دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
قتل دختر جوان در همدان +جزئیات | دختر همدانی تازه نامزد کرده بود | قاتل دختر همدانی کیست؟
قتل دختر جوان در همدان +جزئیات | دختر همدانی تازه نامزد کرده بود | قاتل دختر همدانی کیست؟قتل دختر جوان در همدان | دختر جوان 34 ساله همدانی که تنها در خانه ای در محله اسلام آباد همدان زندگی می کرد، روز گذشته با ضربات چاقوی فردی ناشناس به قتل رسید. جزییات جدید از قتل دختر جوان همدانی حاکی از آن است که او به تازگی نامزد کرده بوده است. به گفته آگاهان، «یکی از بستگان نزدیک مقتول» متهم اصلی «قتل دختر جوان» در همدان است.

۲۲ روز پیش
دختران دوجنسه تهرانی؛ قاتل مرد ثروتمند | رابطه غیراخلاقی این دو دختر با مقتول +عکس
دختران دوجنسه تهرانی؛ قاتل مرد ثروتمند | رابطه غیراخلاقی این دو دختر با مقتول +عکسدختران دوجنسه تهرانی؛ قاتل مرد ثروتمند | دو دختر دو جنسه تهرانی که پس ازیک شب رابطه غیراخلاقی با مرد ثروتمند، از او یک و نیم میلیون تومان طلبکرده بودند، وقتی با خودداری مقتول از پرداخت پول مواجه شدند، به جانش افتادند و کشتندش. این دو دختر دوجنسه تهرانی (مرجان و میترا) می گویند: قصد ما کشتن او نبود، اما شواهد و مدارک فعلا چیز دیگری می گویند!

۲۵ روز پیش
جزئیات جنایت ۲ ترنس در لباس زنانه
جزئیات جنایت ۲ ترنس در لباس زنانهاجتماع > اجتماعی - الهه فراهانی:
دو جوان دو‌جنسیتی که متهم هستند در یک درگیری مردی را به قتل رسانده‌اند، دیروز در دادسرای جنایی تهران اتهام قتل را انکار کردند.

۲۵ روز پیش
قتل یک زوج توسط خدمتکار +عکس
قتل یک زوج توسط خدمتکار +عکسخدمتکاری که پس از مدتی موفق به جلب اعتماد یک زوج شده بود، در فرصتی مناسب سعی کرد آن ها را به قتل برساند.

۲۵ روز پیش
قتل به خاطر هزینه تغییر جنسیت +عکس
قتل به خاطر هزینه تغییر جنسیت +عکسدو دختر که برای هزینه تغییر جنسیت سراغ مرد پولدار رفته بودند، در جریان درگیری با او، مرگش را رقم زدند.

۲۵ روز پیش
سوزاندن جسد همسر پس از جنایت
راز قتل زن جوانی که جسد سوخته‌اش در شهرستان گالیکش پیدا شده بود، پس از یک ماه تحقیق، با دستگیری همسر معتادش فاش شد.

۲۵ روز پیش
قاتل جوان موتورسوار بخشیده شد
قاتل جوان موتورسوار بخشیده شداجتماع > اجتماعی - مردی که ۵ سال قبل در جریان درگیری خیابانی با جوانی موتورسوار وی را به قتل رسانده بود با گذشت اولیای دم از قصاص نجات یافت اما به لحاظ جنبه عمومی جرم محاکمه شد.

۲۵ روز پیش
گروگانگیری صد میلیونی سه نوجوان در خراسان
فرمانده انتظامی خراسان رضوی ازدستگیری دو نوجوان خبرداد که باند آدم ربایی مسلحانه راه انداخته بودند.

۲۵ روز پیش
مرد پس از قتل همسرش جسدش را سوزاند
مرد پس از قتل همسرش جسدش را سوزاندرییس پلیس آگاهی استان گلستان از شناسایی قاتل جسد سوخته زن گالیکشی خبر داد.

۲۵ روز پیش
ارسال ۳۰ کانکس درس به مناطق زلزله زده کرمانشاه
ارسال ۳۰ کانکس درس به مناطق زلزله زده کرمانشاهاجتماع > آموزش - همشهری آنلاین:
رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران گفت: ۳۰ کانسک که با کمک فرهنگیان و دانش آموزان شهر تهران تهیه شده است امروز به مناطق زلزله کرمانشاه ارسال می‌شود.

۲۶ روز پیش
/ لیست اخبار سرقت و زورگیری
سارق سنگدل با چکش به جان نگهبان افتاد
سارق سنگدل با چکش به جان نگهبان افتاددر شهر گوآی هندوستان سارقی که قصد دستبرد به یک دستگاه خود پرداز را داشت با نگهبانی شجاع مواجه شد که بدون واهمه از حملات سارق شجاعانه با وی مقابله کرد.

۴۱ روز پیش
انهدام باند سرقت مسلحانه در شیراز
رئیس پلیس شهر شیراز گفت: سردسته باند سرقت مسلحانه در شیراز به همراه همدستانش شناسایی و دستگیر شد.

۴۱ روز پیش
نقشه جن‌گیر برای سرقت از خانه همکلاسی
نقشه جن‌گیر برای سرقت از خانه همکلاسیاجتماع > اجتماعی - پسر جوان وقتی به مشکلات خانوادگی همکلاسی‌اش پی‌ برد، مدعی شد که آنها طلسم شده‌اند. او به بهانه شکستن طلسم وارد خانه دختر جوان شد و نقشه سرقت میلیونی‌اش را عملی کرد.

۴۲ روز پیش
«اصغر جن گیر» دستگیر شد
«اصغر جن گیر» دستگیر شد مرد ۳۷ ساله که از همکلاسی دانشگاهش به بهانه جن گیری ۲۰ میلیون تومان سرقت کرده بود، شناسایی و دستگیر شد.

۴۲ روز پیش
سرقت منزل در پوشش رمالی و جن‌گیری
سرقت منزل در پوشش رمالی و جن‌گیریسارقی که در پوشش رمالی و باطل کردن طلسم و جادو اقدام به دزدی می‌کرد، دستگیر شد

۴۳ روز پیش
&#۱۷۱;اصغر جن گیر&#۱۸۷; دستگیر شد / سرقت میلیونی از خانه همکلاسی +عکس
«اصغر جن گیر» دستگیر شد / سرقت میلیونی از خانه همکلاسی +عکسمرد ۳۷ ساله که از همکلاسی دانشگاهش به بهانه جن گیری ۲۰ میلیون تومان سرقت کرده و آنها را ۵ روز در خانه بیهوش کرده بود، شناسایی و دستگیر شد.

۴۳ روز پیش
استفاده از زن باردار در سرقت خودرو! +عکس
استفاده از زن باردار در سرقت خودرو! +عکسفرمانده انتظامی شرق استان تهران از دستگیری اعضا یک باند حرفه ای سرقت خودرو در شرق این استان خبر داد و گفت: سارقان از یک خانم باردار در جلب حس نوع دوستی مردم و سرقت خودرو بهره می بردند.

۴۳ روز پیش
اخاذی در لباس سرهنگی با دستیار زن + عکس
اخاذی در لباس سرهنگی با دستیار زن + عکسمتهم سابقه داری که پس از آزادی از زندان با همکاری دو خانم اقدام به راه اندازی باند سرقت و اخاذی با جعل عنوان مامور پلیس کرده بود در تحقیقات کارآگاهان پلیس آگاهی شناسایی و دستگیر شد.

۴۴ روز پیش
فرار سارق مسلح جانش را گرفت
فرار سارق مسلح جانش را گرفتآن زمان در دادگستری اصفهان مشغول به‌کار بودم. ساختمان دادگستری خانه قدیمی سه طبقه‌ای بود که در قسمت شمالی ساختمان و رو به حیاط هر ساختمان بالکن‌هایی آجری قرار داشت.

۴۴ روز پیش
زن جوان همسایه را برای رضای خدا پناه دادم | ماجرای سرقت ۱۰۰ میلیونی مینا
زن جوان همسایه را برای رضای خدا پناه دادم | ماجرای سرقت 100 میلیونی مینا ماجرای سرقت ۱۰۰ میلیونی مینا |سوار ماشین بودیم که مینا، دختر همسایه سابقمان را دیدیم. با تعارف ما مینا سوار ماشین شد و در بین راه تعریف کرد که با همسرش مشکل پیدا کرده و از خانواده‌اش نیز طرد شده و جایی برای زندگی ندارد، به‌عنوان میهمان به خانه‌مان دعوتش کردیم اما...

۴۶ روز پیش
روشی نخ‌نما، بازاری داغ
روشی نخ‌نما، بازاری داغشیوه‌شان نخ‌نما شده و سال‌هاست پلیس و رسانه‌ها درباره این روش سرقت هشدار می‌دهند اما کو گوش شنوا. بی‌توجهی به این هشدار‌ها باعث شده بازار کار این مجرمان داغ باشد و براحتی طلای طعمه‌های خود را که اغلب مادربزرگ‌ها هستند، سرقت کنند.

۴۶ روز پیش
دستگیری باند سارقان شیک پوش
دستگیری باند سارقان شیک پوشرئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مازندران از شناسایی و دستگیری اعضای باند سارقان شیک پوش که در پوشش خیرین از افراد مسن طلا و جواهرات سرقت می کردند، خبر داد.

۴۶ روز پیش
نقشه ربودن سارق عکس‌ های خصوصی دردسرساز شد
نقشه ربودن سارق عکس‌ های خصوصی دردسرساز شدمردی که متهم است قصد ربودن دوستش را داشته، پس از دستگیری مدعی شد دوستش سارق تلفن همراه و عکس‌ های خصوصی او و همسرش بوده و قصد گرفتن اموال سرقتی را داشته است.

۴۶ روز پیش
پایان تلخ کمک به دختر فراری
پایان تلخ کمک به دختر فراریمرد جوان و مادرش نمی‌دانستند کمک به دختر فراری، آنها را در دام یک باند خلافکار گرفتار می‌کند. دختر فراری پس از سرقت از این مادر و پسر، با کمک همدستانش پسر جوان را مجروح کرد تا او را از شکایت منصرف کند.

۴۶ روز پیش
محرومیت از حقوق شهروندی؛ مجازات مزاحم اینترنتی
محرومیت از حقوق شهروندی؛ مجازات مزاحم اینترنتیمردی که با سرقت عکس‌های خصوصی زوج همسایه‌شان به‌دنبال این بود زن جوان را در دام شیطانی خود گرفتار کند، محاکمه و به پنج سال حبس، ده سال محرومیت از حقوق شهروندی و ۷۴ ضربه شلاق محکوم شد.

۴۶ روز پیش
اعدام در انتظار دزد مسلح ۲۲ بانک +عکس
اعدام در انتظار دزد مسلح 22 بانک +عکسسارق مسلح ۲۲ بانک شیراز و اصفهان بزودی به اتهام محاربه در دادگاه انقلاب شیراز محاکمه می‌شود.

۴۶ روز پیش
کیفرخواست محاربه علیه سارق مسلح ۱۲ بانک
سارق مسلحی که به ١٢ بانک دستبرد زده و یک مأمور نیروی انتظامی را نیز به قتل رسانده است، از سوی دادسرا محارب شناخته شد و با این اتهام در دادگاه کیفری استان فارس پای میز محاکمه می‌رود.

۴۶ روز پیش
شلوار دزدهای پایتخت دستگیر شدند
شلوار دزدهای پایتخت دستگیر شدندرئیس کلانتری ۱۵۲ خانی آباد از دستگیری دو سارق شلوارهای لی و کتان خبر داد.

۴۶ روز پیش
سواستفاده کثیفِ دختر همسایه از مرد جوان
مرد جوان که به دختر همسایه سابقشان در خانه پناه داده بود هرگز تصور نمی‌کرد چه سرنوشتی درانتظارش است.

۴۶ روز پیش
باند متکدیان پاکستانی در دماوند متلاشی شد
دادستان عمومی و انقلاب اسلامی شهرستان دماوند از متلاشی شدن یک باند متکدیان پاکستانی مرد در پوشش دخترانه که با فریب مردم اقدام به تکدی گری و سرقت می کردند، خبر داد.

۴۷ روز پیش
«ماشاءالله دراز» دستگیر شد
فرمانده انتظامی شهرستان بندر خمیر از دستگیری فردی شرور و زورگیر و باسابقه‌های متعدد کیفری در این شهرستان خبر داد.

۴۷ روز پیش
جزییات انهدام باند سارقان لوازم خودرو در شهرری
جزییات انهدام باند سارقان لوازم خودرو در شهرریرییس کلانتری ۱۳۱ شهرری از دستگیری چهار عضو یک باند سرقت لوازم خودرو خبر داد و گفت: این متهمان در بازجویی های انجام شده به ۲۵۰ فقره سرقت اعتراف کردند.

۴۷ روز پیش
جزییات انهدام باند سارقان لوازم خودرو/ اعتراف به ۲۵۰ فقره سرقت
رییس کلانتری ۱۳۱ شهرری، از دستگیری چهار عضو یک باند سرقت لوازم خودرو خبر داد و گفت: این متهمان در بازجویی های انجام شده به ۲۵۰ فقره سرقت اعتراف کردند.

۴۷ روز پیش
پرونده ۴ دزد دریایی سومالی در دادگاه کیفری
پرونده ۴ دزد دریایی سومالی در دادگاه کیفریاجتماع > اجتماعی - ۲ سال پس از ماجرای عجیبی که در جریان آن ملوانان ربوده شده ایرانی در سومالی توانستند ۴ دزد دریایی را به اسارت درآورده و از چنگ آنها بگریزند پرونده دزدان دریایی به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

۴۷ روز پیش
دستگیری یک سارق با بیش از ۱۰۰ فقره سرقت
دستگیری یک سارق با بیش از 100 فقره سرقتسارق حرفه ای پس از متواری شدن، با شلیک ۱۳ تیر جنگی ماموران دستگیر شد.

۴۷ روز پیش
محاکمه دزدان دریایی سومالیایی در تهران +عکس
محاکمه دزدان دریایی سومالیایی در تهران +عکسچهار دزد دریایی اهل سومالی که در جدالی دلهره‌آور، توسط ماهیگیران ایرانی دستگیر شده بودند، بزودی در دادگاه محاکمه می‌شوند.

۴۷ روز پیش
مرگ ۲ سارق در تصادف با خودروی مالباخته
مرگ ۲ سارق در تصادف با خودروی مالباخته اجتماع > اجتماعی - وقتی ۲ سارق، ‌موبایل راننده پرایدی را قاپیدند، فکرش را نمی‌کردند که همین موضوع به قیمت از دست دادن جانشان تمام شود.

۴۸ روز پیش
محاکمه دزد مسلح بانک‌های تهران به اتهام محاربه
محاکمه دزد مسلح بانک‌های تهران به اتهام محاربهمرد میانسالی که با چهره گریم شده به چهار بانک تهران دستبرد زده بود، دیروز در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب تهران محاکمه شد.

۴۸ روز پیش
سرقت خشن مأمور قلابی از خانه همسایه
سرقت خشن مأمور قلابی از خانه همسایهاجتماع > اجتماعی - مرد جوان برای سرقت از خانه همسایه نقشه شومی کشید. او خودش را مأمور اداره آب جا زد و با همدستی دوستش زن همسایه‌ را به باد کتک گرفت تا طلاهای او را سرقت کند.

۴۹ روز پیش
سایه وحشت برسر مجسمه‌ها
سایه وحشت برسر مجسمه‌هااجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
سرقت مجسمه اتفاق خیلی بدی بود اما باعث شد تا من شاهد همبستگی و همدلی افراد زیادی باشم و حتی اگر مسئولان هم کمکم نکنند با هزینه‌ شخصی خودم این مجسمه را خواهم ساخت.

۴۹ روز پیش

صفحه ۶ از ۳۱ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5
6
7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر