دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار جعل و کلاهبرداری
بازداشت مامور قلابی با ۵۵ فقره اخاذی در پاکدشت
بازداشت مامور قلابی با ۵۵ فقره اخاذی در پاکدشتفرمانده ویژه شرق استان تهران از دستگیری فردی که تحت عنوان مامور اقدام به اخاذی از شهروندان می کرد، در شهرستان پاکدشت خبر داد.

۶۷۹ روز پیش
متهم تخلف ۱.۴میلیارد تومانی بیمه ایران قبل از خروج از کشور دستگیر شد
متهم تخلف ۱.۴میلیارد تومانی بیمه ایران قبل از خروج از کشور دستگیر شدتخلفی در حدود یک میلیارد و چهارصد میلیون تومان، توسط واحدهای نظارتی شرکت سهامی بیمه ایران، کشف و فرد متخلف قبل از خروج از کشور، با همکاری مسئولان قضایی، ممنوع الخروج و سپس بازداشت شد.

۶۷۹ روز پیش
کلاهبرداری ۱۱ میلیارد تومانی از استاد دانشگاه
کلاهبرداری 11 میلیارد تومانی از استاد دانشگاهکلاهبرداری ۱۱ میلیارد تومانی از استاد دانشگاه |کلاهبرداری که با جعل عنوان فرمانده ارشد نظامی از یک استاد دانشگاه وچند تن دیگر بیش از ۱۱ میلیارد تومان کلاهبرداری کرده بود، با ردیابی‌های تخصصی کارآگاهان پلیس تهران به همراه همدستش شناسایی و دستگیر شد.

۶۸۰ روز پیش
کلاهبرداری ۱۰میلیاردی مأمور قلابی از استاد دانشگاه
کلاهبرداری ۱۰میلیاردی مأمور قلابی از استاد دانشگاهاجتماع > اجتماعی - « من از افسران عالی رتبه نظامی هستم و در دستگاه قضایی نفوذ زیادی دارم.» مرد شیاد با گفتن این حرف‌ها آنقدر خوب نقش خود را بازی کرد که حتی یکی از استادان دانشگاه هم فریب حرف‌هایش را خورد.

۶۸۰ روز پیش
کلاهبرداری ۱۰ میلیارد تومانی از استاد دانشگاه
کلاهبرداری 10 میلیارد تومانی از استاد دانشگاهدر پی شکایت یکی از استادان دانشگاه تهران دو متهم پرونده کلاهبرداری ۱۰میلیارد تومانی توسط پلیس آگاهی دستگیر شدند.

۶۸۰ روز پیش
کلاهبرداری میلیاردی در پوشش وکیل مدافع
کلاهبرداری میلیاردی در پوشش وکیل مدافعاجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
زنی جوان که با معرفی خود به عنوان وکیل، چهار میلیارد ریال از حساب بانکی یک شرکت خصوصی در مشهد برداشت کرده بود توسط پلیس آگاهی دستگیر شد.

۶۸۰ روز پیش
کلاهبرداری چهارصد میلیون تومانی در پوشش وکیل
کلاهبرداری چهارصد میلیون تومانی در پوشش وکیلزنی جوان که با معرفی خود به عنوان وکیل، چهار میلیارد ریال از حساب بانکی یک شرکت خصوصی در مشهد برداشت کرده بود توسط پلیس آگاهی دستگیر شد.

۶۸۰ روز پیش
کلاهبرداری فرمانده قلابی از استاد دانشگاه+عکس
کلاهبرداری فرمانده قلابی از استاد دانشگاه+عکسکلاهبردار میلیاردی که با عنوان فرمانده ارشد نظامی از یک استاد دانشگاه ۱۱ میلیارد تومان کلاهبرداری کرده بود، به همراه همدستش شناسایی و دستگیر شد.

۶۸۲ روز پیش
دستگیری دعانویس کلاهبردار در اشتهارد
دستگیری دعانویس کلاهبردار در اشتهاردفرمانده انتظامی شهرستان اشتهارد از دستگیری رمال و دعانویس قلابی و کلاهبردار در این شهرستان خبر داد.

۶۸۳ روز پیش
روش جالب یک کلاهبردار برای پرداخت خلافی با کارت بانکی بدون موجودی!
روش جالب یک کلاهبردار برای پرداخت خلافی با کارت بانکی بدون موجودی!سارق خلاقی که با شیوه و شگردی عجیب، خلافی خودروها را با کارت هدیه یک بانک خاص که فاقد موجودی بود پرداخت می‌کرد، دستگیر شد.

۶۸۳ روز پیش
کلاهبرداری ۱۱ میلیاردی از استاد دانشگاه تهران
کلاهبردار میلیاردی که با عنوان فرمانده ارشد نظامی از یک استاد دانشگاه ۱۱ میلیارد تومان کلاهبرداری کرده بود، به همراه همدستش شناسایی و دستگیر شد.

۶۸۳ روز پیش
کلاهبرداری که پلیس + ۱۰ را دور زد!
پرداخت خلافی خودرو با کارت‌های بانکی بدون موجودی شگردی بود که یک تبهکار برای سرکیسه کردن مردم و دور زدن پلیس +١٠ از آن استفاده می‌کرد.

۶۸۳ روز پیش
دستگیری کلاهبردار حرفه‌ای با لباس یگان ویژه
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان ایلام از دستگیری جاعل و کلاهبردار حرفه‌ای در لباس مامور یگان ویژه در پایانه مرزی مهران خبر داد.

۶۸۳ روز پیش
کلاهبرداری با هویت جعلی
کلاهبرداری با هویت جعلیسه مرد تبهکار که با جعل هویت از بانک‌ها دسته چک می‌گرفتند و با آن کلاهبرداری می‌کردند، در استان البرز دستگیر شدند.

۶۸۳ روز پیش
دستگیری اعضای باند جعل وکالتنامه برداشت‌های بانکی
دستگیری اعضای باند جعل وکالتنامه برداشت‌های بانکیدادستان عمومی و انقلاب کرج از دستگیری اعضای باند جعل وکالتنامه به منظور برداشت غیر قانونی ۱۱۰ میلیارد تومان از حساب یکی از بانک های کرج خبر داد.

۶۸۴ روز پیش
دستگیری اعضای باند جعل وکالت‌ نامه بانکی
دادستان عمومی و انقلاب کرج از دستگیری اعضای باند جعل وکالتنامه به منظور برداشت غیر قانونی ۱۱۰ میلیارد تومان از حساب یکی از بانک های کرج خبر داد.

۶۸۴ روز پیش
رمال قلابی چطور وارد خانه دختر جوان شد؟ | بلایی که پسر دانشجو سر دختر همکلاسی اش آورد
رمال قلابی چطور وارد خانه دختر جوان شد؟ | بلایی که پسر دانشجو سر دختر همکلاسی اش آوردرمال قلابی چطور وارد خانه دختر جوان شد؟ | دختر دانشجوی خرافاتی برای حل مشکلات زندگی دست به دامن پسر همکلاسی اش شد که مدعی بود رمال است و طلسم را می شکند! رمال قلابی با فریب دختر به خانه او و مادرش وارد شد و هر دورا بیهوش کرد...

۶۸۵ روز پیش
جعل شناسنامه برای فرار از اعدام
جعل شناسنامه برای فرار از اعداممرد اعدامی برای نجات از طناب دار شناسنامه‌اش را دستکاری کرد تا خود را ۱۶ساله نشان دهد. او در جلسه دادگاه، پرداخت ۴۰ میلیون تومان پول برای جعل شناسنامه را رد کرد و مدعی بی‌گناهی در جرم نگهداری روانگردان شیشه شد.

۶۸۵ روز پیش
دستکاری در شناسنامه برای فرار از اعدام
دستکاری در شناسنامه برای فرار از اعداماجتماع > اجتماعی - جوان قاچاقچی که از او حدود ۴ کیلو شیشه کشف شده است برای فرار از حکم اعدام شناسنامه‌ای تهیه کرد تا نشان دهد هنگام وقوع جرم زیر ۱۸ سال سن داشته اما هوشیاری قضات دادگاه دستش را رو کرد.

۶۸۵ روز پیش
کلاهبرداری از مسافران زیارتی در تبریز
کلاهبرداری از مسافران زیارتی در تبریزرئیس پلیس آگاهی آذربایجان شرقی از دستگیری اعضای باند کلاهبرداری خانوادگیتحت عنوان اعزام متقاضیان به سفرهای زیارتیخبر داد.

۶۸۶ روز پیش
کلاهبرداری تلفنی از ۷۰ نفر در قرچک +عکس
کلاهبرداری تلفنی از ۷۰ نفر در قرچک +عکسفرمانده انتظامی شرق استان تهران از دستگیری ۲ کلاهبردار حرفه ای تلفنی در قرچک خبر داد و افزود: تاکنون ۷۰ نفر مال باخته در این خصوص شناسایی شدند.

۶۸۶ روز پیش
فالگیر معروف دستگیر شد
فالگیر معروف دستگیر شدفرمانده انتظامی شهرستان اشکذر گفت: ماموران پلیس آگاهی این شهرستان، رمال و فالگیر معروفی را که از ۱۵ نفر از شهروندان ۸۰۰ میلیون ریال کلاهبرداری کرده بود دستگیر کردند.

۶۸۶ روز پیش
کلاهبرداری در انبار غله
کلاهبرداری در انبار غلهدادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خراسان شمالی از دستگیری فردی به اتهام کلاهبرداری از انبار غله این استان خبر داد.

۶۸۶ روز پیش
فریب کاربران با وعده حجم رایگان اینترنت
بدافزاری یافت شده که کاربران گوشی‌های هوشمند را با وعده اینترنت مجانی فریب می‌دهد و با ارسال پیامک جعلی، قربانی بعدی خود را پیدا می‌کند.

۶۸۶ روز پیش
۲ زن طعمه‌ای برای اخاذی‌های میلیونی سرهنگ قلابی
۲ زن طعمه‌ای برای اخاذی‌های میلیونی سرهنگ قلابیاجتماع > اجتماعی - مرد تبهکار برای اخاذی از مغازه‌داران و مسافرکش‌ها نقشه عجیبی داشت.

۶۸۷ روز پیش
کشف ویزاهای جعلی اربعین از جوان ۱۹ ساله
کشف ویزاهای جعلی اربعین از جوان ۱۹ سالهرییس کلانتری ۱۲۱ سلیمانیه روز جاری از کشف ویزاهای جعلی اربعین خبر داد.

۶۸۷ روز پیش
۲ نفر جاعل ویزا در مهران دستگیر شدند
۲ نفر جاعل ویزا در مهران دستگیر شدندرئیس پلیس آگاهی انتظامی استان ایلام با بیان اینکه زائران مراقب باشند که در دام کلاهبرداران گرفتار نشوند، گفت: دو نفر جاعل ویزا در مهران دستگیر شدند.

۶۸۸ روز پیش
دستگیری جاعلان ویزا در مهران
دستگیری جاعلان ویزا در مهرانرئیس پلیس آگاهی استان ایلام با بیان اینکه زائران مراقب باشند که در دام کلاهبرداران گرفتار نشوند، گفت: ۲ نفرجاعل ویزا در مهران دستگیر شدند.

۶۸۸ روز پیش
کلاهبرداری از مشاوران املاک به شیوه جدید
کلاهبرداری از مشاوران املاک به شیوه جدیدرئیس کلانتری ۱۲۲ دربند از روش جدید کلاهبرداری شخصی با هویت جعلی از مشاورین املاک شمال پایتخت خبر داد.

۶۸۸ روز پیش
اخاذ سرهنگ‌ نما را شناسایی کنید
اخاذ سرهنگ‌ نما را شناسایی کنید معاون مبارزه با سرقت‌های خاص پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری یک اخاذ سرهنگ‌نما در تهران خبر داد.

۶۸۸ روز پیش

صفحه ۵ از ۱۵ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4
5
6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 صفحه بعد صفحه آخر