سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار سرقت و زورگیری
سارقان زیرک
سارقان زیرکسه جوان ابتدا با ورود به یک فروشگاه که جواهر، طلا، پالتو پوست و انواع موبایل و تبلت های گران قیمت می فروشد ، موقعیت محل را سنجیده و بدون خرید از در خارج شده اما در را کاملا نبستند. سپس در یک چشم به هم زدن دوباره وارد راهرو ورودی شده و با شکستن شیشه یک سرویس جواهر را به سرقت بردند. صاحب فروشگاه و فروشنده مات و مبهوت فقط ناظر این سرقت بودند.

۳۷۷ روز پیش
قتل ۲ برادر برای سرقت گردو
قتل 2 برادر برای سرقت گردودادستان شهرستان اسدآباد از قتل دو برادر در این شهرستان خبرداد.

۳۷۷ روز پیش
صحنه‌سازی ناشیانه پس از قتل ۲ برادر
صحنه‌سازی ناشیانه پس از قتل ۲ برادراجتماع > اجتماعی - مرد جوان و همدستش ۲ برادر را در یکی از روستاهای اسدآباد همدان به قتل رساندند و با صحنه‌سازی سعی کردند جنایت را به گردن سارقان بیندازند اما تنها ۲۴ساعت بعد دست‌شان رو شد.

۳۷۷ روز پیش
رعد پلیس بر سر سارقان و مواد فروشان +عکس
رعد پلیس بر سر سارقان و مواد فروشان +عکسچهارمین مرحله از طرح جمع‌آوری سارقان و توزیع‌کننده‌های مواد مخدر موسوم به «رعد۴» در پایتخت با دستگیری ۶۰۴ سارق و فروشنده مواد مخدر و کشف حدود ده میلیارد تومان اموال سرقتی پایان یافت.

۳۷۷ روز پیش
سرقت در یزد دستگیری در اصفهان
سرقت در یزد دستگیری در اصفهانفرمانده انتظامی شهرستان نائین از دستگیری عامل سرقت طلافروشی در یزد و کشف سه میلیارد ریال طلاجات مسروقه توسط ماموران پاسگاه انتظامی چوپانان این فرماندهی خبر داد.

۳۷۷ روز پیش
انهدام باند سرقت مسلحانه در شیراز
رئیس پلیس شهر شیراز گفت: سردسته باند سرقت مسلحانه در شیراز به همراه همدستانش شناسایی و دستگیر شد.

۳۷۸ روز پیش
باند سرقت مسلحانه در شیراز منهدم شد
باند سرقت مسلحانه در شیراز منهدم شدرئیس پلیس شهر شیراز گفت: سردسته باند سرقت مسلحانه در شیراز به همراه همدستانش شناسایی و دستگیر شد.

۳۷۸ روز پیش
سارق سنگدل با چکش به جان نگهبان افتاد
سارق سنگدل با چکش به جان نگهبان افتاددر شهر گوآی هندوستان سارقی که قصد دستبرد به یک دستگاه خود پرداز را داشت با نگهبانی شجاع مواجه شد که بدون واهمه از حملات سارق شجاعانه با وی مقابله کرد.

۳۷۸ روز پیش
«اصغر جن گیر» دستگیر شد
«اصغر جن گیر» دستگیر شد مرد ۳۷ ساله که از همکلاسی دانشگاهش به بهانه جن گیری ۲۰ میلیون تومان سرقت کرده بود، شناسایی و دستگیر شد.

۳۷۹ روز پیش
نقشه جن‌گیر برای سرقت از خانه همکلاسی
نقشه جن‌گیر برای سرقت از خانه همکلاسیاجتماع > اجتماعی - پسر جوان وقتی به مشکلات خانوادگی همکلاسی‌اش پی‌ برد، مدعی شد که آنها طلسم شده‌اند. او به بهانه شکستن طلسم وارد خانه دختر جوان شد و نقشه سرقت میلیونی‌اش را عملی کرد.

۳۷۹ روز پیش
سرقت منزل در پوشش رمالی و جن‌گیری
سرقت منزل در پوشش رمالی و جن‌گیریسارقی که در پوشش رمالی و باطل کردن طلسم و جادو اقدام به دزدی می‌کرد، دستگیر شد

۳۸۰ روز پیش
&#۱۷۱;اصغر جن گیر&#۱۸۷; دستگیر شد / سرقت میلیونی از خانه همکلاسی +عکس
«اصغر جن گیر» دستگیر شد / سرقت میلیونی از خانه همکلاسی +عکسمرد ۳۷ ساله که از همکلاسی دانشگاهش به بهانه جن گیری ۲۰ میلیون تومان سرقت کرده و آنها را ۵ روز در خانه بیهوش کرده بود، شناسایی و دستگیر شد.

۳۸۰ روز پیش
استفاده از زن باردار در سرقت خودرو! +عکس
استفاده از زن باردار در سرقت خودرو! +عکسفرمانده انتظامی شرق استان تهران از دستگیری اعضا یک باند حرفه ای سرقت خودرو در شرق این استان خبر داد و گفت: سارقان از یک خانم باردار در جلب حس نوع دوستی مردم و سرقت خودرو بهره می بردند.

۳۸۰ روز پیش
اخاذی در لباس سرهنگی با دستیار زن + عکس
اخاذی در لباس سرهنگی با دستیار زن + عکسمتهم سابقه داری که پس از آزادی از زندان با همکاری دو خانم اقدام به راه اندازی باند سرقت و اخاذی با جعل عنوان مامور پلیس کرده بود در تحقیقات کارآگاهان پلیس آگاهی شناسایی و دستگیر شد.

۳۸۱ روز پیش
فرار سارق مسلح جانش را گرفت
فرار سارق مسلح جانش را گرفتآن زمان در دادگستری اصفهان مشغول به‌کار بودم. ساختمان دادگستری خانه قدیمی سه طبقه‌ای بود که در قسمت شمالی ساختمان و رو به حیاط هر ساختمان بالکن‌هایی آجری قرار داشت.

۳۸۱ روز پیش
زن جوان همسایه را برای رضای خدا پناه دادم | ماجرای سرقت ۱۰۰ میلیونی مینا
زن جوان همسایه را برای رضای خدا پناه دادم | ماجرای سرقت 100 میلیونی مینا ماجرای سرقت ۱۰۰ میلیونی مینا |سوار ماشین بودیم که مینا، دختر همسایه سابقمان را دیدیم. با تعارف ما مینا سوار ماشین شد و در بین راه تعریف کرد که با همسرش مشکل پیدا کرده و از خانواده‌اش نیز طرد شده و جایی برای زندگی ندارد، به‌عنوان میهمان به خانه‌مان دعوتش کردیم اما...

۳۸۳ روز پیش
روشی نخ‌نما، بازاری داغ
روشی نخ‌نما، بازاری داغشیوه‌شان نخ‌نما شده و سال‌هاست پلیس و رسانه‌ها درباره این روش سرقت هشدار می‌دهند اما کو گوش شنوا. بی‌توجهی به این هشدار‌ها باعث شده بازار کار این مجرمان داغ باشد و براحتی طلای طعمه‌های خود را که اغلب مادربزرگ‌ها هستند، سرقت کنند.

۳۸۳ روز پیش
نقشه ربودن سارق عکس‌ های خصوصی دردسرساز شد
نقشه ربودن سارق عکس‌ های خصوصی دردسرساز شدمردی که متهم است قصد ربودن دوستش را داشته، پس از دستگیری مدعی شد دوستش سارق تلفن همراه و عکس‌ های خصوصی او و همسرش بوده و قصد گرفتن اموال سرقتی را داشته است.

۳۸۳ روز پیش
محرومیت از حقوق شهروندی؛ مجازات مزاحم اینترنتی
محرومیت از حقوق شهروندی؛ مجازات مزاحم اینترنتیمردی که با سرقت عکس‌های خصوصی زوج همسایه‌شان به‌دنبال این بود زن جوان را در دام شیطانی خود گرفتار کند، محاکمه و به پنج سال حبس، ده سال محرومیت از حقوق شهروندی و ۷۴ ضربه شلاق محکوم شد.

۳۸۳ روز پیش
اعدام در انتظار دزد مسلح ۲۲ بانک +عکس
اعدام در انتظار دزد مسلح 22 بانک +عکسسارق مسلح ۲۲ بانک شیراز و اصفهان بزودی به اتهام محاربه در دادگاه انقلاب شیراز محاکمه می‌شود.

۳۸۳ روز پیش
پایان تلخ کمک به دختر فراری
پایان تلخ کمک به دختر فراریمرد جوان و مادرش نمی‌دانستند کمک به دختر فراری، آنها را در دام یک باند خلافکار گرفتار می‌کند. دختر فراری پس از سرقت از این مادر و پسر، با کمک همدستانش پسر جوان را مجروح کرد تا او را از شکایت منصرف کند.

۳۸۳ روز پیش
دستگیری باند سارقان شیک پوش
دستگیری باند سارقان شیک پوشرئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مازندران از شناسایی و دستگیری اعضای باند سارقان شیک پوش که در پوشش خیرین از افراد مسن طلا و جواهرات سرقت می کردند، خبر داد.

۳۸۳ روز پیش
شلوار دزدهای پایتخت دستگیر شدند
شلوار دزدهای پایتخت دستگیر شدندرئیس کلانتری ۱۵۲ خانی آباد از دستگیری دو سارق شلوارهای لی و کتان خبر داد.

۳۸۳ روز پیش
سواستفاده کثیفِ دختر همسایه از مرد جوان
مرد جوان که به دختر همسایه سابقشان در خانه پناه داده بود هرگز تصور نمی‌کرد چه سرنوشتی درانتظارش است.

۳۸۳ روز پیش
کیفرخواست محاربه علیه سارق مسلح ۱۲ بانک
سارق مسلحی که به ١٢ بانک دستبرد زده و یک مأمور نیروی انتظامی را نیز به قتل رسانده است، از سوی دادسرا محارب شناخته شد و با این اتهام در دادگاه کیفری استان فارس پای میز محاکمه می‌رود.

۳۸۳ روز پیش
باند متکدیان پاکستانی در دماوند متلاشی شد
دادستان عمومی و انقلاب اسلامی شهرستان دماوند از متلاشی شدن یک باند متکدیان پاکستانی مرد در پوشش دخترانه که با فریب مردم اقدام به تکدی گری و سرقت می کردند، خبر داد.

۳۸۳ روز پیش
«ماشاءالله دراز» دستگیر شد
فرمانده انتظامی شهرستان بندر خمیر از دستگیری فردی شرور و زورگیر و باسابقه‌های متعدد کیفری در این شهرستان خبر داد.

۳۸۴ روز پیش
جزییات انهدام باند سارقان لوازم خودرو در شهرری
جزییات انهدام باند سارقان لوازم خودرو در شهرریرییس کلانتری ۱۳۱ شهرری از دستگیری چهار عضو یک باند سرقت لوازم خودرو خبر داد و گفت: این متهمان در بازجویی های انجام شده به ۲۵۰ فقره سرقت اعتراف کردند.

۳۸۴ روز پیش
جزییات انهدام باند سارقان لوازم خودرو/ اعتراف به ۲۵۰ فقره سرقت
رییس کلانتری ۱۳۱ شهرری، از دستگیری چهار عضو یک باند سرقت لوازم خودرو خبر داد و گفت: این متهمان در بازجویی های انجام شده به ۲۵۰ فقره سرقت اعتراف کردند.

۳۸۴ روز پیش
محاکمه دزدان دریایی سومالیایی در تهران +عکس
محاکمه دزدان دریایی سومالیایی در تهران +عکسچهار دزد دریایی اهل سومالی که در جدالی دلهره‌آور، توسط ماهیگیران ایرانی دستگیر شده بودند، بزودی در دادگاه محاکمه می‌شوند.

۳۸۴ روز پیش

صفحه ۱۱ از ۳۶ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
11
12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر