یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
ماجرای تجاوز و قتل اهورا به دست ناپدری | «مادر اهورا» از قاتل پسر دوساله اش شکایتی نداشت!
ماجرای تجاوز و قتل اهورا به دست ناپدری | «مادر اهورا» از قاتل پسر دوساله اش شکایتی نداشت! ماجرای قتل اهورا | مادر اهورا با مراجعه به مسئولان قضایی و انتظامی که مشغول بررسی ماجرای قتل اهورا بودند، اعلام می کند که از قاتل اهورا شکایتی ندارد! مادر اهورا زن جوانی است که سال گذشته پس از طلاق از پدر اهورا با مرد دیگری ازدواج کرد. مرد دیگر، قاتل اهورا ست. بنابر آخرین اخبار، مادر اهورا به عنوان شریک جرم دستگیر شده است.

۵ روز پیش
پزشک اورژانس جعلی دستگیر شد
پزشک اورژانس جعلی دستگیر شدجوانی که با لباس پرسنل مرکز اورژانس اقدام به کلاهبرداری از متقاضیان این مرکز می‌کرد، توسط ماموران آگاهی دستگیر شد.

۱۱ روز پیش
مرد در بجنورد زنی را آتش زد/ پلیس در پی متهم
مرد در بجنورد زنی را آتش زد/ پلیس در پی متهمفرمانده انتظامی شهرستان بجنورد از آتش زدن زنی توسط یک مرد در این شهرستان خبر داد.

۱۱ روز پیش
محکومیت عجیب زن شوهردار به خاطر رابطه با مرد متأهل | ناهید به تیمارستان تبعید شد
محکومیت عجیب زن شوهردار به خاطر رابطه با مرد متأهل | ناهید به تیمارستان تبعید شدزن متاهل به جرم برقراری رابطه نامشروع با مرد متأهل هم دانشگاهی به یک سال کار اجباری در مرکز نگهداری بیماران روانی محکوم شد. هر دو طرف این رابطه پنهانی بیشرمانه و خیانت به همسرانشان به شلاق محکوم شدند.

۱۱ روز پیش
تجاوز، اسنپ را به درسر انداخت | واکنش دادستان تهران به جنجال «تجاوز راننده اسنپ»
تجاوز، اسنپ را به درسر انداخت | واکنش دادستان تهران به جنجال «تجاوز راننده اسنپ»تجاوز، اسنپ را به درسر انداخت | دادستان تهران به ماجرای «تجاوز راننده اسنپ» به زن مسافر واکنش نشان داد. در این پرونده، یک راننده اسنپ زن مسافری را مورد تعرض جنسی قرار داد و ادعا کرد در آن لحظه تحت تاثیر مصرف مواد مخدر بوده است. دادستان تهران گفت: قرار بود به مردم خدمت شود نه این که راننده اسنپ، زنی را به تپه‌ها ببرد و به او تجاوز کند!

۱۱ روز پیش
عاملان تخریب بانک‌ها در تهران بازداشت شدند
عاملان تخریب بانک‌ها در تهران بازداشت شدندرئیس پلیس پایتخت از دستگیری عاملان تخریب بانک‌ها در سطح شهر تهران خبر داد.

۱۱ روز پیش
گواهینامه بدون سربازی
گواهینامه بدون سربازیاجتماع > اجتماعی - قانون حذف شرط داشتن پایان خدمت برای اخذ گواهینامه رانندگی که اواخر پاییز ۹۴در صحن علنی مجلس به تصویب نمایندگان رسید، پس از فراز ‌و ‌نشیب‌های فراوان بین مجلس و نیروی انتظامی به‌زودی اجرایی می‌شود؛ این خبری بود که پس از دیدار روسای ستاد کل نیروهای مسلح و مجلس شورای اسلامی منتشر شد.

۱۱ روز پیش
ماهیانه ۲.۵میلیون کارت هوشمند ملی صادر می‌شود
ماهیانه ۲.۵میلیون کارت هوشمند ملی صادر می‌شوداجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
سخنگوی سازمان ثبت احوال از صدور ماهیانه دو میلیون و ۵۰۰ هزار کارت هوشمند ملی خبر داد و گفت: کارت‌های قدیمی سال آینده بی‌اعتبار می‌شود.

۱۱ روز پیش
واکنش مادر اهورا به قتل و تجاوز به پسرش | اهورا شوهرم را دوست داشت | قصاص قاتل اهورا را می خواهم +عکس
واکنش مادر اهورا به قتل و تجاوز به پسرش | اهورا شوهرم را دوست داشت | قصاص قاتل اهورا را می خواهم +عکسمادر اهورا به شایعات منتشر شده در فضای مجازی واکنش نشان داد. آن طور که رسانه های محلی گیلان نوشته اند، مادر اهورا پسر رشتی که پس از تجاوز به دست ناپدری به قتل رسید، می گوید: قصاص قاتل اهورا را می خواهم. پیشتر در خبرها آمده بود که مادر اهورا قصد شکایت از قاتل را نداشته است. او به این موضوع واکنش نشان داد.

۵ روز پیش
اهورا شکنجه شده بود؟ | علت مرگ اهورا چه بود؟ | آخرین اخبار قتل اهورا
اهورا شکنجه شده بود؟ | علت مرگ اهورا چه بود؟ | آخرین اخبار قتل اهوراعلت مرگ اهورا چه بود؟ | خبر تجاوز و قتل اهورا به دست ناپدری، از روز انتشار در صدر اخبار حوادث قرار گرفته است. در آخرین خبر از پرونده اهورا، ناپدری (قاتل اهورا) درباره روز حادثه توضیح داد. او در پاسخ به سوالی درباره شکنجه اهورا با آتش سیگار گفت: برای این‌که اهورا را بترسانم، دستش را با سیگار سوزاندم. مادرش هم در خانه بود و دید!

۳ روز پیش
/ لیست اخبار جعل و کلاهبرداری
۳۰۰ زن و مرد در دام رمال های حرفه ای
رمالان دوره گرد که به بهانه پیشگویی آینده، از دست کم ۳۰۰ زن ومرد کلاهبرداری کرده بودند، با ردیابی‌های مأموران پلیس دستگیر شدند.

۱۳۷ روز پیش
کلاهبرداری تلفنی به اسم برنامه «دورهمی»
پلیس فارس نسبت به رواج کلاهبرداری تلفنی به بهانه تماس از برنامه دورهمی به مردم هشدار داد.

۱۳۷ روز پیش
کلاهبرداری با عتیقه های جعلی
کلاهبرداری با عتیقه های جعلیفرمانده انتظامی استان قزوین از دستگیری و انهدام باند کلاهبرداری با عتیقه جات تقلبی در شهرستان بوئین زهرا خبر داد.

۱۳۹ روز پیش
آخرین وضعیت پرونده کلاهبرداری میلیاردی فروش خودرو
آخرین وضعیت پرونده کلاهبرداری میلیاردی فروش خودرودادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان و بلوچستان گفت: نسبت به شکایات مطرح شده در پرونده کلاهبرداری میلیاردی فروش خودرو در این استان تا یک ماه دیگر تعیین تکلیف و پرونده به مرحله نهایی می‎رسد.

۱۴۰ روز پیش
۱۴ شاکی برای مهندس تقلبی که سیکل داشت
14 شاکی برای مهندس تقلبی که سیکل داشتکلاهبردار حرفه ای که با جعل هویت و عنوان از شهروندان چهار استان کلاهبرداری کرده بود در اقدام هوشمندانه پلیس آگاهی خراسان جنوبی دستگیر شد.

۱۴۱ روز پیش
بازداشت فروشندگان سئوالات تقلبی امتحانات نهایی در پایتخت
بازداشت فروشندگان سئوالات تقلبی امتحانات نهایی در پایتختاجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
رئیس پلیس فتای تهران بزرگ از دستگیری سه کلاهبردار که با ادعای فروش سئوالات امتحانات نهایی اقدام به کلاهبرداری از دانش‌آموزان کرده بودند، خبر داد.

۱۴۴ روز پیش
بازداشت فروشندگان سوالات تقلبی امتحانات نهایی در تهران
بازداشت فروشندگان سوالات تقلبی امتحانات نهایی در تهرانرئیس پلیس فتای تهران بزرگ از دستگیری سه کلاهبردار که با ادعای فروش سوالات امتحانات نهایی اقدام به کلاهبرداری از دانش‌آموزان کرده بودند، خبر داد.

۱۴۴ روز پیش
کلاهبرداری میلیونی خواستگار قلابی در تلگرام
مهندس برجساز؛ این تصوری بود که دختران دمبخت از مردی داشتند که قرار بود به خواستگاری آنها برود اما این مرد در حقیقت کلاهبرداری بود که به چیزی جز سرکیسهکردن طعمههایش فکر نمیکرد.

۱۴۴ روز پیش
ناکامی جاعلان در فروش ملک ۱۱ میلیارد تومانی
ناکامی جاعلان در فروش ملک ۱۱ میلیارد تومانیفرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: اعضای باندی که با جعل سند، قصد فروش ملکی خالی از سکنه به ارزش ۱۱۰ میلیارد ریال را داشتند در عملیات کارآگاهان پلیس آگاهی این فرماندهی دستگیر شدند.

۱۴۵ روز پیش
ناکامی جاعلان در فروش ملک
فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: اعضای باندی که با جعل سند قصد فروش ملکی خالی از سکنه به ارزش ۱۱۰ میلیارد ریال را داشتند، در عملیات کارآگاهان اداره جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی دستگیر شدند.

۱۴۵ روز پیش
کلاهبرداری با فروش سؤالات امتحان نهایی
کلاهبرداری با فروش سؤالات امتحان نهاییاجتماع > آموزش - علی‌اصغر محمدی:
در آستانه برگزاری امتحانات خرداد مدارس، شایعاتی مبنی بر فروش سؤالات امتحانی در فضای مجازی منتشر شد و این روزها به اوج رسیده است.

۱۴۵ روز پیش
کلاهبرداری با ترفند کمک به نیازمندان
در ماه مبارک رمضان شاهد افزایش فعالیت های خیرخواهانه به نفع ایتام، نیازمندان، زندانیان و... هستیم.

۱۴۵ روز پیش
محاکمه طلافروش قلابی به اتهام فریب و آزار ۶ زن
محاکمه طلافروش قلابی به اتهام فریب و آزار 6 زنطلافروش قلابی که به بهانه ازدواج، شش زن را فریب داده و سه نفر از آنها را مورد آزار و اذیت قرار داده است در مجموع به ۴۱سال حبس محکوم شد.

۱۴۶ روز پیش
۲۸۸ جشن گلریزان در ماه رمضان برگزار می‌شود
۲۸۸ جشن گلریزان در ماه رمضان برگزار می‌شوداجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
ماه رمضان سال‌جاری به منظور حمایت از زندانیان جرایم غیرعمد و غیرکلاهبرداری تعداد ۲۸۸ جشن گلریزان در سراسر کشور برگزار می‌شود.

۱۴۷ روز پیش
اعزام فوری به حج، بدون نوبت؛ شیوه جدید کلاهبرداران
اعزام فوری به حج، بدون نوبت؛ شیوه جدید کلاهبردارانمعاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی ناجا از دستگیری کلاهبرداران موسسه خیریه ای که به بهانه خرید و فروش فیش های حج از شهروندان اخاذی می کردند، خبرداد و به شهروندان توصیه کرد: جهت ثبت نام حج تمتع و عمره به دفاتر مورد تایید سازمان حج و زیادت مراجعه کنند.

۱۴۷ روز پیش
دستگیری کلاهبرداران یک موسسه خیریه
معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی ناجا از دستگیری کلاهبرداران موسسه خیریه ای که به بهانه خرید و فروش فیش های حج از شهروندان اخاذی می کرد، خبرداد و به شهروندان توصیه کرد: برای ثبت نام حج تمتع و عمره به دفاتر مورد تایید سازمان حج و زیادت مراجعه کنند.

۱۴۷ روز پیش
کلاهبردار پروژه های ساختمانی فردیس دستگیر شد
کلاهبردار پروژه های ساختمانی فردیس دستگیر شدفرمانده انتظامی شهرستان فردیس استان البرز گفت: کلاهبردار واحدهای آپارتمانی در این شهرستان دستگیر شد.

۱۴۹ روز پیش
۱۵ سال زندان، مجازات وکیل قلابی
وکیل قلابی که در پرونده ربودن شوهر خواهر یکی از دوستانش با او و دو جوان دیگر همدستی کرده بود صبح دیروز در شعبه ۵ دادگاه کیفری به ۱۵ سال حبس محکوم شد.

۱۵۰ روز پیش
ترخیص موتورسیکلت‌های توقیفی با جعل اسناد
جاعل ۲۸ ساله ای که با هوشیاری ماموران حفاظت اطلاعات خراسان رضوی و با صدور دستورات ویژه قضایی دستگیر شد درحالی به ترخیص بیش از ۴۰ دستگاه موتورسیکلت توقیفی با اسناد و مهر و امضای جعلی اعتراف کرد که بررسی ها نشان می دهد وی مهر و امضای پزشکان معتمد نیرو برای معاینات پزشکی را نیز جعل کرده است.

۱۵۱ روز پیش
اخاذی از مردان به بهانه هزینه سقط جنین
چندی پیش مردی با حضور در شعبه اول دادیاری دادسرای عمومی و انقلاب یافت‌آباد تهران از یک زن و دو مرد به اتهام اخاذی شکایت کرد.

۱۵۲ روز پیش
وکیل قلابی، شوهرِ موکلش را ربود
وکیل قلابی که متهم است به بهانه‌ گرفتن مهریه، شوهر سابق موکلش را دزدیده، در دادگاه ادعا کرد شاکی با پاهای خودش همراه من آمده است.

۱۵۲ روز پیش
نقشه عجیب وکیل قلابی برای نقد کردن مهریه
نقشه عجیب وکیل قلابی برای نقد کردن مهریهاجتماع > اجتماعی - وکیل قلابی وقتی برای گرفتن مهریه تازه عروس از راه‌های قانونی به نتیجه نرسید ۲آدم ربا اجیر کرد و تازه داماد را ربود و به زور از او چک گرفت.

۱۵۲ روز پیش
زن جوان در دام شیطانی بادیگارد قلابی
زن جوان در دام شیطانی بادیگارد قلابیمرد جوان که پس از آشنایی تلگرامی و با چرب‌زبانی، اعتماد زن تنها را جلب کرده بود، سرانجام او را به مخفیگاه شیطانی‌اش کشاند.

۱۵۲ روز پیش
کلاهبرداری ۳۰ میلیون تومانی یک زن با وعده های غیر اخلاقی
کلاهبرداری 30 میلیون تومانی یک زن با وعده های غیر اخلاقیرئیس پلیس فتای استان یزد از دستگیری زنی خبر داد که با وعده های غیر اخلاقی از مردان ۳۰۰ میلیون ریال کلاهبرداری کرده بود.

۱۵۳ روز پیش
کلاهبرداری با غصب عنوان مامور یکی از ارگان‌ها
کلاهبرداری با غصب عنوان مامور یکی از ارگان‌هابازپرس ویژه شعبه ۴۱۰ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد گفت: با تلاش‎های مستمر و شبانه روزی سربازان گمنام امام زمان (عج) و اداره کل اطلاعات شخصی که با غصب عنوان دولتی (جعل) خود را مامور یکی از ارگان‌ها معرفی نموده و با اغفال مردم از آنها اخاذی و کلاهبرداری می کرد، دستگیر شد.

۱۵۴ روز پیش
فالگیر مجازی دستگیر شد
فالگیر مجازی دستگیر شدرئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات استان همدان گفت: فردی که از طریق شبکه‌های اجتماعی اقدام به کلاهبرداری کرده بود توسط کارشناسان پلیس فتا شناسایی و دستگیر شد.

۱۵۴ روز پیش
کلاهبرداری با شماره تلفن خدا
کلاهبرداری با شماره تلفن خدااجتماع > اجتماعی - زیمبابوه> مردی که ادعای کشیش بودن می‌کند در آفریقا پس از اینکه ادعا کرد شماره تلفن خداوند را می‌داند گوشی را دست پیروانش داده و از آنها می‌خواهد با خداوند صحبت کنند.

۱۵۵ روز پیش
قمارباز ۵۰ میلیون تومانی درتله پلیس قلابی
سرهنگ قلابی و سه همدست‌اش که سناریوی ربودن مردی را طراحی و اجرا کرده بودند صبح دیروز در شعبه هشتم دادگاه کیفری استان تهران به اتهام آدم ربایی پای محاکمه ایستادند.

۱۵۷ روز پیش
برداشت غیرمجاز ازحساب با اسکیمر/ مانتوفروش کلاهبردار دستگیر شد
برداشت غیرمجاز ازحساب با اسکیمر/ مانتوفروش کلاهبردار دستگیر شدرئیس پلیس فتای پایتخت، از دستگیری مانتوفروشی خبر داد که با قرار دادن اسکیمر در دستگاه کارت‌خوان، حساب‌های مشتریان را خالی می‌کرد.

۱۵۸ روز پیش
کلاهبرداری ۸۰۰ میلیونی زن شیاد از مسافران اروپا / دستگیری زن فراری در فرودگاه +عکس
کلاهبرداری 800 میلیونی زن شیاد از مسافران اروپا / دستگیری زن فراری در فرودگاه +عکسزن شیاد که با شناسایی طعمه‌هایش در اطراف سفارتخانه‌ها، آنها را با وعده دریافت ویزای فوری آلمان واروپا به دام انداخته و دست‌کم ۸۰۰ میلیون تومان کلاهبرداری کرده است با ردیابی‌های پلیسی وپیش ازفراربه خارج دستگیرشد.

۱۵۸ روز پیش

صفحه ۴ از ۱۰ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3
4
5 6 7 8 9 10 صفحه بعد صفحه آخر