دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار حوادث طبیعی
۲ روز طبابت بدون وقفه
۲ روز طبابت بدون وقفه اجتماع > اجتماعی - عملیات امدادرسانی به زلزله‌زدگان غرب کشور قهرمانان گمنام زیادی دارد.

۶۷۶ روز پیش
آوای زندگی
آوای زندگیاجتماع > اجتماعی - درحالی‌که عقربه‌های ساعت ۴ بامداد سه‌شنبه را نشان می‌داد نزدیکان زنی باردار او را به وسیله ویلچر به تنها مرکز درمانی منطقه زلزله‌زده منتقل کردند.

۶۷۶ روز پیش
جدال با سرما درآوار
جدال با سرما درآواراجتماع > اجتماعی - «به این مردم کمک کنید. آنها چادر می‌خواهند.» این جمله‌ را آنهایی که راهی مناطق زلزله‌زده در استان کرمانشاه شده‌‌اند، زیاد شنیده‌اند.

۶۷۶ روز پیش
مادری برای دختر سه‌ماهه‌اش جان داد
مادری برای دختر سه‌ماهه‌اش جان داداجتماع > اجتماعی - محمد جعفری:
روستای تپانی فاصله زیادی با سرپل ذهاب ندارد. آنجا منطقه‌ای در دامنه یک کوه نه‌چندان بلند است. درختانش اغلب خشک و بی‌جان هستند؛ درست مثل حال این روزهای ساکنانش.

۶۷۶ روز پیش
ازگله چهار بار لرزید
ازگله چهار بار لرزیدچهار زمین‌لرزه‌ بامداد امروز شهرستان ازگله در استان کرمانشاه را لرزاند.

۶۷۶ روز پیش
حواشی زلزله کرمانشاه | دختری که در بیمارستان صحرایی سرپل ذهاب متولد شد | بی پناهی در دمای صفر درجه
حواشی زلزله کرمانشاه | دختری که در بیمارستان صحرایی سرپل ذهاب متولد شد | بی پناهی در دمای صفر درجهحواشی زلزله کرمانشاه | روند امداد رسانی به حادثه دیدگان زلزله کرمانشاه در سرپل ذهاب، قصر شیرین، اسلام آباد غرب، دالاهو، ازگله و... ادامه داد. مردم زلزله زده در این نواحی شب گذشته را نیز بدون سرپناه در دمای صفر درجه به صبح رساندند. | دختری که در بیمارستان صحرایی ارتش به دنیا آمد، آوا نام گرفت. | تا کنون بیش از ۲۰۰ پس لرزه مناطق زلزله زده را لرزانده است.

۶۷۶ روز پیش
کشته شدگان زلزله کرمانشاه که بدون مجوز دفن شدند! | تلفات زلزله به ۵۸۰ تن می رسد؟
کشته شدگان زلزله کرمانشاه که بدون مجوز دفن شدند! | تلفات زلزله به 580 تن می رسد؟کشته شدگان زلزله کرمانشاه که بدون مجوز دفن شدند! | پزشکی قانونی از احتمال دفن حدود ۱۰۰ تا ۱۵۰ تن از کشته شدگان زلزله کرمانشاه به صورت غیرقانونی و بدون مجوز خبر داد. با این حساب، آمار تلفات زلزله کرمانشاه به ۵۳۰ تا ۵۸۰ نفر می رسد...

۶۷۶ روز پیش
اخبار زلزله کرمانشاه | افزایش آمار تلفات زلزله | آخرین عکس های زلزله کرمانشاه
اخبار زلزله کرمانشاه | افزایش آمار تلفات زلزله | آخرین عکس های زلزله کرمانشاهاخبار زلزله کرمانشاه | آخرین گزارش ها از زلزله کرمانشاه از افزایش تلفات زلزله حکایت می کنند. زلزله کرمانشاه تا کنون ۴۳۵ کشته و ۹۳۴۵ مصدوم برجا گذاشته است. تلفات زلزله در سرپل ذهاب بیش از سایر مناطق است؛ ۳۱۷ کشته حاصل لرزش ۷.۳ ریشتری زمین در سرپل ذهاب است. ترس از وقوع پس لرزه های احتمالی، زلزله زدگان کرمانشاه را در خیابان ها نگه داشته؛ هوا سرد است.

۶۷۶ روز پیش
زلزله بیرجند | جزئیات زلزله در بیرجند
زلزله بیرجند | جزئیات زلزله در بیرجندزلزله بیرجند | ساعتی پیش مردم بیرجند مرکز استان خراسان جنوبی، زلزله ای به بزرگای ۳.۹ ریشتر را احساس کردند. تا کنون گزارشی از خسارات زلزله بیرجند گزارش نشده است، اما برخی از مردم بیرجند شب به علت نگرانی از وقوع زلزله، در خیابان ها به سر می برند.

۶۷۶ روز پیش
نبض زندگی اینجا تندتر می زند +عکس
نبض زندگی اینجا تندتر می زند +عکسسهیل با دست چنگ می زند توی سنگ ریزه ها، یک مشت پر سنگ برمی دارد ، مشتش را می گیرد بالای دهانه بطری خالی آب معدنی. همان بطری خالی هایی که جا به جا روی زمین پخش شده اند، سنگ ها یکی یکی قل می خورند، می روند توی بطری. می پرسم :چرا بطری ها را پر از سنگ می کنی؟ می خندد: « می خواهیم با مهدی فوتبال بزنیم، این ها می شود تیر دروازه.»

۶۷۶ روز پیش
چشمان نگران در انتظار خانواده‌ها
چشمان نگران در انتظار خانواده‌هاصبح سه‌شنبه ۲۳ آبان، بیمارستان امام خمینی (ره) تهران. زنان و مردان که از زلزله زدگان مصدوم غرب کشور هستند، در بخش اورژانس بیمارستان بستری شده‌اند.

۶۷۶ روز پیش
زلزله حوالی بیرجند را لرزاند
زلزله حوالی بیرجند را لرزاندزمین لرزه‌ای به بزرگی ۳.۹ ریشتر شامگاه سه شنبه قبل حوالی مود از توابع بیرجند را لرزاند.

۶۷۶ روز پیش
نجات معجزه آسای کودک ۶‌ساله از زیر آوار در زلزله کرمانشاه
نجات معجزه آسای کودک ۶‌ساله از زیر آوار در زلزله کرمانشاهسخنگوی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: ظهر امروز یک کودک ۶ ساله زنده از زیر آوار در شهر سرپل‌ ذهاب توسط سربازان تیپ ۲۸۱ نیروی زمینی ارتش بیرون کشیده شد.

۶۷۶ روز پیش
۱۸۰۰ میلیارد تومان ‌خسارات زلزله کرمانشاه
1800 میلیارد تومان ‌خسارات زلزله کرمانشاهمعاون عمرانی استاندار‌ کرمانشاه گفت: برآورد اولیه ‌‌خسارات زلزله ۱۸۰۰ میلیارد تومان به رئیس جمهور ارائه شد.

۶۷۶ روز پیش
زلزله با ماشین‌ها چه کار کرد
زلزله با ماشین‌ها چه کار کرد چند شب گذشته زلزله‌ای به بزرگی هفت و دو دهم بخش‌های وسیعی از شمال شرقی عراق و غرب ایران را لرزانده و باعث مرگ ده ها نفر شد.

۶۷۶ روز پیش
ریزش کوه روی ۳ واحد مسکونی در اهواز
معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از ریزش کوه روی سه باب منزل مسکونی در بلوار نواب اهواز خبر داد.

۶۷۶ روز پیش
خراسان جنوبی لرزید
زلزله ای به بزرگی ۳.۹ ریشتر مود در استان خراسان جنوبی را لرزاند.

۶۷۶ روز پیش
زلزله کرمانشاه ؛ تخریب ۱۲ هزار مسکن شهری و ۵ هزار مسکن روستایی
زلزله کرمانشاه ؛ تخریب ۱۲ هزار مسکن شهری و ۵ هزار مسکن روستاییاجتماع > اجتماعی -همشهری آنلاین:
استاندار کرمانشاه گفت: زلزله استان کرمانشاه در ۵۰ سال اخیر بی‌سابقه بوده است و ۱۲ هزار مسکن شهری و ۵ هزار مسکن روستایی در این زلزله ویران شده‌اند.

۶۷۷ روز پیش
یک میلیون و ۳۱۱ هزار نفر تحت تاثیر زلزله غرب کشور | آمار کشته‌ها افزایش می‌یابد
یک میلیون و ۳۱۱ هزار نفر تحت تاثیر زلزله غرب کشور | آمار کشته‌ها افزایش می‌یابداجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
رئیس سازمان بحران با بیان انکه حدود یک میلیون و ۳۱۱ هزار نفر از شهروندان کشور به نوعی تحت تاثیر رخداد زلزله اخیر غرب کشور هستند، گفت: احتمالا آمار جان‌باختگان زلزله افزایش خواهد یافت

۶۷۷ روز پیش
اخبار جدید زلزله کرمانشاه +عکس | ۴۳۲ کشته؛ آخرین آمار | جزئیات تلفات زلزله
اخبار جدید زلزله کرمانشاه +عکس | 432 کشته؛ آخرین آمار | جزئیات تلفات زلزلهاخبار جدید زلزله کرمانشاه | ۴۳۲ کشته؛ آخرین آمار | جزییات جدید تلفات زلزله ۷.۳ ریشتری در کرمانشاه اعلام شد. | بر اساس آخرین آمار زلزله کرمانشاه، از ۴۳۲ تن تلفات زلزله، نام ۳۱۷ تن از شهروندان سرپل ذهاب به چشم می خورد. | تیم ارزیاب سازمان ملل امروز به مناطق زلزله زده کرمانشاه رفت. | از هفته آینده، بارندگی در منطقه زلزله زده آغاز می شود.

۶۷۷ روز پیش
تعداد قربانیان زلزله به ۴۳۲ تن افزایش یافت
تعداد قربانیان زلزله به 432 تن افزایش یافتبیش از ۳۵ ساعت از زلزله ۷.۳ ریشتری کرمانشاه می‌گذرد؛ زلزله‌ای که طی آن و براساس آخرین آمارها، ۴۳۲ تن از هموطنان جان خود را از دست داده‌اند و طبق آخرین آمارها ۷۴۶۰ تن نیز مجروح شده‌اند.

۶۷۷ روز پیش
احتمال افزایش آمار فوتی های زلزله کرمانشاه
احتمال افزایش آمار فوتی های زلزله کرمانشاهوزیر بهداشت گفت: احتمال افزایش آمار قربانیان زلزله استان کرمانشاه وجود دارد.

۶۷۷ روز پیش
مردمی که هنوز به آنها چادر نرسیده
مردمی که هنوز به آنها چادر نرسیده مردمی که هنوز به آنها چادر نرسیده خودشان دست به کار شده‌اند، روستای تپانی سر پل ذهاب.

۶۷۷ روز پیش
پیام تسلیت رئیس جمهور چین به روحانی
پیام تسلیت رئیس جمهور چین به روحانی رئیس جمهور چین در پیامی به روحانی ضمن تسلیت جان باختن شماری از مردم غرب کشور در حادثه زمین لرزه گفت مردم چین در این زمان دشوار در کنار مردم ایران هستند.

۶۷۷ روز پیش
واکنش به خبر سرقت ۲۰۰۰ تخته پتو و چادر از زلزله زدگان کرمانشاه
واکنش به خبر سرقت ۲۰۰۰ تخته پتو و چادر از زلزله زدگان کرمانشاهمعاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان کرمانشاه خبر سرقت ۲۰۰۰ تخته پتو و چادر در منطقه زلزله‌زده را تکذیب کرد.

۶۷۷ روز پیش
کمک‌های مردم تهران به زلزله‌زدگان کرمانشاه
کمک‌های مردم تهران به زلزله‌زدگان کرمانشاه پس از آنکه سازمان هلال احمر آدرس مراکز جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای زلزله زدگان مناطق غربی کشور در تهران را اعلام کرد، این مراکز با استقبال پرشور مردم خیر تهران روبرو شدند.

۶۷۷ روز پیش
تصاویر اختصاصی جام جم آنلاین از وضعیت یک بیمارستان در سرپل ذهاب
تصاویر اختصاصی جام جم آنلاین از وضعیت یک بیمارستان در سرپل ذهابمشاهدات خبرنگار اعزامی جام جم آنلاین به مناطق زلزله زده غرب کشور از ویرانی شدید شهرها و آلام مردم این مناطق حکایت دارد.

۶۷۷ روز پیش
خسارت زلزله به بنای پشت قلعه آبدانان
خسارت زلزله به بنای پشت قلعه آبدانان خسارت وارد شده در زلزله ۷.۳ ریشتری ۲۱ آبان در غرب ایران به بنای پشت قلعه آبدانان.

۶۷۷ روز پیش

صفحه ۱۶ از ۴۳ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
16
17 18 19 20 21 صفحه بعد صفحه آخر