دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار سرقت و زورگیری
بازداشت سارق اماکن دولتی / کشف ۶ کیلوگرم &#۱۷۱;گل&#۱۸۷;
بازداشت سارق اماکن دولتی / کشف ۶ کیلوگرم «گل»رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری سارق اماکن دولتی در محدوده کلانتری ۱۰۵ سنایی خبر داد و گفت: از مخفیگاه متهم ۶ کیلوگرم «گل» کشف و ضبط شد.

۷۰۵ روز پیش
تیراندازی در خیابان جمهوری برای بازداشت سارق
ماموران پلیس سارق زورگیر خودروی سواری را با شلیک گلوله به پایش در خیابان جمهوری دستگیر کردند.

۷۰۵ روز پیش
سرقت میلیاردها تومان چک‌ پول از بانک
سرقت میلیاردها تومان چک‌ پول از بانکماموران پلیس تهران موفق شدند یک سارق حرفه‌ای که میلیاردها تومان چک پول را از انبار یکی از بانک‌های کشور به سرقت برده بود دستگیر کنند و این در حالی است که بانک مذکور اطلاعی از به سرقت رفتن این چک‌ها نداشت.

۷۰۵ روز پیش
سرقت میلیاردها تومان چک‌ پول از بانک «س»
ماموران پلیس پایتخت موفق شدند یک سارق حرفه‌ای که میلیاردها تومان چک بانکی را از انبار یکی از بانک‌های کشور به سرقت برده بود دستگیر کنند و این در حالی است که بانک مذکور اطلاعی از به سرقت رفتن این چک‌ها نداشت.

۷۰۵ روز پیش
اعتراف‌ گیری مرگبار به سبک فیلم‌های هالیوودی +عکس
اعتراف‌ گیری مرگبار به سبک فیلم‌های هالیوودی +عکسمرد معتاد که سارق موادش را به سبک فیلم‌های هالیوودی شکنجه کرده بود تا از او اعتراف بگیرد، نمی‌دانست آزار و اذیتش باعث قتل می‌شود. متهم ۱۱ ماه پس از جنایت وقتی راز جنایت را برای معتادان اردوگاه فشافویه تعریف کرد، باعث شد پلیس او را دستگیر کند.

۷۰۵ روز پیش
قصاص برای مردی که سرقت مسلحانه کرد
دیوان عالی کشور حکم قصاص دو متهم به قتل را كه در دو پرونده در دادگاه کیفری استان تهران به صورت جداگانه مورد محاکمه قرار گرفته‌ و به قصاص محکوم شده ‌بودند، مورد تأیید قرار داد.

۷۰۵ روز پیش
پایان کار سارق ۳ میلیاردی خانه های اصفهان
سارق ۳ میلیارد ریالی خانه های اصفهان در زمان فرار دستگیر شد.

۷۰۵ روز پیش
سارق تلفن همراه را شناسایی کنید +عکس
سارق تلفن همراه را شناسایی کنید +عکسسارق گوشی‌های تلفن همراه در تهران، پس از سرقت اقدام به اخاذی از مالباختگان می‌کرد.

۷۰۶ روز پیش
دستگیری سارقی که اخاذی می‌کرد/متهم را شناسایی کنید
دستگیری سارقی که اخاذی می‌کرد/متهم را شناسایی کنیدسارق گوشی های تلفن همراه که پس از سرقت اقدام به اخاذی از مالباختگان می‌کرد؛ بازداشت شد.

۷۰۶ روز پیش
نقشه بازماندگان باند «دیوار چین» برای سرقت از طلافروش‌ها
نقشه بازماندگان باند «دیوار چین» برای سرقت از طلافروش‌هااجتماع > اجتماعی - با دستگیری اعضای باندی خشن که دست به سرقت از طلافروش‌ها در پایتخت می‌زدند معلوم شد که سردسته‌های این باند بازماندگان باند مخوف دیوار چین هستند که پس از آزادی از زندان سرقت‌هایشان را از سر گرفته‌اند.

۷۰۶ روز پیش
برادر زیرک، گروگانگیران میلیاردیرا ناکام گذاشت
برادر زیرک، گروگانگیران میلیاردیرا ناکام گذاشتاجتماع > اجتماعی - آدم‌ربایان با ربودن مرد بنزسوار و سرقت کارت‌های عابربانکش قصد دستبرد به موجودی میلیاردی حساب او را داشتند غافل از اینکه برادر گروگان دست‌شان را خوانده و آنها را ناکام خواهد گذاشت.

۷۰۶ روز پیش
اعتراف سارقان به ۸۰۰ فقره سرقت خودرو
اعتراف سارقان به ۸۰۰ فقره سرقت خودرورئیس پلیس پیشگیری تهران از دستگیری سارقان خودرو متواری شده که تحت تعقیب پلیس آگاهی بودند، خبر داد.

۷۰۷ روز پیش
ربایش یک دانش آموز به خاطر اختلافات مالی
ربایش یک دانش آموز به خاطر اختلافات مالیفرمانده انتظامی شهرستان دلگان از عملیات موفقیت آمیز در شناسایی و دستگیری عاملان آدم ربایی در کمتر از ۱۸ ساعت خبر داد.

۷۰۷ روز پیش
دستگیری باند حرفه‌ای سارقان طلا و کیف
دستگیری باند حرفه‌ای سارقان طلا و کیفرئیس پلیس پایتخت صبح امروز از دستگیری اعضای باند ۸ نفره سارقان طلا و کیف خبر داد و گفت: اعضای این باند دارای سوابق متعدد کیفری در زمینه سرقت مسلحانه، سرقت به عنف و شرارت هستند.

۷۰۷ روز پیش
ناگفته های رئیس سابق آگاهی از انهدام باند سرقت مسلحانه
ناگفته های رئیس سابق آگاهی از انهدام باند سرقت مسلحانهرئیس پلیس پیشین آگاهی پایتخت ناگفته‌هایی از انهدام باند بزرگ سرقت مسلحانه یک پاساژ طلافروشی در غرب تهران را اعلام کرد.

۷۰۷ روز پیش
دستگیری باند حرفه ای سارقان طلا در تهران
دستگیری باند حرفه ای سارقان طلا در تهرانرئیس پلیس پایتخت از دستگیری اعضای باند ۸ نفره سارقان طلا و کیف خبر داد و گفت: اعضای این باند دارای سوابق متعدد کیفری در زمینه سرقت مسلحانه، سرقت به عنف و شرارت است.

۷۰۷ روز پیش
باند سارقان طلا کیف دستگیر شدند
: رئیس پلیس پایتخت روزیکشنبه از دستگیری اعضای باند ۸نفره سارقان طلا کیفی خبر داد و گفت: اعضای این باند دارای سوابق متعدد کیفری در زمینه سرقت مسلحانه، سرقت به عنف و شرارت می باشند.

۷۰۷ روز پیش
دستگیری زورگیران چاقو به دست
دو مرد جوان متهم به زورگیری از سوی مأموران پلیس شناسایی و دستگیر شدند.

۷۰۷ روز پیش
قطع دست یک سارق طلای حرفه ای در مشهد
قطع دست یک سارق طلای حرفه ای در مشهددستگاه قضایی در اجرای حدود الهی هیچ گونه تاخیر و اغماضی نخواهد کرد چرا که اجرای این حدود موجب احساس آرامش و امنیت در دل‌های باورمندان به عدالت می شود و زمینه ساز «امنیت» در جامعه خواهد بود.

۷۰۸ روز پیش
درگیری مسلحانه سارقان با پلیس در سلمانشهر
درگیری مسلحانه سارقان با پلیس در سلمانشهرسارقان جمعه شب در جریان درگیری مسلحانه با نیروهای پلیس امنیت در سلمانشهر از توابع شهرستان عباس آباد، پس از رها کردن خودروی خود، از منطقه فرار کردند.

۷۰۸ روز پیش
زورگیران خشن شهرری دستگیر شدند +عکس
زورگیران خشن شهرری دستگیر شدند +عکسدو زورگیر خشن شهرری با تلاش پلیس هنگام زورگیری از یک شهروند دستگیر شدند.

۷۰۸ روز پیش
زورگیری های خشن دو جوان ۱۸ ساله در شهرری
دو زورگیر خشن شهرری با تلاش پلیس هنگام زورگیری از یک شهروند دستگیر شدند.

۷۰۸ روز پیش
دادستان مشهد: دست دزد گاو صندوق قطع شد
دادستان مرکز خراسان رضوی از اجرای حدود الهی درباره سارقی خبر داد که با همدستانش به گاوصندوق یک طلافروشی در مشهد دستبرد زده بود.

۷۰۸ روز پیش
زندانی کشته شده دزد حرفه‌ای بود
زندانی کشته شده دزد حرفه‌ای بودتحقیقات در پرونده مرگ زندانی فراری از بیمارستان معلوم کرد او یک متهم حرفه‌ای بوده که در سرقت‌های سریالی خانه‌های تهران نقش داشته است.

۷۱۰ روز پیش
دستگیری ۱۵ تن به اتهام تعرض به اموال عمومی/ صدور حکم اعدام برای سه متهم یک باند سرقت مسلحانه
دستگیری ۱۵ تن به اتهام تعرض به اموال عمومی/ صدور حکم اعدام برای سه متهم یک باند سرقت مسلحانهدادستان تهران با تأکید بر ضرورت اتخاذ اقدامات پیشگیرانه از سوی دستگاه‌های اجرایی به منظور کاهش آمار سرقت، خواهان آن شد که پلیس صنوفی را که در بخش خرید اموال مسروقه فعال‌ هستند، جمع‌آوری کند.

۷۱۰ روز پیش
حمله اراذل و اوباش به یک آرایشگاه در تبریز
حمله اراذل و اوباش به یک آرایشگاه در تبریزاراذل و اوباش به یک آرایشگاه زنانه در تبریز حمله کردند و طلا و جواهرات حاضران در آرایشگاه به سرقت رفت.

۷۱۱ روز پیش
گفتگوی خواندنی با یک جوان شرور سابقه دار
جوان میان بالایی است. عینک زده و مثل خیلی از دانشجوها کیف چرم قهوه‌ای به روی دوشش انداخته‌است. باورش آسان نیست جوانی که پیش روی‌مان ایستاده و سر به زیر دارد، نوجوانی‌اش را در کانون اصلاح و تربیت گذرانده‌باشد.

۷۱۱ روز پیش
گزارشی تکان دهنده از مسیر امن دزدان خانگی
۴ سرویس طلا و برلیان، ۳ گوشواره زمرد، چند رشته دستبند مروارید و سه‌ ساعت طلا از یک واحد مسکونی در کرج به سرقت رفت. بعضی از جواهرات به سرقت‌رفته به دلیل قدمت زیاد و عیار بالای آن غیرقابل قیمت‌گذاری بودند.

۷۱۱ روز پیش
پاتک پلیس به ۱۱۶ سارق
فرمانده انتظامی تهران بزرگ از اجرای طرح امنیت محله محور در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و گفت: در این عملیات ۱۱۶ سارق در قالب ۲۷ باند شناسایی و دستگیر شدند.

۷۱۱ روز پیش
دستگیری «لورل» و «هاردی» حین زورگیری
اوایل بهمن سال گذشته، دو سارق چاق و لاغر که به لورل و هاردی معروف بودند، با تلاش ماموران تجسس کلانتری سپاد مشهد دستگیر شدند و به ۳۵ فقره گوشی قاپی اعتراف کردند.

۷۱۱ روز پیش

صفحه ۱۴ از ۳۶ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
14
15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر