جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
جسد بنیتا پیدا شد | ماجرای تلخ کشته شدن بنیتا هشت ماهه + عکس بنیتا
جسد بنیتا پیدا شد | ماجرای تلخ کشته شدن بنیتا هشت ماهه + عکس بنیتافیلم: بنیتا | بنیتا دختر هشت ماهه ای که چند روز پیش گم شده بود و خیلی ها به دنبال پیدا کردنش بودند، پیدا شد؛ اما نه زنده... گم شدن بنیتا برای پدر و مادرش سخت ترین روزها را آورد، اما حالا آنها باید با خبر مرگ بنیتا روبرو شوند، و به جای تحویل گرفتن دخترکشان، جسد بنیتا را تحویل بگیرند...

۲۲ روز پیش
قتل بنیتا عمد بود؟ | قاتل بنیتا اعدام می شود؟ | جزئیات ماجرای بنیتا از زبان دزدها
قتل بنیتا عمد بود؟ | قاتل بنیتا اعدام می شود؟ | جزئیات ماجرای بنیتا از زبان دزدهاقتل بنیتا عمد بود؟ اگر عمدی بودن قتل بنیتا اثبات شود، و دو متهم به قتل عمد محکوم شوند، حکم آنها چه خواهد بود؟ آیا قاتل بنیتا اعدام می شود؟ دو متهم به قتل بنیتا در آخرین اعترافات خود به جزئیات ماجرای ربودن بنیتا اشاره کرده اند. متهم اصلی پرونده می گوید: بنیتا را ماشین رها کردیم و رفتیم و از سرنوشت او اطلاع نداشتیم!

۲۲ روز پیش
«پریا»؛ دختر بچه 5 ساله ساوه ای | ماجرای تجاوز به پریا | اظهارات متناقض مادر پریا 5 ساله | بازداشت مادر پریا +عکس
«پریا»؛ دختر بچه 5 ساله ساوه ای | ماجرای تجاوز به پریا | اظهارات متناقض مادر پریا 5 ساله | بازداشت مادر پریا +عکستجاوز به دختر 5 ساله | «پریا»؛ دختر 5 ساله ساوه ای است که روز گذشته به دلیل ضربه مغزی در بیمارستان بستری شد و به کما رفت. شواهد نشان از تجاوز جنسی به پریا دختر 5 ساله ساوه ای دارد. مادر پریا در بازجویی ها اظهارات متناقض و مشکوکی داشته است. پلیس مادر پریا را بازداشت کرده. جزئیات ماجرای پریا را بخوانید...

۱۸ روز پیش
اعتراف قاتل بنیتا | بنیتا چطور کشته شد؟ | ماجرای مرگ غم انگیز بنیتا به روایت قاتل
اعتراف قاتل بنیتا | بنیتا چطور کشته شد؟ | ماجرای مرگ غم انگیز بنیتا به روایت قاتلاعترافات قاتل بنیتا | قاتل بنیتا به دزدی خودرو پدر بنیتا اعتراف کرد و گفت: بعد از سرقت لوازم خودرو، بچه را در ماشین گذاشتیم و گریختیم... به گزارش آفتاب، گرمای سوزان باعث مرگ بنیتا در داخل خودرو شده است. ماموران از جمود نعشی بنیتا در پی این اتفاق وحشتناک خبر می دهند.

۲۲ روز پیش
جزئیات قتل بنیتا | قاتل بنیتا چه می گوید؟ | دزدها بنیتا را در خیابان رها کردند | دستگیری عاملان مرگ بنیتا
جزئیات قتل بنیتا | قاتل بنیتا چه می گوید؟ | دزدها بنیتا را در خیابان رها کردند | دستگیری عاملان مرگ بنیتاجزئیات قتل بنیتا | دزدان خودرو، بنیتا دختر هشت ماهه را در خیابان رها کردند و گریختند. همین موضوع باعث مرگ بنیتا شد. سارق خودرو که حالا قاتل بنیتا شده، می گوید: خودرو و نوزاد هشت ماهه را در یكی از خیابانهای شهرستان پاكدشت رها كرده! عاملان مرگ بنیتا بازداشت شده اند...

۲۲ روز پیش
تجاوز به دختر 5 ساله ساوه ای | دختر ساوه ای در کما | یک آتنای دیگر قربانی آزار جنسی شد
تجاوز به دختر 5 ساله ساوه ای | دختر ساوه ای در کما | یک آتنای دیگر قربانی آزار جنسی شدتجاوز به دختر ساوه ای | دختر 5ساله در ساوه قربانی تجاوز وحشتناک یک فرد ناشناس قرار گرفت و پس از آزار جنسی، به علت ضربه شدید به سرش، به کما رفت. یک بار دیگر، یک آتنا دیگر قربانی آزار جنسی شده است... این چندمین مورد از آزار جنسی کودکان است که در فاصله ای اندک افشا می شود. آتنا، کیمیا و اینک تجاوز به دختر ساوه ای...

۱۹ روز پیش
حال مادر بنیتا پس از شنیدن خبر فوت فرزندش
حال مادر بنیتا پس از شنیدن خبر فوت فرزندشتصویری از مادر بنیتا پس از شنیدن خبر فوت فرزندش در فضای مجازی منتشر شد.

۲۲ روز پیش
احتمال لغو اعزام زائران ایرانی به حج
احتمال لغو اعزام زائران ایرانی به حج اجتماع > سفر - درحالی‌که برخی مسئولان ایرانی از اعزام قطعی زائران ایرانی به حج تمتع سخن می‌گویند، رفتار مسئولان سعودی به‌گونه‌ای است که احتمال لغو اعزام زائران وجود دارد.

۲۵ روز پیش
توضیحات راه آهن درباره خروج قطار اهواز – مشهد از ریل
توضیحات راه آهن درباره خروج قطار اهواز – مشهد از ریلروابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه‌ای درباره خروج بوژی ۲ واگن قطار مسافری اهواز-مشهد در ایستگاه گلمحک توضیحاتی ارائه داد.

۲۵ روز پیش
شوهری که گاو شد
شوهری که گاو شداجتماع > اجتماعی - پنوم‌پنه> زن سالمندی در کامبوج از گوساله پنج‌ما‌هه‌ای در خانه‌اش نگهداری می‌کند که به ادعای او روح شوهر درگذشته‌اش در این حیوان حلول کرده است.

۲۵ روز پیش
/ لیست اخبار سرقت و زورگیری
آدم‌ ربایی فامیلی به خاطر دریافت چند میلیون پول
مرد جوانی که قادر به پرداخت بدهی چند میلیونیاش نبود، تصمیم گرفت شبانه پایتخت را ترک کند و تا فراهم کردن این پول زندگی مخفیانهای داشته باشد. اما طلبکاران با پرداخت ۲۰ میلیون تومان نشانی محل سکونت او را به دست آوردند و تصمیم به ربودن او گرفتند.

۳۶ روز پیش
درآمد ۲۲ میلیاردی دزدان خانه‌های شمال تهران!
درآمد 22 میلیاردی دزدان خانه‌های شمال تهران!چهار جوان سابقه‌دار با تشکیل باندی به خانه‌های شمال تهران دستبرد زده و ۲۲میلیارد تومان طلا و جواهر و دلار دزدیدند. سرکرده مالخران این باند با راه‌اندازی شوی طلا، جواهر و اموال سرقتی را به طلافروشان کرجی و تهرانی می‌فروخت.

۳۶ روز پیش
سارق ۳۰۰ خودرو در مشهد سرانجام دستگیر شد
سارق ۳۰۰ خودرو در مشهد سرانجام دستگیر شدعامل دستبرد به ۳۰۰ خودرو در مشهد بالاخره شناسایی و دستگیر شد.

۳۷ روز پیش
بازداشت سارق سابقه دار در تهران
سرکلانتر سوم فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از دستگیری یک سارق سابقه دار و کشف یک دستگاه خودروی سرقتی از وی خبر داد.

۳۷ روز پیش
سارقان چه خانه‌هایی را دوست دارند؟
سارقان چه خانه‌هایی را دوست دارند؟بررسی پرونده‌های پلیس آگاهی نشان می‌دهد، مجرمان تمایل به سرقت از مکان‌هایی دارند که در آنجا زندگی می‌کنند. اگرچه سارقان حرفه‌ای ترجیح می‌دهند برای سرقت در حرکت و سفر باشند. سارقان به طور معمول خانه‌هایی را که در مسیر کار به خانه‌شان است یا در مسیرهایی که معمولا از آن استفاده می‌کنند، مورد سرقت قرار می‌دهند. این الگو نشان می‌دهد چه خانه‌هایی در معرض خطر بیشتری برای سرقت قرار می‌گیرد.

۳۷ روز پیش
مراقب معاملات در فضای مجازی باشید
مراقب معاملات در فضای مجازی باشیدهمزمان با افزایش استفاده از فضای مجازی، کلاهبرداری‌های اینترنتی نیز شکل گرفته و افرادی از این طریق دست به اعمال مجرمانه می‌زنند.

۳۷ روز پیش
تیزهوشی مالباخته آرایشگر سارق را لو داد
تیزهوشی مالباخته آرایشگر سارق را لو دادمرد آرایشگر برای یکشنبه پولدار شدن با همدستی دو دزد حرفه‌ای به سرقت گوشی تلفن همراه دست می‌زد. آخرین طعمه او، وقتی با تلفن همراه خود در آرایشگاه روبه‌رو شد، موضوع را به پلیس گزارش داد.

۳۷ روز پیش
انهدام باند سرقت مسلحانه از آرایشگاه‌های زنانه کرمان
انهدام باند سرقت مسلحانه از آرایشگاه‌های زنانه کرماندادستان عمومی و انقلاب کرمان از انهدام باند سرقت مسلحانه از آرایشگاه‌های زنانه در کرمان و رودبار و دستگیری دو نفر در این زمینه خبر داد.

۳۷ روز پیش
پرونده سارقان پول‌های بانک پاسارگاد در دادگاه
سارقان مسلحی که با همکاری دو کارمند حراست، از خودرو حمل پول سرقت کرده بودند، با صدور کیفرخواست پای میز محاکمه می‌روند.

۳۷ روز پیش
درخواست قطع دست برای ۵ سارق
درخواست قطع دست برای ۵ سارقاجتماع > اجتماعی - ۵ پسر جوان که دادستان به‌خاطر ارتکاب چندین فقره سرقت از منازل شهروندان تهرانی برایشان درخواست صدور حکم قطع دست کرده است، دیروز در دادگاه کیفری یک محاکمه شدند.

۳۸ روز پیش
پرونده دزدان خودروی حمل پول در دادگاه کیفری
پرونده دزدان خودروی حمل پول در دادگاه کیفریاجتماع > اجتماعی - پرونده عاملان دستبرد به ‌خودروی حمل پول بانک پاسارگاد پس از صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.

۳۸ روز پیش
سرقت ۳ میلیارد تومانی از فروشگاه کت و شلوار +عکس
سرقت ۳ میلیارد تومانی از فروشگاه کت و شلوار +عکسفرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری سارقان یک فروشگاه کت و شلوار خبر داد که ارزش اموال سرقتی کشف شده از مخفیگاه آنان بیش از ۳۰ میلیارد ریال برآورد شده است.

۳۸ روز پیش
سرقت از طلافروشی برای پرداخت مهریه! +عکس
سرقت از طلافروشی برای پرداخت مهریه! +عکسسه دوست که مسلحانه به طلافروشی در تهران دستبرد زده بودند، جزئیات دزدی‌شان را فاش کردند؛ یکی به انگیزه رفاقت، دیگری پرداخت مهریه ۴۰۰ میلیون تومانی و نفر سوم برای تامین هزینه رفتن به خارج از کشور دست به این دزدی زده‌اند.

۳۸ روز پیش
دزد حرفه‌ای قمار زندگی را باخت +عکس
دزد حرفه‌ای قمار زندگی را باخت +عکسدزد حرفه‌ای که در جریان فرار باعث مرگ همسرش شده بود در بازجویی‌ها مدعی شد برای باخت در قمار سرقت می‌کرده است.

۳۸ روز پیش
نقشه سه بچه محل برای سرقت از طلافروشی
سه سارق مسلح جوان که هنگام سرقت ازیک طلافروشی در شرق تهران دستگیر شده بودند دربازجویی‌ها مدعی شدند به خاطرفراراز مشکلات مالی، نقشه سرقت را طراحی واجرا کرده بودند. سه بچه محل چندی قبل ازشهرستانی مرزی راهی تهران شده ونقشه سرقت ازطلافروشی را طراحی واجراکرده بودند.

۳۸ روز پیش
سرقت‌های سریالی برای جلب رضایت شاکیان +عکس
سرقت‌های سریالی برای جلب رضایت شاکیان +عکسدزد میانسال برای تامین رد مال ۳۰ میلیون تومانی به شاکیان خود با همدستی خواهرزاده‌اش از مشتریان بانک و صرافی‌ها سرقت می‌کرد.

۳۸ روز پیش
سارق قبل از شکایت مالباخته دستگیر شد / دستگیری سارق در ۲۰ دقیقه
سارق قبل از شکایت مالباخته دستگیر شد / دستگیری سارق در 20 دقیقهرئیس کلانتری ۱۶۹ مشیریه از دستگیری سارق گوشی همراه و موتورسیکلت خبر دادو گفت: متهم قبل از وصول شکایت شاکی توسط مامورین انتظامی دستگیر شده بود.

۳۸ روز پیش
واکنش پلیس به ادعای سرقت از مغازه پلاسکویی‌ها
واکنش پلیس به ادعای سرقت از مغازه پلاسکویی‌هااجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
اخیرا مغازه‌داران پلاسکو با حضور در مقابل در شمالی این پاساژ ادعا کردند که اموال داخل مغازه‌هایشان به سرقت رفته است و نهادی هم مسئولیت آن را بر عهده نمی‌گیرد. معاون مبارزه با سرقت پلیس آگاهی ناجا توضیحاتی را درباره این ادعا داده است.

۳۹ روز پیش
محاکمه سارق مسلح این بار به اتهام تجاوز
محاکمه سارق مسلح این بار به اتهام تجاوزاجتماع > اجتماعی - سارق مسلح که توانسته بود با گرفتن مرخصی از زندان آزاد شود، این بار به جرم آزار و اذیت زنی که مدیر یک شرکت تبلیغاتی است محاکمه می‌شود.

۳۹ روز پیش
سرقت مسلحانه از طلافروشی پس از خواندن خبرهای تلگرامی
سرقت مسلحانه از طلافروشی پس از خواندن خبرهای تلگرامیاجتماع > اجتماعی - ۳ همخانه که بدهی بالا آورده بودند و نیاز شدید به پول داشتند بعد از خواندن اخبار حوادث خارجی در تلگرام، نقشه سرقت مسلحانه از طلافروشی کشیدند.

۳۹ روز پیش
دستگیری اعضای چهار باند سرقت در کرمانشاه
دستگیری اعضای چهار باند سرقت در کرمانشاهدادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه از شناسایی و دستگیری یازده نفراز اعضای چهار باند سرقت از منازل، مغازه‌ها، داخل خودرو‌ها و کیف قاپی در طول خرداد و نیمه اول تیرماه سال جاری خبر داد.

۳۹ روز پیش
هتک حیثیت و اخاذی با سوءاستفاده از کودک خانواده
هتک حیثیت و اخاذی با سوءاستفاده از کودک خانوادهرئیس پلیس فتا پایتخت گفت: فردی که با طرح دوستی با فرزندان خانواده و در اختیار گرفتن عکس‌های خانوادگی، از افراد با هتک حیثیت، اخاذی می‌کرد، شناسایی و دستگیر شد.

۴۰ روز پیش
استخدام سارق برای انتقامجویی
استخدام سارق برای انتقامجوییاجتماع > اجتماعی - پسر جوان پس از آنکه از سوی صاحبکارش اخراج شد ۲ نفر را اجیر کرد تا با سرقت مسلحانه از مدیر شرکت از او انتقام بگیرند.

۴۰ روز پیش
۲ میلیارد تومان اموال مسروقه در مخفیگاه دزدان
۲ میلیارد تومان اموال مسروقه در مخفیگاه دزداناجتماع > اجتماعی - اعضای باندی که دست به سرقت از مغازه‌ها و بارهای کامیون‌ها می‌زدند، به دام پلیس افتادند. در مخفیگاه این باند دست‌کم ۲میلیارد تومان اموال مسروقه کشف شد.

۴۰ روز پیش
دستگیری عوامل حمله به طلافروشی در تهران
دو سارق مسلح که پس از حمله ناکام به یک طلافروشی در میدان رهبر متواری شده بودند، در کمتر از ۳ ساعت دستگیر شدند.

۴۰ روز پیش
سرقت با لباس سربازی و رفتگری
رئیس کلانتری ۱۵۸ کیانشهر از دستگیری دو سارق که برای سرقت از پوشش لباس رفتگری و لباس سربازی سوء استفاده می‌کردند، خبر داد.

۴۰ روز پیش
رؤیای پول، اموال مرد دستفروش را به باد داد
مرد جوانی که مدعی ‌است فردی به او شیرموز مسموم خورانده و اموالش را به سرقت برده‌ است، به مأموران گفت برای داشتن یک زندگی بهتر، گول مرد سارق را خورده ‌است.

۴۰ روز پیش
انتقام کارمند اخراجی از رئیس شرکت
مرد جوان که در توطئه‌ای کینه جویانه با اخراج از شرکت پسر عمه‌اش، دزدانی را برای سرقت مدارک و پول‌های او اجیر کرده بود، با رأی قضات شعبه هشتم دادگاه کیفری و گذشت شاکی پرونده به ۶ ماه حبس محکوم شد.

۴۰ روز پیش
سرقت ۵۰۰۰ دلاری با شیرموز در جاده چالوس
سرقت 5000 دلاری با شیرموز در جاده چالوسمردی برای سرقت ۵۰۰۰ دلاری، شریک مالی‌اش را با شیرموز مسموم و او را کنار دره‌ای در جاده چالوس رها کرد.

۴۰ روز پیش
پیچ گوشتی، سارق منزل را به دام انداخت
پیچ گوشتی، سارق منزل را به دام انداخترئیس کلانتری ۱۴۵ ونک بزرگ از دستگیری یک سارق سابقه‌دار منزل خبر داد.

۴۰ روز پیش

صفحه ۶ از ۲۲ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5
6
7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر