جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
جسد بنیتا پیدا شد | ماجرای تلخ کشته شدن بنیتا هشت ماهه + عکس بنیتا
جسد بنیتا پیدا شد | ماجرای تلخ کشته شدن بنیتا هشت ماهه + عکس بنیتافیلم: بنیتا | بنیتا دختر هشت ماهه ای که چند روز پیش گم شده بود و خیلی ها به دنبال پیدا کردنش بودند، پیدا شد؛ اما نه زنده... گم شدن بنیتا برای پدر و مادرش سخت ترین روزها را آورد، اما حالا آنها باید با خبر مرگ بنیتا روبرو شوند، و به جای تحویل گرفتن دخترکشان، جسد بنیتا را تحویل بگیرند...

۲۲ روز پیش
قتل بنیتا عمد بود؟ | قاتل بنیتا اعدام می شود؟ | جزئیات ماجرای بنیتا از زبان دزدها
قتل بنیتا عمد بود؟ | قاتل بنیتا اعدام می شود؟ | جزئیات ماجرای بنیتا از زبان دزدهاقتل بنیتا عمد بود؟ اگر عمدی بودن قتل بنیتا اثبات شود، و دو متهم به قتل عمد محکوم شوند، حکم آنها چه خواهد بود؟ آیا قاتل بنیتا اعدام می شود؟ دو متهم به قتل بنیتا در آخرین اعترافات خود به جزئیات ماجرای ربودن بنیتا اشاره کرده اند. متهم اصلی پرونده می گوید: بنیتا را ماشین رها کردیم و رفتیم و از سرنوشت او اطلاع نداشتیم!

۲۲ روز پیش
«پریا»؛ دختر بچه 5 ساله ساوه ای | ماجرای تجاوز به پریا | اظهارات متناقض مادر پریا 5 ساله | بازداشت مادر پریا +عکس
«پریا»؛ دختر بچه 5 ساله ساوه ای | ماجرای تجاوز به پریا | اظهارات متناقض مادر پریا 5 ساله | بازداشت مادر پریا +عکستجاوز به دختر 5 ساله | «پریا»؛ دختر 5 ساله ساوه ای است که روز گذشته به دلیل ضربه مغزی در بیمارستان بستری شد و به کما رفت. شواهد نشان از تجاوز جنسی به پریا دختر 5 ساله ساوه ای دارد. مادر پریا در بازجویی ها اظهارات متناقض و مشکوکی داشته است. پلیس مادر پریا را بازداشت کرده. جزئیات ماجرای پریا را بخوانید...

۱۸ روز پیش
اعتراف قاتل بنیتا | بنیتا چطور کشته شد؟ | ماجرای مرگ غم انگیز بنیتا به روایت قاتل
اعتراف قاتل بنیتا | بنیتا چطور کشته شد؟ | ماجرای مرگ غم انگیز بنیتا به روایت قاتلاعترافات قاتل بنیتا | قاتل بنیتا به دزدی خودرو پدر بنیتا اعتراف کرد و گفت: بعد از سرقت لوازم خودرو، بچه را در ماشین گذاشتیم و گریختیم... به گزارش آفتاب، گرمای سوزان باعث مرگ بنیتا در داخل خودرو شده است. ماموران از جمود نعشی بنیتا در پی این اتفاق وحشتناک خبر می دهند.

۲۲ روز پیش
جزئیات قتل بنیتا | قاتل بنیتا چه می گوید؟ | دزدها بنیتا را در خیابان رها کردند | دستگیری عاملان مرگ بنیتا
جزئیات قتل بنیتا | قاتل بنیتا چه می گوید؟ | دزدها بنیتا را در خیابان رها کردند | دستگیری عاملان مرگ بنیتاجزئیات قتل بنیتا | دزدان خودرو، بنیتا دختر هشت ماهه را در خیابان رها کردند و گریختند. همین موضوع باعث مرگ بنیتا شد. سارق خودرو که حالا قاتل بنیتا شده، می گوید: خودرو و نوزاد هشت ماهه را در یكی از خیابانهای شهرستان پاكدشت رها كرده! عاملان مرگ بنیتا بازداشت شده اند...

۲۲ روز پیش
تجاوز به دختر 5 ساله ساوه ای | دختر ساوه ای در کما | یک آتنای دیگر قربانی آزار جنسی شد
تجاوز به دختر 5 ساله ساوه ای | دختر ساوه ای در کما | یک آتنای دیگر قربانی آزار جنسی شدتجاوز به دختر ساوه ای | دختر 5ساله در ساوه قربانی تجاوز وحشتناک یک فرد ناشناس قرار گرفت و پس از آزار جنسی، به علت ضربه شدید به سرش، به کما رفت. یک بار دیگر، یک آتنا دیگر قربانی آزار جنسی شده است... این چندمین مورد از آزار جنسی کودکان است که در فاصله ای اندک افشا می شود. آتنا، کیمیا و اینک تجاوز به دختر ساوه ای...

۱۹ روز پیش
حال مادر بنیتا پس از شنیدن خبر فوت فرزندش
حال مادر بنیتا پس از شنیدن خبر فوت فرزندشتصویری از مادر بنیتا پس از شنیدن خبر فوت فرزندش در فضای مجازی منتشر شد.

۲۲ روز پیش
احتمال لغو اعزام زائران ایرانی به حج
احتمال لغو اعزام زائران ایرانی به حج اجتماع > سفر - درحالی‌که برخی مسئولان ایرانی از اعزام قطعی زائران ایرانی به حج تمتع سخن می‌گویند، رفتار مسئولان سعودی به‌گونه‌ای است که احتمال لغو اعزام زائران وجود دارد.

۲۵ روز پیش
توضیحات راه آهن درباره خروج قطار اهواز – مشهد از ریل
توضیحات راه آهن درباره خروج قطار اهواز – مشهد از ریلروابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه‌ای درباره خروج بوژی ۲ واگن قطار مسافری اهواز-مشهد در ایستگاه گلمحک توضیحاتی ارائه داد.

۲۵ روز پیش
شوهری که گاو شد
شوهری که گاو شداجتماع > اجتماعی - پنوم‌پنه> زن سالمندی در کامبوج از گوساله پنج‌ما‌هه‌ای در خانه‌اش نگهداری می‌کند که به ادعای او روح شوهر درگذشته‌اش در این حیوان حلول کرده است.

۲۵ روز پیش
/ لیست اخبار جعل و کلاهبرداری
دستگیری کلاهبردار حرفه‌ای در خرم آباد
دستگیری کلاهبردار حرفه‌ای در خرم آبادرئیس پلیس آگاهی لرستان، از کشف یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال کلاهبرداری در خرم آباد خبر داد.

۶۰ روز پیش
کلاهبرداری یک میلیارد و ۲۰۰ میلیونی پزشک قلابی
کلاهبرداری یک میلیارد و ۲۰۰ میلیونی پزشک قلابیرئیس پلیس آگاهی استان قم گفت: با تلاش مأموران آگاهی استان قم فردی که با جعل عنوان پزشک متخصص قلب از یک دندانپزشک یک میلیارد و ۲۰۰میلیون ریال کلاهبرداری کرده بود، دستگیر شد.

۶۱ روز پیش
کلاهبرداری با اجاره ویلاهای خیالی
کلاهبرداری با اجاره ویلاهای خیالیمردی که به بهانه اجاره ویلای یکروزه برای برگزاری مراسم جشن و افطاری از مردم در سایت اینترنتی کلاهبرداری می‌کرد، بازداشت شد.

۶۱ روز پیش
هشدار جامعه گردشگری الکترونیکی ایران درخصوص کلاهبرداری‌های اینترنتی
هشدار جامعه گردشگری الکترونیکی ایران درخصوص کلاهبرداری‌های اینترنتی اجتماع > سفر - رئیس جامعه گردشگری الکترونیکی ایران در آستانه سفرهای تابستانی به گردشگران و مسافران هشدار داد که هرگز به ایمیل‌هایی که تبلیغات وسوسه‌انگیز و ارزان‌قیمت برای سفر را ترویج می‌کنند، توجه نکنند.

۶۱ روز پیش
کلاهبرداری با ادعای نفوذ در دستگاه قضایی
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پاکدشت از مردم خواست کلاهبردار حرفه ای را شناسایی کنند.

۶۴ روز پیش
کلاهبرداری هزار سکه‌ای بازرس قلابی
کلاهبرداری هزار سکه‌ای بازرس قلابیدادستان عمومی و انقلاب شهرستان پاکدشت گفت: بازرس قلابی که مدعی نفوذ در نهادهای دولتی بود در پاکدشت شناسایی و دستگیر شد.

۶۴ روز پیش
اتفاق عجیب : کلاهبرداری با نام قهرمانان کاراته!
اتفاق عجیب : کلاهبرداری با نام قهرمانان کاراته!کلاهبرداران اینبار برای پیش بردن نقشه های شیادانه خود از نام کاراته کاها استفاده کردند.

۶۴ روز پیش
فرزند قلابی مقام ارشد نظامی کشور بازداشت شد
رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری مرد جوانی که با معرفی خود به عنوان فرزند یکی از مسئولان ارشد نظامی کشور اقدام به کلاهبرداری از شهروندان با بهانه‌های مختلف کرده بود، خبر داد.

۶۶ روز پیش
وسوسه خودروهای لوکس برای فریب زنان
وسوسه خودروهای لوکس برای فریب زنانرئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی از دستگیری متهمی خبر داد که با وعده ازدواج و خرید خودروهای لوکس از زنان و دختران تهرانی کلاهبرداری می‌کرد. تحقیقات از متهم دستگیر شده، آغاز شده است.

۶۶ روز پیش
کلاهبرداری میلیاردی پسر سردار قلابی از دختران +عکس
کلاهبرداری میلیاردی پسر سردار قلابی از دختران +عکسپسر ۲۶ ساله که با تاسیس شرکت قلابی و معرفی خود به عنوان پسر یکی از سرداران معروف از دختران دم بخت میلیاردی کلاهبرداری کرده بود، شناسایی و دستگیر شد.

۶۶ روز پیش
اخاذی توسط ماموران قلابی مالیاتی
دادستانی انتظامی مالیاتی به مودیان مالیاتی و صاحبان مشاغل سراسر کشور در خصوص احتمال کلاهبرداری و سودجویی به انحای مختلف هشدار داد.

۶۷ روز پیش
مرد هزار چهره به ایستگاه آخر رسید +عکس
مرد هزار چهره به ایستگاه آخر رسید +عکسمرد هزار چهره که با ادعای ارتباط با سازمان‌ها و نهاد‌های دولتی اقدام به کلاهبرداری می‌کرد، در شهرستان مراغه شناسایی و بازداشت شد.

۶۷ روز پیش
کلاهبرداری اینترنتی از طریق سایت همسریابی
کلاهبرداری اینترنتی از طریق سایت همسریابیرئیس‌پلیس فتای استان فارس گفت: با تلاش مأموران پلیس فتای استان فارس فردی که با استفاده از فضای مجازی اقدام به کلاهبرداری مالی می‌کرد، شناسایی شد.

۶۷ روز پیش
مصادره اموال پیرزن شگرد کلاهبردار بود
مصادره اموال پیرزن شگرد کلاهبردار بودفرمانده انتظامی استان البرز از دستگیری سرایدار یک پیرزن تنها که با ادعای کمک به عدم مصادره املاکش از وی ۱۵۰ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود خبر داد.

۶۸ روز پیش
۳۰۰ زن و مرد در دام رمال های حرفه ای
رمالان دوره گرد که به بهانه پیشگویی آینده، از دست کم ۳۰۰ زن ومرد کلاهبرداری کرده بودند، با ردیابی‌های مأموران پلیس دستگیر شدند.

۷۱ روز پیش
کلاهبرداری تلفنی به اسم برنامه «دورهمی»
پلیس فارس نسبت به رواج کلاهبرداری تلفنی به بهانه تماس از برنامه دورهمی به مردم هشدار داد.

۷۱ روز پیش
کلاهبرداری با عتیقه های جعلی
کلاهبرداری با عتیقه های جعلیفرمانده انتظامی استان قزوین از دستگیری و انهدام باند کلاهبرداری با عتیقه جات تقلبی در شهرستان بوئین زهرا خبر داد.

۷۳ روز پیش
آخرین وضعیت پرونده کلاهبرداری میلیاردی فروش خودرو
آخرین وضعیت پرونده کلاهبرداری میلیاردی فروش خودرودادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان و بلوچستان گفت: نسبت به شکایات مطرح شده در پرونده کلاهبرداری میلیاردی فروش خودرو در این استان تا یک ماه دیگر تعیین تکلیف و پرونده به مرحله نهایی می‎رسد.

۷۴ روز پیش
۱۴ شاکی برای مهندس تقلبی که سیکل داشت
14 شاکی برای مهندس تقلبی که سیکل داشتکلاهبردار حرفه ای که با جعل هویت و عنوان از شهروندان چهار استان کلاهبرداری کرده بود در اقدام هوشمندانه پلیس آگاهی خراسان جنوبی دستگیر شد.

۷۵ روز پیش
بازداشت فروشندگان سئوالات تقلبی امتحانات نهایی در پایتخت
بازداشت فروشندگان سئوالات تقلبی امتحانات نهایی در پایتختاجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
رئیس پلیس فتای تهران بزرگ از دستگیری سه کلاهبردار که با ادعای فروش سئوالات امتحانات نهایی اقدام به کلاهبرداری از دانش‌آموزان کرده بودند، خبر داد.

۷۸ روز پیش
بازداشت فروشندگان سوالات تقلبی امتحانات نهایی در تهران
بازداشت فروشندگان سوالات تقلبی امتحانات نهایی در تهرانرئیس پلیس فتای تهران بزرگ از دستگیری سه کلاهبردار که با ادعای فروش سوالات امتحانات نهایی اقدام به کلاهبرداری از دانش‌آموزان کرده بودند، خبر داد.

۷۸ روز پیش
کلاهبرداری میلیونی خواستگار قلابی در تلگرام
مهندس برجساز؛ این تصوری بود که دختران دمبخت از مردی داشتند که قرار بود به خواستگاری آنها برود اما این مرد در حقیقت کلاهبرداری بود که به چیزی جز سرکیسهکردن طعمههایش فکر نمیکرد.

۷۸ روز پیش
ناکامی جاعلان در فروش ملک
فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: اعضای باندی که با جعل سند قصد فروش ملکی خالی از سکنه به ارزش ۱۱۰ میلیارد ریال را داشتند، در عملیات کارآگاهان اداره جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی دستگیر شدند.

۷۹ روز پیش
کلاهبرداری با فروش سؤالات امتحان نهایی
کلاهبرداری با فروش سؤالات امتحان نهاییاجتماع > آموزش - علی‌اصغر محمدی:
در آستانه برگزاری امتحانات خرداد مدارس، شایعاتی مبنی بر فروش سؤالات امتحانی در فضای مجازی منتشر شد و این روزها به اوج رسیده است.

۷۹ روز پیش
کلاهبرداری با ترفند کمک به نیازمندان
در ماه مبارک رمضان شاهد افزایش فعالیت های خیرخواهانه به نفع ایتام، نیازمندان، زندانیان و... هستیم.

۷۹ روز پیش
۲۸۸ جشن گلریزان در ماه رمضان برگزار می‌شود
۲۸۸ جشن گلریزان در ماه رمضان برگزار می‌شوداجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
ماه رمضان سال‌جاری به منظور حمایت از زندانیان جرایم غیرعمد و غیرکلاهبرداری تعداد ۲۸۸ جشن گلریزان در سراسر کشور برگزار می‌شود.

۸۱ روز پیش
اعزام فوری به حج، بدون نوبت؛ شیوه جدید کلاهبرداران
اعزام فوری به حج، بدون نوبت؛ شیوه جدید کلاهبردارانمعاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی ناجا از دستگیری کلاهبرداران موسسه خیریه ای که به بهانه خرید و فروش فیش های حج از شهروندان اخاذی می کردند، خبرداد و به شهروندان توصیه کرد: جهت ثبت نام حج تمتع و عمره به دفاتر مورد تایید سازمان حج و زیادت مراجعه کنند.

۸۱ روز پیش
دستگیری کلاهبرداران یک موسسه خیریه
معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی ناجا از دستگیری کلاهبرداران موسسه خیریه ای که به بهانه خرید و فروش فیش های حج از شهروندان اخاذی می کرد، خبرداد و به شهروندان توصیه کرد: برای ثبت نام حج تمتع و عمره به دفاتر مورد تایید سازمان حج و زیادت مراجعه کنند.

۸۱ روز پیش
کلاهبردار پروژه های ساختمانی فردیس دستگیر شد
کلاهبردار پروژه های ساختمانی فردیس دستگیر شدفرمانده انتظامی شهرستان فردیس استان البرز گفت: کلاهبردار واحدهای آپارتمانی در این شهرستان دستگیر شد.

۸۳ روز پیش
کلاهبرداری ۳۰ میلیون تومانی یک زن با وعده های غیر اخلاقی
کلاهبرداری 30 میلیون تومانی یک زن با وعده های غیر اخلاقیرئیس پلیس فتای استان یزد از دستگیری زنی خبر داد که با وعده های غیر اخلاقی از مردان ۳۰۰ میلیون ریال کلاهبرداری کرده بود.

۸۷ روز پیش

صفحه ۳ از ۹ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2
3
4 5 6 7 8 9 صفحه بعد صفحه آخر