سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
خلاصه مستند قتل اهورا + فیلم | ناگفته های شاهدان از شکنجه اهورا توسط قاتل
خلاصه مستند قتل اهورا + فیلم | ناگفته های شاهدان از شکنجه اهورا توسط قاتلخلاصه مستند قتل اهورا + فیلم | ماجرای اهورا کودک دوساله رشتی که چندی پیش به دست همسر صیغه ای مادرش پس از تجاوز جنسی به قتل رسید، زوایای پنهانی دارد که در مستند اهورا به برخی از آنها پرداخته شده است. در این فیلم پدر و مادر اهورا و برخی شاهدان عینی درباره نحوه مرگ اهورا سخن می گویند. خلاصه مستند قتل اهورا را در ادامه ببینید.

۱۶ ساعت پیش
دختر اصفهانی قبل از خودکشی، خودزنی کرده بود | تصاویر وحشتناک موبایل دو دختر اصفهانی +عکس
دختر اصفهانی قبل از خودکشی، خودزنی کرده بود | تصاویر وحشتناک موبایل دو دختر اصفهانی +عکسدختر اصفهانی قبل از خودکشی، خودزنی کرده بود +عکس | دختر اصفهانی کشته شده در ماجرای نهنگ آبی اصفهان، به شدت تحت تاثیر چالش های اینترنتی بوده و پیش از خودکشی، خودزنی کرده بوده است. رئیس پلیس آگاهی اصفهان با اعلام این موضوع از کشف تصاویر وحشتناک در موبایل دو دختر اصفهانی ماجرای نهنگ آبی خبر داد.

۱۶ ساعت پیش
دو دختر اصفهانی قبل از خودکشی چه گفتند؟ | جزییات اولین خودکشی با نهنگ آبی در ایران
دو دختر اصفهانی قبل از خودکشی چه گفتند؟ | جزییات اولین خودکشی با نهنگ آبی در ایراندو دختر اصفهانی قبل از خودکشی چه گفتند؟ | دو دختر اصفهانی در آخرین مکالمات خود که پیش از خودکشی ضبط کردند، علت خودکشی را بازی نهنگ آبی عنوان می کنند. آنها در بخشی از پیام خود، با پدر و مادرشان خداحافظی می کنند...

۱۶ ساعت پیش
خودکشی پس از قتل عاشق سمج
آخرین روزهای پرکار اسفندماه که باید بیشتر پرونده‌ها تعیین تکلیف می‌شدند و سر و سامانی به آن‌ها می‌دادم، پرونده دیگری به دایره فقدانی ارجاع شد که دختر 28 ساله‌ای به نام «لیلی» از ظهر روز گذشته از خانه خارج شده و دیگر به خانه برنگشته‌است.

۱۶ ساعت پیش
قتل پسردایی‌ به‌ خاطر هزینه جوجه‌کباب
پسر جوانی که متهم است با پسردایی‌اش به‌خاطر هزینه جوجه‌کباب درگیر شده و او را به قتل رسانده، در جلسه محاکمه‌اش جزئیات درگیری را تشریح کرد و گفت دعوا به خاطر یک اختلاف خانوادگی قدیمی بود.

۱۶ ساعت پیش
چالش نهنگ آبی چیست؟ | مراحل نهنگ آبی چطور به خودکشی 130 نفر ختم شده؟ | جزییات بازی نهنگ آبی
چالش نهنگ آبی چیست؟ | مراحل نهنگ آبی چطور به خودکشی 130 نفر ختم شده؟ | جزییات بازی نهنگ آبیبازی نهنگ آبی چیست؟ | نهنگ آبی یک بازی اینترنتی است که در آن کاربر 50 مرحله طی می کند تا به مرحله آخر یعنی خودکشی برسد! مراحل بازی نهنگ آبی از کشیدن یک نهنگ روی بدن شروع شده، و پس از چند مرحله خودزنی، به مرحله آخر (خودکشی) می رسد. کاربر باید در مراحل بازی نهنگ آبی، از خودش عکس سلفی بگیرد و خودزنی را ثابت کند! جزییات نهنگ آبی را در اداغمه بخوانید

۱۶ ساعت پیش
محدودیت گردشگری در پاسارگاد
محدودیت گردشگری در پاسارگاداجتماع > سفر - با نزدیک شدن به هفتم آبان ماه محدودیت‌ها برای ورود گردشگران و علاقه‌مندان به این روز در پاسارگاد افزایش یافت. هفتم آبان روزی است که برخی از علاقه‌مندان تاریخ ایران باستان آن را روز کوروش نامیده‌اند.

۱۶ ساعت پیش
حکایت مشت یک قلچماق پهلوان پنبه
حکایت مشت یک قلچماق پهلوان پنبه اجتماع > اجتماعی - مهدیا گل‌محمدی:
پاندول ساعت دیواری ۴ سالی می‌شد که از حرکت ایستاده بود، خانه اما با تمام محتویاتش ‌پاندول‌وار داشت به عقب و جلو لمبر می‌خورد.

۱۶ ساعت پیش
ادامه به‌کار پس از اخراج شدن
ادامه به‌کار پس از اخراج شدناجتماع > اجتماعی - لندن> زنی در انگلستان پس از اینکه اخراج شده نیز بدون حقوق هر روز کارش را انجام می‌دهد.

۱۶ ساعت پیش
خارج کردن توده 4 کیلوگرمی از شکم زن 42 ساله
خارج کردن توده 4 کیلوگرمی از شکم زن 42 سالهمدیر گروه زنان و زایمان دانشگاه علوم پزشکی بابل گفت: توده 4 کیلوگرمی از شکم زن 42 ساله آملی در بیمارستان روحانی بابل خارج شد.

۱۶ ساعت پیش
/ لیست اخبار حوادث طبیعی
زلزله ۴.۲ ریشتری در سیستان و بلوچستان
زمین‌لرزه‌ای به بزرگای ۴.۲ در مقیاس امواج درونی زمین، امروز حوالی «بزمان» در استان سیستان و بلوچستان را لرزاند.

۹ روز پیش
زلزله در خراسان شمالی
زلزله ای با قدرت ۳.۷ ریشتر شامگاه سه شنبه حوالی حصارگرمخان در خراسان شمالی را لرزاند.

۱۲ روز پیش
شدت توفان درخت را نابود کرد
شدت توفان درخت را نابود کردشدت وزش توفان باعث شد تا تنه قطور یک درخت از نزدیک ریشه بشکند.

۱۲ روز پیش
جاجرم لرزید
زلزله‌ای باقدرت ۳.۳ریشتر، جاجرم در خراسان شمالی را لرزاند.

۱۲ روز پیش
سقوط مرگبار یک خانواده به دهانه آتشفشان + عکس
سقوط مرگبار یک خانواده به دهانه آتشفشان + عکسزوج جوان تلاش کردند جان پسر ۱۱ ساله‌شان را که در دهانه آتشفشانی با گرمای ۱۰۰۰ درجه گرفتار شده بود نجات دهند که خود نیز به کام مرگ رفتند.

۳۷ روز پیش
۲ زلزله، خراسان شمالی را لرزاند
دو زلزله به فاصله از سه دقیقه امروز روستای یکه سعود در استان خراسان شمالی را لرزاند.

۳۷ روز پیش
سیمین شهر لرزید
زلزله ای به بزرگی ۳.۳ ریشتر سیمین شهر در استان گلستان را لرزاند.

۳۷ روز پیش
تلف شدن ۱۰۰ رأس دام در گچساران بر اثر صاعقه
بخشدار مرکزی گچساران گفت: برخورد صاعقه در روستای آبچیرک این شهرستان در جنوب استان کهگیلویه بویراحمد سبب تلف شدن ۱۰۰ رأس دام شد.

۳۷ روز پیش
دو روز پس از سیل لنگرود
دو روز پس از سیل لنگرود دو روز از بارش شدید باران و جاری شدن سیل در بعضی از مناطق شرق گیلان گذشته؛باران تابستانی اما ویرانگری که از اولین ساعات جمعه هفدهم شهریور آغاز شد و بی‌وقفه بارید و ساکنان دو روستای «دیوشل» و «تالش محله» لنگرود که بیشترین صدمه را از این سیل دیدند، با مشکلات زیادی روبه‌رو کرد.

۴۱ روز پیش
«ایرما» با فلوریدا چه کرد؟
«ایرما» با فلوریدا چه کرد؟ توفان دریایی ایرما، همراه با بادهایی به سرعت دویست و ده کیلومتر در ساعت دو روز قبل جنوب ایالت فلوریدا را فرا گرفت وبخش بزرگی از میامی را زیر آب برد.

۴۱ روز پیش
فلوریدا پیش از رسیدن «ایرما»
فلوریدا پیش از رسیدن «ایرما» با نزدیک شدن طوفان «ایرما» به جزیره کوبا و ایالت فلوریدای آمریکا، پنج میلیون و ۶۰۰ هزار نفر از مناطق در معرض خطر تخلیه شدند.

۴۲ روز پیش
بزرگترین عملیات تخلیه تاریخ امریکا
بزرگترین عملیات تخلیه تاریخ امریکا رسانه‌های محلی آمریکا اعلام کردند در حالی که طوفان مهیب ایرما همزمان با نزدیک شدن به سواحل فلوریدا قدرت بیشتری گرفته، حدود شش میلیون و ۳۰۰ هزار نفر از ساکنان این ایالت هشدار تخلیه دریافت کرده‌اند؛ این بزرگترین عملیات تخلیه در تاریخ امریکا به شمار می رود.

۴۲ روز پیش
پارکینگ، نیسان را بلعید
فروکش کردن کف پارکینگ مسکونی در میدان نامجو، فرو رفتن وانت نیسان را با بار برنج در گودال ایجاد شده، رقم زد.

۴۲ روز پیش
تصاویری از خسارات سیل در لنگرود
تصاویری از خسارات سیل در لنگرود بارش باران شدید در گیلان باعث جاری شدن سیل در مناطقی از لاهیجان و لنگرود شد. دو روستای تالش محله و دیو شل بیشترین خسارت از سیل را متحمل شدند.

۴۲ روز پیش
زلزله ۳/۴ ریشتری کاشمر را لرزاند
دقایقی قبل زلزله ای به بزرگی ۳/۴ ریشتر شهرستان کاشمر در استان خراسان رضوی را لرزاند.

۴۲ روز پیش
تلاش مردی برای اندازه‌گیری سرعت توفان &#۱۷۱;ایرما&#۱۸۷; +فیلم
توفان ایرما که تاکنون ۲۵ نفر را کشته است به جنوب فلوریدا رسیده است و در آستانه رسیدن به مناطق داخلی این ایالت قدرتمندتر شده، شدت آن به چهار و سرعت بادهای بی‌وقفه آن به حداکثر ۲۱۵ کیلومتر بر ساعت رسیده است.

۴۲ روز پیش
مهمانان وحشتزده هتل میامی +عکس
مهمانان وحشتزده هتل میامی +عکسدر حالی که ساکنان فلوریدا از ترس توفان ایرما پناه می‌گیرند دو طوطی خود را به پشت پنجره طبقه ۲۲ هتلی رساندند و آنجا پناه گرفتند.

۴۲ روز پیش
سیل گیلان را به هم ریخت + عکس
سیل گیلان را به هم ریخت + عکساستاندار گیلان میزان خسارات سیل دو روز گذشته در استان گیلان را میلیاردی اعلام کرد و از ادامه خدمات رسانی به امدادگران تا عادی شدن شرایط خبر داد.

۴۲ روز پیش
سیل گیلان را به هم ریخت + عکس
استاندار گیلان میزان خسارات سیل دو روز گذشته در استان گیلان را میلیاردی اعلام کرد و از ادامه خدمات رسانی به امدادگران تا عادی شدن شرایط خبر داد.

۴۲ روز پیش
توفان ایرما به فلوریدا رسید/ سیل و ویرانی بیشتر در راه است
توفان ایرما به فلوریدا رسید/ سیل و ویرانی بیشتر در راه استچشم ایرما اکنون به فلوریدا رسیده و این توفند ( تندباد دریایی) در آستانه رسیدن به مناطق داخلی این ایالت قدرتمندتر شده، شدت آن به چهار و سرعت بادهای بی‌وقفه آن به حداکثر ۲۰۹ کیلومتر بر ساعت رسیده است.

۴۲ روز پیش
تلاش مردی برای اندازه‌گیری سرعت توفان &#۱۷۱;ایرما&#۱۸۷; +فیلم
تلاش مردی برای اندازه‌گیری سرعت توفان «ایرما» +فیلمتوفان ایرما که تاکنون ۲۵ نفر را کشته است به جنوب فلوریدا رسیده است و در آستانه رسیدن به مناطق داخلی این ایالت قدرتمندتر شده، شدت آن به چهار و سرعت بادهای بی‌وقفه آن به حداکثر ۲۱۵ کیلومتر بر ساعت رسیده است.

۴۲ روز پیش
زلزله، تنگ ارم دشتستان را لرزاند
زلزله‌ای به بزرگی ۴.۳ ریشتر عصر جمعه بخش تنگ‌ارم در شهرستان دشتستان را لرزاند.

۴۳ روز پیش
ایذه، ۲ بار لرزید
دو زمین لرزه پیاپی با بزرگی ۳ ریشتر و ۱.۸ ریشتر در مقیاس امواج درونی زمین، شهرستان ایذه را لرزاندند.

۴۳ روز پیش
هرمزگان لرزید
هرمزگان لرزید زلزله ای به بزرگی ۳.۶ ریشتر استان هرمزگان - حوالی رویدر را لرزاند.

۴۳ روز پیش
لحظه آب گرفتگی ایستگاه مترو
از محل این ایستگاه مترو اطلاعی در دست نیست اما ظاهرا به دلیل ترکیدگی یک شاه لوله آب محوطه ایستگاه در آب غرق شده است. در این فیلم شاهد لحظه هجوم آب به داخل ایستگاه مترو خواهیم بود.

۴۳ روز پیش
توفان ایرما ۵ میلیون نفر از ساکنان فلوریدا را فراری داد
با نزدیک شدن توفان دریایی ایرما به سواحل فلوریدا، مقام‌های این ایالت آمریکا از پنج میلیون و ۶۰۰ هزار نفر از سکنه بخش‌های جنوبی فلوریدا خواسته‌اند که منازل خود را تخلیه و به جای امن پناه ببرند.

۴۳ روز پیش
تلفات توفان ایرما به ۱۴ نفر رسید
تلفات توفان ایرما به 14 نفر رسیدتوفان ایرما با برجای گذاشتن ۱۴ کشته تا کنون، با سرعت به سمت ایالت فلوریدا در آمریکا پیش می‌رود.

۴۳ روز پیش
زلزله هرمزگان را لرزاند
زلزله هرمزگان را لرزاندزلزله ای به بزرگی ۳.۶ ریشتر استان هرمزگان - حوالی رویدر را لرزاند.

۴۳ روز پیش
زلزله‌ ۸ ریشتری مکزیک را لرزاند +عکس
زلزله‌ 8 ریشتری مکزیک را لرزاند +عکسسازمان زمین‌شناسی آمریکا خبر داد زلزله‌ای به بزرگی ۸ ریشتر در مکزیک به وقوع پیوست.

۴۳ روز پیش
زلزله هرمزگان را لرزاند
زلزله ای به بزرگی ۳.۶ ریشتر استان هرمزگان - حوالی رویدر را لرزاند.

۴۳ روز پیش

صفحه ۲ از ۲۳ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1
2
3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر