چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
ستاره فوتبال، متهم نفر دوم در پرونده قتل یک تاجر+ عکس
ستاره فوتبال، متهم نفر دوم در پرونده قتل یک تاجر+ عکسبا اعتراف قاتل به ارتکاب جرم، پای یک ستاره مطرح فوتبال در سال های نه چندان دور به پرونده قتل بازشد.

۳ روز پیش
رابطه پنهانی زن شوهردار؛ علت قتل شوهر/ مردی که بخاطر دوقلوهایش آدم کشت!
رابطه پنهانی زن شوهردار؛ علت قتل شوهر/ مردی که بخاطر دوقلوهایش آدم کشت!همسرم دوقلو باردار بود و ما با هم زندگی خوبی داشتیم اما من مشکلات مالی زیادی داشتم و نمی‌توانستم هزینه زایمان و زندگی بچه‌هایم را بدهم؛ وقتی کیانا به من پیشنهاد داد که شوهرش را بکشم و شش ‌میلیون تومان بگیرم، قبول کردم چون در مخمصه مالی گرفتار شده بودم.

۳ روز پیش
قتل مرد 50 ساله به روش حلق آویز
قتل مرد 50 ساله به روش حلق آویزفرمانده انتظامی شهرستان چابهار از شناسایی و دستگیری عامل قتل مرد 50 ساله در یکی از روستاهای این شهر خبر داد.

۳ روز پیش
این زن را می شناسید؟ / فیلم دوربین مداربسته راز مرگ وحشتناک زن جوان را افشا کرد +تصاویر
این زن را می شناسید؟ / فیلم دوربین مداربسته راز مرگ وحشتناک زن جوان را افشا کرد +تصاویردوربین مداربسته کارخانه قدیمی، راز قتل هولناک زن جوان به‌دست مرد شیشه‌ای را فاش کرد. اما باتوجه به اینکه هویت قربانی جنایت تاکنون شناسایی نشده است و هیچ سرنخی هم ازقاتل در دست نیست، بازپرس جنایی از مردم خواست در صورت اطلاع از هویت زن جوان و متهم فراری موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

۴ روز پیش
قاتل، جسد مقتول را در فریزر مخفی‌کرده بود
قاتل، جسد مقتول را در فریزر مخفی‌کرده بوداجتماع > اجتماعی - مردی که با انگیزه تصاحب خانه زنی سالخورده او را به قتل رسانده و جسدش را ۲‌ ماه در فریزر خانه‌اش نگه داشته بود درحالی‌که از سوی دادگاه به قصاص محکوم شده بود توانست با جلب رضایت اولیای دم از چوبه دار نجات پیدا کند.

۳ روز پیش
زنده ماندن عجیب مردی که قبرش کنده شده بود
زنده ماندن عجیب مردی که قبرش کنده شده بوداجتماع > اجتماعی - «قبرش را آماده کنید تا پس از قتل، جسدش را در بیابان دفن کنیم» این دستور مرد کینه‌جو به قاتلان اجیره شده بود تا نقشه قتل مردی جوان را عملی کنند.

۳ روز پیش
خواستگار شرور، دختر جوان را دزدید تا پدرش به ازدواج رضایت بدهد/ افشای راز عاشق خشن!
خواستگار شرور، دختر جوان را دزدید تا پدرش به ازدواج رضایت بدهد/ افشای راز عاشق خشن! آن روز وقتی از دانشگاه بیرون آمدم با خودرویش سد راهم شد و مرا با زور و تهدید سوار کرد و به سمت شمال رفت. من فکر می‌کردم دیگر آینده‌ام تباه شده تا اینکه پدرش با ما تماس گرفت و توانست راضی‌اش کند که به تهران برگردیم.

۳ روز پیش
تجاوز وحشیانه سه آدم ربا به عروس جوان/ آزار و اذیت در بیابان های اطراف کرج +عکس
تجاوز وحشیانه سه آدم ربا به عروس جوان/ آزار و اذیت در بیابان های اطراف کرج +عکسزن: با وحشت پیاده شدم تا فرار کنم اما کفش‌هایم در گل فرو رفت و 3 آدم ربا وحشیانه مرا مورد آزار و اذیت قرار دادند و بعد هم فرار کردند... شوهر: آن شب وقتی همسرم را دیدم او را نشناختم. صورتش زخمی و خون‌آلود و لباس‌هایش گل‌آلود بود و انگشتان دستش هم شکسته بود.

۴ روز پیش
از سرقت در نوجوانی تا قتل ۷ زن در بزرگسالی
از سرقت در نوجوانی تا قتل ۷ زن در بزرگسالیاجتماع > اجتماعی - «مردی خونسرد که مدعی است انگیزه‌اش از قتل‌های سریالی، انتقام گرفتن از زنان بوده است».

۳ روز پیش
اعتراف شیطان به آزار و اذیت زن جوان +عکس
اعتراف شیطان به آزار و اذیت زن جوان +عکسشیطان پراید سوار دو ماه پس از آزادی از زندان بار دیگر به اتهام آزار و اذیت یک زن شناسایی و دستگیر شد.

۳ روز پیش
/ لیست اخبار حوادث طبیعی
زلزله شربیان آذربایجان‌شرقی را لرزاند
زلزله شربیان آذربایجان‌شرقی را لرزاندزلزله ۴.۱ ریشتری شهر شربیان آذربایجان‌شرقی را لرزاند.

۲۳۱ روز پیش
خسارت طرح‌های دریا در اثر طوفان در مازندران
خسارت طرح‌های دریا در اثر طوفان در مازندرانمدیرکل امور اجتماعی استانداری مازندران با بیان اینکه از شروع طرح‌های سالم‌سازی تا امروز ۶۲ نفر در دریای مازندران غرق شده‌اند، گفت: چادرهای طرح دریا در اثر طوفان خسارت دیده‌اند.

۲۳۱ روز پیش
نشست زمین در خیابان پیامبر(ص)/ این حادثه فوتی یا خسارت جدی جرحی نداشت
نشست زمین در خیابان پیامبر(ص)/ این حادثه فوتی یا خسارت جدی جرحی نداشتیک دستگاه خودرو در خیابان پیامبر(ص) مرکزی در داخل یک گودال افتاد که خوشبختانه این حادثه هیچ گونه خسارت جدی جرحی و یا فوتی نداشت.

۲۳۱ روز پیش
هشدار مدیریت بحران نسبت به خشکسالی در ۱۷ استان
هشدار مدیریت بحران نسبت به خشکسالی در 17 استانرییس سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به گزارش مرکز ملی خشکسالی و مدیریت بحران سازمان هواشناسی کشور گفت: بخش هایی از استان های اردبیل، اصفهان، البرز، ایلام، بوشهر، تهران، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، خوزستان، فارس، قزوین، قم، کرمانشاه، لرستان، مرکزی، همدان و یزد دچار خشکسالی شدید تا خیلی شدید بوده اند که به استانداران مربوطه اعلام شد.

۲۳۱ روز پیش
سواحل غربی مکزیک در مسیر طوفان شدید استوایی
سواحل غربی مکزیک در مسیر طوفان شدید استوایییک طوفان عظیم که به سوی سواحل غربی مکزیک پیش می‌رود قبل از رسیدن به ایالت "باخا کالیفرنیا" تبدیل به یک طوفان فوق استوایی شده است.

۲۳۱ روز پیش
امدادرسانی‌ها در ۳ شهرستان شمالی همچنان ادامه دارد
امدادرسانی‌ها در ۳ شهرستان شمالی همچنان ادامه داردرییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از ادامه امدادرسانی‌ها به سه شهرستان قائم‌شهر، بابل و آمل که تحت تاثیر سیل و توفان قرار داشتند، خبر داد.

۲۳۳ روز پیش
خسارت ۱۷۰ میلیارد تومانی طوفان در مازندران/ ۶۱۰۰ واحد مسکونی آسیب دید
خسارت 170 میلیارد تومانی طوفان در مازندران/ 6100 واحد مسکونی آسیب دیداستاندار مازندران با اعلام این که ۶ هزار و ۱۰۰ واحد مسکونی در استان در اثر طوفان خسارت دید گفت: خسارت طوفان ۱۷۰ میلیارد تومان برآورد شده است.

۲۳۳ روز پیش
خشم آسمان و خسارت ۹۰ میلیارد تومانی/ عزم را برای جذب اعتبارات ملی جزم کنید/ تراژدی مرگ دسته‌جمعی گنجشک‌ها
خشم آسمان و خسارت 90 میلیارد تومانی/ عزم را برای جذب اعتبارات ملی جزم کنید/ تراژدی مرگ دسته‌جمعی گنجشک‌هاچه خوب است مسؤولان از اتفاقات اخیر درس بگیرند و نمایندگان مردم در مجلس مطالبات را زودتر پیگیری کنند تا تراژدی سیل زیراب در قائم‌شهر بار دیگر رقم نخورد.

۲۳۳ روز پیش
گزارشی از خدمات اورژانسی به استان‌های سیل‌زده
گزارشی از خدمات اورژانسی به استان‌های سیل‌زدهرئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کشور چگونگی ارائه خدمات اورژانس در استان‌های تحت تاثیر سیل و آبگرفتگی را تشریح کرد.

۲۳۴ روز پیش
جنوب فیلیپین ۶.۱ ریشتر لرزید
جنوب فیلیپین ۶.۱ ریشتر لرزیدبنابر اعلام مرکز لرزه‌نگاری آمریکا، زمین‌لرزه‌ای به بزرگی ۶.۱ ریشتر جنوب فیلیپین را لرزاند.

۲۳۴ روز پیش
۱۵۲ شهر و روستا تحت تاثیر سیل و توفان/ادامه امدادرسانی‌ها در مازندران
۱۵۲ شهر و روستا تحت تاثیر سیل و توفان/ادامه امدادرسانی‌ها در مازندرانرییس سازمان امداد و نجات آخرین وضعیت امدادرسانی‌ها به سیل و توفان در پنج استان کشور را تشریح کرد.

۲۳۴ روز پیش
زلزله شربیان آذربایجان‌شرقی را لرزاند
زلزله شربیان آذربایجان‌شرقی را لرزاندزلزله ۴.۱ ریشتری شهر شربیان آذربایجان‌شرقی را لرزاند.

۲۳۴ روز پیش
مصدومیت ۵۱ نفر به دلیل وقوع سیل و طوفان/ امدادرسانی به بیش از ۱۱ هزار حادثه‌دیده
مصدومیت 51 نفر به دلیل وقوع سیل و طوفان/ امدادرسانی به بیش از 11 هزار حادثه‌دیدهرئیس سازمان امداد و نجات، با اشاره به مصدومیت ۵۱ نفر به دلیل وقوع سیل و طوفان در استان گلستان و مازندران، گفت: بیش از ۱۱ هزار نفر در ۱۵۲ شهر و روستا توسط نیروهای هلال‌احمر امدادرسانی شدند.

۲۳۴ روز پیش
چه کشورهایی می‌توانند در برابر زلزله‌های شدید مقاومت کنند؟
چه کشورهایی می‌توانند در برابر زلزله‌های شدید مقاومت کنند؟کشورهای مختلف بسته به شرایط جغرافیایی و تاریخی در برابر زلزله و خسارت‌های ناشی از آن آسیب‌پذیری متفاوتی دارند اما سوال این است که در حال حاضر کدام کشورها به بهترین تجهیزات برای مقاومت در برابر این حادثه طبیعی مجهز هستند؟

۲۳۴ روز پیش
اعلام وضعیت اضطراری در سواحل طوفان‌زده آمریکا
اعلام وضعیت اضطراری در سواحل طوفان‌زده آمریکابا ادامه وزش تندباد و بارش‌های شدید باران در سواحل شرقی آمریکا، فرمانداران ایالت‌های ویرجینیا، مریلند، نیوجرسی و نیویورک اعلام وضعیت فوق‌العاده کرده‌اند.

۲۳۴ روز پیش
امدادرسانی‌ها در سیل مازندران ادامه دارد
امدادرسانی‌ها در سیل مازندران ادامه داردرییس سازمان امداد و نجات از ادامه امدادرسانی‌ها به متاثران سیل و توفان در مازندران خبر داد.

۲۳۵ روز پیش
بارش باران و ترافیک نیمه سنگین در جاده‌های شمالی کشور
بارش باران و ترافیک نیمه سنگین در جاده‌های شمالی کشورهمشهری آنلاین: رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور با تشریح آخرین وضعیت راه‌های مواصلاتی از ترافیک نیمه سنگین به دلیل ریزش باران در برخی جاده های کشور خبر داد.

۲۳۵ روز پیش
۱۳۰۰ خانوار مازندرانی بر اثر طوفان خسارت دیدند
1300 خانوار مازندرانی بر اثر طوفان خسارت دیدندمدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مازندران از آسیب دیدن ۱۳۰۰ خانوار مازندرانی در طوفان روز جمعه خبر داد.

۲۳۵ روز پیش
خسارتهای ناشی از طوفان - قائم‌شهر
خسارتهای ناشی از طوفان - قائم‌شهراز ساعت نخستین صبح روز جمعه ۱۲ شهریور ماه حوالی ساعت ۴ و ۳۰ دقیقه صبح بارش باران، رعد و برق شدید و طوفان تقریبا تمامی شهرهای مازندران را محاصره کرد. این طوفان که به مدت قریب به یک ساعت و نیم به طول انجامید، خسارت های زیادی به منازل و واحدهای مسکونی، تاسیسات برق رسانی، آب رسانی زد و بارش بی وقفه باران موجب بروز آبگرفتگی در شهرهای استان مازندران شد.

۲۳۵ روز پیش
خسارتهای ناشی از طوفان و سیل - گرگان
خسارتهای ناشی از طوفان و سیل - گرگاندر پی بارندگی شدید توام با رعد و برق های مهیب که از شب گذشته پنج شنبه (۱۱شهریور) در گرگان رخ داد موجب بروز سیل و خسارت به منازل و املاک عمومی شد.

۲۳۵ روز پیش
دستور جهانگیری براي رسيدگي به حادثه‌ديدگان طوفان و سيل مازندران و گلستان
دستور جهانگیری براي رسيدگي به حادثه‌ديدگان طوفان و سيل مازندران و گلستانمعاون اول رييس‌جمهور در تماس تلفني با استانداران مازندران و گلستان از آخرين وضعيت روند رسيدگي به خسارت ديدگان سيل و طوفان صبح امروز در اين استان‌ها مطلع و خواستار بسيج امكانات براي رسيدگي به آسيب‌ديدگان شد.

۲۳۵ روز پیش
آستارا غرق در آب / سردرگمی مسافران در پی آبگرفتگی معابر شهر
آستارا غرق در آب / سردرگمی مسافران در پی آبگرفتگی معابر شهردر پی بارش شدید باران، کوچه ها و معابر بندر مرزی آستارا در غرب استان گیلان، غرق در آب شد.

۲۳۵ روز پیش
مرگ اعضای یک خانواده در سیل شمال کشور
مرگ اعضای یک خانواده در سیل شمال کشورمعاون آمادگی و مقابله سازمان مدیریت بحران کشور از مرگ چهار تن در پی وقوع سیلاب و طوفان در سه استان شمالی کشور خبر داد.

۲۳۵ روز پیش
تندباد ۱۳۰ کیلومتری در مازندران
تندباد 130 کیلومتری در مازندرانطوفان سهمگین در صبح آدینه ۱۲ شهریور ماه موجب شد خسارت شدیدی به شهرهای استان مازندران در روزهای پایانی تابستان وارد شود.

۲۳۵ روز پیش
خسارتهای ناشی از طوفان و سیل در شهرستان های مازندران
خسارتهای ناشی از طوفان و سیل در شهرستان های مازندراناز ساعت نخستین صبح روز جمعه ۱۲ شهریور ماه حوالی ساعت ۴ و ۳۰ دقیقه صبح بارش باران، رعد و برق شدید و طوفان تقریبا تمامی شهرهای مازندران را محاصره کرد. این طوفان که به مدت قریب به یک ساعت و نیم به طول انجامید، خسارت های زیادی به منازل و واحدهای مسکونی، تاسیسات برق رسانی، آب رسانی زد و بارش بی وقفه باران موجب بروز آبگرفتگی در شهرهای استان مازندران شد.

۲۳۵ روز پیش
تندباد در مازندران با ۱۳۰ کیلومتر سرعت
تندباد در مازندران با ۱۳۰ کیلومتر سرعت ساری -ایرنا: هواشناسی مازندران سرعت تندبادی را که بامداد جمعه مناطق مختلف این استان را درنوردید، بین ۹۰ تا ۱۳۰ کیلومتر اعلام کرد.

۲۳۵ روز پیش
احتمال وقوع طوفان در تهران | آماده‌باش تیم‌های امدادی
احتمال وقوع طوفان در تهران | آماده‌باش تیم‌های امدادیهمشهری آنلاین: معاون عملیات سازمان امداد و نجات با اشاره به اخطار سازمان هواشناسی و احتمال وقوع طوفان در پایتخت در اواخر بعدازظهر امروز، گفت: حدود ۳۴ تیم امدادی بدین منظور به حالت آماده‌باش درآمدند.

۲۳۶ روز پیش
غرق شدن نوجوان ۱۶ ساله چالوسی در آب‌های ساحلی
غرق شدن نوجوان 16 ساله چالوسی در آب‌های ساحلیفرمانده انتظامی شهرستان چالوس از غرق شدن نوجوان ۱۶ ساله چالوسی در آب‌های ساحلی این شهرستان خبر داد.

۲۳۶ روز پیش
امکان فوران آتش‌فشان ایتالیا پس از زلزله +عکس
امکان فوران آتش‌فشان ایتالیا پس از زلزله +عکسدانشمندان پس از زلزله اخیر ایتالیا، احتمال فعال شدن آتش‌فشان کوه وزوویو این کشور را می‌دهند.

۲۳۷ روز پیش
زلزله شش و هشت ریشتری در پاپوا گینه نو
زلزله شش و هشت ریشتری در پاپوا گینه نوهمشهری‌آنلاین: زمین لرزه مهیبی به بزرگی شش و هشت دهم ریشتر امروز چهارشنبه۱۰ شهریور شهرک رابائول در پاپوا گینه نو را لرزاند.

۲۳۸ روز پیش

صفحه ۷ از ۹ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6
7
8 9 صفحه بعد صفحه آخر