چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
hamchap.ir
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار جعل و کلاهبرداری
کمین ۳۰۰سایت اینترنتی برای برداشتن کلاه گردشگران
کمین ۳۰۰سایت اینترنتی برای برداشتن کلاه گردشگران۳۰۰سایت مجازی بدون مجوز در اینترنت در حال فروش سفرهای گردشگری در ایران و خارج از کشور هستند که به‌دلیل نداشتن مجوز فعالیت از مؤسسات رسمی کشور اقدام به کلاهبرداری در صنعت گردشگری ایران با پوشش فعالیت گردشگری می‌کنند.

۲۷۹ روز پیش
تکرار کلاهبرداری ۳۰۰ میلیاردی گلستان در سیستان و بلوچستان
تکرار کلاهبرداری ۳۰۰ میلیاردی گلستان در سیستان و بلوچستانچند روز پس از انتشار خبر کلاهبرداری ۳۰۰ میلیارد تومانی در آزادشهر استان گلستان، بررسی‌ها نشان می‌دهد که عامل اصلی این کلاهبرداری، در استان سیستان و بلوچستان نیز بیش از ۲۰۰میلیارد تومان کلاهبرداری کرده است.

۲۸۰ روز پیش
دستگیری ۹۳۶ قاچاقچی و کشف ۲۶۹ هزار میلیارد ریال کالای ممنوعه
دستگیری ۹۳۶ قاچاقچی و کشف ۲۶۹ هزار میلیارد ریال کالای ممنوعهرئیس پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز آگاهی ناجا ارزش ریالی کالاهای قاچاق مکشوفه را بیش از ۲۶۹ هزار میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: در این رابطه ۷۹۵ فقره پرونده تشکیل، ۹۳۶ نفر متهم دستگیر و ۴۴۳ دستگاه خودرو از قاچاقچیان توقیف‌ شد.

۲۸۲ روز پیش
پیشنهاد ازدواج دکتری تقلبی و کلاهبرداری ۲۵۰ میلیون تومانی+ عکس
پیشنهاد ازدواج دکتری تقلبی و کلاهبرداری 250 میلیون تومانی+ عکسمتهم ۳۳ ساله سابقه‌دار که با فریب دختری جوان در سایت همسریابی و جلب اعتمادش، ۲۵۰ میلیون تومان از وی کلاهبرداری کرده بود در حین ایجاد مزاحمت خیابانی در تجریش دستگیر شد.

۲۸۲ روز پیش
کلاه ۲۵۰ میلیون تومانی خواستگار قلابی بر سر زن جوان
کلاه ۲۵۰ میلیون تومانی خواستگار قلابی بر سر زن جوانمرد جوان خودش را فرزندخوانده جراح معروف مغز و اعصاب با مدرک دکتری معماری جا زد تا دست به کلاهبرداری میلیونی از دختر دم‌بخت بزند.

۲۸۲ روز پیش
کلاهبرداری ۳۰۰ میلیاردی، مقصر کیست؟
کلاهبرداری ۳۰۰ میلیاردی، مقصر کیست؟جواد عزیزی: اول: آنچه از محتویات پرونده برمی‌آید، اینکه کلاهبرداران به بهانه خرید و فروش ماشین، سرمایه‌ طعمه‌هایشان را می‌گرفتند و در ازای آن سودی عجیب و غریب به آنها پرداخت می‌‌کردند که با یک حساب سرانگشتی می‌شود حدود ۶۸درصد در سال.

۲۸۳ روز پیش
جزئیات کلاهبرداری ۳۰۰ میلیارد تومانی با ۱۵۰۰ شاکی
جزئیات کلاهبرداری ۳۰۰ میلیارد تومانی با ۱۵۰۰ شاکیتحقیقات پلیس برای دستگیری عضو اصلی باند کلاهبرداری ۳۰۰ میلیارد تومانی در استان گلستان در حالی ادامه دارد که بررسی‌ها نشان می‌دهد اعضای این باند از چند سال قبل فعالیت‌شان را شروع کرده بودند.

۲۸۳ روز پیش
ماجرای آدامس خروس نشان «چینی» در بازار
معاون اداره کل نظارت بر فرآورده های غذایی سازمان غذا و دارو، در واکنش به فروش آدامس «خروس نشان» چینی، توضیحاتی ارائه داد.

۲۸۶ روز پیش
سرهنگ قلابی خلافی صفر می‌کرد
سرهنگ قلابی خلافی صفر می‌کردسرهنگ قلابی به بهانه صفر کردن خلافی یا تهیه مجوز ورود به طرح ترافیک از طعمه‌هایش کلاهبرداری می‌کرد.

۲۸۷ روز پیش
کلاهبرداری ۳۰۰ میلیونی &#۱۷۱;سرهنگ ابراهیمی&#۱۸۷;+عکس
کلاهبرداری ۳۰۰ میلیونی «سرهنگ ابراهیمی»+عکسسرهنگ قلابی که در پوشش تهیه کارت شناور طرح ترافیک یک ساله و بخشودگی جریمه خودروها بیش از ۳۰۰ میلیون تومان کلاهبرداری دسته جمعی از کارمندان ادارات دولتی، اتحادیه‌ها و اصناف بازار و ... کرده بودند به دام پلیس افتاد.

۲۸۷ روز پیش
جاعلان گواهی کسر از حقوق در دام پلیس+عکس
جاعلان گواهی کسر از حقوق در دام پلیس+عکساعضای یک باند جاعل که با انتشار آگهی در روزنامه‌های کثیرالانتشار اقدام به فروش گواهی‌های کسر از حقوق می‌کردند، به دام پلیس افتادند.

۲۸۹ روز پیش
کلاهبرداران گواهی کسر از حقوق جعلی می‌فروختند
کلاهبرداران گواهی کسر از حقوق جعلی می‌فروختنداعضای باند جعل که با راه‌اندازی شرکت و تبلیغات گسترده دست به فروش گواهی کسر از حقوق جعلی برای دریافت وام بانکی می‌زدند، دستگیر شدند.

۲۸۹ روز پیش
اجرای سومین مرحله طرح سراسری مبارزه با قاچاق/ دستگیری ۲۳۹ متخلف
اجرای سومین مرحله طرح سراسری مبارزه با قاچاق/ دستگیری 239 متخلفرئیس پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز آگاهی با اشاره به اجرای سومین مرحله طرح سراسری مبارزه با قاچاق از دستگیری ۲۳۹ متخلف از ابتدای اجرای این طرح تاکنون خبر داد.

۲۸۹ روز پیش
فروشنده قلابی بلیط هواپیما به مقصد نرسید+عکس
فروشنده قلابی بلیط  هواپیما به مقصد نرسید+عکسفردی که با شگرد فروش بلیط های پرواز ارزان قیمت داخلی و خارجی اقدام به کلاهبرداری از شهروندان در استان های بوشهر، البرز، اصفهان و تهران کرده بود با تلاش مأموران پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ به دام افتاد.

۲۹۰ روز پیش
کلاهبرداران در کمین خیّران/ وجوهات را به درگاه‌های جعلی واریز نکنید
کلاهبرداران در کمین خیّران/ وجوهات را به درگاه‌های جعلی واریز نکنیدرئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان قم گفت: کلاهبرداران در ماه‌های خاص مانند رمضان با معرفی درگاه‌های جعلی، وجوهاتی را برای کمک به نیازمندان از مردم اخذ می‌کنند که هرگز این کمک‌ها به دست آنها نمی‌رسد.

۲۹۳ روز پیش
آخرین وضعیت زمین خواری‌های قشم و فرودگاه قم
آخرین وضعیت زمین خواری‌های قشم و فرودگاه قمرئیس سازمان امور اراضی آخرین وضعیت زمین خواری‌های قشم، فرودگاه قم را تشریح کرد.

۲۹۳ روز پیش

صفحه ۴ از ۵ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3
4
5 صفحه بعد صفحه آخر