سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
خلاصه مستند قتل اهورا + فیلم | ناگفته های شاهدان از شکنجه اهورا توسط قاتل
خلاصه مستند قتل اهورا + فیلم | ناگفته های شاهدان از شکنجه اهورا توسط قاتلخلاصه مستند قتل اهورا + فیلم | ماجرای اهورا کودک دوساله رشتی که چندی پیش به دست همسر صیغه ای مادرش پس از تجاوز جنسی به قتل رسید، زوایای پنهانی دارد که در مستند اهورا به برخی از آنها پرداخته شده است. در این فیلم پدر و مادر اهورا و برخی شاهدان عینی درباره نحوه مرگ اهورا سخن می گویند. خلاصه مستند قتل اهورا را در ادامه ببینید.

۱۶ ساعت پیش
دختر اصفهانی قبل از خودکشی، خودزنی کرده بود | تصاویر وحشتناک موبایل دو دختر اصفهانی +عکس
دختر اصفهانی قبل از خودکشی، خودزنی کرده بود | تصاویر وحشتناک موبایل دو دختر اصفهانی +عکسدختر اصفهانی قبل از خودکشی، خودزنی کرده بود +عکس | دختر اصفهانی کشته شده در ماجرای نهنگ آبی اصفهان، به شدت تحت تاثیر چالش های اینترنتی بوده و پیش از خودکشی، خودزنی کرده بوده است. رئیس پلیس آگاهی اصفهان با اعلام این موضوع از کشف تصاویر وحشتناک در موبایل دو دختر اصفهانی ماجرای نهنگ آبی خبر داد.

۱۶ ساعت پیش
دو دختر اصفهانی قبل از خودکشی چه گفتند؟ | جزییات اولین خودکشی با نهنگ آبی در ایران
دو دختر اصفهانی قبل از خودکشی چه گفتند؟ | جزییات اولین خودکشی با نهنگ آبی در ایراندو دختر اصفهانی قبل از خودکشی چه گفتند؟ | دو دختر اصفهانی در آخرین مکالمات خود که پیش از خودکشی ضبط کردند، علت خودکشی را بازی نهنگ آبی عنوان می کنند. آنها در بخشی از پیام خود، با پدر و مادرشان خداحافظی می کنند...

۱۶ ساعت پیش
خودکشی پس از قتل عاشق سمج
آخرین روزهای پرکار اسفندماه که باید بیشتر پرونده‌ها تعیین تکلیف می‌شدند و سر و سامانی به آن‌ها می‌دادم، پرونده دیگری به دایره فقدانی ارجاع شد که دختر 28 ساله‌ای به نام «لیلی» از ظهر روز گذشته از خانه خارج شده و دیگر به خانه برنگشته‌است.

۱۶ ساعت پیش
قتل پسردایی‌ به‌ خاطر هزینه جوجه‌کباب
پسر جوانی که متهم است با پسردایی‌اش به‌خاطر هزینه جوجه‌کباب درگیر شده و او را به قتل رسانده، در جلسه محاکمه‌اش جزئیات درگیری را تشریح کرد و گفت دعوا به خاطر یک اختلاف خانوادگی قدیمی بود.

۱۶ ساعت پیش
چالش نهنگ آبی چیست؟ | مراحل نهنگ آبی چطور به خودکشی 130 نفر ختم شده؟ | جزییات بازی نهنگ آبی
چالش نهنگ آبی چیست؟ | مراحل نهنگ آبی چطور به خودکشی 130 نفر ختم شده؟ | جزییات بازی نهنگ آبیبازی نهنگ آبی چیست؟ | نهنگ آبی یک بازی اینترنتی است که در آن کاربر 50 مرحله طی می کند تا به مرحله آخر یعنی خودکشی برسد! مراحل بازی نهنگ آبی از کشیدن یک نهنگ روی بدن شروع شده، و پس از چند مرحله خودزنی، به مرحله آخر (خودکشی) می رسد. کاربر باید در مراحل بازی نهنگ آبی، از خودش عکس سلفی بگیرد و خودزنی را ثابت کند! جزییات نهنگ آبی را در اداغمه بخوانید

۱۶ ساعت پیش
محدودیت گردشگری در پاسارگاد
محدودیت گردشگری در پاسارگاداجتماع > سفر - با نزدیک شدن به هفتم آبان ماه محدودیت‌ها برای ورود گردشگران و علاقه‌مندان به این روز در پاسارگاد افزایش یافت. هفتم آبان روزی است که برخی از علاقه‌مندان تاریخ ایران باستان آن را روز کوروش نامیده‌اند.

۱۶ ساعت پیش
حکایت مشت یک قلچماق پهلوان پنبه
حکایت مشت یک قلچماق پهلوان پنبه اجتماع > اجتماعی - مهدیا گل‌محمدی:
پاندول ساعت دیواری ۴ سالی می‌شد که از حرکت ایستاده بود، خانه اما با تمام محتویاتش ‌پاندول‌وار داشت به عقب و جلو لمبر می‌خورد.

۱۶ ساعت پیش
ادامه به‌کار پس از اخراج شدن
ادامه به‌کار پس از اخراج شدناجتماع > اجتماعی - لندن> زنی در انگلستان پس از اینکه اخراج شده نیز بدون حقوق هر روز کارش را انجام می‌دهد.

۱۶ ساعت پیش
خارج کردن توده 4 کیلوگرمی از شکم زن 42 ساله
خارج کردن توده 4 کیلوگرمی از شکم زن 42 سالهمدیر گروه زنان و زایمان دانشگاه علوم پزشکی بابل گفت: توده 4 کیلوگرمی از شکم زن 42 ساله آملی در بیمارستان روحانی بابل خارج شد.

۱۶ ساعت پیش
/ لیست اخبار حوادث طبیعی
خسارت سیل در ایرانشهر و قطع آب ۵۰ روستا
خسارت سیل در ایرانشهر و قطع آب ۵۰ روستااجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
مدیرکل مدیریت بحران سیستان و بلوچستان گفت: بارندگی شدید و سیل پنجشنبه شب به تاسیسات زیربنایی و شماری از واحدهای مسکونی ایرانشهر و روستاهای بخش مرکزی این شهرستان خسارت زد.

۱۰۰ روز پیش
سقوط جوان سقزی به خاطر سلفی گرفتن
سقوط جوان سقزی به خاطر سلفی گرفتنگرفتن عکس سلفی باعث سقوط جوان ۳۶ ساله سقزی از ارتفاع ۱۰۰ متری در جاده گردشگری جواهرده و مرگ او شد.

۱۰۰ روز پیش
حمله پلنگ به دامدار بشاگردی
عضو شورای اسلامی روستای دستگرد سورگ بشاگرد از حمله یک غلاده پلنگ به یکی از اهالی این روستا که در پی گوسفندان خود در کوه های اطراف بود خبر داد.

۱۰۰ روز پیش
سقوط مرگبار برای سلفی گرفتن+عکس
سقوط مرگبار برای سلفی گرفتن+عکسجوان ۳۶ ساله سقزی برای گرفتن عکس سلفی به دره ای سقوط کرد و جان باخت.

۱۰۰ روز پیش
ریزش کوه در ارتفاعات دماوند ۲ مصدوم برجای گذاشت
ریزش کوه در ارتفاعات دماوند 2 مصدوم برجای گذاشتمدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران از حادثه ریزش کوه در ارتفاعات دماوند خبر داد و گفت: ۲ مصدوم این حادثه از بیمارستان دماوند از طریق بالگرد اورژانس هوایی به مراکز درمانی تهران منتقل شدند.

۱۰۰ روز پیش
جسد دختربچه ناپدید شده سیل ساوجبلاغ پیدا شد
جسد دختربچه ناپدید شده سیل ساوجبلاغ پیدا شدکرج - ایرنا- رئیس مرکز فوریت های پزشکی استان البرز اعلام کرد که جسد دختربچه ناپدید شده در سیل پنجشنبه شب شهرستان ساوجبلاغ پیدا شد.

۱۰۱ روز پیش
مفقود شدن یک دختربچه در سیل ساوجبلاغ
معاون امداد و نجات هلال احمر استان البرز از مفقود شدن یک دختربچه در حادثه آبگرفتگی کردان ساوجبلاغ سیل شب گذشته خبر داد.

۱۰۱ روز پیش
مفقودشدن یک دختربچه در سیل ساوجبلاغ
مفقودشدن یک دختربچه در سیل ساوجبلاغمعاون امداد و نجات هلال احمر استان البرز از مفقود شدن یک دختربچه در حادثه آبگرفتگی کردان ساوجبلاغ سیل شب گذشته خبر داد.

۱۰۱ روز پیش
۵ استان کشور درگیر سیل تابستانه | وقوع طوفان شن در ۴ شهرستان سیستان و بلوچستان
۵ استان کشور درگیر سیل تابستانه | وقوع طوفان شن در ۴ شهرستان سیستان و بلوچستاناجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به وقوع سیل و آب‌گرفتگی در ۵ استان کشور گفت: یک نفر به دلیل این حادثه در ساوجبلاغ مفقود شده است.

۱۰۱ روز پیش
زمین‌لرزه، حوالی قطرویه فارس را لرزاند
زمین لرزه ٣.٧ ریشتری حوالی قطرویه در استان فارس را لرزاند.

۱۰۱ روز پیش
یک مصدوم درپی ریزش سنگ در جاده کندوان
ریزش سنگ از کوه در جاده کندوان یک زخمی برجا گذاشت.

۱۰۲ روز پیش
گوهران لرزید
گوهران لرزیدزلزله‌ای به بزرگی ۴.۲ ریشتر صبح امروز، حوالی گوهران استان هرمزگان را لرزاند.

۱۰۲ روز پیش
مرگ کارگر شهرداری به علت گرما
شهرداری چغادک دراستان بوشهر اعلام کرد یکی از کارگرانش حین کار به علت گرما جان خود را از دست داد.

۱۰۲ روز پیش
فوت ۳ کارگر در اثر گاز گرفتگیِ چاه فاضلاب
مدیر روابط عمومی آتش‌نشانی تبریز گفت: سه نفر از کارگران کارخانه بشارت زمانی که جهت تنظیف به داخل چاه رفته بودند، دچار گاز گرفتگی شده و به داخل چاه سقوط کردند.

۱۰۲ روز پیش
جان باختن پدر و پسر قروه‌ای در دریاچه سراب
پدر قروه‌ای که به همراه پسر شش ساله‌اش برای آب تنی به دریاچه سراب کوثر این شهر رفته بودند، در آب این دریاچه غرق شدند و جان باختند.

۱۰۲ روز پیش
ناپدید شدن یک مقنی در قنات
ناپدید شدن یک مقنی در قناتروز گذشته چهار مقنی به منظور افزایش ظرفیت آب دهی وارد قنات عشرت آباد سبزوار شدند که پس از مدتی یک نفر از آنان ناپدید می‌شود.

۱۰۳ روز پیش
باران و مه‌گرفتگی در استان‌های شمالی
باران و مه‌گرفتگی در استان‌های شمالیاجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور از ترافیک نیمه سنگین بارش باران و مه‌گرفتگی در برخی از راه‌های کشور خبر داد.


۱۰۴ روز پیش
سلفی باز قربانی گرفت +عکس
سلفی باز قربانی گرفت +عکسجوان ۳۳ ساله ای در شهرستان رامسر هنگام عکس گرفتن روی اسکله به علت بی احتیاطی به داخل دریا سقوط کرد و غرق شد.

۱۰۴ روز پیش
شوش لرزید
شوش لرزیدزمین لرزه به بزرگی ۴.۶ ریشتر مرز استان های خوزستان و ایلام را لرزاند.

۱۰۴ روز پیش
سنگ پرانی به خرس، کار دست پسر نوجوان داد
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان جیرفت از حمله یک خرس سیاه آسیایی به پسری ۱۵ ساله در روستای مدین از توابع بخش ساردوئیه این شهرستان خبر داد.

۱۰۶ روز پیش
حمله خرس به پسر ۱۵ ساله جیرفتی
حمله خرس به پسر 15 ساله جیرفتیجیرفت - ایرنا - رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان جیرفت از حمله یک خرس سیاه آسیایی به پسری ۱۵ ساله در روستای مدین از توابع بخش ساردوئیه این شهرستان خبر داد.

۱۰۷ روز پیش
کوچ کشاوران خراسان جنوبی به دلیل خشکسالی
کوچ کشاوران خراسان جنوبی به دلیل خشکسالیاجتماع > اجتماعی - همشهری آنلانی:
رئیس کانون شوراهای اسلامی کار خراسان جنوبی گفت: خشکسالی، روستاییان کشاورز را مجبور به کوچ کرده است در شهر‌های این استان هم خبری از کار نیست.

۱۰۷ روز پیش
زمین لرزه ۳.۱ ریشتری، رفسنجان را تکان داد
زمین لرزه ای به بزرگی ۳.۱ ریشتر ظهر امروز رفسنجان واقع در استان کرمان را لرزاند.

۱۰۷ روز پیش
زلزله شدید در فیلیپین با ۲ کشته و ۷۲ مجروح
زلزله شدید در فیلیپین با ۲ کشته و ۷۲ مجروحشورای مدیریت کاهش خطر بلایای طبیعی ملی فیلیپین روز جمعه تایید کرد براثر زلزله ۶.۵ درجه ریشتری عصر پنجشنبه این کشور ۲ نفر کشته و ۷۲ نفر دیگر زخمی شدند.

۱۰۷ روز پیش
حمله خرس به پسر جیرفتی +عکس
حمله خرس به پسر جیرفتی +عکسرئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان جیرفت از حمله یک خرس سیاه آسیایی به پسری ۱۵ ساله در روستای مدین از توابع بخش ساردوئیه این شهرستان خبر داد.

۱۰۷ روز پیش
زلزله فیلیپین ۱۰۲ کشته و مجروح برجا گذاشت
زلزله فیلیپین 102 کشته و مجروح برجا گذاشتبنابر اعلام مقامات داخلی فیلیپین بر اثر وقوع زمین لرزه در این کشور، دو تن جان خود را از دست داده و حدود ۱۰۰ نفر مجروح شده‌اند.

۱۰۸ روز پیش
سیل در ژاپن؛ ۴۰۰ هزار نفر بی‌ خانمان شدند
باران‌های سیل آسا و رانش زمین در ژاپن طی چند روز اخیر علاوه بر بی خانمان شدن ۴۰۰ هزار نفر، مرگ ۶ نفر و ناپدید شدن ۱۸ تن دیگر را در پی داشت.

۱۰۸ روز پیش
سیل هزاران نفر را در ژاپن بی‌خانمان کرد
به دنبال بارش باران های سیل آسا و بالا رفتن آب رودخانه‌ها در مناطقی از ژاپن، هزاران نفر منازل خود را به قصد مکان های امن ترک کرده اند.

۱۰۸ روز پیش
کشف جنازه زن و جسم بیهوش مرد در یک چادر مسافرتی
کشف جنازه زن و جسم بیهوش مرد در یک چادر مسافرتیفرمانده انتظامی آستانه اشرفیه از کشف جنازه یک زن ۲۶ ساله و جسم بیهوش مرد ۲۷ ساله در یک چادر مسافرتی در این شهرستان خبر داد.

۱۰۸ روز پیش
نجات از مرگ حتمی در آخرین لحظه
نجات از مرگ حتمی در آخرین لحظهمردی در برابر دیدگان مردم گرفتار سیلی خروشان در خیابانی کم عرض و در ورودی پارکینگی زیرزمینی شد ، مرگ مرد به نظر حتمی بود اما...

۱۰۸ روز پیش

صفحه ۵ از ۲۳ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4
5
6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر