چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
ستاره فوتبال، متهم نفر دوم در پرونده قتل یک تاجر+ عکس
ستاره فوتبال، متهم نفر دوم در پرونده قتل یک تاجر+ عکسبا اعتراف قاتل به ارتکاب جرم، پای یک ستاره مطرح فوتبال در سال های نه چندان دور به پرونده قتل بازشد.

۳ روز پیش
رابطه پنهانی زن شوهردار؛ علت قتل شوهر/ مردی که بخاطر دوقلوهایش آدم کشت!
رابطه پنهانی زن شوهردار؛ علت قتل شوهر/ مردی که بخاطر دوقلوهایش آدم کشت!همسرم دوقلو باردار بود و ما با هم زندگی خوبی داشتیم اما من مشکلات مالی زیادی داشتم و نمی‌توانستم هزینه زایمان و زندگی بچه‌هایم را بدهم؛ وقتی کیانا به من پیشنهاد داد که شوهرش را بکشم و شش ‌میلیون تومان بگیرم، قبول کردم چون در مخمصه مالی گرفتار شده بودم.

۳ روز پیش
قتل مرد 50 ساله به روش حلق آویز
قتل مرد 50 ساله به روش حلق آویزفرمانده انتظامی شهرستان چابهار از شناسایی و دستگیری عامل قتل مرد 50 ساله در یکی از روستاهای این شهر خبر داد.

۳ روز پیش
این زن را می شناسید؟ / فیلم دوربین مداربسته راز مرگ وحشتناک زن جوان را افشا کرد +تصاویر
این زن را می شناسید؟ / فیلم دوربین مداربسته راز مرگ وحشتناک زن جوان را افشا کرد +تصاویردوربین مداربسته کارخانه قدیمی، راز قتل هولناک زن جوان به‌دست مرد شیشه‌ای را فاش کرد. اما باتوجه به اینکه هویت قربانی جنایت تاکنون شناسایی نشده است و هیچ سرنخی هم ازقاتل در دست نیست، بازپرس جنایی از مردم خواست در صورت اطلاع از هویت زن جوان و متهم فراری موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

۴ روز پیش
قاتل، جسد مقتول را در فریزر مخفی‌کرده بود
قاتل، جسد مقتول را در فریزر مخفی‌کرده بوداجتماع > اجتماعی - مردی که با انگیزه تصاحب خانه زنی سالخورده او را به قتل رسانده و جسدش را ۲‌ ماه در فریزر خانه‌اش نگه داشته بود درحالی‌که از سوی دادگاه به قصاص محکوم شده بود توانست با جلب رضایت اولیای دم از چوبه دار نجات پیدا کند.

۳ روز پیش
زنده ماندن عجیب مردی که قبرش کنده شده بود
زنده ماندن عجیب مردی که قبرش کنده شده بوداجتماع > اجتماعی - «قبرش را آماده کنید تا پس از قتل، جسدش را در بیابان دفن کنیم» این دستور مرد کینه‌جو به قاتلان اجیره شده بود تا نقشه قتل مردی جوان را عملی کنند.

۳ روز پیش
خواستگار شرور، دختر جوان را دزدید تا پدرش به ازدواج رضایت بدهد/ افشای راز عاشق خشن!
خواستگار شرور، دختر جوان را دزدید تا پدرش به ازدواج رضایت بدهد/ افشای راز عاشق خشن! آن روز وقتی از دانشگاه بیرون آمدم با خودرویش سد راهم شد و مرا با زور و تهدید سوار کرد و به سمت شمال رفت. من فکر می‌کردم دیگر آینده‌ام تباه شده تا اینکه پدرش با ما تماس گرفت و توانست راضی‌اش کند که به تهران برگردیم.

۳ روز پیش
تجاوز وحشیانه سه آدم ربا به عروس جوان/ آزار و اذیت در بیابان های اطراف کرج +عکس
تجاوز وحشیانه سه آدم ربا به عروس جوان/ آزار و اذیت در بیابان های اطراف کرج +عکسزن: با وحشت پیاده شدم تا فرار کنم اما کفش‌هایم در گل فرو رفت و 3 آدم ربا وحشیانه مرا مورد آزار و اذیت قرار دادند و بعد هم فرار کردند... شوهر: آن شب وقتی همسرم را دیدم او را نشناختم. صورتش زخمی و خون‌آلود و لباس‌هایش گل‌آلود بود و انگشتان دستش هم شکسته بود.

۴ روز پیش
از سرقت در نوجوانی تا قتل ۷ زن در بزرگسالی
از سرقت در نوجوانی تا قتل ۷ زن در بزرگسالیاجتماع > اجتماعی - «مردی خونسرد که مدعی است انگیزه‌اش از قتل‌های سریالی، انتقام گرفتن از زنان بوده است».

۳ روز پیش
اعتراف شیطان به آزار و اذیت زن جوان +عکس
اعتراف شیطان به آزار و اذیت زن جوان +عکسشیطان پراید سوار دو ماه پس از آزادی از زندان بار دیگر به اتهام آزار و اذیت یک زن شناسایی و دستگیر شد.

۳ روز پیش
/ لیست اخبار حوادث طبیعی
امدادگران برای روزهای سیلابی توانمند می‌شوند/ برگزاری نهمین دوره توان‌افزایی تیم‌های امدادی در آب‌های خروشان
امدادگران برای روزهای سیلابی توانمند می‌شوند/ برگزاری نهمین دوره توان‌افزایی تیم‌های امدادی در آب‌های خروشانرئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به برگزاری نهمین دوره توان‌افزایی تیم‌های امدادی در آب‌های خروشان گفت: این دوره طی دو روز در آب‌های خروشان سفید رود با حضور ۳۱ تیم از سراسر کشور اجرا می‌شود.

۲۷۵ روز پیش
مصدومیت ۴۱ نفر در سیل و آب‌گرفتگی/ اسکان اضطراری بیش از ۱۳ هزار حادثه‌دیده
مصدومیت 41 نفر در سیل و آب‌گرفتگی/ اسکان اضطراری بیش از 13 هزار حادثه‌دیدهقائم‌مقام سازمان امداد و نجات از امدادرسانی به ۴۵ هزار و ۷۹۸ حادثه‌دیده در سیل و آب‌گرفتگی از ابتدای فروردین تاکنون خبر داد و گفت: ۴۱ نفر در این مدت مصدوم شده و بیش از ۱۳ هزار نفر نیز اسکان اضطراری یافتند.

۲۷۵ روز پیش
مصدومیت ۲۶۰ نفر به دلیل وقوع سیل و آبگرفتگی در کرمان/ برخورد تیبا با کامیون جان ۳ مسافر را گرفت
مصدومیت ۲۶۰ نفر به دلیل وقوع سیل و آبگرفتگی در کرمان/ برخورد تیبا با کامیون جان ۳ مسافر را گرفتسخنگوی سازمان امداد و نجات با اشاره به مهمترین حوادث شبانه‌روز گذشته گفت: وقوع سیل و آبگرفتگی در مناطقی از کرمان سبب مصدوم شدن بیش از ۲۶۰ نفر شده است.

۲۷۹ روز پیش
آماده باش تیم‌های اضطراری برای کمک به حادثه دیدگان طوفان شن/ برپایی بیمارستان صحرایی در سیستان و بلوچستان
آماده باش تیم‌های اضطراری برای کمک به حادثه دیدگان طوفان شن/ برپایی بیمارستان صحرایی در سیستان و بلوچستانمعاون امداد و درمان بسیج جامعه پزشکی با اشاره به برپایی بیمارستان صحرایی در سیستان و بلوچستان جهت کمک به حادثه دیدگان طوفان شن گفت: ۱۰۰ تیم بهداشت و درمان عمومی به صورت آماده‌باش درآمده‌اند.

۲۸۰ روز پیش
۴۰۰ روستا درگیر طوفان شن/ اجرای دو طرح از فردا برای کمک به حادثه‌دیدگان/ فعالیت ۵۴ تیم امدادی در سیستان و بلوچستان
400 روستا درگیر طوفان شن/ اجرای دو طرح از فردا برای کمک به حادثه‌دیدگان/ فعالیت 54 تیم امدادی در سیستان و بلوچستانرئیس سازمان امداد و نجات، با اشاره به اینکه طوفان شن در سیستان و بلوچستان حدود ۴۰۰ روستا را گرفتار کرده است،‌ گفت: دو طرح توسط سازمان امداد و نجات از فردا جهت امدادرسانی بیشتر به حادثه‌دیدگان انجام می‌گیرد.

۲۸۰ روز پیش
جزئیات ۳ زمین‌لرزه بامدادی در استان اصفهان/ خور باز هم لرزید
جزئیات 3 زمین‌لرزه بامدادی در استان اصفهان/ خور باز هم لرزیدبامداد امروز سه زمین‌لرزه ۴.۱ ریشتری، ۱.۸ ریشتری و ۱.۵ ریشتری مناطق مختلف در استان اصفهان را لرزاند.

۲۸۱ روز پیش
زمین‌لرزه اصفهان خسارتی نداشت /واژگونی اتوبوس و مصدومیت ۳۴ مسافر در خراسان شمالی
زمین‌لرزه اصفهان خسارتی نداشت /واژگونی اتوبوس و مصدومیت ۳۴ مسافر در خراسان شمالیقائم‌مقام سازمان امداد و نجات با اشاره به وقوع زمین‌لرزه ۴.۱ ریشتری ساعت ۴:۰۲ امروز در ۱۰ کیلومتری روستای بازیاب در خور و بیابانک اصفهان اعلام کرد این زمین‌لرزه خسارتی نداشت.

۲۸۱ روز پیش
برخورد دو سواری پژو ۶ نفر را به کام مرگ کشاند/ زمین‌لرزه در چهارمحال و بختیاری تلفات و خساراتی نداشت
برخورد دو سواری پژو 6 نفر را به کام مرگ کشاند/ زمین‌لرزه در چهارمحال و بختیاری تلفات و خساراتی نداشتسخنگوی سازمان امداد و نجات از برخورد دو سواری پژو پارس و ۴۰۵ در محور برخوار به اردستان خبر داد و گفت: براثر این حادثه ۶ مسافر جان خود را از دست دادند.

۲۸۴ روز پیش
سیل ۵ شهرستان آذربایجان غربی را گرفتار کرد/اسکان اضطراری بیش از ۲۶۰ حادثه‌دیده
سیل 5 شهرستان آذربایجان غربی را گرفتار کرد/اسکان اضطراری بیش از ۲۶۰ حادثه‌دیدهرئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به وقوع سیل و آبگرفتگی در ۵ شهرستان آذربایجان غربی گفت: تا کنون بیش از ۲۶۰ نفر توسط نیروهای امدادی هلال‌احمر اسکان اضطراری شدند.

۲۸۵ روز پیش
اسکان اضطراری ۷۰۸ نفر در پی سیل تابستانه در آذربایجان غربی
اسکان اضطراری 708 نفر در پی سیل تابستانه در آذربایجان غربیرئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به وقوع سیل و آب‌گرفتگی در آذربایجان غربی طی ۴ روز گذشته، گفت: ۷۰۸ نفر طی این مدت توسط نیروهای هلال‌احمر اسکان اضطراری یافته و ۹۰۸ حادثه‌دیده نیز امدادرسانی شدند.

۲۸۵ روز پیش
۱۱ هزار نفر در طوفان شن سیستان و بلوچستان آسیب دیدند
۱۱ هزار نفر در طوفان شن سیستان و بلوچستان آسیب دیدندسخنگوی سازمان امداد و نجات با اشاره به وقوع حادثه طوفان شن در چهار شهرستان در استان سیستان و بلوچستان گفت: بیش از ۲۲ هزار ماسک میان حادثه‌دیدگان توزیع شده و امدادرسانی همچنان ادامه دارد.

۲۸۵ روز پیش
وقوع ۷ زمین‌لرزه در استان بوشهر/ آماده‌باش نیروهای امدادی
وقوع 7 زمین‌لرزه در استان بوشهر/ آماده‌باش نیروهای امدادیقائم مقام سازمان امداد و نجات از وقوع ۷ زمین‌لرزه طی ۸ساعت گذشته در بخش شنبه استان بوشهر خبر داد و گفت:‌ نیروهای امدادی به دلیل این حادثه به حالت آماده‌باش در آمدند.

۲۸۸ روز پیش
سقوط جوان ۲۷ ساله از ارتفاع ۲۰ متری/اعزام مصدوم توسط تیم‌های واکنش سریع به بیمارستان میلاد
سقوط جوان 27 ساله از ارتفاع 20 متری/اعزام مصدوم توسط تیم‌های واکنش سریع به بیمارستان میلادسرپرست معاونت عملیات امداد و نجات هلال احمر با اشاره به سقوط جوانی ۲۷ ساله در منطقه دریاچه تار دماوند گفت: این مصدوم توسط تیم‌های واکنش سریع به بیمارستان میلاد منتقل شد.

۲۹۲ روز پیش
زلزله‌ای به بزرگی ۴.۹ ریشتر فارغان هرمزگان را لرزاند
زلزله‌ای به بزرگی 4.9 ریشتر فارغان هرمزگان را لرزاندزلزله‌ای به بزرگی ۴.۹ درجه در مقیاس امواج درونی زمین(ریشتر) بامداد امروز شهر فارغان در استان هرمزگان را لرزاند.

۲۹۳ روز پیش
۲ زلزله ۴.۴ و ۳.۲ ریشتری شهرستان اردل را لرزاند
2 زلزله  4.4 و 3.2 ریشتری شهرستان اردل را لرزاندزلزله‌هایی به بزرگی ۴.۴ و ۳.۲ ریشتر شهرستان اردل واقع در چهارمحال و بختیاری را لرزاند.

۲۹۳ روز پیش
پدر و پسری در سد شهریار میانه غرق شدند
پدر و پسری در سد شهریار میانه غرق شدندمسؤول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان شرقی گفت: پدر و پسری در سد شهریار میانه غرق شده و جان باختند.

۲۹۳ روز پیش
نجات ۲ کارگر معدن زغال‌سنگ کوهبنان
نجات 2 کارگر معدن زغال‌سنگ کوهبنانفرمانده انتظامی کوهبنان از نجات ۲ تن از کارگران معدن زغال‌سنگ بعد از ۱۳ ساعت پس از ریزش معدن در این شهرستان خبر داد.

۲۹۳ روز پیش
احتمال جاری شدن سیل در شهرهای شمالی آذربایجان غربی
احتمال جاری شدن سیل در شهرهای شمالی آذربایجان غربیرئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی آذربایجان غربی از احتمال جاری شدن سیل در شهرهای شمالی استان طی امروز و فردا خبر داد.

۲۹۳ روز پیش
زلزله ۴.۱ ریشتری در استان اصفهان هیچ‌گونه خسارت جانی و مالی نداشت
زلزله 4.1 ریشتری در استان اصفهان هیچ‌گونه خسارت جانی و مالی نداشتسخنگوی سازمان امداد و نجات هلال‌احمر گفت: زلزله ۴.۱ ریشتری در حوالی چوپانان استان اصفهان که در ساعت ۱۳:۳۱ دقیقه امروز اتفاق افتاده است، هیچ‌‌گونه خسارات جانی و مالی نداشته است.

۲۹۳ روز پیش
گرمای بالای ۵۰ درجه و آمادگی خوزستانی‌ها
گرمای بالای ۵۰ درجه و آمادگی خوزستانی‌هااصولاً اگر قرار باشد از دیگران سؤال شود خوزستان را با چه واژه‌هایی می‌شناسید، احتمال اینکه این ۵ کلمه بیان شود زیاد است: نفت، فوتبال، سینما، دفاع مقدس و گرما. این آخری اما بدجوری بر تمامی رفتار و کردار خوزستانی‌ها اثر گذاشته است.

۲۹۷ روز پیش
وقوع زمین‌لرزه ۴.۶ ریشتری در بوشهر/ اعزام ۳ تیم ارزیاب به منطقه
وقوع زمین‌لرزه 4.6 ریشتری در بوشهر/ اعزام 3 تیم ارزیاب به منطقهسخنگوی سازمان امداد و نجات از وقوع زمین‌لرزه ۴.۶ ریشتری در وحدتیه بوشهر خبر داد و گفت:‌ پس از وقوع این زلزله ۳ تیم ارزیاب فوری به منطقه اعزام شدند.

۲۹۸ روز پیش
زمین‌لرزه ۵ ریشتری در خراسان شمالی خسارات جانی نداشت/ ارزیابی ۳ تیم امدادی
زمین‌لرزه ۵ ریشتری در خراسان شمالی خسارات جانی نداشت/ ارزیابی ۳ تیم امدادیسخنگوی سازمان امداد و نجات با اشاره به وقوع زمین‌لرزه ای ۵ ریشتری در خراسان شمالی گفت: براساس بررسی ۳ تیم ارزیاب و امدادی، خوشبختانه این زمین‌لرزه خسارات جانی و مالی نداشته است.

۳۰۰ روز پیش
وقوع زمین لرزه در کرمان/ اعزام تیم‌های ارزیاب به منطقه
وقوع زمین لرزه در کرمان/ اعزام تیم‌های ارزیاب به منطقهسخنگوی سازمان امداد و نجات از وقوع زمین لرزه ۴.۱ ریشتری در کرمان خبر داد و اعلام کرد: ۲ تیم ارزیاب برای بررسی ابعاد این زمین لرزه به محل حادثه اعزام شدند.

۳۰۴ روز پیش
از وقوع زمین‌لرزه در بوشهر تا برخورد اتوبوس با وانت نیسان در ایلام
از وقوع زمین‌لرزه در بوشهر تا برخورد اتوبوس با وانت نیسان در ایلامدر ۲۴ ساعت گذشته علاوه بر وقوع زمین‌لرزه ۴.۲ ریشتری در بوشهر برخورد اتوبوس با وانت نیسان در محور ایلام به صالح‌آباد سبب آسیب دیدن ۳۶ مسافر شد.

۳۰۴ روز پیش
آخرین جزئیات سیل و آبگرفتگی در آذربایجان شرقی
آخرین جزئیات سیل و آبگرفتگی در آذربایجان شرقیسرپرست معاونت امداد و نجات هلال‌احمر آخرین جزئیات امدادرسانی به حادثه دیدگان سیل و آبگرفتگی در آذربایجان شرقی را تشریح کرد.

۳۰۴ روز پیش
مرگ جوان افغانستانی در حوضچه آب کشاورزی
مرگ جوان افغانستانی در حوضچه آب کشاورزیمدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: مرد جوانی که برای استحمام وارد حوضچه کشاورزی شده بود جان خود را از دست داد.

۳۰۶ روز پیش
وقوع ۴۰ زمین لرزه در آذربایجان غربی/ زلزله تاکنون خسارات جانی نداشته است
وقوع ۴۰ زمین لرزه در آذربایجان غربی/ زلزله تاکنون خسارات جانی نداشته استسخنگوی سازمان امداد و نجات با اشاره به وقوع ۴۰ زمین لرزه در آذربایجان غربی طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و گفت: خوشبختانه تاکنون این زمین‌لرزه‌ها خسارات جانی به همراه نداشته است.

۳۰۷ روز پیش
بارش پراکنده در اکثر محورهای آذربایجان شرقی
بارش پراکنده در اکثر محورهای آذربایجان شرقیرئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور با تشریح آخرین وضعیت راه‌های مواصلاتی کشور گفت: در اکثر محورهای استان آذربایجان شرقی بارش پراکنده باران گزارش شده است.

۳۰۸ روز پیش
از وقوع سیل در آذربایجان شرقی تا حادثه دیدن ۲۵ مسافر در تصادف اتوبوس
از وقوع سیل در آذربایجان شرقی تا حادثه دیدن 25 مسافر در تصادف اتوبوسدر ۲۴ ساعت گذشته علاوه بر تصادفات مرگبار در جاده‌ها، وقوع سیل و آبگرفتگی در آذربایجان شرقی سبب بروز حادثه شده است.

۳۱۰ روز پیش
زمین‌لرزه ۴ ریشتری در خراسان شمالی خسارات جانی و مالی نداشت
زمین‌لرزه 4 ریشتری در خراسان شمالی خسارات جانی و مالی نداشتسخنگوی سازمان امداد و نجات از وقوع زمین‌لرزه ۴ ریشتری در خراسان شمالی خبر داد و گفت: این زمین‌لرزه، خسارات جانی و مالی نداشت.

۳۲۲ روز پیش

صفحه ۹ از ۹ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8
9