سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار سرقت و زورگیری
ناکامی جوان شرور در اخاذی سیاه از مدیر عامل
ناکامی جوان شرور در اخاذی سیاه از مدیر عاملمدیرعامل شرکت بازرگانی، زمانی که برای وصول طلب میلیاردی‌اش از مرد شرور کمک خواست، نمی‌دانست گرفتار اخاذی سیاه او می‌شود.

۴۰۵ روز پیش
فروشنده زن سارق را فراری داد
فروشنده زن سارق را فراری دادیک زن فروشنده که با تهدید سارقی مسلح روبرو شده بود، موفق شد او را فراری دهد.

۴۰۵ روز پیش
خالکوبی‌های عجیب سارقان تهرانی
خالکوبی‌های عجیب سارقان تهرانیطرح برخورد با سارقان و مجرمان پایتخت ظهر دوشنبه در مقر پلیس آگاهی پایتخت برگزار شد.

۴۰۵ روز پیش
سارق قمه به دست دستگیر شد
سارق قمه به دست دستگیر شدفردی که با در دست داشتن قمه و ایجاد رعب و وحشت در خیابان ولی عصر(عج) بیرجند دست به سرقت می زد در عملیات ضربتی پلیس دستگیر شد.

۴۰۵ روز پیش
دستگیری سارق مساجد در ماه محرم / زشت ترین سرقت در شاهرود اتفاق افتاد!
دستگیری سارق مساجد در ماه محرم / زشت ترین سرقت در شاهرود اتفاق افتاد!دزد سفره های اباعبدالله الحسین (ع) در شاهرود دستگیر شد.

۴۰۵ روز پیش
پایان قمه کشی در بیرجند
پایان قمه کشی در بیرجندفردی که با در دست داشتن قمه و ایجاد رعب و وحشت در خیابان ولی عصر(عج) بیرجند دست به سرقت می زد در عملیات ضربتی پلیس دستگیر شد.

۴۰۵ روز پیش
پاتک پلیس تهران به ۱۱۶ سارق
پاتک پلیس تهران به ۱۱۶ سارقفرمانده انتظامی تهران بزرگ از اجرای طرح امنیت محله محور در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و گفت: در این عملیات ۱۱۶ سارق در قالب ۲۷ باند شناسایی و دستگیر شدند.

۴۰۵ روز پیش
زورگیران مسلح غرب تهران دستگیر شدند +عکس
زورگیران مسلح غرب تهران دستگیر شدند +عکسسارقان موتورسوار که با تهدید سلاح گرم و سرد، اقدام به زورگیری در مناطق غرب و شمال پایتخت کرده بودند، دستگیر شدند.

۴۳۰ روز پیش
از کودکی عاشق سرقت بودم!
از کودکی عاشق سرقت بودم!همراه پدرخوانده‌اش بازداشت شده، اما نه همکار هستند نه هم جرم. او تخصصش سرقت کیف است و پدرخوانده سرقت از منازل. جوان است و رد عمیق چاقو روی صورت از لب تا گوش سمت چپ، نشانش شده است.

۴۳۰ روز پیش
سرقت برای خوشگذرانی در کیش! +عکس
سرقت برای خوشگذرانی در کیش! +عکسدو سارق که پس از دوستی با مردی در شهرک غرب از خانه او به عنف سرقت کرده بودند، در زندان شناسایی شدند.

۴۳۰ روز پیش
انهدام باند زورگیران مسلح در تهران
سارقین موتور سوار که با تهدید سلاح گرم و سرد، اقدام به زورگیری در مناطق غرب و شمال پایتخت کرده بودند، دستگیر شدند.

۴۳۰ روز پیش
دزدی مرد سابقه‌دار از خانه رفقا
رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری سارقی که با طرح دوستی با مالباخته اقدام به سرقت از خانه‌اش کرده بود، خبر داد.

۴۳۰ روز پیش
مرگ دزد مخوف طلافروشی‌ها در درگیری مسلحانه با پلیس
مرگ دزد مخوف طلافروشی‌ها در درگیری مسلحانه با پلیس اجتماع > اجتماعی - سرقت خونین از طلافروشی‌ها، فرار از بیمارستان و قتل مأمور پلیس به ضرب گلوله.

۴۳۳ روز پیش
فیلم زورگیران کیف قاپ
فیلم زورگیران کیف قاپیک دختر جوان در خیابانی خلوت در اوکلند پارک شهر ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی طعمه سارقان زورگیر می شود. فیلم این حادثه را با هم ببینیم.

۴۳۳ روز پیش
توصیه‌ یک سارق به ایران‌ خودرو!
توصیه‌ یک سارق به ایران‌ خودرو!مثل آب خوردن «ECU» سمند و ۴۰۵ را باز می‌کند؛ در کمتر از یک دقیقه؛ آنقدر راحت که با دزدیدن «ECU» سمند و ۴۰۵، روزانه حدود ۲ میلیون تومان درآمد دارد؛ نابغه‌ای که توصیه‌های کم هزینه‌اش به ایران خودرو می‌تواند آمار سرقت این دو خودرو را کم کند.

۴۳۳ روز پیش
پایان جولان سارقان و مالخران اموال مسروقه توسط پلیس
پایان جولان سارقان و مالخران اموال مسروقه توسط پلیسرئیس کلانتری ۱۶۰ خزانه صبح امروز از دستگیری سه سارق و دو مالخر گوشی همراه خبر داد.

۴۳۳ روز پیش
دستگیری سارقان سریالی مغازه‌های بازار تهران
صبح امروز رئیس کلانتری ۱۱۳ بازار از دستگیری دزدانی خبر داد که بدون تخریب مغازهای بازار ، ۴۰۰۰ ثوب پوشاک از قبیل کت، کاپشن، شلوار جین، شلوار پارچه ای و لباس زنانه را سرقت کرده بودند.

۴۳۳ روز پیش
عملیات شبانه‌ پلیس پایتخت برای دستگیری ۷۴ سارق
اجتماع > اجتماعی - اجرای طرح‌های امنیت محله‌محور از سوی پلیس پایتخت همچنان ادامه دارد و در تازه‌ترین عملیات ۷۴ سارق و زورگیر دستگیر شدند.

۴۳۳ روز پیش
فیلم: دادگاه بنیتا | قاتل در برابر پدر و مادر بنیتا +فیلم
فیلم: دادگاه بنیتا | قاتل در برابر پدر و مادر بنیتا +فیلمفیلم: دادگاه بنیتا | روز گذشته متهمان پرونده قتل بنیتا در برابر قاضی و پدر و مادر بنیتا قرار گرفتند تا از خود در برابر اتهام قتل عمد دفاع کنند. در این فیلم، گوشه هایی از دادگاه قاتل بنیتا را می بینید. بنیتا ۸ ماهه دو ماه پیش توسط سارقان ربوده شد و هشت روز بعد، جسد بنیتا که به طرز وحشتناکی درگذشته بود، در خودرو پیدا شد...

۴۳۳ روز پیش
به ماشین پولدارها دستبرد می‌زدم/ بعد از آزادی دوباره سرقت می‌کنم
به ماشین پولدارها دستبرد می‌زدم/ بعد از آزادی دوباره سرقت می‌کنمسارق ۴۱ ساله‌ای که تاکنون ۴ بار راهی زندان شده است، می‌گوید: «۲۰۰ فقره سرقت لوازم داخل خودرو دارم و از ماشین‌های مدل بالا سرقت می‌کردم، چون وقتی صاحب ماشین می‌تواند یک ضبط ۴ میلیونی را برای خودرواش بخرد، پس بعد از دزدی هم مشکلی برایش پیش نمی‌آید.»

۴۳۳ روز پیش
سارقان از امامزاده دستگیرشدند
سارقان از امامزاده دستگیرشدندرئیس پلیس آگاهی تهران از دستگیری ۷۴ زورگیر، کیف قاپ، سارق خودرو و داخل خودرو خبر داد که در میان آنها یک تیم سه نفره که چندی پیش از یک امامزاده سرقت مسلحانه انجام داده بودند نیز وجود دارند.

۴۳۳ روز پیش
جزئیات قتل توسط خواننده زیرزمینی / جنایت به خاطر سرقت تجهیزات ضبط آهنگ +عکس
جزئیات قتل توسط خواننده زیرزمینی / جنایت به خاطر سرقت تجهیزات ضبط آهنگ +عکسخواننده زیرزمینی که مدیر یکی از استریوهای ضبط صدا را به قتل رسانده است، مدعی شد به خاطر سرقت تجهیزات ضبط آهنگ دست به این قتل زده است.

۴۳۳ روز پیش
انهدام باند سارقان مسلح تهران
انهدام باند سارقان مسلح تهرانچهار پسر ۲۰ ساله که با تشکیل باندی از اسلامشهر به تهران سفر کرده و به زورگیری و سرقت‌های مسلحانه مغازه‌ها دست می‌زدند، بازداشت شدند.

۴۳۳ روز پیش
سارقان مغازه های بازار تهران دستگیر شدند
سارقان مغازه های بازار تهران دستگیر شدندرئیس کلانتری ۱۱۳ بازار از دستگیری سارقانی خبر داد که بدون تخریب مغاز‌های بازار، ۴۰۰۰ ثوب پوشاک از قبیل کت، کاپشن، شلوار جین، شلوار پارچه‌ای و لباس زنانه را سرقت کرده بودند.

۴۳۳ روز پیش
عملیات شبانه‌ پلیس پایتخت برای دستگیری ۷۴ سارق
عملیات شبانه‌ پلیس پایتخت برای دستگیری ۷۴ سارقاجتماع > اجتماعی - اجرای طرح‌های امنیت محله‌محور از سوی پلیس پایتخت همچنان ادامه دارد و در تازه‌ترین عملیات ۷۴ سارق و زورگیر دستگیر شدند.

۴۳۳ روز پیش
جلسه رسیدگی به پرونده قتل بنیتا | تقاضای قصاص در ملاءعام
جلسه رسیدگی به پرونده قتل بنیتا | تقاضای قصاص در ملاءعاماجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
نماینده دادستان تهران در قالب کیفرخواست صادره برای دو متهم پرونده بنیتا گفت: تسبیب در قتل عمد، سرقت مقرون به آزار، ایراد صدمه بدنی به پدر کودک و رها کردن طفل تنها بخشی از اتهامات آنان است.

۴۳۳ روز پیش
سارقان از امامزاده دستگیرشدند
رئیس پلیس آگاهی تهران از دستگیری ۷۴ زورگیر، کیف قاپ، سارق خودرو و داخل خودرو خبر داد که در میان آنها یک تیم سه نفره که چندی پیش از یک امامزاده سرقت مسلحانه انجام داده بودند نیز وجود دارند.

۴۳۳ روز پیش
دستگیری شرور مسلح در ایرانشهر
فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر، از دستگیری و انهدام باند سارقان مسلح و کشف ۹ فقره سرقت در این رابطه خبر داد.

۴۳۵ روز پیش

صفحه ۱۵ از ۳۶ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
15
16 17 18 19 20 صفحه بعد صفحه آخر