دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار حوادث طبیعی
صدها تن محموله‌ اقلام امدادی بنیاد برکت به مناطق زلزله‌زده رسید
صدها تن محموله‌ اقلام امدادی بنیاد برکت به مناطق زلزله‌زده رسیداجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) با تشکیل ستاد پشتیبانی از مناطق زلزله‌زده، علاوه بر ارسال صدها تن انواع اقلام موردنیاز مناطق زلزله‌زده، ۱۰۰ گروه جهادی و چهار درمانگاه سیار را در مناطق زلزله زده مستقر کرده است.

۶۷۷ روز پیش
به۶۰ درصد از حادثه‌دیدگان چادر و پتو نرسیده است
به۶۰ درصد از حادثه‌دیدگان چادر و پتو نرسیده استاجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
نماینده کرمانشاه گفت: به نظر می‌رسد اسکان موقت خانواده‌های زلزله‌زده تا امشب به پایان برسد، هم‌ اینک تجهیزات امدادی هواپیماهای امدادرسان مانند پتو و چادر در فرودگاه کرمانشاه در حال تخلیه شدن و بارگیری هستند.۶۷۷ روز پیش
خسارات زلزله در روستاهای کرمانشاه
خسارات زلزله در روستاهای کرمانشاه یکی از مناطقی که در زلزله یکشنبه‌شب (۲۱ آبان) آسیب زیادی متحمل شد، «ثلاث باباجانی» در استان کرمانشاه بوده است. تصاویر ثبت و ضبط شده از این منطقه، میزان خسارات وارد شده را تا حدودی نمایان می‌کند اما محاسبه دقیق‌تر خسارات جانی و مالی در مناطق مختلف، مستلزم گذر زمان است.

۶۷۷ روز پیش
دختر نوجوان فقط کتاب های کنکورش را می خواست / عروسی که جهیزیه خود را به کرمانشاه فرستاد
دختر نوجوان فقط کتاب های کنکورش را می خواست / عروسی که جهیزیه خود را به کرمانشاه فرستادیکشنبه شب فقط زمین نبود که لرزید، دل و جان ایران و مردمانش لرزید،دیدن خانه ای که روی امیدهای اهالی آن آوار شد تا بهت و حیرت بازماندگان و نجات یافته گان از این مصیبت هرکدام حکایت های غریبی دارد. با گشتی کوتاه در شبکه های مجازی عمق این فاجعه را می توان لمس کرد.

۶۷۷ روز پیش
مردم روستاها جنازه ها را بدون مجوز ، دفن می کنند / پیش بینی دفن بدون مجوز ۱۵۰ نفر
مردم روستاها جنازه ها را بدون مجوز ، دفن می کنند / پیش بینی دفن بدون مجوز 150 نفرمدیر روابط عمومی پزشکی قانونی استان کرمانشاه با انتقاد از نبود فضای مناسب جهت معاینه اجسادجان‌باختگان زلزله، گفت: هم اکنون اجساد در فضای باز معاینه می‌شود و حتی چادر هم برای این کار در اختیار نداریم.

۶۷۷ روز پیش
تقاضای کمک روستای نیمه کار زلزله زده از مسئولان
تقاضای کمک روستای نیمه کار زلزله زده از مسئولانمردم روستای نیمه کار از ثلاث باباجانی که خانه‌های آنها بر اثر زلزله تخریب شده است، از مسئولان تقاضای کمک دارند.

۶۷۷ روز پیش
اسامی ۶۵ جانباخته زلزله استان کرمانشاه اعلام شد
اسامی 65 جانباخته زلزله استان کرمانشاه اعلام شدپزشکی قانونی استان کرمانشاه اسامی ۶۵ نفر از جانباختگان زلزله استان کرمانشاه را اعلام کرد.

۶۷۷ روز پیش
درماندگی زلزله‌زدگان از سرما، نبود چادر و امکانات/تکلیف خانواده‌هایمان که زیر آوار هستند، چه می‌شود؟
درماندگی زلزله‌زدگان از سرما، نبود چادر و امکانات/تکلیف خانواده‌هایمان که زیر آوار هستند، چه می‌شود؟یکی از زلزله‌زدگان می‌گوید: از بحث چادر و نبود کمک‌های لازم به خصوص در مناطق جنوبی شهر هم که بگذریم، یک نفر باید به این سوال ما جواب بدهد که تکلیف خانواده‌های ما که زیر آوار هستند، چه می‌شود؟ آن هم در حالی که تاکنون اقدامی برای بیرون آوردن آنها نشده است.

۶۷۷ روز پیش
افزایش تعداد دانش‌آموزان جان‌باخته کرمانشاه به ۲۱ نفر/ ۲ معلم کشته شده‌اند
بطحایی اعلام کرد که ۲۱ دانش آموز و ۲ معلم در زلزله اخیر استان کرمانشاه فوت کردند.

۶۷۷ روز پیش
نماینده سرپل ذهاب: خبر فوت ۱۵ نفر از نزدیکانم در زلزله صحت ندارد
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: نماینده مردم قصرشیرین، گیلانغرب و سرپل ذهاب گفت: دستگاه‌های متولی باید هرچه سریعتر برق، آب و گاز را در این مناطق وصل کنند.

۶۷۷ روز پیش
مراکز جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای زلزله‌زدگان
مراکز جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای زلزله‌زدگان کانال تلگرام خبرآنلاین: مراکز جمع آوری کمک های مردمی برای زلزله زدگان در شهر تهران/ نیاز اصلی پتو و کنسرو.

۶۷۷ روز پیش
لحظه دردناک بیرون کشیدن اجساد زلزله کرمانشاه
لحظه دردناک بیرون کشیدن اجساد زلزله کرمانشاهبسیاری از امدادرسانان مشغول به آواربرداری در مناطق زلزله زده کرمانشاه و بیرون کشیدن اجساد از زیر آوار هستند.

۶۷۷ روز پیش
مسکن مهر سر پل ذهاب و کرمانشاه ۲ نفر فوتی داشت
مسکن مهر سر پل ذهاب و کرمانشاه ۲ نفر فوتی داشتمدیر روابط عمومی اداره راه و شهرسازی کرمانشاه با بیان اینکه تعداد فوتی ها در واحدهای مسکن مهر سر پل ذهاب و کرمانشاه تا کنون ۲ نفر اعلام شده است، گفت: خوشبختانه در هیچ یک از واحدهای مسکن مهر در این منطقه ریزش نداشته و اسکلت ها سالم باقی مانده است.

۶۷۷ روز پیش
روستایی که زلزله ویران کرد +عکس
روستایی که زلزله ویران کرد +عکسروستای کوییک در دشت ذهاب واقع در حدفاصل سرپل ذهاب و ثلاث باباجانی بصورت صد در صد تخریب شده و مردم در این روستاها نیاز شدید به آب٬ نان و پتو و چادر دارند.

۶۷۷ روز پیش
تصاویر اختصاصی جام جم آنلاین از وضعیت شهر زلزله زده ثلاث باباجانی دو روز بعد از واقعه
تصاویر اختصاصی جام جم آنلاین از وضعیت شهر زلزله زده ثلاث باباجانی دو روز بعد از واقعهمشاهدات خبرنگار اعزامی جام جم انلاین به مناطق زلزله زده غرب کشور از ویرانی شدید شهرها و آلام مردم این مناطق حکایت دارد.

۶۷۷ روز پیش
تصاویری از سربازان کشته شده در زلزله سرپل ذهاب
تصاویری از سربازان کشته شده در زلزله سرپل ذهابزلزله شب گذشته در سر پل ذهاب باعث شد تا تعدادی از سربازان نیز کشته شوند.

۶۷۷ روز پیش
صدور جواز دفن برای ۴۳۰ جسد زلزله کرمانشاه +اسامی ۵۹ جانباخته
صدور جواز دفن برای 430 جسد زلزله کرمانشاه +اسامی 59 جانباختهدر پی وقوع زلزله ۷.۳ ریشتری در کرمانشاه، تاکنون برای ۴۳۰ جسد توسط پزشکی قانونی جواز دفن صادر شده است.

۶۷۷ روز پیش
۷ هزار و ۴۶۰ نفر تعداد مصدومان زلزله کرمانشاه
۷ هزار و ۴۶۰ نفر تعداد مصدومان زلزله کرمانشاهمعاون درمان وزارت بهداشت، آخرین آمار تعداد مصدومان زلزله استان کرمانشاه را ۷ هزار و ۴۶۰ نفر اعلام کرد.

۶۷۷ روز پیش
تخریب بخش‌هایی از قلعه سفید دهلران ایلام
تخریب بخش‌هایی از قلعه سفید دهلران ایلام تخریب بخش هایی از اثر تاریخی قلعه سفید دهلران ایلام در زلزله شدید ۲ شب گذشته.

۶۷۷ روز پیش
زلزله کرمانشاه | آخرین اخبار زمین لرزه کرمانشاه | آمار امروز: ۴۳۰ کشته، ۷۵۰۰ مجروح
زلزله کرمانشاه | آخرین اخبار زمین لرزه کرمانشاه | آمار امروز: 430 کشته، 7500 مجروحزلزله کرمانشاه | آخرین اخبار زمین لرزه کرمانشاه | روند امداد رسانی به مردم زلزله زده کرمانشاه امروز سه شنبه نیز ادامه دارد. ساعتی پیش حسن روحانی رئیس جمهور وارد کرمانشاه شد. آخرین آمار رسمی از تعداد کشته شدگان زلزله کرمانشاه، خبر از مرگ ۴۳۰ تن از هموطنان می دهد. ۷۴۶۰ مصدوم نیز شناسایی شده اند.

۶۷۷ روز پیش
روزنامه حریت ترکیه: بازهم ساختمان بلای جان شد
روزنامه حریت ترکیه: بازهم ساختمان بلای جان شد تیتر اول روزنامه حریت ترکیه: بازهم ساختمان بلای جان شد، مجتمع های مسکن مهر ایران در برابر زلزله ۷.۳ ریشتر دوام نیاورد.

۶۷۷ روز پیش
تجهیزات‌ فنی و دانش داریم برنامه‌ریزی نه
تجهیزات‌ فنی و دانش داریم برنامه‌ریزی نهاجتماع > اجتماعی - دکتر فریبرز ناطقی الهی:
زلزله‌ کرمانشاه باعث شد دوباره نگاه متخصصان و مدیران به موضوع زلزله، مقاوم‌سازی و سیستم‌های امداد و نجات جلب شود.

۶۷۷ روز پیش

صفحه ۱۷ از ۴۳ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
17
18 19 20 21 22 صفحه بعد صفحه آخر