یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار سرقت و زورگیری
آرزوهای عجیب یک سارق
آرزوهای عجیب یک سارقاجتماع > اجتماعی - «خرید یک ماشین عالی از مارک BMW مدل ۲۰۱۸، رنگ مشکی متالیک، فول‌آپشن، شاسی‌بلند. مانند ایکس ۶ یا ایکس ۵ که رینگ‌هایش را برم از خیابان امیرکبیر بخرم و بهترین رینگ حاضر را بندازم براش. ماشین باید همیشه تمیز و پولیش خورده باشه؛ طوری که عکس آدم توش بیفته.»

۳۸ روز پیش
قتل خاله به خاطر سرقت پول و طلا
مردی که درجریان سرقت، خاله‌اش را به قتل رسانده بود با گذشت اولیای دم از قصاص نجات یافت و با حکم دادگاه به ۱۳ سال حبس و ۱۰۴ ضربه شلاق محکوم شد.

۳۸ روز پیش
سارق رویاپرداز دستگیر شد
سارق رویاپرداز دستگیر شددر بازرسی از مخفیگاه سارقان کارآگاهان موفق به کشف چندین جلد سررسید و اندیکاتور شدند که سارق اصلی این پرونده در داخل آنها، درباره سرقت‌هایش اقدام به هدف‌گذاری کرده بود.

۳۸ روز پیش
قتل زن جوان بیوه به خاطر یک مشت طلا
قتل زن جوان بیوه به خاطر یک مشت طلادو مرد افغان که با همدستی یکی از دوستانشان، زن جوانی را در جریان سرقت طلاهایش به قتل رسانده بودند با گرفتن رضایت اولیای دم از قصاص گریختند.

۳۸ روز پیش
اعترافات تازه زورگیران باجگیر
اعترافات تازه زورگیران باجگیر اجتماع > اجتماعی - تحقیقات در پرونده باندی که مسافران را گروگان گرفته و دست به اخاذی از آنها می‌زدند نشان می‌دهد که سرکرده اصلی باند در کرج هم با این شگرد سرقت می‌کرد.

۳۸ روز پیش
سرقت از مردم در پوشش مسافرکش +عکس
سرقت از مردم در پوشش مسافرکش +عکساعضای یک باند در پوشش مسافرکش، مسافران را گروگان گرفته و آنها را تا زمان سرقت اموال با زور داخل خودرویشان نگه می‌داشتند.

۳۸ روز پیش
رویاپردازی سارق به زندان ختم شد +عکس
رویاپردازی سارق به زندان ختم شد +عکسسارق رویاپرداز و نظام‌مندی که تمام سرقت‌هایش را به صورت لیستی در دفتر روزنامه، مکتوب و کلاسه شده تنظیم کرده و طوماری از آرزو نیز برای خود نگاشته بود به دام پلیس افتاد.

۳۸ روز پیش
آدم ربایی خانوادگی برای سرقت ساک پول خیالی
دختر جوان وقتی شنید دایی اش، ساکی پر از پول پیدا کرده است با کمک پسرموردعلاقه اش، سناریوی ربودن او را طراحی کرد، اما پس از اجرای نقشه آدم ربایی فهمید ساکی در کار نبوده و حرف‌های پسر خاله ۸ ساله‌اش ناشی از تصورات کودکانه بوده است.

۳۸ روز پیش
شاهدی که به طرز دلخراشی کشته شد
کاردان اموردامپزشکی که پس از سرقت ۱۵۰ گوسفند، تنها شاهد ماجرا را کشته و خانه قربانی را به آتش کشیده بود، با وجودی که با پای خود نزد پلیس رفته وبه سرقت وقتل اعتراف کرده بود، درجلسه دادگاه خود را بی‌گناه خواند.

۳۸ روز پیش
پرونده قتل یک خانواده در دیوان عالی کشور
سه جوان که با انگیزه سرقت دست به قتل اعضای خانواده‌ای زده بودند، به قصاص، حبس و شلاق محکوم شدند. درحال‌حاضر، وکیل یکی از متهمان که کمترین محکومیت را دارد، درخواست اعاده دادرسی را مطرح کرده است.

۳۸ روز پیش
دستگیری سارقان محموله های میلگرد در ساوه
فرمانده انتظامی شهرستان ساوه از انهدام باند سارقان محموله‌های میلگرد با هفت فقره سرقت به ارزش بیش از سه میلیارد ریال در عملیات پلیس این شهرستان خبر داد.

۳۸ روز پیش
سارقان آدم‌ ربا را شناسایی کنید
سارقان آدم‌ ربا را شناسایی کنید اعضای یک باند در پوشش مسافرکِش، مسافران را گروگان گرفته و آنها را تا زمان سرقت اموال با زور داخل خودرویشان نگه می‌داشتند.

۳۸ روز پیش
مورد عجیب سارق رویاپرداز
سارق رویاپردازی که برای سرقت هایش هدفگذاری کرده بود، سرانجام شناسایی و دستگیر شد.

۳۸ روز پیش
سارقان ۲۴ میلیارد تومانی تهران پای میز محاکمه +عکس
سارقان 24 میلیارد تومانی تهران پای میز محاکمه +عکس۲۰ متهم که با تشکیل سه باند به ۳۱۵ خانه در تهران دستبرد زده و ۲۴ میلیارد تومان به دست آورده بودند، در آخرین جلسه بازپرسی جرایمشان را پذیرفتند. دختری که عضو این باند است مدعی بود فریب خواستگارش را خورده و در دام باند گرفتار شده است.

۴۰ روز پیش
آزادی مرد متهم به قتل، ۲۰ سال بعد از حادثه
مردی که متهم است ٢٠ سال پیش زنی را در یک سرقت به قتل رسانده‌ و به قصاص محکوم شده‌ است، از دادگاه درخواست کرد با درخواست سپردن وثیقه او موافقت کنند. این مرد در جلسه رسیدگی ادعا کرد به بیماری سل استخوان مبتلا شده است و احتمال دارد زمانی زیادی زنده نماند.

۴۰ روز پیش
ردپای سارق در مسمومیت ۴۷۵ نفر
ردپای سارق در مسمومیت ۴۷۵ نفر اجتماع > اجتماعی - بازشدن شیر یک مخزن ۷۰۰ کیلویی کلر در دزفول باعث انتشار این گاز در شهر و مسمومیت ۴۷۵ نفر شد.

۴۱ روز پیش
نقشه عجیب دزدان مسلح برای جلب رضایت شکات
نقشه عجیب دزدان مسلح برای جلب رضایت شکاتدزد حرفه‌ای با به گردن گرفتن سرقت‌های مسلحانه، در تلاش بود همدستش تبرئه شود تا بتواند برای او از شکات رضایت بگیرد. با تیزهوشی پلیس نقشه دزدان نقش بر آب شد.

۴۱ روز پیش
دزدان قادر به استفاده از گنج یاب نیستند/ تغییر ساعت دزدی ها
دزدان قادر به استفاده از گنج یاب نیستند/ تغییر ساعت دزدی هارئیس پلیس آگاهی، گفت: استفاده از دستگاه گنج یاب در سرقت از منازل را تکذیب می کنم هر چند شهروندان منزل خودشان را با شعب بانک اشتباه گرفته اند و اقدام به نگهداری پول نقد و طلا در خانه می کنند.

۴۱ روز پیش
انهدام باند سارقان منازل در اصفهان
انهدام باند سارقان منازل در اصفهانرئیس پلیس آگاهی استان اصفهان از شناسایی و دستگیری سه سارق حرفه ای منزل و کشف چهار میلیارد ریال اموال مسروقه خبر داد.

۴۱ روز پیش
پوشیدن لباس نظامی، شگرد یک سارق خودرو
رئیس کلانتری ۱۵۳ شهرک ولیعصر،از دستگیری سارق خودرویی خبر داد که برای گمراه کردن پلیس، لباس سربازی یکی از نیروهای مسلح را بر تن داشت.

۴۳ روز پیش
دستگیری سارق خودرو با لباس سربازی!
دستگیری سارق خودرو با لباس سربازی!رئیس کلانتری ۱۵۳ شهرک ولیعصر، از دستگیری سارق خودرویی خبر داد که برای اغفال پلیس، لباس سربازی یکی از نیروهای مسلح را به تن کرده بود.

۴۳ روز پیش
شکار مردان پولدار در شهر
شکار مردان پولدار در شهرمی گوید سردسته باند، متهم سابقه‌داری است که در قهوه‌خانه با او آشنا شده است.

۴۳ روز پیش
جزییات آزار چند دانش آموز در تهران
شیطان خرابه‌ها به جرم آزار و اذیت چند پسر دانش‌آموز در خرابه‌های شرق تهران و سرقت اموال آنها در مجموع به ۱۳۴ سال حبس و ۷۹۴ ضربه شلاق محکوم شد.

۴۴ روز پیش
۱۳۴ سال حبس برای شیطان خرابه‌های تهران
134 سال حبس برای شیطان خرابه‌های تهرانشیطان خرابه‌ها به جرم آزار و اذیت چند پسر دانش‌آموز در خرابه‌های شرق تهران و سرقت اموال آنها در مجموع به ۱۳۴ سال حبس و ۷۹۴ ضربه شلاق محکوم شد.

۴۴ روز پیش
سارقان مسلح طلافروشی در ایستگاه محاکمه
سارقان مسلح طلافروشی در ایستگاه محاکمهپرونده سه مرد که در جریان دستبرد مسلحانه به طلافروشی محله خاک سفید در سرقت دو کیلو طلا ناکام مانده بودند به دادگاه ارسال شد.

۴۴ روز پیش
قتل دختر جوان برای سرقت تلفن همراه
قتل دختر جوان برای سرقت تلفن همراهمردی با مراجعه به پلیس مدعی شد دختری را برای سرقت تلفن همراه در فرحزاد به قتل رسانده و جسدش را آنجا دفن کرده است. تحقیقات درباره ادعای متهم در پلیس آگاهی ادامه دارد.

۴۴ روز پیش
راننده تاکسی قلابی چه بلایی سر دختران جوان می آورد؟
سه تبهکار خشن که در لباس مسافربر، طعمه‌هایشان را ربوده و پس از ایجاد رعب و وحشت آنها را سرکیسه می‌کردند با ردیابی‌های کارآگاهان پلیس تهران به دام افتادند. آنها در برخی سرقت‌هایشان نیز از دختر دانشجویی به‌ عنوان طعمه استفاده می‌کردند.

۴۵ روز پیش
خانواده ای که زورگیر بودند!
خانواده ای که زورگیر بودند!اعضای یک باند خانوادگی که با تهدید سلاح سرد از شهروندان زورگیری می کردند در عملیات ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان برخوار دستگیر شدند.

۴۵ روز پیش
طعمه قرار دادن دختر ۱۸ ساله برای سرقت
طعمه قرار دادن دختر ۱۸ ساله برای سرقتدوست‌ دختر سابقم در دو سرقت حضور داشت و از وی به عنوان طعمه استفاده می‌کردیم.

۴۵ روز پیش
بازداشت یک متهم با ۱۲ سرقت مسلحانه در ایرانشهر
بازداشت یک متهم با 12 سرقت مسلحانه در ایرانشهرجانشین انتظامی شهرستان ایرانشهر از دستگیری سارق مسلح سابقه دار و کشف ۱۲ فقره سرقت در این رابطه خبر داد.

۴۶ روز پیش

صفحه ۱ از ۲۲ صفحه
1
2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر