چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
hamchap.ir
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار سرقت و زورگیری
دختران ماشین دزد، پول بنزین هم می‌گرفتند
دختران ماشین دزد، پول بنزین هم می‌گرفتندپورشه، بنز، ب‌ام‌و و جنسیس ازجمله ماشین‌هایی بودند که ۲دختر سارق علاقه زیادی به دزدیدن آنها داشتند.

۲۶۹ روز پیش
هدیه سارق به خواهرش، راز دزدی‌های سریالی را فاش کرد
هدیه سارق به خواهرش، راز دزدی‌های سریالی را فاش کردراز سرقت‌های سریالی از خانه‌ها زمانی فاش شد که یکی از سارقان تصمیم گرفت گوشی موبایل مسروقه را به خواهرش هدیه دهد.

۲۷۲ روز پیش
نقشه ۴ زورگیرخشن برای سرقت از مسافران
نقشه ۴ زورگیرخشن برای سرقت از مسافرانسرکرده باند زورگیران که با داستانسرایی سعی داشت خود را بی‌گناه نشان دهد، نمی‌دانست در مواجهه حضوری با مالباخته‌ها دستش رو خواهد شد.

۲۷۳ روز پیش
سرقت برای تأمین هزینه عروسی
سرقت برای تأمین هزینه عروسیخدمتکار جوان که قصد ازدواج داشت به‌دلیل اینکه از عهده هزینه‌های شروع زندگی مشترک بر نمی‌آمد با همدستی نامزدش نقشه سرقت از خانه صاحبکارش را طراحی و اجرا کرد.

۲۷۴ روز پیش
نقشه دزدی ۶۰ دقیقه پس از حادثه شهران
نقشه دزدی ۶۰ دقیقه پس از حادثه شهران۳ پسرجوان که برای تفریح قصد رفتن به ارتفاعات کن را داشتند، وقتی به شهران رسیدند و متوجه حادثه انفجار شدند، نقشه سرقت از خانه‌هایی را کشیدند که ساکنان آن سراسیمه منازل خود را ترک کرده بودند.

۲۸۱ روز پیش
آدم رباها با لباس پلیس دست به سرقت زدند
آدم رباها با لباس پلیس دست به سرقت زدندفرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: سه آدم ربا که در پوشش لباس پلیس با گروگان گرفتن پسر جوانی، ۸۰۰میلیون ریال از حساب وی برداشت کرده بودند، توسط کارآگاهان مجرب پلیس آگاهی شهرستان پیشوا دستگیر شدند.

۲۸۱ روز پیش
هوش سیاه بار دیگر دستگیر شد
هوش سیاه بار دیگر دستگیر شدفرمانده انتظامی جیرفت از دستگیری دوباره هوش سیاه، هکر حرفه‌ای خبر داد و گفت: وی پس از رهایی از زندان ۸۷ میلیون ریال را از حساب یک شهروند به سرقت برده بود که به دام افتاد.

۲۸۲ روز پیش
دستگیری دزد عتیقه
دستگیری دزد عتیقهسارق النگوی عتیقه پیرزن پس از یک سال فرار در زندان شناسایی شد. اوایل اردیبهشت سال گذشته زن سالخورده‌ای به اداره پلیس پایتخت رفت و خبر از سرقت کیفش داد.

۲۸۳ روز پیش
نقشه خدمتکار برای دستبرد میلیونی به جواهرات صاحبخانه
نقشه خدمتکار برای دستبرد میلیونی به جواهرات صاحبخانهخدمتکار جوان از مدت‌ها قبل به فکر دستبرد به خانه صاحبکار ثروتمندش بود تا اینکه وقتی فرصت را برای عملی کردن نقشه‌اش مناسب دید ۱۰۰ میلیون تومان جواهرات، دلار و پول را از آنجا سرقت کرد و گریخت.

۲۸۵ روز پیش
نوجوان هندی در دام ۲ زورگیر تهرانی
نوجوان هندی در دام ۲ زورگیر تهرانینوجوان هندی وقتی ۲ جوان زورگیر را مقابل خود دید مقاومت کرد اما دزدان او را زخمی کردند و موبایل گرانقیمتش را به سرقت بردند.

۲۸۸ روز پیش
قفل سکوت زندانی فراری در جلسه بازپرسی شکست
قفل سکوت زندانی فراری در جلسه بازپرسی شکستزندانی فراری با کلاه و نقاب سر و صورتش را می‌پوشاند و دست به سرقت‌های سریالی می‌زد.

۲۸۹ روز پیش
موبایل‌قاپ هوندا سوار به دام افتاد+عکس
موبایل‌قاپ هوندا سوار به دام افتاد+عکسمجرم سابقه‌داری که به صورت تک نفره در محدوده بازار تهران، خیابان بهشت، میدان فردوسی، سعدی، فدائیان اسلام، مجاهدین اسلام، مخبرالدوله و ... اقدام به موبایل‌قاپی می‌کرد به دام پلیس افتاد.

۲۸۹ روز پیش
ده‌ها سرقت در مرخصی‌های آخر هفته زندان
ده‌ها سرقت در مرخصی‌های آخر هفته زندان۲ زندانی سابقه دار بعد از اینکه به زندان افتادند باز هم دست از سرقت نکشیدند. آنها روزهای آخر هفته از زندان مرخصی می‌گرفتند و با پرسه زدن در خیابان‌های شمال شهر وسایل داخل خودروها را سرقت می‌کردند.

۲۹۰ روز پیش
زندگی عجیب قهرمان خلافکار از دستبرد به خانه‌ها تا قاچاق مواد
زندگی عجیب قهرمان خلافکار از دستبرد به خانه‌ها تا قاچاق موادتازه داماد قاچاقچی وقتی برای مشتریانش مواد می‌برد خبر نداشت آنها ۲ جیب‌بر تحت تعقیب هستند.

۲۹۱ روز پیش
نقشه سرقت از طلافروشی ناکام ماند
نقشه سرقت از طلافروشی ناکام ماند۳ دوست که در دام یک کلاهبردار گرفتار شده و بدهی بالا آورده بودند، با خرید نقاب و اسلحه قلابی، نقشه سرقت از طلافروشی کشیدند اما زمانبندی‌ نادرست آنها باعث شد زمانی به طلافروشی برسند که کرکره‌هایش پایین بود.

۲۹۳ روز پیش

صفحه ۶ از ۶ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5
6