سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار جامعه
امنیت مرز‌ها به خودی خود برقرار نمی‌شود
امنیت مرز‌ها به خودی خود برقرار نمی‌شودوقتی فداکاری و از جان گذشتگی‌های پلیس در اقصی نقاط کشور را می‌بینیم به معنای این جمله می‌رسیم که «امنیت اتفاقی نیست»؛ امنیتی که هماره و در همه‌جا سایه‌اش را بر سرمان احساس می‌کنیم.

۱۴۷ روز پیش
خودسوزی ناکام در اعتراض به شهرداری
روز گذشته یک مرد مریوانی بدلیل توقیف چرخ خود توسط شهرداری با ریختن بنزین قصد خودسوزی داشت که با هوشیاری نیروهای شهرداری مانع از انجام این کار شدند.

۱۴۷ روز پیش
نامگذاری روز ۱۵ مارچ به نام «زنان، دموکراسی و عدالت اجتماعی» توسط هیات ایرانی
نامگذاری روز ۱۵ مارچ به نام «زنان، دموکراسی و عدالت اجتماعی» توسط هیات ایرانیاجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
کنفرانس بین‌المللی «نقش زنان مجالس در تحکیم دموکراسی و عدالت اجتماعی» با پیشنهاد هیات ایرانی مبنی بر نامگذاری روز ۱۵ مارچ به نام «زنان، دموکراسی و عدالت اجتماعی» موافقت کرد.

۱۴۸ روز پیش
چرخ گوشت دست پسر ۲۱ ساله را بلعید
چرخ گوشت دست پسر 21 ساله را بلعیدبی‌احتیاطی و عدم رعایت اصول ایمنی هنگام کار با چرخ‌گوشت، منجر به قطع مچ دست پسر جوان شد.

۱۴۸ روز پیش
۱۱میلیون ایرانی زیر خط فقر هستند‌‌‌‌
۱۱میلیون ایرانی زیر خط فقر هستند‌‌‌‌اجتماع > اجتماعی - «۱۱میلیون نفر د‌‌‌‌ر کشور زیر خط فقر زند‌‌‌‌گی می‌کنند‌‌‌‌، آن هم اگر مبنا را حد‌‌‌‌اقل حقوق وزارت کار یعنی ۹۲۰هزار تومان د‌‌‌‌ر ‌ماه مبنا قرار د‌‌‌‌هیم.»

۱۴۸ روز پیش
دستگیری ۳۶ دختر و پسر نیمه عریان در پارتی شبانه!
دستگیری 36 دختر و پسر نیمه عریان در پارتی شبانه!۳۶ دختر و پسر جوان که در حالت مستی با لباس های نیمه عریان سرگرم پاکوبی بودند در آبادان دستگیر شدند.

۱۴۸ روز پیش
ساختمان قدیمی متروکه فرو ریخت +عکس
ساختمان قدیمی متروکه فرو ریخت +عکسیک ساختمان قدیمی متروکه در محله هاشم آباد تهران بر اثر فرسودگی، پیش از ظهر امروز فرو ریخت ولی به هیچ کس آسیبی نرسید.

۱۴۹ روز پیش
زمان ۲ دقیقه‌ای نامزدها در مناظره فرصت کافی برای بررسی و نقد برنامه‌ها نیست
زمان ۲ دقیقه‌ای نامزدها در مناظره فرصت کافی برای بررسی و نقد برنامه‌ها نیستاجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
یک فعال حوزه زنان گفت: در نخستین مناظره کاندیداهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به موضوع زنان و خانواده تنها اشاره مختصری شد و با زمان دو دقیقه‌ای کاندیداها طبیعتا مباحث به جایی نمی‌رسید.

۱۴۹ روز پیش
انتقاد رئیس انجمن آسیب شناسی از مناظره اول
انتقاد رئیس انجمن آسیب شناسی از مناظره اولاجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
رئیس انجمن آسیب‌شناسی اجتماعی با انتقاد از شیوه برخرود با مسائل اجتماعی در مناظره اول گفت، مدت زمان کوتاه برای طرح پرسش و پاسخ مانع از بیان حق مطلب شده بود.

۱۴۹ روز پیش
علت فوت کودک دو ساله در پارک
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شهربابک از رسیدگی با قید فوریت به حادثه تلخ پارک ولی عصر(عج)شهربابک خبر داد وافزود: علت اصلی مرگ کیانوش کودک دوساله شهربابکی، عدم وجود حصار مناسب برای جدا کردن حریم وسیله بازی الاکلنگاز سایر وسایل اسباب بازی پارک بوده است.

۱۴۹ روز پیش
مرگ کودک ۲ ساله هنگام بازی با الاکلنگ
مرگ کودک 2 ساله هنگام بازی با الاکلنگدادستان عمومی و انقلاب شهربابک در استان کرمان از رسیدگی با قید فوریت به حادثه پارک ولیعصر(عج) این شهرستان خبر داد و گفت: علت اصلی مرگ کیانوش کودک دو ساله شهربابکی، نبود حصار مناسب برای جدا کردن حریم وسیله بازی الاکلنگ از سایر وسایل اسباب بازی پارک بوده است.

۱۴۹ روز پیش
پوشش ۱۱ میلیون حاشیه‌نشین با اجرای طرح تحول سلامت
پوشش ۱۱ میلیون حاشیه‌نشین با اجرای طرح تحول سلامتاجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
قائم مقام وزیر بهداشت با اشاره به دو محور تدوین استراتژی کلان و راهبردی و برنامه‌ریزی خرد در حوزه بهداشت در فاز دوم طرح تحول نظام سلامت برای ارتقای سطح بهداشت حاشیه نشینان، گفت: مهمترین هدف وزارت بهداشت از گسترش خدمات بهداشتی در مناطق حاشیه‌ای بهره‌مندی آنها از حقوق شهروندی است.۱۴۹ روز پیش
مراجعه بیش از ۱۰۰ هزار تن به پزشکی قانونی به دلیل نزاع
مراجعه بیش از 100 هزار تن به پزشکی قانونی به دلیل نزاعاداره کل پزشکی قانونی از مراجعه یکصد هزار و ۲۴۶ تن به دلیل آسیب های ناشی از نزاع در سال گذشته (۱۳۹۵) به مراکز پزشکی قانونی استان تهران خبر داد.

۱۴۹ روز پیش
مجازات جایگزین برای رفیق خائن
مجازات جایگزین برای رفیق خائن اجتماع > اجتماعی - محمد صادق خسروی علیا:
ریشه یابی علت ارتکاب جرم و تلاش برای از میان برداشتن مسیر‌هایی که به جاده تبهکاری ختم می‌شود یکی از مهم‌ترین اهداف مجازات‌های اجتماعی یا همان مجازات‌های جایگزین حبس است.

۱۴۹ روز پیش
پیوند آسمانی در خانه بزرگ کهریزک
پیوند آسمانی در خانه بزرگ کهریزکاجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
در شبی فرخنده و بیاد ماندنی و با دعای خیر سالمندان و معلولین ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک ، عروس و داماد مهربان شهرمان به خانه بخت رفتند.

۱۵۰ روز پیش
بسته اخبار اجتماعی در نهم اردیبهشت ماه
بسته اخبار اجتماعی در نهم اردیبهشت ماهاولین مناظره نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری که با رویکرد اجتماعی و فرهنگی در روز گذشته برگزار شد، اخبار امروز اداره اجتماعی ایسنا را هم تحت تاثیر قرار داد و واکنش‌های مسوولان مختلف حوزه اجتماعی را به دنبال داشت.

۱۵۰ روز پیش
امنیت کامل در مرزهای سیستان و بلوچستان حاکم است
امنیت کامل در مرزهای سیستان و بلوچستان حاکم استجانشین فرماندهی نیروی انتظامی کل کشور گفت: امنیت کامل در مرزهای سیستان و بلوچستان حاکم است.

۱۵۰ روز پیش
اعلام زمان آغاز ثبت‌نام جریمه‌ریالی سربازی ۹۶
اعلام زمان آغاز ثبت‌نام جریمه‌ریالی سربازی 96جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا اعلام کرد که ثبت نام برای جریمه ریالی سربازی از ۱۵ اردیبهشت ماه ۹۶ اجرایی خواهد شد.

۱۵۰ روز پیش
ترافیک پرحجم در ورودی کلان‌شهرها/ بارش باران در محورهای ۵ استان
ترافیک پرحجم در ورودی کلان‌شهرها/ بارش باران در محورهای 5 استانرییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت‌ راه‌های کشور را تشریح کرد

۱۵۰ روز پیش
بازنشستگی بیش از ۶۰۰هزار فرهنگی؛جذب نیرو از سایر دانشگاه‌ها
بازنشستگی بیش از ۶۰۰هزار فرهنگی؛جذب نیرو از سایر دانشگاه‌هاهمشهری آنلاین: رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش از بازنشستگی بیش از ۶۴۰ هزار نفر طی ۱۰ سال آینده خبر داد و گفت: باید از سایر دانشگاه‌ها نیرو جذب کنیم.

۱۵۰ روز پیش
ریزش آوار ساختمان ۴ طبقه در جنوب تهران
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: بدلیل عملیات گودبرداری بخشی از یک ساختمان ۴ طبقه مسکونی خالی از سکنه در جنوب تهران فرو ریخت.

۱۵۰ روز پیش
ریزش کف پارکینگ یک ساختمان در دزاشیب +عکس
ریزش کف پارکینگ یک ساختمان در دزاشیب +عکسگودبرداری ناایمن موجب فرو ریختن کف پارکینگ ساختمان مجاور کارگاه ساختمانی در خیابان دزاشیب تهران شد.

۱۵۰ روز پیش
ساختمان چهار طبقه در مرکز تهران فرو ریخت!
ساختمان چهار طبقه در مرکز تهران فرو ریخت!سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران گفت: بخشی از یک ساختمان ۴ طبقه در خیابان وحدت‌اسلامی فرو ریخت.

۱۵۰ روز پیش
ریزش ساختمان چهار طبقه در مرکز تهران
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از تخریب بخشی از یک ساختمان چهار طبقه در مجاورت یک زمین گودبرداری شده در خیابان وحدت اسلامی خبر داد.

۱۵۱ روز پیش
انفجار مین موجب قطع پای شهروند سقزی شد
بخشدار سرشیو سقز گفت: انفجار مین در نزدیکی یک پایگاه متروکه در مسیر روستای جوشن بخش سرشیو سقز، موجب قطع پای یک شهروند سقزی شد.

۱۵۱ روز پیش
اعلام شرایط نقل و انتقال فیش‌های حج | احتمال اعلام فراخوان‌ اعزام
اعلام شرایط نقل و انتقال فیش‌های حج | احتمال اعلام فراخوان‌ اعزام اجتماع > سفر - همشهری آنلاین:
رئیس سازمان حج و زیارت گفت: اعزام حجاج از اول مرداد آغاز و تا ۲۶ مرداد ادامه خواهد داشت. همچنین اولین گروه از حجاج ۱۴ ذی الحجه به کشور بازخواهند گشت. ضمن اینکه مدت زمان اقامت آنان در مدینه و مکه بین ۳۰ تا ۳۳ روز خواهد بود.

۱۵۱ روز پیش
فرجام تلخ زندگی مرد تاجر و همسر خرافاتی
زن جوان که با آرزوی رسیدن به زندگی پر زرق و برق، همسر بازرگان ثروتمندی شده بود، قبل از آنکه به سومین سالگرد ازدواج‌شان برسد، راهی دادگاه خانواده شد تا از شوهرش جدا شود. او نه تنها فکر می‌کرد آرزوهایش بر باد رفته، بلکه به این نتیجه رسیده بود که پایان این زندگی جز تلخکامی نیست.

۱۵۱ روز پیش
درخواست طلاق به خاطر کلکسیون پرنده شوهر
زن جوان به خاطر اینکه همسرش در خانه با جمع آوری پرنده ها به دنبال ایجاد کلکسیون و پرنده بازی است،درخواست طلاق داد.

۱۵۱ روز پیش
کتک کاری زوج جوان به خاطر قطع شدن اینترنت!
زن جوان در دادگاه گفت: چون اینترنت خانه قطع شد به همسرم اعتراض کردم اما او مرا زیر باد کتک گرفت. من طلاق می خواهم.

۱۵۱ روز پیش
زن جوان: شوهرم طمع پول دارد طلاق می‌خواهم
مرد جوان وقتی به همسر جدیدش گفت از زن سابقش جداشد چون او را دوست نداشت و فقط ثروتمند بود، دچار چالش جدیدی شد و این‌بار همسر جدیدش درخواست طلاق کرد.

۱۵۱ روز پیش

صفحه ۹ از ۳۵ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8
9
10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر