سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار حوادث طبیعی
آخرین وضعیت ترافیکی و جوی جاده‌ها/ مسدود بودن ۴ محور مواصلاتی به خاطر برف و کولاک
آخرین وضعیت ترافیکی و جوی جاده‌ها/ مسدود بودن 4 محور مواصلاتی به خاطر برف و کولاکرئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا به اعلام آخرین وضعیت جوی راه‌های کشور پرداخت و گفت: در محورهای بیش از هشت استان کشور شاهد بارش برف هستیم.

۹۶۳ روز پیش
زمین گیرشدن هزار خودرو در جاده‌های مازندران
زمین گیرشدن هزار خودرو در جاده‌های مازندرانهمشهری آنلاین: مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران گفت: برف و یخبندان در این استان افزون بر یک هزار خودرو را در جاده‌ها زمین‌گیر کرد.

۹۶۳ روز پیش
پروازها در بندرعباس دوباره به حالت تعلیق درآمد
پروازها در بندرعباس دوباره به حالت تعلیق درآمدهمشهری آنلاین: مشاور رسانه‌ای مدیرکل فرودگاه‌های هرمزگان و مدیر ترمینال فرودگاه بندرعباس گفت: پروازهای این فرودگاه بین المللی بر اثر شدت وزش باد ، هجوم ریزگردها و کاهش دید، مجدد به حالت تعلیق درآمد.

۹۶۳ روز پیش
کندی تردد در محورهای اصلی گیلان | ارتفاع برف در برخی نقاط، بیش از یک متر است
کندی تردد در محورهای اصلی گیلان | ارتفاع برف در برخی نقاط، بیش از یک متر استهمشهری آنلاین: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان گفت: تردد در بیشتر محورهای اصلی استان اکنون به کندی انجام می‌شود و در برخی نقاط، ارتفاع برف افزون بر یک متر گزارش شده است.

۹۶۳ روز پیش
۹ استان کشور درگیر برف و کولاک/ امدارسانی به بیش از ۶ هزار مسافر در جاده‌ها
۹ استان کشور درگیر برف و کولاک/ امدارسانی به بیش از ۶ هزار مسافر در جاده‌هاسرپرست سازمان امداد و نجات با اشاره به وقوع برف و کولاک در محورهای ۹ استان کشور گفت: ۶۹۳ خوردوی گرفتار در برف توسط نیروهای امدادی رهاسازی شده و ۳۱۶ مسافر اسکان اضطراری یافته‌اند.

۹۶۳ روز پیش
امدادرسانی به ۱۸۶۳ تن در برف و کولاک ۵ استان کشور
امدادرسانی به 1863 تن در برف و کولاک ۵ استان کشورسخنگوی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر، عملیات امدادرسانی به برف و کولاک در پنج استان کشور را تشریح کرد.

۹۶۴ روز پیش
زلزله ۴.۵ ریشتری مرز ایران و ترکیه را لرزاند
زلزله 4.5 ریشتری مرز ایران و ترکیه را لرزاندزمین‌لرزه‌ای با بزرگای ۴.۵ در مقیاس امواج درونی زمین، مرز ایران و ترکیه را لرزاند.

۹۶۴ روز پیش
برف در جاده‌های ۱۰ استان/ پیش‌بینی کولاک شبانه در جاده‌های برف‌گیر
برف در جاده‌های ۱۰ استان/ پیش‌بینی کولاک شبانه در جاده‌های برف‌گیررئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از بارش برف در محورهای ۱۰ استان کشور خبر داد.

۹۶۴ روز پیش
هراز مسدود شد
هراز مسدود شدرئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از انسداد محور هراز در پی بارش برف و کولاک خبر داد.

۹۶۴ روز پیش
برف و کولاک در ۷محور کوهستانی استان سمنان
برف و کولاک در 7محور کوهستانی استان سمنانرئیس پلیس‌راه استان سمنان از مسدود شدن محورهای دیباج-گلوگاه در شهرستان دامغان و اولنگ-رامیان در شهرستان شاهرود خبر داد.

۹۶۴ روز پیش
باران سیل‌آسا زندگی انگلیسی‌ها را مختل کرد
باران سیل‌آسا زندگی انگلیسی‌ها را مختل کردباران شدید و سیل‌آسای روز گذشته (سه‌شنبه) در مناطق مختلف انگلیس به ویژه در جنوب غربی این کشور زندگی مردم را مختل کرد.

۹۶۴ روز پیش
توصیه‌های پلیس برای رانندگی در برف و باران
توصیه‌های پلیس برای رانندگی در برف و بارانمعاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور پایتخت هشدارهایی را در خصوص رانندگی در شرایط برفی به رانندگان ارائه کرد.

۹۶۵ روز پیش
امدادرسانی به ۱۳۰۹ تن در برف و کولاک ۴۸ ساعت گذشته
امدادرسانی به ۱۳۰۹ تن در برف و کولاک ۴۸ ساعت گذشتهسخنگوی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر ضمن اشاره به عملیات برف و کولاک امدادگران طی ۴۸ ساعت گذشته، از امدادرسانی به ۱۳۰۹ تن خبر داد.

۹۶۵ روز پیش
زنگ خطر سونامی پس از زلزله قوی در ساحل شرقیِ ژاپن
زنگ خطر سونامی پس از زلزله قوی در ساحل شرقیِ ژاپنوقوع زلزله‌ای به بزرگی ۷.۴ ریشتر در سواحل شرقی ژاپن در نزدیکی فوکوشیما باعث به صدا در آمدن زنگ خطر سونامی با امواجی که ممکن است به سه متر برسند، شده است.

۹۶۵ روز پیش
هشدار پلیس راهور تهران درباره بارش برف و یخبندان در معابر تهران
هشدار پلیس راهور تهران درباره بارش برف و یخبندان در معابر تهرانرییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با اشاره به پش بینی وقوع یخبندان در معابر و خیابان های پایتخت از شهروندان خواست که فردا تا جایی که ممکن است از وسایل نقلیه شخصی استفاده نکنند.

۹۶۵ روز پیش
برف محورهای ۸ استان را فرا گرفت
برف محورهای 8 استان را فرا گرفترییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از بارش برف در محورهای هشت استان کشور خبر داد.

۹۶۵ روز پیش
تهرانی‌ها از سفر غیرضروری به مناطق کوهستانی خودداری کنند
تهرانی‌ها از سفر غیرضروری به مناطق کوهستانی خودداری کنندهمشهری آنلاین: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان تهران گفت: بارش برف در محورهای شمالی و کوهستانی استان همچنان ادامه دارد و از همه شهروندان درخواست داریم از سفرهای غیر ضروری به این مناطق خودداری کنند.

۹۶۵ روز پیش
انسدادمحور پونل-خلخال؛ بارش برف و باران در جاده‌های ۱۰ استان
انسدادمحور پونل-خلخال؛ بارش برف و باران در جاده‌های ۱۰ استانهمشهری آنلاین: رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور با اعلام خبر مسدود شدن محور پونل_خلخال گفت: در حال حاضر در محورهای مواصلاتی ۱۰ استان شاهد بارش برف و باران هستیم.

۹۶۵ روز پیش
رهاسازی ۱۶۸ خودروی گرفتار در برف/ امدادرسانی به ۱۳۰۰ مسافر در جاده‌ها
رهاسازی 168 خودروی گرفتار در برف/ امدادرسانی به 1300 مسافر در جاده‌هاسخنگوی سازمان امداد و نجات با اشاره به بارش برف و کولاک در کشور، گفت:‌ ۱۳ محور مواصلاتی در ۴ استان مازندران، گلستان، گیلان و سمنان به شدت متأثر از برفو کولاک شده است.

۹۶۵ روز پیش
اعلام نقاط یخ‌زده معابر تهران از سوی راهور به شهرداری
اعلام نقاط یخ‌زده معابر تهران از سوی راهور به شهردارییخبندان صبح امروز در شمال تهران گرچه از سوی سازمان هواشناسی پیش‌بینی شده بود اما باز هم غافلگیرکننده بود و درپی آن ترافیک سنگینی در شبکه بزرگراهی و معابر اصلی شمال تهران ایجاد شد، ترافیکی که لغزندگی معابر به علت یخ‌زدگی نیز در آن سهیم بود و بسیاری از شهروندان از نبود کیسه‌های شن و نمک در خیابان‌ها گله داشتند.

۹۶۶ روز پیش
وقوع زلزله ۶.۴ ریشتری در آرژانتین
وقوع زلزله ۶.۴ ریشتری در آرژانتینمرکز لرزه‌نگاری آمریکا از وقوع زمین‌لرزه‌ای به بزرگی ۶.۴ ریشتر در آرژانتین خبر داد.

۹۶۶ روز پیش
رهایی ۳۰ خودروی گرفتار در برف در محور هراز
رئیس جمعیت هلال احمر آمل از نجات ۳۰ خودروی گرفتار در برف در محور هراز خبر داد.

۹۶۶ روز پیش
بارش برف درمسیرهای کوهستانی پایتخت
بارش برف درمسیرهای کوهستانی پایتخت همشهری آنلاین: مدیر راهداری استان تهران با بیان اینکه بارش برف مسیرهای کوهستانی این استان را فرا گرفته است گفت: تمامی جاده‌های منتهی به پایتخت باز و تردد خودروها بصورت روان در جریان است.

۹۶۶ روز پیش
برف و باران در جاده‌های ۸ استان کشور
برف و باران در جاده‌های ۸ استان کشورهمشهری آنلاین: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از بارش برف و باران در محورهای هشت استان کشور خبر داد.

۹۶۶ روز پیش
برف و باران در جاده‌های ۸ استان کشور
برف و باران در جاده‌های 8 استان کشوررییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از بارش برف و باران در محورهای هشت استان کشور خبر داد.

۹۶۷ روز پیش
ژاپن ۵.۴ ریشتر لرزید
ژاپن 5.4 ریشتر لرزیدزمین لرزه‌ای به بزرگی ۵.۴ ریشتر، غرب ژاپن را به لرزه درآورد.

۹۶۸ روز پیش
غرق شدن قایق مهاجران در آب‌های لیبی
غرق شدن قایق مهاجران در آب‌های لیبیسازمان پزشکان بدون مرز از غرق شدن قایق حامل تعدادی پناهجو در آب‌های لیبی و احتمال کشته شدن ۱۰۰ تن از آنان خبر داد.

۹۶۸ روز پیش
بارش در گیلان و خراسان رضوی؛ ترافیک نیمه سنگین در محور ایلام_مهران
بارش در گیلان و خراسان رضوی؛ ترافیک نیمه سنگین در محور ایلام_مهرانهمشهری آنلاین: رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور از ترافیک نیمه سنگین در محور ایلام_مهران خبر داد و گفت :محورهای استان گیلان و خراسان رضوی بارانی است.

۹۶۸ روز پیش
موموری ایلام لرزید
موموری ایلام لرزیدزمین‌لرزه‌ای با بزرگای ۴.۲ در مقیاس امواج درونی زمین، «موموری» در استان ایلام را لرزاند.

۹۷۰ روز پیش
مردم زلزله‌زده در نیوزیلند به مکان امن منتقل می‌شوند
مردم زلزله‌زده در نیوزیلند به مکان امن منتقل می‌شوندصدها نفر از مردم مناطقی که این روزها با زلزله‌های قدرتمندی در نیوزیلند مواجه بوده‌اند به مناطق امن منتقل شدند.

۹۷۲ روز پیش

صفحه ۳۷ از ۴۳ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36
37
38 39 40 41 42 صفحه بعد صفحه آخر