سه شنبه ۲ مهر ۱۳۹۸
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار جعل و کلاهبرداری
جام جم آنلاین - کلاهبرداری به بهانه برنده شدن در قرعه کشی همراه اول
جام جم آنلاین - کلاهبرداری به بهانه برنده شدن در قرعه کشی همراه اولرئیس پلیس قزوین از انهدام باند کلاهبرداری کارت به کارت در این استان خبر داد.

۶۳۴ روز پیش
پیگیری شکایت‌های جرایم سایبری
پیگیری شکایت‌های جرایم سایبری اجتماع > اجتماعی - همشهری‌انلاین:
رئیس پلیس فتا ناجا با بیان این‌که شکایت در خصوص کلاهبرداری‌های اینترنتی و برداشت‌های غیر مجاز بیشترین موضوع‌های مطرح شده از سوی مردم است، گفت: شهروندان می‌توانند هرگونه شکایت در حوزه فضای سایبری را با طرح در دادسرای ناحیه ۳۱، پیگیری قضائی کنند.

۶۳۵ روز پیش
جام جم آنلاین - سناریوی مامور قلابی و مشتـریان طـلافروشی
جام جم آنلاین - سناریوی مامور قلابی و مشتـریان طـلافروشیمجرم سابقه‌دار با جا زدن خود به عنوان مامور مبارزه با مواد مخدر و امنیت، سد راه مشتریان طلافروشی و اتباع افغان می‌شد و از آنها سرقت می‌کرد.

۶۳۵ روز پیش
جام جم آنلاین - کلاهبرداری ۲۴۲ میلیون ریالی قاضی قلابی در گرگان
جام جم آنلاین - کلاهبرداری 242 میلیون ریالی قاضی قلابی در گرگاندادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان از دستگیری فردی خبر داد که با معرفی خود با عنوان قاضی تعزیرات حکومتی از شهروندان کلاهبرداری می‌کرد.

۶۳۶ روز پیش
جام جم آنلاین - جزئیات دستگیری بچه‌ پولداری که با ماشین قلابی پلیس خودنمایی می کرد +عکس
جام جم آنلاین - جزئیات دستگیری بچه‌ پولداری که با ماشین قلابی پلیس خودنمایی می کرد +عکسرئیس پلیس پایتخت از دستگیری ۲۱۶ نفر از اراذل و اوباش و مزاحمان مردم در پایتخت خبر داد.

۶۳۷ روز پیش
ماموران قلابی ارتش و ناجا دستگیر شدند
ماموران قلابی ارتش و ناجا دستگیر شدنداجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
عمو و برادرزاده‌ای که با پوشیدن لباس مأموران ارتش و ناجا اقدام به اخاذی از شهروندان در جنوب تهران کرده بودند، دستگیر شدند.

۶۳۷ روز پیش
ماموران قلابی ارتش و ناجا دستگیر شدند
ماموران قلابی ارتش و ناجا دستگیر شدند عمو و برادرزاده‌ای که با پوشیدن لباس مأموران ارتش و ناجا اقدام به اخاذی از شهروندان در جنوب تهران کرده بودند، دستگیر شدند.

۶۳۸ روز پیش
جام جم آنلاین - دستگیری ماموران قلابی ارتش و ناجا +عکس
جام جم آنلاین - دستگیری ماموران قلابی ارتش و ناجا +عکسعمو و برادرزاده‌ای که با پوشیدن لباس ماموران ارتش و ناجا اقدام به اخاذی از شهروندان در جنوب تهران کرده بودند، دستگیر شدند.

۶۳۸ روز پیش
سرقت و کلاهبرداری از دختران جوان با وعده ازدواج
سرقت و کلاهبرداری از دختران جوان با وعده ازدواجپلیس آگاهی از خانم‌های جوانی که توسط سارق سابقه‌دار با وعده ازدواج فریب خورده‌اند، در خواست کرد با مراجعه به پایگاه سوم پلیس آگاه، شکایت خود را مطرح کنند.

۶۳۸ روز پیش
جام جم آنلاین - کلاهبرداری بزرگ با مدارک مرد کارتن‌خواب
جام جم آنلاین - کلاهبرداری بزرگ با مدارک مرد کارتن‌خوابمرد تبهکار که با خرید مدارک مرد کارتن‌خواب و گرفتن دسته‌چک به نام او، از افراد مختلف کلاهبرداری کرده بود با بررسی آلبوم مجرمان سابقه‌دار دستگیر شد. متهم با اجاره سوله‌ای در خاورشهر اعتماد، مالباختگان را جلب می‌کرد.

۶۳۸ روز پیش
دستگیری مامور قلابی با تجهیزات پلیسی
پلیس قلابی با تجهیزات پلیسی در عوارض تهران- قم دستگیر شد.

۶۳۸ روز پیش
جام جم آنلاین - &#۱۷۱;رجب سوئدی&#۱۸۷; پسر قلابی سفیر سوئد!
جام جم آنلاین - «رجب سوئدی» پسر قلابی سفیر سوئد!دستگیری پسر جوان که از شهروندان زیادی به بهانه سفر به خارج، کلاهبرداری می‌کرد یکی از خاطرات سرهنگ داوود ابوالقاسمی، فرمانده سابق پایگاه هشتم پلیس آگاهی است.

۶۴۰ روز پیش
دستگیری افسر قلابی پلیس راهور در خیابان کارگر
دستگیری افسر قلابی پلیس راهور در خیابان کارگررئیس کلانتری ۱۱۲ تهران از دستگیری افسر قلابی پلیس راهور خبرداد.

۶۴۰ روز پیش
جام جم آنلاین - کلاهبرداری میلیونی به نام زلزله‌زده‌ها
جام جم آنلاین - کلاهبرداری میلیونی به نام زلزله‌زده‌هامرد خیر وقتی تصمیم گرفت سرپرستی تعدادی کودک زلزله‌زده را به‌عهده بگیرد هرگز تصور نمی‌کرد در دام زنی کلاهبردار در فضای مجازی گرفتار شود. تحقیقات پلیس برای شناسایی کلاهبردار میلیونی ادامه دارد.

۶۴۴ روز پیش
جام جم آنلاین - دستگیری کارمندان قلابی دادگستری
جام جم آنلاین - دستگیری کارمندان قلابی دادگستریدادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان از دستگیری دو کلاهبردار با جعل عنوان کارمند دادگستری خبر داد.

۶۴۴ روز پیش
جام جم آنلاین - دام معتادان برای قاچاقچیان گل
جام جم آنلاین - دام معتادان برای قاچاقچیان گلسه مرد معتاد که با سلاح قلابی خود را پلیس معرفی و از قاچاقچیان ماده مخدر «گل»، اخاذی و سرقت می‌کردند، در جریان آخرین اخاذی دستگیر شدند.

۶۴۴ روز پیش
جام جم آنلاین - کشف اسکناس‌های جعلی از یک خودرو سرقتی
جام جم آنلاین - کشف اسکناس‌های جعلی از یک خودرو سرقتیرئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان از توقیف یک دستگاه خودرو سرقتی حامل ۴۶۰ میلیون ریال اسکناس تقلبی در محور " بابلسر- فریدونکنار" خبر داد.

۶۴۴ روز پیش
جام جم آنلاین - شکار فروشندگان پرنده‌های کمیاب در شبکه‌های اجتماعی
جام جم آنلاین - شکار فروشندگان پرنده‌های کمیاب در شبکه‌های اجتماعیپسر جوان برای تهیه هزینه عروسی، فروشندگان پرنده‌های کمیاب را در شبکه‌های اجتماعی شکار می‌کرد. متهم پس از کلاهبرداری از ۱۶ نفر دستگیر شد.

۶۴۴ روز پیش
کشف کلاهبرداری ۳۶۰ میلیاردی در شهرستان پردیس
کشف کلاهبرداری ۳۶۰ میلیاردی در شهرستان پردیساجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
فرمانده انتظامی شرق استان تهران از دستگیری کلاهبردار ۳۶۰میلیاردی در شهرستان پردیس خبر داد.


۶۴۶ روز پیش
توقیف خودروی تویوتا هایلوکسی که با آرم پلیس تردد می‌کرد
توقیف خودروی تویوتا هایلوکسی که با آرم پلیس تردد می‌کردرییس پایگاه یکم پلیس امنیت پایتخت از توقیف خودروی تویوتا هایلوکس در خیابان زعفرانیه خبر داد.

۶۴۶ روز پیش
دستگیری خواستگار قلابی با ۴۰۰ حساب بانکی
دستگیری خواستگار قلابی با ۴۰۰ حساب بانکیاجتماع > اجتماعی - مجرم سابقه‌دار در نقش تاجری ثروتمند به خواستگاری دختران پولدار می‌رفت تا نقشه‌های شومش را عملی کند.

۶۴۶ روز پیش
دستگیری کلاهبرداری با ۴۰۰ حساب بانکی
دستگیری کلاهبرداری با ۴۰۰ حساب بانکیاجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
مردی که به طرق گوناگون ۴۰۰ حساب بانکی داشت و با فریب افراد چک‌های بلامحل صادر می‌کرد دستگیر شد.

۶۴۶ روز پیش
جام جم آنلاین - کلاهبرداری با وعده جذب &#۱۷۱;سرباز - بازیکن&#۱۸۷;
جام جم آنلاین - کلاهبرداری با وعده جذب «سرباز - بازیکن»فردی که متهم است با وعده جذب سرباز - بازیکن از چند نفر مبالغ میلیونی کلاهبرداری کرده، با پیگیری‌های کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال و تلاش‌های ماموران امنیتی و انتظامی به دام افتاد.

۶۴۶ روز پیش
جام جم آنلاین - توقیف خودروی تویوتا هایلوکس با آرم پلیس +عکس
جام جم آنلاین - توقیف خودروی تویوتا هایلوکس با آرم پلیس +عکسرییس پایگاه یکم پلیس امنیت پایتخت از توقیف خودروی تویوتا هایلوکس در خیابان زعفرانیه خبر داد.

۶۴۶ روز پیش
جام جم آنلاین - مراقب کلاهبرداران مسکن باشیم
جام جم آنلاین - مراقب کلاهبرداران مسکن باشیمخرید مسکن یکی از مهم‌ترین کارهایی است که هر شخص در طول زندگی‌اش انجام می‌دهد.

۶۴۶ روز پیش
جام جم آنلاین - کلاهبرداری ۳۶ میلیارد تومانی در پردیس
جام جم آنلاین - کلاهبرداری ۳۶ میلیارد تومانی در پردیسفرمانده انتظامی شرق استان تهران از دستگیری کلاهبردار ۳۶ میلیارد تومانی در شهرستان پردیس خبر داد.

۶۴۶ روز پیش
جام جم آنلاین - کلاهبردار یک میلیارد تومانی را شناسایی کنید +عکس
جام جم آنلاین - کلاهبردار یک میلیارد تومانی را شناسایی کنید +عکسرئیس پلیس آگاهی استان قم با اشاره به دستگیری یک کلاهبردار ۱۰ میلیارد ریالی در قم از مالباختگان خواست، در صورت شناسایی به پلیس آگاهی استان قم اطلاع دهند.

۶۴۶ روز پیش
کلاهبرداری ۲۸ میلیاردی خواستگار قلابی
پلیس، متهم سابقه‌داری را که با فریب دیگران اقدام به کلاهبرداری میلیاردی کرده بود، دستگیر کرد.

۶۴۶ روز پیش
ادعای اقامت اروپا از طریق پناهندگی در گرجستان، دام افراد کلاهبردار است
ادعای اقامت اروپا از طریق پناهندگی در گرجستان، دام افراد کلاهبردار استسفارت ایران در تفلیس هشدار داد که ادعای اقامت اروپا از طریق پناهندگی در گرجستان، دام افراد کلاهبردار است و از آنها خواست که به افراد ناشناس اعم از ایرانی و خارجی در این زمینه اعتماد نکنند.

۶۴۶ روز پیش
مدیرعامل شرکت چگونه زنان جوان را اغفال می کرد؟ | زنانی که فریب مرد هزار چهره را خوردند!
مدیرعامل شرکت چگونه زنان جوان را اغفال می کرد؟ | زنانی که فریب مرد هزار چهره را خوردند!مدیرعامل شرکت چگونه زنان را اغفال می کرد؟ | مرد کلاهبرداری که خود را مدیرعامل یک شرکت در امارات معرفی کرده بود، با فریب زنان و دختران جوان از آنها سوء استفاده می کرد و بعد از اجرای نقشه پلیدش، متواری می شد. مرد هزار چهره وقتی دستگیر شد که برای فریب یک زن دیگر به تهران آمده بود...

۶۴۶ روز پیش

صفحه ۲ از ۱۵ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1
2
3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 صفحه بعد صفحه آخر