دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار حوادث طبیعی
رئیس جمهور و هیاتی ویژه از سوی رهبر انقلاب راهی کرمانشاه شدند
رئیس جمهور و هیاتی ویژه از سوی رهبر انقلاب راهی کرمانشاه شدنداجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
رئیس‌جمهور برای برای بازدید میدانی مناطق زلزله‌زده تهران را به مقصد کرمانشاه ترک کرد و همچنین هیاتی ویژه از سوی رهبر انقلاب به مناطق زلزله‌زده کرمانشاه سفر کرد.

۶۷۷ روز پیش
آوار در دیار فرهاد
آوار در دیار فرهاداجتماع > اجتماعی - ۶۰سال پیش، یعنی ۲۲آذر ۱۳۳۶زلزله‌ای به قدرت ۷.۳ریشتر، شهرستان صحنه در استان کرمانشاه را لرزاند و جان حدود ۲۰۰۰ نفر را گرفت.

۶۷۷ روز پیش
کرمانشاه در روز دوم زلزله
کرمانشاه در روز دوم زلزلهاجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
دو روز از زلزله ۷.۳ ریشتری کرمانشاه می‌گذرد، زلزله‌ای که طی آن شهرهای غربی ایران به ویژه سر پل ذهاب لرزید و جان بیش از ۴۳۰ هموطن را گرفت و ۷۳۰۰ نفررا مجروح کرد. آخرین اخبار این زلزله را در روز دوم در اینجا بخوانید:

۶۷۷ روز پیش
تشنگی پس از زلزله
تشنگی پس از زلزلهاجتماع > اجتماعی - سعید سلیمانی:
به قول پیران سالخورده زلزله با چنین قدرت و وسعتی در منطقه غرب سابقه نداشته است.

۶۷۷ روز پیش
تعداد جانباختگان زلزله استان کرمانشاه به ۴۲۳ رسید
تعداد جانباختگان زلزله استان کرمانشاه به ۴۲۳ رسیدپزشکی قانونی استان کرمانشاه آخرین آمار جان‌باختگان زلزله این استان را ۴۲۳ نفر اعلام کرد.

۶۷۷ روز پیش
پاسخ مرکز لرزه نگاری به شایعه پیش‌ بینی زلزله
پاسخ مرکز لرزه نگاری به شایعه پیش‌ بینی زلزلهمرکز لرزه‌نگاری کشور اعلام کرد: هرگونه شایعه‌ای درخصوص وقوع زمین‌ لرزه در نقاط مختلف کشور کذب محض است.

۶۷۷ روز پیش
زلزله، این بار در مرز لرستان و ایلام
زلزله، این بار در مرز لرستان و ایلامزلزله به بزرگی ۴.۳ ریشتر صبح امروز مرز استان های لرستان و ایلام را لرزاند.

۶۷۷ روز پیش
خیلی از زلزله زدگان به دنبال غذا و چادر هستند
خیلی از زلزله زدگان به دنبال غذا و چادر هستندوزیر بهداشت گفت: خیلی از زلزله زدگان دنبال غذا و چادر هستند و باید این اقلام اولیه برای آنها تامین شود.

۶۷۷ روز پیش
دستکم ۱۲ هزار واحد مسکونی در کرمانشاه به طور ۱۰۰ درصد تخریب شده اند
دستکم 12 هزار واحد مسکونی در کرمانشاه به طور 100 درصد تخریب شده اندمعاون بنیاد مسکن کشور اعلام کرد که بر اساس آمارهای اولیه دستکم ۱۲ هزار واحد مسکونی شهری و روستایی در زلزله اخیر کرمانشاه به طور ۱۰۰ درصد تخریب شدند.

۶۷۷ روز پیش
تولد بعد از زلزله سرپل ذهاب +عکس
تولد بعد از زلزله سرپل ذهاب +عکسدر بامداد دومین روز پس از زلزله مرگبار کرمانشاه ، نوزاد دختری با نام «آوا» در بیمارستان صحرایی ارتش در شهر زلزله زده سرپل ذهاب چشم به دنیا گشود.

۶۷۷ روز پیش
خوشحالی نکن، خوشحالی نکن
خوشحالی نکن، خوشحالی نکناجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین- علی کدخدازاده:
وقتی قلب‌ها برای هم می‌تپد مهم نیست کجا باشی. همانجا هستی که باید باشی.

۶۷۷ روز پیش
روحانی امروز در کرمانشاه
روحانی امروز در کرمانشاهاجتماع > اجتماعی - در پی وقوع زلزله در مناطق غربی کشور رئیس‌جمهور امروز به کرمانشاه می‌رود.

۶۷۷ روز پیش
تولد نوزاد در آمبولانس اورژانس کرمانشاه
تولد نوزاد در آمبولانس اورژانس کرمانشاهنیروهای اورژانس در حالی که یک خانم باردار را به زایشگاه منتقل می‌کردند در میانه‌های راه کودک را به دنیا آوردند.

۶۷۷ روز پیش
تلفات زلزله؛ ۴۴۵ کشته، ۷۱۰۰ مجروح | جزئیات جدید از تلفات زلزله کرمانشاه
تلفات زلزله؛ 445 کشته، 7100 مجروح | جزئیات جدید از تلفات زلزله کرمانشاهتلفات زلزله | بنا بر آخرین گزارش ها از روند امدادرسانی به زلزله زدگان استان کرمانشاه، تا کنون اجساد ۴۴۵ تن از کشته شدگان این حادثه پیدا شده است. بر اساس آخرین اخبار و آمار از تلفات زلزله کرمانشاه، علاوه بر ۴۴۵ کشته، زلزله کرمانشاه ۷۱۰۰ مجروح نیز در پی داشته است. آخرین جزئیات تلفات و خسارات زلزله کرمانشاه را در ادامه بخوانید...

۶۷۷ روز پیش
زلزله همدان +فیلم | لحظه وقوع زلزله در همدان +فیلم
زلزله همدان +فیلم | لحظه وقوع زلزله در همدان +فیلمزلزله همدان +فیلم | لحظه وقوع زلزله در همدان +فیلم || زلزله یکشنبه شب در کرمانشاه، علاوه بر شهرهای این استام، استاهای مجاوز از جمله همدان، کردستان، ایلام و کرمانشاه را نیز لرزاند و موجب نگرانی برخی از مردم شد. فیلم زیر، لحظه وقوع زلزله در همدان را نشان می دهد که توسط دوربین مداربسته فیلمبرداری شده است.

۶۷۷ روز پیش
فیلم: خسارات زلزله کرمانشاه | روستایی که ۱۰۰ درصد آوار شد +فیلم
فیلم: خسارات زلزله کرمانشاه | روستایی که 100 درصد آوار شد +فیلمفیلم: ویرانی زلزله کرمانشاه | وقوع زلزله هولناک شامگاه یکشنبه در کرمانشاه، خسارات فراوانی برجای گذاشت. روستاهای اطراف مرکز لرزه، باتلفات و خسارات سنگینی مواجه شدند. روستای سراب ذهاب در نزدیکی سرپل ذهاب یکی از مناطقی بود که پس از زلزله کرمانشاه به طور صد در صد تخریب شد. در ادامه فیلم خسارات زلزله کرمانشاه در روستای سراب ذهاب را مشاهده کنید.

۶۷۷ روز پیش
عکس دردناک زلزله کرمانشاه
عکس دردناک زلزله کرمانشاهعکس دردناک زلزله کرمانشاه | یکی از غم انگیزترین تصاویر زلزله کرمانشاه، تصویر پدری است که بر پیکر بی جان فرزندش مویه می کند...

۶۷۷ روز پیش
درخواست فرمانده کل سپاه از هموطنان برای تأمین نیازهای ضروری زلزله زدگان
درخواست فرمانده کل سپاه از هموطنان برای تأمین نیازهای ضروری زلزله زدگانفرمانده کل سپاه پس از بازدید از مناطق زلزله زده استان کرمانشاه به هموطنان زلزله زده، اطمینان داد که سپاه پاسدران انقلاب اسلامی پیرو تدبیر فرمانده معظم کل قوا تمام تلاش و همت خود را برای کاهش آلام مردم و کمک به آنها انجام خواهد داد.

۶۷۷ روز پیش
آخرین وضعیت امدادرسانی در مناطق زلزله‌زده
آخرین وضعیت امدادرسانی در مناطق زلزله‌زدهرئیس سازمان مدیریت بحران از توزیع ۵۰۰۰ چادر دیگر برای اسکان موقت زلزله زدگان کرمانشاه خبر داد.

۶۷۷ روز پیش
انتقال مصدومان حادثه زلزله کرمانشاه به تهران
انتقال مصدومان حادثه زلزله کرمانشاه به تهران مصدومان زلزله غرب کشور عصر دوشنبه ۲۲ آبان به تهران منتقل و ۳۲ نفر از این بیماران در بیمارستان امام خمینی(ره) بستری شدند.

۶۷۷ روز پیش
وقوع پس لرزه در زمان ارتباط با شبکه خبر
وقوع پس لرزه در زمان ارتباط زنده با شبکه خبر

۶۷۷ روز پیش
کودکی که زنده از زیر آوار، بیرون آورده شد
کودکی که زنده از زیر آوار، بیرون آورده شد.

۶۷۷ روز پیش
زلزله غرب ایران؛ ۲۴ ساعت بعد
۲۴ ساعت بعد از زلزله در غرب ایران.

۶۷۷ روز پیش
بلایی که «زلزله» بر سر «مسکن مهر» آورد
بلایی که «زلزله» بر سر «مسکن مهر» آورد مسکن مهر که ساکنانش تمام پس اندازشان را به امیدخانه دار شدن و تحمل سختی ها صرف این پروژه کردند،حالا نگرانی ها را درباره سرنوشت سایر واحدهای مسکونی این پروژه در سراسر کشور افزایش داده است.

۶۷۷ روز پیش
به دنیا آمدن نوزادی دیگر در بیمارستان صحرایی
به دنیا آمدن نوزادی دیگر در بیمارستان صحرایی ساعت ۵ بامداد امروز نوزادی دیگر در بیمارستان صحرایی ایجاد شده از سوی ارتش در سرپل ذهاب به دنیا آمد.

۶۷۷ روز پیش
حضور اقشار مختلف تهران در هلال احمر برای کمک
حضور اقشار مختلف تهران در هلال احمر برای کمک حضور هنرمندان، ورزشکاران و اقشار مختلف تهران در محل هلال‌ احمر شهر تهران، جهت اهدای کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود برای مردمزلزله‌زده استان کرمانشاه.

۶۷۷ روز پیش
جزئیات تازه از زلزله ۷.۳ ریشتری کرمانشاه + عکس
جزئیات تازه از زلزله 7.3 ریشتری کرمانشاه + عکسزلزله‌هایی مثل زلزله کرمانشاه، پس‌لرزه‌های زیادی را به دنبال دارد و انتظار داریم که این پس‌لرزه‌ها تا ۲ یا ۳ ماه آینده نیز در منطقه ادامه داشته باشد.

۶۷۷ روز پیش
شمار تلفات زلزله کرمانشاه به ۴۰۷ تن رسید / ۶۷۰۰ مجروح
شمار تلفات زلزله کرمانشاه به 407 تن رسید / 6700 مجروحزمین لرزه ۷.۳ ریشتری یکشنبه شب در کرمانشاه تاکنون۴۰۷ کشته و بیش از ۶۷۰۰ نفر مجروح شده اند.

۶۷۷ روز پیش

صفحه ۱۸ از ۴۳ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
18
19 20 21 22 23 صفحه بعد صفحه آخر