دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار سرقت و زورگیری
فریدون برای شانزدهمین بار دستگیر شد! + عکس
فریدون برای شانزدهمین بار دستگیر شد! + عکسفریدون برای شانزدهمین بار دستگیر شد! + عکس | سارق حرفه ای که به عنوان مامور بانک، بیمه و مامور وارد خانه زنان تنها شده و از آنها سرقت می کرد، برای بار شانزدهم دستگیر شد.

۶۰۳ روز پیش
جام جم آنلاین - دستگیری &#۱۷۱;فریدون&#۱۸۷; برای شانزدهمین بار! +عکس
جام جم آنلاین - دستگیری «فریدون» برای شانزدهمین بار! +عکس سارق حرفه ای که به عنوان مامور بانک، بیمه و مامور وارد خانه زنان تنها شده و از آنها سرقت می کرد، برای بار شانزدهم دستگیر شد.

۶۰۳ روز پیش
وقتی دانشجوی دکتری عضو باند سرقت شد
وقتی دانشجوی دکتری عضو باند سرقت شداجتماع > اجتماعی - دانشجوی دکتری که بیکار شده بود، برای تأمین هزینه دانشگاه قدم به دنیای سارقان گذاشت. او و همدستانش با دستبرد به خانه‌ها و سرقت طلا و دلار، میلیاردها تومان پول به جیب زدند اما در نهایت گیر افتادند.

۶۰۴ روز پیش
دستگیری سارق خودرو ۲۰۶ توسط ماموران راهنمایی و رانندگی
دستگیری سارق خودرو ۲۰۶ توسط ماموران راهنمایی و رانندگیرئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان از دستگیری سارق خودرو ۲۰۶ توسط ماموران راهنمایی و رانندگی در شهرستان رشت خبر داد.

۶۰۴ روز پیش
جام جم آنلاین - دستگیری سارقان مسلح قبل از سرقت طلافروشی
جام جم آنلاین - دستگیری سارقان مسلح قبل از سرقت طلافروشی سرپرست پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری چهار سارق مسلح پیش از سرقت مسلحانه از یک طلافروشی در یافت آباد خبر داد.

۶۰۸ روز پیش
قتل طلافروش ربوده شده پس از سرقت
سارقان زن نما با ورود به یک طلافروشی در شهر یاسوج و پس از سرقت و ربودن یکی از فروشندگان، او را به قتل رسانده و جسدش را در پارک جنگلی انداختند.

۶۰۸ روز پیش
شناسایی شاکیان تازه در پرونده شکارچی زنان
شناسایی شاکیان تازه در پرونده شکارچی زناناجتماع > اجتماعی - با دستگیری شکارچی زنان پایتخت که با ضرب و شتم طعمه‌هایش، آنها را مورد آزار و اذیت قرار می‌داد و اموالشان را سرقت می‌کرد، ۲ زن دیگر که قربانی نقشه سیاه او شده بودند با مراجعه به پلیس وی را شناسایی کردند.

۶۰۸ روز پیش
جام جم آنلاین - دستگیری سارق خودروهای مزدا ۳
جام جم آنلاین - دستگیری سارق خودروهای مزدا ۳ سارق خودروهای مزدا ۳ شرق تهران دستگیر شد.

۶۰۸ روز پیش
مرد شیطان صفت چگونه دختران را اغفال می کرد؟ | زنانی که عکس خصوصی خود را به این مرد دادند!
مرد شیطان صفت چگونه دختران را اغفال می کرد؟ | زنانی که عکس خصوصی خود را به این مرد دادند!مرد شیطان صفت با شگرد جعل مدارک شناسایی و هویتی و سوءاستفاده از مدارک جعلی، قربانیان خود را تحت عنوان مأمور ناجا و وزارت اطلاعات و استاد دانشگاه و شاعر و بسیاری عناوین دیگر معرفی و از این طریق به اخاذی عکس و فیلم خصوصی بانوان در شبکه‌های اجتماعی و جرائم دیگر نظیر سرقت گوشی، زورگیری و ارتباط نامشروع و مستندسازی آن برای انتشار اقدام می‌کرده است.

۶۰۹ روز پیش
جام جم آنلاین - سارق کارت عابربانک را شناسایی کنید +عکس
جام جم آنلاین - سارق کارت عابربانک را شناسایی کنید +عکس پلیس تحقیقاتش را برای دستگیری پسر جوانی که پس از سرقت کارت عابربانک یک زن بیش از ۵ میلیون تومان سرقت کرده بود، آغاز کرد.

۶۰۹ روز پیش
جام جم آنلاین - زوج سارق لوازم خودرو منطقه فلاح دستگیر شدند
جام جم آنلاین - زوج سارق لوازم خودرو منطقه فلاح دستگیر شدند زن و شوهر سارق لوازم خودروی منطقه فلاح دستگیر شدند.

۶۰۹ روز پیش
جام جم آنلاین - کشف شیء تاریخی در مخفیگاه سارقان خودرو +عکس
جام جم آنلاین - کشف شیء تاریخی در مخفیگاه سارقان خودرو +عکس ماموران پلیس سیستان و بلوچستان از مخفیگاه سارقان خودرو، یک شیء تاریخی با قدمت ۳ هزار سال کشف کردند.

۶۱۱ روز پیش
اجرای حکم «قطع دستِ» سارق در مشهد
روزنامه خراسان نوشت: چند سال قبل وقوع سرقت های متعدد در اطراف برخی شهرهای استان خراسان رضوی و جنوبی، درحالی آغاز شد که فرد یا افراد ناشناسی با تخریب شبانه در و دیوار منازل روستایی، گوسفندان اهالی روستا را به سرقت می بردند.

۶۱۲ روز پیش
سارق اینترنتی ۱۶ ساله دستگیر شد
سارق اینترنتی 16 ساله دستگیر شد سارق اینترنتی ۱۶ ساله دستگیر شد | جانشین فرمانده انتظامی استان خوزستان از دستگیری سارق نوجوان اینترنتی با ۵۳۰ میلیون ریال برداشت غیر مجاز اینترنتی در شهرستان دزفول خبر داد.

۶۱۲ روز پیش
جام جم نما - سارقی که تمام قفل‌ها را در ۳ ثانیه باز می‌کند!
جام جم نما - سارقی که تمام قفل‌ها را در ۳ ثانیه باز می‌کند! پلیس موفق شد یک دزد فوق حرفه‌ای را دستگیر کند که تمام قفل‌های موجود را بدون داشتن شاه کلید و حتی هرگونه تجهیزات خاصی در کمتر از ۳ ثانیه باز می‌کند.

۶۱۳ روز پیش
جام جم آنلاین - دستگیری سارقان حرفه ای اسلامشهر با ۳۸ فقره سرقت
جام جم آنلاین - دستگیری سارقان حرفه ای اسلامشهر با 38 فقره سرقت فرمانده انتظامی استان تهران از دستگیری سارقان کیف قاپ و گوشی قاپ با ۳۸ فقره سرقت در شهرستان اسلامشهر خبر داد.

۶۱۳ روز پیش
مرگ دزد خشن به ضرب گلوله پلیس
مرگ دزد خشن به ضرب گلوله پلیساجتماع > اجتماعی - اعضای باند فامیلی که با تهدید چاقو دست به سرقت موبایل یا گردنبندقاپی در خیابان‌های تهران می‌زدند، دستگیر شدند. یکی از متهمان که سردسته باند بود، هنگام فرار هدف گلوله پلیس قرار گرفت و کشته شد.

۶۱۴ روز پیش
دستگیری ۴۰۳ سارق پایتخت
دستگیری ۴۰۳ سارق پایتختاجتماع > اجتماعی - همشهری‌آنلاین:
فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ درباره اجرای طرح رعد ۷ گفت: در این طرح ۴۰۳ سارق دستگیر و همچنین ۴۳ باند متلاشی و حدود هشت میلیارد تومان اموال مسروقه و شش میلیارد تومان هم کالای قاچاق کشف شد.

۶۱۴ روز پیش
جام جم آنلاین - دستگیری سارق داخل خودرو با ۲۷ فقره سرقت
جام جم آنلاین - دستگیری سارق داخل خودرو با ۲۷ فقره سرقت یک سارق حرفه ای داخل خودرو و کشف ۲۷ فقره سرقت توسط ماموران پلیس آگاهی دستگیر شد.

۶۱۴ روز پیش
جام جم آنلاین - حمله شبانه ۴ مرد به مغازه آرایشی +عکس
جام جم آنلاین - حمله شبانه 4 مرد به مغازه آرایشی +عکس چهار مرد شبانه به مغازه فروش لوازم آرایشی در تهران حمله‌ور شده و با سرقت اموال ۱۵۰ میلیون تومانی، مغازه‌دار را با دست و پای بسته رها کرده و متواری شدند. با گذشت سه ماه از این سرقت، زنی که طراح سرقت بود همراه یکی از اعضای باند دستگیر شد.

۶۱۴ روز پیش
جام جم آنلاین - دستگیری سارق زورگیر قمه به دست میدان شهدا
جام جم آنلاین - دستگیری سارق زورگیر قمه به دست میدان شهدا زورگیر میدان شهدا پس از حمله به ماموران پلیس با شلیک تیر هوایی دستگیر شد.

۶۱۵ روز پیش
جام جم آنلاین - دستگیری سارقان منازل قم و تبریز / اعتراف متهمان به ۶۱ سرقت
جام جم آنلاین - دستگیری سارقان منازل قم و تبریز / اعتراف متهمان به ۶۱ سرقت جانشین رئیس پلیس قم از انهدام یک باند ۱۰ نفره سرقت منزل خبر داد و گفت: متهمان در تحقیقات پلیس به ۶۱ فقره سرقت در استان های قم و تبریز اعتراف کردند.

۶۱۵ روز پیش
تصادف حین ارتکاب قتل
مرد مسافرنما که برای سرقت راننده پژو را به قتل رسانده بود، پس از تصادف دستگیر شد.

۶۱۵ روز پیش
سرانجام رابطه نامشروع منشی جوان به سرقت و زندان ختم شد
سرانجام رابطه نامشروع منشی جوان به سرقت و زندان ختم شدسرانجام رابطه نامشروع منشی جوان به سرقت و زندان ختم شد | ماموران در بررسی های ابتدایی پی بردند که پزشک متخصص برای تعطیلات آخر سال به سفر خارجی رفته است و دو منشی جوان سالهاست که دراین مطب مشغول به کار هستند تنها افرادی هستند که کلید این مطب را در اختیار دارند و این در حالی بود که سارق مطب با در اختیار داشتن کلید و بدون تخریب درها به راحتی وارد مطب شده بود.

۶۱۵ روز پیش
هشدار پلیس؛ مراقب سارقان در پمپ بنزین باشید | ترفندهای جدید
هشدار پلیس؛ مراقب سارقان در پمپ بنزین باشید | ترفندهای جدیداجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
معاون مبارزه با سرقت پلیس آگاهی نیروی انتظامی به شهروندان هشدار داد: مراقب سارقانی که در اطراف پمپ بنزین و مجتمع‌های مسکونی کمین کرده‌اند، باشند. وی همچنین از ترفندهای جدید برای سرقت خودرو و محتویات داخل خودرو خبر داد.

۶۱۷ روز پیش
جام جم نما - دزدی از یک فروشگاه با تانک!
جام جم نما - دزدی از یک فروشگاه با تانک!یک سارق برای برداشتن نوشیدنی، با تانک وارد فروشگاه شد.

۶۱۷ روز پیش
جام جم آنلاین - راز سر به مهر مرگ آقا معلم در شعله‌های آتش
جام جم آنلاین - راز سر به مهر مرگ آقا معلم در شعله‌های آتشدر حالی که تصور می‌شد معلم جوان در آتش‌ سوزی خانه‌اش به مرگ طبیعی فوت کرده باشد، کشف آثار سرقت شده، ماموران را با پرونده قتل او روبه‌رو کرد. آنها پس از بازبینی تصاویر دوربین‌های مداربسته، مردی نقاب دار را هنگام سرقت دیدند، اما پس از پنج سال در شناسایی هویت او ناکام ماندند. حالا پدر مقتول با مراجعه به دادگاه، درخواست دیه از بیت‌المال کرده است.

۶۱۷ روز پیش
جام جم آنلاین - مراقب سارقان در پمپ بنزین باشید
جام جم آنلاین - مراقب سارقان در پمپ بنزین باشیدمعاون مبارزه با سرقت پلیس آگاهی نیروی انتظامی به شهروندان هشدار داد: مراقب سارقانی که در اطراف پمپ بنزین و مجتمع های مسکونی کمین کرده اند، باشند چرا که آنان از کوچک ترین غفلت صاحبان خودرو استفاده کرده و نیت خود را عملی می کنند.

۶۱۷ روز پیش
دزدان فراری، جواهرات دزدیده شده را جا گذاشتند!
پلیس فرانسه همه جواهرات دزدیده شده از یک جواهرفروشی در پاریس را به دست آورده و سه نفر از سارقان را بازداشت کرده‏ است.

۶۱۷ روز پیش
حکم قصاص برای قاتلان زوج پیر مغازه دار
روزنامه خراسان نوشت: صبح هجدهم اسفندسال ۱۳۸۲ بود که زنگ تلفن کلانتری رسالت مشهد به صدا درآمد و خبری تلخ در بی سیم های پلیس پیچید. زوج خواربارفروش در منزل مسکونی خودشان واقع در خیابان مسلم ۱۱ به قتل رسیده اند و مقداری تخمه و سیگار، برنج و ... به سرقت رفته است.

۶۱۷ روز پیش

صفحه ۳ از ۳۶ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2
3
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر