یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار سرقت و زورگیری
محاکمه دانشجوی دکتری به اتهام سرقت حدی
محاکمه دانشجوی دکتری به اتهام سرقت حدیدانشجوی دکترای معماری و همدستانش به اتهام سرقت حدی ۵۰۰ میلیون تومانی از خانه‌های شمال شهر تهران پای میز محاکمه ایستادند.

۵۷۶ روز پیش
دانشجوی دکتری در برابر مجازات قطع دست
دانشجوی دکتری در برابر مجازات قطع دست اجتماع > اجتماعی - دانشجوی مقطع دکتری که همراه ۲ نفر از دوستانش به ۷ خانه اعیانی در پایتخت دستبرد زده‌اند برای دومین بار در برابر مجازات قطع دست قرار گرفته‌اند.

۵۷۶ روز پیش
سرقت مسلحانه از شرکت خصوصی/ سارقان دستگیر شدند
سرقت مسلحانه از شرکت خصوصی/ سارقان دستگیر شدندسرپرست پلیس آگاهی تهران با اشاره به سرقت مسلحانه از شرکت خصوصی از دستگیری سارقان خبر داد.

۵۷۶ روز پیش
عامل آزار و اذیت زنان تهرانی دستگیر شد +عکس
عامل آزار و اذیت زنان تهرانی دستگیر شد +عکسسرپرست پلیس آگاهی تهران گفت: سارق سابقه دار خودرو‌های پایتخت به ربودن و آزار و اذیت ۸ زن اعتراف کرد.

۵۷۷ روز پیش
گفت‌وگو با هکر ۱۵۰۰ سایت!
گفت‌وگو با هکر 1500 سایت!فرید ۱۸ بهار از زندگی‌اش می‌گذرد. شاید هیچ وقت فکر نمی‌کرد نامش یکباره سر تیتر خبرهای حوادث قرار بگیرد. فکر نمی‌کرد روزی نام هکر را یدک بکشد.

۵۷۷ روز پیش
دستگیری زن محکوم به حبس ابد در مترو
فرمانده یگان انتظامی متروی پایتخت از دستگیری دو زن جیب بر که در طول مرخصی از زندان اقدام به سرقت کرده بودند، خبر داد.

۵۷۸ روز پیش
دستگیری زنان جیب بر مترو امام خمینی +عکس
دستگیری زنان جیب بر مترو امام خمینی +عکسفرمانده یگان انتظامی مترو پایتخت، از دستگیری دو سارق جیب بر در ایستگاه امام خمینی خبر داد و گفت: هر دو متهم در طول مدت مرخصی از زندان به سرقت مشغول بودند.

۵۷۸ روز پیش
متهم محکوم به حبس ابد هنگام سرقت به دام افتاد
متهم محکوم به حبس ابد هنگام سرقت به دام افتادفرمانده یگان انتظامی مترو پایتخت، از دستگیری دو سارق جیب بر در ایستگاه امام خمینی خبر داد و گفت: هر دو متهم در طول مدت مرخصی از زندان به سرقت مشغول بودند.

۵۷۸ روز پیش
دستگیری سارق پوشاک غرفه‌های متروی پایتخت
دستگیری سارق پوشاک غرفه‌های متروی پایتختفرمانده یگان انتظامی مترو پایتخت از دستگیری سارق حرفه‌ای پوشاک غرفه‌های مترو تهران خبر داد.

۵۷۸ روز پیش
سرقت نافرجام بانک در آستانه اشرفیه
فرمانده انتظامی شهرستان آستانه اشرفیه از دستگیری سارقان بانک در این شهرستان خبر داد.

۵۷۸ روز پیش
فرار دختر نوجوان با ۵۰ میلیون تومان طلای مادرش
پسر نوجوان بعد از دوستی تلگرامی با دختر مورد علاقه‌اش، وی را به بهانه ازدواج فریب داد و با همدستی دوستش طلاهای او و مادرش را دزدید. متهمان یک روز بعد از سرقت، دختر نوجوان را در پارکی رها کرده و گریختند.

۵۷۹ روز پیش
فرار مرگبار سارق عنکبوتی
فرار مرگبار سارق عنکبوتیدزد حرفه‌ای که مانند مرد عنکبوتی به خانه‌ها دستبرد می‌زد، هنگام فرار از بالکن خانه‌ها، تعادلش را از دست داد و پس از سقوط جان باخت.

۵۷۹ روز پیش
رد ادعای آزار و اذیت دختر ۹ ساله / پلیس به دنبال مرد سارق
رد ادعای آزار و اذیت دختر ۹ ساله / پلیس به دنبال مرد سارقمرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی موضوع کودک آزاری دختر ۹ ساله در جنوب تهران را بر اساس نظریه پزشکی قانونی رد کرده و اعلام کرد: پلیس به دنبال فرد سارق است.

۵۷۹ روز پیش
دستگیری اراذل و اوباش اصفهانی در گلستان +عکس
دستگیری اراذل و اوباش اصفهانی در گلستان +عکسجانشین فرمانده انتظامی استان گلستان از دستگیری ۷ نفر از اعضای یک باند شرارت و زورگیری اصفهانی که پس از ارتکاب اعمال مجرمانه به گرگان متواری شده بودند، خبر داد.

۵۸۰ روز پیش
پایان تلخ دوستی با خواستگار سارق در تلگرام
پایان تلخ دوستی با خواستگار سارق در تلگرامپسر نوجوان بعد از دوستی تلگرامی با دختر مورد علاقه‌اش، وی را به بهانه ازدواج فریب داد و با همدستی دوستش طلاهای او و مادرش را دزدید. متهمان یک روز بعد از سرقت، دختر نوجوان را در پارکی رها کرده و گریختند.

۵۸۰ روز پیش
آزار و اذیت زن ۶۰ ساله توسط سارق حرفه‌ای
سارق حرفه‌ای که در جریان یکی از دزدی‌ها به زنی ٦٠ساله تعرض کرده بود، دستگیر شد.به گزارش خبرنگار ما سرقت از خانه‌ای در خیابان آفریقا روز ٢٧ شهریور از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ١١٠ به کلانتری گاندی اعلام شد.

۵۸۱ روز پیش
دستگیری سارق زن‌نما
دستگیری سارق زن‌نمااجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
رئیس کلانتری ۱۲۲ دربند تهران از دستگیری سارق زن نمایی خبر داد که اقدام به سرقت ۳۸ قطعه سکه در محله زعفرانیه کرده بود.

۵۸۱ روز پیش
دزد گنج‌یاب کارت شناسایی خود را در محل سرقت جا گذاشت
دزد گنج‌یاب کارت شناسایی خود را در محل سرقت جا گذاشتاجتماع > اجتماعی - ۲ برادر از جنوب کشور راهی تهران می‌شدند و دست به سرقت دستگاه‌های گنج‌یاب می‌زدند و به شهر خودشان برمی‌گشتند. در آخرین سرقت اما یکی از آنها کارت شناسایی‌اش را جا گذاشت و همین باعث دستگیری آنها شد.

۵۸۱ روز پیش
زن ۶۰ ساله، طعمه دزد شیطان‌صفت
زن ۶۰ ساله، طعمه دزد شیطان‌صفتاجتماع > اجتماعی - سارق حرفه‌ای که با ورود به خانه زنی ۶۰ ساله، او را مورد آزار و اذیت قرار داده و طلاهایش را سرقت کرده بود به دام پلیس افتاد.

۵۸۱ روز پیش
سارق مجتمع های مسکونی دستگیر شد / زورگیری همراه با آزار و اذیت +عکس
سارق مجتمع های مسکونی دستگیر شد / زورگیری همراه با آزار و اذیت +عکسسارق سابقه داری که با حضور در مجتمع های مسکونی وارد واحدها شده و اقدام به زورگیری از ساکنان می کرد در جریان تحقیقات کاراگاهان پایگاه سوم پلیس آگاهی شناسایی و دستگیر شد.

۵۸۲ روز پیش
مجرمان کوچک، هکرهای بزرگ
مجرمان کوچک، هکرهای بزرگهکرها، مغزهای متفکری هستند در فضای مجازی که می‌توانند قفل‌ها و رمزهای سایت‌ها را بشکنند و وارد سایت شوند و اطلاعات داخل این سایت‌ها را هک کنند.

۵۸۲ روز پیش
دستگیری سارق زن نما در شمال تهران
رییس کلانتری ۱۲۲ دربند از دستگیری سارق حرفه ای زن نما خبر داد.

۵۸۲ روز پیش
جزئیات دستگیری سارق زن نما در زعفرانیه تهران +عکس
جزئیات دستگیری سارق زن نما در زعفرانیه تهران +عکسرئیس کلانتری ۱۲۲ دربند از دستگیری سارق زن نمایی خبر داد که اقدام به سرقت ۳۸ قطعه سکه در محله زعفرانیه کرده بود.

۵۸۲ روز پیش
انهدام باند اراذل‌ و اوباش دستفروش در علاءالدین
معاون عملیات پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ از دستگیری دستفروشانی خبر داد که به نزاع دسته‌جمعی در مقابل پاساژ علاءالدین و درگیری با خریداران گوشی تلفن‌همراه اقدام کرده بودند.

۵۸۳ روز پیش
سرقت مسلحانه شبانه از خانه های مردم در شیراز
اعضای یک باند سرقت مسلحانه که در شیراز شبانه وارد منازل می شدند و سرقت می کردند، راهی زندان شدند.

۵۸۴ روز پیش
دستبرد به بانک، تحت تاثیر توهم شیشه
دستبرد به بانک، تحت تاثیر توهم شیشهوقتی شیشه می‌کشید، فاز سرقت می‌گرفت و سراغ بانک‌ها و دوربین‌های مداربسته می‌رفت.

۵۸۴ روز پیش
جزئیات تیراندازی امروز در خیابان جمهوری
بر خلاف برخی خبرها مبنی بر وقوع سرقت مسلحانه در خیابان جمهوری، هیچ سرقت مسلحانه‌ای در این خیابان رخ نداده و مأموران پلیس آگاهی در حال دستگیری سارقان زورگیر بودند.

۵۸۴ روز پیش
دستگیری سارقان شهر ری/ اعتراف به ۸۰۰ فقره سرقت
دستگیری سارقان شهر ری/ اعتراف به ۸۰۰ فقره سرقترییس پلیس پیشگیری پایتخت با اشاره به دستگیری سارقان در شهر ری گفت: متهمان در بازجویی‌های انجام شده به سرقت روزانه دو الی سه دستگاه خودروی سواری و در مجموع به ۸۰۰ فقره سرقت اعتراف کردند.

۵۸۴ روز پیش
۲۲۷ سارق و مالخر دستگیر شدند
227 سارق و مالخر دستگیر شدندرئیس پلیس پایتخت از دستگیری ۲۲۷ سارق و مالخر در پاتک پلیس به ۱۵۵ مخفیگاه سارقان، مالخران و خرده فروشان خبر داد.

۵۸۴ روز پیش
جزئیات تیراندازی به دو سارق در خیابان جمهوری
جزئیات تیراندازی به دو سارق در خیابان جمهوریماموران پلیس در تعقیب و گریز خودرو مسروقه به دو سارق مسلح آنها را دستگیر کردند.

۵۸۴ روز پیش

صفحه ۱۳ از ۳۶ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
13
14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر