سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار سرقت و زورگیری
زورگیر شهرک غرب به دام افتاد
رئیس کلانتری ۱۳۴ شهرک غرب، با اعلام خبر دستگیری یک زورگیر سابقه دار در محدوده مذکور، گفت: این متهم در بازجویی های انجام شده به ۱۳ فقره سرقت و زورگیری طی دو ماه گذشته اعتراف کرد.

۵۹۰ روز پیش
پیرزن نگون بخت طعمه سارقان شد
متهمان با ورود به خانه یک زوج در حوالی فلاح پیرزن نگون بخت را به قتل رسانده و اموالش را به سرقت بردند.

۵۹۰ روز پیش
بازداشت سارق، هنگام فرار از منزل یک شهروند
رئیس کلانتری ۱۱۰ شهدا، با اشاره به دستگیری یک سارق منزل در محدوده غیاثی، گفت: این متهم هنگام فرار از منزل مورد دستبردش، دستگیر شد و به جرم خود اعتراف کرد.

۵۹۰ روز پیش
زورگیران میلیونی دستگیر شدند
رئیس کلانتری ۱۳۲ نبرد، با اشاره به دستگیری ۲ زورگیر در محدوده خاوران، گفت: این دو متهم یک ساعت پس از سرقت بازداشت شدند.

۵۹۰ روز پیش
جام جم آنلاین - ربودن دختر خردسال به خاطر ۲ النگو
جام جم آنلاین - ربودن دختر خردسال به خاطر 2 النگو زوج جوان که به اتهام کودک ربایی و سرقت النگوهای طلای دختری خردسال بازداشت شده‌اند، منکر جرایمشان شدند.

۵۹۰ روز پیش
انهدام باند سارقان مسافربرنما در چیتگر
رئیس کلانتری ۱۵۴ چیتگر از دستگیری یک زوج زورگیر که در قالب مسافربری اقدام به سرقت از مسافرانشان می‌کردند،‌ خبر داد.

۵۹۱ روز پیش
جام جم آنلاین - دستگیری برادران سارق مسلح قبل از سرقت در مراکز تجاری +عکس
جام جم آنلاین - دستگیری برادران سارق مسلح قبل از سرقت در مراکز تجاری +عکس رئیس پلیس پیشگیری تهران گفت: دو برادر که با سرقت موتور سیکلت قصد داشتند مسلحانه در مراکز تجاری سرقت کنند، شناسایی و دستگیر شدند.

۵۹۲ روز پیش
دستگیری سه سارق مسلح یک طلا فروشی
جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: سه سارق مسلح یکی از طلافروشی های زاهدان توسط ماموران انتظامی در خاش و زاهدان دستگیر شدند.

۵۹۲ روز پیش
دستگیری دو برادر سارق مسلح
دستگیری دو برادر سارق مسلحرییس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری دو برادر که قصد سرقت مسلحانه از مراکز تجاری را داشتند با هوشیاری پلیس دستگیر شدند خبر داد.

۵۹۲ روز پیش
جام جم آنلاین - دستگیری سارقان هنگام فروش طلاهای سرقتی
جام جم آنلاین - دستگیری سارقان هنگام فروش طلاهای سرقتی جانشین رئیس پلیس سیستان و بلوچستان گفت: سه سارق مسلح طلافروشی خیابان طالقانی زاهدان دستگیر شدند.

۵۹۲ روز پیش
جام جم آنلاین - دستگیری سارق لوازم خودرو در عملیات تعقیب و گریز پلیس
جام جم آنلاین - دستگیری سارق لوازم خودرو در عملیات تعقیب و گریز پلیس در عملیات تعقیب و گریز پلیس، سارق لوازم خودرو یوسف آباد تهران دستگیر شد.

۵۹۳ روز پیش
اعتراف به قتل وحشتناک همسر در محله فلاح
رئیس کلانتری ۱۶۱ ابوذر به بیان جزئیات قتل خانم ۶۳ ساله در محله فلاح تهران پرداخت و گفت: موضوع ورود دو مرد به بهانه سرقت اموال این زن صحنه سازی بوده و فرد دیگری مرتکب قتل شده است.

۵۹۳ روز پیش
جام جم آنلاین - پراید محبوب ترین خودرو برای دزدان است/ سارقان حرفه ای شده اند
جام جم آنلاین - پراید محبوب ترین خودرو برای دزدان است/ سارقان حرفه ای شده اند طرح‌های پلیس برای افزایش امنیت شهر تهران، برخوردهای اجتماعی و آموزشی به جای سلبی در حوزه بدحجابی، برنامه‌های نیروی انتظامی برای مبارزه با سرقت در روزهای پایانی سال تعیین فرمانده برای شب‌های تهران و نحوه برخورد پلیس با تجمعات غیرقانونی مهم‌ترین محورهای مصاحبه جام‌جم با رئیس پلیس پایتخت بود.

۵۹۴ روز پیش
جام جم آنلاین - فرار به ترکیه پس از سرقت ۷ میلیاردی از تاجر افغان +عکس
جام جم آنلاین - فرار به ترکیه پس از سرقت 7 میلیاردی از تاجر افغان +عکس پنج عضو باند سرقت مسلحانه که با تهدید تبعه خارجی، هفت میلیارد تومان از او سرقت کرده بودند، پس از فرار به ترکیه و بازگشت به ایران دستگیر شدند.

۵۹۴ روز پیش
جام جم آنلاین - دستبرد هالیوودی به طلافروشی +عکس
جام جم آنلاین - دستبرد هالیوودی به طلافروشی +عکس دزدان طلافروشی با طرح و اجرای نقشه ای هالیوودی گاوصندوق یک طلافروشی را در تبریز خالی کردند. سارقان با حفر تونل خود را به زیرگاوصندوق رسانده بودند.

۵۹۴ روز پیش
باند سرقت مسلحانه ۷ میلیارد تومانی در مشهد متلاشی شد
باند سرقت مسلحانه ۷ میلیارد تومانی در مشهد متلاشی شدفرمانده انتظامی استان خراسان رضوی از دستگیری گردانندگان باند سرقت مسلحانه ۷ میلیارد تومانی از یک تبعه خارجی خبر داد.

۵۹۵ روز پیش
جام جم آنلاین - دستگیری هکرهای میلیاردی در اراک / اعتراف به سرقت ۲۸۰۰ حساب بانکی
جام جم آنلاین - دستگیری هکرهای میلیاردی در اراک / اعتراف به سرقت 2800 حساب بانکی فرمانده انتظامی استان مرکزی با اشاره به دستگیری اعضای یک باند هک سایبری گفت: اعضای این باند به سرقت اطلاعات ۲ هزار و ۸۰۰ حساب بانکی، برداشت غیرمجاز ۷ میلیارد ریال وجه نقد از اطلاعات به دست آمده و هک ۹ هزار و ۶۵۵ سایت و اکانت شبکه اجتماعی اعتراف کردند.

۵۹۵ روز پیش
جام جم آنلاین - غافلگیر شدن سارقان مغازه در شب یخی تهران
جام جم آنلاین - غافلگیر شدن سارقان مغازه در شب یخی تهران سارقان مجتمع تجاری قبل از سرقت از سوی ماموران پلیس دستگیر شدند.

۵۹۵ روز پیش
دستگیری متهم سابقه‌دار برای شانزدهمین بار
دستگیری متهم سابقه‌دار برای شانزدهمین بار «فریدون» که با عناوینی همچون مامور بانک، بیمه و ... به بهانه پرداخت مبالغی به خانه‌های افراد وارد می‌شد و اقدام به سرقت به عنف می‌کرد، برای شانزدهمین بار بازداشت شد.

۵۹۷ روز پیش
ردپای سرایدار در سرقت بزرگ دزدان نقابدار
کارآگاهان پلیس درتلاش برای رازگشایی از سرقت مسلحانه خشنی هستند که درجریان آن دزدان نقابدار وارد آپارتمانی در شمال تهران شده و پس‌ از تهدید مسلحانه دو برادر، آنها را مجروح کرده و به تخت بسته بودند.

۵۹۷ روز پیش
جام جم آنلاین - سرقت وحشتناک در نیاوران
جام جم آنلاین - سرقت وحشتناک در نیاوران سارقان بالشتی بین سر یکی از مالباختگان و اسلحه شان قرار دادند و از او خواستند آخرین وصیت خود را انجام دهد به او گفتنند فردی یک میلیارد به آنها داده است تا او را بکشند.

۵۹۷ روز پیش
جام جم آنلاین - دستبرد به خانه ۲ برادر با لباس پاکبان شهرداری
جام جم آنلاین - دستبرد به خانه 2 برادر با لباس پاکبان شهرداری دو سارق مسلح در پوشش کارگران شهرداری به خانه‌ای در شمال شهر دستبرد زده و بعد از مجروح کردن دو برادر و سرقت پول و طلا، سوار بر خودروی گرانقیمت شاکی فرار کردند.

۵۹۷ روز پیش
جام جم آنلاین - سرقت لاستیک خودروهای لوکس درپایتخت+عکس
جام جم آنلاین - سرقت لاستیک خودروهای لوکس درپایتخت+عکس سرقت لاستیک خودروهای لوکس و گرانقیمت در خیابان های تهران افزایش چشمگیری یافته است.

۵۹۷ روز پیش
جام جم آنلاین - دانشجوی دکترا، عضو باند سارقان خانه‌های شمال تهران
جام جم آنلاین - دانشجوی دکترا، عضو باند سارقان خانه‌های شمال تهران دانشجوی دکترای زمین‌شناسی که برای یکشبه پولدار شدن عضو باند سرقت از خانه‌های شمال پایتخت شده بود، به جای دانشگاه سر از بازداشتگاه پلیس در آورد.

۵۹۷ روز پیش
جام جم آنلاین - سارق لوازم خودرو دستگیر شد
جام جم آنلاین - سارق لوازم خودرو دستگیر شد رئیس کلانتری ۱۰۳ گاندی از دستگیری یک سارق لوازم خودرو در گاندی خبر داد و گفت: این متهم در بازجویی ها به ۱۱ فقره سرقت لوازم داخلی خودرو اعتراف کرد.

۵۹۷ روز پیش
جام جم آنلاین - سارق مسلح بانک ملت در مشهد دستگیر شد
جام جم آنلاین - سارق مسلح بانک ملت در مشهد دستگیر شد معاون دادستان مشهد گفت: سارق مسلح بانک ملت صبح امروز در این شهرستان دستگیر شد.

۵۹۷ روز پیش
جام جم آنلاین - زورگیر شهرک غرب دستگیر شد
جام جم آنلاین - زورگیر شهرک غرب دستگیر شد رئیس کلانتری ۱۳۴ شهرک غرب با اعلام خبر دستگیری یک زورگیر سابقه دار در محدوده مذکور، گفت: این متهم در بازجویی های انجام شده به ۱۳ فقره سرقت و زورگیری طی دو ماه گذشته اعتراف کرد.

۵۹۷ روز پیش
جام جم آنلاین - جزئیات قتل زن ۶۳ ساله در محله فلاح تهران
جام جم آنلاین - جزئیات قتل زن 63 ساله در محله فلاح تهران رئیس کلانتری ۱۶۱ ابوذر به بیان جزئیات قتل خانم ۶۳ ساله در محله فلاح تهران پرداخت و گفت: موضوع ورود دو مرد به بهانه سرقت اموال این زن صحنه سازی بوده و فرد دیگری مرتکب قتل شده است.

۵۹۷ روز پیش
جام جم آنلاین - سرقت تابلو فرش
جام جم آنلاین - سرقت تابلو فرش ساعت ۷ صبح پنجشنبه نهم آذرماه بود. ابر سیاهی آسمان را پوشانده و باران نم نم می‌بارید. سروان رضوانی تازه به محل کارش رسیده بود که به اوخبر دادند تابلو فرش قدیمی و گرانقیمت مطب یک روانپزشک درمنطقه پاسداران به سرقت رفته است.

۵۹۷ روز پیش
جام جم آنلاین - راز ۲ قتل در سرقت‌های باند راکی
جام جم آنلاین - راز 2 قتل در سرقت‌های باند راکی سال‌ها قبل پرونده‌ای به من ارجاع شد در رابطه با سرقت چند کارتن چسب برق. با اعلام خبر سرقت، راهی محل شدم، مغازه‌ای نبش کوچه مروی مورد سرقت قرار گرفته بود. شبانه کرکره‌های مغازه را بریده بودند و چند کارتن چسب به سرقت رفته بود.

۵۹۷ روز پیش

صفحه ۲ از ۳۶ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1
2
3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر