یکشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
hamchap.ir
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار جامعه
چالش خاصی در حوزه امنیتی نداریم
چالش خاصی در حوزه امنیتی نداریمفرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه چالش خاصی در حوزه امنیت کشور وجود ندارد، گفت: آسیب های اجتماعی مهمترین دغدغه پلیس است و مردم باید هوشیاری خود را در برابر این گونه آسیب ها حفظ کنند.

۱۸۹ روز پیش
ورود بانوان به قهوه‌خانه‌ها ممنوع است
ورود بانوان به قهوه‌خانه‌ها ممنوع استهمشهری آنلاین: رئیس اتحادیه قهوه‌خانه‌داران و سفره‌خانه‌های سنتی تاکید کرد که ورود بانوان به قهوه‌خانه‌های معمولی غیرقانونی است و در مورد قهوه‌خانه‌ها و سفره‌خانه‌های سنتی نیز ارائه سرویس قلیان به بانوان غیرمجاز است.

۱۸۹ روز پیش
آشفتگی درصندوق ذخیره فرهنگیان
آشفتگی درصندوق ذخیره فرهنگیانپس از انتشار برخی اخبار مبنی بر بروز تخلفاتی در صندوق ذخیره فرهنگیان و ورود دستگاه‌های نظارتی به این موضوع و مطرح شدن آن در دولت، اکنون اخبار ضد‌ونقیضی درباره برکناری اعضای هیأت مدیره و مدیرعامل این صندوق به گوش می‌رسد.

۱۸۹ روز پیش
برای تعطیلات پاییزه، تعطیلات نوروزی را کم کنیم
برای تعطیلات پاییزه، تعطیلات نوروزی را کم کنیمعلی‌اصغر محمدی: انتشار خبر اضافه‌شدن تعطیلی احتمالی دو هفته‌ای به مدارس و به جای آن کاهش از تعطیلات تابستان در روزهای گذشته مورد توجه مردم قرار گرفت.

۱۸۹ روز پیش
ثبت نام نهایی زیارت اربعین در سامانه سماح آغازشد
ثبت نام نهایی زیارت اربعین در سامانه سماح آغازشدهمشهری آنلاین: سازمان حج و زیارت اعلام کرد: متقاضیان زیارت اربعین که از ۱۶ مرداد در سماح ثبت نام کرده اند، از امروز به مدت ۷۲ ساعت فرصت دارند با پرداخت هزینه‌ها، ثبت نام خود را نهایی کنند.

۱۸۹ روز پیش
ایران دومین مقصد مقرون به صرفه برای گردشگران انگلیسی
ایران دومین مقصد مقرون به صرفه برای گردشگران انگلیسییک‌روز پس از تعطیلی سفارتخانه آلمان در ترکیه به‌دلیل آنچه برلین هراس از عملیات تروریستی خوانده است، سفارت انگلیس در ترکیه نیز بسته شد تا بدین‌ترتیب صنعت گردشگری ترکیه به‌عنوان رقیب جدی ایران در منطقه یک گام دیگر به عقب رانده شود.

۱۸۹ روز پیش
قاضی عسگر: ما غرور و عزت زائران ایرانی را خدشه‌دار نمی‌کنیم
قاضی عسگر: ما غرور و عزت زائران ایرانی را خدشه‌دار نمی‌کنیمهمشهری آنلاین: نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت با اشاره به حوادث تلخ سال گذشته در زمان انجام مناسک حج گفت: ما غرور و عزت زائران ایرانی را خدشه دار نمی‌کنیم، تا آخرین لحظه بنای مسئولان ایرانی بر اعزام زائران به مناسک حج قرار داشت، حتی منازل حجاج هم اجاره شد اما دولت عربستان تأمین امنیت زائران ایرانی را قبول نکرد.

۱۸۹ روز پیش
تاکید عضو کمیسیون اجتماعی مجلس بر ساماندهی موتورسواران
تاکید عضو کمیسیون اجتماعی مجلس بر ساماندهی موتورسوارانیک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به اینکه وضعیت موتورسواران و رسیدگی به جرائم و تخلفات آنها باید ساماندهی شود، تاکید کرد: البته شیوه برخورد با تخلفات این افراد باید به گونه‌ای باشد که جنبه اصلاحی و تربیتی به خود گیرد تا اثرگذاری آن را در جامعه شاهد باشیم.

۱۸۹ روز پیش
مصدومیت ۷۰ تماشاچی در دربی پایتخت
مصدومیت 70 تماشاچی در دربی پایتختسخنگوی اورژانس تهران از مصدومیت ۷۰ تماشاچی در دربی روز گذشته پایتخت خبر داد.

۱۸۹ روز پیش
بخشنامه ساماندهی زندانیان و کاهش جمعیت کیفری زندان‌ها صادر شد
بخشنامه ساماندهی زندانیان و کاهش جمعیت کیفری زندان‌ها صادر شدبخشنامه "ساماندهی زندانیان و کاهش جمعیت کیفری زندانها" از سوی آیت الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه صادر شد.

۱۸۹ روز پیش
بازی جدید ناجا+عکس
بازی جدید ناجا+عکسنیروی انتظامی به تازگی بازی جدیدی به نام «گشت پلیس» طراحی کرده که امکان جستجو و گشت زنی در سطح شهر تهران را به کاربران خود می دهد.

۱۹۰ روز پیش
آماده باش راهور برای شهرآورد
آماده باش راهور برای شهرآوردجانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت با تشریح تمهیدات ترافیکی شهرآورد پایتخت، از مسافرانی که قصد بازگشت از سفر دارند خواست تا زمان بازگشت خود را طوری تنظیم کنند که با زمان تخلیه استادیوم و پایان بازی همراه نشود.

۱۹۰ روز پیش
ناامنی خطوط ریلی برای مجرمان
ناامنی خطوط ریلی برای مجرمانفرمانده پلیس راه آهن تاکید کرد که خطوط ریلی کشور جای امنی برای فعالیت مجرمان نخواهد بود.

۱۹۰ روز پیش
وضعیت هوای تهران برای دربی ۸۳ چگونه خواهد بود؟
وضعیت هوای تهران برای دربی ۸۳ چگونه خواهد بود؟همشهری آنلاین: کارشناس سازمان هواشناسی گفت: هوای تهران فردا در ساعاتی ابری همراه با وزش باد است. تیم‌های استقلال و پرسپولیس تهران فردا در ادامه لیگ برتر فوتبال ایران با یکدیگر دیدار خواهند داشت.

۱۹۱ روز پیش
وعده تازه برای پرداخت پاداش ۳هزار فرهنگی بازنشسته
وعده تازه برای پرداخت پاداش ۳هزار فرهنگی بازنشستهپاداش پایان خدمت ۳هزار نفر از فرهنگیان که حدود ۲سال از بازنشستگی آنان می‌گذرد به‌زودی پرداخت می‌شود و آنطور که سخنگوی دولت اعلام کرده دولت نمی‌خواهد حتی یک ساعت در پرداخت‌ها تأخیر ایجاد شود.

۱۹۲ روز پیش
جزییات جدید از صدور ویزای اربعین
جزییات جدید از صدور ویزای اربعینبا وجود تلاش‌های ایران برای کاهش هزینه ویزای عراق اما امسال نیز مانند سال گذشته هزینه ویزا ۴۰دلار از سوی دولت عراق اعلام شد.

۱۹۲ روز پیش
اتمام حجت پلیس با کانون سردفترداران درباره نقل و انتقال خودروها
اتمام حجت پلیس با کانون سردفترداران درباره نقل و انتقال خودروهاتاکید بر کافی بودن دریافت برگ سبز برای معامله و شماره گذاری خودرو، توصیه به کانون سردفترداران، ثبت ۱۴۲ هزار حکم قضایی در سامانه ثبت پلاک و... از مهمترین اظهارات معاون فنی و مهندسی پلیس راهور ناجاست.

۱۹۲ روز پیش
وضعیت نقل و انتقال خودرو؛ توصیه پلیس به سردفترداران
وضعیت نقل و انتقال خودرو؛ توصیه پلیس به سردفتردارانهمشهری آنلاین: معاون فنی و مهندسی پلیس راهور ناجا، با اشاره به حواشی نقل و انتقال خودرو، گفت: خریدار و فروشنده باید به مراکز تعویض پلاک مراجعه کنند.

۱۹۲ روز پیش
هدف پلیس از ایجاد طرح ارتقای امنیت اجتماعی در کشور
هدف پلیس از ایجاد طرح ارتقای امنیت اجتماعی در کشورفرمانده نیروی انتظامی گفت: پلیس هدفش از طرح ارتقای امنیت اجتماعی در کشور و به خصوص استان های شمالی، ایجاد امنیت و آرامش کامل برای مسافران است.

۱۹۳ روز پیش
تشدید برخورد با موتورسیکلت سواران در خطوط ویژه اتوبوس+ نرخ جرائم
تشدید برخورد با موتورسیکلت سواران در خطوط ویژه اتوبوس+ نرخ جرائمفرمانده یگان عملیات و کنترل طرح های ویژه ترافیکی پلیس راهور تهران از آغاز طرح برخورد با تردد موتورسیکلت سواران در خطوط ویژه اتوبوس خبر داد.

۱۹۳ روز پیش
هنوز مشکلات حادثه‌دیدگان شهران حل نشده است
هنوز مشکلات حادثه‌دیدگان شهران حل نشده استنایب رییس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه هنوز افراد حادثه دیده در فرونشست شهران تعیین تکلیف نشده‌اند افزود: متاسفانه مشکلات این افراد در این محله حل نشده است لذا لازم است پیش از رسیدگی دستگاه قضایی مشکلات این افراد را حل کنیم.

۱۹۳ روز پیش
توضیح دوباره پلیس درباره ماجرای شیراز
توضیح دوباره پلیس درباره ماجرای شیرازنیروی انتظامی درباره حواشی پیش‌آمده درباره اجرای طرح امنیت اجتماعی در شیراز توضیحاتی ارائه و اعلام کرد که تمامی افرادی که در این طرح دستگیر شدند، مجرم بودند.

۱۹۳ روز پیش
آغاز ممنوعیت حفاری در معابر پایتخت
آغاز ممنوعیت حفاری در معابر پایتختمعاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از آغاز طرح ترافیکی پلیس راهور برای بازگشایی مدارس خبر داد و گفت: از امروز تا پانزدهم مهرماه انجام عملیاتهای عمرانی و حفاری در معابر پایتخت ممنوع است.

۱۹۳ روز پیش
امداد رسانی اورژانس هوایی به ۴ گردشگر خارجی+تصویر
امداد رسانی اورژانس هوایی به ۴ گردشگر خارجی+تصویرصبح امروز عملیات امداد رسانی به ۴ گردشگر سوئیسی که خودروی آنها در محور منتهی به تالاب گاوخونی واژگون شده بود انجام شد.

۱۹۳ روز پیش
حمل سلاح سرد باید ممنوع شود
حمل سلاح سرد باید ممنوع شوددر گفت‌وگوی دو ساعته ما با سردار محمدرضامقیمی، بحث‌های زیادی مطرح شد. از آمار وقوع جرایم در کشور گرفته تا بررسی پرونده‌های سرقت و قتل‌‌های سریالی و همچنین دلایل اصرار پلیس برای تصویب قانون ممنوعیت حمل سلاح سرد.

۱۹۳ روز پیش
صدور ویزای کربلا از ۱۰ مهر در ۱۲ نقطه کشور آغار می‌شود
صدور ویزای کربلا از ۱۰ مهر در ۱۲ نقطه کشور آغار می‌شودهمشهری آنلاین: رئیس ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به اینکه از هفته گذشته در ۴ مرکز ویزای عراق صادر می‌شود، از صدور ویزای کربلا از ۱۰ مهر در ۱۲ نقطه کشور خبر داد.

۱۹۳ روز پیش
انسداد خیابان مولوی درپی ترکیدگی لوله آب
انسداد خیابان مولوی درپی ترکیدگی لوله آبرئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از انسداد بخش هایی از خیابان مولوی در پی ترکیدگی لوله آب خبر داد.

۱۹۳ روز پیش
واکنش پلیس به خبر به نمایش گذاشتن اتباع بیگانه
نیروی انتظامی به اخبار منتشر شده در فضای مجازی در خصوص به نمایش گذاری اتباع بیگانه و غیرمجاز دستگیر شده در شیراز واکنش نشان داد.

۱۹۳ روز پیش
برگ سبز خودرو سند رسمی نیست
برگ سبز خودرو سند رسمی نیستبه‌دنبال انتشار توضیحات سردار تقی مهری در پاسخ به جوابیه کانون سردفتران و دفتریاران در صفحه ۲همشهری مورخ ۹۵/۵/۲۷ درخصوص صحیح بودن اظهارات سردار اشتری، فرمانده ناجا مبنی بر کافی بودن برگ سبز برای نقل و انتقال خودرو، مجددا کانون سردفتران توضیحاتی را به شرح ذیل ارسال کرده‌ است:

۱۹۳ روز پیش
یک ماه توقیف برای موتورسواری در خط ویژه
یک ماه توقیف برای موتورسواری در خط ویژههمشهری آنلاین: فرمانده یگان عملیات و کنترل طرح های ویژه ترافیکی پلیس راهور تهران از آغاز طرح برخورد با تردد موتورسیکلت سواران در خطوط ویژه اتوبوس خبر داد و گفت تا یک ماه موتورها توقیف خواهند شد.

۱۹۴ روز پیش

صفحه ۹ از ۲۴ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8
9
10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر