سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار جعل و کلاهبرداری
کارگاه چاپ اسکناس در ملارد لو رفت
کارگاه چاپ اسکناس در ملارد لو رفتفرمانده انتظامی شهرستان ملارد از دستگیری جاعل حرفه‌ای اسکناس در این شهرستان خبر داد.

۵۱۹ روز پیش
دستگیری کلاهبردار حرفه‌ای در خرم آباد
دستگیری کلاهبردار حرفه‌ای در خرم آبادرئیس پلیس آگاهی لرستان، از کشف یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال کلاهبرداری در خرم آباد خبر داد.

۵۱۹ روز پیش
کلاهبرداری یک میلیارد و ۲۰۰ میلیونی پزشک قلابی
کلاهبرداری یک میلیارد و ۲۰۰ میلیونی پزشک قلابیرئیس پلیس آگاهی استان قم گفت: با تلاش مأموران آگاهی استان قم فردی که با جعل عنوان پزشک متخصص قلب از یک دندانپزشک یک میلیارد و ۲۰۰میلیون ریال کلاهبرداری کرده بود، دستگیر شد.

۵۲۱ روز پیش
کلاهبرداری با اجاره ویلاهای خیالی
کلاهبرداری با اجاره ویلاهای خیالیمردی که به بهانه اجاره ویلای یکروزه برای برگزاری مراسم جشن و افطاری از مردم در سایت اینترنتی کلاهبرداری می‌کرد، بازداشت شد.

۵۲۱ روز پیش
هشدار جامعه گردشگری الکترونیکی ایران درخصوص کلاهبرداری‌های اینترنتی
هشدار جامعه گردشگری الکترونیکی ایران درخصوص کلاهبرداری‌های اینترنتی اجتماع > سفر - رئیس جامعه گردشگری الکترونیکی ایران در آستانه سفرهای تابستانی به گردشگران و مسافران هشدار داد که هرگز به ایمیل‌هایی که تبلیغات وسوسه‌انگیز و ارزان‌قیمت برای سفر را ترویج می‌کنند، توجه نکنند.

۵۲۱ روز پیش
کلاهبرداری با ادعای نفوذ در دستگاه قضایی
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پاکدشت از مردم خواست کلاهبردار حرفه ای را شناسایی کنند.

۵۲۴ روز پیش
کلاهبرداری هزار سکه‌ای بازرس قلابی
کلاهبرداری هزار سکه‌ای بازرس قلابیدادستان عمومی و انقلاب شهرستان پاکدشت گفت: بازرس قلابی که مدعی نفوذ در نهادهای دولتی بود در پاکدشت شناسایی و دستگیر شد.

۵۲۴ روز پیش
اتفاق عجیب : کلاهبرداری با نام قهرمانان کاراته!
اتفاق عجیب : کلاهبرداری با نام قهرمانان کاراته!کلاهبرداران اینبار برای پیش بردن نقشه های شیادانه خود از نام کاراته کاها استفاده کردند.

۵۲۴ روز پیش
فرزند قلابی مقام ارشد نظامی کشور بازداشت شد
رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری مرد جوانی که با معرفی خود به عنوان فرزند یکی از مسئولان ارشد نظامی کشور اقدام به کلاهبرداری از شهروندان با بهانه‌های مختلف کرده بود، خبر داد.

۵۲۵ روز پیش
وسوسه خودروهای لوکس برای فریب زنان
وسوسه خودروهای لوکس برای فریب زنانرئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی از دستگیری متهمی خبر داد که با وعده ازدواج و خرید خودروهای لوکس از زنان و دختران تهرانی کلاهبرداری می‌کرد. تحقیقات از متهم دستگیر شده، آغاز شده است.

۵۲۵ روز پیش
کلاهبرداری میلیاردی پسر سردار قلابی از دختران +عکس
کلاهبرداری میلیاردی پسر سردار قلابی از دختران +عکسپسر ۲۶ ساله که با تاسیس شرکت قلابی و معرفی خود به عنوان پسر یکی از سرداران معروف از دختران دم بخت میلیاردی کلاهبرداری کرده بود، شناسایی و دستگیر شد.

۵۲۵ روز پیش
اخاذی توسط ماموران قلابی مالیاتی
دادستانی انتظامی مالیاتی به مودیان مالیاتی و صاحبان مشاغل سراسر کشور در خصوص احتمال کلاهبرداری و سودجویی به انحای مختلف هشدار داد.

۵۲۶ روز پیش
مرد هزار چهره به ایستگاه آخر رسید +عکس
مرد هزار چهره به ایستگاه آخر رسید +عکسمرد هزار چهره که با ادعای ارتباط با سازمان‌ها و نهاد‌های دولتی اقدام به کلاهبرداری می‌کرد، در شهرستان مراغه شناسایی و بازداشت شد.

۵۲۷ روز پیش
کلاهبرداری اینترنتی از طریق سایت همسریابی
کلاهبرداری اینترنتی از طریق سایت همسریابیرئیس‌پلیس فتای استان فارس گفت: با تلاش مأموران پلیس فتای استان فارس فردی که با استفاده از فضای مجازی اقدام به کلاهبرداری مالی می‌کرد، شناسایی شد.

۵۲۷ روز پیش
مصادره اموال پیرزن شگرد کلاهبردار بود
مصادره اموال پیرزن شگرد کلاهبردار بودفرمانده انتظامی استان البرز از دستگیری سرایدار یک پیرزن تنها که با ادعای کمک به عدم مصادره املاکش از وی ۱۵۰ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود خبر داد.

۵۲۸ روز پیش
کشف زمین‌خواری ۲ هزار میلیارد تومانی در فارس
کشف زمین‌خواری ۲ هزار میلیارد تومانی در فارس اجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
فرمانده انتظامی استان فارس از دستگیری چهار نفر متهم و کشف یک فقره زمین خواری به ارزش ۲ هزار میلیارد تومانی در شهرستان بوانات خبر داد.

۵۲۹ روز پیش
۳۰۰ زن و مرد در دام رمال های حرفه ای
رمالان دوره گرد که به بهانه پیشگویی آینده، از دست کم ۳۰۰ زن ومرد کلاهبرداری کرده بودند، با ردیابی‌های مأموران پلیس دستگیر شدند.

۵۳۱ روز پیش
کلاهبرداری تلفنی به اسم برنامه «دورهمی»
پلیس فارس نسبت به رواج کلاهبرداری تلفنی به بهانه تماس از برنامه دورهمی به مردم هشدار داد.

۵۳۱ روز پیش
کلاهبرداری با عتیقه های جعلی
کلاهبرداری با عتیقه های جعلیفرمانده انتظامی استان قزوین از دستگیری و انهدام باند کلاهبرداری با عتیقه جات تقلبی در شهرستان بوئین زهرا خبر داد.

۵۳۳ روز پیش
آخرین وضعیت پرونده کلاهبرداری میلیاردی فروش خودرو
آخرین وضعیت پرونده کلاهبرداری میلیاردی فروش خودرودادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان و بلوچستان گفت: نسبت به شکایات مطرح شده در پرونده کلاهبرداری میلیاردی فروش خودرو در این استان تا یک ماه دیگر تعیین تکلیف و پرونده به مرحله نهایی می‎رسد.

۵۳۴ روز پیش
۱۴ شاکی برای مهندس تقلبی که سیکل داشت
14 شاکی برای مهندس تقلبی که سیکل داشتکلاهبردار حرفه ای که با جعل هویت و عنوان از شهروندان چهار استان کلاهبرداری کرده بود در اقدام هوشمندانه پلیس آگاهی خراسان جنوبی دستگیر شد.

۵۳۵ روز پیش
بازداشت فروشندگان سئوالات تقلبی امتحانات نهایی در پایتخت
بازداشت فروشندگان سئوالات تقلبی امتحانات نهایی در پایتختاجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
رئیس پلیس فتای تهران بزرگ از دستگیری سه کلاهبردار که با ادعای فروش سئوالات امتحانات نهایی اقدام به کلاهبرداری از دانش‌آموزان کرده بودند، خبر داد.

۵۳۸ روز پیش
بازداشت فروشندگان سوالات تقلبی امتحانات نهایی در تهران
بازداشت فروشندگان سوالات تقلبی امتحانات نهایی در تهرانرئیس پلیس فتای تهران بزرگ از دستگیری سه کلاهبردار که با ادعای فروش سوالات امتحانات نهایی اقدام به کلاهبرداری از دانش‌آموزان کرده بودند، خبر داد.

۵۳۸ روز پیش
کلاهبرداری میلیونی خواستگار قلابی در تلگرام
مهندس برجساز؛ این تصوری بود که دختران دمبخت از مردی داشتند که قرار بود به خواستگاری آنها برود اما این مرد در حقیقت کلاهبرداری بود که به چیزی جز سرکیسهکردن طعمههایش فکر نمیکرد.

۵۳۸ روز پیش
ناکامی جاعلان در فروش ملک ۱۱ میلیارد تومانی
ناکامی جاعلان در فروش ملک ۱۱ میلیارد تومانیفرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: اعضای باندی که با جعل سند، قصد فروش ملکی خالی از سکنه به ارزش ۱۱۰ میلیارد ریال را داشتند در عملیات کارآگاهان پلیس آگاهی این فرماندهی دستگیر شدند.

۵۳۸ روز پیش
ناکامی جاعلان در فروش ملک
فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: اعضای باندی که با جعل سند قصد فروش ملکی خالی از سکنه به ارزش ۱۱۰ میلیارد ریال را داشتند، در عملیات کارآگاهان اداره جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی دستگیر شدند.

۵۳۹ روز پیش
کلاهبرداری با فروش سؤالات امتحان نهایی
کلاهبرداری با فروش سؤالات امتحان نهاییاجتماع > آموزش - علی‌اصغر محمدی:
در آستانه برگزاری امتحانات خرداد مدارس، شایعاتی مبنی بر فروش سؤالات امتحانی در فضای مجازی منتشر شد و این روزها به اوج رسیده است.

۵۳۹ روز پیش
کلاهبرداری با ترفند کمک به نیازمندان
در ماه مبارک رمضان شاهد افزایش فعالیت های خیرخواهانه به نفع ایتام، نیازمندان، زندانیان و... هستیم.

۵۳۹ روز پیش
محاکمه طلافروش قلابی به اتهام فریب و آزار ۶ زن
محاکمه طلافروش قلابی به اتهام فریب و آزار 6 زنطلافروش قلابی که به بهانه ازدواج، شش زن را فریب داده و سه نفر از آنها را مورد آزار و اذیت قرار داده است در مجموع به ۴۱سال حبس محکوم شد.

۵۴۰ روز پیش
۲۸۸ جشن گلریزان در ماه رمضان برگزار می‌شود
۲۸۸ جشن گلریزان در ماه رمضان برگزار می‌شوداجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
ماه رمضان سال‌جاری به منظور حمایت از زندانیان جرایم غیرعمد و غیرکلاهبرداری تعداد ۲۸۸ جشن گلریزان در سراسر کشور برگزار می‌شود.

۵۴۱ روز پیش

صفحه ۹ از ۱۵ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8
9
10 11 12 13 14 15 صفحه بعد صفحه آخر