سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار سرقت و زورگیری
انهدام باند سارقان حرفه‌ای منازل در تهران
رئیس کلانتری ۱۰۸ نواب از دستگیری یک نفر سارق حرفه‌ای منزل معروف به علی سیاه ، خبر داد و گفت: متهم با کمک سه نفر از دوستانش باند سارقت از منازل را در محدوده نواب اداره می کرد.

۷۳۶ روز پیش
درگیری مسلحانه در کرمانشاه با ۳ مجروح
فرماندار شهرستان کرمانشاه از بروز درگیری مسلحانه در شهر کرمانشاه خبر داد و گفت: در جریان این درگیری سه نفر زخمی شدند.

۷۳۶ روز پیش
شهادت مامور نیروی انتظامی در درگیری با سارق فراری
شهادت مامور نیروی انتظامی در درگیری با سارق فراریرئیس پلیس کهگیلویه و بویراحمد از شهادت یکی از ماموران نیروی انتظامی خبر داد.

۷۳۶ روز پیش
سناریوی ناکام دزدان امامزاده برای دستبرد به طلافروشی
سناریوی ناکام دزدان امامزاده برای دستبرد به طلافروشیسه عضو یک باند که قصد داشتند به یک طلافروشی در پایتخت دستبرد مسلحانه بزنند، قبل از اجرای نقشه خود بازداشت شدند. سرکرده باند برای فرار از دست پلیس از طبقه سوم ساختمان به پایین پرید که بشدت مصدوم شد. متهمان پیش از این قصد داشتند گنجی را از یک امامزاده در اصفهان سرقت کنند که در اجرای آن نقشه هم ناکام ماندند.

۷۳۶ روز پیش
دردسر عشق به پسر کیف‌ قاپ
دردسر عشق به پسر کیف‌ قاپزن جوان گمان نمی‌کرد دوستی‌اش با پسر کیف‌ قاپ او را گرفتار باند سرقت می‌کند.

۷۳۶ روز پیش
دستگیری زورگیران حرفه‌ای تهران
دستگیری زورگیران حرفه‌ای تهرانرئیس کلانتری ۱۶۸ سیزده آبان از دستگیری سه نفر سارق حرفه‌ای زورگیر و کشف یک دستگاه خودرو ۲۰۶ از آن‌ها خبر داد.

۷۳۶ روز پیش
دزد به منزل دروازه‌بان پرسپولیس زد
دزد به منزل دروازه‌بان پرسپولیس زدسارقان به منزل دروازه‌بان پرسپولیس دستبرد زدند.

۷۳۶ روز پیش
شهادت مامور نیروی انتظامی در درگیری با سارق فراری
رئیس پلیس کهگیلویه و بویراحمد از شهادت یکی از ماموران نیروی انتظامی خبر داد.

۷۳۶ روز پیش
دزد به منزل دروازه‌بان پرسپولیس زد
سارقان به منزل دروازه‌بان پرسپولیس دستبرد زدند.

۷۳۶ روز پیش
سناریوی ناکام دزدان امامزاده برای دستبرد به طلافروشی
سه عضو یک باند که قصد داشتند به یک طلافروشی در پایتخت دستبرد مسلحانه بزنند، قبل از اجرای نقشه خود بازداشت شدند. سرکرده باند برای فرار از دست پلیس از طبقه سوم ساختمان به پایین پرید که بشدت مصدوم شد. متهمان پیش از این قصد داشتند گنجی را از یک امامزاده در اصفهان سرقت کنند که در اجرای آن نقشه هم ناکام ماندند.

۷۳۶ روز پیش
طرح برخورد با سارقان و مالخران تهران کلید خورد
طرح برخورد با سارقان و مالخران تهران کلید خوردرئیس پلیس پایتخت صبح امروز فرمان آغاز طرح سراسری و ضربتی سارقان و مالخران در هزار نقطه تهران را کلید زد.

۷۳۹ روز پیش
شکار مردان پولدار در شهر
شکار مردان پولدار در شهرمی گوید سردسته باند، متهم سابقه‌داری است که در قهوه‌خانه با او آشنا شده است.

۷۶۶ روز پیش
خانم منشی قربانی طلاهایش شد
خانم منشی قربانی طلاهایش شددر یکی از روزهای پاییز سال ۸۹ در حال بررسی چند پرونده در پلیس آگاهی شهرستان هرسین در استان کرمانشاه بودم.

۷۸۰ روز پیش
شایعه دزدی از منازل با طلایاب صحت دارد؟! / طلا را می توان از دستگاه فلزیاب پنهان کرد؟!
شایعه دزدی از منازل با طلایاب صحت دارد؟! / طلا را می توان از دستگاه فلزیاب پنهان کرد؟!چند وقتی است که شایعه سرقت دزدان از منازل با استفاده از دستگاه های فلزیاب و طلایاب در میان مردم شنیده می شود .اگرچه کسی استفاده از این دستگاهها توسط دزدان را به چشم خود ندیده است ولی ترس و نگرانی آن همچنان در میان مردم مخصوصا دوستداران طلا وجود دارد.شاید وجود آگهی هایی با عنوان فروش فلزیاب و طلایاب است که به این شایعات دامن می زند و نگهداری ازاین جنس باارزش را برای صاحبانش با مشکل مواجه می کند.

۷۸۴ روز پیش
انهدام باند سارقان دوچرخه در قم
انهدام باند سارقان دوچرخه در قمفرمانده انتظامی شهرستان قم از انهدام باند سارقان نوجوان به سرکردگی یک زندانی و اعتراف متهمان به ۲۰ فقره سرقت دوچرخه در قم خبر داد.

۷۸۴ روز پیش
جزئیات انهدام باند سارقان خودرو در یافت‌ آباد تهران
جزئیات انهدام باند سارقان خودرو در یافت‌ آباد تهرانرئیس کلانتری ۱۵۱ فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از دستگیری ۵ نفر از سارقان سابقه‌دار خودرو خبر داد.

۷۸۴ روز پیش
تعقیب خودرو، مرد جوان را به دام انداخت
مأموران پلیس تهران در جریان تعقیب و گریز با راننده فراری یک خودروی پراید مسروقه و شلیک چندین تیر، او را به محاصره درآوردند و در پیگیری ماجرای سرقت موفق به کشف راز قتل یک نوعروس جوان هم شدند.

۷۸۴ روز پیش
دستگیری باند سارقان مسلح منزل/ قتل صاحبخانه در جریان سرقت طلا
دستگیری باند سارقان مسلح منزل/ قتل صاحبخانه در جریان سرقت طلابا تلاش کاراگاهان پلیس آگاهی استان باند هشت نفره سارقان مسلح منزل با نیم کیلو طلای مسروقه کشف شد و اعضای این باند به قتل مسلحانه صاحبخانه اعتراف کردند.

۷۸۵ روز پیش
سرقت طلای زنان سالخورده با روش اغفال
سرقت طلای زنان سالخورده با روش اغفالمعاون مبارزه با سرقت پلیس آگاهی نیروی انتظامی از دستگیری باند سارقان طلا از بانوان کهنسال به روش اغفال خبر داد.

۷۸۵ روز پیش
سارق خودرو، کودک ربا هم شد
سارق خودرو، کودک ربا هم شددزد خودرو وقتی ماشین را از مقابل پارکینگ می ربود، نمی دانست که دختر ۸ ماهه داخل خودرو است.

۷۸۵ روز پیش
جزئیات دستگیری زنان سارق بازار تهران +عکس
جزئیات دستگیری زنان سارق بازار تهران +عکسرئیس کلانتری ۱۱۳ بازار، از دستگیری ۴ زن سارق اجناس مغازه در محدوده بازار تهران خبر داد.

۷۸۵ روز پیش
گوینده رادیو در دام دزدان زورگیر
گوینده رادیو در دام دزدان زورگیرگوینده رادیو و تلویزیون برای رفتن به خانه سوار یک دستگاه پراید عبوری شد اما در دام دو سارق شیشه‌ای گرفتار شد و ساعت گران‌قیمتش به سرقت رفت. سارقان طی شش ماه، ۲۲ فقره سرقت انجام دادند و دست‌کم ۴۰ میلیون تومان به جیب زدند.

۷۸۵ روز پیش
سرقت دلار به بهانه حمل مواد
سرقت دلار به بهانه حمل موادسرقتشان حد و مرز ندارد و آنها برای اجرای نقشه‌‌شان به چند کشور سفر کرده‌اند اما سوژه‌هایشان مشخص است، فقط گردشگران‌‌ قربانیان این گروه از سارقان هستند.

۷۸۵ روز پیش
سفر دزدان برای سرقت از خانـه‌ها
سفر دزدان برای سرقت از خانـه‌هاسرقت موضوعی است که افراد جامعه از دیرباز تا به امروز با آن درگیر هستند و آن را به عنوان یک معضل در جامعه خود پذیرفته‌اند، اما سرقت‌های امروزی با سرقت‌های ایام گذشته تفاوت‌های زیادی پیدا کرده است. همان‌طور که جامعه روزبه‌روز در حال پیشرفت است، سارقان نیز فرزند زمان خود می‌شوند و با جامعه پیشرفت می‌کنند.

۷۸۵ روز پیش
جزئیات حمله زن و مرد سارق به پلیس
جزئیات حمله زن و مرد سارق به پلیسسرکلانتر ششم فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، از دستگیری دو نفر سارق زن و مرد و کشف مقادیری لوازم سرقتی از آنها خبر داد و گفت: متهمان قصد خلع سلاح مامور پلیس را داشتند.

۷۸۵ روز پیش
گوینده رادیو و تلویزیون به دام زورگیرها افتاد
گوینده رادیو و تلویزیون برای رفتن به خانه سوار یک دستگاه پراید عبوری شد اما در دام دو سارق شیشه‌ای گرفتار شد و ساعت گران‌قیمتش به سرقت رفت. سارقان طی شش ماه، ۲۲ فقره سرقت انجام دادند و دست‌کم ۴۰ میلیون تومان به جیب زدند.

۷۸۵ روز پیش
بازداشت دزدها در جوی آب!
رئیس کلانتری ۱۴۷ گلبرگ تهران از دستگیری دو سارق خانه خبر داد و گفت: متهمان هنگام پریدن از دیوار ساختمان مشاهده و سپس دستگیر شدند.

۷۸۵ روز پیش
دستگیری ۴ زن سارق در محدوده بازار
رئیس کلانتری ۱۱۳ بازار، از دستگیری ۴ زن سارق اجناس مغازه در محدوده بازار تهران خبر داد.

۷۸۵ روز پیش
جزئیات حمله زن و مرد سارق به مامور پلیس
سرکلانتر ششم فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، از دستگیری دو نفر سارق زن و مرد و کشف مقادیری لوازم سرقتی از آنها خبر داد و گفت: متهمان قصد خلع سلاح مامور پلیس را داشتند.

۷۸۵ روز پیش
اخاذی از جوان طلافروش ناکام ماند/ دستبند پلیس بر دستان دختر و ناپدری+عکس
اخاذی از جوان طلافروش ناکام ماند/ دستبند پلیس بر دستان دختر و ناپدری+عکسزن جوان که به همراه شوهرمادرش اقدام به اخاذی از جوان طلافروش کرده بود به دام پلیس افتاد.

۷۸۷ روز پیش

صفحه ۱۶ از ۳۶ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
16
17 18 19 20 21 صفحه بعد صفحه آخر