده بود، خبر داد.

۳ روز پیش
ماجرای یک مرگ بدون امضا!
هفت‌ماه از مرگ مشکوک مرجان می‌گذرد. زن ٤٢ ساله‌ای که برای انجام عمل لیپوساکشن به یک کلینیک خصوصی در تهران رفت و درحین عمل فوت کرد. حادثه‌ای عجیب که هنوز پرونده آن در دادسرای جرایم پزشکی در جریان است.

۳ روز پیش
کلاهبرداری 30 میلیون تومانی یک زن با وعده های غیر اخلاقی
کلاهبرداری 30 میلیون تومانی یک زن با وعده های غیر اخلاقیرئیس پلیس فتای استان یزد از دستگیری زنی خبر داد که با وعده های غیر اخلاقی از مردان 300 میلیون ریال کلاهبرداری کرده بود.

۶ روز پیش
تصادف شدید MVM با تیر برق +عکس
تصادف شدید MVM با تیر برق +عکسبرخورد شدید خودرو سواری با تیر چراغ برق حاشیه بزرگراه شهید صیاد شیرازی، آتش نشانان را به محل حادثه کشاند.

۴ روز پیش
قاتل: كشتمش چون معتاد به شیشه بود!
پسر ١٥ ساله‌ای كه در اردیبهشت ماه سال گذشته برادرش را به خاطر مصرف شیشه كشته بود در دادگاه كیفری یك محكوم شد. این پسر بعد از اینكه به خانه آمد و برادرش را دید كه در حال مصرف مواد است عصبانی و با او درگیر شد كه این درگیری به قتل برادر بزرگ‌تر انجامید.

۳ روز پیش
دستگیری عامل هتک حیثیت دختر سمنانی
رئیس پلیس فتا استان سمنان از شناسایی و دستگیری عامل هتک حیثیت یک دختر جوان در فضای مجازی خبر داد.

۴ روز پیش
دختر جوان: جدایی پدر و مادرم من را سارق کرد
دختری که متهم به سرقت مسلحانه دو خودروست، در جلسه دادگاه ادعا کرد در زمان کودکی پدر و مادرش از یکدیگر جدا شدند و شرایط بد زندگی او را به این روز انداخته و یک سارق شده‌ است.

۳ روز پیش
۲ حادثه‌دیده کارخانه فولاد بویراحمد فوت کردند
۲ حادثه‌دیده کارخانه فولاد بویراحمد فوت کردنددو نفر از آسیب دیدگان حادثه کارخانه فولاد بویراحمد که به علت سوختگی شدید به بیمارستانی درشیراز اعزام شده بودند جان باختند.

۴ روز پیش
/ لیست اخبار جامعه
امتیاز متأهلان در سربازی
امتیاز متأهلان در سربازیاجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: مشمولان متاهل به مراکز آموزشی مرزی اختصاص داده نمی‌شوند و تنها در مراکز آموزشی بکارگیری می‌شوند که در شهر محل سکونت همسرشان دارای رده خدمتی باشد.

۲۵ روز پیش
مشمولان متاهل به مراکز آموزشی مرزی اعزام نمی‌شوند
مشمولان متاهل به مراکز آموزشی مرزی اعزام نمی‌شونداجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی گفت:مشمولان متاهل به مراکز آموزشی مرزی اختصاص داده نمی‌شوند و تنها در مراکز آموزشی بکارگیری می‌شوند که درشهرمحل سکونت همسرشان دارای رده خدمتی باشد.

۲۶ روز پیش
زائران حج امسال، دستبند ردیاب نخواهند داشت
زائران حج امسال، دستبند ردیاب نخواهند داشت اجتماع > سفر - رئیس سازمان حج و زیارت با تکذیب انعقاد هرگونه قرارداد با عربستان برای دستبند الکترونیک و یا ردیاب ماهواره‌ای برای زائران حج ۹۶ گفت: «امسال برای نخستین بار علاوه بر کارت شناسایی قرار است اطلاعات فردی زائر روی یک مچ بند معمولی مورد استفاده قرار گیرد.اینگونه خبرها فضاسازی رسانه‌های مجازی با هدفی خاص است.»

۲۶ روز پیش
امنیت مرز‌ها به خودی خود برقرار نمی‌شود
امنیت مرز‌ها به خودی خود برقرار نمی‌شودوقتی فداکاری و از جان گذشتگی‌های پلیس در اقصی نقاط کشور را می‌بینیم به معنای این جمله می‌رسیم که «امنیت اتفاقی نیست»؛ امنیتی که هماره و در همه‌جا سایه‌اش را بر سرمان احساس می‌کنیم.

۲۶ روز پیش
خودسوزی ناکام در اعتراض به شهرداری
روز گذشته یک مرد مریوانی بدلیل توقیف چرخ خود توسط شهرداری با ریختن بنزین قصد خودسوزی داشت که با هوشیاری نیروهای شهرداری مانع از انجام این کار شدند.

۲۶ روز پیش
نامگذاری روز ۱۵ مارچ به نام «زنان، دموکراسی و عدالت اجتماعی» توسط هیات ایرانی
نامگذاری روز ۱۵ مارچ به نام «زنان، دموکراسی و عدالت اجتماعی» توسط هیات ایرانیاجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
کنفرانس بین‌المللی «نقش زنان مجالس در تحکیم دموکراسی و عدالت اجتماعی» با پیشنهاد هیات ایرانی مبنی بر نامگذاری روز ۱۵ مارچ به نام «زنان، دموکراسی و عدالت اجتماعی» موافقت کرد.

۲۶ روز پیش
چرخ گوشت دست پسر ۲۱ ساله را بلعید
چرخ گوشت دست پسر 21 ساله را بلعیدبی‌احتیاطی و عدم رعایت اصول ایمنی هنگام کار با چرخ‌گوشت، منجر به قطع مچ دست پسر جوان شد.

۲۶ روز پیش
۱۱میلیون ایرانی زیر خط فقر هستند‌‌‌‌
۱۱میلیون ایرانی زیر خط فقر هستند‌‌‌‌اجتماع > اجتماعی - «۱۱میلیون نفر د‌‌‌‌ر کشور زیر خط فقر زند‌‌‌‌گی می‌کنند‌‌‌‌، آن هم اگر مبنا را حد‌‌‌‌اقل حقوق وزارت کار یعنی ۹۲۰هزار تومان د‌‌‌‌ر ‌ماه مبنا قرار د‌‌‌‌هیم.»

۲۷ روز پیش
دستگیری ۳۶ دختر و پسر نیمه عریان در پارتی شبانه!
دستگیری 36 دختر و پسر نیمه عریان در پارتی شبانه!۳۶ دختر و پسر جوان که در حالت مستی با لباس های نیمه عریان سرگرم پاکوبی بودند در آبادان دستگیر شدند.

۲۷ روز پیش
زمان ۲ دقیقه‌ای نامزدها در مناظره فرصت کافی برای بررسی و نقد برنامه‌ها نیست
زمان ۲ دقیقه‌ای نامزدها در مناظره فرصت کافی برای بررسی و نقد برنامه‌ها نیستاجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
یک فعال حوزه زنان گفت: در نخستین مناظره کاندیداهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به موضوع زنان و خانواده تنها اشاره مختصری شد و با زمان دو دقیقه‌ای کاندیداها طبیعتا مباحث به جایی نمی‌رسید.

۲۷ روز پیش
انتقاد رئیس انجمن آسیب شناسی از مناظره اول
انتقاد رئیس انجمن آسیب شناسی از مناظره اولاجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
رئیس انجمن آسیب‌شناسی اجتماعی با انتقاد از شیوه برخرود با مسائل اجتماعی در مناظره اول گفت، مدت زمان کوتاه برای طرح پرسش و پاسخ مانع از بیان حق مطلب شده بود.

۲۷ روز پیش
ساختمان قدیمی متروکه فرو ریخت +عکس
ساختمان قدیمی متروکه فرو ریخت +عکسیک ساختمان قدیمی متروکه در محله هاشم آباد تهران بر اثر فرسودگی، پیش از ظهر امروز فرو ریخت ولی به هیچ کس آسیبی نرسید.

۲۷ روز پیش
علت فوت کودک دو ساله در پارک
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شهربابک از رسیدگی با قید فوریت به حادثه تلخ پارک ولی عصر(عج)شهربابک خبر داد وافزود: علت اصلی مرگ کیانوش کودک دوساله شهربابکی، عدم وجود حصار مناسب برای جدا کردن حریم وسیله بازی الاکلنگاز سایر وسایل اسباب بازی پارک بوده است.

۲۷ روز پیش
مرگ کودک ۲ ساله هنگام بازی با الاکلنگ
مرگ کودک 2 ساله هنگام بازی با الاکلنگدادستان عمومی و انقلاب شهربابک در استان کرمان از رسیدگی با قید فوریت به حادثه پارک ولیعصر(عج) این شهرستان خبر داد و گفت: علت اصلی مرگ کیانوش کودک دو ساله شهربابکی، نبود حصار مناسب برای جدا کردن حریم وسیله بازی الاکلنگ از سایر وسایل اسباب بازی پارک بوده است.

۲۷ روز پیش
پوشش ۱۱ میلیون حاشیه‌نشین با اجرای طرح تحول سلامت
پوشش ۱۱ میلیون حاشیه‌نشین با اجرای طرح تحول سلامتاجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
قائم مقام وزیر بهداشت با اشاره به دو محور تدوین استراتژی کلان و راهبردی و برنامه‌ریزی خرد در حوزه بهداشت در فاز دوم طرح تحول نظام سلامت برای ارتقای سطح بهداشت حاشیه نشینان، گفت: مهمترین هدف وزارت بهداشت از گسترش خدمات بهداشتی در مناطق حاشیه‌ای بهره‌مندی آنها از حقوق شهروندی است.۲۷ روز پیش
مراجعه بیش از ۱۰۰ هزار تن به پزشکی قانونی به دلیل نزاع
مراجعه بیش از 100 هزار تن به پزشکی قانونی به دلیل نزاعاداره کل پزشکی قانونی از مراجعه یکصد هزار و ۲۴۶ تن به دلیل آسیب های ناشی از نزاع در سال گذشته (۱۳۹۵) به مراکز پزشکی قانونی استان تهران خبر داد.

۲۸ روز پیش
مجازات جایگزین برای رفیق خائن
مجازات جایگزین برای رفیق خائن اجتماع > اجتماعی - محمد صادق خسروی علیا:
ریشه یابی علت ارتکاب جرم و تلاش برای از میان برداشتن مسیر‌هایی که به جاده تبهکاری ختم می‌شود یکی از مهم‌ترین اهداف مجازات‌های اجتماعی یا همان مجازات‌های جایگزین حبس است.

۲۸ روز پیش
پیوند آسمانی در خانه بزرگ کهریزک
پیوند آسمانی در خانه بزرگ کهریزکاجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
در شبی فرخنده و بیاد ماندنی و با دعای خیر سالمندان و معلولین ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک ، عروس و داماد مهربان شهرمان به خانه بخت رفتند.

۲۸ روز پیش
اعلام زمان آغاز ثبت‌نام جریمه‌ریالی سربازی ۹۶
اعلام زمان آغاز ثبت‌نام جریمه‌ریالی سربازی 96جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا اعلام کرد که ثبت نام برای جریمه ریالی سربازی از ۱۵ اردیبهشت ماه ۹۶ اجرایی خواهد شد.

۲۸ روز پیش
ترافیک پرحجم در ورودی کلان‌شهرها/ بارش باران در محورهای ۵ استان
ترافیک پرحجم در ورودی کلان‌شهرها/ بارش باران در محورهای 5 استانرییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت‌ راه‌های کشور را تشریح کرد

۲۸ روز پیش
بازنشستگی بیش از ۶۰۰هزار فرهنگی؛جذب نیرو از سایر دانشگاه‌ها
بازنشستگی بیش از ۶۰۰هزار فرهنگی؛جذب نیرو از سایر دانشگاه‌هاهمشهری آنلاین: رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش از بازنشستگی بیش از ۶۴۰ هزار نفر طی ۱۰ سال آینده خبر داد و گفت: باید از سایر دانشگاه‌ها نیرو جذب کنیم.

۲۸ روز پیش
بسته اخبار اجتماعی در نهم اردیبهشت ماه
بسته اخبار اجتماعی در نهم اردیبهشت ماهاولین مناظره نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری که با رویکرد اجتماعی و فرهنگی در روز گذشته برگزار شد، اخبار امروز اداره اجتماعی ایسنا را هم تحت تاثیر قرار داد و واکنش‌های مسوولان مختلف حوزه اجتماعی را به دنبال داشت.

۲۸ روز پیش
امنیت کامل در مرزهای سیستان و بلوچستان حاکم است
امنیت کامل در مرزهای سیستان و بلوچستان حاکم استجانشین فرماندهی نیروی انتظامی کل کشور گفت: امنیت کامل در مرزهای سیستان و بلوچستان حاکم است.

۲۸ روز پیش
ساختمان چهار طبقه در مرکز تهران فرو ریخت!
ساختمان چهار طبقه در مرکز تهران فرو ریخت!سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران گفت: بخشی از یک ساختمان ۴ طبقه در خیابان وحدت‌اسلامی فرو ریخت.

۲۸ روز پیش
ریزش کف پارکینگ یک ساختمان در دزاشیب +عکس
ریزش کف پارکینگ یک ساختمان در دزاشیب +عکسگودبرداری ناایمن موجب فرو ریختن کف پارکینگ ساختمان مجاور کارگاه ساختمانی در خیابان دزاشیب تهران شد.

۲۸ روز پیش
ریزش آوار ساختمان ۴ طبقه در جنوب تهران
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: بدلیل عملیات گودبرداری بخشی از یک ساختمان ۴ طبقه مسکونی خالی از سکنه در جنوب تهران فرو ریخت.

۲۸ روز پیش
ریزش ساختمان چهار طبقه در مرکز تهران
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از تخریب بخشی از یک ساختمان چهار طبقه در مجاورت یک زمین گودبرداری شده در خیابان وحدت اسلامی خبر داد.

۲۹ روز پیش
انفجار مین موجب قطع پای شهروند سقزی شد
بخشدار سرشیو سقز گفت: انفجار مین در نزدیکی یک پایگاه متروکه در مسیر روستای جوشن بخش سرشیو سقز، موجب قطع پای یک شهروند سقزی شد.

۲۹ روز پیش
اعلام شرایط نقل و انتقال فیش‌های حج | احتمال اعلام فراخوان‌ اعزام
اعلام شرایط نقل و انتقال فیش‌های حج | احتمال اعلام فراخوان‌ اعزام اجتماع > سفر - همشهری آنلاین:
رئیس سازمان حج و زیارت گفت: اعزام حجاج از اول مرداد آغاز و تا ۲۶ مرداد ادامه خواهد داشت. همچنین اولین گروه از حجاج ۱۴ ذی الحجه به کشور بازخواهند گشت. ضمن اینکه مدت زمان اقامت آنان در مدینه و مکه بین ۳۰ تا ۳۳ روز خواهد بود.

۲۹ روز پیش
سینا: همسرم حوصله سفر ندارد، طلاقش میدهم
مرد جوان به دلیل اینکه همسرش دل و دماغ رفتن به مسافرت ندارد، خواستار جدایی از او شد.

۳۰ روز پیش

صفحه ۳ از ۳۰ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2
3
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر