چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
ما بزرگترها و والدین کودکی را از کودکانمان دزدیدم
ما بزرگترها و والدین کودکی را از کودکانمان دزدیدماجتماع > آموزش - همشهری آنلاین:
معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه امروز ما والدین و بزرگترها داریم کودکی را از کودکانمان می‌دزدیم و عجله داریم کودکان را هرچه سریعتر به بزرگسالی پرتاب و ذهن آنها را با تست و فرمول پر کنیم گفت: برخی رسانه‌ها و آموزشگاه‌ها به کودکان همانند کیسه پول نگاه می‌کنند.


۲ روز پیش
توضیحات راه آهن درباره خروج قطار اهواز – مشهد از ریل
توضیحات راه آهن درباره خروج قطار اهواز – مشهد از ریلروابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه‌ای درباره خروج بوژی ۲ واگن قطار مسافری اهواز-مشهد در ایستگاه گلمحک توضیحاتی ارائه داد.

۲ روز پیش
شوهری که گاو شد
شوهری که گاو شداجتماع > اجتماعی - پنوم‌پنه> زن سالمندی در کامبوج از گوساله پنج‌ما‌هه‌ای در خانه‌اش نگهداری می‌کند که به ادعای او روح شوهر درگذشته‌اش در این حیوان حلول کرده است.

۲ روز پیش
احتمال لغو اعزام زائران ایرانی به حج
احتمال لغو اعزام زائران ایرانی به حج اجتماع > سفر - درحالی‌که برخی مسئولان ایرانی از اعزام قطعی زائران ایرانی به حج تمتع سخن می‌گویند، رفتار مسئولان سعودی به‌گونه‌ای است که احتمال لغو اعزام زائران وجود دارد.

۲ روز پیش
رد پای قاتل آتنا در ۲ جنایت در شمال کشور
رد پای قاتل آتنا در ۲ جنایت در شمال کشوراجتماع > اجتماعی - قاتل آتنا در حالی به قتل یک زن دیگر اعتراف کرده که پلیس احتمال می‌دهد وی در ماجرای قتل ۲ زن در شمال کشور نیز نقش داشته است.

۲ روز پیش
خودکشی پس از حمله خونین به پسربچه ۱۱ ساله
خودکشی پس از حمله خونین به پسربچه ۱۱ ساله اجتماع > اجتماعی - جوان ۲۴ ساله پس از حمله به پسربچه ۱۱ ساله در راهروی ساختمان و زخمی کردن او، دست به‌خودکشی زد.

۲ روز پیش
ولایتی: مشکل مجوز رشته‌های دانشگاه آزاد حل شد
ولایتی: مشکل مجوز رشته‌های دانشگاه آزاد حل شد اجتماع > آموزش - رئیس هیأت مؤسس و امنای دانشگاه آزاد یک هفته پس از آنکه هشدار داده بود اگر وزارت علوم رشته‌های این دانشگاه را تأیید نکند این موضوع را از طریق مجلس دنبال خواهد کرد، روز گذشته اعلام کرد که رشته‌های دانشگاه آزاد براساس قانون مجلس تأیید می‌شود.

۲ روز پیش
همه کارشناس نیستند
همه کارشناس نیستنداجتماع > اجتماعی - همشهری دو - مرضیه یوسف اقدم:
همین چند وقت پیش شاهد ماجرای عجیبی درباره «آتنا» بودیم و پس از آن هم موضوع حمله آن فرد اوباش به روحانی در مترو پیش آمد.

۲ روز پیش
استعمال دخانیات در ورزشگاه‌های کشور ممنوع شد
استعمال دخانیات در ورزشگاه‌های کشور ممنوع شداجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
طبق مصوبه هیات رئیسه سازمان لیگ فوتبال ایران ورود و استعمال ‏دخانیات در تمامی ورزشگاه‌های کشور ممنوع شد.‏

۲ روز پیش
اعتراف برادر به قتل خواهرش با همدستی پسرعمویش
اعتراف برادر به قتل خواهرش با همدستی پسرعمویشپسر جوان به قتل خواهرش با همدستی پسر عمویش در استان گلستان اعتراف کرد.

۲ روز پیش
/ لیست اخبار جامعه
اطلاعیه ناجا برای چهارشنبه سوری/رویکرد اجتماعی پلیس و برخورد جدی با هنجارشکنان
اطلاعیه ناجا برای چهارشنبه سوری/رویکرد اجتماعی پلیس و برخورد جدی با هنجارشکناننیروی انتظامی همزمان با فرا رسیدن چهارشنبه آخر سال در راستای کاهش صدمات و خسارات، حفظ نظم و امنیت جامعه، اطلاعیه ای صادر کرد.

۱۳۴ روز پیش
اعلام جزئیات طرح ملی امداد و نجات نوروزی
اعلام جزئیات طرح ملی امداد و نجات نوروزیرئیس سازمان امداد و نجات جزئیات طرح ملی امداد و نجات نوروزی را تشریح کرد.

۱۳۴ روز پیش
شرایط تردد مشمولان ایرانی مقیم خارج از کشور
شرایط تردد مشمولان ایرانی مقیم خارج از کشورمعاون مشمولان و امور معافیت‌های سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: مشمولانی که شرایط تردد به داخل کشور را تا پایان سال جاری داشته‌اند، همچنان می توانند تا پایان فروردین ماه سال۹۶ با همان شرایط به داخل کشور تردد کنند.

۱۳۴ روز پیش
سرفصل اخبار اجتماعی ایسنا در روز چهارشنبه
سرفصل اخبار اجتماعی ایسنا در روز چهارشنبهتحریریه اجتماعی ایسنا، امروز سرفصل مهمترین خبرش را در اختیار حوزه شهری گذاشت و به معضل ورود رایگان موتورسواران به محدوده طرح ترافیک و چاره‌ مسوولان برای رفع این مشکل پرداخت.

۱۹۴ روز پیش
نامگذاری معبری به نام مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی
نامگذاری معبری به نام مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانیهمشهری آنلاین: رئیس کمیسیون نامگذاری شورای اسلامی شهر تهران گفت: یکشنبه هفته آینده طرح دوفوریتی نامگذاری خیابان و بوستانی مناسب به نام آیت الله هاشمی رفسنجانی را در صحن شورا مطرح می‌کنیم.

۱۹۴ روز پیش
سهمیه حج پس از ۵ سال افزایش پیدا می‌کند
سهمیه حج پس از ۵ سال افزایش پیدا می‌کندهمشهری آنلاین: دولت عربستان سعودی اعلام کرد قصد دارد پس از پنج سال سهمیه‌ حضور حجاج از کشورهای مختلف را افزایش دهد.

۱۹۴ روز پیش
زندگی با سبقت‌مجازی‌های عاشق
زندگی با سبقت‌مجازی‌های عاشقهمشهری دو - مهیار زاهد: به‌عنوان یک روزنامه‌نگار با اطمینان زیادی می‌توانم بگویم کسی در میان همکاران من نیست که عاشق حرفه‌اش نباشد.

۱۹۴ روز پیش
حداقل افزایش مستمری مددجویان؛ ۲۰۰ هزار تومان
حداقل افزایش مستمری مددجویان؛ ۲۰۰ هزار توماندرحالی‌که بعد از مصوبه مجلس درباره اختصاص ۲۰درصد حداقل حقوق کارگری به مددجویان کمیته امداد و بهزیستی میزان دقیق افزایش مستمری هر فرد مشخص نیست، نایب‌رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس، کف این افزایش را ۲۰۰ هزارتومان اعلام کرد.

۱۹۴ روز پیش
تعطیلی زمستانی مدارس همچنان در حال بررسی
تعطیلی زمستانی مدارس همچنان در حال بررسیعلی‌اصغر محمدی: بازنگری در تعطیلات مدارس امسال بیش از پیش احساس می‌شود، در این هفته مدارس ابتدایی کلانشهرها به‌علت آلودگی هوا چند روز تعطیل بود.

۱۹۴ روز پیش
مرگ خاموش به سراغ خانواده ۳ نفره رفت/ مادر ۶۰ ساله جان خود را از دست داد
مرگ خاموش به سراغ خانواده ۳ نفره رفت/ مادر ۶۰ ساله جان خود را از دست دادسخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از انتشار گازهای منواکسید کربن در یک واحد ۴۰ متری مسکونی و جان باختن مادر ۶۰ ساله و مصدومیت ۲ نفر خبر داد.

۱۹۴ روز پیش
«حوادث کار» جان ۲۳۸ نفر را در پایتخت گرفت
«حوادث کار» جان ۲۳۸ نفر را در پایتخت گرفتمدیرکل پزشکی قانونی استان تهران با اشاره به اینکه در ۸ ماه اول سال، ۲۳۸ مورد فوت ناشی از حوادث کار به مراکز پزشکی قانونی استان تهران ارجاع شده است، گفت: این آمار نسبت به مدت مشابه سال قبل، ۷.۱ درصد کاهش داشته است.

۱۹۴ روز پیش
تدابیر ترافیکی پلیس در محورهای منتهی به حرم مطهر
تدابیر ترافیکی پلیس در محورهای منتهی به حرم مطهرپلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ تدابیر ترافیکی ویژه مراسم تشییع آیت الله هاشمی رفسنجانی در حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) را اعلام کرد.

۱۹۶ روز پیش
مهمترین اخبار اجتماعی ایسنا همزمان با سوگ آیت‌الله هاشمی رفسنجانی
مهمترین اخبار اجتماعی ایسنا همزمان با سوگ آیت‌الله هاشمی رفسنجانیدر سوگ آیت الله هاشمی رفسنجانی، وزرای بهداشت، آموزش و پرورش، کار و رفاه اجتماعی و سایر مقامات لشگری و کشوری پیام‌های تسلیت صادر کردند که جزییات بیشتر درباره فوت آیت‌الله و نبود ابهام در مرگ وی، توصیه ایشان به وزیر رفاه، اعلام محل دفن و همچنین محدودیتهای ترافیکی مراسم تشییع هاشمی رفسنجانی از جمله مهمترین اخبار منتشر شده اداره اجتماعی به شمار می‌رود.

۱۹۶ روز پیش
محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی مراسم تشییع آیت‌الله هاشمی رفسنجانی
محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی مراسم تشییع آیت‌الله هاشمی رفسنجانیمحدودیت‌ها وممنوعیت‌های ترافیکی ویژه مراسم تشییع آیت‌الله هاشمی رفسنجانی اعلام شد.

۱۹۶ روز پیش
آماده‌باش آتش‌نشانی برای مراسم تشییع آیت‌الله هاشمی
آماده‌باش آتش‌نشانی برای مراسم تشییع آیت‌الله هاشمیسخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران تمهیدات آتش‌نشانی برای مراسم تشییع پیکر رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام را تشریح کرد.

۱۹۶ روز پیش
ناجا درگذشت رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفت
ناجا درگذشت رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفتنیروی انتظامی درگذشت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفت.

۱۹۶ روز پیش
چگونه یارانه پردرآمد‌ها به فقرا می‌رسد؟
چگونه یارانه پردرآمد‌ها به فقرا می‌رسد؟پس از رأی مجلس به پرداخت حداقل ۲۰درصد حقوق کارگری به خانواده‌های تحت پوشش نهاد‌های حمایتی، روسای کمیته امداد و بهزیستی با استقبال از این تصمیم بر ضرورت اجرای درست و دقیق آن تأکید کردند.

۱۹۶ روز پیش
محدودیت تردد در سه راه یاسر و جماران؛ ترافیک شمال شهر روان است
محدودیت تردد در سه راه یاسر و جماران؛ ترافیک شمال شهر روان استهمشهری آنلاین: محدودیت های ترافیکی شمال شهر تهران اعلام شد.

۱۹۶ روز پیش
تمرکز پلیس روی نصب دوربین‌های مداربسته
تمرکز پلیس روی نصب دوربین‌های مداربستهجانشین رئیس پلیس پیشگیری از تمرکز روی نصب دوربین در اماکن عمومی خبر داد.

۱۹۶ روز پیش
شرایط دودی‌کردن شیشه ماشین از نظر پلیس
شرایط دودی‌کردن شیشه ماشین از نظر پلیسجانشین رئیس پلیس راهور تهران، شرایط دودی‌کردن شیشه خودروها را تشریح کرد.

۱۹۶ روز پیش
اتخاذ سیاست‌های پیشگیرانه در مواجهه با بدپوششی/مطالبه‌گری از دستگاه‌ها یک ضرورت است
اتخاذ سیاست‌های پیشگیرانه در مواجهه با بدپوششی/مطالبه‌گری از دستگاه‌ها یک ضرورت استدادستان تهران بر لزوم اتخاذ سیاست‌های پیشگیرانه در راستای مواجهه با پدیده بدپوششی تاکید کرد و گفت: سیاست مطالبه گری از دستگاه های دولتی و خصوصی یک ضرورت است.

۱۹۶ روز پیش
ضرورت اشراف اطلاعاتی پلیس اماکن بر مشاغل فضای مجازی
ضرورت اشراف اطلاعاتی پلیس اماکن بر مشاغل فضای مجازیجانشین رئیس پلیس امنیت عمومی نیروی انتظامی بر روز آمدی ماموران پلیس اماکن عمومی در مشاغل فضای مجازی تاکید کرد.

۱۹۶ روز پیش
داغ ترین اخبار اجتماعی در اولین روز هفته
داغ ترین اخبار  اجتماعی در اولین روز هفتهخداحافظی پارکبان‌ها با خیابانهای شهر، امکان ثبت نام وام و سفرهای بازنشستگان از طریق دفاتر پیشخوان دولت، هفت خوان کودکان "ای بی" برای حضور در مدرسه، پذیرش ۳۷ معتاد و گورخواب در مرکز اخوان وآلودگی هوای تهران ادامه‌ دارد، پنج خبر پربازدید امروز اجتماعی ایسنا هستند.

۲۰۵ روز پیش
مهمترین اخبار اداره اجتماعی در روز یکشنبه
مهمترین اخبار اداره اجتماعی در روز یکشنبهبررسی چالش‌های پولی وزارت بهداشت، شرط پلیس برای تردد خودروهای هیبریدی در طرح ترافیک، اعلام نحوه صدور دفترچه بیمه سلامت برای معتادان و کارتن‌خواب‌ها و ارائه طرح جامع "توانمندسازی زنان سرپرست خانوار" به شورای اجتماعی کشور از جمله اخباری بودند که سرویس اجتماعی ایسنا در روز یکشنبه به آنها پرداخت.

۲۰۵ روز پیش
«از نظاره‌گری اعدام تا نجات انسان»
«از نظاره‌گری اعدام تا نجات انسان»یک وکیل دادگستری در یادداشتی با عنوان «از نظاره‌گری اعدام تا نجات انسان» تاکید می‌کند که نظاره‌گری مردم در تماشای اعدام هرگز کارکرد مثبتی در ارعاب و پیشگیری از جرم نداشته، بلکه آثار سوءیی نیز در جامعه داشته است.

۲۰۵ روز پیش
شرط پلیس برای تردد خودروهای هیبریدی در طرح ترافیک
شرط پلیس برای تردد خودروهای هیبریدی در طرح ترافیکمجاز یا غیرمجاز بودن ورود خودروهای هیبریدی به محدوده زوج و فرد و طرح ترافیک سوال بسیاری از دارندگان این خودروهاست که رییس مرکز اجرائیات پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ به آن پاسخ داده است.

۲۰۵ روز پیش
اولین اظهارات سرباز فداکار مریوانی
اولین اظهارات سرباز فداکار مریوانیاز آن ظهری که سرباز ١٩ ساله مریوانی در پادگان «عجب‌شیر» برای نجات جان یک سگ پایش روی مین رفت، بیشتر از دو هفته می‌گذرد. محمد باختر که حالا نامش با عنوان «سرباز فداکار مریوانی» گره خورده، اگر چه روزهای سختی را برای عادت‌کردن به شرایط تازه می‌گذراند، اما فراموش‌نشدنش باعث شده همه چیز را راحت‌تر بپذیرد.

۲۰۵ روز پیش
فروش مدرسه با دانش‌آموزان؛ ۶۰۰میلیون تومان
فروش مدرسه با دانش‌آموزان؛ ۶۰۰میلیون تومانعلی‌اصغر محمدی: عجایب تحصیلی در کشور ما کم‌نیست؛ می‌توانی با پرداخت ۳ تا ۵میلیون تومان در کمتر از ۳‌ماه دیپلم رسمی بگیری آن هم با تأییدیه یا اینکه پایان‌نامه‌ دانشگاهی و مقالات ISI بخری و در دانشگاه یا مجلات معتبر خارجی ارائه بدهی.

۲۰۵ روز پیش
بررسی مشکلات زنان غسال توسط معاون رئیس‌جمهور
بررسی مشکلات زنان غسال توسط معاون رئیس‌جمهورهمشهری آنلاین: معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده ضمن بازدید از سازمان بهشت زهرا به گفت وگو با زنان غسال پرداخت.

۲۰۵ روز پیش
روند افزایشی تعداد کودکان بدسرپرست
روند افزایشی تعداد کودکان بدسرپرستهمشهری آنلاین: معاون اجتماعی بهزیستی خراسان رضوی گفت: ۱۰ سال پیش تعداد کودکان بدسرپرست بسیار کم بود، اما امسال از تعداد کودکان بی‌سرپرست بیشتر شده که این امر بی‌سابقه بوده است.

۲۰۵ روز پیش

صفحه ۷ از ۳۱ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6
7
8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر