پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
جسد بنیتا پیدا شد | ماجرای تلخ کشته شدن بنیتا هشت ماهه + عکس بنیتا
جسد بنیتا پیدا شد | ماجرای تلخ کشته شدن بنیتا هشت ماهه + عکس بنیتافیلم: بنیتا | بنیتا دختر هشت ماهه ای که چند روز پیش گم شده بود و خیلی ها به دنبال پیدا کردنش بودند، پیدا شد؛ اما نه زنده... گم شدن بنیتا برای پدر و مادرش سخت ترین روزها را آورد، اما حالا آنها باید با خبر مرگ بنیتا روبرو شوند، و به جای تحویل گرفتن دخترکشان، جسد بنیتا را تحویل بگیرند...

۲۲ روز پیش
قتل بنیتا عمد بود؟ | قاتل بنیتا اعدام می شود؟ | جزئیات ماجرای بنیتا از زبان دزدها
قتل بنیتا عمد بود؟ | قاتل بنیتا اعدام می شود؟ | جزئیات ماجرای بنیتا از زبان دزدهاقتل بنیتا عمد بود؟ اگر عمدی بودن قتل بنیتا اثبات شود، و دو متهم به قتل عمد محکوم شوند، حکم آنها چه خواهد بود؟ آیا قاتل بنیتا اعدام می شود؟ دو متهم به قتل بنیتا در آخرین اعترافات خود به جزئیات ماجرای ربودن بنیتا اشاره کرده اند. متهم اصلی پرونده می گوید: بنیتا را ماشین رها کردیم و رفتیم و از سرنوشت او اطلاع نداشتیم!

۲۱ روز پیش
«پریا»؛ دختر بچه 5 ساله ساوه ای | ماجرای تجاوز به پریا | اظهارات متناقض مادر پریا 5 ساله | بازداشت مادر پریا +عکس
«پریا»؛ دختر بچه 5 ساله ساوه ای | ماجرای تجاوز به پریا | اظهارات متناقض مادر پریا 5 ساله | بازداشت مادر پریا +عکستجاوز به دختر 5 ساله | «پریا»؛ دختر 5 ساله ساوه ای است که روز گذشته به دلیل ضربه مغزی در بیمارستان بستری شد و به کما رفت. شواهد نشان از تجاوز جنسی به پریا دختر 5 ساله ساوه ای دارد. مادر پریا در بازجویی ها اظهارات متناقض و مشکوکی داشته است. پلیس مادر پریا را بازداشت کرده. جزئیات ماجرای پریا را بخوانید...

۱۷ روز پیش
اعتراف قاتل بنیتا | بنیتا چطور کشته شد؟ | ماجرای مرگ غم انگیز بنیتا به روایت قاتل
اعتراف قاتل بنیتا | بنیتا چطور کشته شد؟ | ماجرای مرگ غم انگیز بنیتا به روایت قاتلاعترافات قاتل بنیتا | قاتل بنیتا به دزدی خودرو پدر بنیتا اعتراف کرد و گفت: بعد از سرقت لوازم خودرو، بچه را در ماشین گذاشتیم و گریختیم... به گزارش آفتاب، گرمای سوزان باعث مرگ بنیتا در داخل خودرو شده است. ماموران از جمود نعشی بنیتا در پی این اتفاق وحشتناک خبر می دهند.

۲۲ روز پیش
جزئیات قتل بنیتا | قاتل بنیتا چه می گوید؟ | دزدها بنیتا را در خیابان رها کردند | دستگیری عاملان مرگ بنیتا
جزئیات قتل بنیتا | قاتل بنیتا چه می گوید؟ | دزدها بنیتا را در خیابان رها کردند | دستگیری عاملان مرگ بنیتاجزئیات قتل بنیتا | دزدان خودرو، بنیتا دختر هشت ماهه را در خیابان رها کردند و گریختند. همین موضوع باعث مرگ بنیتا شد. سارق خودرو که حالا قاتل بنیتا شده، می گوید: خودرو و نوزاد هشت ماهه را در یكی از خیابانهای شهرستان پاكدشت رها كرده! عاملان مرگ بنیتا بازداشت شده اند...

۲۲ روز پیش
تجاوز به دختر 5 ساله ساوه ای | دختر ساوه ای در کما | یک آتنای دیگر قربانی آزار جنسی شد
تجاوز به دختر 5 ساله ساوه ای | دختر ساوه ای در کما | یک آتنای دیگر قربانی آزار جنسی شدتجاوز به دختر ساوه ای | دختر 5ساله در ساوه قربانی تجاوز وحشتناک یک فرد ناشناس قرار گرفت و پس از آزار جنسی، به علت ضربه شدید به سرش، به کما رفت. یک بار دیگر، یک آتنا دیگر قربانی آزار جنسی شده است... این چندمین مورد از آزار جنسی کودکان است که در فاصله ای اندک افشا می شود. آتنا، کیمیا و اینک تجاوز به دختر ساوه ای...

۱۸ روز پیش
حال مادر بنیتا پس از شنیدن خبر فوت فرزندش
حال مادر بنیتا پس از شنیدن خبر فوت فرزندشتصویری از مادر بنیتا پس از شنیدن خبر فوت فرزندش در فضای مجازی منتشر شد.

۲۱ روز پیش
احتمال لغو اعزام زائران ایرانی به حج
احتمال لغو اعزام زائران ایرانی به حج اجتماع > سفر - درحالی‌که برخی مسئولان ایرانی از اعزام قطعی زائران ایرانی به حج تمتع سخن می‌گویند، رفتار مسئولان سعودی به‌گونه‌ای است که احتمال لغو اعزام زائران وجود دارد.

۲۴ روز پیش
توضیحات راه آهن درباره خروج قطار اهواز – مشهد از ریل
توضیحات راه آهن درباره خروج قطار اهواز – مشهد از ریلروابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه‌ای درباره خروج بوژی ۲ واگن قطار مسافری اهواز-مشهد در ایستگاه گلمحک توضیحاتی ارائه داد.

۲۴ روز پیش
شوهری که گاو شد
شوهری که گاو شداجتماع > اجتماعی - پنوم‌پنه> زن سالمندی در کامبوج از گوساله پنج‌ما‌هه‌ای در خانه‌اش نگهداری می‌کند که به ادعای او روح شوهر درگذشته‌اش در این حیوان حلول کرده است.

۲۴ روز پیش
/ لیست اخبار حوادث طبیعی
سرنوشت مبهم پسربچه هشت‌ساله
سرنوشت مبهم پسربچه هشت‌سالهاجتماع > اجتماعی - جست و جو برای پیدا کردن پسربچه هشت‌ساله که از کنار رودخانه‌ای حوالی امامزاده هاشم ناپدید شده ادامه دارد.

۳۲ روز پیش
کشف جسد دختر۹ ساله مفقود شده سیل البرزدر رودخانه برغان
کشف جسد دختر9 ساله مفقود شده سیل البرزدر رودخانه برغانکرج-ایرنا- مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز گفت: جسد دختر ۹ساله که در پی وقوع سیل پنجشنبه شب در رودخانه برغان ناپدید شده بود، کشف شد.

۳۲ روز پیش
کشف جسد دختربچه مفقود شده در حادثه سیل
رئیس مرکز مدیریت حوادث استان البرز گفت: جسد دختربچه مفقود شده در حادثه سیل روستای اَغشت پیدا شد.

۳۳ روز پیش
خسارت سیل در ایرانشهر و قطع آب ۵۰ روستا
خسارت سیل در ایرانشهر و قطع آب ۵۰ روستااجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
مدیرکل مدیریت بحران سیستان و بلوچستان گفت: بارندگی شدید و سیل پنجشنبه شب به تاسیسات زیربنایی و شماری از واحدهای مسکونی ایرانشهر و روستاهای بخش مرکزی این شهرستان خسارت زد.

۳۳ روز پیش
حمله پلنگ به دامدار بشاگردی
عضو شورای اسلامی روستای دستگرد سورگ بشاگرد از حمله یک غلاده پلنگ به یکی از اهالی این روستا که در پی گوسفندان خود در کوه های اطراف بود خبر داد.

۳۳ روز پیش
سقوط جوان سقزی به خاطر سلفی گرفتن
سقوط جوان سقزی به خاطر سلفی گرفتنگرفتن عکس سلفی باعث سقوط جوان ۳۶ ساله سقزی از ارتفاع ۱۰۰ متری در جاده گردشگری جواهرده و مرگ او شد.

۳۳ روز پیش
ریزش کوه در ارتفاعات دماوند ۲ مصدوم برجای گذاشت
ریزش کوه در ارتفاعات دماوند 2 مصدوم برجای گذاشتمدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران از حادثه ریزش کوه در ارتفاعات دماوند خبر داد و گفت: ۲ مصدوم این حادثه از بیمارستان دماوند از طریق بالگرد اورژانس هوایی به مراکز درمانی تهران منتقل شدند.

۳۳ روز پیش
سقوط مرگبار برای سلفی گرفتن+عکس
سقوط مرگبار برای سلفی گرفتن+عکسجوان ۳۶ ساله سقزی برای گرفتن عکس سلفی به دره ای سقوط کرد و جان باخت.

۳۳ روز پیش
جسد دختربچه ناپدید شده سیل ساوجبلاغ پیدا شد
جسد دختربچه ناپدید شده سیل ساوجبلاغ پیدا شدکرج - ایرنا- رئیس مرکز فوریت های پزشکی استان البرز اعلام کرد که جسد دختربچه ناپدید شده در سیل پنجشنبه شب شهرستان ساوجبلاغ پیدا شد.

۳۳ روز پیش
مفقود شدن یک دختربچه در سیل ساوجبلاغ
معاون امداد و نجات هلال احمر استان البرز از مفقود شدن یک دختربچه در حادثه آبگرفتگی کردان ساوجبلاغ سیل شب گذشته خبر داد.

۳۳ روز پیش
مفقودشدن یک دختربچه در سیل ساوجبلاغ
مفقودشدن یک دختربچه در سیل ساوجبلاغمعاون امداد و نجات هلال احمر استان البرز از مفقود شدن یک دختربچه در حادثه آبگرفتگی کردان ساوجبلاغ سیل شب گذشته خبر داد.

۳۳ روز پیش
۵ استان کشور درگیر سیل تابستانه | وقوع طوفان شن در ۴ شهرستان سیستان و بلوچستان
۵ استان کشور درگیر سیل تابستانه | وقوع طوفان شن در ۴ شهرستان سیستان و بلوچستاناجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به وقوع سیل و آب‌گرفتگی در ۵ استان کشور گفت: یک نفر به دلیل این حادثه در ساوجبلاغ مفقود شده است.

۳۳ روز پیش
زمین‌لرزه، حوالی قطرویه فارس را لرزاند
زمین لرزه ٣.٧ ریشتری حوالی قطرویه در استان فارس را لرزاند.

۳۴ روز پیش
یک مصدوم درپی ریزش سنگ در جاده کندوان
ریزش سنگ از کوه در جاده کندوان یک زخمی برجا گذاشت.

۳۴ روز پیش
گوهران لرزید
گوهران لرزیدزلزله‌ای به بزرگی ۴.۲ ریشتر صبح امروز، حوالی گوهران استان هرمزگان را لرزاند.

۳۵ روز پیش
مرگ کارگر شهرداری به علت گرما
شهرداری چغادک دراستان بوشهر اعلام کرد یکی از کارگرانش حین کار به علت گرما جان خود را از دست داد.

۳۵ روز پیش
جان باختن پدر و پسر قروه‌ای در دریاچه سراب
پدر قروه‌ای که به همراه پسر شش ساله‌اش برای آب تنی به دریاچه سراب کوثر این شهر رفته بودند، در آب این دریاچه غرق شدند و جان باختند.

۳۵ روز پیش
فوت ۳ کارگر در اثر گاز گرفتگیِ چاه فاضلاب
مدیر روابط عمومی آتش‌نشانی تبریز گفت: سه نفر از کارگران کارخانه بشارت زمانی که جهت تنظیف به داخل چاه رفته بودند، دچار گاز گرفتگی شده و به داخل چاه سقوط کردند.

۳۵ روز پیش
ناپدید شدن یک مقنی در قنات
ناپدید شدن یک مقنی در قناتروز گذشته چهار مقنی به منظور افزایش ظرفیت آب دهی وارد قنات عشرت آباد سبزوار شدند که پس از مدتی یک نفر از آنان ناپدید می‌شود.

۳۵ روز پیش
باران و مه‌گرفتگی در استان‌های شمالی
باران و مه‌گرفتگی در استان‌های شمالیاجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور از ترافیک نیمه سنگین بارش باران و مه‌گرفتگی در برخی از راه‌های کشور خبر داد.


۳۶ روز پیش
سلفی باز قربانی گرفت +عکس
سلفی باز قربانی گرفت +عکسجوان ۳۳ ساله ای در شهرستان رامسر هنگام عکس گرفتن روی اسکله به علت بی احتیاطی به داخل دریا سقوط کرد و غرق شد.

۳۶ روز پیش
شوش لرزید
شوش لرزیدزمین لرزه به بزرگی ۴.۶ ریشتر مرز استان های خوزستان و ایلام را لرزاند.

۳۶ روز پیش
سنگ پرانی به خرس، کار دست پسر نوجوان داد
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان جیرفت از حمله یک خرس سیاه آسیایی به پسری ۱۵ ساله در روستای مدین از توابع بخش ساردوئیه این شهرستان خبر داد.

۳۹ روز پیش
حمله خرس به پسر ۱۵ ساله جیرفتی
حمله خرس به پسر 15 ساله جیرفتیجیرفت - ایرنا - رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان جیرفت از حمله یک خرس سیاه آسیایی به پسری ۱۵ ساله در روستای مدین از توابع بخش ساردوئیه این شهرستان خبر داد.

۳۹ روز پیش
کوچ کشاوران خراسان جنوبی به دلیل خشکسالی
کوچ کشاوران خراسان جنوبی به دلیل خشکسالیاجتماع > اجتماعی - همشهری آنلانی:
رئیس کانون شوراهای اسلامی کار خراسان جنوبی گفت: خشکسالی، روستاییان کشاورز را مجبور به کوچ کرده است در شهر‌های این استان هم خبری از کار نیست.

۳۹ روز پیش
زمین لرزه ۳.۱ ریشتری، رفسنجان را تکان داد
زمین لرزه ای به بزرگی ۳.۱ ریشتر ظهر امروز رفسنجان واقع در استان کرمان را لرزاند.

۳۹ روز پیش
زلزله شدید در فیلیپین با ۲ کشته و ۷۲ مجروح
زلزله شدید در فیلیپین با ۲ کشته و ۷۲ مجروحشورای مدیریت کاهش خطر بلایای طبیعی ملی فیلیپین روز جمعه تایید کرد براثر زلزله ۶.۵ درجه ریشتری عصر پنجشنبه این کشور ۲ نفر کشته و ۷۲ نفر دیگر زخمی شدند.

۳۹ روز پیش
حمله خرس به پسر جیرفتی +عکس
حمله خرس به پسر جیرفتی +عکسرئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان جیرفت از حمله یک خرس سیاه آسیایی به پسری ۱۵ ساله در روستای مدین از توابع بخش ساردوئیه این شهرستان خبر داد.

۳۹ روز پیش
زلزله فیلیپین ۱۰۲ کشته و مجروح برجا گذاشت
زلزله فیلیپین 102 کشته و مجروح برجا گذاشتبنابر اعلام مقامات داخلی فیلیپین بر اثر وقوع زمین لرزه در این کشور، دو تن جان خود را از دست داده و حدود ۱۰۰ نفر مجروح شده‌اند.

۴۰ روز پیش
سیل در ژاپن؛ ۴۰۰ هزار نفر بی‌ خانمان شدند
باران‌های سیل آسا و رانش زمین در ژاپن طی چند روز اخیر علاوه بر بی خانمان شدن ۴۰۰ هزار نفر، مرگ ۶ نفر و ناپدید شدن ۱۸ تن دیگر را در پی داشت.

۴۰ روز پیش

صفحه ۵ از ۲۱ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4
5
6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر