یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
ماجرای تجاوز و قتل اهورا به دست ناپدری | «مادر اهورا» از قاتل پسر دوساله اش شکایتی نداشت!
ماجرای تجاوز و قتل اهورا به دست ناپدری | «مادر اهورا» از قاتل پسر دوساله اش شکایتی نداشت! ماجرای قتل اهورا | مادر اهورا با مراجعه به مسئولان قضایی و انتظامی که مشغول بررسی ماجرای قتل اهورا بودند، اعلام می کند که از قاتل اهورا شکایتی ندارد! مادر اهورا زن جوانی است که سال گذشته پس از طلاق از پدر اهورا با مرد دیگری ازدواج کرد. مرد دیگر، قاتل اهورا ست. بنابر آخرین اخبار، مادر اهورا به عنوان شریک جرم دستگیر شده است.

۵ روز پیش
پزشک اورژانس جعلی دستگیر شد
پزشک اورژانس جعلی دستگیر شدجوانی که با لباس پرسنل مرکز اورژانس اقدام به کلاهبرداری از متقاضیان این مرکز می‌کرد، توسط ماموران آگاهی دستگیر شد.

۱۱ روز پیش
مرد در بجنورد زنی را آتش زد/ پلیس در پی متهم
مرد در بجنورد زنی را آتش زد/ پلیس در پی متهمفرمانده انتظامی شهرستان بجنورد از آتش زدن زنی توسط یک مرد در این شهرستان خبر داد.

۱۱ روز پیش
محکومیت عجیب زن شوهردار به خاطر رابطه با مرد متأهل | ناهید به تیمارستان تبعید شد
محکومیت عجیب زن شوهردار به خاطر رابطه با مرد متأهل | ناهید به تیمارستان تبعید شدزن متاهل به جرم برقراری رابطه نامشروع با مرد متأهل هم دانشگاهی به یک سال کار اجباری در مرکز نگهداری بیماران روانی محکوم شد. هر دو طرف این رابطه پنهانی بیشرمانه و خیانت به همسرانشان به شلاق محکوم شدند.

۱۱ روز پیش
تجاوز، اسنپ را به درسر انداخت | واکنش دادستان تهران به جنجال «تجاوز راننده اسنپ»
تجاوز، اسنپ را به درسر انداخت | واکنش دادستان تهران به جنجال «تجاوز راننده اسنپ»تجاوز، اسنپ را به درسر انداخت | دادستان تهران به ماجرای «تجاوز راننده اسنپ» به زن مسافر واکنش نشان داد. در این پرونده، یک راننده اسنپ زن مسافری را مورد تعرض جنسی قرار داد و ادعا کرد در آن لحظه تحت تاثیر مصرف مواد مخدر بوده است. دادستان تهران گفت: قرار بود به مردم خدمت شود نه این که راننده اسنپ، زنی را به تپه‌ها ببرد و به او تجاوز کند!

۱۱ روز پیش
عاملان تخریب بانک‌ها در تهران بازداشت شدند
عاملان تخریب بانک‌ها در تهران بازداشت شدندرئیس پلیس پایتخت از دستگیری عاملان تخریب بانک‌ها در سطح شهر تهران خبر داد.

۱۱ روز پیش
گواهینامه بدون سربازی
گواهینامه بدون سربازیاجتماع > اجتماعی - قانون حذف شرط داشتن پایان خدمت برای اخذ گواهینامه رانندگی که اواخر پاییز ۹۴در صحن علنی مجلس به تصویب نمایندگان رسید، پس از فراز ‌و ‌نشیب‌های فراوان بین مجلس و نیروی انتظامی به‌زودی اجرایی می‌شود؛ این خبری بود که پس از دیدار روسای ستاد کل نیروهای مسلح و مجلس شورای اسلامی منتشر شد.

۱۱ روز پیش
ماهیانه ۲.۵میلیون کارت هوشمند ملی صادر می‌شود
ماهیانه ۲.۵میلیون کارت هوشمند ملی صادر می‌شوداجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
سخنگوی سازمان ثبت احوال از صدور ماهیانه دو میلیون و ۵۰۰ هزار کارت هوشمند ملی خبر داد و گفت: کارت‌های قدیمی سال آینده بی‌اعتبار می‌شود.

۱۱ روز پیش
واکنش مادر اهورا به قتل و تجاوز به پسرش | اهورا شوهرم را دوست داشت | قصاص قاتل اهورا را می خواهم +عکس
واکنش مادر اهورا به قتل و تجاوز به پسرش | اهورا شوهرم را دوست داشت | قصاص قاتل اهورا را می خواهم +عکسمادر اهورا به شایعات منتشر شده در فضای مجازی واکنش نشان داد. آن طور که رسانه های محلی گیلان نوشته اند، مادر اهورا پسر رشتی که پس از تجاوز به دست ناپدری به قتل رسید، می گوید: قصاص قاتل اهورا را می خواهم. پیشتر در خبرها آمده بود که مادر اهورا قصد شکایت از قاتل را نداشته است. او به این موضوع واکنش نشان داد.

۵ روز پیش
اهورا شکنجه شده بود؟ | علت مرگ اهورا چه بود؟ | آخرین اخبار قتل اهورا
اهورا شکنجه شده بود؟ | علت مرگ اهورا چه بود؟ | آخرین اخبار قتل اهوراعلت مرگ اهورا چه بود؟ | خبر تجاوز و قتل اهورا به دست ناپدری، از روز انتشار در صدر اخبار حوادث قرار گرفته است. در آخرین خبر از پرونده اهورا، ناپدری (قاتل اهورا) درباره روز حادثه توضیح داد. او در پاسخ به سوالی درباره شکنجه اهورا با آتش سیگار گفت: برای این‌که اهورا را بترسانم، دستش را با سیگار سوزاندم. مادرش هم در خانه بود و دید!

۳ روز پیش
/ لیست اخبار جعل و کلاهبرداری
انهدام باند کارچاق‌کنی با جعل عنوان وکیل در کرمان
انهدام باند کارچاق‌کنی با جعل عنوان وکیل در کرماندادستان عمومی و انقلاب کرمان از دستگیری سه نفر از اعضای باند کارچاق کنی در سطح استان کرمان خبر داد که با جعل عنوان وکیل و وعده و وعید به افراد میلیاردها ریال کلاهبرداری کرده اند.

۱۰۶ روز پیش
دام مرد هزارچهره برای زنان
دام مرد هزارچهره برای زنانحامد ۳۷ ساله است. او سه بار به اتهام سرقت، کلاهبرداری و صدور چک بی‌محل بازداشت شده و به زندان افتاده است. چندی پیش که از زندان آزاد شد، شیوه جرایمش را تغییر داد. این بار با حضور در شبکه اجتماعی لاین وتلگرام با زنان طرح دوستی می‌ریخت و بعد از آن که اعتماد این افراد را به خودش جلب می‌کرد، مدعی می‌شد از مشاوران شهرداری‌های تهران است، درمراجع قضایی نفوذ دارد و می‌تواند مشکلات افراد را حل کند. او حتی وانمود می‌کرد سهمیه خودروهای مدل بالا دارد و اگر بخواهند با قیمت پایین این خودروها را می‌فروشد.

۱۰۷ روز پیش
با این ۱۰ نکته خواستگار قلابی را بشناسید
با این ۱۰ نکته خواستگار قلابی را بشناسیدکلاهبردار حرفه‌ای در آخرین اقدام‌های تبهکارانه اش، با زنان جوان طرح دوستی می‌ریخت و ضمن دادن وعده ازدواج و یا حتی رمالی و دعانویسی از آنان کلاهبرداری می کرد. این مرد هزار چهره به بهانه ورد خواندن بر روی طلا‌های زنان اقدام به سرقت آن‌ها می‌کرد.

۱۱۰ روز پیش
ادعاها در فضای مجازی درباره دسترسی به سوالات کنکور سراسری کلاهبرداری است
ادعاها در فضای مجازی درباره دسترسی به سوالات کنکور سراسری کلاهبرداری استاجتماع > آموزش - همشهری آنلاین:
سازمان سنجش آموزش کشور درباره تبلیغات در فضاهای مجازی و شبکه‌های اجتماعی افراد و مؤسسات سودجو و کلاهبردار با ادعای واهی دسترسی به سؤالات آزمون سراسری و یا ارتباط با طراحان هشدار داد.

۱۱۰ روز پیش
کلاهبرداری میلیونی در بنگاه کاغذی!
رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری مردی که با اجاره مغازه رنگ فروشی به شکل غیرقانونی آن را تبدیل به بنگاه املاک کرده و از شهروندان کلاهبرداری کرده بود، خبر داد.

۱۱۰ روز پیش
آشپزی در مجالس عزا و عروسی شیوه جدید کلاهبرداری
آشپزی در مجالس عزا و عروسی شیوه جدید کلاهبرداریجانشین رئیس پلیس استان کرمانشاه از کشف کلاهبرداری دو میلیارد ریالی توسط پلیس کنگاور خبر داد و گفت: متهم به بهانه خرید برای آشپزی مجالس عروسی و عزا از هفت واحد صنفی کلاهبرداری کرده است.

۱۱۱ روز پیش
توطئه میلیونی در بنگاه املاک/ متهم کلاهبردار دستگیر شد
توطئه میلیونی در بنگاه املاک/ متهم کلاهبردار دستگیر شدمتهم به کلاهبرداری که در پوشش مشاور املاک در شرق تهران اقدام به کلاهبرداری های میلیونی می کرد در جریان تحقیقات کاراگاهان پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ شناسایی و دستگیر شد.

۱۱۱ روز پیش
پسر عاشق پیشه قربانی ارسال شارژ اشتباهی
پسر عاشق پیشه قربانی ارسال شارژ اشتباهیارسال شارژ اشتباهی و دوستی با دختر دانشجو، پسر جوان را قربانی کلاهبرداری و آدم‌ ربایی کرد. ایست بازرسی بسیج، پسر جوان را از دست آدم‌ ربایان نجات داد.

۱۱۴ روز پیش
دستگیری کلاهبردار ۶ میلیاردی در بروجرد
فرمانده انتظامی لرستان از دستگیری کلاهبردار ۶ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریالی در بروجرد خبر داد.

۱۲۱ روز پیش
فروش سکه‌های جعلی از طریق پیامک
فروش سکه‌های جعلی از طریق پیامکرئیس پلیس آگاهی استان قم از دستگیری سه کلاهبردار حرفه‌ای خبر داد و گفت: متهمان از طریق ارسال پیامک به افراد متعدد و با ارائه سکه‌های طلای جعلی یک میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بودند.

۱۲۱ روز پیش
کلاهبرداری از زنان سالخورده با ترفند کمک به نیازمندان
کلاهبرداری از زنان سالخورده با ترفند کمک به نیازمنداناعضای باند چهار نفره‌ای که به بهانه کمک به نیازمندان بیش از یک میلیارد ریال از زنان سالخورده کلاهبرداری کرده بودند طی چهار عملیات ضربتی توسط کارآگاهان پلیس آگاهی استان شناسایی و دستگیر شدند.

۱۲۱ روز پیش
پیمانکار سر شریکش را کلاه گذاشت
پیمانکار سر شریکش را کلاه گذاشتفرمانده انتظامی استان لرستان از کشف کلاهبرداری به ارزش ۸ میلیارد ریال در خرم آباد خبر داد.

۱۲۳ روز پیش
صف زندانیان جرایم غیرعمد کوتاه نمی‌شود
صف زندانیان جرایم غیرعمد کوتاه نمی‌شوداجتماع > اجتماعی - مهدیه تقوی راد:
۱۰هزار زندانی جرایم غیرعمد غیرکلاهبرداری در سال‌جاری آزاد می‌شوند.

۱۲۴ روز پیش
کلاهبرداری با ترفند فروش غرفه‌های نمایشگاهی در تهران
کلاهبرداری با ترفند فروش غرفه‌های نمایشگاهی در تهرانمعاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی ناجا گفت: اعضای باندی که به بهانه فروش غرفه‌های نمایشگاهی با جعل اوراق، از شهروندان کلاهبرداری کرده بود توسط کارآگاهان پلیس دستگیر شدند.

۱۲۵ روز پیش
کارگاه چاپ اسکناس در ملارد لو رفت
کارگاه چاپ اسکناس در ملارد لو رفتفرمانده انتظامی شهرستان ملارد از دستگیری جاعل حرفه‌ای اسکناس در این شهرستان خبر داد.

۱۲۶ روز پیش
دستگیری کلاهبردار حرفه‌ای در خرم آباد
دستگیری کلاهبردار حرفه‌ای در خرم آبادرئیس پلیس آگاهی لرستان، از کشف یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال کلاهبرداری در خرم آباد خبر داد.

۱۲۶ روز پیش
کلاهبرداری یک میلیارد و ۲۰۰ میلیونی پزشک قلابی
کلاهبرداری یک میلیارد و ۲۰۰ میلیونی پزشک قلابیرئیس پلیس آگاهی استان قم گفت: با تلاش مأموران آگاهی استان قم فردی که با جعل عنوان پزشک متخصص قلب از یک دندانپزشک یک میلیارد و ۲۰۰میلیون ریال کلاهبرداری کرده بود، دستگیر شد.

۱۲۷ روز پیش
کلاهبرداری با اجاره ویلاهای خیالی
کلاهبرداری با اجاره ویلاهای خیالیمردی که به بهانه اجاره ویلای یکروزه برای برگزاری مراسم جشن و افطاری از مردم در سایت اینترنتی کلاهبرداری می‌کرد، بازداشت شد.

۱۲۷ روز پیش
هشدار جامعه گردشگری الکترونیکی ایران درخصوص کلاهبرداری‌های اینترنتی
هشدار جامعه گردشگری الکترونیکی ایران درخصوص کلاهبرداری‌های اینترنتی اجتماع > سفر - رئیس جامعه گردشگری الکترونیکی ایران در آستانه سفرهای تابستانی به گردشگران و مسافران هشدار داد که هرگز به ایمیل‌هایی که تبلیغات وسوسه‌انگیز و ارزان‌قیمت برای سفر را ترویج می‌کنند، توجه نکنند.

۱۲۷ روز پیش
کلاهبرداری با ادعای نفوذ در دستگاه قضایی
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پاکدشت از مردم خواست کلاهبردار حرفه ای را شناسایی کنند.

۱۳۰ روز پیش
کلاهبرداری هزار سکه‌ای بازرس قلابی
کلاهبرداری هزار سکه‌ای بازرس قلابیدادستان عمومی و انقلاب شهرستان پاکدشت گفت: بازرس قلابی که مدعی نفوذ در نهادهای دولتی بود در پاکدشت شناسایی و دستگیر شد.

۱۳۰ روز پیش
اتفاق عجیب : کلاهبرداری با نام قهرمانان کاراته!
اتفاق عجیب : کلاهبرداری با نام قهرمانان کاراته!کلاهبرداران اینبار برای پیش بردن نقشه های شیادانه خود از نام کاراته کاها استفاده کردند.

۱۳۰ روز پیش
فرزند قلابی مقام ارشد نظامی کشور بازداشت شد
رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری مرد جوانی که با معرفی خود به عنوان فرزند یکی از مسئولان ارشد نظامی کشور اقدام به کلاهبرداری از شهروندان با بهانه‌های مختلف کرده بود، خبر داد.

۱۳۱ روز پیش
وسوسه خودروهای لوکس برای فریب زنان
وسوسه خودروهای لوکس برای فریب زنانرئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی از دستگیری متهمی خبر داد که با وعده ازدواج و خرید خودروهای لوکس از زنان و دختران تهرانی کلاهبرداری می‌کرد. تحقیقات از متهم دستگیر شده، آغاز شده است.

۱۳۱ روز پیش
کلاهبرداری میلیاردی پسر سردار قلابی از دختران +عکس
کلاهبرداری میلیاردی پسر سردار قلابی از دختران +عکسپسر ۲۶ ساله که با تاسیس شرکت قلابی و معرفی خود به عنوان پسر یکی از سرداران معروف از دختران دم بخت میلیاردی کلاهبرداری کرده بود، شناسایی و دستگیر شد.

۱۳۲ روز پیش
اخاذی توسط ماموران قلابی مالیاتی
دادستانی انتظامی مالیاتی به مودیان مالیاتی و صاحبان مشاغل سراسر کشور در خصوص احتمال کلاهبرداری و سودجویی به انحای مختلف هشدار داد.

۱۳۳ روز پیش
مرد هزار چهره به ایستگاه آخر رسید +عکس
مرد هزار چهره به ایستگاه آخر رسید +عکسمرد هزار چهره که با ادعای ارتباط با سازمان‌ها و نهاد‌های دولتی اقدام به کلاهبرداری می‌کرد، در شهرستان مراغه شناسایی و بازداشت شد.

۱۳۳ روز پیش
کلاهبرداری اینترنتی از طریق سایت همسریابی
کلاهبرداری اینترنتی از طریق سایت همسریابیرئیس‌پلیس فتای استان فارس گفت: با تلاش مأموران پلیس فتای استان فارس فردی که با استفاده از فضای مجازی اقدام به کلاهبرداری مالی می‌کرد، شناسایی شد.

۱۳۳ روز پیش
مصادره اموال پیرزن شگرد کلاهبردار بود
مصادره اموال پیرزن شگرد کلاهبردار بودفرمانده انتظامی استان البرز از دستگیری سرایدار یک پیرزن تنها که با ادعای کمک به عدم مصادره املاکش از وی ۱۵۰ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود خبر داد.

۱۳۴ روز پیش
کشف زمین‌خواری ۲ هزار میلیارد تومانی در فارس
کشف زمین‌خواری ۲ هزار میلیارد تومانی در فارس اجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
فرمانده انتظامی استان فارس از دستگیری چهار نفر متهم و کشف یک فقره زمین خواری به ارزش ۲ هزار میلیارد تومانی در شهرستان بوانات خبر داد.

۱۳۵ روز پیش

صفحه ۳ از ۱۰ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2
3
4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعد صفحه آخر