دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار سرقت و زورگیری
دستگیری یک سارق با بیش از ۱۰۰ فقره سرقت
دستگیری یک سارق با بیش از 100 فقره سرقتسارق حرفه ای پس از متواری شدن، با شلیک ۱۳ تیر جنگی ماموران دستگیر شد.

۶۹۰ روز پیش
پرونده ۴ دزد دریایی سومالی در دادگاه کیفری
پرونده ۴ دزد دریایی سومالی در دادگاه کیفریاجتماع > اجتماعی - ۲ سال پس از ماجرای عجیبی که در جریان آن ملوانان ربوده شده ایرانی در سومالی توانستند ۴ دزد دریایی را به اسارت درآورده و از چنگ آنها بگریزند پرونده دزدان دریایی به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

۶۹۰ روز پیش
مرگ ۲ سارق در تصادف با خودروی مالباخته
مرگ ۲ سارق در تصادف با خودروی مالباخته اجتماع > اجتماعی - وقتی ۲ سارق، ‌موبایل راننده پرایدی را قاپیدند، فکرش را نمی‌کردند که همین موضوع به قیمت از دست دادن جانشان تمام شود.

۶۹۱ روز پیش
محاکمه دزد مسلح بانک‌های تهران به اتهام محاربه
محاکمه دزد مسلح بانک‌های تهران به اتهام محاربهمرد میانسالی که با چهره گریم شده به چهار بانک تهران دستبرد زده بود، دیروز در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب تهران محاکمه شد.

۶۹۱ روز پیش
سرقت خودروی میلیونی به تقلید از فیلم سینمایی
سرقت خودروی میلیونی به تقلید از فیلم سینماییاجتماع > اجتماعی - چند جوان دور هم جمع شده بودند و به تقلید از یکی از فیلم‌های سینمایی، بطری بازی می‌کردند که ناگهان یکی از آنها حاکم شد و حکم عجیبی داد.

۶۹۲ روز پیش
سرقت خشن مأمور قلابی از خانه همسایه
سرقت خشن مأمور قلابی از خانه همسایهاجتماع > اجتماعی - مرد جوان برای سرقت از خانه همسایه نقشه شومی کشید. او خودش را مأمور اداره آب جا زد و با همدستی دوستش زن همسایه‌ را به باد کتک گرفت تا طلاهای او را سرقت کند.

۶۹۲ روز پیش
سایه وحشت برسر مجسمه‌ها
سایه وحشت برسر مجسمه‌هااجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
سرقت مجسمه اتفاق خیلی بدی بود اما باعث شد تا من شاهد همبستگی و همدلی افراد زیادی باشم و حتی اگر مسئولان هم کمکم نکنند با هزینه‌ شخصی خودم این مجسمه را خواهم ساخت.

۶۹۲ روز پیش
انهدام باند موبایل قاپی در غرب تهران
انهدام باند موبایل قاپی در غرب تهرانسرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران از دستگیری سه عضو یک باند سرقت موبایل خبر داد و گفت: در این باند، یک زوج اقدام به سرقت می کردند.

۶۹۳ روز پیش
انهدام باند موبایل قاپ در غرب تهران
سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری پایتخت، از دستگیری سه عضو یک باند سرقت موبایل خبر داد و گفت: در این باند، یک زوج اقدام به سرقت می کردند.

۶۹۳ روز پیش
حمله به زن همسایه در پوشش مامور آب
رییس پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری مردی خبر داد با همدستی همکارش اقدام به سرقت به عنف طلاهای همسایه دیوار به دیوارشان در پوشش مامور اداره آب کرده بود.

۶۹۳ روز پیش
ماموران قلابی اداره آب و فاضلاب دستگیر شدند +عکس
ماموران قلابی اداره آب و فاضلاب دستگیر شدند +عکسمتهمان سابقه داری که در پوشش مامور قلابی اداره آب و فاضلاب اقدام به سرقت طلا و کتک زدن صاحبخانه و دو فرزندش کرده بودند، شناسایی و دستگیر شدند. تحقیقات از متهمان دستگیر شده ادامه دارد.

۶۹۳ روز پیش
دستگیری سارقان طلا و جواهر فروشی‌ها
دستگیری سارقان طلا و جواهر فروشی‌هافرمانده انتظامی استان گلستان از دستگیری ۶ نفر از اعضاء باند سرقت طلافروشی ها طی یک عملیات ضربتی و غافلگیر کننده پلیسی در گرگان خبر داد.

۶۹۳ روز پیش
سرقت از ۴ طلافروشی با سوراخ کردن سقف
سرقت از ۴ طلافروشی با سوراخ کردن سقفاجتماع > اجتماعی - اعضای باند خانوادگی با سوراخ کردن سقف طلافروشی‌ها در شهرهای مختلف وارد آنجا می‌شدند و با تخریب گاوصندوق همه طلاها را به سرقت می‌بردند.

۶۹۳ روز پیش
زورگیری با اسلحه قلابی
زورگیری با اسلحه قلابیرئیس کلانتری ۱۰۲ پاسداران از دستگیری یک سارق زورگیر در محدوده اختیاریه خبر داد و گفت: این متهم با تهدید سلاح قلابی از یک زن گوشی تلفن همراه و خودروی سواری اش را سرقت کرد.

۶۹۳ روز پیش
دستگیری سارقان طلا و جواهر فروشی
دستگیری سارقان طلا و جواهر فروشیفرمانده انتظامی استان گلستان از دستگیری ۶ نفر از اعضای باند سرقت طلافروشی ها طی یک عملیات ضربتی و غافلگیر کننده پلیسی در گرگان خبر داد.

۶۹۳ روز پیش
سرقت‌های سریالی با اغفال زنان جوان
سارق حرفه‌ای که با فریب‌دادن زنان جوان از آنان برای سرقت از طلافروشی‌ها سوء‌استفاده می‌کرد، دستگیر شد.

۶۹۳ روز پیش
دستگیری اعضای باند سرقت از طلافروشی‌های استان گلستان
دستگیری اعضای باند سرقت از طلافروشی‌های استان گلستاندادستان عمومی و انقلاب گرگان از دستگیری اعضای باند سرقت از طلافروشی ها در استان گلستان خبر داد.

۶۹۴ روز پیش
زنان، طعمه سارق طلافروشی های بازار +عکس
زنان، طعمه سارق طلافروشی های بازار +عکسسارقی که با طعمه قرار دادن زنان در محدوده بازار تهران اقدام به سرقت از مغازه های طلا فروشی می کرد با هوشیاری کاراگاهان پایگاه هفتم پلیس آگاهی شناسایی و دستگیر شد

۶۹۴ روز پیش
انهدام باند سارقان کابل برق در شرق تهران
انهدام باند سارقان کابل برق در شرق تهرانرئیس پلیس پیشگیری پایتخت از انهدام باند سارقان حرفه ای، کابل برق شرق تهران خبر داد و گفت: متهمان به ۸۰ فقره سرقت اعتراف کردند.

۶۹۴ روز پیش
شلیک پلیس، سارق را زمینگیر کرد
شلیک پلیس، سارق را زمینگیر کردرییس کلانتری ۱۲۰ سیدخندان از دستگیری یک سارق خودرو در محدوده بزرگراه رسالت خبر داد و گفت: این متهم هنگام فرار با شلیک پلیس زمینگیر و دستگیر شد.

۶۹۴ روز پیش
دستگیری سارق حرفه‌ای طلافروشی‌های بازار تهران
دستگیری سارق حرفه‌ای طلافروشی‌های بازار تهرانسارق‌ حرفه‌ای که با چرب زبانی زنان را فریب می‌داد تا از آنها برای انجام سرقت‌هایش استفاده کند در بازار بزرگ تهران شناسایی و دستگیر شد.

۶۹۴ روز پیش
دستگیری خاله و خواهرزاده سارق
دستگیری خاله و خواهرزاده سارقرئیس کلانتری ۱۰۱ تجریش صبح امروز از دستگیری اعضای یک باند سرقت و کش رو زنی فامیلی در محدوده بازار تجریش که اقدام به ۲۰۰ فقره سرقت کرده بودند، خبر داد.

۶۹۴ روز پیش
دزد حرفه‌ای اموال مسروقه را اینترنتی می‌فروخت
دزد حرفه‌ای اموال مسروقه را اینترنتی می‌فروختاجتماع > اجتماعی - سارق حرفه‌ای بعد از هر سرقت، تصویر اموال مسروقه را در شبکه‌ها و سایت‌های خرید و فروش می‌گذاشت و آنها را آنلاین می‌فروخت.

۶۹۴ روز پیش
خانه استیجاری پاتوق سارقان حرفه ای
خانه استیجاری پاتوق سارقان حرفه ایرئیس کلانتری ۱۰۸ نواب، از دستگیری یک سارق حرفه ای و همدستش در محدوده نواب خبر داد و گفت: این متهم خانه استیجاری اش را محل پاتوق خلافکاران کرده بود.

۶۹۴ روز پیش
دستگیری متهمان سابقه دار در محله نواب
رئیس کلانتری ۱۰۸ نواب، از دستگیری یک سارق حرفه ای و همدستش در محدوده نواب خبر داد و گفت: این متهم خانه استیجاری اش را محل پاتوق خلافکاران کرده بود.

۶۹۴ روز پیش
انهدام باند خاله و خواهرزاده با ۲۰۰ سرقت
رییس کلانتری ۱۰۱ تجریش از دستگیری اعضای یک باند سرقت و کش رو زنی فامیلی در محدوده بازار تجریش با ۲۰۰ فقره سرقت خبر داد.

۶۹۵ روز پیش
فروش اموال مسروقه در فضای مجازی
رییس پلیس پیشگیری پایتخت، صبح امروز از دستگیری یک سارق حرفه‌ای منزل و لوازم خودرو در محدوده جمالزاده شمالی خبر داد و گفت: این متهم اموال مسروقه را در فضای مجازی به فروش می‌رساند که با رصد‌های انجام شده شناسایی و دستگیر شد.

۶۹۵ روز پیش
تلفن‌های هوشمند هدف جدید مجرمان سایبری
تلفن‌های هوشمند هدف جدید مجرمان سایبریامروزه تلفن‌های همراه هوشمند، همگانی‌ترین ابزار رایانه‌ای و ارتباطی است، به‌نحوی‌که تقریبا همه‌ افراد لااقل یک گوشی تلفن همراه را با خود دارند. گوشی‌های تلفن همراه در سال‌های گذشته از یک گوشی صرف، به رایانه‌ای با امکانات فراوان ارتباطی در اندازه‌ای کوچک تبدیل ‌شده‌اند.

۶۹۵ روز پیش
جزئیات دستگیری متهمان سابقه دار نواب/ خانه اجاره ای پاتوق سارقان
جزئیات دستگیری متهمان سابقه دار نواب/ خانه اجاره ای پاتوق سارقانرئیس کلانتری ۱۰۸ نواب، از دستگیری یک سارق حرفه ای و همدستش در محدوده نواب خبر داد و گفت: این متهم خانه استیجاری اش را محل پاتوق خلافکاران کرده بود.

۶۹۵ روز پیش
دستبـرد ۲ برادر به شـرکت‌ها با اسلحه قلابی
دستبـرد 2 برادر به شـرکت‌ها با اسلحه قلابیدو برادر که با همدستی دوستشان، شرکت‌های فروش دستگاه‌های معدن‌یاب را مورد سرقت‌های مسلحانه قرار می‌دادند، از سوی پلیس پایتخت دستگیر شدند.

۶۹۶ روز پیش

صفحه ۱۲ از ۳۶ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
12
13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر