سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار حوادث طبیعی
احتمال وقوع سونامی در هاوایی قوت گرفت
احتمال وقوع سونامی در هاوایی قوت گرفتیک سازمان دیده‌بان سونامی پس از وقوع زلزله قدرتمندی که جزایر سلیمان را لرزاند، در خصوص وقوع یک سونامی در ایالت هاوایی ایالات متحده هشدار داد.

۹۴۸ روز پیش
احتمال وقوع سونامی در هاوایی قوت گرفت
احتمال وقوع سونامی در هاوایی قوت گرفتیک سازمان دیده‌بان سونامی پس از وقوع زلزله قدرتمندی که جزایر سلیمان را لرزاند، در خصوص وقوع یک سونامی در ایالت هاوایی ایالات متحده هشدار داد.

۹۴۸ روز پیش
افزایش تلفات زلزله مهیب در اندونزی
افزایش تلفات زلزله مهیب در اندونزیمقامات نظامی اندونزی اعلام کردند: شمار تلفات زمین لرزه در استان آچه تاکنون به ۹۷ تن افزایش یافته است.

۹۴۸ روز پیش
افزایش تلفات زلزله مهیب در اندونزی
افزایش تلفات زلزله مهیب در اندونزیمقامات نظامی اندونزی اعلام کردند: شمار تلفات زمین لرزه در استان آچه تاکنون به ۹۷ تن افزایش یافته است.

۹۴۸ روز پیش
برف و باران در جاده‌های کشور | ممانعت از تردد خودروهای فاقد زنجیر چرخ
برف و باران در جاده‌های کشور | ممانعت از تردد خودروهای فاقد زنجیر چرخهمشهری آنلاین: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از بارش برف و باران در اکثر محورهای شمالی و مرکزی کشور خبر داد.

۹۴۸ روز پیش
۵استان تحت تاثیر برف و کولاک در شبانه روز گذشته
۵استان تحت تاثیر برف و کولاک در شبانه روز گذشتهرئیس سازمان امداد و نجات، عملیات امدادگران در برف و کولاک ۲۴ ساعت گذشته را توضیح داد.

۹۵۱ روز پیش
زلزله اندونزی ۲۵ کشته برجا گذاشت
زلزله اندونزی ۲۵ کشته برجا گذاشتوقوع زمین لرزه ۶.۴ ریشتری در استان آچه اندونزی دست کم ۲۵ کشته بر جا گذاشت.

۹۵۱ روز پیش
اختصاص ۲۵۰ میلیارد برای تجهیز راهداری
اختصاص 250 میلیارد برای تجهیز راهداریمعاون حمل و نقل سازمان راهداری از فعالیت ۱۲ هزار نفر در طرح زمستانی سازمان راهداری در جاده‌های کشور خبر داد.

۹۵۱ روز پیش
طرح زمستانی پلیس در جاده‌ها آغاز شد
طرح زمستانی پلیس در جاده‌ها آغاز شدطرح زمستانی پلیس راهور و دستگاه‌های امدادی در جاده‌های کشور آغاز شد.

۹۵۱ روز پیش
سیل، زندگی بیش از ۵۰۰ هزار تایلندی را مختل کرد
سیل، زندگی بیش از 500 هزار تایلندی را مختل کردبارش شدید باران در یک هفته اخیر و جاری شدن سیل در ۱۱ استان جنوبی تایلند تاکنون جان ۱۴ تن را گرفته است.

۹۵۱ روز پیش
برف و کولاک ۵ استان کشور را درنوردید/ رهاسازی ۱۲۶ خودروی گرفتار در برف
برف و کولاک 5 استان کشور را درنوردید/ رهاسازی 126 خودروی گرفتار در برفرئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به وقوع برف و کولاک در ۵ استان کشور، گفت: نیروهای هلال‌احمر ۱۲۶ خودروی گرفتار در برف را رهاسازی کرده و تعداد زیادی مسافر امدادرسانی شده و به مناطق امن منتقل شدند.

۹۵۱ روز پیش
وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور/ ۱۱ استان ، برفی و بارانی
وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور/  11 استان ، برفی و بارانیپلیس راهنمایی و رانندگی ناجا از مه گرفتگی و کاهش دید در استان های بوشهر،اردبیل، همدان، محور فیروزکوه و محور هراز خبرداد.

۹۵۱ روز پیش
۹ استان کشور همچنان گرفتار سیل و آب‌گرفتگی
9  استان کشور همچنان گرفتار سیل و آب‌گرفتگیرئیس سازمان امداد و نجات با ارائه گزارش عملیات سیل و آبگرفتگی از ۱۱ تا ۱۵ آذر، گفت: خدمات امدادی لازم در ۳۹ شهر و روستای ۹ استان‌ آذربایجان‌غربی، اصفهان، ایلام، چهارمحال و بختیاری، خوزستان، کهگیلویه و بویراحمد، کردستان، فارس و لرستان به هموطنان ارائه شده است.

۹۵۱ روز پیش
ضرورت ارتقاء سطح نظارت‌ها برای آمادگی در برابر زلزله
ضرورت ارتقاء سطح نظارت‌ها برای آمادگی در برابر زلزلهمعاون فعالیت‌های دانش‌آموزی وزارت آموزش و پرورش با تاکید بر ضرورت افزایش حساسیت‌ها نسبت به زلزله در کشور، خواستار اصلاح نظام مهندسی و ارتقاء نظارت‌ها در کشور شد.

۹۵۱ روز پیش
سیل جان ۱۱ تایلندی را گرفت
سیل جان ۱۱ تایلندی را گرفترسانه‌های محلی تایلند اعلام کردند: جاری شدن سیل در جنوب این کشور دستکم ۱۱ کشته بر جا گذاشته است.

۹۵۱ روز پیش
سیل و آبگرفتگی در ۹ استان کشور/ ادامه امدادرسانی در میاندوآب و ایوان غرب
سیل و آبگرفتگی در 9 استان کشور/ ادامه امدادرسانی در میاندوآب و ایوان غربرئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به اینکه ۹ استان کشور متأثر از سیل و‌ آبگرفتگی شده است، گفت: ۱۲۶۰ نفر در ۳۹ شهر و روستا توسط نیروهای هلال‌ احمر امدادرسانی شدند.

۹۵۱ روز پیش
وقوع طوفان در مازندران/ ۵ استان کشور درگیر برف و کولاک
وقوع طوفان در مازندران/ 5 استان کشور درگیر برف و کولاکمعاون عملیات سازمان امداد و نجات با اشاره به اینکه ۵ استان کشور درگیر برف و کولاک بوده،‌ گفت: ۹۶ خودروی گرفتار در برف توسط نیروهای هلال‌احمر رهاسازی شده است.

۹۵۱ روز پیش
آخرین جزئیات زلزله ۵ ریشتری در شهداد کرمان/ اعزام ۳ تیم ارزیاب به منطقه
آخرین جزئیات زلزله ۵ ریشتری در شهداد کرمان/ اعزام ۳ تیم ارزیاب به منطقهمعاون عملیات سازمان امداد و نجات با اشاره به آخرین جزئیات زمین لرزه ۵ ریشتری در حوالی شهداد کرمان گفت: ۳ تیم ارزیاب هلال احمر جهت بررسی ابعاد و خسارات زمین لرزه به منطقه اعزام شده است.

۹۵۱ روز پیش
شرایط مازندران هنوز بحرانی است؟
شرایط مازندران هنوز بحرانی است؟مدیرکل مدیریت بحران مازندران از پایان وضعیت بحرانی در استان بر اثر بارش برف خبرداد.

۹۶۲ روز پیش
درخواست مدیریت بحران از شرکت گاز برای حل مشکل افت فشار
درخواست مدیریت بحران از شرکت گاز برای حل مشکل افت فشاررییس سازمان مدیریت بحران کشور ضمن تشریح اجمالی اقدامات این سازمان در سرمای استانهای کشور از شرکت ملی گاز ایران خواست که برای حل مساله افت فشار گاز در دو استان مازندران و کردستان اقدام سریع تری انجام دهد.

۹۶۲ روز پیش
جاری شدن سیل و اعلام وضعیت اضطراری در شمال ایتالیا
جاری شدن سیل و اعلام وضعیت اضطراری در شمال ایتالیابارش شدید باران و وزش طوفان، جاری شدن سیل در مناطق شمالی ایتالیا را در پی داشت.

۹۶۳ روز پیش
۱۲ استان کشور تحت تاثیر برف و کولاک/ امدادرسانی به ۸۸۰۰ تن
12 استان کشور تحت تاثیر برف و کولاک/ امدادرسانی به 8800 تنسرپرست سازمان امداد و نجات عملیات برف و کولاک در ۱۲ استان کشور را تشریح کرد.

۹۶۳ روز پیش
وقوع زمین‌لرزه شدید در السالوادور و نیکاراگوئه
وقوع زمین‌لرزه شدید در السالوادور و نیکاراگوئهزمین‌لرزه ای به بزرگی ۷.۲ ریشتر برخی کشورهای آمریکای مرکزی از جمله نیکاراگوئه و السالوادور را لرزاند.

۹۶۳ روز پیش
گزارش مدیریت بحران از برف در شمال، طوفان در غرب و گردوغبار در جنوب کشور
گزارش مدیریت بحران از برف در شمال، طوفان در غرب و گردوغبار در جنوب کشورمعاون امادگی و مقابله سازمان مدیریت بحران کشور گزارشی از وضیت استان های برف گیر، آتش سوزی در جنگل های جوانرود، طوفان در کرمانشاه و گرد و غبار در استان هرمزگان را تشریح کرد.

۹۶۳ روز پیش
درخواست مدیریت بحران برای صرفه جویی در مصرف گاز
درخواست مدیریت بحران برای صرفه جویی در مصرف گازسازمان مدیریت بحران کشور از شهروندان درخواست کرد که در مصرف گاز صرفه جویی کنند.

۹۶۳ روز پیش
ناوگان اورژانس کشور در حالت آماده‌باش
ناوگان اورژانس کشور در حالت آماده‌باشسرپرست اورژانس کشور اعلام کرد: برای روزهای برفی و سرد در تهران و کشور تمهیدات لازم از سوی اورژانس تمهیدات لازم اندیشیده شده است.

۹۶۳ روز پیش
پیش بینی ترافیک سنگین عصرگاهی در معابر پایتخت
پیش بینی ترافیک سنگین عصرگاهی در معابر پایتخترئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از پیش‌بینی ترافیک سنگین است عصرگاهی در معابر و شبکه بزرگراهی پایتخت خبر داد از شهروندان خواست از انجام سفرهای غیرضروری خودداری کرده و زمان تردد خود در پایتخت را مدیریت کنند.

۹۶۳ روز پیش
بارش ۱۵۲ سانتی برف در مازندران
بارش 152 سانتی برف در مازندرانمعاون مدیرکل بحران استان مازندران از قطعی برق در برخی از مناطق شهرستان های نور و آمل خبر داد و گفت که برابر اعلام هواشناسی ارتفاع برف در برخی از مناطق مازندران به بیش از یک و نیم متر رسیده است.

۹۶۳ روز پیش
آماده‌باش مدیریت بحران در ۱۶ استان درگیر برف
آماده‌باش مدیریت بحران در 16 استان درگیر برفمعاون آمادگی و مقابله سازمان مدیریت بحران کشور از اعلام آماده باش مدیریت بحران استان های برفگیر در پی کاهش دما و بارندگی های اخیر خبر داد.

۹۶۳ روز پیش
تهرانی‌ها «لاستیک یخ شکن» ببندند
تهرانی‌ها «لاستیک یخ شکن» ببندندجانشین رئیس پلیس راهور پایتخت از شهروندان خواست که از تردد غیر ضرور در مناطق شمالی تهران پرهیز کنند.

۹۶۳ روز پیش

صفحه ۳۶ از ۴۳ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
36
37 38 39 40 41 صفحه بعد صفحه آخر