دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار جعل و کلاهبرداری
کلاهبرداری ۳۰۰ میلیاردی، مقصر کیست؟
کلاهبرداری ۳۰۰ میلیاردی، مقصر کیست؟جواد عزیزی: اول: آنچه از محتویات پرونده برمی‌آید، اینکه کلاهبرداران به بهانه خرید و فروش ماشین، سرمایه‌ طعمه‌هایشان را می‌گرفتند و در ازای آن سودی عجیب و غریب به آنها پرداخت می‌‌کردند که با یک حساب سرانگشتی می‌شود حدود ۶۸درصد در سال.

۱۱۹۱ روز پیش
ماجرای آدامس خروس نشان «چینی» در بازار
معاون اداره کل نظارت بر فرآورده های غذایی سازمان غذا و دارو، در واکنش به فروش آدامس «خروس نشان» چینی، توضیحاتی ارائه داد.

۱۱۹۴ روز پیش
سرهنگ قلابی خلافی صفر می‌کرد
سرهنگ قلابی خلافی صفر می‌کردسرهنگ قلابی به بهانه صفر کردن خلافی یا تهیه مجوز ورود به طرح ترافیک از طعمه‌هایش کلاهبرداری می‌کرد.

۱۱۹۵ روز پیش
کلاهبرداری ۳۰۰ میلیونی &#۱۷۱;سرهنگ ابراهیمی&#۱۸۷;+عکس
کلاهبرداری ۳۰۰ میلیونی «سرهنگ ابراهیمی»+عکسسرهنگ قلابی که در پوشش تهیه کارت شناور طرح ترافیک یک ساله و بخشودگی جریمه خودروها بیش از ۳۰۰ میلیون تومان کلاهبرداری دسته جمعی از کارمندان ادارات دولتی، اتحادیه‌ها و اصناف بازار و ... کرده بودند به دام پلیس افتاد.

۱۱۹۵ روز پیش
کلاهبرداران گواهی کسر از حقوق جعلی می‌فروختند
کلاهبرداران گواهی کسر از حقوق جعلی می‌فروختنداعضای باند جعل که با راه‌اندازی شرکت و تبلیغات گسترده دست به فروش گواهی کسر از حقوق جعلی برای دریافت وام بانکی می‌زدند، دستگیر شدند.

۱۱۹۷ روز پیش
جاعلان گواهی کسر از حقوق در دام پلیس+عکس
جاعلان گواهی کسر از حقوق در دام پلیس+عکساعضای یک باند جاعل که با انتشار آگهی در روزنامه‌های کثیرالانتشار اقدام به فروش گواهی‌های کسر از حقوق می‌کردند، به دام پلیس افتادند.

۱۱۹۷ روز پیش
اجرای سومین مرحله طرح سراسری مبارزه با قاچاق/ دستگیری ۲۳۹ متخلف
اجرای سومین مرحله طرح سراسری مبارزه با قاچاق/ دستگیری 239 متخلفرئیس پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز آگاهی با اشاره به اجرای سومین مرحله طرح سراسری مبارزه با قاچاق از دستگیری ۲۳۹ متخلف از ابتدای اجرای این طرح تاکنون خبر داد.

۱۱۹۷ روز پیش
فروشنده قلابی بلیط هواپیما به مقصد نرسید+عکس
فروشنده قلابی بلیط  هواپیما به مقصد نرسید+عکسفردی که با شگرد فروش بلیط های پرواز ارزان قیمت داخلی و خارجی اقدام به کلاهبرداری از شهروندان در استان های بوشهر، البرز، اصفهان و تهران کرده بود با تلاش مأموران پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ به دام افتاد.

۱۱۹۸ روز پیش
کلاهبرداران در کمین خیّران/ وجوهات را به درگاه‌های جعلی واریز نکنید
کلاهبرداران در کمین خیّران/ وجوهات را به درگاه‌های جعلی واریز نکنیدرئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان قم گفت: کلاهبرداران در ماه‌های خاص مانند رمضان با معرفی درگاه‌های جعلی، وجوهاتی را برای کمک به نیازمندان از مردم اخذ می‌کنند که هرگز این کمک‌ها به دست آنها نمی‌رسد.

۱۲۰۱ روز پیش
آخرین وضعیت زمین خواری‌های قشم و فرودگاه قم
آخرین وضعیت زمین خواری‌های قشم و فرودگاه قمرئیس سازمان امور اراضی آخرین وضعیت زمین خواری‌های قشم، فرودگاه قم را تشریح کرد.

۱۲۰۱ روز پیش

صفحه ۱۵ از ۱۵ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
15