یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
ماجرای تجاوز و قتل اهورا به دست ناپدری | «مادر اهورا» از قاتل پسر دوساله اش شکایتی نداشت!
ماجرای تجاوز و قتل اهورا به دست ناپدری | «مادر اهورا» از قاتل پسر دوساله اش شکایتی نداشت! ماجرای قتل اهورا | مادر اهورا با مراجعه به مسئولان قضایی و انتظامی که مشغول بررسی ماجرای قتل اهورا بودند، اعلام می کند که از قاتل اهورا شکایتی ندارد! مادر اهورا زن جوانی است که سال گذشته پس از طلاق از پدر اهورا با مرد دیگری ازدواج کرد. مرد دیگر، قاتل اهورا ست. بنابر آخرین اخبار، مادر اهورا به عنوان شریک جرم دستگیر شده است.

۴ روز پیش
پزشک اورژانس جعلی دستگیر شد
پزشک اورژانس جعلی دستگیر شدجوانی که با لباس پرسنل مرکز اورژانس اقدام به کلاهبرداری از متقاضیان این مرکز می‌کرد، توسط ماموران آگاهی دستگیر شد.

۱۰ روز پیش
مرد در بجنورد زنی را آتش زد/ پلیس در پی متهم
مرد در بجنورد زنی را آتش زد/ پلیس در پی متهمفرمانده انتظامی شهرستان بجنورد از آتش زدن زنی توسط یک مرد در این شهرستان خبر داد.

۱۰ روز پیش
محکومیت عجیب زن شوهردار به خاطر رابطه با مرد متأهل | ناهید به تیمارستان تبعید شد
محکومیت عجیب زن شوهردار به خاطر رابطه با مرد متأهل | ناهید به تیمارستان تبعید شدزن متاهل به جرم برقراری رابطه نامشروع با مرد متأهل هم دانشگاهی به یک سال کار اجباری در مرکز نگهداری بیماران روانی محکوم شد. هر دو طرف این رابطه پنهانی بیشرمانه و خیانت به همسرانشان به شلاق محکوم شدند.

۱۰ روز پیش
تجاوز، اسنپ را به درسر انداخت | واکنش دادستان تهران به جنجال «تجاوز راننده اسنپ»
تجاوز، اسنپ را به درسر انداخت | واکنش دادستان تهران به جنجال «تجاوز راننده اسنپ»تجاوز، اسنپ را به درسر انداخت | دادستان تهران به ماجرای «تجاوز راننده اسنپ» به زن مسافر واکنش نشان داد. در این پرونده، یک راننده اسنپ زن مسافری را مورد تعرض جنسی قرار داد و ادعا کرد در آن لحظه تحت تاثیر مصرف مواد مخدر بوده است. دادستان تهران گفت: قرار بود به مردم خدمت شود نه این که راننده اسنپ، زنی را به تپه‌ها ببرد و به او تجاوز کند!

۱۰ روز پیش
عاملان تخریب بانک‌ها در تهران بازداشت شدند
عاملان تخریب بانک‌ها در تهران بازداشت شدندرئیس پلیس پایتخت از دستگیری عاملان تخریب بانک‌ها در سطح شهر تهران خبر داد.

۱۰ روز پیش
گواهینامه بدون سربازی
گواهینامه بدون سربازیاجتماع > اجتماعی - قانون حذف شرط داشتن پایان خدمت برای اخذ گواهینامه رانندگی که اواخر پاییز ۹۴در صحن علنی مجلس به تصویب نمایندگان رسید، پس از فراز ‌و ‌نشیب‌های فراوان بین مجلس و نیروی انتظامی به‌زودی اجرایی می‌شود؛ این خبری بود که پس از دیدار روسای ستاد کل نیروهای مسلح و مجلس شورای اسلامی منتشر شد.

۱۰ روز پیش
ماهیانه ۲.۵میلیون کارت هوشمند ملی صادر می‌شود
ماهیانه ۲.۵میلیون کارت هوشمند ملی صادر می‌شوداجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
سخنگوی سازمان ثبت احوال از صدور ماهیانه دو میلیون و ۵۰۰ هزار کارت هوشمند ملی خبر داد و گفت: کارت‌های قدیمی سال آینده بی‌اعتبار می‌شود.

۱۰ روز پیش
تجاوز به زن جوان ساده لوح توسط دو جوان شیطان صفت
تجاوز به زن جوان ساده لوح توسط دو جوان شیطان صفتزن جوانی که با اعتماد بیجا و بی توجه به هشدارهای پلیس سوار خودرو شخصی شد، مورد تجاوز جنسی و آزار و اذیت دو جوان پلید قرار گرفت.

۱۰ روز پیش
واکنش مادر اهورا به قتل و تجاوز به پسرش | اهورا شوهرم را دوست داشت | قصاص قاتل اهورا را می خواهم +عکس
واکنش مادر اهورا به قتل و تجاوز به پسرش | اهورا شوهرم را دوست داشت | قصاص قاتل اهورا را می خواهم +عکسمادر اهورا به شایعات منتشر شده در فضای مجازی واکنش نشان داد. آن طور که رسانه های محلی گیلان نوشته اند، مادر اهورا پسر رشتی که پس از تجاوز به دست ناپدری به قتل رسید، می گوید: قصاص قاتل اهورا را می خواهم. پیشتر در خبرها آمده بود که مادر اهورا قصد شکایت از قاتل را نداشته است. او به این موضوع واکنش نشان داد.

۴ روز پیش
/ لیست اخبار سرقت و زورگیری
باند سارقان طلا کیف دستگیر شدند
: رئیس پلیس پایتخت روزیکشنبه از دستگیری اعضای باند ۸نفره سارقان طلا کیفی خبر داد و گفت: اعضای این باند دارای سوابق متعدد کیفری در زمینه سرقت مسلحانه، سرقت به عنف و شرارت می باشند.

۶ روز پیش
دستگیری باند حرفه ای سارقان طلا در تهران
دستگیری باند حرفه ای سارقان طلا در تهرانرئیس پلیس پایتخت از دستگیری اعضای باند ۸ نفره سارقان طلا و کیف خبر داد و گفت: اعضای این باند دارای سوابق متعدد کیفری در زمینه سرقت مسلحانه، سرقت به عنف و شرارت است.

۶ روز پیش
دستگیری زورگیران چاقو به دست
دو مرد جوان متهم به زورگیری از سوی مأموران پلیس شناسایی و دستگیر شدند.

۶ روز پیش
زورگیری های خشن دو جوان ۱۸ ساله در شهرری
دو زورگیر خشن شهرری با تلاش پلیس هنگام زورگیری از یک شهروند دستگیر شدند.

۷ روز پیش
درگیری مسلحانه سارقان با پلیس در سلمانشهر
درگیری مسلحانه سارقان با پلیس در سلمانشهرسارقان جمعه شب در جریان درگیری مسلحانه با نیروهای پلیس امنیت در سلمانشهر از توابع شهرستان عباس آباد، پس از رها کردن خودروی خود، از منطقه فرار کردند.

۷ روز پیش
قطع دست یک سارق طلای حرفه ای در مشهد
قطع دست یک سارق طلای حرفه ای در مشهددستگاه قضایی در اجرای حدود الهی هیچ گونه تاخیر و اغماضی نخواهد کرد چرا که اجرای این حدود موجب احساس آرامش و امنیت در دل‌های باورمندان به عدالت می شود و زمینه ساز «امنیت» در جامعه خواهد بود.

۷ روز پیش
زورگیران خشن شهرری دستگیر شدند +عکس
زورگیران خشن شهرری دستگیر شدند +عکسدو زورگیر خشن شهرری با تلاش پلیس هنگام زورگیری از یک شهروند دستگیر شدند.

۷ روز پیش
دادستان مشهد: دست دزد گاو صندوق قطع شد
دادستان مرکز خراسان رضوی از اجرای حدود الهی درباره سارقی خبر داد که با همدستانش به گاوصندوق یک طلافروشی در مشهد دستبرد زده بود.

۷ روز پیش
دستگیری ۱۵ تن به اتهام تعرض به اموال عمومی/ صدور حکم اعدام برای سه متهم یک باند سرقت مسلحانه
دستگیری ۱۵ تن به اتهام تعرض به اموال عمومی/ صدور حکم اعدام برای سه متهم یک باند سرقت مسلحانهدادستان تهران با تأکید بر ضرورت اتخاذ اقدامات پیشگیرانه از سوی دستگاه‌های اجرایی به منظور کاهش آمار سرقت، خواهان آن شد که پلیس صنوفی را که در بخش خرید اموال مسروقه فعال‌ هستند، جمع‌آوری کند.

۹ روز پیش
زندانی کشته شده دزد حرفه‌ای بود
زندانی کشته شده دزد حرفه‌ای بودتحقیقات در پرونده مرگ زندانی فراری از بیمارستان معلوم کرد او یک متهم حرفه‌ای بوده که در سرقت‌های سریالی خانه‌های تهران نقش داشته است.

۹ روز پیش
حمله اراذل و اوباش به یک آرایشگاه در تبریز
حمله اراذل و اوباش به یک آرایشگاه در تبریزاراذل و اوباش به یک آرایشگاه زنانه در تبریز حمله کردند و طلا و جواهرات حاضران در آرایشگاه به سرقت رفت.

۱۰ روز پیش
پایان قمه کشی در بیرجند
پایان قمه کشی در بیرجندفردی که با در دست داشتن قمه و ایجاد رعب و وحشت در خیابان ولی عصر(عج) بیرجند دست به سرقت می زد در عملیات ضربتی پلیس دستگیر شد.

۱۰ روز پیش
پاتک پلیس به ۱۱۶ سارق
فرمانده انتظامی تهران بزرگ از اجرای طرح امنیت محله محور در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و گفت: در این عملیات ۱۱۶ سارق در قالب ۲۷ باند شناسایی و دستگیر شدند.

۱۰ روز پیش
فروشنده زن سارق را فراری داد
فروشنده زن سارق را فراری دادیک زن فروشنده که با تهدید سارقی مسلح روبرو شده بود، موفق شد او را فراری دهد.

۱۰ روز پیش
دستگیری سارق مساجد در ماه محرم / زشت ترین سرقت در شاهرود اتفاق افتاد!
دستگیری سارق مساجد در ماه محرم / زشت ترین سرقت در شاهرود اتفاق افتاد!دزد سفره های اباعبدالله الحسین (ع) در شاهرود دستگیر شد.

۱۰ روز پیش
ناکامی جوان شرور در اخاذی سیاه از مدیر عامل
ناکامی جوان شرور در اخاذی سیاه از مدیر عاملمدیرعامل شرکت بازرگانی، زمانی که برای وصول طلب میلیاردی‌اش از مرد شرور کمک خواست، نمی‌دانست گرفتار اخاذی سیاه او می‌شود.

۱۰ روز پیش
گزارشی تکان دهنده از مسیر امن دزدان خانگی
۴ سرویس طلا و برلیان، ۳ گوشواره زمرد، چند رشته دستبند مروارید و سه‌ ساعت طلا از یک واحد مسکونی در کرج به سرقت رفت. بعضی از جواهرات به سرقت‌رفته به دلیل قدمت زیاد و عیار بالای آن غیرقابل قیمت‌گذاری بودند.

۱۰ روز پیش
دستگیری «لورل» و «هاردی» حین زورگیری
اوایل بهمن سال گذشته، دو سارق چاق و لاغر که به لورل و هاردی معروف بودند، با تلاش ماموران تجسس کلانتری سپاد مشهد دستگیر شدند و به ۳۵ فقره گوشی قاپی اعتراف کردند.

۱۰ روز پیش
سارق قمه به دست دستگیر شد
سارق قمه به دست دستگیر شدفردی که با در دست داشتن قمه و ایجاد رعب و وحشت در خیابان ولی عصر(عج) بیرجند دست به سرقت می زد در عملیات ضربتی پلیس دستگیر شد.

۱۰ روز پیش
پاتک پلیس تهران به ۱۱۶ سارق
پاتک پلیس تهران به ۱۱۶ سارقفرمانده انتظامی تهران بزرگ از اجرای طرح امنیت محله محور در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و گفت: در این عملیات ۱۱۶ سارق در قالب ۲۷ باند شناسایی و دستگیر شدند.

۱۰ روز پیش
گفتگوی خواندنی با یک جوان شرور سابقه دار
جوان میان بالایی است. عینک زده و مثل خیلی از دانشجوها کیف چرم قهوه‌ای به روی دوشش انداخته‌است. باورش آسان نیست جوانی که پیش روی‌مان ایستاده و سر به زیر دارد، نوجوانی‌اش را در کانون اصلاح و تربیت گذرانده‌باشد.

۱۰ روز پیش
خالکوبی‌های عجیب سارقان تهرانی
خالکوبی‌های عجیب سارقان تهرانیطرح برخورد با سارقان و مجرمان پایتخت ظهر دوشنبه در مقر پلیس آگاهی پایتخت برگزار شد.

۱۰ روز پیش
زورگیران مسلح غرب تهران دستگیر شدند +عکس
زورگیران مسلح غرب تهران دستگیر شدند +عکسسارقان موتورسوار که با تهدید سلاح گرم و سرد، اقدام به زورگیری در مناطق غرب و شمال پایتخت کرده بودند، دستگیر شدند.

۳۵ روز پیش
انهدام باند زورگیران مسلح در تهران
سارقین موتور سوار که با تهدید سلاح گرم و سرد، اقدام به زورگیری در مناطق غرب و شمال پایتخت کرده بودند، دستگیر شدند.

۳۵ روز پیش
از کودکی عاشق سرقت بودم!
از کودکی عاشق سرقت بودم!همراه پدرخوانده‌اش بازداشت شده، اما نه همکار هستند نه هم جرم. او تخصصش سرقت کیف است و پدرخوانده سرقت از منازل. جوان است و رد عمیق چاقو روی صورت از لب تا گوش سمت چپ، نشانش شده است.

۳۵ روز پیش
دزدی مرد سابقه‌دار از خانه رفقا
رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری سارقی که با طرح دوستی با مالباخته اقدام به سرقت از خانه‌اش کرده بود، خبر داد.

۳۵ روز پیش
سرقت برای خوشگذرانی در کیش! +عکس
سرقت برای خوشگذرانی در کیش! +عکسدو سارق که پس از دوستی با مردی در شهرک غرب از خانه او به عنف سرقت کرده بودند، در زندان شناسایی شدند.

۳۵ روز پیش
فیلم زورگیران کیف قاپ
فیلم زورگیران کیف قاپیک دختر جوان در خیابانی خلوت در اوکلند پارک شهر ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی طعمه سارقان زورگیر می شود. فیلم این حادثه را با هم ببینیم.

۳۸ روز پیش
مرگ دزد مخوف طلافروشی‌ها در درگیری مسلحانه با پلیس
مرگ دزد مخوف طلافروشی‌ها در درگیری مسلحانه با پلیس اجتماع > اجتماعی - سرقت خونین از طلافروشی‌ها، فرار از بیمارستان و قتل مأمور پلیس به ضرب گلوله.

۳۸ روز پیش
توصیه‌ یک سارق به ایران‌ خودرو!
توصیه‌ یک سارق به ایران‌ خودرو!مثل آب خوردن «ECU» سمند و ۴۰۵ را باز می‌کند؛ در کمتر از یک دقیقه؛ آنقدر راحت که با دزدیدن «ECU» سمند و ۴۰۵، روزانه حدود ۲ میلیون تومان درآمد دارد؛ نابغه‌ای که توصیه‌های کم هزینه‌اش به ایران خودرو می‌تواند آمار سرقت این دو خودرو را کم کند.

۳۸ روز پیش

صفحه ۲ از ۲۳ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1
2
3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر