سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار سرقت و زورگیری
جزییات دستگیری جیب بر زن در مترو
فرمانده یگان انتظامی مترو پلیس از دستگیری یکی از سارقان حرفه ای خبر داد و گفت: سارق به بهانه نقص فنی قطار وارد جمعیت مسافران مترو می شد و از آنان سرقت می کرد.

۶۶۸ روز پیش
دستگیری زوج سارق هنگام فرار در خیابان دماوند
دستگیری زوج سارق هنگام فرار در خیابان دماوندرئیس کلانتری ۱۲۷ نارمک، با اشاره به دستگیری یک زن و شوهر سارق در محدوده خیابان دماوند، گفت: این زوج سعی در فرار با خودروی مسروقه را داشتند که با سرعت عمل پلیس، ناکام ماندند.

۶۶۹ روز پیش
دستگیری پدر و پسر سارق
دستگیری پدر و پسر سارقفرمانده انتظامی استان سمنان از دستگیری پدر و پسر سابقه‌دار با اعتراف به ۵۹ فقره انواع سرقت در شهرستان مهدی‌شهر خبر داد.

۶۶۹ روز پیش
جزییات دستگیری زوج سارق خیابان دماوند تهران
جزییات دستگیری زوج سارق خیابان دماوند تهرانرئیس کلانتری ۱۲۷ نارمک با اشاره به دستگیری یک زن و شوهر سارق در محدوده خیابان دماوند، گفت: این زوج سعی در فرار با خودروی مسروقه را داشتند که با سرعت عمل پلیس، ناکام ماندند.

۶۶۹ روز پیش
شام دادن سردار رادان به سارق ماشینش! + فیلم
شام دادن سردار رادان به سارق ماشینش! + فیلمحکایت سارقی که ماشین سردار رادان را دزیده بود!

۶۶۹ روز پیش
دستگیری زوج سارق، هنگام فرار
رئیس کلانتری ۱۲۷ نارمک، با اشاره به دستگیری یک زن و شوهر سارق در محدوده خیابان دماوند، گفت: این زوج سعی در فرار با خودروی مسروقه را داشتند که با سرعت عمل پلیس، ناکام ماندند.

۶۷۰ روز پیش
سلاح‌های کشف شده از سارقان تهرانی +عکس
سلاح‌های کشف شده از سارقان تهرانی +عکس۱۱۰ سارق خشن، زورگیر و خفت‌گیر که در قالب ۲۸ باند سرقت فعالیت می‌کردند شناسایی و دستگیر شدند.

۶۷۰ روز پیش
ناگفته های زلزله زدگان کرمانشاه +عکس | اجسادی که پیدا نشدند | سرقت از خانه زلزله زدگان
ناگفته های زلزله زدگان کرمانشاه +عکس | اجسادی که پیدا نشدند | سرقت از خانه زلزله زدگانناگفته های تکان دهنده زلزله زدگان کرمانشاه | گرچه آمار تلفات زلزله کرمانشاه، ۴۳۵ کشته را تایید می کند، اما زلزله زدگان به ویژه در روستاهای تخریب شده کرمانشاه، معتقدند آمار تلفات بیش از اینهاست. زلزله زدگان از اجسادی می گویند که هنوز در زیر آوار مانده اند و کسی اقدامی برای یافتن آنها نکرده است. سرقت خانه زلزله زدگان نیز همچنان توسط مردم گزارش می شود...

۶۷۰ روز پیش
پاتک پلیس به ۱۲۳ سارق سابقه‌دار
پاتک پلیس به ۱۲۳ سارق سابقه‌دارفرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به برگزاری طرح پلیس آگاهی در برخورد با متهمان سابقه‌دار گفت: طی ۴۸ ساعت گذشته، ۱۲۳ سارق سابقه‌دار شناسایی و دستگیر شدند.

۶۷۱ روز پیش
سارقان مسلح منازل را شناسایی کنید + عکس
سارقان مسلح منازل را شناسایی کنید + عکسمرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی پایتخت از وقوع سرقت مسلحانه ۷۰ میلیون تومانی ۲ جوان از یک مجتمع مسکونی در خیابان محمدعلی جناح خبر داد و از شهروندان درخواست کرد که در صورت شناسایی تصاویر متهمان مراتب را به پلیس اطلاع دهند.

۶۷۱ روز پیش
باند سرقت ۵ میلیارد ریالی متلاشی شد
باند سرقت ۵ میلیارد ریالی متلاشی شدفرمانده انتظامی قوچان از دستگیری و متلاشی‌شدن باند سرقت با ۵ میلیارد ریال سرقت خبر داد.

۶۷۲ روز پیش
تحقیقات پلیسی برای شناسایی مردان گروگانگیر
تحقیقات پلیسی برای شناسایی مردان گروگانگیر دو مرد مسلح که اقدام به گروگانگیری و سرقت مسلحانه از یک مجتمع مسکونی در خیابان ستارخان تهران کرده بودند، تحت تعقیب قرار گرفتند.

۶۷۲ روز پیش
دستگیری همدستان سارق طلافروشی‌های استان فارس
دستگیری همدستان سارق طلافروشی‌های استان فارسدو مرد که به زنان و دختر خردسال در سرقت از طلافروشی های فارس کمک کرده بودند، شناسایی و دستگیر شدند.

۶۷۳ روز پیش
تعقیب و گریز پلیس با دزد نیسان در جنوب تهران
سرپرست پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری سارق خودروی وانت نیسان در سه راه ورامین پس از ۴۰ دقیقه تعقیب و گریز خبر داد.

۶۷۳ روز پیش
اعتراف زن بابلی به ۲۰ فقره سرقت
اعتراف زن بابلی به 20 فقره سرقتفرمانده انتظامی شهرستان بابل از شناسایی و دستگیری سارق زن با ۲۰ فقره سرقت از مغازه ها در این شهرستان خبر داد.

۶۷۳ روز پیش
انهدام باند سارقان مسلح طلا در زاهدان
انهدام باند سارقان مسلح طلا در زاهدانفرمانده انتظامی سیستان وبلوچستان گفت: اعضای باند هفت نفره سرقت مسلحانه طلا شناسایی و دستگیر شدند.

۶۷۳ روز پیش
جزئیات تعقیب و گریز پلیس با سارق نیسان وانت
جزئیات تعقیب و گریز پلیس با سارق نیسان وانتسرپرست پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری سارق خودروی وانت نیسان در سه راه ورامین پس از ۴۰ دقیقه تعقیب و گریز خبر داد.

۶۷۳ روز پیش
سرقت طلای زنان برای ساختمان‌ سازی +عکس
سرقت طلای زنان برای ساختمان‌ سازی +عکسمرد سارق به بهانه کمک به نیازمندان طلای زنان را سرقت می‌کرد و با فروش طلاها ساختمان می‌ساخت. متهم مدعی است ابتدا برای تفریح سرقت‌ها را آغاز کرده بود.

۶۷۳ روز پیش
دزد حرفه‌ای خود را خیّر جا می‌زد
دزد حرفه‌ای خود را خیّر جا می‌زداجتماع > اجتماعی - سارقانی که با معرفی خود به‌عنوان فردی خیر و نیکوکار دست به فریب طعمه‌هایشان می‌زدند بار دیگر نقشه‌هایشان را از سر گرفته‌اند.

۶۷۳ روز پیش
سناریوی مرد بساز بفروش برای سرقت از زنان
کاراگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی سارقی را دستگیر کردند که با نیت کمک به افراد نیازمند و با ترفندی خاص اقدام به سرقت طلاهای زنان می کرد.

۶۷۴ روز پیش
سرقت از زنان در پوشش فردِ نیکوکار
سرقت از زنان در پوشش فردِ نیکوکار"غلامرضا . م" در تحقیقات اولیه صراحتا به دهها فقره سرقت از زنان سالخورده در مناطق مختلف شهر تهران با استفاده از انواع خودروهای سواری متعلق به دوستان و اطرافیانش اعتراف کرد و در خصوص انگیزه اش از این سرقت ها گفت: " من نیازی به پول سرقت ها ندارم و در زمینه ساخت و ساز ساختمان در شهرستان فعالیت می کنم ؛ چندی پیش و از طریق یکی از دوستانم که چندین بار به اتهام سرقت [ از زنان ] دستگیر شده و به تازگی از زندان آزاد شده بود ، آموزش این نوع از سرقت را فرا گرفتم ؛ ابتدا برای تفریح چند سرقت انجام دادم اما در ادامه به این کار عادت پیدا کرده بودم و پول حاضر از فروش طلاجات مسروقه را نیز در ساخت و ساز هزینه می کردم.

۶۷۴ روز پیش
تیراندازی پلیس در بزرگراه سارقان خودرو را ناکام گذاشت
تیراندازی پلیس در بزرگراه سارقان خودرو را ناکام گذاشترییس کلانتری ۱۵۳ شهرک ولیعصر گفت: بامداد شنبه ماموران کلانتری به محض وصول خبری مبنی بر تعقیب وگریز خودرو مسروقه توسط عوامل کلانتری ۱۳۷ نصر بلافاصله طرح مهار در محدوده استحفاظی شهرک ولیعصر را اجرا کردند.

۶۷۴ روز پیش
جزییات حادثه تیراندازی در بزرگراه آزادگان
رئیس کلانتری ۱۵۳ شهرک ولیعصر از تیراندازی در بزرگراه آزادگان در پی تعقیب و گریز خبرداد.

۶۷۴ روز پیش
فرار عروس شیاد با جواهرات | عروس خانم ۵ فرزند داشت!
فرار عروس شیاد با جواهرات | عروس خانم 5 فرزند داشت! فرار عروس شیاد با جواهرات | عروس شیاد به جای خانه بخت با جواهرات و هدایای گرانقیمت عروسی فرار کرد.

۶۷۴ روز پیش
سرقت ۲۸ میلیون تومانی سارقان را لو داد
سرقت ۲۸ میلیون تومانی سارقان را لو دادرییس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری چهار سارق منزل خبر داد و گفت: این متهمان به بهانه مهمانی به خانه یکی از دوستانشان رفته بودند که، اقدام به سرقت ۲۸میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی کردند.

۶۷۴ روز پیش
دستگیری یک مرد زن نما در کرمان
دستگیری یک مرد زن نما در کرمان فرمانده انتظامی شهرستان کرمان از دستگیری مردی در پوشش زنانه که قصد اخاذی از شهروندان را داشت،خبر داد.

۶۷۶ روز پیش
پیام عجیب سارقان قوی هیکل برای اهالی زعفرانیه
سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری سه سارق قوی هیکل در محدوده زعفرانیه خبر داد و گفت: این متهمان که پس از هر بار سرقت برای اهالی خانه پیام هشداری می گذاشتند.

۶۷۶ روز پیش
پیام های عجیب سارقان برای اهالی زعفرانیه تهران
پیام های عجیب سارقان برای اهالی زعفرانیه تهرانسرکلانتر یکم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری سه سارق قوی هیکل در محدوده زعفرانیه خبر داد و گفت: این متهمان که پس از هر بار سرقت برای اهالی خانه پیام هشداری می گذاشتند، هنگام دستگیری ادعا کردند برای گردش و تفریح به شمال تهران آمده اند.

۶۷۶ روز پیش
انهدام باند سرقت گوشی های همراه
انهدام باند سرقت گوشی های همراهمعاون مبارزه با سرقت پلیس آگاهی ناجا از انهدام باند سه نفره سرقت گوشی های همراه در پایانه مرزی مهران خبر داد.

۶۷۷ روز پیش
انهدام باند سه نفره سرقت گوشی های همراه
معاون مبارزه با سرقت پلیس آگاهی ناجا از انهدام باند سه نفره سرقت گوشی های همراه در پایانه مرزی مهران خبر داد.

۶۷۷ روز پیش

صفحه ۱۰ از ۳۶ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9
10
11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر