شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
hamchap.ir
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار حوادث طبیعی
زلزله ۴.۱ ریشتری در استان اصفهان هیچ‌گونه خسارت جانی و مالی نداشت
زلزله 4.1 ریشتری در استان اصفهان هیچ‌گونه خسارت جانی و مالی نداشتسخنگوی سازمان امداد و نجات هلال‌احمر گفت: زلزله ۴.۱ ریشتری در حوالی چوپانان استان اصفهان که در ساعت ۱۳:۳۱ دقیقه امروز اتفاق افتاده است، هیچ‌‌گونه خسارات جانی و مالی نداشته است.

۲۶۱ روز پیش
گرمای بالای ۵۰ درجه و آمادگی خوزستانی‌ها
گرمای بالای ۵۰ درجه و آمادگی خوزستانی‌هااصولاً اگر قرار باشد از دیگران سؤال شود خوزستان را با چه واژه‌هایی می‌شناسید، احتمال اینکه این ۵ کلمه بیان شود زیاد است: نفت، فوتبال، سینما، دفاع مقدس و گرما. این آخری اما بدجوری بر تمامی رفتار و کردار خوزستانی‌ها اثر گذاشته است.

۲۶۵ روز پیش
وقوع زمین‌لرزه ۴.۶ ریشتری در بوشهر/ اعزام ۳ تیم ارزیاب به منطقه
وقوع زمین‌لرزه 4.6 ریشتری در بوشهر/ اعزام 3 تیم ارزیاب به منطقهسخنگوی سازمان امداد و نجات از وقوع زمین‌لرزه ۴.۶ ریشتری در وحدتیه بوشهر خبر داد و گفت:‌ پس از وقوع این زلزله ۳ تیم ارزیاب فوری به منطقه اعزام شدند.

۲۶۶ روز پیش
زمین‌لرزه ۵ ریشتری در خراسان شمالی خسارات جانی نداشت/ ارزیابی ۳ تیم امدادی
زمین‌لرزه ۵ ریشتری در خراسان شمالی خسارات جانی نداشت/ ارزیابی ۳ تیم امدادیسخنگوی سازمان امداد و نجات با اشاره به وقوع زمین‌لرزه ای ۵ ریشتری در خراسان شمالی گفت: براساس بررسی ۳ تیم ارزیاب و امدادی، خوشبختانه این زمین‌لرزه خسارات جانی و مالی نداشته است.

۲۶۸ روز پیش
آخرین جزئیات سیل و آبگرفتگی در آذربایجان شرقی
آخرین جزئیات سیل و آبگرفتگی در آذربایجان شرقیسرپرست معاونت امداد و نجات هلال‌احمر آخرین جزئیات امدادرسانی به حادثه دیدگان سیل و آبگرفتگی در آذربایجان شرقی را تشریح کرد.

۲۷۲ روز پیش
وقوع زمین لرزه در کرمان/ اعزام تیم‌های ارزیاب به منطقه
وقوع زمین لرزه در کرمان/ اعزام تیم‌های ارزیاب به منطقهسخنگوی سازمان امداد و نجات از وقوع زمین لرزه ۴.۱ ریشتری در کرمان خبر داد و اعلام کرد: ۲ تیم ارزیاب برای بررسی ابعاد این زمین لرزه به محل حادثه اعزام شدند.

۲۷۲ روز پیش
از وقوع زمین‌لرزه در بوشهر تا برخورد اتوبوس با وانت نیسان در ایلام
از وقوع زمین‌لرزه در بوشهر تا برخورد اتوبوس با وانت نیسان در ایلامدر ۲۴ ساعت گذشته علاوه بر وقوع زمین‌لرزه ۴.۲ ریشتری در بوشهر برخورد اتوبوس با وانت نیسان در محور ایلام به صالح‌آباد سبب آسیب دیدن ۳۶ مسافر شد.

۲۷۲ روز پیش
مرگ جوان افغانستانی در حوضچه آب کشاورزی
مرگ جوان افغانستانی در حوضچه آب کشاورزیمدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: مرد جوانی که برای استحمام وارد حوضچه کشاورزی شده بود جان خود را از دست داد.

۲۷۵ روز پیش
وقوع ۴۰ زمین لرزه در آذربایجان غربی/ زلزله تاکنون خسارات جانی نداشته است
وقوع ۴۰ زمین لرزه در آذربایجان غربی/ زلزله تاکنون خسارات جانی نداشته استسخنگوی سازمان امداد و نجات با اشاره به وقوع ۴۰ زمین لرزه در آذربایجان غربی طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و گفت: خوشبختانه تاکنون این زمین‌لرزه‌ها خسارات جانی به همراه نداشته است.

۲۷۵ روز پیش
بارش پراکنده در اکثر محورهای آذربایجان شرقی
بارش پراکنده در اکثر محورهای آذربایجان شرقیرئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور با تشریح آخرین وضعیت راه‌های مواصلاتی کشور گفت: در اکثر محورهای استان آذربایجان شرقی بارش پراکنده باران گزارش شده است.

۲۷۶ روز پیش
از وقوع سیل در آذربایجان شرقی تا حادثه دیدن ۲۵ مسافر در تصادف اتوبوس
از وقوع سیل در آذربایجان شرقی تا حادثه دیدن 25 مسافر در تصادف اتوبوسدر ۲۴ ساعت گذشته علاوه بر تصادفات مرگبار در جاده‌ها، وقوع سیل و آبگرفتگی در آذربایجان شرقی سبب بروز حادثه شده است.

۲۷۹ روز پیش
زمین‌لرزه ۴ ریشتری در خراسان شمالی خسارات جانی و مالی نداشت
زمین‌لرزه 4 ریشتری در خراسان شمالی خسارات جانی و مالی نداشتسخنگوی سازمان امداد و نجات از وقوع زمین‌لرزه ۴ ریشتری در خراسان شمالی خبر داد و گفت: این زمین‌لرزه، خسارات جانی و مالی نداشت.

۲۹۰ روز پیش

صفحه ۹ از ۹ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8
9