شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
hamchap.ir
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار حوادث طبیعی
وضعیت اضطراری در آمریکا/ طوفان بلای جان مردم
تندبادهای مهیب و طوفان‌های شدید در آمریکا خسارت بسیاری را به مردم و دولت زد.

۲۲۹ روز پیش
فوت یک نفر در زمین لرزه اردبیل/ آماده‌باش نیروهای امدادی
فوت یک نفر در زمین لرزه اردبیل/ آماده‌باش نیروهای امدادیسخنگوی سازمان امداد و نجات از فوت یک نفر در پارس‌آباد اردبیل به دلیل وقوع زمین‌لرزه خبر داد و گفت: نیروهای امدادی در این استان به حالت آماده‌باش کامل هستند.

۲۳۲ روز پیش
سقوط کودک ۹ ساله از ارتفاعات کهک
سقوط کودک 9 ساله از ارتفاعات کهکرئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم، گفت: کودک خانواده‌ای که برای تفریح به کهک رفته بودند،‌ از ارتفاعات سقوط کرد که نیرو‌های اورژانس با استفاده از بالگرد، وی را نجات داده و به بیمارستان منتقل کردند.

۲۳۶ روز پیش
نجات زنی از غرق شدگی در زاینده‌رود/ سواحل مازندران بلای جان ۳ مسافر شد
نجات زنی از غرق شدگی در زاینده‌رود/ سواحل مازندران بلای جان ۳ مسافر شدسخنگوی اورژانس کشور از غرق‌شدگی ۳ مسافر در سواحل مازندران طی تعطیلات روزهای اخیر خبر داد و گفت: علیرغم اقدامات انجام گرفته توسط نیروهای اورژانس این افراد جان خود را از دست دادند.

۲۳۶ روز پیش
کشف جسد یک نفر از ۲ فرد مفقود شده لنج جاسکی
کشف جسد یک نفر از 2 فرد مفقود شده لنج جاسکیدبیر ستاد بحران فرمانداری جاسک از پیدا شدن جسد یک نفر از ۲ فرد مفقود شده در ساحل جاسک توسط صیادان محلی خبر داد.

۲۳۶ روز پیش
رودخانه سیرچ جان ۳ گردشگر را گرفت
رودخانه سیرچ جان 3 گردشگر را گرفتفرمانده پلیس راه ماهان ـ بم گفت: طغیان رودخانه سیرچ جان سه نفر را گرفت و سه نفر نیز مصدوم شدند.

۲۳۷ روز پیش
سیل و آب‌گرفتگی جان ۴ نفر را در کرمان گرفت/ ۷ استان درگیر سیل
سیل و آب‌گرفتگی جان ۴ نفر را در کرمان گرفت/ ۷ استان درگیر سیلرئیس سازمان امداد و نجات از مرگ ۴ نفر به دلیل وقوع سیل و آب‌گرفتگی در کرمان خبر داد و گفت: ۷ استان کشور از هفته گذشته درگیر سیل شده‌اند.

۲۳۷ روز پیش
یک جوان سیستانی در آب‌های چاه نیمه، غرق شد
یک جوان سیستانی در آب‌های چاه نیمه، غرق شدیک جوان سیستانی در آب‌های چاه نیمه شهرستان زهک غرق شد.

۲۳۷ روز پیش
غرق شدن جوان ۲۴ ساله در رودخانه منطقه مورصفا دشت‌روم بویراحمد
غرق شدن جوان 24 ساله در رودخانه منطقه مورصفا دشت‌روم بویراحمدرئیس اورژانس ۱۱۵ کهگیلویه و بویراحمد از مرگ جوان ۲۴ ساله در رودخانه منطقه مورصفا دشت‌روم بویراحمد خبر داد.

۲۳۷ روز پیش
وقوع سیل در سه استان کشور/ اسکان اضطراری حادثه‌دیدگان
وقوع سیل در سه استان کشور/ اسکان اضطراری حادثه‌دیدگانرئیس سازمان امداد و نجات، از وقوع سیل و آب‌گرفتگی از روز گذشته در ۳ استان سیستان و بلوچستان،‌ کرمان و فارس خبر داد و گفت: امدادرسانی در حال حاضر به حادثه‌دیدگان ادامه دارد.

۲۴۲ روز پیش
بارش باران در استان مازندران و ترافیک صبحگاهی جاده‌ها
بارش باران در استان مازندران و ترافیک صبحگاهی جاده‌هارئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور با تشریح آخرین وضعیت راه‌های مواصلاتی کشور از بارش باران در محورهای استان مازندران و ترافیک صبحگاهی در باند جنوبی آزاد راه تهران - کرج خبراد .

۲۴۲ روز پیش
غرق شدن یک لنج در آب‌های جاسک/ ۲ نفر همچنان مفقود هستند
غرق شدن یک لنج در آب‌های جاسک/ 2 نفر همچنان مفقود هستنددبیر ستاد بحران فرمانداری جاسک از غرق شدن یک لنج در آب‌های جاسک خبر داد و گفت: از صبح امروز تاکنون عملیات تجسس و نجات برای دو سرنشین مفقود شده ادامه دارد.

۲۴۳ روز پیش
امدادگران برای روزهای سیلابی توانمند می‌شوند/ برگزاری نهمین دوره توان‌افزایی تیم‌های امدادی در آب‌های خروشان
امدادگران برای روزهای سیلابی توانمند می‌شوند/ برگزاری نهمین دوره توان‌افزایی تیم‌های امدادی در آب‌های خروشانرئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به برگزاری نهمین دوره توان‌افزایی تیم‌های امدادی در آب‌های خروشان گفت: این دوره طی دو روز در آب‌های خروشان سفید رود با حضور ۳۱ تیم از سراسر کشور اجرا می‌شود.

۲۴۳ روز پیش
مصدومیت ۴۱ نفر در سیل و آب‌گرفتگی/ اسکان اضطراری بیش از ۱۳ هزار حادثه‌دیده
مصدومیت 41 نفر در سیل و آب‌گرفتگی/ اسکان اضطراری بیش از 13 هزار حادثه‌دیدهقائم‌مقام سازمان امداد و نجات از امدادرسانی به ۴۵ هزار و ۷۹۸ حادثه‌دیده در سیل و آب‌گرفتگی از ابتدای فروردین تاکنون خبر داد و گفت: ۴۱ نفر در این مدت مصدوم شده و بیش از ۱۳ هزار نفر نیز اسکان اضطراری یافتند.

۲۴۳ روز پیش
مصدومیت ۲۶۰ نفر به دلیل وقوع سیل و آبگرفتگی در کرمان/ برخورد تیبا با کامیون جان ۳ مسافر را گرفت
مصدومیت ۲۶۰ نفر به دلیل وقوع سیل و آبگرفتگی در کرمان/ برخورد تیبا با کامیون جان ۳ مسافر را گرفتسخنگوی سازمان امداد و نجات با اشاره به مهمترین حوادث شبانه‌روز گذشته گفت: وقوع سیل و آبگرفتگی در مناطقی از کرمان سبب مصدوم شدن بیش از ۲۶۰ نفر شده است.

۲۴۷ روز پیش
آماده باش تیم‌های اضطراری برای کمک به حادثه دیدگان طوفان شن/ برپایی بیمارستان صحرایی در سیستان و بلوچستان
آماده باش تیم‌های اضطراری برای کمک به حادثه دیدگان طوفان شن/ برپایی بیمارستان صحرایی در سیستان و بلوچستانمعاون امداد و درمان بسیج جامعه پزشکی با اشاره به برپایی بیمارستان صحرایی در سیستان و بلوچستان جهت کمک به حادثه دیدگان طوفان شن گفت: ۱۰۰ تیم بهداشت و درمان عمومی به صورت آماده‌باش درآمده‌اند.

۲۴۸ روز پیش
۴۰۰ روستا درگیر طوفان شن/ اجرای دو طرح از فردا برای کمک به حادثه‌دیدگان/ فعالیت ۵۴ تیم امدادی در سیستان و بلوچستان
400 روستا درگیر طوفان شن/ اجرای دو طرح از فردا برای کمک به حادثه‌دیدگان/ فعالیت 54 تیم امدادی در سیستان و بلوچستانرئیس سازمان امداد و نجات، با اشاره به اینکه طوفان شن در سیستان و بلوچستان حدود ۴۰۰ روستا را گرفتار کرده است،‌ گفت: دو طرح توسط سازمان امداد و نجات از فردا جهت امدادرسانی بیشتر به حادثه‌دیدگان انجام می‌گیرد.

۲۴۸ روز پیش
جزئیات ۳ زمین‌لرزه بامدادی در استان اصفهان/ خور باز هم لرزید
جزئیات 3 زمین‌لرزه بامدادی در استان اصفهان/ خور باز هم لرزیدبامداد امروز سه زمین‌لرزه ۴.۱ ریشتری، ۱.۸ ریشتری و ۱.۵ ریشتری مناطق مختلف در استان اصفهان را لرزاند.

۲۵۰ روز پیش
زمین‌لرزه اصفهان خسارتی نداشت /واژگونی اتوبوس و مصدومیت ۳۴ مسافر در خراسان شمالی
زمین‌لرزه اصفهان خسارتی نداشت /واژگونی اتوبوس و مصدومیت ۳۴ مسافر در خراسان شمالیقائم‌مقام سازمان امداد و نجات با اشاره به وقوع زمین‌لرزه ۴.۱ ریشتری ساعت ۴:۰۲ امروز در ۱۰ کیلومتری روستای بازیاب در خور و بیابانک اصفهان اعلام کرد این زمین‌لرزه خسارتی نداشت.

۲۵۰ روز پیش
برخورد دو سواری پژو ۶ نفر را به کام مرگ کشاند/ زمین‌لرزه در چهارمحال و بختیاری تلفات و خساراتی نداشت
برخورد دو سواری پژو 6 نفر را به کام مرگ کشاند/ زمین‌لرزه در چهارمحال و بختیاری تلفات و خساراتی نداشتسخنگوی سازمان امداد و نجات از برخورد دو سواری پژو پارس و ۴۰۵ در محور برخوار به اردستان خبر داد و گفت: براثر این حادثه ۶ مسافر جان خود را از دست دادند.

۲۵۳ روز پیش
۱۱ هزار نفر در طوفان شن سیستان و بلوچستان آسیب دیدند
۱۱ هزار نفر در طوفان شن سیستان و بلوچستان آسیب دیدندسخنگوی سازمان امداد و نجات با اشاره به وقوع حادثه طوفان شن در چهار شهرستان در استان سیستان و بلوچستان گفت: بیش از ۲۲ هزار ماسک میان حادثه‌دیدگان توزیع شده و امدادرسانی همچنان ادامه دارد.

۲۵۳ روز پیش
اسکان اضطراری ۷۰۸ نفر در پی سیل تابستانه در آذربایجان غربی
اسکان اضطراری 708 نفر در پی سیل تابستانه در آذربایجان غربیرئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به وقوع سیل و آب‌گرفتگی در آذربایجان غربی طی ۴ روز گذشته، گفت: ۷۰۸ نفر طی این مدت توسط نیروهای هلال‌احمر اسکان اضطراری یافته و ۹۰۸ حادثه‌دیده نیز امدادرسانی شدند.

۲۵۳ روز پیش
سیل ۵ شهرستان آذربایجان غربی را گرفتار کرد/اسکان اضطراری بیش از ۲۶۰ حادثه‌دیده
سیل 5 شهرستان آذربایجان غربی را گرفتار کرد/اسکان اضطراری بیش از ۲۶۰ حادثه‌دیدهرئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به وقوع سیل و آبگرفتگی در ۵ شهرستان آذربایجان غربی گفت: تا کنون بیش از ۲۶۰ نفر توسط نیروهای امدادی هلال‌احمر اسکان اضطراری شدند.

۲۵۳ روز پیش
وقوع ۷ زمین‌لرزه در استان بوشهر/ آماده‌باش نیروهای امدادی
وقوع 7 زمین‌لرزه در استان بوشهر/ آماده‌باش نیروهای امدادیقائم مقام سازمان امداد و نجات از وقوع ۷ زمین‌لرزه طی ۸ساعت گذشته در بخش شنبه استان بوشهر خبر داد و گفت:‌ نیروهای امدادی به دلیل این حادثه به حالت آماده‌باش در آمدند.

۲۵۶ روز پیش
سقوط جوان ۲۷ ساله از ارتفاع ۲۰ متری/اعزام مصدوم توسط تیم‌های واکنش سریع به بیمارستان میلاد
سقوط جوان 27 ساله از ارتفاع 20 متری/اعزام مصدوم توسط تیم‌های واکنش سریع به بیمارستان میلادسرپرست معاونت عملیات امداد و نجات هلال احمر با اشاره به سقوط جوانی ۲۷ ساله در منطقه دریاچه تار دماوند گفت: این مصدوم توسط تیم‌های واکنش سریع به بیمارستان میلاد منتقل شد.

۲۶۰ روز پیش
پدر و پسری در سد شهریار میانه غرق شدند
پدر و پسری در سد شهریار میانه غرق شدندمسؤول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان شرقی گفت: پدر و پسری در سد شهریار میانه غرق شده و جان باختند.

۲۶۱ روز پیش
زلزله‌ای به بزرگی ۴.۹ ریشتر فارغان هرمزگان را لرزاند
زلزله‌ای به بزرگی 4.9 ریشتر فارغان هرمزگان را لرزاندزلزله‌ای به بزرگی ۴.۹ درجه در مقیاس امواج درونی زمین(ریشتر) بامداد امروز شهر فارغان در استان هرمزگان را لرزاند.

۲۶۱ روز پیش
۲ زلزله ۴.۴ و ۳.۲ ریشتری شهرستان اردل را لرزاند
2 زلزله  4.4 و 3.2 ریشتری شهرستان اردل را لرزاندزلزله‌هایی به بزرگی ۴.۴ و ۳.۲ ریشتر شهرستان اردل واقع در چهارمحال و بختیاری را لرزاند.

۲۶۱ روز پیش
نجات ۲ کارگر معدن زغال‌سنگ کوهبنان
نجات 2 کارگر معدن زغال‌سنگ کوهبنانفرمانده انتظامی کوهبنان از نجات ۲ تن از کارگران معدن زغال‌سنگ بعد از ۱۳ ساعت پس از ریزش معدن در این شهرستان خبر داد.

۲۶۱ روز پیش
احتمال جاری شدن سیل در شهرهای شمالی آذربایجان غربی
احتمال جاری شدن سیل در شهرهای شمالی آذربایجان غربیرئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی آذربایجان غربی از احتمال جاری شدن سیل در شهرهای شمالی استان طی امروز و فردا خبر داد.

۲۶۱ روز پیش

صفحه ۸ از ۹ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7
8
9 صفحه بعد صفحه آخر