یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
ماجرای تجاوز و قتل اهورا به دست ناپدری | «مادر اهورا» از قاتل پسر دوساله اش شکایتی نداشت!
ماجرای تجاوز و قتل اهورا به دست ناپدری | «مادر اهورا» از قاتل پسر دوساله اش شکایتی نداشت! ماجرای قتل اهورا | مادر اهورا با مراجعه به مسئولان قضایی و انتظامی که مشغول بررسی ماجرای قتل اهورا بودند، اعلام می کند که از قاتل اهورا شکایتی ندارد! مادر اهورا زن جوانی است که سال گذشته پس از طلاق از پدر اهورا با مرد دیگری ازدواج کرد. مرد دیگر، قاتل اهورا ست. بنابر آخرین اخبار، مادر اهورا به عنوان شریک جرم دستگیر شده است.

۴ روز پیش
پزشک اورژانس جعلی دستگیر شد
پزشک اورژانس جعلی دستگیر شدجوانی که با لباس پرسنل مرکز اورژانس اقدام به کلاهبرداری از متقاضیان این مرکز می‌کرد، توسط ماموران آگاهی دستگیر شد.

۱۰ روز پیش
مرد در بجنورد زنی را آتش زد/ پلیس در پی متهم
مرد در بجنورد زنی را آتش زد/ پلیس در پی متهمفرمانده انتظامی شهرستان بجنورد از آتش زدن زنی توسط یک مرد در این شهرستان خبر داد.

۱۰ روز پیش
محکومیت عجیب زن شوهردار به خاطر رابطه با مرد متأهل | ناهید به تیمارستان تبعید شد
محکومیت عجیب زن شوهردار به خاطر رابطه با مرد متأهل | ناهید به تیمارستان تبعید شدزن متاهل به جرم برقراری رابطه نامشروع با مرد متأهل هم دانشگاهی به یک سال کار اجباری در مرکز نگهداری بیماران روانی محکوم شد. هر دو طرف این رابطه پنهانی بیشرمانه و خیانت به همسرانشان به شلاق محکوم شدند.

۱۰ روز پیش
تجاوز، اسنپ را به درسر انداخت | واکنش دادستان تهران به جنجال «تجاوز راننده اسنپ»
تجاوز، اسنپ را به درسر انداخت | واکنش دادستان تهران به جنجال «تجاوز راننده اسنپ»تجاوز، اسنپ را به درسر انداخت | دادستان تهران به ماجرای «تجاوز راننده اسنپ» به زن مسافر واکنش نشان داد. در این پرونده، یک راننده اسنپ زن مسافری را مورد تعرض جنسی قرار داد و ادعا کرد در آن لحظه تحت تاثیر مصرف مواد مخدر بوده است. دادستان تهران گفت: قرار بود به مردم خدمت شود نه این که راننده اسنپ، زنی را به تپه‌ها ببرد و به او تجاوز کند!

۱۰ روز پیش
عاملان تخریب بانک‌ها در تهران بازداشت شدند
عاملان تخریب بانک‌ها در تهران بازداشت شدندرئیس پلیس پایتخت از دستگیری عاملان تخریب بانک‌ها در سطح شهر تهران خبر داد.

۱۰ روز پیش
گواهینامه بدون سربازی
گواهینامه بدون سربازیاجتماع > اجتماعی - قانون حذف شرط داشتن پایان خدمت برای اخذ گواهینامه رانندگی که اواخر پاییز ۹۴در صحن علنی مجلس به تصویب نمایندگان رسید، پس از فراز ‌و ‌نشیب‌های فراوان بین مجلس و نیروی انتظامی به‌زودی اجرایی می‌شود؛ این خبری بود که پس از دیدار روسای ستاد کل نیروهای مسلح و مجلس شورای اسلامی منتشر شد.

۱۰ روز پیش
ماهیانه ۲.۵میلیون کارت هوشمند ملی صادر می‌شود
ماهیانه ۲.۵میلیون کارت هوشمند ملی صادر می‌شوداجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
سخنگوی سازمان ثبت احوال از صدور ماهیانه دو میلیون و ۵۰۰ هزار کارت هوشمند ملی خبر داد و گفت: کارت‌های قدیمی سال آینده بی‌اعتبار می‌شود.

۱۰ روز پیش
تجاوز به زن جوان ساده لوح توسط دو جوان شیطان صفت
تجاوز به زن جوان ساده لوح توسط دو جوان شیطان صفتزن جوانی که با اعتماد بیجا و بی توجه به هشدارهای پلیس سوار خودرو شخصی شد، مورد تجاوز جنسی و آزار و اذیت دو جوان پلید قرار گرفت.

۱۰ روز پیش
واکنش مادر اهورا به قتل و تجاوز به پسرش | اهورا شوهرم را دوست داشت | قصاص قاتل اهورا را می خواهم +عکس
واکنش مادر اهورا به قتل و تجاوز به پسرش | اهورا شوهرم را دوست داشت | قصاص قاتل اهورا را می خواهم +عکسمادر اهورا به شایعات منتشر شده در فضای مجازی واکنش نشان داد. آن طور که رسانه های محلی گیلان نوشته اند، مادر اهورا پسر رشتی که پس از تجاوز به دست ناپدری به قتل رسید، می گوید: قصاص قاتل اهورا را می خواهم. پیشتر در خبرها آمده بود که مادر اهورا قصد شکایت از قاتل را نداشته است. او به این موضوع واکنش نشان داد.

۴ روز پیش
/ لیست اخبار سرقت و زورگیری
سارقان چه خانه‌هایی را دوست دارند؟
سارقان چه خانه‌هایی را دوست دارند؟بررسی پرونده‌های پلیس آگاهی نشان می‌دهد، مجرمان تمایل به سرقت از مکان‌هایی دارند که در آنجا زندگی می‌کنند. اگرچه سارقان حرفه‌ای ترجیح می‌دهند برای سرقت در حرکت و سفر باشند. سارقان به طور معمول خانه‌هایی را که در مسیر کار به خانه‌شان است یا در مسیرهایی که معمولا از آن استفاده می‌کنند، مورد سرقت قرار می‌دهند. این الگو نشان می‌دهد چه خانه‌هایی در معرض خطر بیشتری برای سرقت قرار می‌گیرد.

۱۰۲ روز پیش
انهدام باند سرقت مسلحانه از آرایشگاه‌های زنانه کرمان
انهدام باند سرقت مسلحانه از آرایشگاه‌های زنانه کرماندادستان عمومی و انقلاب کرمان از انهدام باند سرقت مسلحانه از آرایشگاه‌های زنانه در کرمان و رودبار و دستگیری دو نفر در این زمینه خبر داد.

۱۰۲ روز پیش
پرونده سارقان پول‌های بانک پاسارگاد در دادگاه
سارقان مسلحی که با همکاری دو کارمند حراست، از خودرو حمل پول سرقت کرده بودند، با صدور کیفرخواست پای میز محاکمه می‌روند.

۱۰۲ روز پیش
درخواست قطع دست برای ۵ سارق
درخواست قطع دست برای ۵ سارقاجتماع > اجتماعی - ۵ پسر جوان که دادستان به‌خاطر ارتکاب چندین فقره سرقت از منازل شهروندان تهرانی برایشان درخواست صدور حکم قطع دست کرده است، دیروز در دادگاه کیفری یک محاکمه شدند.

۱۰۳ روز پیش
پرونده دزدان خودروی حمل پول در دادگاه کیفری
پرونده دزدان خودروی حمل پول در دادگاه کیفریاجتماع > اجتماعی - پرونده عاملان دستبرد به ‌خودروی حمل پول بانک پاسارگاد پس از صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.

۱۰۳ روز پیش
سرقت از طلافروشی برای پرداخت مهریه! +عکس
سرقت از طلافروشی برای پرداخت مهریه! +عکسسه دوست که مسلحانه به طلافروشی در تهران دستبرد زده بودند، جزئیات دزدی‌شان را فاش کردند؛ یکی به انگیزه رفاقت، دیگری پرداخت مهریه ۴۰۰ میلیون تومانی و نفر سوم برای تامین هزینه رفتن به خارج از کشور دست به این دزدی زده‌اند.

۱۰۳ روز پیش
سرقت ۳ میلیارد تومانی از فروشگاه کت و شلوار +عکس
سرقت ۳ میلیارد تومانی از فروشگاه کت و شلوار +عکسفرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری سارقان یک فروشگاه کت و شلوار خبر داد که ارزش اموال سرقتی کشف شده از مخفیگاه آنان بیش از ۳۰ میلیارد ریال برآورد شده است.

۱۰۳ روز پیش
دزد حرفه‌ای قمار زندگی را باخت +عکس
دزد حرفه‌ای قمار زندگی را باخت +عکسدزد حرفه‌ای که در جریان فرار باعث مرگ همسرش شده بود در بازجویی‌ها مدعی شد برای باخت در قمار سرقت می‌کرده است.

۱۰۳ روز پیش
نقشه سه بچه محل برای سرقت از طلافروشی
سه سارق مسلح جوان که هنگام سرقت ازیک طلافروشی در شرق تهران دستگیر شده بودند دربازجویی‌ها مدعی شدند به خاطرفراراز مشکلات مالی، نقشه سرقت را طراحی واجرا کرده بودند. سه بچه محل چندی قبل ازشهرستانی مرزی راهی تهران شده ونقشه سرقت ازطلافروشی را طراحی واجراکرده بودند.

۱۰۳ روز پیش
سارق قبل از شکایت مالباخته دستگیر شد / دستگیری سارق در ۲۰ دقیقه
سارق قبل از شکایت مالباخته دستگیر شد / دستگیری سارق در 20 دقیقهرئیس کلانتری ۱۶۹ مشیریه از دستگیری سارق گوشی همراه و موتورسیکلت خبر دادو گفت: متهم قبل از وصول شکایت شاکی توسط مامورین انتظامی دستگیر شده بود.

۱۰۳ روز پیش
سرقت‌های سریالی برای جلب رضایت شاکیان +عکس
سرقت‌های سریالی برای جلب رضایت شاکیان +عکسدزد میانسال برای تامین رد مال ۳۰ میلیون تومانی به شاکیان خود با همدستی خواهرزاده‌اش از مشتریان بانک و صرافی‌ها سرقت می‌کرد.

۱۰۳ روز پیش
سرقت مسلحانه از طلافروشی پس از خواندن خبرهای تلگرامی
سرقت مسلحانه از طلافروشی پس از خواندن خبرهای تلگرامیاجتماع > اجتماعی - ۳ همخانه که بدهی بالا آورده بودند و نیاز شدید به پول داشتند بعد از خواندن اخبار حوادث خارجی در تلگرام، نقشه سرقت مسلحانه از طلافروشی کشیدند.

۱۰۴ روز پیش
محاکمه سارق مسلح این بار به اتهام تجاوز
محاکمه سارق مسلح این بار به اتهام تجاوزاجتماع > اجتماعی - سارق مسلح که توانسته بود با گرفتن مرخصی از زندان آزاد شود، این بار به جرم آزار و اذیت زنی که مدیر یک شرکت تبلیغاتی است محاکمه می‌شود.

۱۰۴ روز پیش
واکنش پلیس به ادعای سرقت از مغازه پلاسکویی‌ها
واکنش پلیس به ادعای سرقت از مغازه پلاسکویی‌هااجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
اخیرا مغازه‌داران پلاسکو با حضور در مقابل در شمالی این پاساژ ادعا کردند که اموال داخل مغازه‌هایشان به سرقت رفته است و نهادی هم مسئولیت آن را بر عهده نمی‌گیرد. معاون مبارزه با سرقت پلیس آگاهی ناجا توضیحاتی را درباره این ادعا داده است.

۱۰۴ روز پیش
دستگیری اعضای چهار باند سرقت در کرمانشاه
دستگیری اعضای چهار باند سرقت در کرمانشاهدادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه از شناسایی و دستگیری یازده نفراز اعضای چهار باند سرقت از منازل، مغازه‌ها، داخل خودرو‌ها و کیف قاپی در طول خرداد و نیمه اول تیرماه سال جاری خبر داد.

۱۰۴ روز پیش
هتک حیثیت و اخاذی با سوءاستفاده از کودک خانواده
هتک حیثیت و اخاذی با سوءاستفاده از کودک خانوادهرئیس پلیس فتا پایتخت گفت: فردی که با طرح دوستی با فرزندان خانواده و در اختیار گرفتن عکس‌های خانوادگی، از افراد با هتک حیثیت، اخاذی می‌کرد، شناسایی و دستگیر شد.

۱۰۵ روز پیش
استخدام سارق برای انتقامجویی
استخدام سارق برای انتقامجوییاجتماع > اجتماعی - پسر جوان پس از آنکه از سوی صاحبکارش اخراج شد ۲ نفر را اجیر کرد تا با سرقت مسلحانه از مدیر شرکت از او انتقام بگیرند.

۱۰۵ روز پیش
۲ میلیارد تومان اموال مسروقه در مخفیگاه دزدان
۲ میلیارد تومان اموال مسروقه در مخفیگاه دزداناجتماع > اجتماعی - اعضای باندی که دست به سرقت از مغازه‌ها و بارهای کامیون‌ها می‌زدند، به دام پلیس افتادند. در مخفیگاه این باند دست‌کم ۲میلیارد تومان اموال مسروقه کشف شد.

۱۰۵ روز پیش
انتقام کارمند اخراجی از رئیس شرکت
مرد جوان که در توطئه‌ای کینه جویانه با اخراج از شرکت پسر عمه‌اش، دزدانی را برای سرقت مدارک و پول‌های او اجیر کرده بود، با رأی قضات شعبه هشتم دادگاه کیفری و گذشت شاکی پرونده به ۶ ماه حبس محکوم شد.

۱۰۵ روز پیش
رؤیای پول، اموال مرد دستفروش را به باد داد
مرد جوانی که مدعی ‌است فردی به او شیرموز مسموم خورانده و اموالش را به سرقت برده‌ است، به مأموران گفت برای داشتن یک زندگی بهتر، گول مرد سارق را خورده ‌است.

۱۰۵ روز پیش
دستگیری عوامل حمله به طلافروشی در تهران
دو سارق مسلح که پس از حمله ناکام به یک طلافروشی در میدان رهبر متواری شده بودند، در کمتر از ۳ ساعت دستگیر شدند.

۱۰۵ روز پیش
سرقت با لباس سربازی و رفتگری
رئیس کلانتری ۱۵۸ کیانشهر از دستگیری دو سارق که برای سرقت از پوشش لباس رفتگری و لباس سربازی سوء استفاده می‌کردند، خبر داد.

۱۰۵ روز پیش
سرقت ۵۰۰۰ دلاری با شیرموز در جاده چالوس
سرقت 5000 دلاری با شیرموز در جاده چالوسمردی برای سرقت ۵۰۰۰ دلاری، شریک مالی‌اش را با شیرموز مسموم و او را کنار دره‌ای در جاده چالوس رها کرد.

۱۰۵ روز پیش
پیچ گوشتی، سارق منزل را به دام انداخت
پیچ گوشتی، سارق منزل را به دام انداخترئیس کلانتری ۱۴۵ ونک بزرگ از دستگیری یک سارق سابقه‌دار منزل خبر داد.

۱۰۵ روز پیش
پیچ گوشتی، سارق منزل را در ونک به دام انداخت
پیچ گوشتی، سارق منزل را در ونک به دام انداخترئیس کلانتری ۱۴۵ ونک بزرگ از دستگیری یک سارق سابقه‌دار منزل خبر داد.

۱۰۶ روز پیش
دستگیری عوامل حمله ناکام به طلافروشی در شرق تهران
دستگیری عوامل حمله ناکام به طلافروشی در شرق تهراندو سارق مسلح که پس از حمله ناکام به یک طلافروشی در میدان رهبر متواری شده بودند، در کمتر از ۳ ساعت دستگیر شدند.

۱۰۶ روز پیش
سرقت میلیاردی ۷سارق از رانندگان کامیون
سرقت میلیاردی ۷سارق از رانندگان کامیونرئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ از انهدام باند دو ملیتی سرقت محموله در تهران خبر داد.

۱۰۶ روز پیش
نوجوانان سارق دستگیر شدند
نوجوانان سارق دستگیر شدندرئیس کلانتری ۱۴۷ گلبرگ از دستگیری دو سارق نوجوان لوازم خودرو خبر داد.

۱۰۶ روز پیش
دستگیری سارقان سابقه‌دار در حین سرقت
دستگیری سارقان سابقه‌دار در حین سرقترئیس کلانتری ۱۲۰ سید خندان از دستگیری دو سارق سابقه‌دار لوازم و محتویات داخل خودرو در حین سرقت خبر داد.

۱۰۶ روز پیش
سرقت با لباس سربازی و رفتگری
سرقت با لباس سربازی و رفتگریرئیس کلانتری ۱۵۸ کیانشهر از دستگیری دو سارق که برای سرقت از پوشش لباس رفتگری و لباس سربازی سوء استفاده می‌کردند، خبر داد.

۱۰۶ روز پیش

صفحه ۶ از ۲۳ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5
6
7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر