دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار جعل و کلاهبرداری
کلاهبرداری از طریق سایت‌های دیوار و شیپور/ فروشندگان به هوش باشند
کلاهبرداری از طریق سایت‌های دیوار و شیپور/ فروشندگان به هوش باشندپلیس آگاهی از سوء استفاده برخی افراد از طریق سایت‌های دیوار و شیپور خبر داد و گفت: در این موارد، افراد شیاد خود را خریدار معرفی کرده و پس از مانورهای متقلبانه و جلب اعتماد فروشندگان ماهرانه اقدام به کلاهبرداری می‌کنند.

۷۹۳ روز پیش
کلاهبرداری ۱۴۰ میلیونی از طریق سایت دیوار
کلاهبرداری 140 میلیونی از طریق سایت دیوارفردی شیاد که از طریق سایت واسطه‌گر دیوار با ترفند فروش اتوبوس، یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال کلاهبرداری کرده بود، شناسایی و دستگیر شد.

۷۹۵ روز پیش
کلاهبرداری ۶۰۰ میلیون تومانی با پزهای سیار
رئیس پلیس فتای اصفهان گفت: کلاهبرداران با استفاده از پزهای سیار نسبت به کپی اطلاعات حساب اقدام و اطلاعات ۱۰۰ کارت را کپی کردند که با ورود پلیس تنها ۶۰۰ میلیون تومان برداشت کردند.

۷۹۵ روز پیش
کلاهبرداری افراد سودجو در «شیپور» و «دیوار»
معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی ناجا از سوء استفاده برخی افراد از طریق سایت های "دیوار" و "شیپور" خبر داد.

۷۹۵ روز پیش
رمال بخت‌بازکن ۱۸۵ میلیون به جیب زد
رمال بخت‌بازکن 185 میلیون به جیب زدمعاون اجتماعی فرمانده انتظامی اصفهان از کشف کلاهبرداری ۱۸۵ میلیونی و دستگیری رمال «بخت بازکن» در کلانشهر فرهنگی اصفهان خبر داد.

۷۹۷ روز پیش
پلیس قلابی در هرمزگان به دام افتاد
پلیس قلابی در هرمزگان به دام افتادفرمانده نیروی انتظامی استان هرمزگان از دستگیری سرگرد قلابی و کلاهبردار «مامورنما» توسط پلیس استان خبر داد.

۷۹۷ روز پیش
دام روانپزشک قلابی برای خانواده اعدامی‌ها
دام روانپزشک قلابی برای خانواده اعدامی‌هااجتماع > اجتماعی - زن میانسال خود را روانپزشک و خیّر جا می‌زد و با شناسایی خانواده‌ محکومین به قصاص، به بهانه گرفتن رضایت خانواده مقتول دست به کلاهبرداری می‌زد.

۸۰۰ روز پیش
دام روانپزشک قلابی برای محکومان به قصاص
کارمند زن آژانس هواپیمایی با جا زدن خود به جای روانپزشک و نیکوکار، از خانواده زندانیان محکوم به قصاص کلاهبرداری می‌کرد. او به بهانه این‌که می‌تواند با خانواده مقتولان گفت‌وگو و رضایت آنها را جلب کند، دست به این کلاهبرداری ‌های سریالی می‌زد.

۸۰۰ روز پیش
سوء استفاده از نا‌آگاهی کاربران بانکی
سوء استفاده از نا‌آگاهی کاربران بانکیمدتی است کلاهبرداران اینترنتی از ساده‌لوحی و طمع‌ کاربران سوءاستفاده کرده و با عناوین مختلف آنها را در دام خود گرفتار و مقاصد شوم خود را پیاده می‌کنند، بنابراین دقت و هوشیاری مهم‌ترین روش برای مهار و خنثی کردن طرح‌های کلاهبرداری است.

۸۰۱ روز پیش
بازار داغ جرایم نخ‌نما
بازار داغ جرایم نخ‌نماطمع، مهم‌ترین دلیلی است که باعث گرفتار شدن در دام کلاهبردارها و سارقان می‌شود. آنها افرادی باهوش و زیرک نیستند، بلکه از ساده‌انگاری مالباخته‌ها بهره می‌برند. شگردهای آنها نخ‌نما شده و بسیار ابتدایی است. برخی مدعی هستند می‌توانند با مالیدن مایعی خاص، کاغذهای باطله را به دلار تبدیل کنند.

۸۰۲ روز پیش
بازداشت فردی که مدعی نفوذ در دستگاه قضایی بود
بازداشت فردی که مدعی نفوذ در دستگاه قضایی بودمعاون قضایی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان گفت: پس از شکایت دو نفر از زندانیان شهرستان رودان از فردی مدعی نفوذ در دستگاه قضایی با کار دقیق اطلاعاتی این فرد شناسایی و دستگیر شد.

۸۰۲ روز پیش
مدیر شهرداری، کلاهبردار بود +عکس
مدیر شهرداری، کلاهبردار بود +عکسمرد کلاهبردار که خود را مدیر شهرداری معرفی و به بهانه فروش خودرو کلاهبرداری می کرد، شناسایی و دستگیر شد.

۸۰۳ روز پیش
دستگیری یک کلاهبردار در پوشش کارمند شهرداری
پلیس آگاهی تهران بزرگ از شناسایی و دستگیری فردی که با معرفی خود به عنوان یکی از مدیران شهرداری و به بهانه فروش مجوز طرح ترافیک و شرکت در مزایده خودروهای شهرداری از شهروندان کلاهبرداری می کرد، خبر داد.

۸۰۳ روز پیش
کلاهبرداری با ادعای وابستگی به مقام های ارشد نظام
کلاهبرداری با ادعای وابستگی به مقام های ارشد نظامفردی که با ادعای دروغین مبنی بر اخذ تسهیلات ۵۰۰ میلیونی ویژه، اقدام به کلاهبرداری از شهروندی در مشهد می کرد دستگیر شد.

۸۰۵ روز پیش
عاقبت آشنایی در سایت همسریابی | نقشه دندان‌پزشک قلابی برای زن ثروتمند
عاقبت آشنایی در سایت همسریابی | نقشه دندان‌پزشک قلابی برای زن ثروتمندعاقبت آشنایی در سایت همسریابی | مرد کلاه بردار پس از آشنایی و ازدواج با زن ثروتمند در سایت همسریابی، با نقشه قبلی ماشین زن ثروتمند را دزدید و پس از پنهان شدن از دست زن، اقدام به فروش ماشین زن ثروتمند کرد.

۸۰۵ روز پیش
زن آزراسوار در دام دندانپزشک قلابی
زن آزراسوار در دام دندانپزشک قلابیاجتماع > اجتماعی - زن جوان آنقدر صفحه حوادث روزنامه‌ها را خوانده بود که تصور می‌کرد کسی نمی‌تواند سر او کلاه بگذارد، غافل از اینکه دندانپزشکی که به او قول ازدواج داده بود جوانی دیپلمه بود که نقشه شومی در سر داشت.

۸۰۵ روز پیش
انهدام باند کارچاق‌کنی با جعل عنوان وکیل در کرمان
انهدام باند کارچاق‌کنی با جعل عنوان وکیل در کرماندادستان عمومی و انقلاب کرمان از دستگیری سه نفر از اعضای باند کارچاق کنی در سطح استان کرمان خبر داد که با جعل عنوان وکیل و وعده و وعید به افراد میلیاردها ریال کلاهبرداری کرده اند.

۸۰۶ روز پیش
دام مرد هزارچهره برای زنان
دام مرد هزارچهره برای زنانحامد ۳۷ ساله است. او سه بار به اتهام سرقت، کلاهبرداری و صدور چک بی‌محل بازداشت شده و به زندان افتاده است. چندی پیش که از زندان آزاد شد، شیوه جرایمش را تغییر داد. این بار با حضور در شبکه اجتماعی لاین وتلگرام با زنان طرح دوستی می‌ریخت و بعد از آن که اعتماد این افراد را به خودش جلب می‌کرد، مدعی می‌شد از مشاوران شهرداری‌های تهران است، درمراجع قضایی نفوذ دارد و می‌تواند مشکلات افراد را حل کند. او حتی وانمود می‌کرد سهمیه خودروهای مدل بالا دارد و اگر بخواهند با قیمت پایین این خودروها را می‌فروشد.

۸۰۷ روز پیش
با این ۱۰ نکته خواستگار قلابی را بشناسید
با این ۱۰ نکته خواستگار قلابی را بشناسیدکلاهبردار حرفه‌ای در آخرین اقدام‌های تبهکارانه اش، با زنان جوان طرح دوستی می‌ریخت و ضمن دادن وعده ازدواج و یا حتی رمالی و دعانویسی از آنان کلاهبرداری می کرد. این مرد هزار چهره به بهانه ورد خواندن بر روی طلا‌های زنان اقدام به سرقت آن‌ها می‌کرد.

۸۱۰ روز پیش
ادعاها در فضای مجازی درباره دسترسی به سوالات کنکور سراسری کلاهبرداری است
ادعاها در فضای مجازی درباره دسترسی به سوالات کنکور سراسری کلاهبرداری استاجتماع > آموزش - همشهری آنلاین:
سازمان سنجش آموزش کشور درباره تبلیغات در فضاهای مجازی و شبکه‌های اجتماعی افراد و مؤسسات سودجو و کلاهبردار با ادعای واهی دسترسی به سؤالات آزمون سراسری و یا ارتباط با طراحان هشدار داد.

۸۱۱ روز پیش
کلاهبرداری میلیونی در بنگاه کاغذی!
رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری مردی که با اجاره مغازه رنگ فروشی به شکل غیرقانونی آن را تبدیل به بنگاه املاک کرده و از شهروندان کلاهبرداری کرده بود، خبر داد.

۸۱۱ روز پیش
توطئه میلیونی در بنگاه املاک/ متهم کلاهبردار دستگیر شد
توطئه میلیونی در بنگاه املاک/ متهم کلاهبردار دستگیر شدمتهم به کلاهبرداری که در پوشش مشاور املاک در شرق تهران اقدام به کلاهبرداری های میلیونی می کرد در جریان تحقیقات کاراگاهان پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ شناسایی و دستگیر شد.

۸۱۲ روز پیش
آشپزی در مجالس عزا و عروسی شیوه جدید کلاهبرداری
آشپزی در مجالس عزا و عروسی شیوه جدید کلاهبرداریجانشین رئیس پلیس استان کرمانشاه از کشف کلاهبرداری دو میلیارد ریالی توسط پلیس کنگاور خبر داد و گفت: متهم به بهانه خرید برای آشپزی مجالس عروسی و عزا از هفت واحد صنفی کلاهبرداری کرده است.

۸۱۲ روز پیش
پسر عاشق پیشه قربانی ارسال شارژ اشتباهی
پسر عاشق پیشه قربانی ارسال شارژ اشتباهیارسال شارژ اشتباهی و دوستی با دختر دانشجو، پسر جوان را قربانی کلاهبرداری و آدم‌ ربایی کرد. ایست بازرسی بسیج، پسر جوان را از دست آدم‌ ربایان نجات داد.

۸۱۵ روز پیش
دستگیری کلاهبردار ۶ میلیاردی در بروجرد
فرمانده انتظامی لرستان از دستگیری کلاهبردار ۶ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریالی در بروجرد خبر داد.

۸۲۲ روز پیش
فروش سکه‌های جعلی از طریق پیامک
فروش سکه‌های جعلی از طریق پیامکرئیس پلیس آگاهی استان قم از دستگیری سه کلاهبردار حرفه‌ای خبر داد و گفت: متهمان از طریق ارسال پیامک به افراد متعدد و با ارائه سکه‌های طلای جعلی یک میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بودند.

۸۲۲ روز پیش
کلاهبرداری از زنان سالخورده با ترفند کمک به نیازمندان
کلاهبرداری از زنان سالخورده با ترفند کمک به نیازمنداناعضای باند چهار نفره‌ای که به بهانه کمک به نیازمندان بیش از یک میلیارد ریال از زنان سالخورده کلاهبرداری کرده بودند طی چهار عملیات ضربتی توسط کارآگاهان پلیس آگاهی استان شناسایی و دستگیر شدند.

۸۲۲ روز پیش
پیمانکار سر شریکش را کلاه گذاشت
پیمانکار سر شریکش را کلاه گذاشتفرمانده انتظامی استان لرستان از کشف کلاهبرداری به ارزش ۸ میلیارد ریال در خرم آباد خبر داد.

۸۲۴ روز پیش
صف زندانیان جرایم غیرعمد کوتاه نمی‌شود
صف زندانیان جرایم غیرعمد کوتاه نمی‌شوداجتماع > اجتماعی - مهدیه تقوی راد:
۱۰هزار زندانی جرایم غیرعمد غیرکلاهبرداری در سال‌جاری آزاد می‌شوند.

۸۲۵ روز پیش
کلاهبرداری با ترفند فروش غرفه‌های نمایشگاهی در تهران
کلاهبرداری با ترفند فروش غرفه‌های نمایشگاهی در تهرانمعاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی ناجا گفت: اعضای باندی که به بهانه فروش غرفه‌های نمایشگاهی با جعل اوراق، از شهروندان کلاهبرداری کرده بود توسط کارآگاهان پلیس دستگیر شدند.

۸۲۵ روز پیش

صفحه ۸ از ۱۵ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7
8
9 10 11 12 13 14 15 صفحه بعد صفحه آخر