جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
جسد بنیتا پیدا شد | ماجرای تلخ کشته شدن بنیتا هشت ماهه + عکس بنیتا
جسد بنیتا پیدا شد | ماجرای تلخ کشته شدن بنیتا هشت ماهه + عکس بنیتافیلم: بنیتا | بنیتا دختر هشت ماهه ای که چند روز پیش گم شده بود و خیلی ها به دنبال پیدا کردنش بودند، پیدا شد؛ اما نه زنده... گم شدن بنیتا برای پدر و مادرش سخت ترین روزها را آورد، اما حالا آنها باید با خبر مرگ بنیتا روبرو شوند، و به جای تحویل گرفتن دخترکشان، جسد بنیتا را تحویل بگیرند...

۲۲ روز پیش
قتل بنیتا عمد بود؟ | قاتل بنیتا اعدام می شود؟ | جزئیات ماجرای بنیتا از زبان دزدها
قتل بنیتا عمد بود؟ | قاتل بنیتا اعدام می شود؟ | جزئیات ماجرای بنیتا از زبان دزدهاقتل بنیتا عمد بود؟ اگر عمدی بودن قتل بنیتا اثبات شود، و دو متهم به قتل عمد محکوم شوند، حکم آنها چه خواهد بود؟ آیا قاتل بنیتا اعدام می شود؟ دو متهم به قتل بنیتا در آخرین اعترافات خود به جزئیات ماجرای ربودن بنیتا اشاره کرده اند. متهم اصلی پرونده می گوید: بنیتا را ماشین رها کردیم و رفتیم و از سرنوشت او اطلاع نداشتیم!

۲۲ روز پیش
«پریا»؛ دختر بچه 5 ساله ساوه ای | ماجرای تجاوز به پریا | اظهارات متناقض مادر پریا 5 ساله | بازداشت مادر پریا +عکس
«پریا»؛ دختر بچه 5 ساله ساوه ای | ماجرای تجاوز به پریا | اظهارات متناقض مادر پریا 5 ساله | بازداشت مادر پریا +عکستجاوز به دختر 5 ساله | «پریا»؛ دختر 5 ساله ساوه ای است که روز گذشته به دلیل ضربه مغزی در بیمارستان بستری شد و به کما رفت. شواهد نشان از تجاوز جنسی به پریا دختر 5 ساله ساوه ای دارد. مادر پریا در بازجویی ها اظهارات متناقض و مشکوکی داشته است. پلیس مادر پریا را بازداشت کرده. جزئیات ماجرای پریا را بخوانید...

۱۸ روز پیش
اعتراف قاتل بنیتا | بنیتا چطور کشته شد؟ | ماجرای مرگ غم انگیز بنیتا به روایت قاتل
اعتراف قاتل بنیتا | بنیتا چطور کشته شد؟ | ماجرای مرگ غم انگیز بنیتا به روایت قاتلاعترافات قاتل بنیتا | قاتل بنیتا به دزدی خودرو پدر بنیتا اعتراف کرد و گفت: بعد از سرقت لوازم خودرو، بچه را در ماشین گذاشتیم و گریختیم... به گزارش آفتاب، گرمای سوزان باعث مرگ بنیتا در داخل خودرو شده است. ماموران از جمود نعشی بنیتا در پی این اتفاق وحشتناک خبر می دهند.

۲۲ روز پیش
جزئیات قتل بنیتا | قاتل بنیتا چه می گوید؟ | دزدها بنیتا را در خیابان رها کردند | دستگیری عاملان مرگ بنیتا
جزئیات قتل بنیتا | قاتل بنیتا چه می گوید؟ | دزدها بنیتا را در خیابان رها کردند | دستگیری عاملان مرگ بنیتاجزئیات قتل بنیتا | دزدان خودرو، بنیتا دختر هشت ماهه را در خیابان رها کردند و گریختند. همین موضوع باعث مرگ بنیتا شد. سارق خودرو که حالا قاتل بنیتا شده، می گوید: خودرو و نوزاد هشت ماهه را در یكی از خیابانهای شهرستان پاكدشت رها كرده! عاملان مرگ بنیتا بازداشت شده اند...

۲۲ روز پیش
تجاوز به دختر 5 ساله ساوه ای | دختر ساوه ای در کما | یک آتنای دیگر قربانی آزار جنسی شد
تجاوز به دختر 5 ساله ساوه ای | دختر ساوه ای در کما | یک آتنای دیگر قربانی آزار جنسی شدتجاوز به دختر ساوه ای | دختر 5ساله در ساوه قربانی تجاوز وحشتناک یک فرد ناشناس قرار گرفت و پس از آزار جنسی، به علت ضربه شدید به سرش، به کما رفت. یک بار دیگر، یک آتنا دیگر قربانی آزار جنسی شده است... این چندمین مورد از آزار جنسی کودکان است که در فاصله ای اندک افشا می شود. آتنا، کیمیا و اینک تجاوز به دختر ساوه ای...

۱۹ روز پیش
حال مادر بنیتا پس از شنیدن خبر فوت فرزندش
حال مادر بنیتا پس از شنیدن خبر فوت فرزندشتصویری از مادر بنیتا پس از شنیدن خبر فوت فرزندش در فضای مجازی منتشر شد.

۲۲ روز پیش
احتمال لغو اعزام زائران ایرانی به حج
احتمال لغو اعزام زائران ایرانی به حج اجتماع > سفر - درحالی‌که برخی مسئولان ایرانی از اعزام قطعی زائران ایرانی به حج تمتع سخن می‌گویند، رفتار مسئولان سعودی به‌گونه‌ای است که احتمال لغو اعزام زائران وجود دارد.

۲۵ روز پیش
توضیحات راه آهن درباره خروج قطار اهواز – مشهد از ریل
توضیحات راه آهن درباره خروج قطار اهواز – مشهد از ریلروابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه‌ای درباره خروج بوژی ۲ واگن قطار مسافری اهواز-مشهد در ایستگاه گلمحک توضیحاتی ارائه داد.

۲۵ روز پیش
شوهری که گاو شد
شوهری که گاو شداجتماع > اجتماعی - پنوم‌پنه> زن سالمندی در کامبوج از گوساله پنج‌ما‌هه‌ای در خانه‌اش نگهداری می‌کند که به ادعای او روح شوهر درگذشته‌اش در این حیوان حلول کرده است.

۲۵ روز پیش
/ لیست اخبار سرقت و زورگیری
مخفی شدن گروگان در سطل زباله برای فرار
مخفی شدن گروگان در سطل زباله برای فرارشش مرد جوان که با جعل عنوان مامور در پوشش ایست بازرسی از رانندگان در بزرگراه نیایش سرقت می‌کردند، بازداشت شدند. یکی از شاکیان بعد از فرار از دست متهمان برای یک ساعت در سطل زباله پنهان شده بود تا آنها به جانش سوءقصد نکنند.

۹ روز پیش
شگردهایماموران قلابیبرای سرقت
شگردهایماموران قلابیبرای سرقتسارقان، اخاذان و شیادها همیشه در کمین هستند و می‌خواهند بهترین و راحت‌ترین راه را برای تصاحب اموال دیگران به دست بیاورند. آنها همیشه دنبال کم خطرترین شگرد سرقت هستند. همین باعث شده در چند سال اخیر شاهد باشیم افرادی با جعل عنوان پلیس‌پا به این کارزار گذاشته‌اند. آنها اغلب سابقه ‌دارند و شیوه و روش پلیس در برخورد با مجرمان یا مظنونان را خوب می‌دانند و برهمین اساس وارد میدان می‌شوند.

۹ روز پیش
واکنش زن زرنگ در برابر سارق
واکنش زن زرنگ در برابر سارقواکنش زن به اندازه ای عاقلانه و سریع بود که باعث گیر افتادن سارق شد.

۹ روز پیش
دستگیری یک مامور نما در شهریار / یک قبضه سلاح کمری کشف شد
دستگیری یک مامور نما در شهریار / یک قبضه سلاح کمری کشف شدفرمانده انتظامی شهرستان شهریار از دستگیری اخاذ مامور نما در این شهرستان خبر داد.

۹ روز پیش
طعمه قرار دادن دختر ۱۸ ساله برای آدم‌ ربایی
اعضای یک باند که در پوشش مسافرکِش اقدام به آدم‌ربایی و سرقت از مردم می‌کردند، بازداشت شدند.

۹ روز پیش
شلیک پلیس برای دستگیری دزدان سیاهپوش
اعضای یک باند گوشی قاپی که با پوشیدن لباس های مشکی و با صورت های نقاب زده اقدام به سرقت از شهروندان می کردند.

۹ روز پیش
مخفی شدن گروگان در سطل زباله
شش مرد جوان که با جعل عنوان مامور در پوشش ایست بازرسی از رانندگان در بزرگراه نیایش سرقت می‌کردند، بازداشت شدند. یکی از شاکیان بعد از فرار از دست متهمان برای یک ساعت در سطل زباله پنهان شده بود تا آنها به جانش سوءقصد نکنند.

۹ روز پیش
فرار مرگبار دزدان پس از سرقت از خانه پدربزرگ
فرار مرگبار دزدان پس از سرقت از خانه پدربزرگاجتماع > اجتماعی - نقشه ۴ جوان برای سرقت از خانه ویلایی پیرمرد کارخانه‌دار برایشان گران تمام شد.

۱۰ روز پیش
این سارق را شناسایی کنید +عکس
این سارق را شناسایی کنید +عکسمرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی با اجازه انتشار عکس بدون پوشش سارق عابربانک از شهروندان خواست متهم فراری را شناسایی کنند.

۱۰ روز پیش
سرقت خونین از خانه پدربزرگ
سرقت خونین از خانه پدربزرگپسر جوان به همراه سه دوستش برای سرقت وارد خانه پدربزرگش شد که در جریان بازداشت سارقان، یکی از آنها با شلیک گلوله پلیس، جان باخت.

۱۰ روز پیش
جزییات دستگیری سارقان حرفه ای منازل در تهران
جزییات دستگیری سارقان حرفه ای منازل در تهرانرئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری دو سارق حرفه ای منزل خبر داد و گفت: یکی از سارقان در زندان به‌ سر می برد.

۱۰ روز پیش
فکر نمی‌کردم کسی بنیتا را پیدا نکند!
فکر نمی‌کردم کسی بنیتا را پیدا نکند!پدر، خود را روی کاپوت ماشین انداخته بود و با مشت به شیشه می‌کوبید. فریاد می‌کشید «نگه دار... بچه‌ام تو ماشینه... بچه‌ام تو ماشینه» سارق اما پایش را روی گاز گذاشته بود و ویراژ می‌داد. سرعت بالا و حرکات مارپیچ باعث شد برف پاک‌کن‌های پراید کنده شود و پدر از روی کاپوت روی زمین بیفتد. خون از دستانش سرازیر شده بود، دوباره برخاست و با تمام قدرت فریاد کشید و دنبال ماشین دوید، اما سارق توقف نکرد و خودرو پیش چشمان بهت‌زده پدر، دور شد.

۱۰ روز پیش
حکم اعدام برای آخرین عامل حمله به یک بانک
ششم دی سال ۹۵ سه برادر تبهکار پس از سرقت مسلحانه از یک بانک در گلپایگان، در حال فرار بودند که با مأموران پلیس درگیر شدند که درجریان این نبرد مسلحانه، سه مأمور پلیس و دو نفر از مردم عادی را به گلوله بسته و هر پنج نفر را به خاک و خون کشیدند.

۱۰ روز پیش
دستگیری باند سارقان حرفه‌ای داخل خودرو
رئیس کلانتری ۱۵۶ افسریه از دستگیری باند چهار نفره سارقان حرفه‌ای داخل خودرو، و کشف مقادیری اجناس سرقتی از آنها، خبر داد.

۱۰ روز پیش
دزد عابر بانک را شناسایی کنید
دزد عابر بانک را شناسایی کنید پلیس از مردم درخواست کرد دزد عابر بانک را که از طریق آن ۱۲ میلیون و۶۰۰ هزار تومان سیگار خارجی خریداری کرده است،را شناسایی کنند.

۱۰ روز پیش
دانشجوی کارگردانی، طراح یک سرقت مرگبار
دانشجوی انصرافی رشته کارگردانی وقتی با وسوسه‌های دوستانش، نقشه سرقت از خانه ویلایی پدربزرگش را با کمک آنها طراحی و اجرا کرد، نمی‌دانست این سرقت چه پایان شومی دارد.

۱۰ روز پیش
بازداشت باند سارقان حرفه‌ای داخل خودرو در تهران
بازداشت باند سارقان حرفه‌ای داخل خودرو در تهرانرئیس کلانتری ۱۵۶ افسریه از دستگیری باند چهار نفره سارقان حرفه‌ای داخل خودرو و کشف مقادیری اجناس سرقتی از آنها، خبر داد.

۱۲ روز پیش
دزد ملیکا کیست؟ | دوربین های مداربسته دزد ملیکا را لو می دهند!
دزد ملیکا کیست؟ | دوربین های مداربسته دزد ملیکا را لو می دهند!دزد ملیکا کیست؟ جستجو برای دزد ملیکا دختر ۱۸ ماهه مشهدی که دو هفته پیش از مقابل خانه دزدیده شد و ۱۰ روز بعد در اصفهان پیدا شد، همچنان ادامه دارد. دوربین های مداربسته پارک محل پیدا شدن ملیکا در اصفهان، بازبینی می شوند تا عامل کودک ربایی پیدا شود.

۱۲ روز پیش
سرقت موی ۵۰ زن با بیهوش کردن آن ها!
بیش از ۵۰ زن در ایالت‌های "هاریانا" و "راجستان" در شمال هند گزارش کرده‌اند که پس از آنکه بیهوش شدند، موهای سرشان بریده شده است.

۱۲ روز پیش
سرقت از کامیون در حال حرکت +عکس
سرقت از کامیون در حال حرکت +عکساین ۵ سارق به شکلی ماهرانه و شبیه به فیلم های سینمایی تمام گوشی های آیفون را به سرقت بردند.

۱۲ روز پیش
سرقت عجیب در هند
سرقت عجیب در هندبیش از ۵۰ زن در ایالت‌های هاریانا و راجستان در شمال هند گزارش کرده‌اند که پس از آنکه بیهوش شدند، موهای سرشان بریده شده است.

۱۳ روز پیش
عشق زیر خاکی
عشق زیر خاکیسارقان همیشه به دنبال طعمه‌های خوب و گرانقیمت برای دزدی خود می‌گردند و مکان‌هایی مثل موزه‌ها همیشه در رویای آنان خودنمایی می‌کند و فکر دزدیدن عتیقه و آثار باستانی که اکثرا برای آنها شاید قیمت هم نتوان تعیین کرد در مغز آنها شکل می‌گیرد و خیلی از مواقع هم این خیالپردازی‌ها رنگ واقعیت به خود می‌گیرد و هرازچندگاهی موزه‌ها مورد سرقت قرار می‌گیرند.

۱۳ روز پیش
کارتتو حفظ کن دوستتو دزد نکن!
کارتتو حفظ کن دوستتو دزد نکن!برداشت غیرمجاز از حساب بانکی شهروندان یکی از مهم‌ترین جرایم فضای سایبر است، متاسفانه وقوع این جرم بیشتر به علت عدم رعایت موارد ساده ایمنی از سوی کاربران و شهروندان می‌باشد که توصیه‌های پلیس فتا را جدی نمی‌گیرند.

۱۳ روز پیش
شگرد عجیب ماموران قلابی برای سرقت
شگرد عجیب ماموران قلابی برای سرقتمی‌گوید طراح و مجری اصلی آدم‌ربایی‌ها مردی به نام جمشید است. همان متهمی که دستبند به دست در کنارش ایستاده و به گفته خودش به خاطر تامین هزینه مواد هر کاری از دستش بربیاید انجام می‌دهد.

۱۳ روز پیش
توهم دزدان مرد همسایه را تا یک قدمی مرگ برد
توهم دزدان مرد همسایه را تا یک قدمی مرگ برددزد حرفه‌ای به خاطر توهم ناشی از مصرف شیشه، به گمان این‌که مرد همسایه قصد کشتن وی را دارد، با دوستانش او ر ا کتک زده و پول‌هایش را دزدیدند.

۱۴ روز پیش
پیشگیری متفاوت پلیس از دزدی
پیشگیری متفاوت پلیس از دزدیاجتماع > اجتماعی - مریلند>‌ مأمور پلیسی هنگام مشاهده زنی که در حال سرقت از یک فروشگاه بود پول کالای سرقتی را پرداخت کرد تا این زن به زندان نرود.

۱۴ روز پیش
متهم ردیف دوم بنیتا چرا به «کلانتری خاتون آباد» رفته بود؟ | پاسخ پلیس به ادعای متهم قتل بنیتا
متهم ردیف دوم بنیتا چرا به «کلانتری خاتون آباد» رفته بود؟ | پاسخ پلیس به ادعای متهم قتل بنیتا روز گذشته متهم ردیف دوم پرونده قتل بنیتا مدعی شد که شب حادثه، ماجرا را به کلانتری خاتون آباد اطلاع داده است. سردار سعید منتظرالمهدی سخنگوی ناجا به این اظهارات متهم واکنش نشان داد و آن را تکذیب کرد. وی گفت:سه هفته قبل از حادثه این فرد برای سرقت کبوترهای خود به همان کلانتری مراجعه کرده بود!

۱۵ روز پیش
ناجا تکذیب کرد: سازق محل بنیتا را اعلام نکرده بود
ناجا تکذیب کرد: سازق محل بنیتا را اعلام نکرده بوداجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
سخنگوی ناجا با بیان اینکه سارق اتومبیل حامل بنیتا به دنبال فرار از مجازات است ادعای وی مبنی بر خبر دادن به پلیس را تکذیب کرد.

۱۵ روز پیش
زورگیران شمال تهران دستگیر شدند
سارق جوانی که به همراه سه همدست خود در خیابان‌های شمال شهر زورگیری می‌کرد، مدعی‌ست زورگیری نکرده و شاکی پرونده که او را شناسایی کرده است، اشتباه می‌کند!

۱۵ روز پیش
محاکمه سارقانی‌که از ۱۱۹ خانه سرقت‌ کردند
سارقانی که متهم هستند ١١٩ خانه را در تهران مورد دستبرد قرار داده‌اند، پای میز محاکمه رفتند.

۱۶ روز پیش

صفحه ۲ از ۲۲ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1
2
3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر