یکشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
hamchap.ir
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار جامعه
ریزش مرگبار آوار در پونک
ریزش مرگبار آوار در پونکسخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از مرگ یک کارگر در حین تخریب یک ساختمان مسکونی خبر داد.

۱۴۵ روز پیش
پرونده اختلاف ناجا و دفاتر اسناد رسمی در کمیسیون اصل نود
پرونده اختلاف ناجا و دفاتر اسناد رسمی در کمیسیون اصل نودسخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی از بررسی اختلاف دفاتر ثبت اسناد و نیروی انتظامی در مورد نحوه نقل و انتقال سند خودرو در جلسه این کمیسیون خبر داد.

۱۴۵ روز پیش
بازار سیاه امن برای معامله فیش‌های تمتع و عمره
بازار سیاه امن برای معامله فیش‌های تمتع و عمرهدرحالیکه برقراری سفر حج و عمره به دلیل سیاست بازی‌های آل‌سعود در قبال ایران همچنان در هاله‌ای از ابهام است، اما تبِ معامله فیش‌های حج و عمره در بازار سیاه هنوز فروکش نکرده، شاید در یک سال اخیر قیمت‌ها کمی افت کرده باشد، اما تعلیق و تحریم، مانع ادامه دلالی‌ها نشده است.

۱۴۵ روز پیش
پلیس راهور: ثبت سند خودرو در دفاتر اسناد رسمی الزامی نیست
پلیس راهور: ثبت سند خودرو در دفاتر اسناد رسمی الزامی نیستهمشهری آنلاین: رئیس اداره حقوقی پلیس راهور ناجا با تاکید بر اینکه ثبت سند خودرو در دفاتر اسناد رسمی الزامی نیست، گفت: کانون سردفتران باید به علت ارائه اطلاعات غلط، از مردم عذرخواهی کند.

۱۴۵ روز پیش
ریزش چاه فاضلاب شهری در میدان هفت تیر
ریزش چاه فاضلاب شهری در میدان هفت تیرعصر امروز بر اثر ریزش چاه فاضلاب شهری در میدان هفت تیر یک کارگر افغان بدلیل مدفون شدن در زیر خاک جان خود را از دست داد.

۱۴۵ روز پیش
حادثه چاه در میدان هفت تیر
حادثه چاه در میدان هفت تیرسخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از سقوط یک کارگر در عمق چاهی در میدان هفت‌تیر خبر داد.

۱۴۷ روز پیش
ریزش زمین در میدان هفت‌تیر/ یک کارگر جان خود را از دست داد
ریزش زمین در میدان هفت‌تیر/ یک کارگر جان خود را از دست دادبر اثر ریزش زمین در عملیات فاضلاب شهری در میدان هفت‌تیر یک کارگر جان خود را از دست داد.

۱۴۷ روز پیش
آسانسورها استاندارد نیست | مسکن مهر از همه بدتر
آسانسورها استاندارد نیست | مسکن مهر از همه بدترهمشهری آنلاین: بسیاری از آسانسورهای ساختمان‌های دولتی به ویژه مسکن مهر از استانداردهای لازم برخوردار نیستند.

۱۴۷ روز پیش
تقاضا برای صدور گذرنامه از اول محرم افزایش یافته است
تقاضا برای صدور گذرنامه از اول محرم افزایش یافته استهمشهری آنلاین: رئیس اداره صدور گذرنامه گفت: از اول محرم با افزایش تقاضای صدور گذرنامه روبرو بودیم و در حال حاضر بر مبنای میزان تقاضا، روزانه ۴۲ هزار گذرنامه صادر می‌شود.

۱۴۷ روز پیش
آزمایش خاک، جان کارگری را گرفت
آزمایش خاک، جان کارگری را گرفتسخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از مرگ یک کارگر در عمق ۲۵ متری یک چاه خبر داد.

۱۴۷ روز پیش
پرونده تخریب پاساژ علاءالدین به ایستگاه آخر رسید
پرونده تخریب پاساژ علاءالدین به ایستگاه آخر رسیدهمشهری آنلاین: رئیس کمیته عمران شورای شهر از تأیید شورای تأمین شهرتهران مبنی بر تخریب طبقه هفتم علاءالدین خبر داد.

۱۴۷ روز پیش
دو متهم مروج فساد و ابتذال جنسی دستگیر شدند
دو متهم مروج فساد و ابتذال جنسی دستگیر شدندهمشهری آنلاین: پنجمین نشست دادستانی تهران در حوزه‌ آسیب‌های اجتماعی با موضوع عفاف و حجاب، با حضور سردار ساجدی نیا فرمانده پلیس تهران، برخی معاونان دادستان، تعدادی از فرماندهان پلیس اخلاقی ناجا و نمایندگان دستگاه های اجرایی، به ریاست دادستان تهران برگزار شد.

۱۴۷ روز پیش
انتقاد از اشرافی‌گری و تجمل‌گرایی مسوولان/دستگیری دو متهم مروج فساد و ابتذال جنسی
انتقاد از اشرافی‌گری و تجمل‌گرایی مسوولان/دستگیری دو متهم مروج فساد و ابتذال جنسیپنجمین نشست دادستانی تهران در حوزه‌ آسیب‌های اجتماعی با موضوع عفاف و حجاب، با حضور سردار ساجدی نیا فرمانده پلیس تهران، برخی معاونان دادستان، تعدادی از فرماندهان پلیس اخلاقی ناجا و نمایندگان دستگاه های اجرایی، به ریاست دادستان تهران برگزار شد.

۱۴۷ روز پیش
۵۰هزار کلاس درس با بخاری غیر ایمن خداحافظی می‌کنند
۵۰هزار کلاس درس با بخاری غیر ایمن خداحافظی می‌کنندرئیس سازمان نوسازی مدارس کشور وعده داد امسال ۵۰هزار کلاس درس به سیستم حرارت مرکزی مجهز شوند.

۱۴۸ روز پیش
ممنوعیت ورود اتوبوس‌های بین شهری به پایتخت
ممنوعیت ورود اتوبوس‌های بین شهری به پایتختجانشین رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از ممنوعیت ورود اتوبوس‌های بین‌شهری به معابر داخلی پایتخت خبر داد.

۱۴۸ روز پیش
فوت یک زن به دلیل استفاده نادرست از بالابر در بندرعباس
استفاده نادرست از بالابر منجر به فوت یک زن در بندرعباس شد.

۱۴۸ روز پیش
سوخت کارت سوخت!
سوخت کارت سوخت!١٠٠‌میلیارد تومان هزینه تجهیز جایگاه‌های بنزین به سامانه هوشمند هدر رفت.

۱۴۸ روز پیش
اعزام ۷۰۰ اتوبوس برای جابجایی زائران | نظافت نجف و کربلا با بیش از ۲۱۰۰ نیروی خدماتی
اعزام ۷۰۰ اتوبوس برای جابجایی زائران | نظافت نجف و کربلا با بیش از ۲۱۰۰ نیروی خدماتیهمشهری آنلاین: نماینده شهردار تهران در ستاد اربعین از اعزام قریب به ۷۰۰ دستگاه اتوبوس به منظور جابجایی زائران اربعین از مرزها به کشور عراق خبر داد.

۱۴۸ روز پیش
رتبه نامناسب ایران در زمینه شکاف جنسیتی
رتبه نامناسب ایران در زمینه شکاف جنسیتیهمشهری آنلاین: سرپرست اداره کل بین الملل معاونت امور زنان گفت: بر اساس گزارش منتشر شده از سوی مجمع جهانی اقتصاد رتبه ایران ازنظر شکاف جنسیتی در بین ۱۴۴ کشور ۱۳۹ است.

۱۴۸ روز پیش
اظهارات دادستان تهران در مورد پرونده حسن عباسی و تتلو
اظهارات دادستان تهران در مورد پرونده حسن عباسی و تتلوهمشهری آنلاین: دادستانی تهران در رابطه با روند پرونده تتلو گفت که متهم عذرخواهی کرده است و همچنین در مورد حسن عباسی تأکید کرد: نامبرده علیه رئیس جمهور اظهاراتی نموده بود که پس از طرح شکایت با توجه اختلاف نظر بازپرس و دادیار اظهار نظر، منتهی به قرار منع تعقیب گردید و این قرار در دادگاه قطعی شده بود.

۱۴۸ روز پیش
تلاش ویتنام برای گسترش روابط گردشگری با ایران
تلاش ویتنام برای گسترش روابط گردشگری با ایرانمحمد باریکانی: ها وان ‌سیو، معاون وزیر گردشگری ویتنام در گفت‌وگو با همشهری از آمادگی این کشور برای میزبانی از گردشگران ایرانی جنوب شرق آسیا خبر داد و گفت: چشم‌اندازهای طبیعی، فرهنگی و تاریخی ویتنام اکنون در انتظار گردشگران ایرانی است.

۱۴۸ روز پیش
فرهنگیان ۴۵ روز دیگر هم صبر کنند
فرهنگیان ۴۵ روز دیگر هم صبر کنندسرپرست وزارت آموزش و پرورش گفت: «پرداخت معوقات فرهنگیان تا ۴۵روز آینده شروع می‌شود.»

۱۴۸ روز پیش
بلیت اتوبوس برای اربعین کمیاب شد
بلیت اتوبوس برای اربعین کمیاب شد۲۰روز مانده به آغاز نخستین اعزام‌های زائران ایرانی به سفر اربعین، بلیت اتوبوس برای این سفر کمیاب شد.

۱۴۸ روز پیش
پاسخ کانون سردفتران و دفتریاران به اظهارات پورمختار
پاسخ کانون سردفتران و دفتریاران به اظهارات پورمختارروابط عمومی کانون سردفتران و دفتریاران نسبت به اظهارات پورمختار عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی مبنی بر «مراجعه مردم به دفترخانه‌ها برای انتقال و انتقال سند خودرو الزامی نیست» واکنش نشان داد.

۱۵۱ روز پیش
نجات معجزه‌آسای کارگر پس از سقوط ۸ طبقه‌ای + عکس
نجات معجزه‌آسای کارگر پس از سقوط ۸ طبقه‌ای + عکسسخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از نجات معجزه‌آسای یک کارگر ساختمانی پس از سقوط ۸ طبقه‌ای در کانال تهویه هوا خبر داد.

۱۵۱ روز پیش
اطلاعیه ویژه دانشجویان متقاضی سفر اربعین
اطلاعیه ویژه دانشجویان متقاضی سفر اربعینبه منظور تسهیل در اعزام دانشجویان به عتبات عالیات جهت شرکت در پیاده‌روی اربعین حسینی، ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان با همکاری سازمان وظیفه عمومی ناجا اقدام به درخواست صدور مجوز خروج از کشور دانشگاهیان می‌کند.

۱۵۱ روز پیش
مرگ یک کارگر در چاه ۳۶ متری
مرگ یک کارگر در چاه 36 متریسخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از سقوط مرگ‌بار یک کارگر افغان به عمق یک چاه خبر داد.

۱۵۱ روز پیش
جزئیات جدید از اجرای LEZ
جزئیات جدید از اجرای LEZرئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اعلام کرد که بیش از ۱۵۰ دوربین در مبادی ورودی طرح زوج و فرد، خودروهای فاقد معاینه فنی را جریمه می‌کنند.

۱۵۱ روز پیش
واکنش سخنگوی ناجا به خبر کشته‌شدن کوله‌بران
سخنگوی ناجا نسبت به انتشار خبری درباره کشته شدن تعدادی ازکوله بران در سال ۹۴ در مرزهای غربی کشور واکنش نشان داد و آن را دروغ خواند.

۱۵۱ روز پیش
حقوق فرهنگیان باز‌هم دیر پرداخت شد
حقوق فرهنگیان باز‌هم دیر پرداخت شدعلی‌اصغر محمدی: باوجود وعده معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش مبنی بر تکرار نشدن تأخیر در واریز حقوق فرهنگیان، پرداخت حقوق مهر‌ماه فرهنگیان در برخی استان‌ها با ۲روز تأخیر همراه بوده و در برخی استان‌ها هنوز واریز نشده است.

۱۵۱ روز پیش

صفحه ۵ از ۲۴ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4
5
6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر