پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
چرا جانی تحت تعقیب به خانم آرایشگر اسید پاشید؟
چرا جانی تحت تعقیب به خانم آرایشگر اسید پاشید؟مردی که چهار سال پس از قتل همسرش دلبسته ی خانم آرایشگر شد، با شنیدن جواب رد و احساس شکست عشقی، از طریق اسید پاشی انتقام گرفت.

۱۹ ساعت پیش
جزئیات مرگ گروگان در خانه زوج سارق
جزئیات مرگ گروگان در خانه زوج سارقاجتماع > اجتماعی - زن حیله‌گر خود را خریدار خودروی شاسی بلند جا می‌زد و فروشندگان را به دامی می‌کشاند که برای سرقت از آنها پهن کرده بود.

۱۹ ساعت پیش
مرگ دندانپزشک اسیدپاش پیش از محاکمه
مرگ دندانپزشک اسیدپاش پیش از محاکمهاجتماع > اجتماعی - زن دندانپزشک که به‌خاطر اختلافات خانوادگی به روی خاله‌اش اسید پاشیده بود پیش از محاکمه در دادگاه به‌دلیل سکته قلبی جانش را از دست داد.

۱۹ ساعت پیش
انتقام عجیب از‌ خواننده رپ +عکس
انتقام عجیب از‌ خواننده رپ +عکسدختر جوان بعد از تمام شدن دوستی‌اش با خواننده رپ، برای کتک زدن او و سرقت اموالش دو نفر را اجیر کرد.

۱۹ ساعت پیش
نتیجه تفحص مجلس از برخورد با کارگران آق‌دره
نتیجه تفحص مجلس از برخورد با کارگران آق‌درهاجتماع > اجتماعی - گزارش تحقیق و تفحص از نحوه برخورد با کارگران معدن آق‌دره تکاب در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی توسط علیرضا محجوب، رئیس فراکسیون کارگری مجلس قرائت شد.

۱۹ ساعت پیش
مادر آمریکایی 2 کودک خود را کشت
مادر آمریکایی 2 کودک خود را کشتدادگاه ایالتی تگزاس یک مادر جوان آمریکایی را به جرم قتل غیرعمد ۲ کودک خود به دادگاه فراخواند.

۱۹ ساعت پیش
برنده مسابقات کشتی با شست پا
برنده مسابقات کشتی با شست پااجتماع > اجتماعی - داربیشایر> یک مرد انگلیسی به نام آلن ناش برای چهاردهمین بار برنده رقابت‌های کشتی شست پا شد.

۱۹ ساعت پیش
محاکمه همدست ژان والژان پس از نجات از قصاص +عکس
محاکمه همدست ژان والژان پس از نجات از قصاص +عکسمردی که 9 سال پیش با همدستی دامادش، پسردایی خود را به قتل رسانده بود با رضایت اولیای دم از طناب دار نجات یافت.

۱۹ ساعت پیش
طناب دار بر گردن شرور مخوف
طناب دار بر گردن شرور مخوف اجتماع > اجتماعی - آریا-ج، یکی از اشرار مخوف کرمان که کلکسیونی از جرایم و شرارت در پرونده‌اش ثبت شده بود سحرگاه دیروز به دار مجازات آویخته شد.

۱۹ ساعت پیش
اعتراف به جنایت دروغین برای فرار از کمپ
اعتراف به جنایت دروغین برای فرار از کمپمرد معتاد برای خلاصی از شکنجه درکمپ ترک اعتیاد، با سناریوی دروغین وانمود کرده بود دختری را کشته و دفن کرده است.

۱۹ ساعت پیش
/ لیست اخبار حوادث طبیعی
لحظه‌های وحشت ۱۹ دختر و پسر در گرداب
اعضای گروه ۱۹ نفره کوهنوردی دختران و پسران که برای گذراندن آخر هفته به منطقه «چال کندی» دزفول رفته بودند، به دلیل گرفتارشدن در گرداب رودخانه تا یک قدمی مرگ رفتند.

۳۱ روز پیش
جزئیات مفقودی و غرق شدن چند گردشگر در دزفول
گروه کوهنورد گردشگر اهوازی در منطقه چال کندی دزفول دچار حادثه غرق شدگی شدند و از سرنوشت شش نفر آنها خبری در دست نیست.

۳۱ روز پیش
تور گردشگردی اهواز مجوز قانونی این سفر را نداشته / شواهدی دال بر سالم بودن ۳ نفر از مفقودین
تور گردشگردی اهواز مجوز قانونی این سفر را نداشته / شواهدی دال بر سالم بودن 3 نفر از مفقودیننماینده مردم دزفول از احتمال سالم بودن ۳ نفر از ۴ چهار گردشگر مفقود شده رودخانه دز خبر اد.

۳۱ روز پیش
۵ زمین لرزه در ملاثانی
۵ زمین لرزه در ملاثانیبا وقوع پنج زمین لرزه در ملاثانی تیم های امداد و نجات به حالت آماده باش درآمدند.

۳۱ روز پیش
ادامه جستجوی مفقودان رودخانه دز ؛ فوت ۲ نفر و مفقود شدن ۴ نفر
ادامه جستجوی مفقودان رودخانه دز ؛ فوت 2 نفر و مفقود شدن 4 نفرمدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری دزفول گفت: به دلیل تاریکی هوا عملیات جستجو برای یافتن گردشگران اهوازی مفقود شده در رودخانه دز به صبح موکول شده است.

۳۱ روز پیش
زلزله ۶.۷ ریشتری در جنوب‌غرب ترکیه
زلزله ۶.۷ ریشتری در جنوب‌غرب ترکیهزلزله‌ای به بزرگی ۶.۷ ریشتر در مقیاس امواج درونی زمین جنوب‌غرب‌ ترکیه را لرزاند.

۳۳ روز پیش
۲ کشته و ۲۰۰ مجروح در زلزله ۶.۷ ریشتری یونان
2 کشته و 200 مجروح در زلزله 6.7 ریشتری یوناندر پی وقوع زمین لرزه مهیبی در یکی از جزایر یونان در دریای اژه دست‌کم دو تن جان خود را از دست دادند.

۳۳ روز پیش
وقوع زلزله ۴.۷ ریشتری در مرز ایران و آذربایجان
وقوع زلزله 4.7 ریشتری در مرز ایران و آذربایجانزمین‌لرزه‌ای با بزرگای ۴.۷ در مقیاس امواج درونی زمین، مرز ایران و آذربایجان را لرزاند.

۳۳ روز پیش
۹ کشته و مفقودی در پی طوفان در‌ ویتنام
9 کشته و مفقودی در پی طوفان در‌ ویتنامدر پی وقوع طوفان «تالاس» در منطقه مرکزی ویتنام، دست کم ۴ تن جان باختند و ۵ نفر دیگر مفقود شدند.

۳۳ روز پیش
آخرین جزئیات حادثه گردشگران رودخانه دز
رئیس جمعیت هلال احمر دزفول با اشاره به حادثه غرق‌شدگی ۲۰ گردشگر در رودخانه دز، گفت: تاکنون ۲ جسد متعلق به یک مرد و زن که حدودا ۳۰ ساله هستند، پیدا شده ولی شش نفر دیگر همچنان مفقود هستند که جست‌وجو برای یافتن آنان ادامه دارد.

۳۳ روز پیش
۲ کشته و مفقود شدن تعدادی گردشگر در رودخانه دزفول
تعدادی از گردشگران در رودخانه دزفول شهر اهواز در گرداب گیر کردند و در این حادثه دو تن کشته و تعدادی مفقود شدند.

۳۳ روز پیش
یک گردشگر دیگر مفقودی در آب‌های دزفول زنده پیدا شد/ تلاش برای نجات سایر حادثه‌دیدگان
یک گردشگر دیگر مفقودی در آب‌های دزفول زنده پیدا شد/ تلاش برای نجات سایر حادثه‌دیدگانمعاون عملیات سازمان امداد و نجات گفت: یکی از گردشگران که دیروز در آب‌های دزفول دچار حادثه و مفقود شده بود با تلاش نیروهای امدادی زنده پیدا شد.

۳۳ روز پیش
رودخانه کارون، ۳ قربانی گرفت
معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از غرق شدن یک مرد ۳۵ ساله و فرزند ۱۰ ساله‌اش و همچنین یک کودک ۱۰ ساله دیگر در رودخانه کارون خبر داد.

۳۴ روز پیش
هفتگل لرزید
زلزله‌ای به بزرگی ۳.۸ ریشتر در مقیاس امواج درونی زمین، هفتگل در استان خوزستان را لرزاند.

۳۴ روز پیش
«تازه کند» اردبیل لرزید
«تازه کند» اردبیل لرزیدزلزله‌ای با قدرت ۴.۷ در مقیاس ریشتر حوالی تازه کند در استان اردبیل را لرزاند.

۳۴ روز پیش
۲ جوان روستایی در رودخانه کرخه غرق شدند
2 جوان روستایی در رودخانه کرخه غرق شدنداهواز - ایرنا - بخشدار مرکزی اهواز گفت: ۲ جوان از روستای عشاره بزرگ از توابع بخش مرکزی اهواز در رودخانه کرخه غرق شدند.

۳۴ روز پیش
غرق شدن دلخراش یک جوان جلوی چشمان پدر
بخشدار مرکزی جاسک گفت: جوان ۲۱ ساله روستای هشدان از توابع بخش مرکزی جاسک، جلوی چشمان پدرش در خور شهر نو غرق شد.

۳۵ روز پیش
زوج کوهنورد پس از ۷۵ سال پیدا شدند + عکس
زوج کوهنورد پس از ۷۵ سال پیدا شدند + عکسزوج سوییسی که از سال ۱۹۴۲ میلادی ناپدید شده بودند در ارتفاعات دیابلوره سوییس و در میان توده‌های یخ پیدا شدند.

۳۵ روز پیش
رودخانه کارون باز هم قربانی گرفت
مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: بر اساس اطلاع صورت گرفته، یک پسر بچه ۱۰ ساله در رودخانه کارون غرق شد و تلاش برای یافتن جسد وی ادامه دارد.

۳۵ روز پیش
کارون، جان ۳ نفر را گرفت
کارون، جان 3 نفر را گرفتمعاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: در ۲ حادثه جداگانه سه نفر در رودخانه کارون در اهواز جان خود را از دست دادند.

۳۵ روز پیش
بارش تگرگ های مرگبار در اسپانیا +عکس
بارش تگرگ های مرگبار در اسپانیا +عکسدر طی بارش شدید تگرگ در مناطق شمالی اسپانیا، چندین گوسفند کشته شدند و تعداد زیادی اتومبیل هم آسیب شدیدی دیدند.

۳۵ روز پیش
گرد و خاک ۵۴۹ سیستانی را به مراکز درمانی فرستاد
گرد و خاک 549 سیستانی را به مراکز درمانی فرستادمدیرکل دفتر مدیریت بحران سیستان و بلوچستان گفت: آلودگی هوا ناشی از توفان گرد و خاک از اوایل هفته تاکنون ۵۴۹ نفر از مردم شهرستان های شمال استان (منطقه سیستان) را راهی مراکز درمانی و بیمارستان ها کرد.

۳۵ روز پیش
بارش تگرگ‌ به اندازه توپ تنیس
بارش تگرگ‌ به اندازه توپ تنیساجتماع > اجتماعی - جیرونا> شهروندان شمال اسپانیا از بارش تگرگ‌هایی به‌اندازه توپ تنیس که موجب کشته شدن گوسفندان و سوراخ شدن بدنه خودرو‌ها شد، وحشت‌زده شدند.

۳۵ روز پیش
زلزله ۷.۷ ریشتری شرق روسیه را لرزاند
زلزله ۷.۷ ریشتری شرق روسیه را لرزاندآب های فراساحلی شرق روسیه شاهد وقوع زلزله ای به بزرگی ۷.۷ در مقیاس ریشتر بود که باعث اعلام هشدار سونامی در بخش هایی از اقیانوس آرام در مجاورت محل حادثه شد.

۳۶ روز پیش
غرق کودک لنگرودی در استخر
غرق کودک لنگرودی در استخرفرمانده انتظامی لنگرود از فوت یک کودک دو ساله بر اثر غرق شدگی در استخر پارک بزرگ فجر این شهرستان خبر داد.

۳۷ روز پیش
سقوط تخته سنگ بسیار بزرگ در محور هراز
سقوط تخته سنگ بسیار بزرگ در محور هرازفرارو؛ تصویری از سقوط تخته سنگ بسیار بزرگ در محور هراز را منتشر کرد.

۳۷ روز پیش
سرنوشت پسربچه ۸ ساله در هاله‌ای از ابهام
سرنوشت پسربچه 8 ساله در هاله‌ای از ابهاممعمای مفقود شدن پسر هشت ساله پس از دو هفته هنوز حل نشده است.

۳۸ روز پیش
رانش زمین در خمارلو؛ تخلیه ۶۰ واحد مسکونی
مدیرکل مدیریت بحران آذربایجان‌شرقی با اشاره به رانش زمین در خمارلو، گفت: حدود ۶۰ واحد مسکونی در معرض خطر این رانش زمین قرار دارند که با همکاری‌های هلال احمر استان، محل اسکانی برای افراد در معرض خطر، در نظر گرفته شده است.

۳۸ روز پیش
سرنوشت تلخ ۲ برادر در استخر
سرنوشت تلخ 2 برادر در استخرپسر بچه‌ای ۷ ساله پس از افتادن در استخر یکی از پارک‌های شهرستان لنگرود جان خود را از دست داد و برادر دو ساله اش با مرگ دست و پنجه نرم می کند.

۳۸ روز پیش
کرمان لرزید
کرمان لرزیدزمین لرزه ای به بزرگی ۴.۴ در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) حوالی استان کرمان را لرزاند.

۳۸ روز پیش

صفحه ۴ از ۲۱ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3
4
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر