دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار حوادث طبیعی
جزییات پرداخت کمک ۵ میلیون تومانی به زلزله زدگان کرمانشاهی
جزییات پرداخت کمک ۵ میلیون تومانی به زلزله زدگان کرمانشاهیاجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
رئیس جمعیت هلال احمر ، از اهدای ۵ میلیون تومان از کمک های مردمی به سرپرستان خانوارهای زلزله‌زده ای که عزیزی در زلزله از دست دادند خبر داد و گفت: ۵ میلیون تومان نیز به کسانی که تا اول آذر صاحب فرزند شدند می‌دهیم.

۶۴۳ روز پیش
فروش دو میلیاردی مدال خدیجه آزادپور برای زلزله‌زدگان کرمانشاه
فروش دو میلیاردی مدال خدیجه آزادپور برای زلزله‌زدگان کرمانشاهاجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
ملی‌پوش ووشوی بانوان ایران، مدال طلای بازی‌های آسیایی گوانگژو خود را با قیمت دو میلیارد تومان جهت کمک به زلزله زدگان کرمانشاه به فروش رساند.

۶۴۴ روز پیش
اجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
رییس انجمن فیزیوتراپی ایران آخرین وضعیت هانیه، دختری که در زلزله کرمانشاه دچار ضایعه نخاعی شد را تشریح کرد و گفت: هانیه قطع نخاع نشده است و با فیزیوتراپی مناسب به زودی می‌تواند به زندگی عادی خود بازگردد.

۶۴۴ روز پیش
گوریه در خوزستان باز هم لرزید
شهر گوریه در استان خوزستان برای چندمین روز متوالی شاهد وقوع زمین لرزه بود.

۶۴۴ روز پیش
جام جم آنلاین - موج کمک‌ها به هانیه فداکار +عکس
جام جم آنلاین - موج کمک‌ها به هانیه فداکار +عکسبسیاری از مردم برای کمک به هانیه فداکار اعلام آمادگی کرده اند؛ هانیه هنگام نجات خواهر خود در زلزله کرمانشاه قطع نخاع شد.

۶۴۵ روز پیش
پیکر آخرین کوهنورد مفقود شده در حادثه اشترانکوه پیدا شد
پیکر آخرین کوهنورد مفقود شده در حادثه اشترانکوه پیدا شداجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از پیدا شدن پیکر کوهنورد امدادگر "سیدعلی حسینی" پس از یک هفته تلاش خستگی ناپذیر تیم‌های امدادی هلال احمر خبر داد.

۶۴۵ روز پیش
جام جم آنلاین - سریال بهمن و کوهنوردان؛ جدال مرگبار با آوار برف
جام جم آنلاین - سریال بهمن و کوهنوردان؛ جدال مرگبار با آوار برفبهمن به ثانیه‌ای از کوه پایین می‌آید و کوهنوردانی را که ساعت‌ها در راه قله هستند با خود به اعماق دره می‌برد. جدال کوهنوردان با بهمن، جدالی دائمی بین مرگ و زندگی ا‌ست.

۶۴۵ روز پیش
جام جم آنلاین - &#۱۷۱;گوریه&#۱۸۷; دوباره لرزید
جام جم آنلاین - «گوریه» دوباره لرزیدزلزله‌ای به ۳.۴ ریشتر در مقیاس امواج درونی زمین، حوالی گوریه از توابع شهرستان شوشتر را لرزاند.

۶۴۵ روز پیش
جام جم آنلاین - نجات ۷ گردشگر در غار مغان
جام جم آنلاین - نجات 7 گردشگر در غار مغانرئیس جمعیت هلال احمر مشهد گفت: عملیات نجات ۷ گردشگر که در غار مغان به علت برودت هوا و ریزش برف، گرفتار شده بودند با موفقیت انجام شد.

۶۴۵ روز پیش
جام جم آنلاین - زمین لرزه ۴.۱ ریشتر قصرشیرین را لرزاند
جام جم آنلاین - زمین لرزه 4.1 ریشتر قصرشیرین را لرزاندزمین لرزه‌ای به بزرگی ۴.۱ ریشتر قصرشیرین را لرزاند.

۶۴۵ روز پیش
جام جم نما - لحظه وقوع زلزله ۶.۲ ریشتری هجدک در یک ساختمان در حال ساخت
جام جم نما - لحظه وقوع زلزله 6.2 ریشتری هجدک در یک ساختمان در حال ساختوقوع زمین لرزه ۶.۲ ریشتری در هجدک باعث لرزیدن ستون‌های یک ساختمان در حال ساخت شد.

۶۴۵ روز پیش
جام جم آنلاین - زلزله ۳.۹ ریشتری گوریه را لرزاند
جام جم آنلاین - زلزله 3.9 ریشتری گوریه را لرزاندزمین‌ لرزه‌ای به بزرگای ۳.۹ ریشتر در مقیاس امواج درونی زمین، گوریه در استان خوزستان را لرزاند.

۶۴۵ روز پیش
جام جم آنلاین - جسد آخرین کوهنورد مفقود شده در اشترانکوه پیدا شد +عکس
جام جم آنلاین - جسد آخرین کوهنورد مفقود شده در اشترانکوه پیدا شد +عکسمدیرکل مدیریت بحران استان لرستان گفت: جسد نهمین کوهنورد مفقودی بعد از ۷ روز جستجو در اشترانکوه استان لرستان پیدا شد.

۶۴۵ روز پیش
زمین لرزه‌ ۶.۵ ریشتری، اندونزی را لرزاند
زمین‌لرزه‌ ۶.۵ ریشتری جاکارتا در اندونزی را لرزاند.

۶۴۵ روز پیش
زلزله ۴.۱ ریشتری قصر شیرین را لرزاند
زلزله ای به بزرگی ۴.۱ ریشتر ساعت ۱۶ و ۵۶ دقیقه و ۴۹ ثانیه امروز پنجشنبه برای چندمین بار از زمان وقوع زمین لرزه ۷.۳ ریشتری بیست و یکم آبان ماه قصرشیرین کرمانشاه را لرزاند.

۶۴۵ روز پیش
«گوریه» شوشتر دوباره لرزید
زلزله ای به ۳.۸ ریشتر در مقیاس امواج درونی زمین، حوالی گوریه از توابع شهرستان شوشتر را لرزاند.

۶۴۵ روز پیش
آماده سازی تهران برای زلزله چقدر طول می کشد؟ | بعد از زلزله، تهران را چه کسی کنترل می کند؟
آماده سازی تهران برای زلزله چقدر طول می کشد؟ | بعد از زلزله، تهران را چه کسی کنترل می کند؟آماده سازی تهران برای زلزله چقدر طول می کشد؟ | از یک ماه پیش که زمین لرزه شدید ۷.۳ ریشتری کرمانشاه را لرزاند، موضوع زلزله داغ شد. و از دو شب پیش که زلزله ای ۳ ریشتری کرج را تکان کوچکی داد، موضوع زلزله تهران بار دیگر برای مردم حساس شد. اما آیا تهران برای مقابله با زلزله آماده است؟ بعد از زلزله تهران، چه کسی این شهر را کنترل خواهد کرد؟

۶۴۷ روز پیش
جام جم آنلاین - هجدک کرمان بازهم لرزید
جام جم آنلاین - هجدک کرمان بازهم لرزیدزلزله ای به بزرگی ۴ ریشتر ساعت ۵ و ۲۳ دقیقه و ۲۹ ثانیه بامداد امروز پنجشنبه بار دیگر حوالی هجدک در استان کرمان را لرزاند.

۶۴۷ روز پیش
زلزله ۳.۸ ریشتری حوالی ازگله را لرزاند
زمین‌لرزه‌ای به بزرگای زلزله ۳.۸ ریشتری در مقیاس امواج درونی زمین، حوالی ازگله(کرمانشاه) را لرزاند.

۶۴۷ روز پیش
زلزله ۳.۴ ریشتری، نورآباد را لرزاند
مدیرکل مدیریت بحران لرستان از وقوع زلزله ۳.۴ ریشتری در نورآباد خبر داد.

۶۴۷ روز پیش
جام جم آنلاین - هجدک همچنان می لرزد
جام جم آنلاین - هجدک همچنان می لرزدزمین‌ لرزه‌ای به بزرگای ۴.۱ در مقیاس امواج درونی زمین، حوالی هجدک کرمان را لرزاند.

۶۴۸ روز پیش
پاییز لرزان در کرمان و کرمانشاه
پاییز لرزان در کرمان و کرمانشاهاجتماع > اجتماعی - زمین در استان‌های کرمان و کرمانشاه همچنان در حال لرزیدن است و وحشت به جان مردم این مناطق انداخته است.

۶۴۸ روز پیش
۳۷ مصدوم غیر مستقیم در زلزله ۶.۱ ریشتری بامداد ۲۲ آذر ماه
۳۷ مصدوم غیر مستقیم در زلزله ۶.۱ ریشتری بامداد ۲۲ آذر ماهاجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
مدیر مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی کرمان با اشاره به زلزله ۶.۱ ریشتری بامداد امروز ۲۲ آذرماه هجدک کرمان گفت: تعداد مراجعه کنندگان به بیمارستان های شهر کرمان در پی وقوع این زلزله ۳۷ نفر بوده است.

۶۴۸ روز پیش
درس زیر سایه ترس
درس زیر سایه ترساجتماع > آموزش - علی‌اصغر محمدی:
۳۱روز از زلزله ۷.۳ریشتری کرمانشاه می‌گذرد، وضعیت منطقه زلزله ‌زده تقریبا سروسامان پیدا کرده و کمک‌رسانی اولیه و اسکان موقت انجام شده‌است.

۶۴۸ روز پیش
زلزله کرج | زلزله دیشب کرج تهران را لرزاند
زلزله کرج | زلزله دیشب کرج تهران را لرزاندزلزله کرجغرب تهران را لرزاند | در پی وقوع زلزله ۳ ریشتری در ۷ کیلومتری کرج (استان البرز) عده ای از مردم وحشت زده به خیابان ها آمدند. زلزله کرج که در ساعت ۲۳:۱۸ سه شنبه روی داد، در شهرستان های غربی استان تهران نیز احساس و مایه نگرانی مردم شد.

۶۴۸ روز پیش
پس لرزه زلزله کرج چند ریشتر قدرت داشت؟
پس لرزه زلزله کرج چند ریشتر قدرت داشت؟پس لره زلزله کرج | زمین لرزه ۳ ریشتری که ساعت ۲۳:۱۸ سه شنبه کرج و بخش های غربی استان تهران را لرزاند، ۲۹ دقیقه یعنی ساعت ۲۳:۴۷ بعد پس لرزه ای هم در پی داشت. پس لرزه زلزله کرج، ۱.۸ ریشتر قدرت داشت.

۶۴۸ روز پیش
«زلزله تهران» می آید؟ | احتمال بازگشت زلزله تهران پس از دوره ۲۰۰ ساله حقیقت دارد؟
«زلزله تهران» می آید؟ | احتمال بازگشت زلزله تهران پس از دوره 200 ساله حقیقت دارد؟«زلزله تهران» می آید؟! | از یک ماه پیش که زلزله ۷.۳ ریشتری کرمانشاه را لرزاند بحث زلزله در کشور داغ است و در تهران داغ تر از همه جا. زلزله ضعیف دیشب در کرج کافی بود تا خیلی ها را نگران کند از این که مبادا زلزله تهران در راه باشد! موضوع بازگشت زلزله تهران پس از ۱۵۰ تا ۲۰۰ سال نیز اخیرا بار دیگر مطرح شده است. آیا باید منتظر زلزله تهران باشیم؟ محققان چه می گویند؟

۶۴۸ روز پیش
زلزله کرمان | شدت زلزله اخیر کرمان : ۶.۱ ریشتر | مرکز زلزله: هجدک
زلزله کرمان | شدت زلزله اخیر کرمان : 6.1 ریشتر | مرکز زلزله: هجدکزلزله کرمان | زلزله ای به بزرگی ۶.۱ ریشتر ساعت ۱:۱۱ دقیقه هجدک کرمان را لرزاند. زلزله امشب کرمان، در ادامه لرزه هایی به وقوع پیوست که از شب گذشته در هجدک احساس شد. آخرین جزئیات زلزله کرمان را در ادامه بخوانید...

۶۴۸ روز پیش
زلزله در کرمان یک میلیون نفر را به خیابان ها کشاند
زلزله در کرمان یک میلیون نفر را به خیابان ها کشاند زلزله در کرمان | در پی وقوع زلزله ۶.۱ ریشتری در ساعات اولیه بامداد امروز چهارشنبه، یک میلیون نفر از مردم استان کرمان شب گذشته را در خیابان ها گذراندند. سرمای شدید هوا و قطع ارتباطات رادیویی، مشکلات مردم در مناطق زلزله زده کرمان را تشدید کرد.

۶۴۸ روز پیش

صفحه ۵ از ۴۳ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4
5
6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر