دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
قتل دختر جوان در همدان +جزئیات | دختر همدانی تازه نامزد کرده بود | قاتل دختر همدانی کیست؟
قتل دختر جوان در همدان +جزئیات | دختر همدانی تازه نامزد کرده بود | قاتل دختر همدانی کیست؟قتل دختر جوان در همدان | دختر جوان 34 ساله همدانی که تنها در خانه ای در محله اسلام آباد همدان زندگی می کرد، روز گذشته با ضربات چاقوی فردی ناشناس به قتل رسید. جزییات جدید از قتل دختر جوان همدانی حاکی از آن است که او به تازگی نامزد کرده بوده است. به گفته آگاهان، «یکی از بستگان نزدیک مقتول» متهم اصلی «قتل دختر جوان» در همدان است.

۲۲ روز پیش
دختران دوجنسه تهرانی؛ قاتل مرد ثروتمند | رابطه غیراخلاقی این دو دختر با مقتول +عکس
دختران دوجنسه تهرانی؛ قاتل مرد ثروتمند | رابطه غیراخلاقی این دو دختر با مقتول +عکسدختران دوجنسه تهرانی؛ قاتل مرد ثروتمند | دو دختر دو جنسه تهرانی که پس ازیک شب رابطه غیراخلاقی با مرد ثروتمند، از او یک و نیم میلیون تومان طلبکرده بودند، وقتی با خودداری مقتول از پرداخت پول مواجه شدند، به جانش افتادند و کشتندش. این دو دختر دوجنسه تهرانی (مرجان و میترا) می گویند: قصد ما کشتن او نبود، اما شواهد و مدارک فعلا چیز دیگری می گویند!

۲۵ روز پیش
جزئیات جنایت ۲ ترنس در لباس زنانه
جزئیات جنایت ۲ ترنس در لباس زنانهاجتماع > اجتماعی - الهه فراهانی:
دو جوان دو‌جنسیتی که متهم هستند در یک درگیری مردی را به قتل رسانده‌اند، دیروز در دادسرای جنایی تهران اتهام قتل را انکار کردند.

۲۵ روز پیش
قتل یک زوج توسط خدمتکار +عکس
قتل یک زوج توسط خدمتکار +عکسخدمتکاری که پس از مدتی موفق به جلب اعتماد یک زوج شده بود، در فرصتی مناسب سعی کرد آن ها را به قتل برساند.

۲۵ روز پیش
قتل به خاطر هزینه تغییر جنسیت +عکس
قتل به خاطر هزینه تغییر جنسیت +عکسدو دختر که برای هزینه تغییر جنسیت سراغ مرد پولدار رفته بودند، در جریان درگیری با او، مرگش را رقم زدند.

۲۵ روز پیش
سوزاندن جسد همسر پس از جنایت
راز قتل زن جوانی که جسد سوخته‌اش در شهرستان گالیکش پیدا شده بود، پس از یک ماه تحقیق، با دستگیری همسر معتادش فاش شد.

۲۵ روز پیش
قاتل جوان موتورسوار بخشیده شد
قاتل جوان موتورسوار بخشیده شداجتماع > اجتماعی - مردی که ۵ سال قبل در جریان درگیری خیابانی با جوانی موتورسوار وی را به قتل رسانده بود با گذشت اولیای دم از قصاص نجات یافت اما به لحاظ جنبه عمومی جرم محاکمه شد.

۲۵ روز پیش
گروگانگیری صد میلیونی سه نوجوان در خراسان
فرمانده انتظامی خراسان رضوی ازدستگیری دو نوجوان خبرداد که باند آدم ربایی مسلحانه راه انداخته بودند.

۲۵ روز پیش
مرد پس از قتل همسرش جسدش را سوزاند
مرد پس از قتل همسرش جسدش را سوزاندرییس پلیس آگاهی استان گلستان از شناسایی قاتل جسد سوخته زن گالیکشی خبر داد.

۲۵ روز پیش
ارسال ۳۰ کانکس درس به مناطق زلزله زده کرمانشاه
ارسال ۳۰ کانکس درس به مناطق زلزله زده کرمانشاهاجتماع > آموزش - همشهری آنلاین:
رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران گفت: ۳۰ کانسک که با کمک فرهنگیان و دانش آموزان شهر تهران تهیه شده است امروز به مناطق زلزله کرمانشاه ارسال می‌شود.

۲۶ روز پیش
/ لیست اخبار سرقت و زورگیری
انهدام باند سارقان لوازم داخلی خودرو در غرب تهران
انهدام باند سارقان لوازم داخلی خودرو در غرب تهرانسرکلانتر دوم پلیس پایتخت ضمن اشاره به انهدام یک باند سرقت لوازم خودرو در غرب تهران، گفت: اعضای این باند دو نفره در بازجویی های پلیسی به چهار فقره سرقت لوازم خودرو اعتراف کردند.

۱۶ روز پیش
دستگیری سارق سابقه دار در تهران
رییس کلانتری ۱۰۷ فلسطین از دستگیری سارق سابقه دار قاپ زن خبر داد.

۱۶ روز پیش
دستگیری زورگیران افغان در کهریزک
دستگیری زورگیران افغان در کهریزکرئیس کلانتری ۱۷۰ کهریزک از دستگیری دو سارق که با استفاده از موتورسیکلت بدون پلاک اقدام به زورگیری از شهروندان کرده بودند، خبر داد.

۱۶ روز پیش
سارقان سایت دیوار و شیپور دستگیر شدند
سارقان سایت دیوار و شیپور دستگیر شدند معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری دو سارق که اقدام به فریب فروشندگان اموال در سایت‌های شیپور و دیوار کرده و اقدام به سرقت از ده ها نفر از آنان کرده بودند، خبرداد.

۱۶ روز پیش
جیب‌بر حرفه‌ای مترو دستگیر شد
سرکلانتر دوم پلیس پایتخت از دستگیری یک جیب بر حرفه‌ای در محدوده ایستگاه متروی صادقیه با ده ها فقره سرقت خبر داد.

۱۶ روز پیش
دستگیری سارقان مسلحِ فروشگاه های تهران
دستگیری سارقان مسلحِ فروشگاه های تهرانفرمانده انتظامی شهرستان دهلران گفت: سارقان مسلح که در استان تهران سرقت کرده بودند در دهلران دستگیر شدند.

۱۶ روز پیش
جیب‌بر متروی صادقیه در دام پلیس
جیب‌بر متروی صادقیه در دام پلیسسرکلانتر دوم پلیس پایتخت از دستگیری یک جیب بر حرفه‌ای در محدوده ایستگاه متروی صادقیه با ده ها فقره سرقت خبر داد.

۱۶ روز پیش
دستگیری سارقان بانک ملت در ارومیه
جانشین فرماندهی انتظامی آذربایجان‌غربی گفت: سارقان مسلح بانک ملت ارومیه دستگیر شدند.

۱۸ روز پیش
دستگیری موبایل‌ قاپ‌هایِ شمال تهران
رئیس کلانتری ۱۶۴ قائم جزئیات دستگیری موبایل‌قاپ‌های سفیدپوش شمال شهر را تشریح کرد که با شیوه‌ای خاص در حالی که رمز گوشی تلفن همراه مالباختگان باز بود، اقدام به سرقت موبایل کرده و به محتویات گوشی‌ها دسترسی پیدا می‌کردند.

۱۸ روز پیش
خودروی سرقتی حامل نوزاد پس فرستاده شد
خودروی سرقتی حامل نوزاد پس فرستاده شدسارقان یک دستگاه خودرو در تهران وقتی متوجه وجود نوزاد در خودرو شدند، در تماس با پلیس خودرو و نوزاد را پس دادند.

۱۸ روز پیش
خبر سرقت خودروی حامل یک کودک، تکذیب شد
مرکز اطلاع‌رسانی پلیس تهران بزرگ خبر سرقت خودروی حامل کودک خردسال را تکذیب کرد.

۱۸ روز پیش
تکرار سرقت خودروی حامل نوزاد شیرخوار در تهران
شب گذشته باز هم تکرار سرقت خودرو حامل نوزاد شیرخوار در تهران تکرار شد.

۱۹ روز پیش
سارقی که در حال پولشویی دستگیر شد
رئیس پلیس فتای استان البرز از کشف پرونده برداشت اینترنتی غیرمجاز از حساب یک شهروند فردیسی خبر داد.

۱۹ روز پیش
گروگانگیری برای دزدیدن اختراع جوان نخبه
اجتماع > اجتماعی - دانشجوی نخبه رشته مهنــدسی بــرق دستگاهی اختراع کرد که با آن می‌شد در برقی هر پارکینگی را باز کرد اما دردسر او زمانی شروع شد که اعضای یک باند سرقت متوجه این اختراع او شدند.

۱۹ روز پیش
دزدان حرفه‌ای مخترع جوان را ربودند
چهار مجرم سابقه‌دار که با انگیزه تهیه ابزاری برای سرقت راحت‌تر اقدام به آدم‌ربایی کرده بودند، دستگیر شدند.

۱۹ روز پیش
ربودن اختراع به همراه مخترع
مرد مخترع نمی‌دانست اختراع دستگاه در بازکن خانه، او را در دام آدم‌ربایان مسلح گرفتار می‌کند. سارق حرفه‌ای و همدستانش با ربودن مخترع و سرقت اختراعش به خانه‌ها دستبرد می‌زدند.

۱۹ روز پیش
حکم اعدام برای دزد مسلح بانک‌های تهران
حکم اعدام برای دزد مسلح بانک‌های تهرانمرد میانسالی که با چهره گریم شده به چهار بانک در تهران دستبرد زده بود، از سوی شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب تهران به اعدام محکوم شد.

۲۰ روز پیش
دستگیری باند زورگیران پراید سوار در آبادان
دستگیری باند زورگیران پراید سوار در آبادانفرمانده انتظامی خوزستان از دستگیری اعضای یک باند زورگیری که با استفاده از یک دستگاه خودروی پراید در آبادان مرتکب جرم می‌شدند، خبر داد.

۲۰ روز پیش
دستگیری سارق فراری در چاه!
دستگیری سارق فراری در چاه!جانشین فرمانده انتظامی شهرستان کرج در رابطه با این خبر گفت: سارق ۱۸ ساله خودرو با ۳۰ سرقت دستگیر شد.

۲۰ روز پیش
شجاعت زن فروشنده در برابر سارق مسلح
شجاعت زن فروشنده در برابر سارق مسلحدر حالی که یک سارق مسلح به چاقو به گمان سرقتی آسان وارد مغازه ای در نیویورک شده بود با مقاومت جانانه یک فروشنده زن مجبور به فرار شد.

۲۰ روز پیش
قاتل: با بالش زن‌ عمویم را خفه‌ کردم
متهم یک پرونده جنایی که فقط ۲۴ ساعت بعد از ارتکاب قتل زن عمویش، در چنگ قانون گرفتار شد، هنگام بازسازی صحنه جنایت در حضور قاضی ویژه قتل عمد، درحالی راز گاوصندوق ساختمان ۱۱۸ را فاش کرد که مدعی بود با سرقت پول و طلاهای زن عمویش، قصد داشت با زن مطلقه ۳۲ ساله ای ازدواج کند!

۲۰ روز پیش
سلطان جعل و سرقت ایران در زندان اعدام شد +عکس
سلطان جعل و سرقت ایران در زندان اعدام شد +عکسزندانی سابقه‌دار که از او به‌ عنوان پدر مامور قلابی‌های ایران، سلطان جعل و سرقت یاد می‌شد، در زندان رجایی‌ شهر کرج به دار مجازات آویخته شد.

۲۰ روز پیش
سناریوی باند خانوادگی برای باج‌گیری از مردان پولدار
سناریوی باند خانوادگی برای باج‌گیری از مردان پولداراجتماع > اجتماعی - مادر به همراه دختر و پسرش اعضای باند باج‌گیری از پولداران بودند. دختر جوان سر راه رانندگان خودروهای مدل بالا قرار می‌گرفت و آنها را به خانه‌ای اجاره‌ای می‌کشاند و پس از آن مادر و پسر با ضرب و شتم طعمه‌ها از آنها اخاذی می‌کردند.

۲۰ روز پیش
پلیس در تعقیب عاملان دو جنایت هولناک
پلیس در تعقیب عاملان دو جنایت هولناک بازپرس جنایی برای شناسایی قاتلانی که در حین دو سرقت مسلحانه مرتکب قتل شده‌اند و چند سرقت مسلحانه از بانک‌های پایتخت را در کارنامه خود دارند، از شهروندان کمک خواست.

۲۲ روز پیش
سرقت بزرگ از مرد ثروتمند با سرنگ آلوده
دو مرد و یک زن که با زندانی کردن پیرمرد ثروتمندی در خودرویش، با سرقتی بزرگ از خانه اعیانی او پول کلانی به جیب زده بودند، هرکدام به صد ضربه شلاق تعزیری و شش ماه تا سه سال حبس محکوم شدند.

۲۲ روز پیش
۲ جنایت و ۱۱ سرقت مسلحانه در پرونده گانگسترهای تهران +عکس
2 جنایت و 11 سرقت مسلحانه در پرونده گانگسترهای تهران +عکسدزدان مسلح طلافروشی و بانک‌های تهران که دو قتل را در پرونده خود دارند، با ثبت تصویر آنها در دوربین‌های مداربسته تحت تعقیب قرار گرفتند. بازپرس جنایی برای شناسایی هویت دزدان از هموطنان درخواست کمک کرده است.

۲۲ روز پیش
قصاص؛ فرجام جنایت ۳۰ هزار دلاری
دیوان عالی کشور حکم قصاص مردی را که برای سرقت ٣٠‌هزار دلاری فردی را به قتل رسانده‌ بود، تأیید کرد.به گزارش خبرنگار ما، متهم دو سال قبل مردی ثروتمند را که از دوستانش بود، با شلیک گلوله به قتل رساند تا اموالش را به سرقت ببرد.

۲۲ روز پیش
بازداشت سارقان مسلح ایرانشهر در قشم
بازداشت سارقان مسلح ایرانشهر در قشمجانشین انتظامی شهرستان ایرانشهر از دستگیری سارقان مسلحی که در شهرستان ایرانشهر اقدام به سرقت تلفن همراه شهروندان کرده بودند، در قشم خبر داد.

۲۲ روز پیش
خوشگذرانی با پول دزدی در شمال کشور
خوشگذرانی با پول دزدی در شمال کشوریکی از مجرمان سابقه‌دار و حرفه‌ای در زمینه سرقت که با کیف قاپی و موبایل قاپی اقدام به تشکیل گروه جدیدی از سارقان کرده بود، توسط پلیس آگاهی تهران شناسایی و دستگیر شد.

۲۴ روز پیش
دستگیری سارق خیرنما که از زنان سالخورده سرقت می کرد +عکس
دستگیری سارق خیرنما که از زنان سالخورده سرقت می کرد +عکسمرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام کرد: متهم خیرنمایی که در پوشش گرفتن حاجت از زنان اقدام به سرقت می کرد، دستگیر شد.

۲۴ روز پیش

صفحه ۳ از ۳۱ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2
3
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر