شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
hamchap.ir
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار حوادث طبیعی
رهاسازی ۱۶۸ خودروی گرفتار در برف/ امدادرسانی به ۱۳۰۰ مسافر در جاده‌ها
رهاسازی 168 خودروی گرفتار در برف/ امدادرسانی به 1300 مسافر در جاده‌هاسخنگوی سازمان امداد و نجات با اشاره به بارش برف و کولاک در کشور، گفت:‌ ۱۳ محور مواصلاتی در ۴ استان مازندران، گلستان، گیلان و سمنان به شدت متأثر از برفو کولاک شده است.

۱۲۳ روز پیش
اعلام نقاط یخ‌زده معابر تهران از سوی راهور به شهرداری
اعلام نقاط یخ‌زده معابر تهران از سوی راهور به شهردارییخبندان صبح امروز در شمال تهران گرچه از سوی سازمان هواشناسی پیش‌بینی شده بود اما باز هم غافلگیرکننده بود و درپی آن ترافیک سنگینی در شبکه بزرگراهی و معابر اصلی شمال تهران ایجاد شد، ترافیکی که لغزندگی معابر به علت یخ‌زدگی نیز در آن سهیم بود و بسیاری از شهروندان از نبود کیسه‌های شن و نمک در خیابان‌ها گله داشتند.

۱۲۴ روز پیش
وقوع زلزله ۶.۴ ریشتری در آرژانتین
وقوع زلزله ۶.۴ ریشتری در آرژانتینمرکز لرزه‌نگاری آمریکا از وقوع زمین‌لرزه‌ای به بزرگی ۶.۴ ریشتر در آرژانتین خبر داد.

۱۲۴ روز پیش
رهایی ۳۰ خودروی گرفتار در برف در محور هراز
رئیس جمعیت هلال احمر آمل از نجات ۳۰ خودروی گرفتار در برف در محور هراز خبر داد.

۱۲۴ روز پیش
بارش برف درمسیرهای کوهستانی پایتخت
بارش برف درمسیرهای کوهستانی پایتخت همشهری آنلاین: مدیر راهداری استان تهران با بیان اینکه بارش برف مسیرهای کوهستانی این استان را فرا گرفته است گفت: تمامی جاده‌های منتهی به پایتخت باز و تردد خودروها بصورت روان در جریان است.

۱۲۴ روز پیش
برف و باران در جاده‌های ۸ استان کشور
برف و باران در جاده‌های ۸ استان کشورهمشهری آنلاین: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از بارش برف و باران در محورهای هشت استان کشور خبر داد.

۱۲۴ روز پیش
برف و باران در جاده‌های ۸ استان کشور
برف و باران در جاده‌های 8 استان کشوررییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از بارش برف و باران در محورهای هشت استان کشور خبر داد.

۱۲۵ روز پیش
ژاپن ۵.۴ ریشتر لرزید
ژاپن 5.4 ریشتر لرزیدزمین لرزه‌ای به بزرگی ۵.۴ ریشتر، غرب ژاپن را به لرزه درآورد.

۱۲۶ روز پیش
غرق شدن قایق مهاجران در آب‌های لیبی
غرق شدن قایق مهاجران در آب‌های لیبیسازمان پزشکان بدون مرز از غرق شدن قایق حامل تعدادی پناهجو در آب‌های لیبی و احتمال کشته شدن ۱۰۰ تن از آنان خبر داد.

۱۲۶ روز پیش
بارش در گیلان و خراسان رضوی؛ ترافیک نیمه سنگین در محور ایلام_مهران
بارش در گیلان و خراسان رضوی؛ ترافیک نیمه سنگین در محور ایلام_مهرانهمشهری آنلاین: رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور از ترافیک نیمه سنگین در محور ایلام_مهران خبر داد و گفت :محورهای استان گیلان و خراسان رضوی بارانی است.

۱۲۶ روز پیش
موموری ایلام لرزید
موموری ایلام لرزیدزمین‌لرزه‌ای با بزرگای ۴.۲ در مقیاس امواج درونی زمین، «موموری» در استان ایلام را لرزاند.

۱۲۸ روز پیش
مردم زلزله‌زده در نیوزیلند به مکان امن منتقل می‌شوند
مردم زلزله‌زده در نیوزیلند به مکان امن منتقل می‌شوندصدها نفر از مردم مناطقی که این روزها با زلزله‌های قدرتمندی در نیوزیلند مواجه بوده‌اند به مناطق امن منتقل شدند.

۱۳۰ روز پیش
برگزاری مانور زلزله مدارس در ۱۵ آذر
برگزاری مانور زلزله مدارس در 15 آذرمعاون مقابله و آمادگی سازمان مدیریت بحران از برگزاری مانور سراسری زلزله در مدارس در روز ۱۵ آذرماه خبر داد که به صورت نمادین در ۲۲ مدرسه در تهران و یک مدرسه در هر استان برگزار می‌شود.

۱۳۰ روز پیش
صدهزار نفر در روسیه بدون برق مانده‌اند
بر اثر سرمای زیاد برق بیش از صد هزار نفر در منطقه یکاترینبورگ روسیه از صبح امروز قطع شده است.

۱۳۰ روز پیش
وقوع زلزله ۴،۱ و ۴،۲ ریشتری در خراسان رضوی و ایلام
وقوع زلزله 4،1 و 4،2 ریشتری در خراسان رضوی و ایلامسحرگاه امروز زلزله ۴.۱ ریشتری، بردسکن در استان خراسان رضوی و همچنین ۴.۲ ریشتری چوار در استان ایلام را لرزاند.

۱۳۰ روز پیش
سرنوشت مبهم یک زن، ۷ روز پس از سقوط در کانال آب
سرنوشت مبهم یک زن، 7 روز پس از سقوط در کانال آبچند ساعت دیگر یک هفته تمام از سقوط زن میانسال به کانال آبی در منطقه پاسداران می‌گذرد و با این وجود تا کنون جستجوها برای یافتن او بی نتیجه بوده است.

۱۳۰ روز پیش
زلزله و گیر افتادن گاو‌ها
زلزله و گیر افتادن گاو‌هانیوزیلند>‌ زلزله شدید و ۷.۸ ریشتری نیوزیلند را تکان داد.

۱۳۰ روز پیش
زلزله امروز تبریز خسارات جانی و مالی نداشت
زلزله امروز تبریز خسارات جانی و مالی نداشتسخنگوی سازمان امداد و نجات با اشاره به وقوع زمین‌لرزه ۴ ریشتری صبح امروز در تبریز، گفت: خوشبختانه بر اساس بررسی تیم‌های ارزیاب این زلزله خسارات جانی و مالی به همراه نداشته است.

۱۳۰ روز پیش
خسارات جدیِ سیلاب و رانش زمین در غرب اندونزی
خسارات جدیِ سیلاب و رانش زمین در غرب اندونزیسیلاب و رانش زمین در غرب اندونزی خسارات جدی بر جای گذاشت.

۱۳۳ روز پیش
قطع برق بیش از ۴۶ هزار خانوار در روسیه !
قطع برق بیش از ۴۶ هزار خانوار در روسیه !در پی بارش سنگین برف در روسیه بیش از ۴۶ هزار خانوار روسی شب گذشته را بدون برق و در تاریکی گذراندند.

۱۳۳ روز پیش
بارش برف سنگین در چین و قطعی برق ده‌ها هزار خانوار
بارش برف سنگین در چین و قطعی برق ده‌ها هزار خانواربارش برف سنگین در مرکز چین، ده‌ها هزار خانوار را با قطعی برق مواجه کرد.

۱۳۳ روز پیش
سقوط یک شیء بزرگ در شمال میانمار
سقوط یک شیء بزرگ در شمال میانماریک شیء استوانه‌ای شکل در منطقه معادن یشم در شمال میانمار (برمه) از آسمان به زمین افتاده است.

۱۳۳ روز پیش
وقوع زلزله ۶.۲ ریشتری در ساحل شرقی ژاپن
وقوع زلزله ۶.۲ ریشتری در ساحل شرقی ژاپنرسانه‌های داخلی ژاپن از وقوع زلزله‌ای به بزرگی ۶.۲ ریشتر در ساحل شرقی این کشور خبر دادند.

۱۳۳ روز پیش
آمادگی ایرانی‌ها در حوادث ۹ درصد است
آمادگی ایرانی‌ها در حوادث ۹ درصد استمعاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر کشور گفت: آمادگی ایرانی‌ها در حوادث به صورت میانگین ۹.۳ درصد است.

۱۳۴ روز پیش
ساختمان‌های دولتی و بیمارستان‌ها در اولویت ایمن‌سازی در برابر زلزله هستند
ساختمان‌های دولتی و بیمارستان‌ها در اولویت ایمن‌سازی در برابر زلزله هستندمعاون اداره کل پیش‌بینی و هشدار سازمان مدیریت بحران کشور گفت: ساختمان‌های دولتی و بیمارستان‌ها مراکز حیاتی هستند که باید در اولویت ایمن‌سازی در مقابل زلزله قرار گیرند.

۱۳۴ روز پیش
خسارتهای حوادث را می‌توان کاهش داد
خسارتهای حوادث را می‌توان کاهش دادرئیس سازمان مدیریت بحران کشور با بیان اینکه می‌توان خسارات مربوط به حوادث را کاهش داد، گفت: در مدیریت بحران راهی به جز شناخت مخاطرات و انجام کار علمی وجود ندارد.

۱۳۴ روز پیش
وقوع ۷ زلزله پیاپی در «فاریاب» کرمان
وقوع 7 زلزله پیاپی در «فاریاب» کرمانزمین‌لرزه‌ای با بزرگای ۴.۲ در مقیاس امواج درونی زمین، «فاریاب» در استان کرمان را لرزاند.

۱۳۴ روز پیش
باران سیل‌آسا ۲ قربانی گرفت
باران سیل‌آسا ۲ قربانی گرفتباران و تگرگ و جاری شدن سیل در شهرستان خرم‌آباد، اتفاقات هولناکی را برای ۳ دختر دانشجو رقم زد و هر کدام از آنها گرفتار سرنوشتی متفاوت شدند.

۱۳۴ روز پیش
سرنوشت مبهم یک زن پس از سقوط به جوی آب در پاسداران
سرنوشت مبهم یک زن پس از سقوط به جوی آب در پاسدارانسخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از سقوط‌زنی به جوی آب در پی بارندگی‌های روز گذشته در منطقه پاسداران خبر داد و گفت: تلاش برای یافتن این زن از شب گذشته تاکنون ادامه دارد.

۱۳۷ روز پیش
هویت دانشجویان حادثه‌دیده در سیل لرستان مشخص شد
هویت دانشجویان حادثه‌دیده در سیل لرستان مشخص شدمدیرکل مدیریت بحران استانداری لرستان گفت: هویت دانشجویان حادثه دیده مشخص شد.

۱۳۷ روز پیش

صفحه ۳ از ۹ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2
3
4 5 6 7 8 9 صفحه بعد صفحه آخر