دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
قتل دختر جوان در همدان +جزئیات | دختر همدانی تازه نامزد کرده بود | قاتل دختر همدانی کیست؟
قتل دختر جوان در همدان +جزئیات | دختر همدانی تازه نامزد کرده بود | قاتل دختر همدانی کیست؟قتل دختر جوان در همدان | دختر جوان 34 ساله همدانی که تنها در خانه ای در محله اسلام آباد همدان زندگی می کرد، روز گذشته با ضربات چاقوی فردی ناشناس به قتل رسید. جزییات جدید از قتل دختر جوان همدانی حاکی از آن است که او به تازگی نامزد کرده بوده است. به گفته آگاهان، «یکی از بستگان نزدیک مقتول» متهم اصلی «قتل دختر جوان» در همدان است.

۲۲ روز پیش
دختران دوجنسه تهرانی؛ قاتل مرد ثروتمند | رابطه غیراخلاقی این دو دختر با مقتول +عکس
دختران دوجنسه تهرانی؛ قاتل مرد ثروتمند | رابطه غیراخلاقی این دو دختر با مقتول +عکسدختران دوجنسه تهرانی؛ قاتل مرد ثروتمند | دو دختر دو جنسه تهرانی که پس ازیک شب رابطه غیراخلاقی با مرد ثروتمند، از او یک و نیم میلیون تومان طلبکرده بودند، وقتی با خودداری مقتول از پرداخت پول مواجه شدند، به جانش افتادند و کشتندش. این دو دختر دوجنسه تهرانی (مرجان و میترا) می گویند: قصد ما کشتن او نبود، اما شواهد و مدارک فعلا چیز دیگری می گویند!

۲۵ روز پیش
جزئیات جنایت ۲ ترنس در لباس زنانه
جزئیات جنایت ۲ ترنس در لباس زنانهاجتماع > اجتماعی - الهه فراهانی:
دو جوان دو‌جنسیتی که متهم هستند در یک درگیری مردی را به قتل رسانده‌اند، دیروز در دادسرای جنایی تهران اتهام قتل را انکار کردند.

۲۵ روز پیش
قتل یک زوج توسط خدمتکار +عکس
قتل یک زوج توسط خدمتکار +عکسخدمتکاری که پس از مدتی موفق به جلب اعتماد یک زوج شده بود، در فرصتی مناسب سعی کرد آن ها را به قتل برساند.

۲۵ روز پیش
قتل به خاطر هزینه تغییر جنسیت +عکس
قتل به خاطر هزینه تغییر جنسیت +عکسدو دختر که برای هزینه تغییر جنسیت سراغ مرد پولدار رفته بودند، در جریان درگیری با او، مرگش را رقم زدند.

۲۵ روز پیش
سوزاندن جسد همسر پس از جنایت
راز قتل زن جوانی که جسد سوخته‌اش در شهرستان گالیکش پیدا شده بود، پس از یک ماه تحقیق، با دستگیری همسر معتادش فاش شد.

۲۵ روز پیش
قاتل جوان موتورسوار بخشیده شد
قاتل جوان موتورسوار بخشیده شداجتماع > اجتماعی - مردی که ۵ سال قبل در جریان درگیری خیابانی با جوانی موتورسوار وی را به قتل رسانده بود با گذشت اولیای دم از قصاص نجات یافت اما به لحاظ جنبه عمومی جرم محاکمه شد.

۲۵ روز پیش
گروگانگیری صد میلیونی سه نوجوان در خراسان
فرمانده انتظامی خراسان رضوی ازدستگیری دو نوجوان خبرداد که باند آدم ربایی مسلحانه راه انداخته بودند.

۲۵ روز پیش
مرد پس از قتل همسرش جسدش را سوزاند
مرد پس از قتل همسرش جسدش را سوزاندرییس پلیس آگاهی استان گلستان از شناسایی قاتل جسد سوخته زن گالیکشی خبر داد.

۲۵ روز پیش
ارسال ۳۰ کانکس درس به مناطق زلزله زده کرمانشاه
ارسال ۳۰ کانکس درس به مناطق زلزله زده کرمانشاهاجتماع > آموزش - همشهری آنلاین:
رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران گفت: ۳۰ کانسک که با کمک فرهنگیان و دانش آموزان شهر تهران تهیه شده است امروز به مناطق زلزله کرمانشاه ارسال می‌شود.

۲۶ روز پیش
/ لیست اخبار جعل و کلاهبرداری
دستگیری کلاهبردار حرفه‌ای با لباس یگان ویژه
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان ایلام از دستگیری جاعل و کلاهبردار حرفه‌ای در لباس مامور یگان ویژه در پایانه مرزی مهران خبر داد.

۴۰ روز پیش
دستگیری اعضای باند جعل وکالتنامه برداشت‌های بانکی
دستگیری اعضای باند جعل وکالتنامه برداشت‌های بانکیدادستان عمومی و انقلاب کرج از دستگیری اعضای باند جعل وکالتنامه به منظور برداشت غیر قانونی ۱۱۰ میلیارد تومان از حساب یکی از بانک های کرج خبر داد.

۴۱ روز پیش
دستگیری اعضای باند جعل وکالت‌ نامه بانکی
دادستان عمومی و انقلاب کرج از دستگیری اعضای باند جعل وکالتنامه به منظور برداشت غیر قانونی ۱۱۰ میلیارد تومان از حساب یکی از بانک های کرج خبر داد.

۴۱ روز پیش
رمال قلابی چطور وارد خانه دختر جوان شد؟ | بلایی که پسر دانشجو سر دختر همکلاسی اش آورد
رمال قلابی چطور وارد خانه دختر جوان شد؟ | بلایی که پسر دانشجو سر دختر همکلاسی اش آوردرمال قلابی چطور وارد خانه دختر جوان شد؟ | دختر دانشجوی خرافاتی برای حل مشکلات زندگی دست به دامن پسر همکلاسی اش شد که مدعی بود رمال است و طلسم را می شکند! رمال قلابی با فریب دختر به خانه او و مادرش وارد شد و هر دورا بیهوش کرد...

۴۲ روز پیش
دستکاری در شناسنامه برای فرار از اعدام
دستکاری در شناسنامه برای فرار از اعداماجتماع > اجتماعی - جوان قاچاقچی که از او حدود ۴ کیلو شیشه کشف شده است برای فرار از حکم اعدام شناسنامه‌ای تهیه کرد تا نشان دهد هنگام وقوع جرم زیر ۱۸ سال سن داشته اما هوشیاری قضات دادگاه دستش را رو کرد.

۴۲ روز پیش
جعل شناسنامه برای فرار از اعدام
جعل شناسنامه برای فرار از اعداممرد اعدامی برای نجات از طناب دار شناسنامه‌اش را دستکاری کرد تا خود را ۱۶ساله نشان دهد. او در جلسه دادگاه، پرداخت ۴۰ میلیون تومان پول برای جعل شناسنامه را رد کرد و مدعی بی‌گناهی در جرم نگهداری روانگردان شیشه شد.

۴۲ روز پیش
کلاهبرداری از مسافران زیارتی در تبریز
کلاهبرداری از مسافران زیارتی در تبریزرئیس پلیس آگاهی آذربایجان شرقی از دستگیری اعضای باند کلاهبرداری خانوادگیتحت عنوان اعزام متقاضیان به سفرهای زیارتیخبر داد.

۴۳ روز پیش
کلاهبرداری تلفنی از ۷۰ نفر در قرچک +عکس
کلاهبرداری تلفنی از ۷۰ نفر در قرچک +عکسفرمانده انتظامی شرق استان تهران از دستگیری ۲ کلاهبردار حرفه ای تلفنی در قرچک خبر داد و افزود: تاکنون ۷۰ نفر مال باخته در این خصوص شناسایی شدند.

۴۳ روز پیش
فالگیر معروف دستگیر شد
فالگیر معروف دستگیر شدفرمانده انتظامی شهرستان اشکذر گفت: ماموران پلیس آگاهی این شهرستان، رمال و فالگیر معروفی را که از ۱۵ نفر از شهروندان ۸۰۰ میلیون ریال کلاهبرداری کرده بود دستگیر کردند.

۴۳ روز پیش
کلاهبرداری در انبار غله
کلاهبرداری در انبار غلهدادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خراسان شمالی از دستگیری فردی به اتهام کلاهبرداری از انبار غله این استان خبر داد.

۴۳ روز پیش
فریب کاربران با وعده حجم رایگان اینترنت
بدافزاری یافت شده که کاربران گوشی‌های هوشمند را با وعده اینترنت مجانی فریب می‌دهد و با ارسال پیامک جعلی، قربانی بعدی خود را پیدا می‌کند.

۴۳ روز پیش
۲ زن طعمه‌ای برای اخاذی‌های میلیونی سرهنگ قلابی
۲ زن طعمه‌ای برای اخاذی‌های میلیونی سرهنگ قلابیاجتماع > اجتماعی - مرد تبهکار برای اخاذی از مغازه‌داران و مسافرکش‌ها نقشه عجیبی داشت.

۴۴ روز پیش
کشف ویزاهای جعلی اربعین از جوان ۱۹ ساله
کشف ویزاهای جعلی اربعین از جوان ۱۹ سالهرییس کلانتری ۱۲۱ سلیمانیه روز جاری از کشف ویزاهای جعلی اربعین خبر داد.

۴۴ روز پیش
۲ نفر جاعل ویزا در مهران دستگیر شدند
۲ نفر جاعل ویزا در مهران دستگیر شدندرئیس پلیس آگاهی انتظامی استان ایلام با بیان اینکه زائران مراقب باشند که در دام کلاهبرداران گرفتار نشوند، گفت: دو نفر جاعل ویزا در مهران دستگیر شدند.

۴۴ روز پیش
دستگیری جاعلان ویزا در مهران
دستگیری جاعلان ویزا در مهرانرئیس پلیس آگاهی استان ایلام با بیان اینکه زائران مراقب باشند که در دام کلاهبرداران گرفتار نشوند، گفت: ۲ نفرجاعل ویزا در مهران دستگیر شدند.

۴۴ روز پیش
کلاهبرداری از مشاوران املاک به شیوه جدید
کلاهبرداری از مشاوران املاک به شیوه جدیدرئیس کلانتری ۱۲۲ دربند از روش جدید کلاهبرداری شخصی با هویت جعلی از مشاورین املاک شمال پایتخت خبر داد.

۴۴ روز پیش
اخاذ سرهنگ‌ نما را شناسایی کنید
اخاذ سرهنگ‌ نما را شناسایی کنید معاون مبارزه با سرقت‌های خاص پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری یک اخاذ سرهنگ‌نما در تهران خبر داد.

۴۴ روز پیش
پایان کلاهبرداری از مشاوران املاک شمال تهران
رئیس کلانتری ۱۲۲ دربند از روش جدید کلاهبرداری شخصی با هویت جعلی از مشاورین املاک شمال پایتخت خبر داد.

۴۴ روز پیش
مصدوم از شما، گرفتن دیه با ما
مصدوم از شما، گرفتن دیه با مااجتماع > اجتماعی - اعضای باند کلاهبرداری شگرد جدیدی برای فریب شرکت‌های بیمه داشتند.

۴۶ روز پیش
پرونده پستچی قلابی متجاوز دوباره مرور می شود
حكم اعدام پستچی قلابی كه به اتهام تجاوز به ٤٠ زن و دختر دستگیر شده بود، برای دومین بار در دیوان‌عالی كشور نقض شد تا او برای سومین بار محاكمه شود.

۴۶ روز پیش
شگردی عجیب برای سرقت خودروهای خارجی +عکس
شگردی عجیب برای سرقت خودروهای خارجی +عکسسه مرد تبهکار که با شگردی عجیب خودروهای خارجی اجاره‌ای را می‌فروختند، پس از کلاهبرداری ۵۰۰ میلیونی دستگیر شدند. متهمان پس از فروش خودروهای اجاره‌ای، آن را با کلید یدک سرقت کرده و به مالک اصلی باز می‌گرداندند.

۴۷ روز پیش
نقض دومین حکم اعدام پستچی آزارگر +عکس
نقض دومین حکم اعدام پستچی آزارگر +عکسحکم اعدام پستچی قلابی که به اتهام تجاوز به ۴۰ زن و دختر دستگیر شده بود،برای دومین بار در دیوان‌عالی کشور نقض شد تا او برای سومین بار محاکمه شود.

۴۷ روز پیش
تقلبی که حکم اعدام دارد
تقلبی که حکم اعدام داردیک مسئول سازمان غذا و دارو درباره نوعی تقلب در فرآورده‌های آرایشی و بهداشتی که حکم اعدام دارد، توضیح داد.

۴۷ روز پیش
بازداشت عامل تورهای غیرمجاز
بازداشت عامل تورهای غیرمجازمدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری کرمان از دستگیری فردی به نام «ق»به دلیل فعالیت در حوزه تورهای گردشگری غیرمجاز و محدوده ممنوعه کویر لوت خبر داد.

۴۷ روز پیش
فروش خودروهای لوکس اجاره ای برای کلاهبرداری
سه کلاهبردار که با اجاره خودروهای لوکس، آنها را می فروختند، سرانجام شناسایی و دستگیر شدند.

۴۷ روز پیش
کوچ تبهکاران به فضای مجازی
کوچ تبهکاران به فضای مجازیمجرمان همواره نقشه‌های خود را با پیشرفت تکنولوژی هماهنگ کرده‌اند. زمانی در تلاش بودند راهی جدید برای باز کردن قفل‌های هوشمند پیدا کنند و زمان دیگر نقشه کشیدند چطور با هویت جعلی و هک سیستم‌ها، حساب افراد را خالی کنند یا آبرویشان را هدف قرار دهند؛ اکنون همان زمان است؛ جایی که پیشرفت روزافزون فضای مجازی با وجود ایجاد فرصت بی‌شمار و سودمندی فراوان، زمینه‌ای گسترده برای فریب کاربران فراهم کرده است. براساس آخرین آمار پلیس اینترپل، حدود ۱۵ درصد کل جرایم در فضای مجازی رخ می‌دهد که سهم ایران از این آمار ۷۰ درصد است.

۴۸ روز پیش
دستگیری مامور قلابی در پارک قائم
رئیس پلیس پیشگیری فاتب، از دستگیری مامور قلابی که اقدام به اخاذی از خانم ها می کرد در محدوده کلانتری ۱۵۱ یافت آباد خبر داد.

۴۸ روز پیش
هشدار پلیس فتا درباره ویروس تلگرام
هشدار پلیس فتا درباره ویروس تلگرامپلیس فتا وجود ویروسی آلوده که با وعده ۲ گیگ اینترنت رایگان به صورت لینک در تلگرام پخش شده و به وسیله کلیک روی آن از شارژ کم کرده و به مخاطبان پیام می‌فرستد را تأیید کرد.

۴۹ روز پیش
فروشنده بلیت های تقلبی مترو یک زن بود
فروشنده بلیت های تقلبی مترو یک زن بودفرمانده یگان انتظامی متروی تهران بزرگ از دستگیری یک زن که از طریق بلیت فروشی در مترو کلاهبرداری می‌کرد، خبرداد.

۵۲ روز پیش
بلیت فروش تقلبی مترو دستگیر شد
فرمانده یگان انتظامی مترو تهران بزرگ از دستگیری یک زن که از طریق بلیت فروشی در مترو کلاهبرداری می‌کرد، خبرداد.

۵۲ روز پیش

صفحه ۴ از ۱۴ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3
4
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 صفحه بعد صفحه آخر