یکشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵
حوادث ایران و جهان
hamchap.ir
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار سرقت و زورگیری
مهندس زیرک، زورگیر مسلح را به دام انداخت
مهندس زیرک، زورگیر مسلح را به دام انداختزورگیر مسلحی که با تهدید قمه دست به سرقت می‌زد، با زیرکی آقای مهندس گیر افتاد.

۸۵ روز پیش
قطع دست، مجازات سارقی که از برج‌ها بالا می‌رفت
قطع دست، مجازات سارقی که از برج‌ها بالا می‌رفتسارق حرفه‌ای که عاشق قالیچه‌های دستباف بود برای سرقت قالیچه حاضر بود دست به هر کاری بزند.

۸۸ روز پیش
سرقت مزدا ۳ در ۳۰ ثانیه
سرقت مزدا ۳ در ۳۰ ثانیهسارق حرفه‌ای که پس از سرقت ۹ دستگاه مزدا ۳ دستگیر شده و به زندان افتاده بود، ۳ ماه پس از آزادی سرقت‌هایش را از سر گرفت.

۸۸ روز پیش
دستگیری دزدان شیشه‌ای روی دیوار مدرسه
دستگیری دزدان شیشه‌ای روی دیوار مدرسه۲ دزدشیشه‌ای که از دیوار بالا می‌رفتند و دست به سرقت دوربین‌های مداربسته اماکن می‌زدند روی دیوار مدرسه‌ای دستگیر شدند.

۱۰۱ روز پیش
پلیس در تعقیب دزدان مسلح بانک
پلیس در تعقیب دزدان مسلح بانککارآگاهان پلیس آگاهی پایتخت در جست‌وجوی ۲سارق مسلح هستند که با ورود به بانکی حوالی میدان بهارستان و شلیک گلوله دست به سرقتی میلیونی زدند.

۱۰۴ روز پیش
پلیس: سارقان مسلح را شناسایی کنید
همشهری آنلاین: چهره دزدان مسلح شعبه بانک ملت خیابان هدایت با ردزنی کارآگاهان در دوربین‌های شهری شکار شد و پلیس از مردم خواست تا در شناسایی این سارقان کمک کنند.

۱۰۴ روز پیش
کاهش سرقت در پایتخت | دستگیری ۱۵۵ هزار نفر طی شش ماه
کاهش سرقت در پایتخت | دستگیری ۱۵۵ هزار نفر طی شش ماههمشهری آنلاین: فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ با اعلام کاهش ۱۳ درصدی وقوع سرقت در تهران از دستگیری ۱۵۵ هزار نفر طی شش‌ماه نخست سال خبر داد

۱۰۵ روز پیش
دردسرهای مالباخته برای انتقام از سارق
دردسرهای مالباخته برای انتقام از سارقوقتی زورگیرافغانی با تهدید چاقو موبایل گران‌قیمت جوانی را دزدید، نمی‌دانست که مالباخته‌ برای به‌دام انداختن او و انتقامجویی نقشه عجیبی کشیده است.

۱۰۵ روز پیش
کاهش ۱۲درصدی سرقت در پایتخت
کاهش 12درصدی سرقت در پایتختفرمانده انتظامی تهران بزرگ بااشاره به افزایش آمار کشفیات و کاهش آمار جرایم، اظهار کرد: با بهره‌گیری از توانمندی‌ها و امکانات سازمانی توفیقات خوبی در زمینه کاهش جرایم و افزایش دستگیری مجرمان و کشفیات داشته‌ایم.

۱۰۹ روز پیش
نقشه زورگیر مسلح برای سرقت کیف میلیونی
نقشه زورگیر مسلح برای سرقت کیف میلیونیزن جوان وقتی ۱۵میلیون تومان پول در کیفش گذاشت تا برای خرید مبلمان جهیزیه خواهرش به نمایشگاه برود، نمی‌دانست حادثه‌ای شوم در انتظارش است.

۱۰۹ روز پیش
افزایش ۶۱ درصدی سرقت‌ها از ادارات بجنورد
افزایش 61 درصدی سرقت‌ها از ادارات بجنوردفرمانده انتظامی شهرستان بجنورد از افزایش ۶۱ درصدی سرقت‌ها از ادارات بجنورد طی امسال در مقایسه با سال قبل خبر داد.

۱۰۹ روز پیش
۳ باند مخوف سرقت مسلحانه در چابهار متلاشی شد
3 باند مخوف سرقت مسلحانه در چابهار متلاشی شدفرمانده انتظامی چابهار گفت: ماموران انتظامی این شهرستان موفق شدند، ۳ باند خطرناک که اقدام به انجام قتل، سرقت‌های مسلحانه، آدم‌ربایی، اخاذی و دیگر جرایم کرده‌اند را شناسایی و دستگیر کنند.

۱۱۱ روز پیش
کاهش ۴ درصدی سرقت در سال جاری
کاهش 4 درصدی سرقت در سال جاریرئیس پلیس مبارزه با سرقت آگاهی ناجا از کاهش آمار ۴ درصدی سرقت در ابتدای سال جاری خبر داد.

۱۱۱ روز پیش
بیش از ۵۰ درصد سارقان خرد را معتادان تشکیل می دهند/ هزینه جرم برای مجرمان باید افزایش یاید
بیش از 50 درصد سارقان خرد را معتادان تشکیل می دهند/ هزینه جرم برای مجرمان باید افزایش یایدفرمانده نیروی انتظامی در همایش دادستان های سراسر کشور بر ضرورت توجه به بالا بردن هزینه جرم تاکید کرد و گفت: گاهی مجرمان از برخوردهای انتظامی، قضائی و زندان رفتن واهمه ای ندارند، اگر هزینه جرم را افزایش دهیم، نتایج مثبت و بازدارنده ای را به همراه خواهد داشت.

۱۱۲ روز پیش
سرقت مسلحانه مرد نقابدار از بانکی در فرمانیه
سرقت مسلحانه مرد نقابدار از بانکی در فرمانیهپلیس آگاهی پایتخت از وقوع سرقت مسلحانه از شعبه بانک کارآفرین در فرمانیه خبر داد.

۱۱۲ روز پیش
انهدام ۳۵ باند سرقت در پایتخت
انهدام 35 باند سرقت در پایتختجانشین رییس پلیس پایتخت از انهدام ۳۵ باند سرقت در پایتخت خبرداد.

۱۱۲ روز پیش
گروگانگیری ۱۲۰ دقیقه‌ای برای چک ۴میلیونی
مرد جوان وقتی برای دیدن زن لواشک‌فروش به محل قرار رفت در دامی گرفتار شد که برای اخاذی از او پهن شده بود.

۱۱۲ روز پیش
زورگیری ۳ جوان پولدار به‌خاطر پول بنزین
زورگیری ۳ جوان پولدار به‌خاطر پول بنزینتمام شدن بنزین خودروی ۳ پسر جوان که از سفر بر‌می‌گشتند، دردسرساز شد و آنها تصمیم گرفتند برای تهیه پول بنزین زورگیری کنند.

۱۱۲ روز پیش
سرقت مسلحانه مرد نقابدار از بانکی در فرمانیه
سرقت مسلحانه مرد نقابدار از بانکی در فرمانیههمشهری آنلاین: پلیس آگاهی پایتخت از وقوع سرقت مسلحانه از شعبه بانک کارآفرین در فرمانیه خبر داد. حوالی ساعت ۱۱:۲۰ پنجشنبه سارقی مسلح در حالی که صورت خود را پوشانده بود با ورود به شعبه بانک کارآفرین در فرماینه و تهدید اسلحه گرم اقدام به سرقت دو میلیون تومان کرده و از محل متواری شد.

۱۱۲ روز پیش
طناب ‌دار بر گردن ۳ سارق و متجاوز
طناب ‌دار بر گردن ۳ سارق و متجاوز۳ تبهکار که به اتهام سرقت از طلافروشی، قتل و تجاوز به زنان جوان به اعدام محکوم شده بودند صبح دیروز به دار مجازات آویخته شدند.

۱۱۲ روز پیش
همدستی معلم و دانش‌آموزان برای آدم‌ربایی
همدستی معلم و دانش‌آموزان برای آدم‌رباییمعلم جوان وقتی نتوانست طلبش را از صاحب نمایشگاه خودرو وصول کند نقشه‌ آدم‌ربایی کشید و آن را با همدستی شاگردانش عملی کرد.

۱۱۲ روز پیش
پلیس ایتالیا: دو تابلوهای مشهور به سرقت رفته پیدا شد
پلیس ایتالیا: دو تابلوهای مشهور به سرقت رفته پیدا شدپلیس ایتالیا از پیدا شدن دو تابلوی نقاشی ونسان ون گوگ، نقاش سرشناس هلندی در شهر ناپل خبر داده است.

۱۱۲ روز پیش
نقشه باند برادرها برای آدم‌ربایی و سرقت مسلحانه
نقشه باند برادرها برای آدم‌ربایی و سرقت مسلحانهاعضای دو باند که به‌صورت جداگانه دست به سرقت یا آدم‌ربایی زده بودند دستگیر شدند. اعضای این باندها برادرانی هستند که نقشه عجیبی برای سرقت‌هایشان داشتند.

۱۱۶ روز پیش
مارک پیراهن سارق راز ۱۲۰ سرقت را فاش کرد
مارک پیراهن سارق راز ۱۲۰ سرقت را فاش کردسرقت لباس‌های مارک‌دار مرد همسایه، کار دست ۳ دزد شیشه‌ای داد و آنها را به دام پلیس انداخت.

۱۱۷ روز پیش
رانندگان سرویس مدارس بايد داراي پرونده خدمتي باشند
رانندگان سرویس مدارس بايد داراي پرونده خدمتي باشندمعاون مبارزه با سرقت پليس آگاهي به خانواده ها توصيه کرد: از سرويس هاي شناخته شده که پرونده و سوابق کاري آنها در نزد مراکز آموزشي است، براي جابجايي فرزندان خود استفاده کنند.

۱۱۸ روز پیش
نقشه عجیب مأموران قلابی برای سرقت ۱۴۷ گوشی
نقشه عجیب مأموران قلابی برای سرقت ۱۴۷ گوشی۳ تبهکار که با بازی در نقش مأموران پلیس توانسته بودند در نقشه‌ای حساب شده ۱۴۷ گوشی تلفن همراه را سرقت کنند دستگیر شدند و پرونده‌شان برای رسیدگی به دادگاه کیفری فرستاده شد.

۱۲۳ روز پیش
دستگیری دزد شیشه‌ای در جدال با مرد ورزشکار
دستگیری دزد شیشه‌ای در جدال با مرد ورزشکار«موتورسواری مرا مست می‌کند و وقتی سوار موتور می‌شوم صدایی در گوشم می‌گوید که باید سرقت کنی.» این، بخشی از اعترافات عجیب مرد شیشه‌ای است که تنها یک هفته پس از آزادی از زندان به جرم گوشی‌قاپی دستگیر شد.

۱۲۳ روز پیش
عاملان اخاذی ۴۵میلیاردی در زنجان دستگیر شدند
عاملان اخاذی ۴۵میلیاردی در زنجان دستگیر شدندکارگاهان پلیس زنجان موفق به دستگیری فردی شدند که با همدستی سه زورگیر از شریک تجاری اش با تهدید و ارعاب اقدام به زورگیری ۴۵ میلیارد ریالی کرده بود.

۱۲۴ روز پیش
باند زورگیران در مشهد متلاشی شد
باند زورگیران در مشهد متلاشی شدبا دستگیری اعضای یک باند حرفه‌ای زورگیری در استان خراسان رضوی که ۳۹ فقره زورگیری در پرونده خود داشتند این باند متلاشی شد.

۱۲۴ روز پیش
یک سرقت کاملا هالیوودی در لرستان
دزدان حرفه‌ای، نیمه‌های شب با اجرای سناریوی سرقت به سبک فیلم‌های هالیوودی، ۸ کیلو طلا به سرقت بردند.

۱۲۴ روز پیش

صفحه ۳ از ۶ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2
3
4 5 6 صفحه بعد صفحه آخر