دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار جعل و کلاهبرداری
اعزام فوری به حج، بدون نوبت؛ شیوه جدید کلاهبرداران
اعزام فوری به حج، بدون نوبت؛ شیوه جدید کلاهبردارانمعاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی ناجا از دستگیری کلاهبرداران موسسه خیریه ای که به بهانه خرید و فروش فیش های حج از شهروندان اخاذی می کردند، خبرداد و به شهروندان توصیه کرد: جهت ثبت نام حج تمتع و عمره به دفاتر مورد تایید سازمان حج و زیادت مراجعه کنند.

۸۴۸ روز پیش
دستگیری کلاهبرداران یک موسسه خیریه
معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی ناجا از دستگیری کلاهبرداران موسسه خیریه ای که به بهانه خرید و فروش فیش های حج از شهروندان اخاذی می کرد، خبرداد و به شهروندان توصیه کرد: برای ثبت نام حج تمتع و عمره به دفاتر مورد تایید سازمان حج و زیادت مراجعه کنند.

۸۴۸ روز پیش
کلاهبردار پروژه های ساختمانی فردیس دستگیر شد
کلاهبردار پروژه های ساختمانی فردیس دستگیر شدفرمانده انتظامی شهرستان فردیس استان البرز گفت: کلاهبردار واحدهای آپارتمانی در این شهرستان دستگیر شد.

۸۵۰ روز پیش
۱۵ سال زندان، مجازات وکیل قلابی
وکیل قلابی که در پرونده ربودن شوهر خواهر یکی از دوستانش با او و دو جوان دیگر همدستی کرده بود صبح دیروز در شعبه ۵ دادگاه کیفری به ۱۵ سال حبس محکوم شد.

۸۵۱ روز پیش
ترخیص موتورسیکلت‌های توقیفی با جعل اسناد
جاعل ۲۸ ساله ای که با هوشیاری ماموران حفاظت اطلاعات خراسان رضوی و با صدور دستورات ویژه قضایی دستگیر شد درحالی به ترخیص بیش از ۴۰ دستگاه موتورسیکلت توقیفی با اسناد و مهر و امضای جعلی اعتراف کرد که بررسی ها نشان می دهد وی مهر و امضای پزشکان معتمد نیرو برای معاینات پزشکی را نیز جعل کرده است.

۸۵۲ روز پیش
وکیل قلابی، شوهرِ موکلش را ربود
وکیل قلابی که متهم است به بهانه‌ گرفتن مهریه، شوهر سابق موکلش را دزدیده، در دادگاه ادعا کرد شاکی با پاهای خودش همراه من آمده است.

۸۵۳ روز پیش
اخاذی از مردان به بهانه هزینه سقط جنین
چندی پیش مردی با حضور در شعبه اول دادیاری دادسرای عمومی و انقلاب یافت‌آباد تهران از یک زن و دو مرد به اتهام اخاذی شکایت کرد.

۸۵۳ روز پیش
نقشه عجیب وکیل قلابی برای نقد کردن مهریه
نقشه عجیب وکیل قلابی برای نقد کردن مهریهاجتماع > اجتماعی - وکیل قلابی وقتی برای گرفتن مهریه تازه عروس از راه‌های قانونی به نتیجه نرسید ۲آدم ربا اجیر کرد و تازه داماد را ربود و به زور از او چک گرفت.

۸۵۳ روز پیش
زن جوان در دام شیطانی بادیگارد قلابی
زن جوان در دام شیطانی بادیگارد قلابیمرد جوان که پس از آشنایی تلگرامی و با چرب‌زبانی، اعتماد زن تنها را جلب کرده بود، سرانجام او را به مخفیگاه شیطانی‌اش کشاند.

۸۵۳ روز پیش
کلاهبرداری ۳۰ میلیون تومانی یک زن با وعده های غیر اخلاقی
کلاهبرداری 30 میلیون تومانی یک زن با وعده های غیر اخلاقیرئیس پلیس فتای استان یزد از دستگیری زنی خبر داد که با وعده های غیر اخلاقی از مردان ۳۰۰ میلیون ریال کلاهبرداری کرده بود.

۸۵۳ روز پیش
کلاهبرداری با غصب عنوان مامور یکی از ارگان‌ها
کلاهبرداری با غصب عنوان مامور یکی از ارگان‌هابازپرس ویژه شعبه ۴۱۰ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد گفت: با تلاش‎های مستمر و شبانه روزی سربازان گمنام امام زمان (عج) و اداره کل اطلاعات شخصی که با غصب عنوان دولتی (جعل) خود را مامور یکی از ارگان‌ها معرفی نموده و با اغفال مردم از آنها اخاذی و کلاهبرداری می کرد، دستگیر شد.

۸۵۴ روز پیش
فالگیر مجازی دستگیر شد
فالگیر مجازی دستگیر شدرئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات استان همدان گفت: فردی که از طریق شبکه‌های اجتماعی اقدام به کلاهبرداری کرده بود توسط کارشناسان پلیس فتا شناسایی و دستگیر شد.

۸۵۴ روز پیش
کلاهبرداری با شماره تلفن خدا
کلاهبرداری با شماره تلفن خدااجتماع > اجتماعی - زیمبابوه> مردی که ادعای کشیش بودن می‌کند در آفریقا پس از اینکه ادعا کرد شماره تلفن خداوند را می‌داند گوشی را دست پیروانش داده و از آنها می‌خواهد با خداوند صحبت کنند.

۸۵۶ روز پیش
قمارباز ۵۰ میلیون تومانی درتله پلیس قلابی
سرهنگ قلابی و سه همدست‌اش که سناریوی ربودن مردی را طراحی و اجرا کرده بودند صبح دیروز در شعبه هشتم دادگاه کیفری استان تهران به اتهام آدم ربایی پای محاکمه ایستادند.

۸۵۸ روز پیش
کلاهبرداری ۸۰۰ میلیونی زن شیاد از مسافران اروپا / دستگیری زن فراری در فرودگاه +عکس
کلاهبرداری 800 میلیونی زن شیاد از مسافران اروپا / دستگیری زن فراری در فرودگاه +عکسزن شیاد که با شناسایی طعمه‌هایش در اطراف سفارتخانه‌ها، آنها را با وعده دریافت ویزای فوری آلمان واروپا به دام انداخته و دست‌کم ۸۰۰ میلیون تومان کلاهبرداری کرده است با ردیابی‌های پلیسی وپیش ازفراربه خارج دستگیرشد.

۸۵۸ روز پیش
برداشت غیرمجاز ازحساب با اسکیمر/ مانتوفروش کلاهبردار دستگیر شد
برداشت غیرمجاز ازحساب با اسکیمر/ مانتوفروش کلاهبردار دستگیر شدرئیس پلیس فتای پایتخت، از دستگیری مانتوفروشی خبر داد که با قرار دادن اسکیمر در دستگاه کارت‌خوان، حساب‌های مشتریان را خالی می‌کرد.

۸۵۸ روز پیش
متهم اسکیمری دستگیر شد
رئیس پلیس فتا پایتخت از دستگیری متهم اسکیمر خبر داد و گفت: متهم با قرار دادن دستگاه اسکیمر در دستگاه کارت خوان، حساب‌های مشتریان خود را خالی می‌کرد.

۸۵۹ روز پیش
کلاهبرداری ۸۰۰ میلیونی یک زن از مسافران اروپا
کلاهبرداری 800 میلیونی یک زن از مسافران اروپازن شیاد که با شناسایی طعمه‌هایش در اطراف سفارتخانه‌ها، آنها را با وعده دریافت ویزای فوری آلمان واروپا به دام انداخته ودست‌کم ۸۰۰ میلیون تومان کلاهبرداری کرده است با ردیابی‌های پلیسی وپیش ازفراربه خارج دستگیرشد.

۸۵۹ روز پیش
کلاهبرداری زن شیاد از مسافران اروپا +عکس
کلاهبرداری زن شیاد از مسافران اروپا +عکسکارمند قلابی سفارت آلمان که به بهانه صدور روادید برای سفر و مهاجرت از ۱۷مسافر کلاهبرداری کرده بود، هنگام فرار از ایران دستگیر شد.

۸۵۹ روز پیش
عاملان مرگ پسر خردسال در ایستگاه محاکمه
عاملان مرگ پسر خردسال در ایستگاه محاکمهپرونده مردی که با همدستی پزشکی قلابی برای درمان پسر خردسالش خودسرانه اقدام کرده و باعث مرگ کودک شده بود، به دادگاه ارسال شد

۸۶۰ روز پیش
پزشک قلابی و پدر معتاد محاکمه می شوند
پرونده مرگ پسرک ۴ ساله که پس از نوشیدن شربت متادون جان سپرده بود، با صدور کیفرخواست ازسوی بازپرس جنایی برای پدر و پزشک قلابی به دادگاه کیفری فرستاده شد.

۸۶۰ روز پیش
کلاهبرداری یک زن به بهانه دادن ویزای اروپا
رئیس پلیس فتا کردستان از شناسایی و دستگیری جاعل ‌ویزا و کلاهبردار اینترنتی‌ خبر داد.

۸۶۰ روز پیش
قاضی قلابی دستگیر شد
قاضی قلابی دستگیر شدفردی که از سال ۸۸ با جعل عناوین مختلف قضائی از جمله قاضی دادگستری از مردم شهرستان های مختلف مازندران کلاهبرداری می کرد، دستگیر شد.

۸۶۵ روز پیش
خیّر کلاهبردار دستگیر شد
خیّر کلاهبردار دستگیر شدفرمانده انتظامی شهرستان فریدن از دستگیری کلاهبرداری که تحت پوشش مؤسسات خیریه مبلغ ۲۴۰ میلیون ریال از شهروندان کلاهبرداری کرده بود خبر داد.

۸۶۵ روز پیش
کلاهبرداری‌های میلیاردی از داخل زندان
فرمانده انتظامی استان البرز از دستگیری باند ۱۴ نفره کلاهبرداران میلیاردی به شیوه کارت به کارت از داخل زندان و سه نفر کلاهبردار اینترنتی با چک‌های جعلی خبر داد.

۸۶۶ روز پیش
‌هشدار درباره ایمیل‌های جعلی از سوی دادگستری
‌هشدار درباره ایمیل‌های جعلی از سوی دادگستری اجتماع > اجتماعی - حراست وزارت دادگستری با صدور اطلاعیه‌ای درباره ‌ ایمیل‌های آلوده به نرم‌افزار جاسوسی که با عنوان «سامانه رسیدگی به شکایات دادگاه‌های عمومی و انقلاب اسلامی» ارسال می‌شود، هشدار داد.

۸۶۷ روز پیش
عامل جعل لوگوی کانال خبری صدا و سیما دستگیر شد
عامل جعل لوگوی کانال خبری صدا و سیما دستگیر شددادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از دستگیری فردی که با جعل آرم و لوگوی کانال خبری صدا و سیما به بارگذاری اخباری غیر واقعی و مطالب خلاف واقع در محیط و فضای مجازی اقدام می‌کرد، خبر داد.

۸۶۸ روز پیش
باند توزیع چک پول تقلبی متلاشی شد
باند توزیع چک پول تقلبی متلاشی شدجانشین فرماندهی انتظامی شهربابک از دستگیری ۳ عضو باند توزیع و پخش چک پول جعلی در این شهرستان خبر داد.

۸۶۸ روز پیش
پزشک قلابی دستگیر شد
پزشک قلابی دستگیر شدرئیس پلیس آگاهی کیش از دستگیری یک پزشک قلابی خبر داد که با استفاده از عنوان یکی از پزشکان معتبر کشور اقدام به جراحی زیبایی می‌کرد.

۸۶۹ روز پیش
تولد دوباره هرمی‌ها
تولد دوباره هرمی‌هاخبر بسیار مهم بود. به حدی که در عرض چند ثانیه روی خروجی تمام سایت‌های خبری کشور قرار گرفت و چشم یک میلیون مالباخته را به خود دوخت؛ اسامی ۲۶ لیدر دستگیر شده شرکت هرمی کوئست بعلاوه مبالغ میلیاردی که هر یک کلاهبرداری کرده بودند در اختیار رسانه‌ها قرار گرفته بود؛ از چند ده میلیارد تا چند صد میلیارد تومان. آنها در مجموع ۷۰۰۰ میلیارد تومان ارز را از کشور خارج و حدود ۴۰۰۰ میلیارد تومان نیز کلاهبرداری کرده بودند.

۸۷۱ روز پیش

صفحه ۱۰ از ۱۵ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9
10
11 12 13 14 15 صفحه بعد صفحه آخر