جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
جسد بنیتا پیدا شد | ماجرای تلخ کشته شدن بنیتا هشت ماهه + عکس بنیتا
جسد بنیتا پیدا شد | ماجرای تلخ کشته شدن بنیتا هشت ماهه + عکس بنیتافیلم: بنیتا | بنیتا دختر هشت ماهه ای که چند روز پیش گم شده بود و خیلی ها به دنبال پیدا کردنش بودند، پیدا شد؛ اما نه زنده... گم شدن بنیتا برای پدر و مادرش سخت ترین روزها را آورد، اما حالا آنها باید با خبر مرگ بنیتا روبرو شوند، و به جای تحویل گرفتن دخترکشان، جسد بنیتا را تحویل بگیرند...

۲۲ روز پیش
قتل بنیتا عمد بود؟ | قاتل بنیتا اعدام می شود؟ | جزئیات ماجرای بنیتا از زبان دزدها
قتل بنیتا عمد بود؟ | قاتل بنیتا اعدام می شود؟ | جزئیات ماجرای بنیتا از زبان دزدهاقتل بنیتا عمد بود؟ اگر عمدی بودن قتل بنیتا اثبات شود، و دو متهم به قتل عمد محکوم شوند، حکم آنها چه خواهد بود؟ آیا قاتل بنیتا اعدام می شود؟ دو متهم به قتل بنیتا در آخرین اعترافات خود به جزئیات ماجرای ربودن بنیتا اشاره کرده اند. متهم اصلی پرونده می گوید: بنیتا را ماشین رها کردیم و رفتیم و از سرنوشت او اطلاع نداشتیم!

۲۲ روز پیش
«پریا»؛ دختر بچه 5 ساله ساوه ای | ماجرای تجاوز به پریا | اظهارات متناقض مادر پریا 5 ساله | بازداشت مادر پریا +عکس
«پریا»؛ دختر بچه 5 ساله ساوه ای | ماجرای تجاوز به پریا | اظهارات متناقض مادر پریا 5 ساله | بازداشت مادر پریا +عکستجاوز به دختر 5 ساله | «پریا»؛ دختر 5 ساله ساوه ای است که روز گذشته به دلیل ضربه مغزی در بیمارستان بستری شد و به کما رفت. شواهد نشان از تجاوز جنسی به پریا دختر 5 ساله ساوه ای دارد. مادر پریا در بازجویی ها اظهارات متناقض و مشکوکی داشته است. پلیس مادر پریا را بازداشت کرده. جزئیات ماجرای پریا را بخوانید...

۱۸ روز پیش
اعتراف قاتل بنیتا | بنیتا چطور کشته شد؟ | ماجرای مرگ غم انگیز بنیتا به روایت قاتل
اعتراف قاتل بنیتا | بنیتا چطور کشته شد؟ | ماجرای مرگ غم انگیز بنیتا به روایت قاتلاعترافات قاتل بنیتا | قاتل بنیتا به دزدی خودرو پدر بنیتا اعتراف کرد و گفت: بعد از سرقت لوازم خودرو، بچه را در ماشین گذاشتیم و گریختیم... به گزارش آفتاب، گرمای سوزان باعث مرگ بنیتا در داخل خودرو شده است. ماموران از جمود نعشی بنیتا در پی این اتفاق وحشتناک خبر می دهند.

۲۲ روز پیش
جزئیات قتل بنیتا | قاتل بنیتا چه می گوید؟ | دزدها بنیتا را در خیابان رها کردند | دستگیری عاملان مرگ بنیتا
جزئیات قتل بنیتا | قاتل بنیتا چه می گوید؟ | دزدها بنیتا را در خیابان رها کردند | دستگیری عاملان مرگ بنیتاجزئیات قتل بنیتا | دزدان خودرو، بنیتا دختر هشت ماهه را در خیابان رها کردند و گریختند. همین موضوع باعث مرگ بنیتا شد. سارق خودرو که حالا قاتل بنیتا شده، می گوید: خودرو و نوزاد هشت ماهه را در یكی از خیابانهای شهرستان پاكدشت رها كرده! عاملان مرگ بنیتا بازداشت شده اند...

۲۲ روز پیش
تجاوز به دختر 5 ساله ساوه ای | دختر ساوه ای در کما | یک آتنای دیگر قربانی آزار جنسی شد
تجاوز به دختر 5 ساله ساوه ای | دختر ساوه ای در کما | یک آتنای دیگر قربانی آزار جنسی شدتجاوز به دختر ساوه ای | دختر 5ساله در ساوه قربانی تجاوز وحشتناک یک فرد ناشناس قرار گرفت و پس از آزار جنسی، به علت ضربه شدید به سرش، به کما رفت. یک بار دیگر، یک آتنا دیگر قربانی آزار جنسی شده است... این چندمین مورد از آزار جنسی کودکان است که در فاصله ای اندک افشا می شود. آتنا، کیمیا و اینک تجاوز به دختر ساوه ای...

۱۹ روز پیش
حال مادر بنیتا پس از شنیدن خبر فوت فرزندش
حال مادر بنیتا پس از شنیدن خبر فوت فرزندشتصویری از مادر بنیتا پس از شنیدن خبر فوت فرزندش در فضای مجازی منتشر شد.

۲۲ روز پیش
احتمال لغو اعزام زائران ایرانی به حج
احتمال لغو اعزام زائران ایرانی به حج اجتماع > سفر - درحالی‌که برخی مسئولان ایرانی از اعزام قطعی زائران ایرانی به حج تمتع سخن می‌گویند، رفتار مسئولان سعودی به‌گونه‌ای است که احتمال لغو اعزام زائران وجود دارد.

۲۵ روز پیش
توضیحات راه آهن درباره خروج قطار اهواز – مشهد از ریل
توضیحات راه آهن درباره خروج قطار اهواز – مشهد از ریلروابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه‌ای درباره خروج بوژی ۲ واگن قطار مسافری اهواز-مشهد در ایستگاه گلمحک توضیحاتی ارائه داد.

۲۵ روز پیش
شوهری که گاو شد
شوهری که گاو شداجتماع > اجتماعی - پنوم‌پنه> زن سالمندی در کامبوج از گوساله پنج‌ما‌هه‌ای در خانه‌اش نگهداری می‌کند که به ادعای او روح شوهر درگذشته‌اش در این حیوان حلول کرده است.

۲۵ روز پیش
/ لیست اخبار سرقت و زورگیری
مرگ زورگیر ۱۷ ساله در تصادف
مرگ زورگیر ۱۷ ساله در تصادف اجتماع > اجتماعی - زورگیر۱۷ ساله در تصادف جانش را از دست داد و همدستش با تهدید قمه، ‌یک دستگاه موتورسیکلت را سرقت کرده و از صحنه تصادف گریخت.

۱۶ روز پیش
درخواست قطع دست برای عاملان دستبرد به خانه ۱۱۹ شهروند
درخواست قطع دست برای عاملان دستبرد به خانه ۱۱۹ شهرونداجتماع > اجتماعی - ۴ سارق حرفه‌ای با تخریب در و پنجره ۱۱۹ خانه در پایتخت سرقت‌های برق‌آسایی را مرتکب شدند و مقدار زیادی پول و جواهرات به‌دست آوردند اما حالا بعد از دستگیری در حالی محاکمه شده‌اند که دادستان برای آنها درخواست قطع دست کرده است.

۱۶ روز پیش
انهدام باند سرقت منازل تهران +عکس
انهدام باند سرقت منازل تهران +عکسرئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری و انهدام باند ۵ نفره سارقان منازل شمال و غرب تهران، در رباط کریم خبر داد.

۱۶ روز پیش
سارقان نیاوران دستگیر شدند
سارقان نیاوران دستگیر شدندرئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری سارقان منازل شمال‌ تهران با ۱۸ فقره سرقت، خبر داد.

۱۶ روز پیش
آخرین سرقت با مرگ پایان یافت
آخرین سرقت با مرگ پایان یافتسارقی که تعدادی تلفن‌همراه سرقت کرده بود، دقایقی بعد از آخرین سرقت بر اثر تصادف با خودروی سواری روبه‌روی ورزشگاه شیرودی جان باخت.

۱۶ روز پیش
دستگیری سارق خانه های نیاوران
رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری سارقان منازل شمال‌ تهران با ۱۸ فقره سرقت، خبر داد.

۱۶ روز پیش
آخرین جزئیات از دستگیری سارق مسلح بانک تجارت قزوین +عکس
آخرین جزئیات از دستگیری سارق مسلح بانک تجارت قزوین +عکسدادستان قزوین گفت: سرقت مسلحانه از یکی از شعب بانک‌ها در خیابان نواب قزوین که ساعاتی قبل انجام شد با حضور بموقع پلیس ناکام ماند.

۱۷ روز پیش
ویدیو: سرقت مسلحانه از بانک در خیابان نواب شمالی قزوین + فیلم
ویدیو: سرقت مسلحانه از بانک در خیابان نواب شمالی قزوین + فیلمیک سارق مسلح به یک بانک در خیابان نواب شمالی قزوین دستبرد زد.

۱۷ روز پیش
توضیح پلیس در مورد سرقت مسلحانه در قزوین
رئیس پلیس قزوین جزیات سرقت مسلحانه از بانک تجارت این شهر را اعلام کرد.

۱۷ روز پیش
سرقت مسلحانه از بانک تجارت در قزوین
پش از ظهر امروز سرقت مسلحانه در شعبه یکی از بانک‌های قزوین باعث مجروح شدن یکی از کارمندان بانک شد.

۱۷ روز پیش
سرقت مسلحانه از بانک در قزوین ناکام ماند
سرقت مسلحانه از یکی از بانک های قزوین ناکام ماند و سارق توسط نیروهای پلیس دستگیر شد.

۱۷ روز پیش
زنان ساده‌لوح، طعمه سارق طلافروشی‌های تهران +عکس
زنان ساده‌لوح، طعمه سارق طلافروشی‌های تهران +عکسمرد شیاد پس از طرح دوستی با زنان، از آنها به عنوان طعمه برای سرقت از طلافروشی‌ها استفاده می‌کرد.

۱۷ روز پیش
ادعای جنجالی متهم پرونده بنیتا: شب سرقت، به کلانتری خاتون آباد اطلاع دادم!
ادعای جنجالی متهم پرونده بنیتا: شب سرقت، به کلانتری خاتون آباد اطلاع دادم!پزشکی قانونی دیروز در حالی اعلام کرد عاملان مرگ «بنیتا» کوچولو جنون ندارند که یکی از متهمان مدعی شد شبی که خودرو حامل دخترکوچولو را به سرقت بردند به کلانتری خاتون آباد رفته و موضوع را به مأموران پلیس اطلاع داده اما آنها توجهی نکردند. با این حال پنج روز بعد و با مشاهده عکس بنیتا درشبکه‌های مجازی، موضوع را به یکی از دوستانش اطلاع داده است. اوهم مأموران را به متهمان رسانده و بدین‌ترتیب جسد دخترکوچولو پیدا شده است.

۱۷ روز پیش
زنان: طعمه ای برای سرقت از طلافروشی
زنان: طعمه ای برای سرقت از طلافروشیمتهم سابقه‌دار که با فریب زنان و طعمه قراردادن آنها از طلافروشی‌های تهران سرقت می‌کرد، در پاساژ کیوان شناسایی و دستگیر شد.

۱۷ روز پیش
ادعای متهم پرونده «بنیتا»: به کلانتری اطلاع دادم!
پزشکی قانونی دیروزدرحالی اعلام کرد عاملان مرگ «بنیتا» کوچولو جنون ندارند که یکی از متهمان مدعی شد شبی که خودرو حامل دخترکوچولو را به سرقت بردند به کلانتری خاتون آباد رفته وموضوع را به مأموران پلیس اطلاع داده اما آنها توجهی نکردند.

۱۷ روز پیش
متهم سابقه دار را شناسایی کنید
متهم سابقه دار را شناسایی کنیدمتهم سابقه دار که با فریب زنان و طعمه قرار دادن آنها از طلافروشی های تهران سرقت می کرد، شناسایی و دستگیر شد.

۱۸ روز پیش
عشق لباس مارک‌دار سـارقم کرد
عشق لباس مارک‌دار سـارقم کردهفت نفرشان ۲۰ تا ۲۲ ساله بودند. رویای پوشیدن لباس مارک‌دار و گران‌قیمت در سر داشتند. دوست داشتند با پول‌های باد آورده یکشبه پولدار شوند. معتقد بودند، پول حرام جایی در زندگی شان ندارد، اما طمع پولدار شدن بدون زحمت و تلاش در وجودشان بود و باعث شد، به سرقت دست بزنند. اول فقط گوشی سرقت می‌کردند، اما بعد تصمیم گرفتند، با سرقت طلا از مردان و زنان، پول بیشتری به دست بیاورند. برایشان فرقی نمی‌کرد، از چه کسی سرقت می‌کنند. دو نفر از اعضای این باند هفت نفره که به اتهام سرقت و زورگیری بازداشت شده‌اند، در برنامه یک پرونده ـ یک روایت رادیو جوان به تشریح سرقت‌های خود پرداختند.

۱۸ روز پیش
دستگیری باند حرفه‌ای سارقان طلا و جواهر
دستگیری باند حرفه‌ای سارقان طلا و جواهرفرمانده انتظامی استان خراسان شمالی از دستگیری باند حرفه‌ای سارقان طلا و جواهرات با بیش از یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال در استان خبر داد.

۱۹ روز پیش
تخصصم باز کردن درهای ضدسرقت است
تخصصم باز کردن درهای ضدسرقت استآرام است و شمرده شمرده حرف می‌زند؛ اتهامش سرقت و عضو گروهی ۶ نفره است که اقدام به سرقت از خانه‌ها می‌کردند.

۲۰ روز پیش
خانم منشی قربانی طلاهایش شد
خانم منشی قربانی طلاهایش شددر یکی از روزهای پاییز سال ۸۹ در حال بررسی چند پرونده در پلیس آگاهی شهرستان هرسین در استان کرمانشاه بودم.

۲۱ روز پیش
دزد جوان با تشکیل باند، ۸۰ فقره سرقت کرد
پسر جوانی که با تشکیل یک باند اقدام به سرقت کرده ‌بود به وسیله مأموران دستگیر شد اما ادعا کرد آنچه مأموران می‌گویند درست نیست؛ او فقط ٨٠ فقره سرقت انجام داده و صد فقره سرقتی که در پرونده اوست، درست نیست.متهم که علی نام دارد و متولد ۱۳۷۸ است، با ایجاد باند سرقت و زورگیری از خانم‌ها و مسافران سرقت می‌کرد.

۲۱ روز پیش
زن و شوهر شاسی بلند سوار دستگیر شدند
زن و شوهر شاسی بلند سوار دستگیر شدندفرمانده انتظامی شهرستان بندر لنگه از دستگیری زوج سارق که از چند طلا فروشی در سطح کشور سرقت کرده بودند، خبر داد.

۲۲ روز پیش
تهدید دختران جوان و نوجوان با تهیه فیلم و عکس از ارتباط نامشروع
تهدید دختران جوان و نوجوان با تهیه فیلم و عکس از ارتباط نامشروع اغفالگر دختران در فضای مجازی، که از آنها سوء‌استفاده و اخاذی می‌کرد، شناسایی و دستگیر شد.

۲۲ روز پیش
حادثه تروریستی مجلس، دستِ سارق را رو کرد
متهم شیک پوش ادعا می کند ساکن آلمان بوده و اگر حادثه تروریستی مجلس اتفاق نمی افتاد الان به عنوان متهم دستگیر نشده بود.

۲۲ روز پیش
سارقی که برای سرقت از آلمان به تهران آمد
سردسته باند سرقت از خانه مرد میلیونر در غرب تهران مدعی است برای هزینه درمان بیماری همسرش مجبور شده از آلمان به تهران بیاید و سرقت کند.

۲۲ روز پیش
شگرد عجیب سارقان برای فرار از دست پلیس
تعقیب و گریز واحد گشت پلیس آگاهی تهران با سارق خودرو در محدوده بزرگراه آزادگان. شگرد دودزای سارقان برای فرار از دست پلیس جواب نداد.

۲۲ روز پیش
اخاذی از سرتیپ بازنشسته
اخاذی از سرتیپ بازنشستهدر زمستانی سرد عده‌ای جوان در میدان نوبنیاد با طرح نقشه‌ای به دنبال سرکیسه کردن مردم بودند که سوژه خود را در حالت انتظار کنار خیابان یافتند، یکی از آنها با خودرو به او نزدیک می‌شود و ...

۲۲ روز پیش
خالکوبی عجیب سارق پایتخت+عکس
خالکوبی عجیب سارق پایتخت+عکسدر ادامه طرح دستگیری اراذل و اوباش ، ۲۸ باند سرقت در تهران و شهرهای اطراف شناسایی و ۱۱۳ عضو این باندها دستگیر شدند.

۲۲ روز پیش
سارق ترسو کف اتوبوس چسبید
سارق ترسو کف اتوبوس چسبیدفرمانده انتظامی شهرستان از دستگیری یک سارق داخل خودرو و اعتراف متهم به ۲۱ فقره سرقت در قم خبر داد.

۲۲ روز پیش

صفحه ۳ از ۲۲ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2
3
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر