دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار حوادث طبیعی
مصدومیت ۴۱ نفر در سیل و آب‌گرفتگی/ اسکان اضطراری بیش از ۱۳ هزار حادثه‌دیده
مصدومیت 41 نفر در سیل و آب‌گرفتگی/ اسکان اضطراری بیش از 13 هزار حادثه‌دیدهقائم‌مقام سازمان امداد و نجات از امدادرسانی به ۴۵ هزار و ۷۹۸ حادثه‌دیده در سیل و آب‌گرفتگی از ابتدای فروردین تاکنون خبر داد و گفت: ۴۱ نفر در این مدت مصدوم شده و بیش از ۱۳ هزار نفر نیز اسکان اضطراری یافتند.

۱۱۵۵ روز پیش
امدادگران برای روزهای سیلابی توانمند می‌شوند/ برگزاری نهمین دوره توان‌افزایی تیم‌های امدادی در آب‌های خروشان
امدادگران برای روزهای سیلابی توانمند می‌شوند/ برگزاری نهمین دوره توان‌افزایی تیم‌های امدادی در آب‌های خروشانرئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به برگزاری نهمین دوره توان‌افزایی تیم‌های امدادی در آب‌های خروشان گفت: این دوره طی دو روز در آب‌های خروشان سفید رود با حضور ۳۱ تیم از سراسر کشور اجرا می‌شود.

۱۱۵۵ روز پیش
مصدومیت ۲۶۰ نفر به دلیل وقوع سیل و آبگرفتگی در کرمان/ برخورد تیبا با کامیون جان ۳ مسافر را گرفت
مصدومیت ۲۶۰ نفر به دلیل وقوع سیل و آبگرفتگی در کرمان/ برخورد تیبا با کامیون جان ۳ مسافر را گرفتسخنگوی سازمان امداد و نجات با اشاره به مهمترین حوادث شبانه‌روز گذشته گفت: وقوع سیل و آبگرفتگی در مناطقی از کرمان سبب مصدوم شدن بیش از ۲۶۰ نفر شده است.

۱۱۵۸ روز پیش
۴۰۰ روستا درگیر طوفان شن/ اجرای دو طرح از فردا برای کمک به حادثه‌دیدگان/ فعالیت ۵۴ تیم امدادی در سیستان و بلوچستان
400 روستا درگیر طوفان شن/ اجرای دو طرح از فردا برای کمک به حادثه‌دیدگان/ فعالیت 54 تیم امدادی در سیستان و بلوچستانرئیس سازمان امداد و نجات، با اشاره به اینکه طوفان شن در سیستان و بلوچستان حدود ۴۰۰ روستا را گرفتار کرده است،‌ گفت: دو طرح توسط سازمان امداد و نجات از فردا جهت امدادرسانی بیشتر به حادثه‌دیدگان انجام می‌گیرد.

۱۱۵۹ روز پیش
آماده باش تیم‌های اضطراری برای کمک به حادثه دیدگان طوفان شن/ برپایی بیمارستان صحرایی در سیستان و بلوچستان
آماده باش تیم‌های اضطراری برای کمک به حادثه دیدگان طوفان شن/ برپایی بیمارستان صحرایی در سیستان و بلوچستانمعاون امداد و درمان بسیج جامعه پزشکی با اشاره به برپایی بیمارستان صحرایی در سیستان و بلوچستان جهت کمک به حادثه دیدگان طوفان شن گفت: ۱۰۰ تیم بهداشت و درمان عمومی به صورت آماده‌باش درآمده‌اند.

۱۱۵۹ روز پیش
جزئیات ۳ زمین‌لرزه بامدادی در استان اصفهان/ خور باز هم لرزید
جزئیات 3 زمین‌لرزه بامدادی در استان اصفهان/ خور باز هم لرزیدبامداد امروز سه زمین‌لرزه ۴.۱ ریشتری، ۱.۸ ریشتری و ۱.۵ ریشتری مناطق مختلف در استان اصفهان را لرزاند.

۱۱۶۱ روز پیش
زمین‌لرزه اصفهان خسارتی نداشت /واژگونی اتوبوس و مصدومیت ۳۴ مسافر در خراسان شمالی
زمین‌لرزه اصفهان خسارتی نداشت /واژگونی اتوبوس و مصدومیت ۳۴ مسافر در خراسان شمالیقائم‌مقام سازمان امداد و نجات با اشاره به وقوع زمین‌لرزه ۴.۱ ریشتری ساعت ۴:۰۲ امروز در ۱۰ کیلومتری روستای بازیاب در خور و بیابانک اصفهان اعلام کرد این زمین‌لرزه خسارتی نداشت.

۱۱۶۱ روز پیش
برخورد دو سواری پژو ۶ نفر را به کام مرگ کشاند/ زمین‌لرزه در چهارمحال و بختیاری تلفات و خساراتی نداشت
برخورد دو سواری پژو 6 نفر را به کام مرگ کشاند/ زمین‌لرزه در چهارمحال و بختیاری تلفات و خساراتی نداشتسخنگوی سازمان امداد و نجات از برخورد دو سواری پژو پارس و ۴۰۵ در محور برخوار به اردستان خبر داد و گفت: براثر این حادثه ۶ مسافر جان خود را از دست دادند.

۱۱۶۴ روز پیش
اسکان اضطراری ۷۰۸ نفر در پی سیل تابستانه در آذربایجان غربی
اسکان اضطراری 708 نفر در پی سیل تابستانه در آذربایجان غربیرئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به وقوع سیل و آب‌گرفتگی در آذربایجان غربی طی ۴ روز گذشته، گفت: ۷۰۸ نفر طی این مدت توسط نیروهای هلال‌احمر اسکان اضطراری یافته و ۹۰۸ حادثه‌دیده نیز امدادرسانی شدند.

۱۱۶۵ روز پیش
سیل ۵ شهرستان آذربایجان غربی را گرفتار کرد/اسکان اضطراری بیش از ۲۶۰ حادثه‌دیده
سیل 5 شهرستان آذربایجان غربی را گرفتار کرد/اسکان اضطراری بیش از ۲۶۰ حادثه‌دیدهرئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به وقوع سیل و آبگرفتگی در ۵ شهرستان آذربایجان غربی گفت: تا کنون بیش از ۲۶۰ نفر توسط نیروهای امدادی هلال‌احمر اسکان اضطراری شدند.

۱۱۶۵ روز پیش
۱۱ هزار نفر در طوفان شن سیستان و بلوچستان آسیب دیدند
۱۱ هزار نفر در طوفان شن سیستان و بلوچستان آسیب دیدندسخنگوی سازمان امداد و نجات با اشاره به وقوع حادثه طوفان شن در چهار شهرستان در استان سیستان و بلوچستان گفت: بیش از ۲۲ هزار ماسک میان حادثه‌دیدگان توزیع شده و امدادرسانی همچنان ادامه دارد.

۱۱۶۵ روز پیش
وقوع ۷ زمین‌لرزه در استان بوشهر/ آماده‌باش نیروهای امدادی
وقوع 7 زمین‌لرزه در استان بوشهر/ آماده‌باش نیروهای امدادیقائم مقام سازمان امداد و نجات از وقوع ۷ زمین‌لرزه طی ۸ساعت گذشته در بخش شنبه استان بوشهر خبر داد و گفت:‌ نیروهای امدادی به دلیل این حادثه به حالت آماده‌باش در آمدند.

۱۱۶۸ روز پیش
سقوط جوان ۲۷ ساله از ارتفاع ۲۰ متری/اعزام مصدوم توسط تیم‌های واکنش سریع به بیمارستان میلاد
سقوط جوان 27 ساله از ارتفاع 20 متری/اعزام مصدوم توسط تیم‌های واکنش سریع به بیمارستان میلادسرپرست معاونت عملیات امداد و نجات هلال احمر با اشاره به سقوط جوانی ۲۷ ساله در منطقه دریاچه تار دماوند گفت: این مصدوم توسط تیم‌های واکنش سریع به بیمارستان میلاد منتقل شد.

۱۱۷۱ روز پیش
زلزله‌ای به بزرگی ۴.۹ ریشتر فارغان هرمزگان را لرزاند
زلزله‌ای به بزرگی 4.9 ریشتر فارغان هرمزگان را لرزاندزلزله‌ای به بزرگی ۴.۹ درجه در مقیاس امواج درونی زمین(ریشتر) بامداد امروز شهر فارغان در استان هرمزگان را لرزاند.

۱۱۷۲ روز پیش
۲ زلزله ۴.۴ و ۳.۲ ریشتری شهرستان اردل را لرزاند
2 زلزله  4.4 و 3.2 ریشتری شهرستان اردل را لرزاندزلزله‌هایی به بزرگی ۴.۴ و ۳.۲ ریشتر شهرستان اردل واقع در چهارمحال و بختیاری را لرزاند.

۱۱۷۲ روز پیش
پدر و پسری در سد شهریار میانه غرق شدند
پدر و پسری در سد شهریار میانه غرق شدندمسؤول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان شرقی گفت: پدر و پسری در سد شهریار میانه غرق شده و جان باختند.

۱۱۷۲ روز پیش
نجات ۲ کارگر معدن زغال‌سنگ کوهبنان
نجات 2 کارگر معدن زغال‌سنگ کوهبنانفرمانده انتظامی کوهبنان از نجات ۲ تن از کارگران معدن زغال‌سنگ بعد از ۱۳ ساعت پس از ریزش معدن در این شهرستان خبر داد.

۱۱۷۲ روز پیش
احتمال جاری شدن سیل در شهرهای شمالی آذربایجان غربی
احتمال جاری شدن سیل در شهرهای شمالی آذربایجان غربیرئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی آذربایجان غربی از احتمال جاری شدن سیل در شهرهای شمالی استان طی امروز و فردا خبر داد.

۱۱۷۲ روز پیش
زلزله ۴.۱ ریشتری در استان اصفهان هیچ‌گونه خسارت جانی و مالی نداشت
زلزله 4.1 ریشتری در استان اصفهان هیچ‌گونه خسارت جانی و مالی نداشتسخنگوی سازمان امداد و نجات هلال‌احمر گفت: زلزله ۴.۱ ریشتری در حوالی چوپانان استان اصفهان که در ساعت ۱۳:۳۱ دقیقه امروز اتفاق افتاده است، هیچ‌‌گونه خسارات جانی و مالی نداشته است.

۱۱۷۲ روز پیش
گرمای بالای ۵۰ درجه و آمادگی خوزستانی‌ها
گرمای بالای ۵۰ درجه و آمادگی خوزستانی‌هااصولاً اگر قرار باشد از دیگران سؤال شود خوزستان را با چه واژه‌هایی می‌شناسید، احتمال اینکه این ۵ کلمه بیان شود زیاد است: نفت، فوتبال، سینما، دفاع مقدس و گرما. این آخری اما بدجوری بر تمامی رفتار و کردار خوزستانی‌ها اثر گذاشته است.

۱۱۷۶ روز پیش
وقوع زمین‌لرزه ۴.۶ ریشتری در بوشهر/ اعزام ۳ تیم ارزیاب به منطقه
وقوع زمین‌لرزه 4.6 ریشتری در بوشهر/ اعزام 3 تیم ارزیاب به منطقهسخنگوی سازمان امداد و نجات از وقوع زمین‌لرزه ۴.۶ ریشتری در وحدتیه بوشهر خبر داد و گفت:‌ پس از وقوع این زلزله ۳ تیم ارزیاب فوری به منطقه اعزام شدند.

۱۱۷۷ روز پیش
زمین‌لرزه ۵ ریشتری در خراسان شمالی خسارات جانی نداشت/ ارزیابی ۳ تیم امدادی
زمین‌لرزه ۵ ریشتری در خراسان شمالی خسارات جانی نداشت/ ارزیابی ۳ تیم امدادیسخنگوی سازمان امداد و نجات با اشاره به وقوع زمین‌لرزه ای ۵ ریشتری در خراسان شمالی گفت: براساس بررسی ۳ تیم ارزیاب و امدادی، خوشبختانه این زمین‌لرزه خسارات جانی و مالی نداشته است.

۱۱۷۹ روز پیش
از وقوع زمین‌لرزه در بوشهر تا برخورد اتوبوس با وانت نیسان در ایلام
از وقوع زمین‌لرزه در بوشهر تا برخورد اتوبوس با وانت نیسان در ایلامدر ۲۴ ساعت گذشته علاوه بر وقوع زمین‌لرزه ۴.۲ ریشتری در بوشهر برخورد اتوبوس با وانت نیسان در محور ایلام به صالح‌آباد سبب آسیب دیدن ۳۶ مسافر شد.

۱۱۸۳ روز پیش
آخرین جزئیات سیل و آبگرفتگی در آذربایجان شرقی
آخرین جزئیات سیل و آبگرفتگی در آذربایجان شرقیسرپرست معاونت امداد و نجات هلال‌احمر آخرین جزئیات امدادرسانی به حادثه دیدگان سیل و آبگرفتگی در آذربایجان شرقی را تشریح کرد.

۱۱۸۳ روز پیش
وقوع زمین لرزه در کرمان/ اعزام تیم‌های ارزیاب به منطقه
وقوع زمین لرزه در کرمان/ اعزام تیم‌های ارزیاب به منطقهسخنگوی سازمان امداد و نجات از وقوع زمین لرزه ۴.۱ ریشتری در کرمان خبر داد و اعلام کرد: ۲ تیم ارزیاب برای بررسی ابعاد این زمین لرزه به محل حادثه اعزام شدند.

۱۱۸۳ روز پیش
مرگ جوان افغانستانی در حوضچه آب کشاورزی
مرگ جوان افغانستانی در حوضچه آب کشاورزیمدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: مرد جوانی که برای استحمام وارد حوضچه کشاورزی شده بود جان خود را از دست داد.

۱۱۸۶ روز پیش
وقوع ۴۰ زمین لرزه در آذربایجان غربی/ زلزله تاکنون خسارات جانی نداشته است
وقوع ۴۰ زمین لرزه در آذربایجان غربی/ زلزله تاکنون خسارات جانی نداشته استسخنگوی سازمان امداد و نجات با اشاره به وقوع ۴۰ زمین لرزه در آذربایجان غربی طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و گفت: خوشبختانه تاکنون این زمین‌لرزه‌ها خسارات جانی به همراه نداشته است.

۱۱۸۶ روز پیش
بارش پراکنده در اکثر محورهای آذربایجان شرقی
بارش پراکنده در اکثر محورهای آذربایجان شرقیرئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور با تشریح آخرین وضعیت راه‌های مواصلاتی کشور گفت: در اکثر محورهای استان آذربایجان شرقی بارش پراکنده باران گزارش شده است.

۱۱۸۷ روز پیش
از وقوع سیل در آذربایجان شرقی تا حادثه دیدن ۲۵ مسافر در تصادف اتوبوس
از وقوع سیل در آذربایجان شرقی تا حادثه دیدن 25 مسافر در تصادف اتوبوسدر ۲۴ ساعت گذشته علاوه بر تصادفات مرگبار در جاده‌ها، وقوع سیل و آبگرفتگی در آذربایجان شرقی سبب بروز حادثه شده است.

۱۱۹۰ روز پیش
زمین‌لرزه ۴ ریشتری در خراسان شمالی خسارات جانی و مالی نداشت
زمین‌لرزه 4 ریشتری در خراسان شمالی خسارات جانی و مالی نداشتسخنگوی سازمان امداد و نجات از وقوع زمین‌لرزه ۴ ریشتری در خراسان شمالی خبر داد و گفت: این زمین‌لرزه، خسارات جانی و مالی نداشت.

۱۲۰۱ روز پیش

صفحه ۴۳ از ۴۳ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42
43