سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار جامعه
محور هراز ۱۸ تا ۲۱ تیر مسدود است
محور هراز ۱۸ تا ۲۱ تیر مسدود استهمشهری آنلاین: رئیس پلیس راه ویژه شرق استان تهران از انسداد محور ارتباطی هراز از یکشنبه ۱۸ تیر تا چهارشنبه ۲۱ تیر خبر داد.

۸۱ روز پیش
بازار پرندگان آزادگان در سیطره چند تن از اراذل و اوباش
بازار پرندگان آزادگان در سیطره چند تن از اراذل و اوباشدر راستای ساماندهی و برخورد با تخلفات بازار خرید و فروش پرندگان خلیج فارس، مأموران یگان حفاظت محیط زیست استان تهران به همراه نیروی انتظامی دیروز در این محل حاضر شدند. به گفته فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان تهران این بازار پرندگان در حال حاضر در سیطره چند نفر از اراذل و اوباش قاچاق فروش قرار دارد.

۸۱ روز پیش
تشدید نظارت بر عفاف و حجاب در قم
تشدید نظارت بر عفاف و حجاب در قمهمشهری آنلاین: دادستان عمومی و انقلاب قم گفت: نظارت بر عفاف و حجاب با هماهنگی و حضور عوامل بسیج و نیروی انتظامی در قم تشدید شد.

۸۱ روز پیش
تهران ۴۰ درصد بیش از امکاناتش جمعیت دارد
تهران ۴۰ درصد بیش از امکاناتش جمعیت داردهمشهری آنلاین: نایب رییس مجمع نمایندگان استان تهران گفت: ۴۰ درصد جمعیت تهران بیش از امکانات و زیرساخت‌های موجود است.

۸۱ روز پیش
حج تمتع امسال هرگز منتفی نمی‌شود
حج تمتع امسال هرگز منتفی نمی‌شودحرف درباره حج تمتع امسال زیاد است، ظرفیت برخی کاروان‌ها در شرف تکمیل‌شدن است، افراد واجد شرایط با توجه به قطع روابط دیپلماتیک ۲ کشور و موضعگیری‌های خصمانه دولت سعودی و بلاتکلیف‌ماندن سرانجام ماجرای فرودگاه جده و فاجعه منا، چندان از رفتن به حج تمتع استقبال نکردند.

۸۱ روز پیش
برگزاری حج امسال به نظر شورای عالی امنیت ملی بستگی دارد
برگزاری حج امسال به نظر شورای عالی امنیت ملی بستگی داردهمشهری آنلاین: نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت که برگزاری حج امسال منوط به نظر شورای عالی امنیت ملی است.

۸۱ روز پیش
داغ وعده دولتی‌ها بر دل پلاسکو نشینان/ قول دوربینی مدیران برای وام ۳۰۰ میلیونی
داغ وعده دولتی‌ها بر دل پلاسکو نشینان/ قول دوربینی مدیران برای وام  ۳۰۰ میلیونیوام ۳۰۰ میلیونی با سود تک رقمی، ساخت ساختمان جدید، برقراری مستمری بیمه بی‌کاری، حذف مالیات و ... وعده‌هایی بود که مسئولان در روزهای پر استرس ریزش ساختمان پلاسکو می‌دادند که هنوز پس از گذشت حدود ۱۸۰روز عملی نشده است.

۸۱ روز پیش
ریزش ناگهانی دیوار در خیابان، یک کارگر فوت شد
ریزش ناگهانی دیوار در خیابان کاشانی یزد سبب فوت یکی از کارگران ساختمان در دست احداث شد.

۸۱ روز پیش
مرگ در هیاهو و شادی +عکس
مرگ در هیاهو و شادی +عکسپارک‌ها و شهربازی‌ها، محل تفریح و گذراندن اوقات فراغت است و فرقی هم نمی‌کند سن و سالت چقدر باشد و کجا زندگی کنی و در چه طبقه‌ای از جامعه باشی، پارک‌ها همیشه پای ثابت محل‌های تفریح‌مان بوده‌اند، اما گاهی اوقات در این محل‌های تفریح حوادثی رخ می‌دهد که شادی را به غم تبدیل می‌کند.

۸۱ روز پیش
حج تمتع امسال هرگز منتفی نمی‌شود
حج تمتع امسال هرگز منتفی نمی‌شوداجتماع > اجتماعی - حرف درباره حج تمتع امسال زیاد است، ظرفیت برخی کاروان‌ها در شرف تکمیل‌شدن است، افراد واجد شرایط با توجه به قطع روابط دیپلماتیک ۲ کشور و موضعگیری‌های خصمانه دولت سعودی و بلاتکلیف‌ماندن سرانجام ماجرای فرودگاه جده و فاجعه منا، چندان از رفتن به حج تمتع استقبال نکردند.

۸۱ روز پیش
تهران ۴۰ درصد بیش از امکاناتش جمعیت دارد
تهران ۴۰ درصد بیش از امکاناتش جمعیت دارداجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
نایب رییس مجمع نمایندگان استان تهران گفت: ۴۰ درصد جمعیت تهران بیش از امکانات و زیرساخت‌های موجود است.

۸۱ روز پیش
برگزاری حج امسال به نظر شورای عالی امنیت ملی بستگی دارد
برگزاری حج امسال به نظر شورای عالی امنیت ملی بستگی دارداجتماع > سفر - همشهری آنلاین:
نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت که برگزاری حج امسال منوط به نظر شورای عالی امنیت ملی است.


۸۳ روز پیش
محور گردشگری تخت‌جمشید ایجاد شد
محور گردشگری تخت‌جمشید ایجاد شداجتماع > سفر - مدیر پایگاه میراث‌جهانی تخت‌جمشید از راه‌اندازی محور گردشگری تخت‌جمشید تا پایان تابستان خبر داد.

۸۳ روز پیش
داخل خودرو «حریم خصوصی» است یا نیست؟
داخل خودرو «حریم خصوصی» است یا نیست؟اجتماع > اجتماعی - اظهارات سخنگوی نیروی انتظامی درباره اینکه «اماکنی که بدون تجسس در معرض دید عموم قرار می‌گیرند ازجمله وسایل نقلیه مشمول حریم خصوصی نیستند» واکنش‌های بسیاری را در فضای مجازی به‌دنبال داشت.

۸۴ روز پیش
ناجا: هر جایی که در معرض دید باشد حریم خصوصی نیست
ناجا: هر جایی که در معرض دید باشد حریم خصوصی نیستاجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
سخنگوی ناجا گفت: طبق قانون اماکنی که بدون تجسس در معرض دید عموم قرار می گیرند از جمله وسایل نقلیه، مشمول حریم خصوصی نباید باشد و طبیعتا رعایت هنجارها و الزامات قانونی می بایست درون آن رعایت شود.

۸۴ روز پیش
حمله شرور سابقه دار به پلیس با شمشیر
فرمانده انتظامی شهرستان جهرم گفت: یکی از اشرار سابقه‌دار جهرم با انجام اقدامات پلیسی و شناسائی محل اختفا، دستگیر شد.

۸۸ روز پیش
هلاکت شرور مسلح در رودبار جنوب
هلاکت شرور مسلح در رودبار جنوبفرماندار رودبار جنوب در استان کرمان گفت: یک شرور مسلح شامگاه شنبه در درگیری با نیروهای انتظامی این شهرستان به هلاکت رسید.

۹۳ روز پیش
فیلم تجاوز به زن در دستان مردان شرور | زنی که در برابر چشمان شوهر مورد آزار قرار گرفت
وقتی به قصد در اختیار قرار دادن بنزین به ۲ نفر که در حاشیه جاده ایستاده بودند خودرو را متوقف کردم، من و همسرم به یکباره از سوی ۲ مرد جوان و ۲ نفر دیگری که در محدوده جنگلی اطراف بهشت زهرا مخفی شده بودند، مورد حمله قرار گرفتیم و ...

۹۵ روز پیش
فرار زیرکانه پسر ۱۲ ساله از دست شرور خطرناک
فرار زیرکانه پسر ۱۲ ساله از دست شرور خطرناکاجتماع > اجتماعی - مرد شرور که قصد ربودن پسر ۱۲ساله را داشت، تصور نمی‌کرد که در جدال با او مغلوب شود.

۹۷ روز پیش
شرور گردانی در تربت جام
فردی که به اتهام شرارت های گوناگون تحت تعقیب بود، پس از دستگیری در خیابان های شهرستان تربت جام گردانده شد.

۱۰۰ روز پیش
هلاکت چهار شرور مسلح در شرق هرمزگان
هلاکت چهار شرور مسلح در شرق هرمزگاناجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
فرمانده نیروی انتظامی هرمزگان از هلاکت ۴نفر از اشرار مسلح در شهرستان رودان خبر داد.

۱۰۶ روز پیش
هلاکت ۴ شرور مسلح در شرق استان هرمزگان
هلاکت 4 شرور مسلح در شرق استان هرمزگانفرمانده نیروی انتظامی هرمزگان از هلاکت ۴ نفر از اشرار مسلح در شهرستان رودان خبر داد.

۱۰۶ روز پیش
یک شرور سابقه دار به هلاکت رسید
یک شرور سابقه دار به هلاکت رسیدفرمانده انتظامی ایرانشهر گفت: ماموران انتظامی در درگیری مسلحانه یک شرور سابقه دار و قاتل فراری را به هلاکت رسانده و همدست وی را دستگیر کردند.

۱۱۱ روز پیش
هلاکت شرور مسلح و عامل شهادت مأمور پلیس ایرانشهر
هلاکت شرور مسلح و عامل شهادت مأمور پلیس ایرانشهرفرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از هلاکت تروریست مسلح و عامل شهادت مأمور پلیس ایرانشهر و دستگیری همدست وی در عملیات غافلگیرانه یگان های اطلاعاتی و عملیاتی پلیس خبر داد.

۱۱۶ روز پیش
دستگیری شرور معروف در شمیرانات
دستگیری شرور معروف در شمیراناتمعاون دادستان تهران از دستگیری شرور معروف در شمیرانات خبر داد.

۱۲۷ روز پیش
شرور معروف شمال تهران دستگیر شد
شرور معروف شمال تهران دستگیر شدمعاون دادستان تهران گفت: شرور معروف منطقه شمال شهر که در یک کافی شاپ، رستوران دست به اعمال مجرمانه می‌زد، دستگیر شد.

۱۲۸ روز پیش
انهدام باند بین‌ المللی قاچاق مواد در کرمان
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رودبارجنوب از شناسایی باند بین المللی و فعال قاچاق موادمخدر خبر داد و گفت : در درگیری مسلحانه سربازان گمنام امام زمان (عج)، این باند منهدم و یک شرور مسلح به هلاکت رسید.

۱۳۲ روز پیش
مرگ دلخراش یک کارگر در کوره آجرپزی
معاون عملیات آتش نشانی مشهد گفت: صبح امروز یک کارگر در حومه مشهد بر اثر سقوط در دستگاه خشت‌زنی کوره آجرپزی جان خود را از دست داد.

۱۳۴ روز پیش
گیرکردن دست کودک بازیگوش در کف شوی حیاط
گیرکردن دست کودک بازیگوش در کف شوی حیاطدست کودک ۱۸ ماهه ای که در کف شوی حیاط خانه گیر کرده بود با تلاش آتش نشانان رهاسازی شد.

۱۳۴ روز پیش
جسد شاه مازندران+عکس
جسد شاه مازندران+عکسسخنگوی اورژانس بابل، از مرگ محمود طالبی معروف به شاه مازندران در زندان متی‌کلا بابل خبر داد.

۱۳۴ روز پیش

صفحه ۶ از ۳۵ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5
6
7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر