چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
hamchap.ir
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار سرقت و زورگیری
کاهش آمار سرقت با دستگیری سارق سابقه‌دار
کاهش آمار سرقت با دستگیری سارق سابقه‌دارمعاون مبارزه با سرقتهای خاص پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری سارق سابقه داری خبر داد که بازداشت دوباره‌اش آمار کیف قاپی و موبایل قاپی در پایتخت را کاهش داد.

۱۹۴ روز پیش
سارق مسلح بانکهای تهران را شناسایی کنید
سارق مسلح بانکهای تهران را شناسایی کنیدمعاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اشاره به وقوع دو سرقت مسلحانه از بانکهای تهران از شهروندان خواست که عامل این سرقت را شناسایی کنند.

۱۹۴ روز پیش
مرگ؛ پایان جدال زن جوان با سارق زورگیر
مرگ؛ پایان جدال زن جوان با سارق زورگیرهشتم آذرماه سال گذشته زن ٣٦ساله‌ای از خانه‌اش در شمال شرق تهران بیرون آمد تا به محل کارش برود. او وقتی به بلوار ارتش رسید ناگهان موتورسواری سدراه او شد. دزد تکرو به سمت زن جوان حمله ور شد تا کیفش را سرقت کند. زن جوان اما مقاومت کرد و با هم درگیر شدند. زن جوان با داد و فریاد مردم را خبر کرد اما دزد موتورسوار به زور می‌خواست کیف طعمه‌اش را سرقت کرده و فرار کند.

۱۹۶ روز پیش
پایان سرقت‌های اسکیمری دزد چندملیتی
پایان سرقت‌های اسکیمری دزد چندملیتیسارق چند ملیتی پس از هک اطلاعات حساب ده‌ها اصفهانی به مشهد گریخت اما هنگام سرقت از حساب طعمه‌هایش دستگیر شد.

۱۹۸ روز پیش
سرقت دسته‌کلید در تالار عروسی برای دستبرد به خانه فامیل دور
سرقت دسته‌کلید در تالار عروسی برای دستبرد به خانه فامیل دورمرد جوان در مراسم عروسی، دسته کلید خانه فامیلش را سرقت کرد تا در فرصتی مناسب به آنجا دستبرد بزند اما فکرش را نمی‌کرد که کلاه و عینک خاصش، دستش را رو کند.

۲۰۰ روز پیش
استاد موسیقی سارق شد
استاد موسیقی سارق شداستاد موسیقی که در نواختن تمامی سازها مهارت داشت وقتی برای نخستین‌بار پای بساط مواد‌مخدر نشست، نمی‌دانست روزی سر از دنیای سارقان در می‌آورد.

۲۰۳ روز پیش
دزدان کفش‌های مسافرشان را هم می‌بردند
دزدان کفش‌های مسافرشان را هم می‌بردند۲ سارق زورگیر در نقش مسافرکش ظاهر می‌شدند و بعد از سوار کردن طعمه‌هایشان با تهدید چاقو همه اموالشان، حتی کفش‌های آنها را سرقت می‌کردند.

۲۰۳ روز پیش
زورگیری مسافربرنماها پس از شیشه‌کشی
زورگیری مسافربرنماها پس از شیشه‌کشیمعاون مبارزه با سرقت‌های خاص پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری سارقانی که پس از مصرف شیشه در پوشش مسافربر اقدام به زورگیری از شهروندان کرده بودند، خبر داد.

۲۰۳ روز پیش
دزد ۱۶ساله سرکرده باند سرقت بود
دزد ۱۶ساله سرکرده باند سرقت بودپسر ۱۶ساله سرکرده باند سارقانی بود که دست به موبایل‌قاپی در خیابان‌های پایتخت می‌زدند.

۲۰۵ روز پیش
زورگیری‌های خشن به سبک فیلم سینمایی
زورگیری‌های خشن به سبک فیلم سینمایی۴ جوان سارق دور هم جمع شدند و به سبک یک فیلم سینمایی، شروع به زورگیری‌های سریالی در پایتخت کردند.

۲۰۵ روز پیش
انهدام باند ۱۷ نفره سرقت از منازل
انهدام باند 17 نفره سرقت از منازلسرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان بهارستان از انهدام باند سارقان حرفه‌ای منازل با ۶۸ فقره سرقت در این شهرستان خبرداد.

۲۰۵ روز پیش
دستگیری ۳ جیب‌بر آمار سرقت در بی‌آرتی را کاهش داد +‌عکس
دستگیری 3 جیب‌بر آمار سرقت در بی‌آرتی را کاهش داد +‌عکسرئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری سه جیب‌بر سابقه‌دار خطوط بی‌آرتی خبر داد و گفت: با دستگیری این افراد آمار جیب‌بری در اتوبوس‌ها کاهش چشمگیری یافته است.

۲۰۵ روز پیش
دزد نقره‌های ۱۰۰میلیونی به همدستش رکب زد
دزد نقره‌های ۱۰۰میلیونی به همدستش رکب زد۲ دوست برای یک‌شبه پولدار شدن نقشه زورگیری مسلحانه از پیرمرد نقره‌فروش را کشیدند.

۲۰۶ روز پیش
سرقت‌های سریالی مأمور قلابی بیمه از مادربزرگ‌ها
سرقت‌های سریالی مأمور قلابی بیمه از مادربزرگ‌هاتبهکار سابقه‌دار با معرفی خود به‌عنوان مأمور بیمه سراغ زنان سالخورده و از کارافتاده می‌رفت و به بهانه پرداخت حقوق، دست به سرقت از خانه‌هایشان می‌زد.

۲۰۷ روز پیش
جیب‌بری در مراسم تشییع پیکر داوود رشیدی
جیب‌بری در مراسم تشییع پیکر داوود رشیدیزن جیب‌بر همیشه مکان‌های شلوغ را برای اجرای نقشه سرقت‌هایش انتخاب می‌کرد.

۲۰۷ روز پیش
دستگیری جيب‌بر مترو با ۴۰ فقره سرقت
دستگیری جيب‌بر مترو با 40 فقره سرقتفرمانده يگان انتظامي پليس مترو پايتخت از دستگيري جيب‌بر سابقه‌داري که در ايستگاه ترمينال جنوب تهران اقدام به سرقت مي کرد،خبر داد و افزود: متهم در بازجويي هاي پليسي به بيش از ۴۰ فقره سرقت و جيب بري معترف شد.

۲۰۷ روز پیش
مامور بیمه، دزد پیرزن‌ها از آب درآمد
مامور بیمه، دزد پیرزن‌ها از آب درآمدهمشهری آنلاین: معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری زندانی فراری که با معرفی خود به عنوان مامور ویژه، نماینده وزارتخانه یا مامور بیمه اقدام به سرقت از زنان سالخورده در منازلشان کرده بود، خبر داد.

۲۰۸ روز پیش
مامور بیمه، دزد پیرزن ها از آب درآمد
مامور بیمه، دزد پیرزن ها از آب درآمدمعاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری زندانی فراری که با معرفی خود به عنوان مامور ویژه، نماینده وزارتخانه یا مامور بیمه اقدام به سرقت از زنان سالخورده در منازلشان کرده بود، خبر داد.

۲۰۸ روز پیش
جیب‌بر مراسم تشییع داوود رشیدی دستگیر شد + عکس
جیب‌بر مراسم تشییع داوود رشیدی دستگیر شد + عکسرئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری زنی که در مراسم تشییع زنده یاد داوود رشیدی اقدام به سرقت از افراد حاضر در مراسم تشییع کرده بود، خبر داد.

۲۰۸ روز پیش
جوینده گنج، سارق مسلح شد
جوینده گنج، سارق مسلح شدمردی که برای یافتن گنج دستگاه گنج‌یاب خریده بود، وقتی فهمید دستگاه تقلبی است تصمیم گرفت با سرقت مسلحانه از فروشنده انتقام بگیرد.

۲۰۹ روز پیش
سرقت ۵۰۰ راس گاو از مزرعه‌ای در نیوزیلند
سرقت ۵۰۰ راس گاو از مزرعه‌ای در نیوزیلندپلیس نیوزیلند تحقیقاتش را در خصوص دزدیده شدن ۵۰۰ راس گاو از یک مزرعه در "کانتربری" آغاز کرده است.

۲۰۹ روز پیش
نقشه سرقت بنز و ب‌ام‌و پس از تماشای فیلم هالیوودی
نقشه سرقت بنز و ب‌ام‌و پس از تماشای فیلم هالیوودیمرد جوان که چند روزی می‌شد بدهی بالا آورده بود، بعد از دیدن فیلمی هالیوودی، فکرخلاف به سرش زد تا بتواند یک شبه پولدار شود.

۲۱۰ روز پیش
دستگیری سارقی که مامور پلیس در تعقیبش به شهادت رسید
دستگیری سارقی که مامور پلیس در تعقیبش به شهادت رسیدمعاون مبارزه با سرقت‌های خاص پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری سارق و زورگیر سابقه‌داری که مامور پلیس حین تعقیب او به شهادت رسیده بود، خبر داد.

۲۱۰ روز پیش
سارق بهشت زهرا دستگیر شد
سارق بهشت زهرا دستگیر شدرییس کلانتری ۲۰۵ صحن مطهر امام خمینی (ره) از دستگیری مردی که در مقابل ماموران پلیس اقدام به سرقت از یک خودرو کرده بود، خبر داد.

۲۱۰ روز پیش
زورگیری‌های خشن پس از فرار از زندان
زورگیری‌های خشن پس از فرار از زندانزورگیر خشن وقتی از زندان مرخصی گرفت پا به فرار گذاشت و باز هم سراغ خلاف رفت اما هنگام ارتکاب سرقتی خشن دستگیر شد.

۲۱۱ روز پیش
ناکامي سارق ۷۰ ميلياردي در فرار از کشور
ناکامي سارق 70 ميلياردي در فرار از کشورفرمانده انتظامي استان سيستان و بلوچستان گفت:فردي که به دليل سرقت مسلحانه مبلغ ۷۰ ميليارد ريال تحت تعقيب مراجع قضائي خراسان رضوي بود،قبل از فرار از کشور در زاهدان دستگير شد.

۲۱۲ روز پیش
دستگیری پسرک زنانه‌پوش در تالار عروسی
دستگیری پسرک زنانه‌پوش در تالار عروسیفرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم از دستگیری پسر جوانی که با پوشیدن لباس و آرایش زنانه اقدام به سرقت از مهمانان مراسم عروسی کرده بود، خبر داد.

۲۱۲ روز پیش
مرگ مأمور فداکار هنگام تعقیب سارق زورگیر
مرگ مأمور فداکار هنگام تعقیب سارق زورگیرمامور پلیس هنگام تعقیب سارقی، تصادف کرد و جانش را از دست داد.

۲۱۳ روز پیش
دستگیری ته خط موبایل قاپ جوان
دستگیری ته خط موبایل قاپ جوانمرد جوانی که با همدستی یکی از دوستانش اقدام به موبایل قاپی می کرد در آخرین سرقت از سوی مأموران پلیس دستگیر شد.

۲۱۸ روز پیش
شرط‌بندی جوان عشق‌بنز برای سرقت‌های سریالی
شرط‌بندی جوان عشق‌بنز برای سرقت‌های سریالیجوان نجار که رؤیای خرید بنز در سر داشت با دوستش شرط بست که در مدت ۶ ماه، آنقدر سرقت می‌کند که بتواند خودروی موردعلاقه‌اش را بخرد اما خیلی زود شرط را باخت و به دام پلیس افتاد.

۲۱۸ روز پیش

صفحه ۴ از ۶ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3
4
5 6 صفحه بعد صفحه آخر