سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار جامعه
فوت یک زن در آسانسور بیمارستان مسیح دانشوری
به دنبال حادثه‌ای در بیمارستان مسیح دانشوری، یک زن ۴۱ ساله در آسانسور این بیمارستان جان باخت.

۷۴ روز پیش
سهم همسر از ارث
سهم همسر از ارثهمه ما در امور عادی روزمره به مسائلی برمی‌خوریم که گاه برای حل و فصل آن به وکیل، حقوقدان، قاضی و محکمه نیاز داریم.

۷۴ روز پیش
جلوگیری از خروج ۶۰ عروس هلندی از بیرجند! (عکس)
جلوگیری از خروج 60 عروس هلندی از بیرجند! (عکس)فردی که ۶۰ قطعه پرنده عروس هلندی و ۲۵ قطعه فنچ قاچاق را از زاهدان به مشهد حمل می کرد در بیرجند در دام قانون گرفتار شد.

۷۵ روز پیش
ریزش ساختمان ۳ طبقه در خیابان وحدت اسلامی
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از ریزش یک ساختمان سه‌‌طبقه در خیابان وحدت اسلامی، بالاتر از مختاری خبر داد.

۷۶ روز پیش
سقوط و حبس بچه یک ساله در درز انقطاع ساختمان + عکس
سقوط و حبس بچه یک ساله در درز انقطاع ساختمان + عکسکودک یک ساله از پشت‌بام ساختمان پنج طبقه به علت فروریختن قسمتی از پوشاننده سیمانی درز انقطاع ساختمان به پایین سقوط کرد و بیهوش بین درز انقطاع ساختمان مجاور محبوس شد.

۷۶ روز پیش
۱۱ درصد افغان‌ها در ایران زندگی می‌کنند
۱۱ درصد افغان‌ها در ایران زندگی می‌کننداجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
مدیرکل امور اتباع و مهاجران خارجی وزارت کشور با بیان اینکه ۱۱ درصد افغانی‌ها در ایران زندگی می‌کنند اعلام کرد: با فرمان رهبر معظم انقلاب در سال‌های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ افزون بر ۸۰ هزار تن از دانش آموزان و فرزندان اتباع خارجی غیرمجاز در ایران زیر پوشش آموزش قرار گرفتند.

۷۶ روز پیش
زنی که قرآن را آتش زد، دستگیر شد
زنی که قرآن را آتش زد، دستگیر شدرئیس کل دادگستری استان تهران گفت: با هوشیاری عوامل حفاظت دادگستری استان تهران خانمی که تصویر وی در فضای مجازی در حال آتش زدن اوراق قرآن کریم بود در حین ورود به یکی از مجتمع های قضایی شناسایی و بازداشت شد.

۷۶ روز پیش
هتاکی به قرآن کریم؟ | زنی که قرآن را آتش می زد، دستگیر شد
هتاکی به قرآن کریم؟ | زنی که قرآن را آتش می زد، دستگیر شدتصاویر زنی که اوراق قرآن کریم را آتش می زد، چندی پیش در فضای مجازی منتشر و موجب جریحه دار شدن احساسات مردم شد. اینک اما با تلاش عوامل حفاظت دادگستری استان تهران، زن هتاک به قرآن کریم بازداشت شده است.

۷۶ روز پیش
۶۵ حادثه و ۲۲ مورد فوت در ۲۴ ساعت گذشته
۶۵ حادثه و ۲۲ مورد فوت در ۲۴ ساعت گذشتهسرپرست سازمان اورژانس کشور گفت: در مجموع، ۶۵ حادثه ویژه طی ۲۴ ساعت گذشته در سامانه EOC ثبت شد که ۴۳۹ مصدوم و ۲۲ مورد فوت، به جا گذاشته است.

۷۶ روز پیش
دعای خیر مددجویان، بدرقه راه عروس و داماد خوشبخت شد
دعای خیر مددجویان، بدرقه راه عروس و داماد خوشبخت شداجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
بانو شجاعی و رحمان مروی، قشنگ‌ترین شب زندگی خود را در جمع خانواده بزرگ کهریزک آغاز کردند.

۷۶ روز پیش
بازگشت اختلاف‌ها درباره سند خودرو به نقطه جوش
بازگشت اختلاف‌ها درباره سند خودرو به نقطه جوشاجتماع > اجتماعی - علی‌اصغر محمدی:
پس از مدت‌ها فراموشی رسانه‌ای اختلاف بر سر مرجع صدور سند خودرو، دوشنبه این هفته و با انتشار نظر معاونت قوانین مجلس مبنی بر رسمی بودن سند سبز خودرو این موضوع دوباره داغ شد.

۷۶ روز پیش
توسعه سرپناه‌های شبانه «زنان معتاد بی‌خانمان»
توسعه سرپناه‌های شبانه «زنان معتاد بی‌خانمان»اجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
معاون پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور از توسعه سرپناه شبانه ویژه زنان معتاد بی‌خانمان خبر داد و گفت: مدت‌هاست این الگو در کشور اجرا می شود و به صورت بین راهی از زنان متاهلی که پس از ترک اعتیاد از سوی خانواده پذیرش نمی‌شوند،نگهداری می‌کند که درحال حاضر در صدد توسعه این مراکز هستیم.۷۶ روز پیش
صدور روادید زائران اربعین از ۱۱ شهریور آغاز می‌شود
صدور روادید زائران اربعین از ۱۱ شهریور آغاز می‌شوداجتماع > سفر - همشهری آنلاین:
دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی از توافق‌ میان هیات ایرانی و عراقی برای برگزاری مراسم اربعین حسینی۹۶ خبر داد و گفت: سفارت و کنسولگری‌های عراق در ایران از ۱۱ شهریورماه صدور روادید برای زائران ایرانی را آغاز می‌کنند.

۷۷ روز پیش
جزئیات پروازهای حج۹۶ اعلام شد
جزئیات پروازهای حج۹۶ اعلام شداجتماع > سفر - همشهری آنلاین:
رئیس سازمان حج و زیارت جزئیاتی از پروازهای حج را تشریح کرد و گفت: پروازهای حج امسال از ۸ مرداد ماه آغاز خواهد شد و تا سوم شهریور ادامه خواهد داشت.

۷۷ روز پیش
سقوط و فوت کارگر ۲۷ ساله در کارخانه میدوک شهربابک
سقوط و فوت کارگر 27 ساله در کارخانه میدوک شهربابکهجدهم تیرماه، سقوط یک کارگر ۲۷ ساله در کارخانه میدوک شهر بابک به مرگ او انجامید.

۷۷ روز پیش
فوتبالیست ایرانی در کلوپ شبانه امارات! | پرونده ای که در آستانه رو شدن است
فوتبالیست ایرانی در کلوپ شبانه امارات! | پرونده ای که در آستانه رو شدن استباشگاه خبرنگاران از ماجرای عکس های فوتبالیست ایرانی در باشگاه شبانه در امارات خبر داد و نوشت: اگر این موضوع باز هم مطرح شود و کمیته اخلاق اصرار بر تنبیه سایت مورد نظر داشته باشد، بخش جدیدی از پرونده روی کار می آید!

۷۷ روز پیش
صدور ۱۵ روزه کارت ملی هوشمند؛ الزامی برای تعویض شناسنامه نیست
صدور ۱۵ روزه کارت ملی هوشمند؛ الزامی برای تعویض شناسنامه نیستاجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور گفت: مردم کارت ملی را تنها به عنوان کار شناسایی در نظر نگیرند بلکه در صورت تامین زیرساخت ها با این کارت خدمات بانکی، سلامت، انتخابات و غیره انجام خواهد شد.

۷۸ روز پیش
دوربین پلیس نبستن کمربند ایمنی، استفاده از موبایل و خوردن و آشامیدن را ثبت می‌کند
دوربین پلیس نبستن کمربند ایمنی، استفاده از موبایل و خوردن و آشامیدن را ثبت می‌کنداجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
رئیس مرکز فناوری اطلاعات پلیس راهور نیروی انتظامی گفت: ثبت تخلفات رانندگی با دوربین‌های پلیس از جمله نبستن کمربند ایمنی، استفاده از تلفن همراه، خوردن و آشامیدن در قالب طرحی آزمایشی در یکی از استان‌های کشور در حال اجراست که این طرح در صورت اجرای موفق در تمام شهرها اجرا می‌شود.

۷۸ روز پیش
حکم اعدام شرور معروف کرمان تایید شد
حکم اعدام شرور معروف کرمان تایید شدرئیس دادگاه انقلاب شهرستان کرمان از تایید حکم اعدام آریا جاویدان یکی از اشرار مسلح و خطرناک جنوب استان کرمان در دیوان عالی کشور خبر داد.

۷۸ روز پیش
احتمال مرگ ۴ نفر به‌خاطر رسیدن به گنج
احتمال مرگ ۴ نفر به‌خاطر رسیدن به گنجاجتماع > اجتماعی - به‌دنبال مرگ ۴ نفر به‌دلیل گازگرفتگی در اعماق چاه سفر‌ه‌خانه‌ای در پایتخت، این احتمال مطرح شده که آنها در جست‌وجوی گنج بوده‌اند.

۷۹ روز پیش
کتک زدن وحشیانه یک دختربچه در فروشگاه زنجیره ای معروف + فیلم
کتک زدن وحشیانه یک دختربچه در فروشگاه زنجیره ای معروف + فیلمدوربین‌های مداربسته یک فروشگاه زنجیره ای معروفلحظات کتک زدن یک دختر فقیر مقابل چشمان برادرش را ثبت کرده‌اند.

۷۹ روز پیش
راز خانه پر از گنج مرد زنجانی چه بود؟ +عکس
راز خانه پر از گنج مرد زنجانی چه بود؟ +عکس۱۵ قلم اشیای عتیقه مربوط به دوره پیش ازاسلام در ایجرود استان زنجان کشف وضبط شد.

۷۹ روز پیش
کشف ۳۸۵۴ قطعه عتیقه قاچاق در کردستان
کشف 3854 قطعه عتیقه قاچاق در کردستانفرمانده انتظامی کردستان گفت: سه هزار و ۸۵۴ قطعه شئ عتیقه مربوط به دوره های مختلف تاریخی از جمله ماد و هخامنشی از سوداگران در کردستان کشف شد.

۷۹ روز پیش
آهوی که در کیسه شکارچی جاجرمی جان داد
آهوی که در کیسه شکارچی جاجرمی جان دادبجنورد- ایرنا- رئیس اداره حفاظت محیط زیست جاجرم گفت: آهوی که شکارچی به وسیله موتورسیکلت آن را زنده گیری و داخل کیسه کرده بود، پس از ترس از محیط بانان، به داخل جوی آب پرتاب کرد و در داخل آب خفه شد.

۷۹ روز پیش
صدور یک ماهه کارت ملی هوشمند؛ پایان سال ۹۶ آخرین زمان اعتبار کارت‌های ملی
صدور یک ماهه کارت ملی هوشمند؛ پایان سال ۹۶ آخرین زمان اعتبار کارت‌های ملیاجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور در نشست خبری به تشریح اقدامات و شرایط صدور و دریافت کارت ملی هوشمند پرداخت و تاکید کرد: کارت‌های ملی هوشمند فعلی صادر شده تا سال ۸۹ ، تنها تا پایان سال اعتبار دارد و افراد برای دریافت کارت ملی هوشمند باید اقدام کنند.

۸۰ روز پیش
محور هراز ۱۸ تا ۲۱ تیر مسدود است
محور هراز ۱۸ تا ۲۱ تیر مسدود استاجتماع > سفر - همشهری آنلاین:
رئیس پلیس راه ویژه شرق استان تهران از انسداد محور ارتباطی هراز از یکشنبه ۱۸ تیر تاچهارشنبه ۲۱ تیر خبر داد.

۸۰ روز پیش
سه کشته در گودبرداری برای کمک به یک مصدوم!
رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان زنجان اظهار کرد: گودبرداری با لودر جهت امدادرسانی به یک مصدوم٬ سه کشته بر جای گذاشت.

۸۰ روز پیش
امدادگران هلال احمر قربانی حادثه ریزش چاه +عکس
امدادگران هلال احمر قربانی حادثه ریزش چاه +عکسعملیات امدادگران برای نجات مقنی از عمق چاه، چهار کشته بر جای گذاشت. دو نفر از قربانیان از امدادگران هلال احمر هستند.

۸۰ روز پیش
شهرک رسالت تهران از ابتدا کد روستایی داشته است
شهرک رسالت تهران از ابتدا کد روستایی داشته استفرماندار تهران با تاکید بر اینکه شهرک رسالت از توابع بخش آفتاب شهرستان تهران از ابتدا کد روستایی داشته است، بر پیگیری مشکلات اهالی این روستا تاکید کرد.

۸۱ روز پیش
تاکید دوباره ناجا بر حریم خصوصی نبودن خودرو: قانون صراحت دارد
تاکید دوباره ناجا بر حریم خصوصی نبودن خودرو: قانون صراحت داردحریم خصوصی بودن یا نبودن داخل خودروها این روزها به مساله‌ای جدید میان گروهی از شهروندان بدل شده، ماجرایی که از هفدهمین نشست خبری سخنگوی ناجا آغاز شد و تا کنون ادامه داشته است.

۸۱ روز پیش

صفحه ۵ از ۳۵ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4
5
6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر