چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
hamchap.ir
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار سرقت و زورگیری
دزد دستپاچه موتورش را در صحنه سرقت جا گذاشت
دزد دستپاچه موتورش را در صحنه سرقت جا گذاشتسارق موتورسوار پس از موبایل‌قاپی زمین خورد اما نمی‌دانست وقتی موتورش را در صحنه جا گذاشته و فرار کند، خیلی زود دستش رو می‌شود.

۱۲۷ روز پیش
سارق درخم‌کُن دستگیر شد
سارق درخم‌کُن دستگیر شدرییس کلانتری ۱۳۶ فرجام از دستگیری سارقی که پس از آزادی از زندان به شیوه خم کردن در خودرو اقدام به سرقت از داخل خودروها کرده بود خبر داد.

۱۲۷ روز پیش
مرد معتاد، کیف ‌۵۰ نفر را در شهرری قاپید
مرد معتاد، کیف ‌50 نفر را در شهرری قاپیدرییس کلانتری ۱۳۱ شهرری از دستگیری کیف‌قاپ جنوب تهران با بیش از ۵۰ فقره کیف‌قاپی خبر داد.

۱۲۷ روز پیش
خودکشی یک متهم به سرقت حین بازجویی!
سارق جوانی که در جریان سرقت از زن ۸۰ ساله‌ای دستگیر شده بود هنگام بازجویی در یکی از مراکز پلیس با پرتاب خود از طبقه سوم ساختمان به پایین کشته شد.

۱۲۸ روز پیش
تامین وثیقه برای شروع کیف قاپی
تامین وثیقه برای شروع کیف قاپیرئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری سارق سابقه داری که با یک دستگاه موتورسیکلت طرح هوندا اقدام به سرقت و زورگیری از شهروندان در شرق و مرکز پایتخت کرده بود، خبر داد.

۱۲۹ روز پیش
دستگیری ۸ جیب‌بر در مهران
دستگیری 8 جیب‌بر در مهرانرئیس پلیس آگاهی نیروی انتظامی اعلام کرد که در مراسم اربعین امسال نسبت به سال گذشته کشفیات بیشتر و وقوع کمتری داشته‌ایم.

۱۲۹ روز پیش
دزد بیمارستان میلاد دستگیر شد
دزد بیمارستان میلاد دستگیر شدرئیس کلانتری ۱۳۷ نصر از دستگیری سارق حرفه ای خودرو و لوازم خودرو در بیمارستان میلاد خبر داد.

۱۲۹ روز پیش
گروگانگیری برای سرقت بنز گران‌قیمت
گروگانگیری برای سرقت بنز گران‌قیمتتاجر فرش وقتی برای فروش بنز کروک خود در سایت اینترنتی آگهی داد، نمی‌دانست در دام یک گروگانگیر مسلح گرفتار می‌شود.

۱۲۹ روز پیش
گزارش میرزاده از مشارکت ۴ عضو هیات علمی دانشگاه آزاد در سرقت علمی
گزارش میرزاده از مشارکت ۴ عضو هیات علمی دانشگاه آزاد در سرقت علمیهمشهری آنلاین: رئیس دانشگاه آزاد با بیان اینکه تنها ۴ نفر از اعضای هیات علمی این دانشگاه در مقالاتی که به عنوان سرقت علمی مطرح شده، مشارکت داشتند، گفت: دستور ویژه‌ای برای تشکیل کمیته بر روی این موضوع صادر شده است.

۱۲۹ روز پیش
لغو مرخصی مجرمان و سارقان سابقه دار استان های مرزی
لغو مرخصی مجرمان و سارقان سابقه دار استان های مرزیمعاون مبارزه با سرقت پلیس آگاهی ناجا گفت: برای جلوگیری از بروز هرگونه جرایم ضمن هماهنگی با مراجع قضائی، به سارقان و متهمان سابقه دار در استان های مرزی، مرخصی داده نمی شود.

۱۲۹ روز پیش
دستگیری دو سارق در مرکز تهران
دستگیری دو سارق در مرکز تهرانرییس کلانتری ۱۰۵ سنایی از دستگیری دو سارق حرفه‌ای خودرو در خیابان قصیر خبر داد.

۱۳۱ روز پیش
دستگیری ۴ قاچاقچی مواد مخدر و ۴ تیم سرقت مسلحانه خودرو در زابل
دستگیری 4 قاچاقچی مواد مخدر و 4 تیم سرقت مسلحانه خودرو در زابلدادستان عمومی زابل گفت: چهار قاچاقچی موادمخدر و چهار تیم سرقت مسلحانه خودرو در زابل دستگیر شدند.

۱۳۲ روز پیش
سرقت‌ علمی؛واقعیت یا توطئه علیه استادان؟!
سرقت‌ علمی؛واقعیت یا توطئه علیه استادان؟!پس از انتشار گزارش‌های جنجالی از دست داشتن چهره‌های سرشناس ایرانی در سرقت‌های علمی، حواشی این ماجرا همچنان ادامه دارد.

۱۳۲ روز پیش
اعتراف سارق تاکسی به قتل مأمور پلیس
اعتراف سارق تاکسی به قتل مأمور پلیسیک هفته پس از قتل سرپرست پلیس مبارزه با مواد‌مخدر لامرد، مردی که به اتهام سرقت یک تاکسی دستگیر شده بود به قتل وی اعتراف کرد.

۱۳۳ روز پیش
پورشه میلیاردی درخانه دزدان، راز آنها را فاش کرد
پورشه میلیاردی درخانه دزدان، راز آنها را فاش کرددزدان مسلح پس از سرقت پورشه میلیاردی مرد کارخانه‌دار آن را به خانه‌شان بردند غافل از اینکه وجود خودروی میلیاردی در پارکینگ خانواده‌ای کاملا معمولی باعث شک همسایه‌ها می‌شود.

۱۳۳ روز پیش
سرقت ۱۳ تن خاویار در مسکو
سرقت ۱۳ تن خاویار در مسکوپلیس روسیه از سرقت ۱۳ تن خاویار قرمز در مسکو خبر داد.

۱۳۳ روز پیش
دستگیری ۲ مسافربرنمای مسلح در تهران
دستگیری 2 مسافربرنمای مسلح در تهرانمعاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری دو سارق مسافربرنما که با سلاح گرم اقدام به زورگیری و آزار و اذیت مسافران کرده بودند، خبر داد.

۱۳۴ روز پیش
۳.۵ سال زندان برای سرقت ۹ دلار
دادگاهی در سنت پتربورگ،مجرمی را به دلیل سرقت ۶۰۰ روبل ( ۹ دلار ) به ۳.۵ سال زندان محکوم کرد.

۱۳۴ روز پیش
کمیته ویژه رسیدگی به سرقت علمی در دانشگاه آزاد تشکیل شد | مجازات متخلفان
کمیته ویژه رسیدگی به سرقت علمی در دانشگاه آزاد تشکیل شد | مجازات متخلفانهمشهری آنلاین: در پی گزارش مجلات علمی nature و Springer در زمینه سرقت علمی در برخی مقالات، رئیس دانشگاه آزاد دستور داد کمیته‌ ویژه برای رسیدگی به این موضوع تشکیل شود.

۱۳۷ روز پیش
درخواست پلیس برای شناسایی یک متهم فراری
درخواست پلیس برای شناسایی یک متهم فراریرئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ از شهروندان خواست که سرکرده یک باند سرقت محموله را شناسایی کنند.

۱۳۸ روز پیش
سرقت مزدا۳، برای موتور دزدی
سرقت مزدا3، برای موتور دزدیرئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری سارقی که برای سرقت موتورسیکلت سنگین اقدام به سرقت مزدا۳ کرده بود، خبر داد.

۱۳۸ روز پیش
۱۰۰ سرقت در کارنامه دزد تکرو
۱۰۰ سرقت در کارنامه دزد تکروسارقی تکرو طی مدت کوتاهی با کج کردن درِ ۱۰۰خودرو، پخش‌صوت و باتری آنها را سرقت کرد اما سرانجام دستگیر شد.

۱۴۱ روز پیش
شلیک هوایی برای دستگیری سارق «قُرکن»
شلیک هوایی برای دستگیری سارق «قُرکن»رییس کلانتری ۱۴۸ انقلاب از دستگیری سارقی که در این محدوده قصد سرقت یک خودرو را داشت پس از شلیک تیرهوایی پلیس خبر داد.

۱۴۲ روز پیش
دام زن هکر برای کاربران کلش‌آف‌کلنز
دام زن هکر برای کاربران کلش‌آف‌کلنزرییس پلیس فتای خراسان رضوی از دستگیری زن جوانی که با هک کردن حساب جیمیل یک فروشنده اکانت بازی کلش‌آف کلنز در سایت دیوار اقدام به اخاذی از وی کرده بود، خبر داد.

۱۴۸ روز پیش
زورگیر مرکز تهران دستگیر شد
زورگیر مرکز تهران دستگیر شدرییس کلانتری ۱۰۴ عباس آباد از دستگیری یک سارق که با تهدید سلاح سرد اقدام به زورگیری از شهروندان کرده بود، خبر داد.

۱۴۹ روز پیش
ساقی جیب‌برها با همدستانش دستگیر شد
ساقی جیب‌برها با همدستانش دستگیر شدرئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ از انهدام باند جیب‌برهای پایتخت که با دستگیریشان آمار جیب بری در تهران کاهش یافت خبر داد.

۱۵۰ روز پیش
دستگیری ۵ عضو یک باند بزرگ جیب بری+عکس
دستگیری ۵ عضو یک باند بزرگ جیب بری+عکسبا دستگیری ۵ عضو یک باند بزرگ جیب بری که اقدام به سرقت از مسافران اتوبوس‌های بی.آر.تی می‌کردند این باند متلاشی شد.

۱۵۰ روز پیش
دستگیری خواهران دزد در ایستگاه BRT
رییس کلانتری ۱۴۵ ونک از دستگیری دو خواهری خبر دادکه با مشارکت یکدیگر اقدام به سرقت از مسافران اتوبوس های تندرو در مسیر میدان راه آهن تا میدان تجریش کرده بودند.

۱۵۱ روز پیش
انهدام باند زورگیری خشن از مشتریان بانک ها + عکس
انهدام باند زورگیری خشن از مشتریان بانک ها + عکسرئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری زورگیران غرب پایتخت و انهدام باندشان در جریان یک عملیات هماهنگ توسط مأموران این پایگاه خبر داد.

۱۵۱ روز پیش
دزد سابقه دار میدان انقلاب دستگیر شد
دزد سابقه دار میدان انقلاب دستگیر شدرییس کلانتری ۱۴۸ انقلاب از دستگیری سارق سابقه دار خودرو در محدوده میدان انقلاب خبر داد.

۱۵۱ روز پیش

صفحه ۲ از ۶ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1
2
3 4 5 6 صفحه بعد صفحه آخر