دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار سرقت و زورگیری
جام جم آنلاین - نجات از توطئه مرگبار مرد شیطان صفت +عکس
جام جم آنلاین - نجات از توطئه مرگبار مرد شیطان صفت +عکسمرد میانسال بعد از آزار و اذیت زن مسافر و سرقت اموالش، او را با ضربه‌های سنگ تا یک قدمی مرگ برد و به تصور جان باختن قربانی‌اش از محل گریخت.

۶۲۰ روز پیش
جام جم آنلاین - دستگیری سارق باغ مرکبات با اسلحه اسباب بازی +عکس
جام جم آنلاین - دستگیری سارق باغ مرکبات با اسلحه اسباب بازی +عکسسارق سابقه داری که با اسلحه کلاشینکف اسباب بازی به ایجاد رعب و وحشت و سرقت در روستا‌های شهرستان عنبرآباد اقدام می‌کرد، دستگیر شد.

۶۲۰ روز پیش
دزدی که خودش را با مرام می‌داند
متهم به سرقتی که ۳۰۰ فقره سرقت در پرونده خود دارد، خود را دزد با مرامی می‌داند.

۶۲۲ روز پیش
انهدام باند سارقان ۲.۴ میلیاردی در اصفهان
فرمانده انتظامی استان از شناسایی و دستگیری اعضای یک باند ۳ نفره سارقان منزل و کشف ۲۴ میلیارد ریال اموال مسروقه توسط کارآگاهان پلیس آگاهی خبر داد.

۶۲۲ روز پیش
جام جم آنلاین - دستگیری سارقی که ماشین حمل مرغ را دزدیده بود
جام جم آنلاین - دستگیری سارقی که ماشین حمل مرغ را دزدیده بودسارقی که خودروی مخصوص حمل مرغ را در خمین سرقت کرده بود، دستگیر شد.

۶۲۲ روز پیش
جام جم آنلاین - دستگیری سارق بانک در مرودشت
جام جم آنلاین - دستگیری سارق بانک در مرودشتفرمانده انتظامی استان فارس از دستگیری سارق بانک بلافاصله بعد از سرقت در شهرستان مرودشت خبر داد.

۶۲۲ روز پیش
مخترعی که سارق شد
مخترعی که سارق شداجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
عمو و برادرزاده‌ که برای تفریح و هیجان دست به اخاذی از اتباع افغان‌ می‌زدند دستگیر شدند

۶۲۳ روز پیش
جام جم آنلاین - روایت یک سابقه دار از سرقت خودرو با بشکن!
جام جم آنلاین - روایت یک سابقه دار از سرقت خودرو با بشکن!متهم به سرقتی که ۳۰۰ فقره سرقت در پرونده خود دارد، خود را دزد با مرامی می‌داند.

۶۲۳ روز پیش
جام جم آنلاین - سرقت از بانک سپه در مرودشت
جام جم آنلاین - سرقت از بانک سپه در مرودشتفرمانده انتظامی استان فارس از دستگیری یک سارق بانک بلافاصله بعد از سرقت و کشف ۱۰ میلیون ریال وجه نقد مسروقه خبر داد.

۶۲۳ روز پیش
دستگیری شکارچی زنان پایتخت
دستگیری شکارچی زنان پایتختاجتماع > اجتماعی - شکارچی زنان پایتخت که با ضرب و شتم طعمه‌هایش، آنها را مورد آزار و اذیت قرار می‌داد و اموالشان را سرقت می‌کرد با هوشیاری پلیس دستگیر شد.

۶۲۴ روز پیش
جام جم آنلاین - سرقت از زنان با همدستی همسر و خواهرزن +عکس
جام جم آنلاین - سرقت از زنان با همدستی همسر و خواهرزن +عکسمرد بدهکار که با همدستی همسر و خواهرزنش، زنان را در پوشش مسافر سوار کرده و با تهدید حسابشان را خالی می‌کردند، دستگیر شدند.

۶۲۴ روز پیش
جام جم آنلاین - دستگیری سارق مسلح طلا در ایرانشهر
جام جم آنلاین - دستگیری سارق مسلح طلا در ایرانشهرسرپرست انتظامی شهرستان ایرانشهر از شناسایی و دستگیری سارق مسلح و کشف ۸ فقره سرقت مسلحانه در این شهرستان خبر داد.

۶۲۴ روز پیش
جام جم آنلاین - سرقت بعد از خودکشی دختر جوان
جام جم آنلاین - سرقت بعد از خودکشی دختر جوانپسر جوان گمان نمی‌کرد راز سرقت خودرو و اموال دختر موردعلاقه‌اش بعد از مرگ او فاش شود و وی به دردسر بیفتد.

۶۲۴ روز پیش
جام جم آنلاین - سرقت مسلحانهاز بانک صادرات
جام جم آنلاین - سرقت مسلحانهاز بانک صادراتمعاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری سبزوار گفت: دو سارق مسلح با سلاح گرم از یکی از شعبات بانک صادرات سبزوار واقع در خیابان شهید خوش‌بین سبزوار اقدام به سرقت مبلغ ۱۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان کردند.

۶۲۴ روز پیش
انهدام باند هفت نفره سرقت خودرو در تهران
رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از انهدام باند ۷ نفره سارقان خودرو و لوازم داخلی آن خبر داد.

۶۲۴ روز پیش
سرقت مسلحانه از طلافروشی در بندرعباس
یک مغازه طلافروشی در چهارراه مرادی بندرعباس روز دوشنبه مورد سرقت مسلحانه قرار گرفت.

۶۲۴ روز پیش
اعتراف سارق سابقه دار به ۵۵ فقره سرقت
فرمانده انتظامی استان گلستان از دستگیری متهم سابقه دار و اعتراف وی به ۵۵ فقره سرقت در گلستان خبر داد.

۶۲۴ روز پیش
انهدام باند سرقت لوازم داخلی خودرو در ولنجک
رئیس کلانتری ۱۶۳ ولنجک، با اشاره به دستگیری دو سارق لوازم داخلی خودرو در محدوده ولنجک، گفت: مالباختگان می توانند ضمن مراجعه به این کلانتری، اموال مسروقه خود را شناسایی و بازپس گیرند.

۶۲۹ روز پیش
تازه داماد را چه کسی کشت؟
مرد سارق که متهم است هنگام فرار، تازه دامادی را به قتل رسانده است صبح دیروزدرحالی درشعبه یک دادگاه کیفری البرز پای میز محاکمه ایستاد که مدعی شد زمان قتل درمحل حادثه حضورنداشته است.

۶۲۹ روز پیش
جام جم آنلاین - دستگیری ۳ سارق لوازم داخل خودرودر خانی آباد
جام جم آنلاین - دستگیری ۳ سارق لوازم داخل خودرودر خانی آبادرئیس کلانتری ۱۵۲ خانی آباد از دستگیری ۳ سارق لوازم داخل خودرو خبر داد و گفت: با تعقیب و مراقبت توسط ماموران یکی از سارقان پس از ملحق شدن به دیگر همدستانش دستگیر شدند.

۶۲۹ روز پیش
۲ کیف قاپ حرفه ای در پیشوا دستگیر شدند
فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا از دستگیری ۲ کیف قاپ حرفه ای خبر داد و گفت: متهمان تاکنون به ۱۰ فقره سرقت اعتراف کردند.

۶۲۹ روز پیش
جام جم آنلاین - دستگیری سارقان لوازم داخلی خودرو در ولنجک
جام جم آنلاین - دستگیری سارقان لوازم داخلی خودرو در ولنجکرئیس کلانتری ۱۶۳ ولنجک با اشاره به دستگیری دو سارق لوازم داخلی خودرو در محدوده ولنجک، گفت: مالباختگان می توانند ضمن مراجعه به این کلانتری، اموال مسروقه خود را شناسایی و بازپس گیرند.

۶۳۰ روز پیش
جام جم آنلاین - دستگیری ۶ سارق موبایل قاپ در تهران
جام جم آنلاین - دستگیری ۶ سارق موبایل قاپ در تهرانرئیس کلانتری ۱۶۱ ابوذر با اشاره به دستگیری ۶ سارق موبایل قاپ در محله ابوذر، گفت: سارقان موبایل قاپ در ۴ عملیات مجزا و مستقل دستگیر شدند.

۶۳۰ روز پیش
جام جم آنلاین - دستگیری سارقان خانه های بوشهر / متهمان طلا می دزدیدند +عکس
جام جم آنلاین - دستگیری سارقان خانه های بوشهر / متهمان طلا می دزدیدند +عکسفرمانده انتظامی شهرستان بوشهر از دستگیری باند ۴ نفره سارقانی خبر داد که نیمه‌های شب طلاجات منازل در این شهر را سرقت می‌کردند.

۶۳۱ روز پیش
جام جم آنلاین - سارقان مسلح سوپرمارکت‌ها اعدام شدند
جام جم آنلاین - سارقان مسلح سوپرمارکت‌ها اعدام شدندچهار عضو باند سارقان مسلح مغازه‌های پایتخت، در زندان رجایی شهر کرج پای چوبه دار رفتند و اعدام شدند.

۶۳۱ روز پیش
دستگیری سارق وسایل آنتیک در سایت دیوار
دستگیری سارق وسایل آنتیک در سایت دیوار رییس کلانتری ۱۲۲ دربند از دستگیری سارق وسایل آنتیک در سایت دیوار در شمال شهر تهران خبر داد.

۶۳۱ روز پیش
دزدان مسلح سوپرمارکت ها اعدام شدند
چهار سارق مسلح که در مدت ۱۰ روز ۲۴ بار از مغازه‌ها و سوپرمارکت‌های تهران، پاکدشت و ورامین دزدی کرده بودند، در زندان رجایی شهر کرج به دار مجازات آویخته شدند.

۶۳۱ روز پیش
هشدار وزیر کشور | هنگام زلزله در خانه بمانید سارقان منتظر فرصت هستند
هشدار وزیر کشور | هنگام زلزله در خانه بمانید سارقان منتظر فرصت هستند اجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
وزیر کشور به مردم توصیه کرد که هنگام وقوع زلزله در محدوده منازل خود باقی بمانند تا هم امدادرسانی به حادثه‌دیدگان احتمالی با سرعت بیشتری انجام و هم از ایجاد فرصت برای دزدان جلوگیری شود.

۶۳۳ روز پیش
جام جم آنلاین - پرستار منزلی که سارق طلا بود
جام جم آنلاین - پرستار منزلی که سارق طلا بودپرستار منزلی که با کسب اعتماد صاحبخانه ۱۵۰ میلیون تومان از طلاجات آنان را سرقت کرده بود، دستگیر شد.

۶۳۳ روز پیش
آزار و اذیت همزمان خاله و خواهرزاده اش در غرب تهران
چهار دزد فرصت‌طلب که به اتهام سرقت و تعرض به صاحبان یک شرکت فروش قطعات خودرو بازداشت شده بودند به ۳۰‌سال زندان، ۳۲۲ ضربه شلاق و تبعید محکوم شدند.

۶۳۵ روز پیش

صفحه ۴ از ۳۶ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3
4
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر