دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
تجاوز به دختر 17 ساله در خانه مادربزرگ | تجاوز گروهی به دختر در برابر نامزدش
تجاوز به دختر 17 ساله در خانه مادربزرگ | تجاوز گروهی به دختر در برابر نامزدشتجاوز به دختر 17 ساله جنایتی بود که چندی پیش 5 شیطان صفت در آبادان مرتکب شدند. در جریان تجاوز گروهی به دختر جوان، 5 مرد به خانه مادربزرگ دختر 17 ساله حمله کرده و پس از ضرب و شتم نامزدش، دحتر بی گناه را مورد آزار و اذیت و تجاوز جنسی قرار دادند...

۲ روز پیش
ماجرای قتل ناموسی | زوج جوان چطور مرد مزاحم را کشتند؟ | خواسته های نامشروع مرد از زن جوان
ماجرای قتل ناموسی | زوج جوان چطور مرد مزاحم را کشتند؟ | خواسته های نامشروع مرد از زن جوانماجرای قتل ناموسی | زوج جوان از خواسته های نامشروع مرد مزاحم کلافه شده بوده اند. خودشان این طور می گویند. می گویند مرد مزاحم از زن جوان خواسته های نامشروع داشته، تماس می گرفته، کوتاه نمی آمده... تا اینکه روزی قرار می گذارند با مرد مزاحم، می آید سر قرار، زن و مرد چاقو می کشند، می کُشندش.

۲ روز پیش
قاتل اسیدپاش در زابل به اعدام محکوم شد
قاتل اسیدپاش در زابل به اعدام محکوم شدزاهدان- ایرنا- رئیس دادگستری زابل در شمال سیستان و بلوچستان گفت: حکم نهایی پرونده اسیدپاشی مردادماه سال گذشته زابل که منجر به قتل یک نفر شد از سوی دیوان عالی کشور صادر و 2 متهم اصلی یکی به اعدام و دیگری به حبس طولانی مدت محکوم شد.

۲ روز پیش
دستگیری سه آدم ربا در شهریار
فرمانده انتظامی شهرستان شهریار از دستگیری آدم ربایان در کمتر از ۲۴ ساعت خبر داد.

۲ روز پیش
مهار آتش سوزی بزرگ ضایعات کارخانه در جاده مخصوص کرج
مهار آتش سوزی بزرگ ضایعات کارخانه در جاده مخصوص کرجانبار ضایعات یک کارخانه صنعتی در جاده مخصوص کرج صبح امروز آتش گرفت و آتش‌نشانان چهار ایستگاه برای خاموش کردن آن تلاش کردند.

۲ روز پیش
آتش سوزی در حوالی باغ پرندگان تهران
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از آتش سوزی درحوالی باغ پرندگان خبر داد.

۲ روز پیش
قاتل پرونده اسیدپاشی زابل به قصاص محکوم شد
رئیس حوزه قضایی شهرستان زابل گفت: در مرداد ماه سال قبل متأسفانه شاهد اسید پاشی در این شهرستان بودیم که منجر به قتل یک نفرشد که خوشبختانه با پیگیریهای مستمر و اقدامات انجام گرفته از سوی تیمهای اطلاعاتی و تخصصی در کمتر از 5 روز دونفر متهم در این رابطه دستگیر شدند.

۲ روز پیش
آتش در حوالی باغ پرندگان مهار شد
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از آتش سوزی درحوالی باغ پرندگان خبر داد.و گفت آتش سوزی مهار شد.

۲ روز پیش
دستگیری کلاهبردار 6 میلیاردی در بروجرد
فرمانده انتظامی لرستان از دستگیری کلاهبردار 6 میلیارد و 400 میلیون ریالی در بروجرد خبر داد.

۲ روز پیش
درختان چنار در محلات، سوختند
رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی محلات گفت: در اثر بی احتیاطی رهگذران و کشاورزان برگ های درختان چنار مجاور خیابان آیت الله مقدسی محلات سوخت.

۲ روز پیش
/ لیست اخبار سرقت و زورگیری
موبایل قاپی اراذل موتورسوار به زور چکش و آچار چرخ + عکس
موبایل قاپی اراذل موتورسوار به زور چکش و آچار چرخ + عکسباند اراذل موتور سوار آزادانه در خیابان‌ها جولان داده و روز روشن با تهدید گوشی‌های موبایل مردمرا ربوده اند.

۴۹ روز پیش
سرقت خودروها با غذای مسموم
سرقت خودروها با غذای مسموممرد میانسال با تعارف غذای مسموم به رانندگان وانت‌بار آنها را بی‌هوش کرده و خودروهایشان را می‌دزدید.

۴۹ روز پیش
جزئیات دستگیری مشاور املاک در گرمخانه !
جزئیات دستگیری مشاور املاک در گرمخانه !رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری جوان لامکانی که با شیک پوشی به استخدام یک آژانس املاک در آمده و اقدام به سرقت از منزل یکی از مشتریان بنگاه کرده بود، خبر داد.

۵۰ روز پیش
دزدی از صاحبخانه‌ ها به شیوه بیهوشی
شاگرد بنگاه املاک پس از بیهوش کردن صاحبخانه اقدام به سرقت پول و اموال با ارزش کرده بود توسط پلیس آگاهی دستگیرشد.

۵۰ روز پیش
سرقت خودروهای لوکس با تهدید اسلحه
سرقت خودروهای لوکس با تهدید اسلحهپلیس آگاهی استان البرز با انتشار تصاویر سارقان به عنف مامور نما، از شهروندان درخواست کرد چنانچه از سوی این افراد مورد سرقت قرار گرفته اند جهت شناسایی متهمان و طرح شکایت به پلیس آگاهی مراجعه کنند.

۵۰ روز پیش
سرقت خودروهای لوکس با تهدید اسلحه +عکس
سرقت خودروهای لوکس با تهدید اسلحه +عکسپلیس آگاهی استان البرز با انتشار تصاویر سارقان به عنف مامور نما، از شهروندان درخواست کرد چنانچه از سوی این افراد مورد سرقت قرار گرفته اند جهت شناسایی متهمان و طرح شکایت به پلیس آگاهی مراجعه کنند.

۵۰ روز پیش
سارقان کامیون‌ ها محاکمه شدند
اعضای باند سرقت معروف به «حمید تبر» که با شیوه و ترفندی خاص بار کامیون‌داران را سرقت می‌کردند، صبح دیروز در شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان تهران به تشریح نحوه سرقت‌های خود پرداختند.

۵۲ روز پیش
مامور قلابی شرق تهران دستگیر شد +عکس
مامور قلابی شرق تهران دستگیر شد +عکسماموران پلیس موفق شدند فردی را که با به تن کردن لباس فرم یکی از سازمان‌های نظامی، اقدام به اخاذی و سرقت از شهروندان شرق تهران می‌کرد، دستگیر کنند.

۵۳ روز پیش
دزدی از خانه‌های ویلایی با زاغ‌ رنی نامزد
رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری سارقی که با همدستی نامزدش اقدام به سرقت از منازل ویلایی کرده بود، خبر داد.

۵۳ روز پیش
دستبردهای سریالی دزدان شب‌رو
دستبردهای سریالی دزدان شب‌روشش عضو یک باند تبهکاری که با سفر به ده شهر کشور به مغازه‌ها و داروخانه‌ها به طور سریالی دستبرد زده و تحت‌تعقیب پلیس بودند، بازداشت شدند.

۵۳ روز پیش
دام آدم‌ربای سارق برای راننده‌های زن
دام آدم‌ربای سارق برای راننده‌های زنتحقیقات از سارق جوانی که با ربودن یک زن، خودروی توسان او را به سرقت برده بود، نشان می‌دهد که وی زن دیگری را نیز با همین شگرد به دام انداخته بود.

۵۴ روز پیش
اعتراف سارق سابقه دار به ۳۲ فقره سرقت در بهارستان
اعتراف سارق سابقه دار به 32 فقره سرقت در بهارستانفرمانده انتظامي شهرستان بهارستان از دستگيري سارق سابقه دار لوازم داخل خودرو با ۳۲ فقره سرقت خبر داد.

۵۴ روز پیش
سارقی که ورزشکار بود
سارقی که ورزشکار بودرئیس کلانتری ۱۲۴ قلهک از دستگیری سه سارق منازل خبر داد.

۵۴ روز پیش
سارق ورزشکار محله قلهک دستگیر شد
رئیس کلانتری ۱۲۴ قلهک از دستگیری سه سارق منازل خبر داد.

۵۴ روز پیش
دام آدم‌ربای سارق برای راننده‌های زن
دام آدم‌ربای سارق برای راننده‌های زناجتماع > اجتماعی - تحقیقات از سارق جوانی که با ربودن یک زن، خودروی توسان او را به سرقت برده بود، نشان می‌دهد که وی زن دیگری را نیز با همین شگرد به دام انداخته بود.

۵۵ روز پیش
برنامه جاسوسی دامان سازنده‌اش را گرفت
برنامه جاسوسی دامان سازنده‌اش را گرفتاجتماع > اجتماعی - مهندس برنامه‌نویس که پس از نوشتن برنامه جاسوسی برای دوستش، خودش هم وسوسه شده بود از آن استفاده کند، پیش از اجرای نقشه اخاذی دستگیر شد.

۵۵ روز پیش
حکم شاه مازندران صادر شد! / زندان؛ تا شاهی یادت بره!
حکم شاه مازندران صادر شد! / زندان؛ تا شاهی یادت بره!ساری - ایرنا - فرماندار بابل گفت که ' محمود طالبی ' شرور معروف استان مازندران طی حکم دستگاه قضائی به ۱۶ سال حبس محکوم شده است .

۵۵ روز پیش
شاه مازندران به ۱۶ سال حبس محکوم شد
شاه مازندران به 16 سال حبس محکوم شدشرور معروف به شاه مازندران به ۱۶ سال حبس محکوم شد.

۵۵ روز پیش
دستگیری ۹ شرور خطرناک در مشهد
روز گذشته ماموران انتظامی در مشهد ۹ شرور را به اتهام سرقت، خرید و فروش مواد مخدر و مشروبات الکلی دستگیر کردند.

۵۵ روز پیش
حکم شرور معروف به شاه مازندران صادر شد +عکس
حکم شرور معروف به شاه مازندران صادر شد +عکسشرور معروف به شاه مازندران به ۱۶ سال حبس محکوم شد.

۵۵ روز پیش
سرقت ۱۵۰ میلیونی از مغازه بدلیجات
رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی گفت: فردی که با جلب اعتماد صاحب مغازه بدلیجات، ۱۵۰ میلیون تومان به سرقت برده بود توسط کارآگاهان پلیس مشهد دستگیر شد.

۵۶ روز پیش
دستگیری سارقان طلافروشی خیابان ستارخان
فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت: سارقان طلافروشی خیابان ستارخان تهران توسط پلیس استان مرکزی در شهرستان زرندیه شناسایی و دستگیر شدند.

۵۶ روز پیش
دستگیری باند سارقان مسلح توسط پلیس راه آهن
دستگیری باند سارقان مسلح توسط پلیس راه آهنفرمانده پلیس راه آهن کشور از دستگیری باند سارقان مسلح و حرفه‌ای در اسلامشهر خبر داد.

۵۶ روز پیش
انهدام بزرگترین باند سرقت اینترنتی کشور
فرمانده انتظامی استان زنجان از شناسایی و دستگیری اعضای ۱۳ نفره باند جرایم اینترنتی، خبر داد وگفت: از متهمان ۵۱۰ میلیارد ریال وجه نقد توقیف شد.

۵۶ روز پیش
شگردهای خاص دزدان خانه/ سرقت با کاغذ سفید
شگردهای خاص دزدان خانه/ سرقت با کاغذ سفیدسرقت از خانه ها شگرد خودشان است. هر کدام در سرقت برای خود سبکی دارند، از توپی زنی تا سرقت با یک کاغذ سفید، پس از آشنا شدن با روش های سرقت از منزل می توانید دزدان را ناکام بگذارید.

۵۶ روز پیش
بزرگترین باند سرقت اینترنتی ایران منهدم شد
بزرگترین باند سرقت اینترنتی ایران منهدم شدفرمانده انتظامی استان زنجان از شناسایی و دستگیری اعضای ۱۳ نفره باند جرایم اینترنتی، خبر داد و گفت: از متهمان ۵۱۰ میلیارد ریال وجه نقد توقیف شد.

۵۶ روز پیش
دستگیری زورگیران دانشجوی هنر
دستگیری زورگیران دانشجوی هنرمعاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری سه سارق که در پوشش مسافربر اقدام به زورگیری از یکی از دانشجویان رشته هنر کرده بودند خبر داد.

۵۶ روز پیش
مرگ دزد مسلح در درگیری با پلیس
مرگ دزد مسلح در درگیری با پلیساجتماع > اجتماعی - سارق مسلح که در جریان درگیری با مأمور پلیس در مشهد مجروح شده بود در بیمارستان به کام مرگ رفت.

۵۷ روز پیش
دزدی از خانه‌های ویلایی با زاغ‌رنی نامزد
دزدی از خانه‌های ویلایی با زاغ‌رنی نامزدرئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری سارقی که با همدستی نامزدش اقدام به سرقت از منازل ویلایی کرده بود، خبر داد.

۵۷ روز پیش
دستگیری زورگیران دانشجوی هنر
دستگیری زورگیران دانشجوی هنرمعاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری سه سارق که در پوشش مسافربر اقدام به زورگیری از یکی از دانشجویان رشته هنر کرده بودند خبر داد.

۵۷ روز پیش

صفحه ۲ از ۱۰ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1
2
3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعد صفحه آخر