یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
تقدیر از امدادگران ارتفاعات دنا
تقدیر از امدادگران ارتفاعات دناجلسه هماهنگی ادامه عملیات جست‌وجو و انتقال پیکر مسافران پرواز تهران–یاسوج با حضور رئیس سازمان امدادونجات جمعیت هلال‌احمر در استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار و در این جلسه از امدادگران حاضر در ارتفاعات دنا تقدیر شد.

۱ روز پیش
فردا، روز «ساعت زمین» است
رویداد جهانی ساعت زمین با هدف هشدار در خصوص تغییرات اقلیمی فردا شب از ساعت ۲۰.۳۰ تا ۲۱.۳۰ در سراسر جهان با خاموش کردن چراغ‌ها اجرا می‌شود.

۱ روز پیش
وزیر ارتباطات عضو داوطلب جمعیت هلال احمر شد
وزیر ارتباطات عضو داوطلب جمعیت هلال احمر شدوزیر ارتباطات عضو داوطلب جمعیت هلال احمر شد.

۱ روز پیش
محدودیتی در عرضه گوشت و مرغ وجود ندارد
مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام گفت: برای توزیع گوشت قرمز،مرغ و تخم مرغ محدودیتی قائل نیستیم و به هر میزانی که تقاضا باشد،آمادگی توزیع وجود دارد.

۱ روز پیش
وزیر ارتباطات عضو داوطلب هلال احمر شد
وزیر ارتباطات عضو داوطلب هلال احمر شد وزیر ارتباطات عضو داوطلب جمعیت هلال احمر شد.

۱ روز پیش
شهردار تهران مایل به استعفا نیست
مشاور شهردار تهران گفت ضمن اشاره به اینکه نجفی مایل به کناره‌گیری نیست،گفت:اعضای شورای شهر هرگز مایل به پذیرش استعفای وی نیستند.

۱ روز پیش
حسگری که مراقب غذای شماست!
حسگری که مراقب غذای شماست! دانشمندان آمریکایی موفق شدند حسگری ابداع کنند که غذای مصرف شده را بررسی می‌کند.

۱ روز پیش
دستگیری سارق زورگیر و کیف قاپ در شرق تهران
رئیس کلانتری 128 تهران نو از دستگیری سارق زورگیر و کیف قاپ خبر داد.

۱ روز پیش
حقوق سرباز معلمان واریز شد
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش از آغاز پرداخت بخشی از حق‌الزحمه امتحانات و خرید خدمات از امروز خبر داد و گفت: تمام حقوق سرباز معلمان و بخشی از حق‌التدریس معلمان رسمی و اضافه کار اداری در حال پرداخت است.

۱ روز پیش
نشانه‌های آغاز جنگ سرد بین روسیه و آمریکا
سخنگوی کاخ کرملین مقر ریاست جمهوری روسیه اعلام کرد: نشانه های آغاز جنگ سرد بین روسیه و آمریکا در حال افزایش است.

۱ روز پیش
/ لیست اخبار سرقت و زورگیری
فریدون برای شانزدهمین بار دستگیر شد! + عکس
فریدون برای شانزدهمین بار دستگیر شد! + عکسفریدون برای شانزدهمین بار دستگیر شد! + عکس | سارق حرفه ای که به عنوان مامور بانک، بیمه و مامور وارد خانه زنان تنها شده و از آنها سرقت می کرد، برای بار شانزدهم دستگیر شد.

۵۶ روز پیش
جام جم آنلاین - دستگیری &#۱۷۱;فریدون&#۱۸۷; برای شانزدهمین بار! +عکس
جام جم آنلاین - دستگیری «فریدون» برای شانزدهمین بار! +عکس سارق حرفه ای که به عنوان مامور بانک، بیمه و مامور وارد خانه زنان تنها شده و از آنها سرقت می کرد، برای بار شانزدهم دستگیر شد.

۵۶ روز پیش
وقتی دانشجوی دکتری عضو باند سرقت شد
وقتی دانشجوی دکتری عضو باند سرقت شداجتماع > اجتماعی - دانشجوی دکتری که بیکار شده بود، برای تأمین هزینه دانشگاه قدم به دنیای سارقان گذاشت. او و همدستانش با دستبرد به خانه‌ها و سرقت طلا و دلار، میلیاردها تومان پول به جیب زدند اما در نهایت گیر افتادند.

۵۶ روز پیش
دستگیری سارق خودرو ۲۰۶ توسط ماموران راهنمایی و رانندگی
دستگیری سارق خودرو ۲۰۶ توسط ماموران راهنمایی و رانندگیرئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان از دستگیری سارق خودرو ۲۰۶ توسط ماموران راهنمایی و رانندگی در شهرستان رشت خبر داد.

۵۶ روز پیش
جام جم آنلاین - دستگیری سارقان مسلح قبل از سرقت طلافروشی
جام جم آنلاین - دستگیری سارقان مسلح قبل از سرقت طلافروشی سرپرست پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری چهار سارق مسلح پیش از سرقت مسلحانه از یک طلافروشی در یافت آباد خبر داد.

۶۰ روز پیش
قتل طلافروش ربوده شده پس از سرقت
سارقان زن نما با ورود به یک طلافروشی در شهر یاسوج و پس از سرقت و ربودن یکی از فروشندگان، او را به قتل رسانده و جسدش را در پارک جنگلی انداختند.

۶۱ روز پیش
شناسایی شاکیان تازه در پرونده شکارچی زنان
شناسایی شاکیان تازه در پرونده شکارچی زناناجتماع > اجتماعی - با دستگیری شکارچی زنان پایتخت که با ضرب و شتم طعمه‌هایش، آنها را مورد آزار و اذیت قرار می‌داد و اموالشان را سرقت می‌کرد، ۲ زن دیگر که قربانی نقشه سیاه او شده بودند با مراجعه به پلیس وی را شناسایی کردند.

۶۱ روز پیش
جام جم آنلاین - دستگیری سارق خودروهای مزدا ۳
جام جم آنلاین - دستگیری سارق خودروهای مزدا ۳ سارق خودروهای مزدا ۳ شرق تهران دستگیر شد.

۶۱ روز پیش
مرد شیطان صفت چگونه دختران را اغفال می کرد؟ | زنانی که عکس خصوصی خود را به این مرد دادند!
مرد شیطان صفت چگونه دختران را اغفال می کرد؟ | زنانی که عکس خصوصی خود را به این مرد دادند!مرد شیطان صفت با شگرد جعل مدارک شناسایی و هویتی و سوءاستفاده از مدارک جعلی، قربانیان خود را تحت عنوان مأمور ناجا و وزارت اطلاعات و استاد دانشگاه و شاعر و بسیاری عناوین دیگر معرفی و از این طریق به اخاذی عکس و فیلم خصوصی بانوان در شبکه‌های اجتماعی و جرائم دیگر نظیر سرقت گوشی، زورگیری و ارتباط نامشروع و مستندسازی آن برای انتشار اقدام می‌کرده است.

۶۲ روز پیش
جام جم آنلاین - سارق کارت عابربانک را شناسایی کنید +عکس
جام جم آنلاین - سارق کارت عابربانک را شناسایی کنید +عکس پلیس تحقیقاتش را برای دستگیری پسر جوانی که پس از سرقت کارت عابربانک یک زن بیش از ۵ میلیون تومان سرقت کرده بود، آغاز کرد.

۶۲ روز پیش
جام جم آنلاین - زوج سارق لوازم خودرو منطقه فلاح دستگیر شدند
جام جم آنلاین - زوج سارق لوازم خودرو منطقه فلاح دستگیر شدند زن و شوهر سارق لوازم خودروی منطقه فلاح دستگیر شدند.

۶۲ روز پیش
جام جم آنلاین - کشف شیء تاریخی در مخفیگاه سارقان خودرو +عکس
جام جم آنلاین - کشف شیء تاریخی در مخفیگاه سارقان خودرو +عکس ماموران پلیس سیستان و بلوچستان از مخفیگاه سارقان خودرو، یک شیء تاریخی با قدمت ۳ هزار سال کشف کردند.

۶۴ روز پیش
اجرای حکم «قطع دستِ» سارق در مشهد
روزنامه خراسان نوشت: چند سال قبل وقوع سرقت های متعدد در اطراف برخی شهرهای استان خراسان رضوی و جنوبی، درحالی آغاز شد که فرد یا افراد ناشناسی با تخریب شبانه در و دیوار منازل روستایی، گوسفندان اهالی روستا را به سرقت می بردند.

۶۵ روز پیش
سارق اینترنتی ۱۶ ساله دستگیر شد
سارق اینترنتی 16 ساله دستگیر شد سارق اینترنتی ۱۶ ساله دستگیر شد | جانشین فرمانده انتظامی استان خوزستان از دستگیری سارق نوجوان اینترنتی با ۵۳۰ میلیون ریال برداشت غیر مجاز اینترنتی در شهرستان دزفول خبر داد.

۶۵ روز پیش
جام جم نما - سارقی که تمام قفل‌ها را در ۳ ثانیه باز می‌کند!
جام جم نما - سارقی که تمام قفل‌ها را در ۳ ثانیه باز می‌کند! پلیس موفق شد یک دزد فوق حرفه‌ای را دستگیر کند که تمام قفل‌های موجود را بدون داشتن شاه کلید و حتی هرگونه تجهیزات خاصی در کمتر از ۳ ثانیه باز می‌کند.

۶۶ روز پیش
جام جم آنلاین - دستگیری سارقان حرفه ای اسلامشهر با ۳۸ فقره سرقت
جام جم آنلاین - دستگیری سارقان حرفه ای اسلامشهر با 38 فقره سرقت فرمانده انتظامی استان تهران از دستگیری سارقان کیف قاپ و گوشی قاپ با ۳۸ فقره سرقت در شهرستان اسلامشهر خبر داد.

۶۶ روز پیش
مرگ دزد خشن به ضرب گلوله پلیس
مرگ دزد خشن به ضرب گلوله پلیساجتماع > اجتماعی - اعضای باند فامیلی که با تهدید چاقو دست به سرقت موبایل یا گردنبندقاپی در خیابان‌های تهران می‌زدند، دستگیر شدند. یکی از متهمان که سردسته باند بود، هنگام فرار هدف گلوله پلیس قرار گرفت و کشته شد.

۶۶ روز پیش
دستگیری ۴۰۳ سارق پایتخت
دستگیری ۴۰۳ سارق پایتختاجتماع > اجتماعی - همشهری‌آنلاین:
فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ درباره اجرای طرح رعد ۷ گفت: در این طرح ۴۰۳ سارق دستگیر و همچنین ۴۳ باند متلاشی و حدود هشت میلیارد تومان اموال مسروقه و شش میلیارد تومان هم کالای قاچاق کشف شد.

۶۷ روز پیش
جام جم آنلاین - دستگیری سارق داخل خودرو با ۲۷ فقره سرقت
جام جم آنلاین - دستگیری سارق داخل خودرو با ۲۷ فقره سرقت یک سارق حرفه ای داخل خودرو و کشف ۲۷ فقره سرقت توسط ماموران پلیس آگاهی دستگیر شد.

۶۷ روز پیش
جام جم آنلاین - حمله شبانه ۴ مرد به مغازه آرایشی +عکس
جام جم آنلاین - حمله شبانه 4 مرد به مغازه آرایشی +عکس چهار مرد شبانه به مغازه فروش لوازم آرایشی در تهران حمله‌ور شده و با سرقت اموال ۱۵۰ میلیون تومانی، مغازه‌دار را با دست و پای بسته رها کرده و متواری شدند. با گذشت سه ماه از این سرقت، زنی که طراح سرقت بود همراه یکی از اعضای باند دستگیر شد.

۶۷ روز پیش
جام جم آنلاین - دستگیری سارق زورگیر قمه به دست میدان شهدا
جام جم آنلاین - دستگیری سارق زورگیر قمه به دست میدان شهدا زورگیر میدان شهدا پس از حمله به ماموران پلیس با شلیک تیر هوایی دستگیر شد.

۶۷ روز پیش
جام جم آنلاین - دستگیری سارقان منازل قم و تبریز / اعتراف متهمان به ۶۱ سرقت
جام جم آنلاین - دستگیری سارقان منازل قم و تبریز / اعتراف متهمان به ۶۱ سرقت جانشین رئیس پلیس قم از انهدام یک باند ۱۰ نفره سرقت منزل خبر داد و گفت: متهمان در تحقیقات پلیس به ۶۱ فقره سرقت در استان های قم و تبریز اعتراف کردند.

۶۷ روز پیش
تصادف حین ارتکاب قتل
مرد مسافرنما که برای سرقت راننده پژو را به قتل رسانده بود، پس از تصادف دستگیر شد.

۶۸ روز پیش
سرانجام رابطه نامشروع منشی جوان به سرقت و زندان ختم شد
سرانجام رابطه نامشروع منشی جوان به سرقت و زندان ختم شدسرانجام رابطه نامشروع منشی جوان به سرقت و زندان ختم شد | ماموران در بررسی های ابتدایی پی بردند که پزشک متخصص برای تعطیلات آخر سال به سفر خارجی رفته است و دو منشی جوان سالهاست که دراین مطب مشغول به کار هستند تنها افرادی هستند که کلید این مطب را در اختیار دارند و این در حالی بود که سارق مطب با در اختیار داشتن کلید و بدون تخریب درها به راحتی وارد مطب شده بود.

۶۸ روز پیش
هشدار پلیس؛ مراقب سارقان در پمپ بنزین باشید | ترفندهای جدید
هشدار پلیس؛ مراقب سارقان در پمپ بنزین باشید | ترفندهای جدیداجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
معاون مبارزه با سرقت پلیس آگاهی نیروی انتظامی به شهروندان هشدار داد: مراقب سارقانی که در اطراف پمپ بنزین و مجتمع‌های مسکونی کمین کرده‌اند، باشند. وی همچنین از ترفندهای جدید برای سرقت خودرو و محتویات داخل خودرو خبر داد.

۷۰ روز پیش
جام جم نما - دزدی از یک فروشگاه با تانک!
جام جم نما - دزدی از یک فروشگاه با تانک!یک سارق برای برداشتن نوشیدنی، با تانک وارد فروشگاه شد.

۷۰ روز پیش
جام جم آنلاین - راز سر به مهر مرگ آقا معلم در شعله‌های آتش
جام جم آنلاین - راز سر به مهر مرگ آقا معلم در شعله‌های آتشدر حالی که تصور می‌شد معلم جوان در آتش‌ سوزی خانه‌اش به مرگ طبیعی فوت کرده باشد، کشف آثار سرقت شده، ماموران را با پرونده قتل او روبه‌رو کرد. آنها پس از بازبینی تصاویر دوربین‌های مداربسته، مردی نقاب دار را هنگام سرقت دیدند، اما پس از پنج سال در شناسایی هویت او ناکام ماندند. حالا پدر مقتول با مراجعه به دادگاه، درخواست دیه از بیت‌المال کرده است.

۷۰ روز پیش
جام جم آنلاین - مراقب سارقان در پمپ بنزین باشید
جام جم آنلاین - مراقب سارقان در پمپ بنزین باشیدمعاون مبارزه با سرقت پلیس آگاهی نیروی انتظامی به شهروندان هشدار داد: مراقب سارقانی که در اطراف پمپ بنزین و مجتمع های مسکونی کمین کرده اند، باشند چرا که آنان از کوچک ترین غفلت صاحبان خودرو استفاده کرده و نیت خود را عملی می کنند.

۷۰ روز پیش
دزدان فراری، جواهرات دزدیده شده را جا گذاشتند!
پلیس فرانسه همه جواهرات دزدیده شده از یک جواهرفروشی در پاریس را به دست آورده و سه نفر از سارقان را بازداشت کرده‏ است.

۷۰ روز پیش
حکم قصاص برای قاتلان زوج پیر مغازه دار
روزنامه خراسان نوشت: صبح هجدهم اسفندسال ۱۳۸۲ بود که زنگ تلفن کلانتری رسالت مشهد به صدا درآمد و خبری تلخ در بی سیم های پلیس پیچید. زوج خواربارفروش در منزل مسکونی خودشان واقع در خیابان مسلم ۱۱ به قتل رسیده اند و مقداری تخمه و سیگار، برنج و ... به سرقت رفته است.

۷۰ روز پیش

صفحه ۳ از ۳۶ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2
3
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر