سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
جام جم آنلاین - بازداشت پسر نوجوان در پرونده زن گمشده
جام جم آنلاین - بازداشت پسر نوجوان در پرونده زن گمشده پسر 17 ساله افغان به عنوان تنها مظنون در پرونده ناپدید شدن زن میانسال بازداشت شد.

۱ ساعت پیش
صالح‌آباد لرزید
صالح‌آباد لرزیدزمین لرزه ‎ ای به بزرگی 4 ریشتر صالح‌آباد را لرزاند.

۱ ساعت پیش
ترقه‌بازی که ۳۶ میلیون دلار جریمه برای نوجوان اوکراینی آب خورد
ترقه‌بازی که ۳۶ میلیون دلار جریمه برای نوجوان اوکراینی آب خورددادگاهی در آمریکا نوجوان اوکراینی را به دلیل دخالت عمدی در آتش سوزی جنگلی ۳۶ میلیون و ۶۰۰هزار دلار جریمه کرد.

۱ ساعت پیش
«خانم دکتر» سردسته باند فروش نوزادان
«خانم دکتر» سردسته باند فروش نوزاداناجتماع > اجتماعی - ۲۶عضو باند بزرگ خرید و فروش نوزادان در مشهد دستگیر شدند. سردسته این باند زنی معروف به «خانم‌ دکتر» بود که هر نوزاد را به قیمت ۳۰میلیون تومان به خانواده‌های متقاضی می‌فروخت.

۱ ساعت پیش
جام جم آنلاین - پایان گروگانگیری ۲ میلیارد تومانی در اصفهان +عکس
جام جم آنلاین - پایان گروگانگیری ۲ میلیارد تومانی در اصفهان +عکس فرمانده انتظامی استاناصفهان گفت: ۲ نفر که شب گذشته با گروگان گرفتن یکی از شهروندان از خانواده وی مبلغ ۲۰ میلیارد ریال درخواست کرده بودند در عملیات ضربتی ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان کاشان دستگیر شدند.

۱ ساعت پیش
جام جم آنلاین - نقشه شیطانی برای دختر 13 ساله
جام جم آنلاین - نقشه شیطانی برای دختر 13 ساله مرد میانسال وقتی فهمید پدر دختر نوجوان در زندان است و مادرش نیز او را رها کرده این دختر را به تله شیطانی‌اش انداخت‌. این مرد دیروز با حکم قضایی به شلاق و تبعید محکوم شد.

۱ ساعت پیش
گلایه حق‌شناس از ممنوعیت پخش فوتبال در کافه‌ها/وزارت ارشاد فوتبال را به سینماها ببرد
گلایه حق‌شناس از ممنوعیت پخش فوتبال در کافه‌ها/وزارت ارشاد فوتبال را به سینماها ببردرییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران از ممنوعیت پخش فوتبال در کافه‌ها انتقاد کرد.

۱ ساعت پیش
افزایش 51 درصدی ارزش ریالی کالاهای مکشوفه قاچاق
رئیس پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز آگاهی ناجا از افزایش 51 درصدی ارزش ریالی کالاهای مکشوفه قاچاق خبر داد و گفت: مرکز "مبارزه با قاچاق سازمان یافته" در ناجا راه اندازی و در حال تجهیز آن هستیم.

۱ ساعت پیش
مرگ خاموش مادر و فرزند در رشت
مرگ خاموش مادر و فرزند در رشتفرمانده انتظامی رشت از مرگ مادر و فرزندی بر اثر گاز گرفتگی در بخش سنگر این شهرستان خبر داد.

۱ ساعت پیش
 توقیف محموله 900 کیلویی کوکایین در اسپانیا
 توقیف محموله 900 کیلویی کوکایین در اسپانیامقامات اسپانیا از کشف و ضبط بیش از 900 کیلوگرم کوکائین در جنوب غرب این کشور خبر داد.

۱ ساعت پیش
/ لیست اخبار سرقت و زورگیری
فروش مال غیر چیست؟
فروش مال غیر چیست؟انتقال نامشروع و غیرقانونی هر نوع مال متعلق به غیر (چه عین مال موضوع انتقال باشد چه منفعت آن) توسط اشخاص، اعم از حقیقی و حقوقی به دیگری با سوءنیت و مهیا نمودن مقدمات قبلی در قالب عقود به منظور به دست آوردن منافع مادی به‌طور ناحق را جرم انتقال مال غیر می‌گویند.

۳۱۱ روز پیش
بازداشت گریموری که جیب‌ بر بود! +عکس
بازداشت گریموری که جیب‌ بر بود! +عکسمعاون مبارزه با سرقت‌های خاص پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری سارقی حرفه‌ای که با گریم سعی در تغییر چهره خود هنگام سرقت ها داشت خبر داد و از مردم خواست که اگر توسط او مورد سرقت قرار گرفته‌اند به پلیس مراجعه کنند.

۳۱۲ روز پیش
جیب بر حرفه ای را شناسایی کنید
جیب بر حرفه ای را شناسایی کنیدمالباختگان در صورت شناسایی متهم به اداره ۱۷ آگاهی پایتخت در خیابان وحدت اسلامی مراجعه کنند.

۳۱۲ روز پیش
دانشجوی قلابی سارق از آب درآمد
دانشجوی قلابی که با کارت دانشجویی جعلی و سرقتی سایر دانشجویان وارد دانشگاه‌های مختلف می‌شد و اموال آنها را به سرقت می برد توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد.

۳۱۲ روز پیش
اعترافات سارق مسلح بانک‌های شیراز و اصفهان
سارق مسلح بانک های شیراز و اصفهان در جریان تحقیقات پلیسی و قضایی به ۱۰ فقره سرقت مسلحانه دیگر در اصفهان اعتراف کرد.

۳۱۲ روز پیش
دانشجوی قلابی سارق بود +عکس
دانشجوی قلابی سارق بود +عکسدانشجوی قلابی که با کارت دانشجویی جعلی و سرقتی سایر دانشجویان وارد دانشگاه‌های مختلف می‌شد و اموال آنها را به سرقت می برد توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد.

۳۱۲ روز پیش
اعتراف دزد خونسرد به سرقت از ۲۲ بانک +عکس
اعتراف دزد خونسرد به سرقت از 22 بانک +عکسدزد مسلح بانک‌های اصفهان و شیراز در تازه‌ترین اعترافات خود به دستبرد به ده بانک دیگر در اصفهان اعتراف کرد. همزمان با اعترافات جدید سارق مسلح، تعداد سرقت‌های مسلحانه او از بانک‌ها به ۲۲ فقره افزایش یافت.

۳۱۲ روز پیش
سرقت از مرد میوه‌ فروش با آش نذری / بازداشت مارمولک و همدستش
سرقت از مرد میوه‌ فروش با آش نذری / بازداشت مارمولک و همدستشسه مرد که با تعارف آش مسموم میوه‌فروشی را چهار روز بیهوش کرده و اموالش را دزدیده بودند، بازداشت شدند.

۳۱۲ روز پیش
جزئیات حمله سارقان به تکنیسین‌های اورژانس
تکنیسین‌های فوریت‌های پزشکی اصفهان که امروز برای انجام یک ماموریت به محل حادثه اعزام شده بودند، در حین انجام وظیفه، گرفتار دو سارق شدند و آن‌ها با چاقو به این دو امدادگر حمله کردند.

۳۱۲ روز پیش
آدم‌ ربایی فامیلی به خاطر دریافت چند میلیون پول
مرد جوانی که قادر به پرداخت بدهی چند میلیونیاش نبود، تصمیم گرفت شبانه پایتخت را ترک کند و تا فراهم کردن این پول زندگی مخفیانهای داشته باشد. اما طلبکاران با پرداخت ۲۰ میلیون تومان نشانی محل سکونت او را به دست آوردند و تصمیم به ربودن او گرفتند.

۳۱۳ روز پیش
درآمد ۲۲ میلیاردی دزدان خانه‌های شمال تهران!
درآمد 22 میلیاردی دزدان خانه‌های شمال تهران!چهار جوان سابقه‌دار با تشکیل باندی به خانه‌های شمال تهران دستبرد زده و ۲۲میلیارد تومان طلا و جواهر و دلار دزدیدند. سرکرده مالخران این باند با راه‌اندازی شوی طلا، جواهر و اموال سرقتی را به طلافروشان کرجی و تهرانی می‌فروخت.

۳۱۳ روز پیش
سارق ۳۰۰ خودرو در مشهد سرانجام دستگیر شد
سارق ۳۰۰ خودرو در مشهد سرانجام دستگیر شدعامل دستبرد به ۳۰۰ خودرو در مشهد بالاخره شناسایی و دستگیر شد.

۳۱۴ روز پیش
بازداشت سارق سابقه دار در تهران
سرکلانتر سوم فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از دستگیری یک سارق سابقه دار و کشف یک دستگاه خودروی سرقتی از وی خبر داد.

۳۱۴ روز پیش
تیزهوشی مالباخته آرایشگر سارق را لو داد
تیزهوشی مالباخته آرایشگر سارق را لو دادمرد آرایشگر برای یکشنبه پولدار شدن با همدستی دو دزد حرفه‌ای به سرقت گوشی تلفن همراه دست می‌زد. آخرین طعمه او، وقتی با تلفن همراه خود در آرایشگاه روبه‌رو شد، موضوع را به پلیس گزارش داد.

۳۱۴ روز پیش
مراقب معاملات در فضای مجازی باشید
مراقب معاملات در فضای مجازی باشیدهمزمان با افزایش استفاده از فضای مجازی، کلاهبرداری‌های اینترنتی نیز شکل گرفته و افرادی از این طریق دست به اعمال مجرمانه می‌زنند.

۳۱۴ روز پیش
سارقان چه خانه‌هایی را دوست دارند؟
سارقان چه خانه‌هایی را دوست دارند؟بررسی پرونده‌های پلیس آگاهی نشان می‌دهد، مجرمان تمایل به سرقت از مکان‌هایی دارند که در آنجا زندگی می‌کنند. اگرچه سارقان حرفه‌ای ترجیح می‌دهند برای سرقت در حرکت و سفر باشند. سارقان به طور معمول خانه‌هایی را که در مسیر کار به خانه‌شان است یا در مسیرهایی که معمولا از آن استفاده می‌کنند، مورد سرقت قرار می‌دهند. این الگو نشان می‌دهد چه خانه‌هایی در معرض خطر بیشتری برای سرقت قرار می‌گیرد.

۳۱۴ روز پیش
انهدام باند سرقت مسلحانه از آرایشگاه‌های زنانه کرمان
انهدام باند سرقت مسلحانه از آرایشگاه‌های زنانه کرماندادستان عمومی و انقلاب کرمان از انهدام باند سرقت مسلحانه از آرایشگاه‌های زنانه در کرمان و رودبار و دستگیری دو نفر در این زمینه خبر داد.

۳۱۴ روز پیش
پرونده سارقان پول‌های بانک پاسارگاد در دادگاه
سارقان مسلحی که با همکاری دو کارمند حراست، از خودرو حمل پول سرقت کرده بودند، با صدور کیفرخواست پای میز محاکمه می‌روند.

۳۱۴ روز پیش
درخواست قطع دست برای ۵ سارق
درخواست قطع دست برای ۵ سارقاجتماع > اجتماعی - ۵ پسر جوان که دادستان به‌خاطر ارتکاب چندین فقره سرقت از منازل شهروندان تهرانی برایشان درخواست صدور حکم قطع دست کرده است، دیروز در دادگاه کیفری یک محاکمه شدند.

۳۱۵ روز پیش
پرونده دزدان خودروی حمل پول در دادگاه کیفری
پرونده دزدان خودروی حمل پول در دادگاه کیفریاجتماع > اجتماعی - پرونده عاملان دستبرد به ‌خودروی حمل پول بانک پاسارگاد پس از صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.

۳۱۵ روز پیش
سرقت ۳ میلیارد تومانی از فروشگاه کت و شلوار +عکس
سرقت ۳ میلیارد تومانی از فروشگاه کت و شلوار +عکسفرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری سارقان یک فروشگاه کت و شلوار خبر داد که ارزش اموال سرقتی کشف شده از مخفیگاه آنان بیش از ۳۰ میلیارد ریال برآورد شده است.

۳۱۵ روز پیش
سرقت از طلافروشی برای پرداخت مهریه! +عکس
سرقت از طلافروشی برای پرداخت مهریه! +عکسسه دوست که مسلحانه به طلافروشی در تهران دستبرد زده بودند، جزئیات دزدی‌شان را فاش کردند؛ یکی به انگیزه رفاقت، دیگری پرداخت مهریه ۴۰۰ میلیون تومانی و نفر سوم برای تامین هزینه رفتن به خارج از کشور دست به این دزدی زده‌اند.

۳۱۵ روز پیش
دزد حرفه‌ای قمار زندگی را باخت +عکس
دزد حرفه‌ای قمار زندگی را باخت +عکسدزد حرفه‌ای که در جریان فرار باعث مرگ همسرش شده بود در بازجویی‌ها مدعی شد برای باخت در قمار سرقت می‌کرده است.

۳۱۵ روز پیش
نقشه سه بچه محل برای سرقت از طلافروشی
سه سارق مسلح جوان که هنگام سرقت ازیک طلافروشی در شرق تهران دستگیر شده بودند دربازجویی‌ها مدعی شدند به خاطرفراراز مشکلات مالی، نقشه سرقت را طراحی واجرا کرده بودند. سه بچه محل چندی قبل ازشهرستانی مرزی راهی تهران شده ونقشه سرقت ازطلافروشی را طراحی واجراکرده بودند.

۳۱۵ روز پیش
سرقت‌های سریالی برای جلب رضایت شاکیان +عکس
سرقت‌های سریالی برای جلب رضایت شاکیان +عکسدزد میانسال برای تامین رد مال ۳۰ میلیون تومانی به شاکیان خود با همدستی خواهرزاده‌اش از مشتریان بانک و صرافی‌ها سرقت می‌کرد.

۳۱۵ روز پیش
سارق قبل از شکایت مالباخته دستگیر شد / دستگیری سارق در ۲۰ دقیقه
سارق قبل از شکایت مالباخته دستگیر شد / دستگیری سارق در 20 دقیقهرئیس کلانتری ۱۶۹ مشیریه از دستگیری سارق گوشی همراه و موتورسیکلت خبر دادو گفت: متهم قبل از وصول شکایت شاکی توسط مامورین انتظامی دستگیر شده بود.

۳۱۵ روز پیش
محاکمه سارق مسلح این بار به اتهام تجاوز
محاکمه سارق مسلح این بار به اتهام تجاوزاجتماع > اجتماعی - سارق مسلح که توانسته بود با گرفتن مرخصی از زندان آزاد شود، این بار به جرم آزار و اذیت زنی که مدیر یک شرکت تبلیغاتی است محاکمه می‌شود.

۳۱۶ روز پیش
واکنش پلیس به ادعای سرقت از مغازه پلاسکویی‌ها
واکنش پلیس به ادعای سرقت از مغازه پلاسکویی‌هااجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
اخیرا مغازه‌داران پلاسکو با حضور در مقابل در شمالی این پاساژ ادعا کردند که اموال داخل مغازه‌هایشان به سرقت رفته است و نهادی هم مسئولیت آن را بر عهده نمی‌گیرد. معاون مبارزه با سرقت پلیس آگاهی ناجا توضیحاتی را درباره این ادعا داده است.

۳۱۶ روز پیش
سرقت مسلحانه از طلافروشی پس از خواندن خبرهای تلگرامی
سرقت مسلحانه از طلافروشی پس از خواندن خبرهای تلگرامیاجتماع > اجتماعی - ۳ همخانه که بدهی بالا آورده بودند و نیاز شدید به پول داشتند بعد از خواندن اخبار حوادث خارجی در تلگرام، نقشه سرقت مسلحانه از طلافروشی کشیدند.

۳۱۶ روز پیش
دستگیری اعضای چهار باند سرقت در کرمانشاه
دستگیری اعضای چهار باند سرقت در کرمانشاهدادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه از شناسایی و دستگیری یازده نفراز اعضای چهار باند سرقت از منازل، مغازه‌ها، داخل خودرو‌ها و کیف قاپی در طول خرداد و نیمه اول تیرماه سال جاری خبر داد.

۳۱۶ روز پیش

صفحه ۱۸ از ۳۶ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
18
19 20 21 22 23 صفحه بعد صفحه آخر