یکشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
hamchap.ir
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار جامعه
آماده‌باش اورژانس کشور همزمان با آخرین روز تعطیلات
آماده‌باش اورژانس کشور همزمان با آخرین روز تعطیلاتسرپرست اورژانس کشور از آماده‌باش و استقرار عوامل اورژانس در محورهای مواصلاتی کشور همزمان با آخرین روز تعطیلات خبر داد.

۱۸۲ روز پیش
ساعات پیک ترافیک پایتخت اعلام شد
ساعات پیک ترافیک پایتخت اعلام شدجانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ ضمن تشریح تمهیدات ترافیکی پلیس برای نیمه دوم سال، از آماده‌باش صددرصدی پلیس راهور برای مدیریت ترافیک همزمان با بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها خبر داد.

۱۸۲ روز پیش
وضعیت ترافیکی معابر/ ترافیک سنگین ۱۰ بزرگراه پایتخت
وضعیت ترافیکی معابر/ ترافیک سنگین 10 بزرگراه پایتختمعاون ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، وضعیت ترافیکی معابر پایتخت در نخستین روز از بازگشایی مدارس و دانشگاه ها را تشریح کرد.

۱۸۲ روز پیش
اجرای LEZ، شبانه روزی است
اجرای LEZ، شبانه روزی استرئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با اشاره به اجرای طرح LEZ از اول مهر ماه، گفت: از این به بعد هیچ یک از خودروهای فاقد معاینه فنی در هیچ ساعتی از شبانه روز اجازه ورود به محدوده طرح زوج و فرد را نخواهند داشت.

۱۸۴ روز پیش
کاهش ۲ ساعته زمان اتمام طرح زوج و فرد
کاهش 2 ساعته زمان اتمام طرح زوج و فردرئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از کاهش ۲ ساعته زمان اتمام طرح زوج و فرد در پایتخت خبر داد

۱۸۴ روز پیش
شرایط برخورداری مشمولان غایب از معافیت کفالت
شرایط برخورداری مشمولان غایب از معافیت کفالتمعاون مشمولان و امور معافیت های سازمان وظیفه عمومی ناجا، شرایط برخورداری مشمولان غایب از معافیت کفالت را اعلام کرد.

۱۸۵ روز پیش
ورود به منطقه زوج و فرد بدون معاینه فنی ممنوع است
ورود به منطقه زوج و فرد بدون معاینه فنی ممنوع استهمشهری آنلاین: رئیس پلیس راهور تهران بزرگ: از پنجشنبه یکم مهر، داشتن یا نداشتن معاینه فنی خودروها در محدوده طرح زوج و فرد کنترل و اعمال قانون می‌شود‌.

۱۸۵ روز پیش
جزییات محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته
جزییات محدودیت‌های ترافیکی آخر هفتههمشهری آنلاین: وزارت راه و شهرسازی جزییات محدودیت‌های ترافیکی جاده‌های کشور تا روز یکشنبه چهارم مهرماه را اعلام کرد.

۱۸۵ روز پیش
الزام معاینه فنی برای سرویس مدارس
الزام معاینه فنی برای سرویس مدارسسرویس مدارس پایتخت به‌دلیل اهمیت موضوع ایمنی در حمل‌ونقل دانش‌آموزان شاهد کنترل‌های مضاعف و ویژه خواهند بود.

۱۸۵ روز پیش
همه چیز در مورد LEZ
همه چیز در مورد LEZسالیان طولانی است که طرح زوج و فرد مهمان معابر شهر تهران شده و با اینکه قرار بود تنها چند ماه در خیابان‌های تهران مهمان باشد اما نه تنها ماندنی شد؛ بلکه در برخی از مواقع همچون تشدید آلودگی هوا تا درب منزل شهروندان نیز پیش‌روی کرد. حالا پس از سالها ازاجرای طرح زوج و فرد،طرح جدیدی به نام «کاهش» (کنترل آلودگی هوای شهر) یا LEZ در معابر تهران اجرایی می‌شود که براساس آن ترددخودروها در معابر شهر تهران براساس میزان آلایندگی‌ آنها انجام میگرد.

۱۸۵ روز پیش
استقرار پلیس تا ۱۵ مهر در اطراف مدارس / صدور کارت همیار پلیس برای تمام کلاس اولی‌ها
استقرار پلیس تا 15 مهر در اطراف مدارس / صدور کارت همیار پلیس برای تمام کلاس اولی‌هارییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ بااشاره به آغاز سال تحصیلی جدید، گفت: ماموران پلیس راهور تا ۱۵ مهر ماه در اطراف مدارس و مراکز آموزشی مستقر خواهند شد.

۱۸۵ روز پیش
آغاز طرح تشدید برخورد با مشمولان غایب از اول مهر
آغاز طرح تشدید برخورد با مشمولان غایب از اول مهرآغاز تشدید برخورد با مشمولان غایب سربازی، ارسال پیامک تعیین تکلیف برای بیش از دو میلیون و ۲۰۰ هزار مشمول غایب، آغاز ثبت نام برای مرحله دوم جریمه ریالی سربازی و ... از جمله محورهای گفت وگوی ایسنا با جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا است.

۱۸۶ روز پیش
آیا با اجرای LEZ طرح زوج و فرد لغو می‌شود؟
آیا با اجرای LEZ طرح زوج و فرد لغو می‌شود؟سرانجام پس از کش‌وقوس‌ها و تغییرات فراوان اجرای طرح LEZ نهایی شد و اگر تا ساعات باقی‌مانده مشکلی در اجرای آن پیش‌نیاید، LEZ برای تهرانی‌ها از اول مهرماه اجرا خواهد شد، طرحی که همچنان اجرایش برای برخی از شهروندان ابهاماتی دارد که رییس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا به آن پاسخ داده است.

۱۸۶ روز پیش
احتمال یک‌طرفه شدن چالوس
احتمال یک‌طرفه شدن چالوسرئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا ضمن تشریح آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور از احتمال یک طرفه شدن جاده چالوس از عصر امروز خبر داد.

۱۸۶ روز پیش
آغاز طرح محدوده کم آلاینده | ممانعت از ورود خودروهای بدون معاینه
آغاز طرح محدوده کم آلاینده | ممانعت از ورود خودروهای بدون معاینههمشهری آنلاین: با آغاز اجرای طرح طرح محدوده کم آلاینده (LEZ) از ورود خودروهای بدون معاینه فنی به منطقه طرح زوج و فرد جلوگیری خواهد شد.

۱۸۶ روز پیش
۳۰ شهریور | ساعت‌ها را امشب عقب بکشید
۳۰ شهریور | ساعت‌ها را امشب عقب بکشیدساعت رسمی کشور ساعت ۲۴ امشب ۳۰ شهریور یک ساعت به عقب کشیده می‌شود.

۱۸۶ روز پیش
آخرین جزئیات دستگیری ۲ تروریست تبعه پاکستانی در سراوان+تصاویر
آخرین جزئیات دستگیری 2 تروریست تبعه پاکستانی در سراوان+تصاویرجزئیات دستگیری ۲ تروریست تبعه پاکستانی در سراوان توسط قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه پاسداران تشریح شد.

۱۸۶ روز پیش
آغاز مرحله دوم ثبت‌نام برای جریمه ریالی سربازی
آغاز مرحله دوم ثبت‌نام برای جریمه ریالی سربازیهمشهری آنلاین: جانشین رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا از آغاز مرحله دوم ثبت‌نام برای جریمه ریالی سربازی در سال جاری از اول مهر ماه خبر داد.

۱۸۷ روز پیش
پایان دادن به فضای رسانه‌ای مقابله‌ای درخصوص سند خودرو
پایان دادن به فضای رسانه‌ای مقابله‌ای درخصوص سند خودروروز یکشنبه نمایندگان نیروی انتظامی و کانون سردفتران و دفتریاران در نشستی مشترک خواستار پایان دادن به فضای رسانه‌ای مقابله‌ای درخصوص سند خودرو شدند.

۱۸۷ روز پیش
آغاز مرحله دوم ثبت‌نام برای جریمه ریالی سربازی
آغاز مرحله دوم ثبت‌نام برای جریمه ریالی سربازیجانشین رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا از آغاز مرحله دوم ثبت‌نام برای جریمه ریالی سربازی در سال جاری از اول مهر ماه خبر داد.

۱۸۷ روز پیش
سفر سرمایه‌گذاران خارجی به ایران برای ساخت هتل
سفر سرمایه‌گذاران خارجی به ایران برای ساخت هتلسرمایه‌گذاران خارجی در صنعت گردشگری ۱۱ و ۱۲ مهرماه به تهران سفر می‌کنند تا در گفت‌وگوی رو دررو با وزرا و سرمایه‌گذاران داخلی ایران از امنیت سرمایه‌گذاری در صنعت گردشگری ایران اطمینان حاصل کنند.

۱۸۷ روز پیش
اجتماع بزرگ غدیر در میدان ۱۳ آبان تهران
اجتماع بزرگ غدیر در میدان ۱۳ آبان تهرانهمشهری آنلاین: چهارمین اجتماع بزرگ فدائیان حضرت زنیب(س) و حضرت رقیه (س) و حرکت دسته هزاران نفری بزرگداشت عید غدیرخم در تهران برگزار می‌شود.

۱۸۷ روز پیش
قانون، ثبت سند خودرو را اختیاری ندانسته است
قانون، ثبت سند خودرو را اختیاری ندانسته استسخنگوی قوه قضاییه گفت: ظهور ماده ۲۹ قانون رسیدگی به جرائم رانندگی حاکی از اختیاری نبودن ثبت سند خودروست.

۱۸۸ روز پیش
آخرین وضعیت پرونده‌های کهریزک، کرسنت، مدیرعامل سابق بانک دی، خبرگزاری موج و نگین غرب
آخرین وضعیت پرونده‌های کهریزک، کرسنت، مدیرعامل سابق بانک دی، خبرگزاری موج و نگین غربسخنگوی قوه قضاییه از کشف سه هزار و ۸۹۲ کیلوگرم مواد مخدر در شهریور ماه امسال خبر داد.

۱۸۸ روز پیش
بیمه رایگان ۲۰ میلیون واحد مسکونی در کشور در صورت تصویب لایحه بیمه همگانی حوادث در مجلس
بیمه رایگان 20 میلیون واحد مسکونی در کشور در صورت تصویب لایحه  بیمه همگانی حوادث در مجلسرییس سازمان مدیریت بحران کشور استان‌های قزوین، بوشهر و یزد را دارای بالاترین ضریب نفوذ بیمه در کشور اعلام کرد.

۱۸۸ روز پیش
توصیه‌های مهم پلیس به زائران عتبات
توصیه‌های مهم پلیس به زائران عتباتنیروی انتظامی توصیه‌ها و هشدارهایی را به زائران اربعین حسینی و عتبات ارائه کرد و از آنان خواست تا فرصت کافی در اختیار دارند نسبت به تکمیل و دریافت مدارک خود اقدام کنند.

۱۸۸ روز پیش
دسترسی افراد کم‌توان به گردشگری شعار روز جهانی جهانگردی
دسترسی افراد کم‌توان به گردشگری شعار روز جهانی جهانگردیمرتضی رحمانی موحد، معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی صبح دیروز در نشست خبری اعلام برنامه‌های روز جهانی گردشگری که ۵مهرماه در سالن همایش‌های صدا و سیما برگزار می‌شود، گفت که شعار امسال سازمان جهانی جهانگردی، «گردشگری برای همه و ترویج دسترسی همگانی» است.

۱۸۸ روز پیش
رشد بی‌سابقه خودکشی در آمریکا
رشد بی‌سابقه خودکشی در آمریکاآمار منتشر شده در آمریکا نشان می‌دهد که سال گذشته میلادی (۲۰۱۵) نزدیک به ۱۰ میلیون نفر از مردم این کشور به خودکشی فکر کرده‌اند.

۱۸۸ روز پیش
ارجاع پرونده ۴۲ محکوم غیرعمد افغان به ستاد دیه استان قم
ارجاع پرونده 42 محکوم غیرعمد افغان به ستاد دیه استان قم۴۲ زندانی تبعه افغانستان از ابتدای فروردین سال ۹۴ تاکنون به دلیل عدم استطاعت مالی در پرداخت دیه ناشی از حوادث رانندگی، به ستاددیه استان قم مراجعه کرده‌اند.

۱۸۹ روز پیش
برخورد با استودیوهای زیرزمینی دوبله/ ساخت سریال تلویزیونی «گشت پلیس»
برخورد با استودیوهای زیرزمینی دوبله/ ساخت سریال تلویزیونی «گشت پلیس»سخنگوی ناجا از برخورد با استودیوهای دوبله زیر زمینی خبر داد و توضیحاتی درباره مهمانی ها و پارتی های برگزار شده به واسطه دعوت در فضای مجازی ارائه کرد.

۱۸۹ روز پیش

صفحه ۸ از ۲۴ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7
8
9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر